20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

سیستم آموزش پس از دوره متوسطه در آلبرتا به دلیل طیف بسیار عالی دانشگاه ها، کالج ها، موسسات فنی و امکانات تحقیقاتی شناخته شده است.

با داشتن سطح بالایی از زندگی و گزینه های اشتغال و مهاجرت پس از فارغ التحصیلی، آلبرتا یکی از مکانهای مطلوب در جهان برای ادامه تحصیلات عالی و ایجاد شغل است. شهریه رقابتی و هزینه مقرون به صرفه برای زندگی، آلبرتا را به یک انتخاب عاقلانه برای تحصیلات بعد از متوسطه تبدیل می کند.
آلبرتا واقع در غرب کانادا میباشد و دارای دو شهر در حال رشد به نام های، کالگری و ادمونتون، پرجمعیت ترین استان "استان خاکی" کشور کانادا است. همچنین با داشتن پارک های ملی معروف مانند بنف و جاسپر به عنوان یکی از زیباترین مناطق آمریکای شمالی مشهور است.

مزایا تحصیل در آلبرتا

برنامه انتقال آلبرتا

برنامه انتقال آلبرتا که بیش از 30 سال پیش تأسیس شده است، به دانش آموزان اجازه می دهد تا در یک مدرسه تحصیل کنند و سپس به طور یکپارچه به دانشگاه های دیگر به صورت دلخواه منتقل شوند. این به معنای پذیرش آسان تر در برخی از رقابتی ترین و بهترین دانشگاه های کشور است و همچنین به دانشجویان این امکان را می دهد که چندین مدرک را دریافت کنند.

آموزش یارانه ای برای کودکان خردسال

اگر در یک برنامه تحصیلی طولانی مدت در یک کالج یا دانشگاه آلبرتا تحصیل می کنید، فرزندان شما واجد شرایط دریافت یارانه مدارس دولتی هستند. این یارانه می تواند برای هر کودک خردسال و والدین آنها بیش از 10،000 دلار در سال هزینه کند.

گزینه های اشتغال بعد از فارغ التحصیلی

آلبرتا با اتمام تحصیلات خود در استان، اقتصاد بزرگ و متنوعی دارد و طیف گسترده ای از فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان دارد.

جمعیت جوان

جمعیت آلبرتا با میانگین 36 سال سن، جوانترین استان کانادا به شمار می آید. جوانان در این استان به شهرهای کلگری و ادمونتون کشیده می شوند.

طبیعت و رشته کوه های راکی

زیبایی طبیعی آلبرتا، از جمله جنگل های وسیع و کوه های راکی، یک محیط زندگی مطلوب را برای شما فراهم می کند.

برنامه مهاجرت استانی آلبرتا (AINP)دسته کارگر تحصیلات تکمیلی

این زیر گروه AINP برای دانشجویانی که حداقل یک سال پس از تحصیل در یک موسسه واجد شرایط آلبرتا فارغ التحصیل شده اند، باز است و میتوانند با اجازه کار پس از فارغ التحصیلی در استان مشغول به کار شوند.

گروه انتخابی استانی مهاجرت در آلبرتا (AINP)رده تحصیلات تکمیلی بین‌المللی

این زیر گروه AINP برای افرادی ایجاد شده است که فارغ التحصیل از یک موسسه بعد از دوره متوسطه در آلبرتا هستند و یک پیشنهاد شغلی تمام وقت و دائم از یک کارفرما در آلبرتا دریافت کرده اند.

ورود سریع یا Express Entry

داوطلبان مهاجرت به کانادا از طریق سیستم انتخاب مهاجرت فدرال که تحصیلات خود را در مدرسه ای در آلبرتا به اتمام رسانده اند ممکن است به دلیل سطح بالای تحصیلات خود امتیاز قابل توجهی کسب کنند. علاوه بر این، فارغ التحصیلان بین المللی مؤسسات آموزشی کانادا ممکن است تجربه کاری مهم کانادایی را تجربه کنند، این مقوله یکی دیگر از فاکتورهای بسیار ارزشمند در سیستم Express Entry است.

مدارس مقصد در آلبرتا

این مؤسسات به دلیل وسعت، نزدیکی به مراکز شهری و مراحل ثبت نام دانشجویان بین المللی در کانادا

بسیار فعال و اماده پذیرش هستند برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

دانشگاه کلگری

دانشگاه کالگری پیوسته در لیست های رتبه بندی جهانی بوده، اخیراً در کانادا رتبه سیزدهم و در جهان بین 50 دانشگاه برتر بوده، این آمار طبق اعلام سیستمی که دانشگاه های زیر 50 سال را ارزیابی می کند منتشر شده است. تأسیس این دانشگاه در سال 1966 بوده است همچنین این دانشگاه برای سال 2017 دیگر در این لیست نیست.

دانشگاه آلبرتا

این دانشگاه به عنوان پنج دانشگاه برتر در کانادا در نظر گرفته شده است و در بین 100 دانشگاه برتر دنیا، این آموزشگاه از آموزش عالی، امکانات پیشرفته، برنامه های با بودجه عالی و تحقیقات مشهور جهانی استفاده می کند.
برنامه های ارائه شده در این دانشگاه: مهندسی ، حقوق ، آموزش ، داروسازی.
محل استقرار: ادمونتون.

SAIT پلی تکنیک

موسسه فناوری آلبرتا جنوبی (SAIT) یک موسسه کارآفرینی است که بیش از 100 برنامه متنوع در سه ساختمان اصلی و سه برنامه اموزشی ماهواره ای را اموزش میدهد.
برنامه های ارائه شده در این موسسه: فناوری اویونیک ، سونوگرافی تشخیصی پزشکی ، مدیریت دارایی انرژی ، مدیریت کاردستی ، دستیاری دندانپزشکی
محل استقرار: کلگری

دانشگاه لتبریج

دانشگاه لتبریج به طور مداوم به عنوان یکی از برترین مدارس دانشگاهی در مقطع کارشناسی ارشد در کانادا رتبه بندی می شود، بنابراین جای تعجب ندارد که دانشجویان بین المللی از بیش از 87 کشور برای تحصیل اینجا را انتخاب کرده اند.
برنامه های ارائه شده در این دانشگاه : علوم رایانه ، علوم اعصاب ، بهداشت عمومی ، مطالعات شهری و منطقه ای
محل استقرار:  Lethbridge

نکته مهم

لازم به ذکر است  دولت کانادا برای صدور ویزا انتخاب مدارس را در نظر میگیرد. زیرا انتخاب مدارس یا دانشگاه از جمله مواردی است که از نظر کیفیت ، ارزش و شایستگی دانشجویان بین المللی مورد ارزیابی قرار میگیرد. این مدارس توسط دانشکده ها و مؤسسات کانادا (که قبلاً انجمن کالج های جامعه کانادا بوده اند) معتبر هستند.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0