20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

تجربه دریافت ویزای دانش آموزی کانادا با حامی مهاجر

سلام بهروز روستا هستم و برای دختر گلم ریحانه جان درخواست ویزای تحصیلی داشتم. من هم ریحانه روستا هستم و برای تحصیل در کانادا اقدام کرده بودم.

برای چه مقطع تحصیلی اقدام کردید؟

برای سال دوازدهم اقدام کردم.

چطور با حامی مهاجر آشنا شدید؟

برای چند سال از طریق حامی مهاجر در لاتاری آمریکا ثبت نام کرده بودیم و با خدمات این موسسه آشنا بودیم. بنابراین وقت مشاوره گرفتیم و با راهنمایی‌های خوبی که دریافت کردیم و تصمیم بر این شد که برای دختر عزیزم، ریحانه جان ویزای دانش آموزی کانادا بگیریم و انشاالله بتونیم از خدمات دیگه موسسه استفاده کنیم و خودمون هم همراه دخترمون وارد خاک کانادا بشیم.

از فرآیند ثبت نام لاتاری در حامی مهاجر راضی بودید؟

بله، خیلی عالی بود. البته برنده شدن در لاتاری کاملا مرتبط به شانس است، ولی از فرآیند ثبت نام لاتاری در موسسه حامی مهاجر بی نهایت رضایت داشتیم.

تا به حال چه خدماتی از موسسه حامی مهاجر دریافت کردید؟

علاوه بر استفاده از خدمات حامی مهاجر در زمینه ثبت نام لاتاری، بعد از این حدود سه بار برای ریحانه جان درخواست ویزای تحصیلی کانادا انجام دادیم. در دو مرحله درخواست پذیرفته نشد و در مرحله سوم درخواست ما مورد موافقت قرار گرفت و منتظر اخذ ویزا هستیم. خودم هم برای اخذ ویزای توریستی اقدام کردم و منتظر جواب درخواست ویزا هستم. برای سه بار از هم خدمات تورهای خارجی حامی مهاجر استفاده کردم.

فرآیند دریافت ویزای تحصیلی کانادا چقدر زمان برد؟

در مرحله آخر که برای ویزای تحصیلی کانادا اقدام کردیم، حدود 36 روز زمان برد.

انتخاب مدرسه برای تحصیل در کانادا چطور بود؟

کارشناسان حامی مهاجر زحمت کشیدند و ارتباط ما با مدرسه را برقرار کردند. کارشناسان توضیحات جزیی و دقیقی را در کمال حوصله و احترام در اختیار ما قرار دادند، ما هم بررسی‌های لازم رو در زمینه هزینه، اسکان، ایاب و ذهاب، تغذیه و مباحث درمانی انجام دادیم. شرایط مدرسه هم بررسی کردیم و متوجه شدیم که شرایطش برای دانش آموزان ایرانی بسیار خوب است.

حس شما موقع شنیدن خبر دریافت ویزا

انقدر برای دخترم استرس ایجاد شده بود، که هر وقت از محل کار به خانه برمی‌گشتم، دخترم از من سوال می‌کرد که خبری از ویزا نشد؟ من همیشه امید داشتم و به دخترم می‌گفتم که نگران نباش، چرا که ما قدممون رو محکم برداشتیم و تصمیم داریم که به یک موفقیت بزرگ برسیم. وقتی از موسسه حامی مهاجر با ما تماس گرفتند، باورم نمی‌شد که خبر صدور ویزا باشد و فکر می‌کردم درخواست مدارک جدید دارند.

وقتی با من تماس گرفتند، من در محل کار بودم و به من گفتند اگر لازم باشد که یکبار دیگر برای ویزای ریحانه خانم اقدام کنید، آمادگی لازم را دارید یا نه، که من جواب دادم بله حتما، و اگر چندین بار هم نیاز به اقدام باشد، آنقدر حسن نیت از موسسه حامی مهاجر دیدم که باید ادامه دهیم و به نتیجه مثبت برسیم. اما ایشان در کمال احترام به من گفتند که دیگر نیازی به پیگیری مجدد نیست و ویزای ریحانه جان صادر شده.

من در اون لحظه واقعا بغضم گرفت و اشک شوق ریختم. با خودم گفتم که همین الان باید محل کارم رو ترک کنم و با گل و شیرینی به خانه بروم و این خبر خوب رو به دخترم بدهم. تمام لحظات این سورپرایز رو هم با گوشیم ضبط کردم و لحظه بسیار شیرینی بود. در اون لحظه ریحانه واقعا از خوشحالی جدا منقلب شد و گریه کرد. من چندین مرحله در زندگی خانوادگی لحظات خوش داشتم و این هم به اون لحظات شیرین اضافه شد. من این لحظه شیرین رو مدیون کارشناسان حامی مهاجر هستم و امیدوارم تمام افرادی که آرزوی این لحظه رو دارند، به نتیجه مثبت برسند.

از خدمات تور انگشت‌نگاری حامی مهاجر استفاده کردید؟

بله، ما از خدمات تور انگشت نگاری حامی مهاجر استفاده کردیم، دو روز طول کشید و ما به دفتر وک کانادا در استانبول مراجعه کردیم و مرحله انگشت نگاری رو خیلی سریع و عالی انجام دادیم. در حال حاضر هم برای استفاده از خدمات پیکاپ پاسپورت به حامی مهاجر مراجعه کردیم.

توصیه برای افرادی که قصد دریافت ویزای دانش‌آموزی کانادا دارند

به نظرم مهم‌ترین توصیه اینه که هیچوقت امیدشون رو از دست ندهند. هر کشوری که قصد مهاجرت دارند، سعی کنند که زبان اون کشور رو یاد بگیرند تا هم راحت‌تر با بقیه ارتباط برقرار کنند و هم بتونند راحت تر درس بخونند.

از خدمات حامی مهاجر رضایت داشتید؟

بله. از زحمات مدیریت و کارشناسان حامی مهاجر که در تمام مراحل ما رو راهنمایی کردند، بسیار تشکر می‌کنم. هنگامی که برای دو بار درخواست ویزای ریحانه رد شد، کارشناسان مجموعه حامی مهاجر انقدر به ریحانه امید و دلداری دادند که من خودم قادر نبودم انقدر روحیه بدهم و واقعا متشکرم. قبل از اینکه هر خدمتی در موسسه حامی مهاجر ارائه شود، کاملا شفاف سازی می‎شود و دوستانی که تصویر بنده و دخترم رو می‌بینند، باید بدونند که حامی مهاجر به تمام تعهدات ذکر شده در قرارداد عمل می‌کنه. هزینه‌ای هم که انجام دادم، هزینه اضافه‌ای نبوده و بی نهایت از خدمات حامی مهاجر راضی بودم.

سایر تجربه های مشتریان حامی مهاجر از دریافت ویزای تحصیلی :
تجربه آقای بهشتی از دریافت ویزای تحصیلی کانادا با حامی مهاجر

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 1 | کل دیدگاه های تایید شده: 1
حدیث نصیرنژاد
واقعا از خدمات کادر مجرب حامی مهاجر ممنونم من در لاتاری شرکت کردم که نمیتونستم وارد پنل کاربریم بشم بسیار با صبر و حوصله پیگیر بودن چندین بار خودشون تماس گرفتن و تا برطرف شدن مشکل با من بودن
کارشناس حامی مهاجر

سلام. پشتیبانی و پاسخگویی یکی از وظایف مهم سازمانی در حامی مهاجر است. خوشحال هستیم که توانسته ایم با این کار رضایت شما را جلب کنیم.