20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

وقت فوری سفارت سوئیس

کشور سوئیس

کشور سوئیس دارای جاذبه های گردشگری زیادی است که که همگان را برای بازدید از این جاذبه های طبیعی و تاریخی به خود جذب می کند. سوئیس یکی از اعضای کشور های حوزه شینگن است. بنابراین برای سفر به سوئیس باید ویزای شینگن سوئیس دریافت کنید. اگر اولین بار است وارد حوزه ی شینگن می شوید، و مقصد اولیه ی شما سوئیس است باید حتما ویزای شینگن خود را از سفارت سوئیس تهیه کنید. اما اگر قبلبا وارد حوزه ی شینگن شده اید می توانید وارد سوئیس شوید بی آن که نیاز باشد حتما ویزای شما از سفارت سوئیس صادر شده باشد.

وقت سفارت سوئیس

چه سفر گردشگری داشته باشید، چه تحصیلی و کاری باید ویزای مخصوص با هدف از سفرتان را از سفارت سوئیس دریافت کنید. برای اخذ ویزای سوئیس باید در روز خاصی در سفارت سوئیس حاضر شوید تا با شما مصاحبه انجام شود و همچنین مدارک مورد نیاز را به مامور سفارت ارائه دهید.

رزرو وقت سفارت سوئیس

اما برای اینکه بتوانید در سفارت سوئیس حضور یابید باید از قبل وقتی را رزرو کرده باشید. برای تعیین وقت باید فرمی که در سایت سفارت موجود است را به دقت پر کنید. همچنین باید هدف از سفرتان به سوئیس را بیان کنید. برای تعیین وقت از سفارت سوئیس باید حداقل 90 روز قبل از زمانی که قصد سفر دارید، اقدام کنید. از زمان تعیین وقت تا زمان مصاحبه معمولا یک تا دو ماه زمان لازم است.

وقت مصاحبه

این وقت دریافت شده از سفارت سوئیس علاوه بر مصاحبه و ارائه مدارک برای انگشت نگاری نیز هست. برای تعیین وقت هر فرد باید به طور جداگانه وقت دریافت کند. پس از تعیین وقت، حضور تمام افراد در روز رزرو شده برای مصاحبه در محل سفارت سوئیس الزامی است. در هنگام تعیین وقت باید اسکنی از گذرنامه ی خود را به همراه نشانی اینترنتی و تلفن در دسترس ارائه دهید.

درباره وقت فوری سفارت سوئیس

سفارت سوئیس تنها در مواقع ضروری که اکثرا به منظور درمان است وقت فوری را ارائه می دهد. حتی در چنین شرایطی هم این ویزای فوری باید به تایید بقیه اعضای شینگن هم برسد و سوئیس به تنهایی نمی تواند در این مورد اقدام کند.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای سوئیس چیست؟

  • فرم های تکمیل شده ی درخواست ویزا
  • گذرنامه معتبر
  • اصل و ترجمه رسمی از دارالترجمه شناسنامه
  • گواهی تمکن مالی و گردش حساب
  • گواهی اشتغال به کار یا تحصیل
  • بیمه مسافرتی
  • دعوت نامه یا رسید رزرو هتل
دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 3 | کل دیدگاه های تایید شده: 0