50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

دبیرستان بادول کانادا (Bodwell)

دبیرستان بادول کانادا؛ روش اخذ پذیرش، ویزا، شهریه

رویای تمامی والدین ایرانی، پیشرفت روزافزون فرزندشان است. به همین دلیل برخی از خانواده‌ها، فرزندشان را از مقطع دبیرستان برای تحصیل هرچه بهتر، به یکی از کشورهای خارجی می‌فرستند. در بین تمامی کشورها، کانادا همیشه مورداستقبال مهاجران تحصیلی بوده است؛ چراکه این کشور دارای سیستم آموزشی قوی و مدارک درجه بالایی است که در تمامی جان مورد قبول واقع می‌شود. 
اگر شما هم یکی از کسانی هستید که قصد مهاجرت فرزندتان در مقطع دبیرستان را دارید و از طرفی دیگر نگران شرایط کشور مقصد و هزینه‌ها هستید، با ما در این مقاله همراه شوید.
مدارس شبانه‌روزی برای دانش‌آموزان بین‌المللی بهترین گزینه هستند، زیرا دارای کیفیت بالای آموزش، سطح بالای یادگیری، امکانات تفریحی و رفاهی عالی، خوابگاه دانش‌آموزی و هزینه مناسب هستند. ما در اینجا یکی از بهترین مدارس شبانه‌روزی کانادا به نام دبیرستان بادول (Bodwell) را مورد بررسی قرار می‌دهیم که تمامی ویژگی‌های گفته شده را در برمی‌گیرد.

تاریخچه مدرسه بادول کانادا

دبیرستان بادول دبیرستانی مختلط و شبانه‌روزی خصوصی یا اصطلاحا بوردینگ، در سال 1991 میلادی تأسیس شده است. این مدرسه در استان بریتیش کلمبیا در شهر ونکوور شمالی قرار دارد. مدرسه بادول با مساحتی بیشتر از 70000 متر مربع با چشم‌انداز دریا و در مجاورت پارک‌های شهر قرار گرفته است.
دبیرستان بادول کانادا همه ساله تحت توجه تعداد زیادی دانش‌اموز بین‌المللی بوده است و چهارمین مدرسه پرجمعیت دانش‌آموزان بین‌المللی است. درواقع دانش‌آموزان این مدرسه با اصل "قدرت در تنوع" راهنمایی و هدایت می‌شوند. مدرسه بادول در بین مدارس شبانه‌روزی کانادا برتری دارد و تنوع نژادی میان دانش‌آموزان محلی و بین‌المللی این مدرسه را به مکانی غنی و هیجان‌انگیز برای تحصیل، یادگیری، مطالعه و سرگرمی تبدیل کرده است.

مقاطع تحصیلی و برنامه‌ های مدرسه بادول کانادا

کلیه کلاس‌ها و برنامه‌های این دبیرستان برای پایه‌های هشتم تا دوازدهم و همچنین دوره پیش‌دانشگاهی طراحی شده است. 

سالن مطالعه مدرسه بادول کانادا

مدرسه بوردینگ بادول، دو برنامه تحصیلی دارد که براساس استانداردهای بالای وزارت آموزش است، برنامه‌ها عبارت‌اند از: 

برنامه IB مدرسه بادول کانادا:

یک برنامه 5 ساله برای دانش‌آموزان 11 تا 16 ساله است. برنامه IB در واقع Middle Years Program نام دارد و 2 سال آخر را برای دانش‌آموزان پایه 8 و 9 ارائه می‌دهد. 
این برنامه شامل 8 گروه موضوعی است که آموزش گسترده و متعادلی برای نوجوانان فراهم می‌کند و چهارچوبی چالش‌برانگیز است که دانش‌آموزان را تشویق می‌کند تا مطالعات خود را به دنیای واقعی متصل کنند. 
هدف برنامه IB پرورش دانش‌آموزانی مسئولیت‌پذیر، دارای درک روابط بین فرهنگی و توانمند برای  دریافت پذیرش در دانشگاه‌های برتر جهان است.

برنامه BC مدرسه بادول کانادا:

این برنامه برای کلاس‌‌های 10 تا 12 طراحی شده است. در برنامه BC دانش‌آموزان 13 درس اصلی و 7 درس انتخابی دارند و آموزش جامع شامل انگلیسی، ریاضیات، علوم، مطالعات‌اجماعی، آموزش سلامت بدنی و آموزش زندگی شغلی است.
در این برنامه تعداد دانش‌آموزان در هر کلاس درسی محدود است تا یادگیری بهتری صورت گیرد. آنها از پشتیبانی تحصیلی توسط معلمانی پرشور بهره‌مند می‌شوند. برنامه تحصیلی BC به‌عنوان یکی از بهترین‌ها در آمریکای شمالی و جهان شناخته شده است. 
تسلط به زبان انگلیسی، ذهن آکادمیک و خلاق، مهارت‌های کاربردی زندگی و رویاهای شغلی روشن از بخش‌های ضروری برنامه‌های بادول است. مهم‌ترین برنامه‌هایی که مدرسه بادول به محصلان آموزش می‌دهد، عبارت‌اند از:

 • آموزش اکسل از طریق زبان انگلیسی
 • آزاد کردن ذهن آکادمیک
 • داشتن یک سبک زندگی فعال و سالم
 • نگاه به درون و رو به جلو در زندگی
 • دوست داشتن زمین و انسان‌هابرای حفظ محیط‌زیست و داشتن زندگی آرام
 • رهبری و مدیریت برای ایجاد تغییرات مثبت

همچنین این مدرسه برنامه‌های متنوع فرهنگی و آموزشی هم دارد؛ مانند گشت‌و‌گذار و سفرهای علمی مختلف، بازدید از تئاترها و موزه‌ها، بازدید از مراکز علمی و سفر به دیگر شهرهای کانادا

شرایط اخذ پذیرش مدرسه بادول کانادا

بادول در طول سال به بیش از 600 دانش‌آموز از 40 کشور مختلف دنیا پذیرش می‌دهد. حدود 30 درصد دانش‌آموزان از اروپای غربی و شرقی، 30 درصد از آمریکا لاتین (مکزیک، برزیل، ونزوئلا و ...) و 30 درصد از کشورهایی آسیایی هستند که حدود 15 درصد آن را کشورهایی مثل چین، کره، ژاپن، تایوان، تایلند و ... تشکیل می‌دهند و 10 درصد باقیمانده نیز از سایر کشورها هستند.
شما نیز می‌توانید با کمک از مشاوران تخصصی حامی مهاجر در زمینه مهاجرت دانش آموزی به کانادا، پذیرش این مدرسه جذاب را دریافت کنید و فرزند عزیزتان را مشغول تحصیل کنید.
با توجه به نوع محل تحصیل، ارائه مدارک لازم برای ثبت‌نام در مدارس کانادا متفاوت است اما تهیه و ارائه مدارک لازم برای ثبت نام در دبیرستان بادول کانادا نسبت به بقیه مدارس آسان‌تر است؛ حتی نیاز به داشتن مدرک زبان نیز ندارد. این شرایط شامل موارد زیر می‌شود:

 • دارای حداقل سن 13 و حداکثر 17
 • انجام مصاحبه به صورت تلفنی و یا با استفاده از اسکایپ
 • داشتن سطح زبان متوسط (رو به بالا نیاز نیست)

مدارک موردنیاز برای دریافت ویزای دانش آموزی کانادا 

 • صفحه اطلاعات شخصی پاسپورت دانش‌آموز
 • فایل عکس در سایز 3.5 * 4.5
 • فایل ترجمه شده کارنامه 2 سال تحصیلی آخر دانش‌آموز
 • تمکن مالی 
 • مدارک واکسیناسیون
 • نامه پذیرش از مدرسه 
 • نامه هدف از سفر به کانادا 

شهریه تحصیل در مدرسه بادول کانادا

برای پرداخت هزینه‌ها و شهریه به این نکته توجه داشته باشید که پرداخت باید توسط نماینده دبیرستان بادول صورت گیرد. حامی مهاجر نماینده رسمی دبیرستان بادول کانادا در ایران است که تمامی خدمات پذیرش دانش‌آموزان، پرداخت هزینه‌ها، شهریه و همچنین اعزام دانش‌آموز به کانادا را بر عهده دارد.
در صورت تمایل به دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر در مورد شرایط و هزینه‌ها می‌توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه حامی مهاجر با شماره 02148000957  تماس حاصل فرمایید. 
معمولا هزینه تحصیل در کانادا در مدارس خصوصی و شبانه‌روزی بالاتر از مدارس دولتی  است. برای تحصیل در مدرسه شبانه‌روزی بادول یک سری هزینه‌های اصلی و یک سری هزینه‌های اضافی وجود دارد که هر شخص موظف به پرداخت آنها است اما این هزینه‌های اضافی در کل طول تحصیل فقط و فقط یک بار از دانش‌آموزان دریافت می‌شود. لیست هزینه‌های مدرسه بادول به طور کامل در جدول زیر آمده است:

عنوان هزینه

قیمت به دلار کانادا

 

شهریه دبیرستان بادول

$ 29.000

 

خدمات خوابگاهی (Boarding)

$ 20.500

 

باشگاه و فعالیت‌های درسی

$ 950

 

اجاره لپ‌تاپ و ابزارهای مربوط به فناوری اطلاعات

$ 700

 

بیمه درمانی

$ 1075

 

جمع کل

$ 52.225

 

هزینه‌هایی که فقط یک‌بار والدین موظف به پرداخت آنها هستند عبارت است از: هزینه ثبت پذیرش مدرسه (350 دلار)، ودیعه خسارت (1100 دلار)، لباس فرم مدرسه (1100 دلار) و خدمات نمایندگی بادول (400 دلار). 

سیستم آموزشی و هدف مدرسه بادول کانادا 

بادول برنامه آموزش معینی را که تحت نظارت وزارت آموزش و پرورش بریتیش کلمبیا است، اجرا می‌کند. این مدرسه برای آماده‌سازی دانش‌آموزان به منظور تحصیل آنها در دانشگاه متمرکز شده است. جدول ساعت‌های کلاس درس در زیر به طور کامل ذکر شده است:

برنامه کلاسی

دوشنبه _ پنج‌شنبه

8:30 صبح تا 3:20 بعدازظهر _ کلاس‌های روزانه همراه با 45 دقیقه وقت استراحت و ناهار

3:30بعدازظهر تا 5:30 عصر_ کلاس‌های تقویتی و بعد از آن برنامه شام 

جمعه

9:25 صبح تا 3:30 بعدازظهر _ کلاس به همراه وقت اضافی صبح  برای استراحت، خوابیدن و نظافت

یکشنبه

9:25 صبح تا 12:50 بعدازظهر _ دوره‌های تقویتی

کلاس‌های فوق برنامه

دوشنبه _ جمعه 

6:00 تا 7:00 عصر_ تدریس خصوصی 

7:00 تا 8:00 عصر_ مطالعه مستقل در سالن مجزا 

8:30 تا 9:30 شب_ توسعه مهارت‌های زندگی 

11:00 شب_ منع رفت‌وآمد از اتاق به بیرون 

شنبه - یکشنبه

1:00 تا 5:00 عصر_ فعالیت‌های هفتگی شبانه‌روزی و گردش، مسابقه با مدرسه‌های محلی دیگر و ... 

دانش‌آموزان در فصل‌های پاییز و بهار 5 دوره آموزشی و در ماه جولای 1 دوره دیگر می‌گذرانند و در کل در طول سال تحصیلی 11 دوره آموزشی را به پایان می‌رسانند. علاوه بر دوره‌های آکادمیک معمولی که از دوشنبه تا جمعه برگزار می‌شود، دانش‌آموزان در روز دوشنبه در یک دوره تقویتی که توسط معلمان و متخصصان خارجی در زمینه‌های مختلف تخصصی تدرسی می‌شود، شرکت می‌کنند.

شعار مدرسه بادول به این صورت است: «هر دانش‌آموز منحصر به فرد است، از یک مکان متفاوت، به سمت هدفی متفاوت می‌رود. وقتی در مورد مسیرهای شخصی‌سازی شده صحبت می‌کنیم، دقیقاً منظورمان همین است. فردی وجود دارد، جوانی منحصر به فرد و پیچیده در شکل‌گیری که با داشتن راهنمایی و بستر مناسب و بهترین مسیر، پتانسیل رشد، دستیابی و موفقیت مخصوص به خودش را دارد.»

دانش آموزان مدرسه بادول کانادا

در این مدرسه برای دانش‌آموزان بوردینگ (شبانه‌روزی)، یک مشاور قرار داده می‌شود. این مشاور با شما و والدینتان ملاقات می‌کند تا با شما آشنا شود و اهداف و انتظارات خانواده‌تان را درک کند و به هر سؤالی که ممکن است داشته باشید، پاسخ دهد.
مشاور شما با توجه به نتایج آزمون انگلیسی و سابقه مدرسه شما را ارزیابی می‌کند، سپس در یک مصاحبه انفرادی اطلاعات بیشتری درباره شما دریافت می‌کند. همچنین عادات کاری، فعالیت‌هایی که از آنها لذت می‌برید، اهداف زندگی و برنامه آموزشی خود را باهم بررسی می‌کند.
هدف اصلی آموزش در دبیرستان بادول، آموزش دوره متوسطه و پیش‌دانشگاهی با کیفیت بسیار عالی است. همه معلمان دبیرستان، دارای سابقه حرفه‌ای و گسترده و سطح آموزشی بالایی هستند. 
دانش‌آموزان قبل از فارغ‌التحصیلی، دو دوره زندگی شغلی را می‌گذرانند  و یاد می‌گیرند خودشان و زندگی شغلی را در دنیایی در حال تغییر درک کنند. در این پروژه (Capstone)، دانش‌آموز به طور مستقل موضوع مورد نظر خود را که با اهداف شغلیش مرتبط است، تحقیق و ارائه می‌کند.

دروس قابل ارائه در مدرسه بادول کانادا 

دروس اصلی که در بوردینگ اسکول بادول تدریس می‌شود، بسیار گسترده و متنوع است و این مورد در ویژگی‌های بسیار خوب مدرسه قرار گرفت. دروس اصلی و فوق‌برنامه قابل ارائه در مدرسه Bodwell عبارت‌اند از:

 • گروه آموزشی علوم انسانی: حسابداری، انگلیسی، جغرافیا، تاریخ، آموزش بین‌الملل، تجارت، گردشگری، علوم طبیعی، جامعه‌شناسی، ژاپنی، کارآفرینی، مدیریت‌ورهبری، ارتباطات 
 • گروه آموزشی پایه: زیست‌شناسی، شیمی، ریاضیات، فیزیک
 • گروه هنر: رسانه، موسیقی

امکانات و ویژگی‌های مدرسه بادول کانادا 

در بین مدارس شبانه‌روزی، بادول یکی از پیشرفته‌ترین و مجهزترین مدارس کانادایی است که امکانات آموزشی، رفاهی و تفریحی بسیار عالی را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد.

امکانات ورزشی مدرسه بادول کانادا

در ادامه به بررسی امکانات خاص و ویژه این مدرسه برای دانش‌آموزان بین‌المللی می‌پردازیم:

 • دو سالن ورزشی و بدنسازی چند منظوره
 • استخر سرپوشیده
 • تئاتر
 • سالن چند رسانه‌ای مدرن و اتاق موسیقی
 • دو کتابخانه مجزا
 • دو کافه تریای بزرگ حیاط دار بر روی پشت بام مدرسه
 • پوشش‌دهی کل فضای مدرسه با اینترنت بیسیم پرسرعت
 • دارای تیم پزشکی مجهز و حرفه‌ای
 • غذاهای سالم و متنوع و متناسب با فرهنگ‌های متفاوت هر کشور
 • خوابگاه‌های جداگانه برای دختران و پسران

خوابگاه مدرسه بادول کانادا

بادول دارای خوابگاه‌های جداگانه برای دختران و پسران است که در دو قسمت شرقی و غربی مجموعه بادول و در طبقات فوقانی قرار گرفته است. اقامت دانش‌آموزان در خوابگاه مدرسه برای سال اول اجباری است و پس از آن دانش‌آموزان می‌توانند برای درخواست انتقال خانواده خود به کانادا اقدام نمایند که اصطلاحا به آن Home Stay گفته می‌شود.

خوابگاه مدرسه شبانه روزی بادول کانادا

این خوابگاه‌ها تحت نظارت کارکنان و مشاوران شبانه‌روزی حرفه‌ای است که بر فعالیت و ایمنی دانش‌آموزان نظارت می‌کنند. چشم‌انداز این خوابگاه‌ها آب‌نماهای زیبا، کوه‌های شمالی و سواحل چشم‌نواز جنوبی است که خستگی ناشی از مطالعه را از بی می‌برد. 
تمامی خوابگاه‌ها دارای یک سالن استراحت، یک آشپزخانه، سرویس بهداشتی مشترک و ماشین‌های لباسشویی است که دانش‌آموزان از آنها استفاده می‌کنند. جداسازی اتاق خوابگاه‌ها و تقسیم دانش‌آموزان بر اساس گروه سنی، زبان اول و عادت‌های شخصی صورت می‌گیرد و تعداد نفرات هر اتاق بین 2 تا 4 نفر متغیر است.

امکانات ورزشی مدرسه بادول کانادا

دانش‌آموزان تا جایی که ممکن است باید در رویدادها، بازی‌ها و مسابقات  ورزشی شرکت کنند. مدرسه به پیشرفت جسمانی و سلامت دانش‌آموزان توجه ویژه‌ای دارد. برخی از رشته‌ها مثل بسکتبال، فوتبال، شنا و دومیدانی برای پسران و رشته‌هایی مثلا شنا، والیبال، بسکتبال و دومیدانی برای دختران در نظر گرفته شده است و برخی رشته‌ها مثل سافت بال و بدمینتون به صورت عمومی برگزار می‌شود.
علاوه بر این تجهیزات و امکانات لازم برای سایر ورزش‌ها مثل تناسب اندام و بدنسازی و تنیس روی میز وجود دارد. دانش‌آموزان می‌توانند ورزش‌هایی مثل اسکی، اسنوبورد، دوندگی، هاکی، کشتی، یوگا و تمرینات کششی را نیز تجربه کنند.

امکانات غذایی مدرسه بادول کانادا

کافه تریاها در هفت روز هفته و در تمامی طول سال باز هستند و غذاهای سالم و متنوع و متناسب با فرهنگ‌های متفاوت هر کشور ارائه می‌دهند. در نظر داشته باشید که هزینه‌های اضافی برای غذا و محل اقامت در طول تعطیلات مدرسه بر عهده خود دانش‌آموزان است. 

امکانات غذایی مدرسه بادول کانادا

دانش‌آموزان دارای 3 وعده غذای اصلی و یک میان‌وعده سبک هستند و تمامی غذاها با دستورات ویژه تهیه می‌شود، حتی به محدودیت‌های غذایی یا آلرژی دانش‌آموزان نیز توجه می‌شود.

فارغ التحصیلان مدرسه بادول کانادا

دانش‌آموزان پس از فارغ‌التحصیلی از دبیرستان بادول، یک گواهی تحت عنوان دیپلم داگوود (DogWood) دریافت می‌کنند. این دیپلم در سطح جهانی شناخته شده است و توسط استان بریتیش کلمبیا صادر می‌شود. پس از آن اکثر فارغ‌التحصیلان این دبیرستان، پذیرش دانشگاه‌های معتبر کانادا و دیگر کشورها را دریافت می‌کنند.

فارغ التحصیلان مدرسه بادول کانادا

حدود 95 درصد از محصلان بادول (هم دانش‌آموزان کانادایی و هم دانش‌آموزان سراسر جهان)، پس از فارغ‌التحصیلی موفق به دریافت بورس تحصیلی می‌شوند و بدون هیچ مشکلی مشغول به تحصیل در دانشگاه‌های معتبر می‌شوند.

تجربه دانش‌آموزان در مدرسه بادول کانادا

همیشه دانستن تجربه دیگران ما را در تصمیم‌گیری کمک می‌کند. بنابراین در ادامه دیدگاه یکی از والدین را می‌خوانیم که فرزندشان در این مدرسه فارغ‌التحصیل شد. گفتنی است که این دیدگاه از سایت اصلی مدرسه بادول کانادا آورده شده است. 
آقا و خانم لی، راجع‌به موفقیت پسرشان (لئو) در بادول می‌گویند:
«ما بسیار شگفت‌زده شدیم که فهمیدیم لئو نه تنها به اتحادیه دانشجویی پیوسته تا فعالانه به جامعه خدمت کند، بلکه از یک جوان سرسخت که فقط به علم و فناوری علاقه‌مند بود، به جوانی شاد و خوش‌بین با خلاقیت و تخیل تبدیل شده است. 
با زندگی در محیطی پر از دوستانش و یادگیری انگلیسی در بادول، زبان انگلیسی لئو به سرعت بهبود یافته است... بادول کمک جامعی ارائه کرد، مشاوری را برایمان قرار داد و با تجزیه و تحلیل کامل عملکرد تحصیلی و علایق پسرمان، توانستیم در یکی از دانشگاه های معروف کانادا پذیرش بگیرد.»
نیکول آندرس، فارغ‌التحصیل سال 2005:
«بادول برای من مدرسه شگفت‌انگیزی بود، من را به فرهنگ‌های دیگر و سفر علاقه‌مند کرد. این دلیلی است که من به زبان اسپانیایی مسلط شدم و نه تنها برای کار، بلکه برای لذت بردن هم به دنیا سفر کرده‌ام. همچنین احساس می‌کنم بادول یک پایه علمی عالی برای موفقیت به من داد که هم‌اکنون توانسته‌ام دکترای روان‌شناسی بالینی را دریافت کنم.»
استفانی تسای فارغ‌التحصیل سال2008:
«روش تدریس در بادول روشی کاملاً متفاوت از هنگ کنگ بود. قبلاً از رفتن به مدرسه متنفر بودم، اما در بادول واقعاً از درس خواندن لذت می‌بردم و امتحاناتم را با موفقیت پشت سر گذاشتم. 
روش تدریس معلمان به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا به جای اینکه صرفاً آن‌ها را به خاطر بسپارند و در امتحانات خوب عمل کنند، بیشتر در مورد معنی و تئوری دروس بفهمند. کلاس ها برای مطالعات بعدی من در دانشگاه (به خصوص AP Calculus) نیز بسیار مفید بود و هم‌اکنون معاون یک شرکت سرمایه‌گذاری هستم.»

سخن نهایی 
تحصیل در بهترین مدارس کانادا می‌تواند رویای هر پدر و مادری باشد که به آینده‌ای بهتر می‌اندیشد اما از طرفی نگرانی‌های مالی یکی از مهمترین مسائل است. همانطور که در طول مقاله نیز گفته شد، هزینه‌های دبیرستان بادول نسبت به مدارس کشورهایی نظیر آمریکا و انگلیس ارزان‌تر است و برای کسانی که از پس این هزینه‌ها برمی‌آیند، یک گزینه عالی برای تحصیل است.
موسسه حامی مهاجر با تخصص ویژه و تجربه بالایی که در زمینه ویزای تحصیلی دانش آموزی کانادا و اخذ پذیرش در بهترین مدارس بین‌المللی دارد، می‌تواند همراه شما در این مسیر باشد. همچنین حامی مهاجر نماینده رسمی دبیرستان بادول کانادا در ایران است. 
در صورت نیاز به دریافت مشاوره‌های تخصصی از کارشناسان و مشاوران حامی مهاجر می‌توانید با شماره 02148000957 تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

شرایط پذیرش دبیرستان بادول چیست؟

بادول به دنبال تنوع فرهنگی و دانشجویانی با ظرفیت علمی بالا است. در ابتدا دانش‌آموزان یک آزمون تعیین سطح انگلیسی می‌دهند که طبق آن کلاس‌هایشان مشخص می‌شود. شرایط کلی پذیرش دبیرستان بادول برای دانش‌آموزان پایه هشتم تا دوازدهم با حداقل سن 13 سال و حداکثر سن 18 سال است.

چه زمانی باید برای ثبت نام در دبیرستان بادول اقدام کنیم؟

در سه زمان از سال و قبل از شروع ترم‌های باید برای درخواست پذیرش دبیرستان بادول کانادا اقدام کرد. بادول درخواست‌های مربوط به سپتامبر (پاییز)، ژانویه (زمستان) و آوریل (بهار) را می‌پذیرد. به دلیل محدودیت امکانات مدرسه شبانه روزی بادول و تقاضای بالای برای ثبت‌نام، درخواست‌ها باید حداکثر 4 ماه پیش از هر ترم ارسال شوند.

چقدر طول می‌ کشد تا بفهمیم درخواست پذیرش دبیرستان بادول قبول شده است؟

کارکنان پذیرش دبیرستان ظرف 2 هفته پس از بررسی درخواست‌ها و تکمیل مراحل پذیرش، متقاضیان را در مورد تصمیم مدرسه مطلع می‌کنند. کسانی که پذیرفته می‌شوند، به عنوان یک محصل جدید موظف هستند تمامی هزینه‌ها را به طور کامل بپردازند.

هزینه‌ ها و شرایط پرداخت در مدرسه بادول چگونه است؟

تمامی هزینه‌ها و شرایط پرداخت در طول مقاله به طور کامل بیان شده است. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر در این زمینه دارید، می‌توانید با کارشناسان حامی مهاجر با شماره 02148000957 تماس حاصل فرمایید.

آیا مدرسه بادول بورسیه تحصیلی یا کمک هزینه تحصیلی به دانش‌ آموزان ارائه می‌ دهد؟

دانش‌آموزان فعلی دبیرستان بادول بر اساس عملکرد تحصیلی خود در مدرسه، واجد شرایط دریافت بورسیه تحصیلی هستند اما این مدرسه برنامه‌ای برای کمک هزینه تحصیلی ندارد.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0