کانادا یکی از مقصدهای تحصیلی پرطرفدار در جهان است. وجود دانشگاه هایی با مدارک معتبر جهانی در کنار هزینه پایین‌تر تحصیل در کانادا نسبت به آمریکا و انگلیس، از دلایل اصلی محبوبیت تحصیل در کاناداست. برای تحصیل در کانادا ابتدا لازم است از یکی از موسسات آموزشی معتبر کانادا پذیرش تحصیلی دریافت کنید و سپس به منظور دریافت ویزای تحصیلی کانادا اقدام نمایید. برخی از دانشگاه‌ های کانادا به منظور اعطای پذیرش تحصیلی شرط دریافت پیش پرداخت یا Deposit دارند، به این ترتیب که برای دریافت پذیرش تحصیلی از این موسسات باید مبلغی از شهریه را پیش پرداخت کنید و در غیر اینصورت نمی‌توانید از این دانشگاه‌ها پذیرش تحصیلی دریافت کنید.

همانطور که می‌دانید به دلیل تحریم های بانکی و مالی پرداخت شهریه دانشگاه کانادا از ایران به سختی امکان‌پذیر است و عموم مردم نمی‌توانند این کار را انجام دهند. همچنین به دلیل هماهنگی های لازم برای پرداخت شهریه دانشگاه کانادا بیشتر صرافی‌ها و سایت های پرداخت داخل ایران نیز این کار را انجام نمی‌دهند. حامی مهاجر به عنوان یک موسسه معتبر مهاجرتی در زمینه اعزام دانشجو به کانادا و آمریکا افتخار آن را دارد که در این زمینه نیز پشتیبان دانشجویان است و خدمات پرداخت شهریه دانشگاه کانادا و پرداخت شهریه دانشگاه آمریکا را به صورت کامل انجام می‌دهد. در این مقاله قصد داریم درباره خدمات موسسه حامی مهاجر در زمینه پرداخت شهریه دانشگاه کانادا از ایران و مزیت ‌های آن صحبت کنیم.

موسسه حامی مهاجر تخصص ویژه و تجربه‌ای طولانی در زمینه اموری همچون اخذ انواع ویزای کانادا، اخذ پذیرش تحصیلی در کانادا ، پرداخت شهریه دانشگاه کانادا و آمریکا، اخذ اقامت دائم کانادا و ثبت شرکت در کانادا دارد. در صورت نیاز به مشاوره‌های اختصاصی و دریافت کمک می‌توانید به وسیله شماره 02148406 با کارشناسان موسسه حامی مهاجر تماس حاصل فرمایید.

پرداخت شهریه دانشگاه کانادا

همانطور که گفتیم برخی از دانشگاه های کانادا برای اعطای پذیرش تحصیلی شرط دریافت پیش پرداخت دارند. مقدار این پیش پرداخت با توجه به نوع سیاست دانشگاه متفاوت است. پرداخت شهریه دانشگاه‌ های کانادا با روش های گوناگونی انجام می‌پذیرد، اما معمولا قبل از پرداخت باید هماهنگی هایی با دانشگاه مورد نظر به عمل بیاید. پس از پرداخت شهریه دانشگاه کانادا می‌توانید از دانشگاه مورد نظر خود پذیرش تحصیلی دریافت کنید و برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا اقدام نمایید.

گفتنی است که چنانچه درخواست دریافت ویزای تحصیلی شما رد شود، می‌توانید مبلغ پرداخت شده را پس بگیرید. به همین دلیل پرداخت شهریه دانشگاه کانادا توسط یک مرجع معتبر و قابل دسترس بسیار مهم است، چرا که در صورت پرداخت پول توسط یک مرجع غیر قابل دسترس در هنگام برگشت پول از سمت دانشگاه به مشکل خواهید خورد.

 

پرداخت شهریه دانشگاه کانادا از ایران

متاسفانه به دلیل تحریم های بانکی و مالی کشور ایران، هرگونه پرداخت بین المللی از ایران دچار محدودیت‌ها و ممنوعیت های شدیدی شده است و به همین دلیل پرداخت شهریه دانشگاه کانادا از ایران برای عموم مردم در دسترس نیست. برخی از سایت ها و صرافی ها به منظور تسهیل پرداخت های بین‌المللی برای ایرانیان به وجود آمده‌اند که خدمات زیادی در زمینه پرداخت های دلاری ارائه می‌دهند، ولی بیشتر آن‌ها به  دلیل پیچیده بودن و لزوم انجام برخی هماهنگی ها، خدمت پرداخت شهریه دانشگاه کانادا از ایران را انجام نمی‌دهند و به همین دلیل تعداد موسسات معتبر برای پرداخت شهریه دانشگاه کانادا از ایران اندک است و تعداد زیادی از این موسسات مجوزهای لازم را برای جلب اعتماد مشتریان در اختیار ندارند.

این موضوع باعث شده است که نگرانی دانشجویان برای پرداخت شهریه دانشگاه کانادا از ایران افزایش یابد. چرا که دانشجویان اغلب باید پول زیادی را به عنوان شهریه دانشگاه پرداخت نمایند و در صورتی که مورد کلاهبرداری قرار گیرند، ضرر زیادی را متحمل خواهند شد.

مزیت پرداخت شهریه دانشگاه کانادا با حامی مهاجر

شرکت حامی مهاجر به عنوان یک موسسه معتبر مهاجرتی در زمینه اعزام دانشجو به کانادا و آمریکا، به منظور رفع نگرانی دانشجویان در زمینه پرداخت شهریه دانشگاه کانادا از ایران، خدمات پرداخت شهریه دانشجویان را نیز ارائه می‌کند و بزرگترین مزیت پرداخت شهریه دانشگاه کانادا با حامی مهاجر، اعتبار آن است. شرکت حامی مهاجر دارای دفتر رسمی و ثابت در شهر تهران است، تمام مجوزهای مربوط به گردشگری و اعزام دانشجو را از مراجع مرتبط دریافت کرده است و سایت حامی مهاجر نیز دارای نماد اعتماد الکترونیکی است.

به دلایلی که در بالا به آن ها اشاره کردیم، موسسه حامی مهاجر یک مرجع در دسترس، پاسخگو و معتبر است و دانشجویان می‌توانند با خیالی آسوده پرداخت شهریه دانشگاه خود در کانادا یا آمریکا را بر عهده ما بگذارند. در صورتی که دانشجویان موفق به دریافت ویزای تحصیلی کانادا نشوند، پولی که بابت شهریه دانشگاه پرداخت کرده‌اند، قابل پیگیری خواهد بود و در صورت تمایل دانشجو، شرکت حامی مهاجر می‌تواند این پول را از حساب دانشگاه به حساب دانشجو بازگرداند.

روش های پرداخت شهریه دانشگاه کانادا

شهریه دانشگاه کانادا را می‌توان به صورت مستقیم از طریق حواله بانکی به حساب دانشگاه واریز نمود و یا در صورتی که دانشگاه مقصد درگاه مستر یا ویزا کارت داشته باشد می‌توان از طریق پرداخت با ویزا/مستر کارت، این هزینه را پرداخت نمود. به طور کلی هر کس که به سیستم بین المللی پرداخت پول و یا سیستم بانکی کانادا دسترسی داشته باشد و به روال پرداخت شهریه دانشگاه های کانادا آشنا باشد، می‌تواند این کار را انجام دهد؛ اما توصیه می‌کنیم که این کار را حتما از طریق موسسات معتبر یا آشنایان مورد اطمینان خود در کانادا انجام دهید تا مورد سو استفاده و کلاهبرداری قرار نگیرید.

سخن پایانی

همانطور که در این مطلب به آن اشاره کردیم، برخی از دانشگاه های کانادا برای اعطای پذیرش تحصیلی از دانشجویان تقاضای پیش پرداخت یا Deposit دارند. به دلیل تحریم بانکی و مالی، پرداخت شهریه دانشگاه های کانادا از ایران برای عموم مردم در دسترس نیست و بنابراین این کار باید از طریق یک واسطه صورت پذیرد. یافتن یک موسسه معتبر برای پرداخت شهریه دانشگاه های کانادا یکی از چالش‌ها و نگرانی‌های دانشجویان است و بیشتر دانشجویان نگران هستند که در اثر اعتماد نا به جا، شهریه دانشگاه خود را از دست بدهند. شرکت حامی مهاجر برای حل کردن این مشکل خدمات پرداخت شهریه دانشگاه های کانادا و آمریکا را ارائه می‌کند، که دانشجویان می‌توانند با اعتماد به اعتبار و در دسترس بودن حامی مهاجر پرداخت شهریه خود را با آسودگی خاطر به ما بسپارند.

موسسه حامی مهاجر تخصص ویژه و تجربه‌ای طولانی در زمینه اموری همچون اخذ انواع ویزای کانادا، اخذ پذیرش تحصیلی در کانادا ، پرداخت شهریه دانشگاه کانادا و آمریکا، اخذ اقامت دائم کانادا و ثبت شرکت در کانادا دارد. در صورت نیاز به مشاوره‌های اختصاصی و دریافت کمک می‌توانید به وسیله شماره 02148406 با کارشناسان موسسه حامی مهاجر تماس حاصل فرمایید.

 

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0