20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

بورسیه تحصیلی در اتریش

تحصیل در خارج از کشور در اتریش برای بسیاری از دانشجویان رویا است. اتریش به عنوان یکی از کشورهایی که دارای یک برنامه آموزشی عالی در اروپا است، انتخاب خوبی برای مقصد تحصیل است که عمدتا برای کشورهای در حال توسعه انجام می­شود. متأسفانه هزینه شهریه و هزینه زندگی در این کشور بسیار گران است. بنابراین، همه دانشجویان بین المللی فرصت تجربه آموزش در اتریش را ندارند. با این حال، اتریش بورسیه های مختلفی را برای دانشجویان بین المللی که مایل به تحصیل در اینجا هستند ارائه می­دهد. این برنامه از دانشگاه­ها و دانشگاه­های مختلفی ارائه شده است که از ایده­های کمک به کشورهای در حال توسعه برای رسیدن به سطح تحصیلات بهتر حمایت می­کنند. اگر شما یکی از کاندیداها هستید که آرزو می­کنید شانس دریافت بورسیه­ها را به دست آورید، در زیر چندین بورسیه تحصیلی در اتریش 2019 را ببینید که به شما امکان می­دهد رویای شما محقق شود.

IHS بورسیه تحصیلی فول فاند دکترا برای دانشجوی علوم سیاسی

به عنوان بخشی از دوره دکتری شبکه PLATO،  IHSبورسیه­های فول فاند را برای دکترا ارائه می­دهد. موقعیت ها PLATO یک شبکه بین المللی است که به بررسی بحران و مشروعیت اتحادیه اروپا می پردازد. آگاه باشید که کاندیداهای منتخب تحت نظارت کاترین آوئل یا گیدو تیممن، دانشمند ارشد نظارت می­شوند.

بورسیه های تحصیلی موسسه علوم و فناوری اتریش

ISTS که مخفف انستیتوی علوم و فناوری اتریش است، بورسیه­های تحصیلی را برای برنامه دکترا برای علوم طبیعی و ریاضی در وین ارائه می­دهد. برای یک دانشجوی بین المللی که مایل به تحصیل در یک محیط تحقیقاتی کلاس جهانی در وین است، این فرصت مناسبی می­باشد. همچنین این فرصت را به آنها می­دهد تا با محیط زندگی وین هم آشنا شوند.

بورسیه های دانشگاه وین اتریش

به عنوان یکی از مکان­های مشهور برای تحصیل، دانشگاه وین برای برنامه­های کمک هزینه تحصیلی بسیار مناسب است. با توجه به برنامه کمک هزینه تحصیلی برای داوطلبان دکتری، به یک نامزد عالی برای مدت سه سال کمک­های مالی خواهد کرد.

موسسه علوم انسانی Milena Jesenska برای روزنامه نگاران

این اسکالرشیپ برای روزنامه نگارانی است که می­خواهند سطح تحصیلات بهتری کسب کند. موسسه علوم انسانی برنامه­های کمک هزینه تحصیلی Milena Jesenska را فراهم می کند که  یک روزنامه نگار برجسته را برای کسب بورسیه هدف قرار می­دهد.

موسسه مطالعات پیشرفته Marie Sklodowska-Curie بورسیه فردی

برنامه­ های دیگر بورسیه­ های تحصیلی از انستیتوی مطالعات پیشرفته Marie Sklodowska-Curie تهیه شده است. این برنامه برای کلیه ملیت­هایی که قادر به معیارهای ذکر شده در صفحه رسمی خود هستند در نظر گرفته شده است

برنامه دانشجویی Fulbright اتریشی

بورسیه تحصیلی ویژه دانشجوی اتریشی که مایل به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد خود در ایالات متحده است توسط بورسیه های فولبرایت ارائه می­شود. داوطلبان باید دارای سوابق تحصیلی عالی باشند و نمره خاص GRE و TOEFLS را کسب کنند. بورسیه های تحصیلی حداکثر 25000 دلار در سال و احتمال ثبت نام در برنامه حوادث و بیماری وزارت امور خارجه (ASPE) خواهد بود.

بورسیه های کارشناسی ارشد تحقیق و نوآوری در آموزش عالی (Erasmus Mundus)

بسیاری از دانشجویان با بورسیه­های تحصیلی ارائه شده توسط Erasmus Mundus آشنا هستند. به عنوان یکی از برنامه­های برتر بورسیه­های تحصیلی، این بورسیه به عنوان کارشناسی ارشد تحقیق و نوآوری در آموزش عالی یا برنامه بورسیه های MARIHE نامگذاری شده است. این برای دانشجویان بین المللی در نظر گرفته شده است.

بورسیه تحصیلی بنیاد Aga Khan برای کشورهای در حال توسعه

بنیاد آقاخان برای آن دسته از دانشجویان از کشورهای در حال توسعه که علاقه به تحصیل در اتریش دارند، برنامه بورسیه های بین المللی را فراهم می کند. داوطلبان حداکثر 30 سال سن باید داشته باشند و دارای سوابق تحصیلی عالی باشند. علاوه بر این، از آنها همچنین انتظار می­رود که چند سال سابقه کار در زمینه خود داشته باشند. داوطلبان منتخب بورسیه برای هزینه شهریه و هزینه های زندگی نیز دارند.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0