20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

فقط در 2 ماه، پذیرش تحصیلی دانشگاه تورین ایتالیا را گرفت!

در این مقاله، تجربه یکی از دانشجویان عزیزمان که پذیرش تحصیلی ایتالیا را دریافت کردند، خواهید خواند. اگر شما هم قصد مهاجرت تحصیلی به کشورهای آمریکا، کانادا، ایتالیا و آلمان را دارید، همین حالا با شماره 02148000957 تماس گرفته تا با کارشناسان مجرب حامی مهاجر جلسه مشاوره تخصصی داشته باشید. شاید مصاحبه بعدی، موفقیت شما در دریافت پذیرش از دانشگاه مدنظرتان در کشور موردعلاقه‌تان باشد!

خودتان را معرفی کنید.

من فرانک هستم و سنم 24 است.

برای چه کشوری اقدام کردید؟

برای ایتالیا. مقطع کارشناسی ارشد یا همان مستر (master).

رشته تحصیلی شما چه بود؟

در ایران رشته حقوق خواندم و دوست داشتم همین رشته را ادامه بدهم.

از چه دانشگاهی پذیرش گرفته ‌اید؟

دانشگاه تورین.

آیا مدرک زبان داشتید؟ با چه نمره ای توانستید پذیرش بگیرید؟

بله. آیلتس با نمره 6.

چند سال گپ تحصیلی داشتید؟

3 سال.

چطور با حامی مهاجر آشنا شدید؟

من به دلیل اینکه پیگیر موضوع مهاجرت بودم، پیج‌های مهاجرتی زیادی داشتم و باهم مقایسه می‌کردم. در اینستاگرام با شما آشنا شدم و دیدم یکی از دوستانم پیج شما را فالو دارند و از ایشان درباره حامی مهاجر پرسیدم و یک سری اطلاعات به من دادند. 

چرا حامی مهاجر را برای اجرای پرونده تان انتخاب کردید؟

با توجه به اطلاعاتی که در مشاوره‌ها از شرکت‌های مختلف می‌گرفتم و متوجه شدم از بین فاکتورهایی که هرجایی می‌تواند داشته باشد، فاکتورهای مثبت حامی مهاجر خیلی بیشتر از همه‌جا بود و همین موضوع باعث شد تا تصمیم گرفتم با اینجا قرارداد ببندم.

از کدام خدمات حامی مهاجر استفاده کردید؟ 

تا این مرحله از پرونده از بخش پذیرش تحصیلی استفاده کردم.

آیا نگارش CV و رزومه تحصیلی شما توسط حامی مهاجر انجام شد؟

بله. 0 تا 100 کارها را تیم حامی مهاجر برایم انجام دادند. 

کیفیت CV نگارش شده توسط حامی مهاجر چطور بود؟

نوع نگارش این نامه طوری بود که می‌توانست توجه یک استاد که قرار است آن را بخواند، جلب کند. من واقعا هم از رزومه و هم انگیزه‌نامه راضی بودم و خیلی خوب بود. 

مهم‌ ترین نقطه قوت حامی مهاجر از نظر شما چیست؟

نکته‌ای که برای من جالب بود حس مسئولیت‌پذیری تیم حامی مهاجر بود؛ به‌صورتی که تمام‌وقت، هر زمانی پیام می‌دادم یا تماس می‌گرفتم، همکاری می‌کردند و به سوالات من پاسخ می‌دادند و من واقعا راضی بودم از روندی که با حامی مهاجر طی کردم. 

جلسه شبیه ساز مصاحبه با استاد در حامی مهاجر توسط چه کسی برای شما برگزار شد؟

خانم دانه‌کار به همراه همکارشان که رزومه و انگیزه‌نامه را برای من انجام داده بودند.

کیفیت جلسه شبیه ساز چطور بود؟

جلسه به صورتی بود که به طریقی پیش بروم تا بتوانم استاد را قانع کنم هدف من درس خواندن و سپس برگشت به مقصدم و کمک به کشورم است. این جلسه برای من خیلی خوب بود و توانست در Interview کمک کند. 

آیا جلسه شبیه ساز برای شما مفید بود؟

به دلیل اینکه این جلسه را در حامی مهاجر داشتم، کاملا می‌دانستم چه چیزی باید به استاد بگویم تا بتواند در ذهنیت او تاثیر داشته باشد. اگر این جلسه نبود، نمی‌دانستم که چه چیزی باید بگویم و این می‌توانست روند منفی در پرونده من داشته باشد. بعد از این جلسه، من جملات را در ذهنم داشتم و تمرین می‌کردم تا آنها را به کار ببرم. 

مصاحبه شما با اساتید چطور پیش رفت؟

چیزی که آنها میخواستند بدانند، انگیزه من از تحصیل در ایتالیا و کارایی که در این دوره قصد دارم انجام بدهم، بود؛ یعنی اصلا از من سوالات  علمی نپرسیدند. هردو استادی که با آنها مصاحبه داشتم تاکید داشتند که این یک مصاحبه informal است و اصلا نیازی به نگرانی نیست و سعی می‌کردند به من استرس ندهند. کلا راجع‌به اهدافم و اینکه چه کاری میخواهم انجام بدهم، صحبت کردیم.

از شروع پرونده تا دریافت پذیرش، چه مدت طول کشید؟

حدودا 2 ماه. 10 اسفند قرارداد بستیم و اردیبهشت نتیجه گرفتیم.

از عملکرد کارشناسان در اجرای پرونده رضایت داشتید؟

بله کاملا. چون فردی که این مسیر را انتخاب می‌کند، با موضوعات مختلف، استرس‌های زیادی را باید تحمل کند؛ اما تیم حامی مهاجر خیلی خوب این موضوع را کنترل و هدایت می‌کردند تا استرس من کم شود.

چه عوامل در انتخاب حامی مهاجر تاثیر داشت؟

من زمانی که با خانم دانه‌کار صحبت کردم، متوجه شدم که ایشان تسلط بسیاری بر اطلاعات دارند؛ زیرا من با انجام تحقیقاتی که از قبل داشتم، برخی اطلاعات پایه را می‌دانستم و مشاوره‌ای که می‌گرفتم برای کمک به انتخاب موسسه‌ای برای قرارداد بود. ایشان به دلیل تسلط بالا و اخلاق خیلی خوب، باعث شدند تا من حامی مهاجر را برای عقد قرارداد انتخاب کنم.

حامی مهاجر را به دوستانتان معرفی می کنید؟

100درصد. به هرکدام از دوستانم که بخواهند این مسیر را ادامه بدهند، معرفی می‌کنم.

لطفا یک جمله درمورد حامی مهاجر به ما بگویید؟

می‌خواستم تشکر کنم از تیم قوی حامی مهاجر که خیلی در این مدت برای من زحمت کشیدند و خیلی همراهم بودند. من هیچ‌وقت این کمک‌ها را فراموش نمی‌کنم. 

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0