دریافت مشاوره
اخذ اقامت تضمینی

Saturday, 26 January 2019 16:51

اقامت تمکن مالی یونان 2019

این نوع اقامت که برخی به آن اقامت خود حمایتی یونان نیز میگویند، در یونان به آن FIP اطلاق میشود که مخفف Financial Independent Person میباشد. در این روش اقامتی تمامی اعضای خانواده میتوانند مشمول دریافت کارت اقامت یونان شوند.این روش که ساده ترین روش اخذ اقامت اروپا و یونان است در کمتر از چهار ماه ( معمولا زیر 2 ماه ) به اقامت میرسد.

Saturday, 26 January 2019 15:48

اقامت یونان 2019

اقامت یونان در بین اقامت های اروپا بهترین گزینه برای ایرانیان است. چه در موضوع اخذ اقامت یونان از طریق خرید املاک و اخذ ویزای طلایی یونان که برنامه ای بسیار پشتیبانی شده توسط دولت یونان است و چه در موضوع اخذ اقامت یونان از طریق تمکن مالی که البته برخی آن را اخذ اقامت یونان از طریق برنامه خود حمایتی مینامند. البته اقامت یونان از طریق کار و تحصیل نیز میسر است که همه این روشها را در ادامه بررسی میکنیم.

روشهای کلی اخذ اقامت، از اقامت های رایگان با قرعه کشی تا اخذ اقامت با سرمایه گذاری در این مقاله بحث شده است. از اخذ اقامت با اجازه کار تا اخذ اقامت بدون مجوز کار. اقامت های با شرط حضور و اقامت های بدون شرط حضور.

Wednesday, 19 September 2018 14:58

درباره موسسه حامی مهاجر

موسسه حامی مهاجر با شماره ثبت 40059، تنها موسسه مهاجرتی رسمی در ایران است که خدمات مشاوره ای و کارگزاری مهاجرت به آمریکا را ارائه میدهد.

همه جا بحث مهاجرت داغ است. برخی ترس از تنزل سرمایه شان را دارند. برخی میگویند اگر جنگ شود املاک ما بی ارزش میشود. برخی دنبال کشوری برای  زمان اضطرار هستند. فارغ از اینکه آینده چگونه خواهد بود در ادامه روش های متداول مهاجرت ایرانیان به سایر کشورها را بررسی میکنیم.

Tuesday, 24 July 2018 11:47

پناهندگی

در این مقاله به تفصیل راجع به پناهندگی و قوانین آن صحبت خواهیم کرد

Tuesday, 24 July 2018 11:34

تور لحظه آخری

طور کلی تور لحظه آخری به تورهای اطلاق می شود که حدود 1 تا دو روز به پایان تاریخ ثبت نام و شروع  آنها فرصت با قی است.  در این شرای آژانس مسافرتی به دلیل عدم تکمیا ظرفیت و به حد نصاب نرسیدن تعداد مسافر ناگزیر است بلیط های خود را با مبلغی پایین تر از قمیت واقعی  یعنی چیزی حدود 10 تا 70 درصد پایین تر بفروشد.

به زودی تخصصی ترین انجمن  مهاجرت و اقامت در ایران در این صفحه ایجاد خواهد شد و تمامی سوالات شما توسط کارشناسان زبده و دانای مهاجرتی پاسخ داده خواهد شد.

Tuesday, 24 July 2018 11:17

تور استانبول

این مقاله به زودی تکمیل خواهد شد.

Page 1 of 6