20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

بهترین دانشگاه های ژاپن

دانشگاه های ژاپن در رده بندی های دانشگاه های عالی تایمز در سال 2019 مقام اول را کسب کرده اند.این رتبه بندی ها با همکاری شرکت آموزش ژاپنی بنسی تولید شده است. رتبه بندی دانشگاه های ژاپن بر اساس چهار "ستون" گسترده (منابع ، تعامل ، نتایج و محیط) که 16 شاخص عملکرد را شامل می شود محاسبه می شود. آنها از نظر رتبه بندی دانشگاه های جهانی متفاوت هستند زیرا بیشتر تمرکز خود را بر آنچه که موسسات به دانشجویان ارائه می دهند است.

امسال همچنین در بررسی های دانشجویان ژاپن از هفت سؤال استفاده کرده است تا دریابد دانشجویان درباره تدریس در دانشگاه خود چه فکر می کنند. این نظرسنجی توسط 37000 دانشجو از بیش از 400 دانشگاه در سراسر ژاپن انجام شد. بیشترین اطلاعات در مورد نظرسنجی و سؤالات موجود را می توانید  در این مقاله مشاهده کنید.

دانشگاه کیوتو

 

دانشگاه کیوتو در سه دانشگاه در یوشیدا ، یوجی و کاتسورا گسترش یافته است. این یکی از قدیمی ترین دانشگاه های ژاپن است و به طور مداوم در آسیا رتبه بسیار بالایی دارد. کیوتو حدود 22000 دانشجو ، 10 دانشکده ، 19 مدرسه فارغ التحصیل ، 13 پژوهشکده و 21 مرکز تحقیقاتی و آموزشی دارد.

این دانشگاه در ابتدا از دانشکده های حقوق ، پزشکی ، نامه و علوم و مهندسی تشکیل شده بود. طی دو سال ، در دانشگاه كتابخانه و بیمارستان افتتاح كرد. بعداً دانشکده های اقتصاد ، کشاورزی و علوم انسانی تاسیس کرد و اولین مدرسه فارغ التحصیل در اواسط قرن بیستم راه اندازی شد.این موسسه تعدادی از محققان موفق از جمله 10 برنده جایزه نوبل ، دو مدال آور رشته و یک جایزه گاوس را آموزش داده است.

دانشگاه توکیو

دانشگاه توکیو وقتی در سال 1877 تاسیس شد ، به اولین دانشگاه ملی ژاپن تبدیل شد. این دوره ها در سراسر طیف دانشگاهی برگزار می شود و در حال حاضر دارای 10 دانشکده ، 15 مدرسه تحصیلات تکمیلی ، 11 پژوهشگاه وابسته (از جمله مرکز تحقیقات علوم و فناوری پیشرفته) ، 13 مرکز در سطح دانشگاه ، سه کتابخانه و دو انستیتو برای مطالعه پیشرفته است.

امکانات آموزشی

دانشجویان در سه پردیس اصلی در هونگو ، کومبا و کشیوا تحصیل می کنند اما امکاناتی در ارتباط با دانشگاه در سراسر ژاپن وجود دارد. این دانشگاه از یک دوره آموزشی کمی غیرمعمول برخوردار است که دانشجویان قبل از انتقال به یک دانشگاه دیگر برای تحصیل در رشته های منتخب خود ، در طی دو سال اول تحصیلات خود را در یک هنر دانشگاهی دنبال می کنند.

دانشگاه توهوکو

 

بسیاری از امکانات دانشگاه توهوکو در اطراف و در محدوده جنگ باستانی شهر سیندایی ساخته شده است. در سال 1913 ، توهوکو اولین دانشگاه در ژاپن شد که پس از انتصاب در سال 1911 اولین رئیس جمهور خود ، ماساتارو ساویاناجی ، معاون وزیر آموزش و پرورش ، دانشجویان دختر را پذیرفت. توهوکو همچنین اولین دانشگاه در ژاپن بود که دانشجویان خارجی را پذیرفت.

در سال 2009 ، دانشگاه توهوکو یکی از 13 دانشگاهی بود که توسط دولت ژاپن برای مشارکت در ارائه آموزش عالی در سطح بین المللی انتخاب شد و این دانشگاه مجموعه ای از دوره هایی با مدرک را ارائه کرد که عمدتا به زبان انگلیسی تدریس می شود.

دانشگاه کیوشو

 

دانشگاه کیوشو امسال از یک مکان پنجم به شماره چهار در سال جاری یک مکان بالا رفته است. این دانشگاه دارای دانشجویان بین المللی از سراسر جهان است. تعداد دانشجویان خارجی سال به سال افزایش می یابد. در موزه دانشگاه کیوشو 7.5 میلیون مورد وجود دارد که شامل اسناد ، آثار باستانی و مجموعه حشرات بیش از 4 میلیون نمونه است.

دانشگاه هوکایدو

 

دانشگاه هوکایدو در سال 1876 تاسیس شد و در ساپورو ، هوکایدو واقع شده است. این عضو دانشگاه های امپریال است ، که به عنوان بهترین مؤسسات عالی آموزش عالی یا تحقیق در کشور تاسیس شده اند.

دانشکده ها

14 دانشکده و 22 مدرسه فارغ التحصیل وجود دارد. این دانشگاه همچنین برنامه های کارشناسی ارشد انگلیسی را در رشته های کشاورزی ، علوم شیمیایی و مهندسی ، مهندسی ، علوم محیط زیست ، علوم زندگی ، علوم و دامپزشکی ارائه می دهد. این دانشگاه دارای دو دانشگاه در ژاپن در ساپورو و هاکوداته  و دفاتر خارج از کشور در سئول ، هلسینکی ، پکن ، Lusaka ، Bandung ، Quezon City و Kamphaeng Saen است.

دانشگاه ناگویا

 

دانشگاه ناگویا در چیکوسا کوی ناگویا واقع شده است. اکثر دانش آموزان از منطقه توکای هستند اما بخش خوبی از دانشجویان از سراسر ژاپن آمده اند. همچنین بیش از 1300 دانشجوی بین المللی از 78 کشور جهان در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند. این دانشگاه یکی از منتخب ترین دانشگاه ها در ژاپن است و آزمون ورودی آن یکی از دشوارترین آزمون ها به حساب می آید.

موسسه فناوری توکیو

 

سه پردیس دانشگاه توکیو تکن - دو در پایتخت پاک ، پر جنب و جوش ژاپن و یکی در منطقه یوکوهاما - یک محیط راحت برای یک تجربه مطالعه منحصر به فرد ایجاد می کند. علم عملی و آموزش مهندسی طولانی مدت ارائه شده توسط انستیتو این امکان را به دانشجویان می دهد تا تحقیق را از مراحل اولیه تجربه کنند. یافته های مؤسسات تحقیقاتی مانند ELSI به برنامه های درسی منتقل می شود ، و به عنوان اعضای آزمایشگاه ، دانشجویان در ارتباط نزدیک با پژوهشگران برتر جهان هستند. رویکرد دستی مؤسسه در رتبه بندی اشتغال فارغ التحصیلان ، که در آن این موسسه به طور مداوم برتری دارد ، منعکس شده است.

Tokyo Tech برنامه های کامل در سطح انگلیسی را در تمام سطوح ارائه می دهد. برنامه جهانی دانشمندان و مهندسان (GSEP) یک برنامه کارشناسی ارشد مهندسی است ، در حالی که برنامه های بین المللی فارغ التحصیلان (IGP) پذیرای کسانی است که امیدوارند مدارک علمی پیشرفته تر یا مهندسی را در ژاپن دنبال کنند.

دانشگاه اوزاکا

 

دانشگاه اوزاکا در سال 1931 تاسیس شد ، هنگامی که دانشکده پزشکی بخشدار اوساکا به دانشگاه امپریال اوزاکا تبدیل شد. این تغییر بخشی از یک سیاست ملی در ژاپن بود که طی آن چندین دانشگاه امپریالیست به عنوان مرکز آموزش عالی و تحقیقات عالی تأسیس شدند. در ابتدا این دانشگاه دارای دو مدرسه - پزشکی و علوم بود - که در سال 1933 با افزودن مهندسی به سه مورد افزایش یافت و پنج در سال 1949 با افزودن دانشکده نامه ها و دانشکده اقتصاد وقتی دانشگاه بعد از جهان دوم به دانشگاه اوساکا تبدیل شد.

امروزه ، دانشگاه اوزاکا دارای 11 مدرسه کارشناسی ، 16 مدرسه کارشناسی ارشد - از جمله سیاست های بین المللی عمومی و زیست شناسی مرزی - پنج پژوهشکده ، دو بیمارستان دانشگاهی و سه مرکز ملی مشترک استفاده از جمله مرکز تحقیقات فیزیک هسته ای و مرکز سایبری رسانه ای است. این دانشگاه یکی از دو دانشگاه ملی است که دارای دانشکده مطالعات خارجی است و بزرگترین دانشگاه ملی ژاپن است.

دانشگاه Tsukuba

 

پردیس اصلی دانشگاه در 258 هکتار گسترده شده است و هنوز هم در شهر علمی تسوکوبا ، یک پارک علمی واقع در دهه 1960 توسعه یافته است. یکی از 10 نفر از ساکنان تسوکوبا یک محقق است. این شهر که در شمال شرقی توکیو قرار دارد ، بیش از 30 درصد مؤسسات تحقیقاتی ملی ژاپن نیز در آن زندگی می کند.

دانشگاه تسوکوبا همچنین یک دانشگاه در توکیو دارد که دوره های عصرگاهی در سطح کارشناسی ارشد را ارائه می دهد. این موسسه با توافق نامه های همکاری بین المللی با آفریقای شمالی و آسیای میانه ، روی مطالعات بین رشته ای و بین المللی تمرکز ویژه ای دارد.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0