20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

تحصیل در بریتیش کلمبیا

دانشگاه ها و دانشکده ها در بریتیش کلمبیا به طور مداوم در بین موسسات دارای رتبه برتر در کانادا قرار دارند و بسیاری از آنها نیز در سطح جهان مشهور هستند.

سیستم آموزش بسیار یکپارچه در بریتیش کلمبیا یک الگوی جهانی برای آموزش عالی و انعطاف پذیری است. علاوه بر این، شرایط ویژه این استان پس از اتمام تحصیلات، طیف گسترده ای از گزینه های اشتغال و مهاجرت را برای دانشجویان فراهم می کند.

بریتیش کلمبیا با داشتن شهرهای با شهرت جهانی، جنگلهای بارانی سرسبز، آبهای ساحلی و کوه های عظیم، یکی از استانهای جالب و جذاب کانادا است. بریتیش کلمبیا مکانی آرام و با ارزش برای زندگی و تحصیل است.

مزایا تحصیل در بریتیش کلمبیا

سیستم انتقال بریتیش کلمبیا

بریتیش کلمبیا از بهترین برنامه انتقال اعتبار در کانادا برخوردار است. این سیستم به دانش آموزان و دانشجویان اجازه می دهد تا در یک مدرسه تحصیل کنند و سپس به طور یکپارچه به دانشگاه های دیگر به صورت دلخواه منتقل شوند. این به معنای پذیرش آسان تر در برخی از رقابتی ترین و بهترین دانشگاه های کشور است.

ارزیابی کیفیت آموزش

بریتیش کلمبیا تنها دولت استانی است که مدارس خاصی را تحت "ارزیابی کیفیت آموزش" تأیید می کند. این برنامه کمک می کند تا دانش آموزان بین المللی مدارس بهتری را انتخاب کنند که ممکن است قبلاً از آنها بازدید نکرده باشند و بسته های حمایتی را برای پذیرش و در طول تحصیل در اختیار شما قرار می دهد.

گزینه های اشتغال بعد از فارغ التحصیلی

بریتیش کلمبیا با داشتن طیف گسترده ای از فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان پس از اتمام تحصیلات خود در استان، دارای اقتصاد متنوع و در حال رشد است. پیش بینی می شود اقتصاد استان بریتیش کلمبیا بالاترین سطح رشد شغلی در کانادا طی سال های آینده را از آن خود کند.

آب و هوای معتدل

آب و هوای بریتیش کلمبیا تحت تأثیر اقیانوس آرام و دامنه های کوهستانی قرار دارد. مناطقی در امتداد ساحل جنوبی در تمام سال آب و هوای معتدلی دارند. تابستان در ساحل گرم است و دمای روز در حدود 20 درجه سانتیگراد یا بالاتر است. مناطق ساحلی بریتیش کلمبیا در تمام کانادا کمترین زمستانها را دارد و برخلاف اکثر استانهای کانادا، درجه حرارت به ندرت از (درجه صفر) پایین می آید.

گروه بین المللی تحصیلات تکمیلی PNP بین المللی

فارغ التحصیلان از بریتیش کلمبیا از یک موسسه یا دانشگاه واجد شرایط این استان پس از دوره متوسطه با داشتن مدرک معتبر کارشناسی ارشد یا دکترا (PhD) در رشته های علوم طبیعی، کاربردی یا بهداشت ممکن است بدون دریافت پیشنهاد شغلی، برای مهاجرت به ادارات مربوطه مراجعه کنند. افرادی که دارای مدرک تحصیلات تکمیلی در علوم هستند بسیار مورد توجه کارفرمایان در بخش های فناوری، مراقبت های بهداشتی و سایر موارد قرار می گیرند.

طبقه فارغ التحصیل بین المللی BC PNP

فارغ التحصیلان یک موسسه واجد شرایط کانادا، پس از طی دوره متوسطه، دارای مدرک دیپلم یا گواهینامه ممکن است واجد شرایط برای استفاده در این دسته مهاجرت باشند.

ورود سریع یا Express Entry

داوطلبان مهاجرت به کانادا از طریق سیستم انتخاب مهاجرت فدرال که تحصیلات خود را در مدرسه ای در بریتیش کلمبیا به اتمام رسانده اند ممکن است به دلیل سطح بالای تحصیلات خود امتیاز قابل توجهی کسب کنند. علاوه بر این، فارغ التحصیلان بین المللی مؤسسات آموزشی کانادا ممکن است تجربه کاری مهم کانادایی را تجربه کنند، این یکی دیگر از فاکتورهای بسیار ارزشمند در سیستم  Express Entryاست.

مدارس مقصد در بریتیش کلمبیا

این مؤسسات به دلیل وسعت، نزدیکی به مراکز شهری و مراحل ثبت نام دانشجویان بین المللی در کانادا

بسیار فعال و آماده پذیرش هستند برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

دانشگاه سیمون فریزر

دانشگاه سیمون فریزر در فهرست آموزش عالی تایمز به عنوان یکی از 100 دانشگاه برتر زیر 50 سال در جهان قرار گرفته است. این دانشگاه که در سال 1965 تأسیس شده است، دیگر برای سال 2017 در این لیست نیست.
برنامه های ارائه شده: جرم شناسی، علوم کامپیوتر، تجارت
محل استقرار: Burnaby

دانشگاه بریتیش کلمبیا

این دانشگاه دارای اعتبار بین المللی برای پیشبرد برنامه های پژوهشی و دانشگاهی در همه سطوح است که دارای 14 دانشکده میباشد و بیش از 200 برنامه در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در آن ارائه میشود. همچنین این دانشگاه تنها دانشکده پزشکی در بریتیش کلمبیا است.
برنامه های ارائه شده: تجارت ، علوم پزشکی، دروس مرتبت با فیلم و سینما، دروس آموزش قانون
محل استقرار: ونکوور

دانشگاه ویکتوریا

دانشگاه ویکتوریا که در بین 200 دانشگاه برتر جهان قرار دارد، به دلیل تحقیقات مختلفی که خود در سراسر جهان انجام داده است، شهرت دارد.
برنامه های ارائه شده: مهندسی زیست پزشکی، اقتصاد، اندیشه اجتماعی و سیاسی، علوم اطلاعات سلامت
محل استقرار: ویکتوریا

کالج کاموسون

کاموسون از سال 1983 که تاسیس شده است با استقبال دانشجویان از سراسر دنیا مواجه شده چون به صورت بسیارعالی از دانشجویان بین المللی خود حمایت میکند. دانشگاه کاموسون همچنین یکی از کارفرمایان برتر در شهر ویکتوریا است و در سراسر کانادا به خوبی شناخته شده است.
برنامه های ارائه شده: معاملات و فناوری، مهندسی
محل استقرار: ویکتوریا

انتخاب سایر مدارس در بریتیش کلمبیا

لازم به ذکر است دولت کانادا برای صدور ویزا انتخاب مدارس را در نظر میگیرد. زیرا انتخاب مدارس یا دانشگاه از جمله مواردی است که از نظر کیفیت، ارزش و شایستگی دانشجویان بین المللی مورد ارزیابی قرار میگیرد. این مدارس توسط دانشکده ها و مؤسسات کانادا (که قبلاً انجمن کالج های جامعه کانادا بوده اند) معتبر هستند.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0