راهی که دانشجویان بین المللی می توانند به هزینه ی مالی تحصیلی شان کمک بکنند ، بورسیه گرفتن در کانادا می باشد . که با اخذ بورسیه ، دیگر هیچ هزینه ی قابل پرداخت برای تحصیل ندارند . این هزینه برای دانشجویان بورسیه شده تا اتمام تحصیلات شان در کانادا پشتیبانی می شوند. همچنین داوطلب تجربه ی کاری را کسب خواهد کرد. شما باید برای بورسیه شدن درخواست بدهید ، البته بعضی از دانشجویان به صورت خودکار بورسیه شده اند .

فاند بورسیه برای دانشجویان بین المللی که آرزوی تحصیل در کانادا را دارند بسیار محدود است ، که رقابتی سطح بالا و بیشتر اوقات در مقطع کارشناسی به بعد (یعنی بعد از فارغ التحصیلی لیسانس) گرفتن این بورسیه ها را اندکی سخت کرده است ، با وجود این ، نکات و منابعی را آماده کرده ایم که می تواند شما را راهنمایی کند.

همچنین پیشنهاد می شود برای اطلاعات درباره تحصیل در کانادا، مقاله ویزای تحصیلی کانادا را مطالعه نمایید.

مراحل اخذ بورسیه تحصیلی کانادا

در کشور خودتان شروع کنید

دانشجویان باید در اولین مرحله برای گرفتن بورسیه و دیگر فاندهای کانادا از کشور خود شان پیگیر شوند . با ساختمان آموزشی در استان خودتان تماس بگدرید.

با دانشگاه انتخابی تان در کانادا تماس بگیرید

با اداره کمک مالی دانشگاهی که مایل به تحصیل در آن جا هستید تماس بگیرید و درباره ی بورسیه تحصیلی و راهنماهایی برای ارسال درخواست اخذ بورسیه  برای دانشجویان خارجی اطلاعات لازم را کسب کنید .

تحقیق درباره ی فرصت های اضافی

درباره ی اجرا و بکار بردن بورسیه ی تحصیلی در دولت کانادا ، دولت ایالتی ، موسسه های خصوصی و سازمان هایی که بدون سود هستند تحقیق کنید.

شاید که کانادا مقصد خیلی از دانشجویان خارجی برای تحصیل باشد اما متاسفانه تحصیل در کانادا ارزان تمام نمی شود. اما می توانید از پشتیبانی های مالی نیز در صورت امکان استفاده کنید که در دولت کانادا، دانشگاه های خصوصی کانادا و دیگر سازمان ها ارائه می شود.

بورسیه های دولتی کانادایی

بورسیه ی فارغ التحصیلی دکترا گرانت بانتینگ

 بورسیه و فیلو شیپ دولت کانادا برای دانشجویان در مقطع فوق دکترا که برای مطالعه و تحصیل در حوزه ی علوم طبیعت و اجتماع یا تحقیقات سلامتی مشغول هستند بورسیه هایی را در نظر گرفته است .

بورسیه ی فارغ التحصیلی کانادا – مقطع ارشد

 برای دانشجویانی که در مقطع کارشناسی ارشد یا درجه دکتری در یکی از دانشگاه های کانادا ثبت نام کرده اند بورسیه هایی را در نظر گرفته است.

بورسیه های تحقیقاتی IDRC

 بورسیه ی تحصیلی برای دانشجویان اهل کشورهای در حال توسعه هستند در مقطع دکتری تحقیقی یا ارشد بورسیه برای دانشجویان خارجی در نظر گرفته است.

بورسیه ی بعد از فارغ التحصیلی NSERC

بورسیه های مختلف دولتی کانادا ، گرانت و کمک هزینه هایی برای دانشجویانی که در زمینه ی علوم طبیعی یا مهندسی در یک دانشگاه معتبر کانادایی مشغول به تحصیل هستند.

برنامه ی بورسیه ی تحصیلی آکادمیک سازمان ایالت های آمریکا ( OAS )

 بورسیه های دولتی کانادا از سازمان ایالت های آمریکا برای دانشجویان فارغ التحصیل که اهل کشورهای عضو سازمان ایالت های آمریکا هستند ( شامل کشور های منتخبی در آمریکا ی لاتین و جزیره های کارائیب )

برنامه ی بورسیه ی تحصیلی وانیر کانادا

 بورسیه های دولتی کانادا برای دانشجویان دکترای بین المللی ، برای تحصیل در یک دانشگاهی که ثبت نام کرده اند.

بورسیه های غیر دولتی تحصیلی کانادا

فاند بومی Anne Vallee

 بورسیه هایی برای دانشجویان بین المللی در حوزه ی تحقیقاتی حیوانات در مقطع دکترا در یک دانشگاه معتبر در شهر کوبیک یا بریتیش کلمبیا

بورسیه ی دادخواست کانادا

 بورسیه ی کامل برای دانشجویان انگلیسی فارغ التحصیل لیسانس برای تحصیل در هر ارائه دهنده ی آموزشی سطح بالا کانادایی که شامل پوشش کامل شهریه ها ، هزینه ی معاش و منزل و ... است . البته دیگر برای تحصیل در سال 2019 نمی توانید و باید برای سال 2020 تلاش کنید .

بورسیه ی ویژه ی دانشگاه برای تحصیل در کانادا

کمک های دانشگاه کارلتون برای دانشجویان بین المللی

 بورسیه ها برای تحصیل در کانادا در این دانشگاه که برای دانشجویان تمام مقاطع است که به صورت خودکار مطرح می شود.

کمک هایی برای دانشجویان بین الملل مقطع لیسانس در دانشگاه کونکوردیا

  برای دانشجویانی که هنوز هیچ مدرک دانشگاهی ندارند.

بورسیه های دانشجویی بین المللی در کالج هومبر کانادا

محدوده ای از بورسیه های کانادایی برای دانشجویان بین المللی در مقطع لیسانس در کالج هومبر کانادا

بورسیه های تحصیلات تکمیلی UBC

 یک بانک اطلاعاتی قابل جستجو برای بورس های تحصیلی برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا در دانشگاه بریتیش کلمبیا ، از جمله بورس های تحصیلی دکتری چهار ساله این دانشگاه و ابتکار حمایت از فارغ التحصیلان.

بورسیه های بین المللی دانشگاه آلبرتا

 طیف وسیعی از گزینه های بورسیه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی برای تحصیل در مقطع کارشناسی / کارشناسی ارشد در دانشگاه آلبرتا.

بورسیه های بین المللی دانشگاه کلگری

مجموعه ای از بورس های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی برای تحصیل در کانادا در دانشگاه کلگری. جوایز از 500 دلار تا 60،000 دلار است.

گرانت و بورسیه ی (de recheche) استان کویبک

 دولت کویبک گرانت و بورسیه هایی را برای تحقیقاتش ارائه می دهد. که به دانشجویان پزشکی ، بورسیه ها و تحقیقات ترم کوتاه مقطع تخصص یا تکمیل تخصص تعلق می گیرد.

جوایز بین المللی دانشجویان دانشگاه ساسکاچوان

 بورس های تحصیلی "عالی" برای تحصیل در کانادا ، برای دانشجویان بین المللی در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه ساسکاچوان.

بورسیه تحصیلات تکمیلی دانشگاه تورنتو انتاریو

 بورسیه تحصیلی برای دانشجویان داخلی و بین المللی برای تحصیل در دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشگاه تورنتو.

بودجه بین المللی دانشگاه واترلو

 انواع بورسیه های تحصیلی کانادایی به دانشجویان بین المللی که دارای مدرک کارشناسی ارشد یا برنامه دکترا در دانشگاه واترلو هستند ارائه می شود.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0