50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

بهترین دانشگاه های استرالیا

پس از ایالات متحده و انگلستان، استرالیا سومین مقصد محبوب برای دانشجویان بین المللی است و به راحتی می توان فهمید که چرا اینگونه است زیرا شما فقط با جستجوی دانشگاه های استرالیا، چندین برنامه شگفت انگیز و همچنین شهرهای زیبا برای تحصیل را خواهید یافت. به علاوه، چندین دانشگاه دارای رتبه برتر و جهانی شناخته شده در استرالیا واقع شده اند.

استرالیا دارای تعداد زیادی دانشگاه معتبر است که دارای رتبه های بسیار خوب و شناخته شده در سراسر جهان هستند و گزینه های زیادی برای دستیابی به برخی از بهترین اساتید و معلمان به شما می دهند. اماکنی مانند دانشگاه کوئینزلند، دانشگاه آدلاید، دانشگاه چارلز داروین و دانشگاه تاسمانی، همه دارای نقاط برجسته در صدر لیستهای رتبه بندی هستند. اگر به دنبال بهترین دانشکده های حقوقی، مدارس تجاری، دانشکده های پزشکی یا دانشکده های مهندسی هستید و دارای مدارکی برای ثبت نام در کارشناسی، کارشناسی ارشد یا دکتری خود هستید، رفتن به استرالیا را در نظر بگیرید.

اگر به دنبال تحصیل در استرالیا هستید، به اطلاعاتی  در مورد گزینه های دانشگاه نیاز خواهید داشت. 43 دانشگاه در استرالیا وجود دارد: 38 داتشگاه عمومی و دو دانشگاه خصوصی، دو دانشگاه بین المللی و یک دانشگاه ویژه خصوصی. 35 دانشگاه از بهترین دانشگاه های جهان مستقر در استرالیا هستند که شش مورد از آنها در بین 100مرکز آموزشی معتبر برتر جهان وجود دارند. این بدین معنی است که برای انتخاب دانشگاه در استرالیا انتخاب های زیادی وجود دارد. همچنین برترین دانشگاه ها در استرالیا در نقاط مختلف آن پراکنده هستند نه فقط در شهرهای خاص. هر دانشگاه بر اساس شش شاخص از جمله شهرت خود در بین دانشگاهیان و کارفرمایان فارغ التحصیل و همچنین تأثیر تحقیقات آن رتبه بندی می شود.

استرالیا سومین رتبه از نظر تعداد دانشجویان بین المللی در جهان را بعد از انگلستان و ایالات متحده دارد ، که برای کشوری با تنها 24 میلیون نفر جمعیت بسیار چشمگیر است.

دانشگاه ملبورن

دانشگاه ملبورن در سال 1853 تأسیس شده است، و آن را به عنوان دومین دانشگاه قدیمی در کشور استرالیا می شناسند. این مرکز 45000 دانشجو و 6500 نفر کارمند دارد و 280000 فارغ التحصیل در سراسر جهان را آموزش داده است (حدود 15 درصد از آنها در خارج از استرالیا زندگی می کنند). بیش از 12000 دانشجوی بین المللی در دانشگاه ملبورن تحصیل می کنند و اگر پذیرشی از این دانشگاه کسب کنید، به دانشجویانی از 130 کشور مختلف خواهید پیوست. همچنین با برخی از محققان مشهور جهان که در این دانشگاه هستند، دیدار خواهید کرد.

دانشگاه ملی استرالیا

در سال 1946 تأسیس شده است، دانشگاه ملی استرالیا (ANU) در اصل به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی تحصیلات تکمیلی توسط پارلمان استرالیا ایجاد شده است. این دانشگاه در کانبرا، پایتخت استرالیا واقع شده است. این دانشگاه شش برنده جایزه نوبل را در بین دانشجویان و فارغ التحصیلان خود جای داده است، و حتی توسط یک برنده جایزه نوبل نیز اداره می شود. این دانشگاه با دانشگاه های بین المللی مانند دانشگاه ییل و دانشگاه آکسفورد همکاری های بسیاری دارد.

دانشگاه سیدنی

دانشگاه سیدنی قدیمی ترین دانشگاه استرالیا است که در سال 1851 تاسیس شده است. این دانشگاه هم اکنون 43000 دانشجو را در خود دارد که نمایندگانی از حدود 134 کشور جهان هستند. از سوی مراکز معتبر، همچنین سیدنی یکی از بهترین شهرهای دانشگاهی برای دانشجویان در نظر گرفته شده است. تقریبا پنج نخست وزیر استرالیا در این دانشگاه حضور داشته اند، از جمله ادموند بارتون، که در سال 1901، برنده اولین انتخابات فدرال استرالیا شد.

دانشگاه کویینزلند

دانشگاه کویینزلند دارای حدود 38000 دانشجو است ، از جمله 12000 دانشجوی بین المللی از 141 کشور جهان. همچنین یکی از بزرگترین گروه های دکترا در استرالیا با حدود 13800 دانشجوی تحصیلات تکمیلی در این دانشگاه ثبت نام شده اند. این دانشگاه در شهر بریزبن در سنت لوسیا واقع شده است. دانش آموزان و فارغ التحصیلان مشهور شامل دو برنده جایزه نوبل، بسیاری از اعضای ابر شرکت ها هستند.

دانشگاه مانش (موناش)

دانشگاه موناش در ملبورن، به نام مهندس و رهبر نظامی سر جان موناش نامگذاری شده است، و این نخستین دانشگاه در استرالیا است که به جای یک مکان به نام شخص نامگذاری شده است. این دانشگاه که حدود 44000 دانشجوی کارشناسی ارشد دارد، 20000 دانشجوی تحصیلات تکمیلی نیز دارد. موناش همچنین دارای یک مرکز تحقیق و تدریس در شهر ایتالیایی پراتو ، یک مدرسه تحقیقاتی در بمبئی هند و یک مدرسه درجه یک در استان جیانگ سو چین است. فارغ التحصیلان مشهور عبارتند از: نیک کاو ، نوازنده موسیقی ، پیتر کری، رمان نویس برنده جایزه بوکر، و نمایشنامه نویس دیوید ویلیامسون.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0