حامی مهاجر / قوانین سایت

 

 

 

(توجه فرمایید که اقدام به عضویت واستفاده از امکانات این سایت به منزله مطالعه و پذیرش قوانین ومقررات حاکم بر آن می باشد)

قوانین و مقررات استفاده از سایت:

•  حامی مهاجر مختار خواهد بود که نسبت به محدود ویا حذف نمودن حساب های کاربری تکراری اقدام نماید.
•  لینک یا آدرس وب سایت های معرفی شده، صرفا جهت اطلاع رسانی می باشد، حامی مهاجر مسئولیتی در قبال محتوای لینک ها یا تغییرات بعدی آنها به عهده نخواهد داشت.
•  کاربران می توانند با ارسال پیام خصوصی به تلگرام @idebartar ، شکایات خود را نسبت به محتوای وب سایت اعلام کنند
•   حامی مهاجر در اولین فرصت به شکایات رسیده خواهد نمود
•  در این وب سایت، ثبت کننده اطلاعات، شخصا مالک مطالب ارائه شده محسوب می گردد و حامی مهاجر نسبت به اطلاعات و مطالب ارائه شده هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت
•  در صورتی که اطلاعات ارسالی از سوی کاربران ناقص باشد حامی مهاجر مسئولیتی در قبال نمایش آن در سایت نخواهد داشت.
•  هر گونه کپی برداری از محتویات،علائم و لوگوهای اختصاصی این وب سایت بدون هماهنگی و اطلاع قبلی حامی مهاجر مجاز نمی باشد.
•  بهره برداری و استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر حامی مهاجر به عنوان منبع و برای مقاصد مطابق با قوانین اعلام شده، مجاز می باشد و  در صورت بروز هر .گونه تخلف، پیگرد قانونی خواهد داشت
•  انتقال و پست هرگونه مطلبی که به حقوق دیگران تجاوز و هتک حرمت می کند، همچنین درج کلمات تهدید آمیز و توهین آمیز و ناقض حقوق شخصی یا اجتماعی، مطالب .مبتذل، و یا حتی مطالب قابل اعتراضی که باعث ترغیب به انجام رفتارهایی شامل اعمال مجرمانه شود ممنوع می باشد
•  تمامی تماسهای الکترونیکی (email)ها به عنوان اطلاعات محرمانه کاربران تلقی گردیده و هرگونه تهدید و اقدام به هک یا آسیب رساندن به وب سایت و کاربران آن، پیگرد قانونی خواهد داشت و منجر به بسته شدن حساب کاربری خاطیان خواهد گردید
•  این سایت ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خود را مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید

محدودیت ها
اطلاعات و مطالب موجود در این سایت را صرفاً برای استفاده شخصی و غیر تجاری خود می توانید مرور، دانلود و کپی کنید. همچنین می توانید از این مطالب در راستای حمایت از محصولات ما در سازمان خود استفاده کنید. شرط استفاده از این سایت، این است که موافقت کنید هیچ یک از مطالب را در هیچ حالتی تغییر نداده یا اصلاح نکنید و کپی رایت و سایر اطلاعیه های حقوق مالکیت اختصاصی را همانطور که مطالب اصلی حاوی آن است، در تمام کپی ها نیز برای صاحب سایت محفوظ بدارید. غیر از آن، سایر موارد استفاده از مطالب یا اطلاعات، غیر مجاز بوده، هرگونه تخلف از موارد فوق الذکر، تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

مالکیت اطلاعات و مطالب
اطلاعات و تمام مطالب وب سایت اعم از گزارشات رسمی، گزارشات خبری، فرم های اطلاعات، شرح محصولات و سؤالات متداول، تحت کپی رایت ما بوده و هرگونه استفاده غیر مجاز از آنها تخلف از کپی رایت، قانون علائم تجاری و سایر قوانین تلقی می شود. سایر حقوقی که در این اطلاعیه صراحتاً به کاربر واگذار نشده، برای سایت محفوظ است.

اطلاعات علامت تجاری
علائم تجاری استفاده شده در این سایت فقط با کسب اجازه مکتوب می تواند مورد استفاده قرار گیرد. تمام علائم تجاری، نام های تجاری و اسامی، تحت مالکیت صاحبان مربوطه قرار دارند. بجز مواردی که در این اطلاعیه حقوقی صراحتاً مشخص شده، سایر محتوای آن نباید به عنوان اعطای مجوز یا واگذاری حق امتیاز یا انحصار علامت تجاری، کپی رایت یا سایر حقوق مالکیت اختصاصی ما یا طرف سوم، تعبیر یا استنباط شده و یا اقرار بلا انکار تلقی گردد.

عودت وجه
بر اساس سیستم مالی مجموعه حامی مهاجر، عودت وجوهات پرداختی کاربران جهت ثبت نام لاتاری گرین کارت، تنها تا قبل از اعلام نظر کارشناس مقدور می باشد و پس از کارشناسی شدن اطلاعات ، از هرگونه عودت وجه معذوریم.

لینک به سایر سایت ها
در راستای خدمت رسانی به کاربران و ایجاد تسهیلات، در وب سایت لینک هایی را به سایر سایت ها گنجانده ایم. این سایت ها تحت مالکیت و اداره طرف سوم بوده و هیچ مسئولیتی در قبال در دسترس بودن آنها یا مضامین و محتوای آنها نداریم. گنجاندن لینک به سایت های طرف سوم به این وب سایت، به معنی تأیید آن سایت یا مالک آن، یا هرگونه نسبتی بین ما و طرف سوم میزبان سایت نمی باشد.


بازخورد و انعکاس نظرات
تمام نظرها، بازخوردها، اطلاعات یا مطالب ارائه شده از طریق این سایت یا همراه با آن، غیرمحرمانه تلقی شده و متعلق به ما می باشد. با ارائه این نظرها، اطلاعات، بازخوردها یا مطالب، در واقع حق استفاده، کپی، اصلاح، نمایش و پخش این مطالب را به رایگان در اختیار ما قرار می دهید و می توانیم بطور نامحدود این مطالب را به عناوین و اشکال مختلف مورد استفاده قرار دهیم.