50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

تحصیل در مانیتوبا

دانشگاه های مانیتوبا به دانشجویان بین المللی این امکان را می دهند که با شهریه مقرون به صرفه، به تحصیل و آموزش در کلاس هایی با سطح جهانی دسترسی پیدا کنند.

آموزش عالی در مانیتوبا در مرکز استان و بزرگترین شهر این استان یعنی Winnipeg متمرکز شده است، جایی که بیش از نیمی از جمعیت استان مانیتوبا در آن زندگی می کنند.
لازم به ذکر است که فارغ التحصیل شدن در یک موسسه آموزشی مانیتوبا، مدرک دیپلم یا گواهی شناخته شده بین المللی را در اختیار افراد قرار می دهد و امکان کار و مهاجرت بعد از فارغ التحصیلی را فراهم می آورد.

مزایا تحصیل در مانیتوبا

تخفیف در شهریه دانشگاه

علاوه بر شهریه بسیار مناسب و مقرون به صرفه ترین هزینه های زندگی در کشور کانادا، مانیتوبا برای افرادی که بعد از فارغ التحصیلی کار می کنند، تخفیف مالیاتی60٪ درمورد برخی از هزینه های بعد از دوره متوسطه ارائه می دهد.

مراقبت های بهداشتی و آموزش برای کودکان خردسال

مانیتوبا  یکی از بهترین برنامه های بیمه را در کشور کانادا دارد، از جمله پوشش پزشکی رایگان برای ساکنان موقت (دانشجویان و همسران آنها) که پس از شش ماه مطالعه تمام وقت در مانیتوبا این پوشش را ارائه می دهد. افرادی که در مانیتوبا با اجازه تحصیل با فرزندان وابسته مشغول تحصیل هستند، می توانند تحت شرایط خاص، یارانه دریافت آموزش مدرسه دولتی را برای فرزندان خود دریافت کنند. این یارانه ممکن است منجر به پس انداز بیش از 10،000 دلار در سال برای هزینه های دانشجویان بین المللی شود.

یک بازار شغلی رو به رشد

دولت مانیتوبا پیش بینی کرده است که 177،800 فرصت شغلی جدید در بین سال های 2015 تا 2021 در استان ایجاد شود که پیش بینی می شود نرخ بیکاری از 5.5٪ به 4.9٪ در مدت مشابه کاهش یابد .همچنین پیش بینی می شود درآمدهای شخصی به طور متوسط سالانه 4.6٪ افزایش یابد.

هزینه های پایین زندگی

هزینه پایین زندگی در مانیتوبا به ساکنین این امکان را می‌دهد که در رفاه بیشتری باشند، برای مثال هزینه‌های مسکن در مانیتوبا در مقایسه با دیگر شهرهای کانادا بسیار پایینتر و مقرون به صرفه است.

مهاجرت پس از تحصیل در مانیتوبا:

برنامه انتخاب استانی مانیتوبا (MPNP)

درخواست مهاجرت از کارگران خارجی واجد شرایط و فارغ التحصیلان و دانشجویان بین‌المللی که در حال حاضر در مانیتوبا کار می‌کنند پذیرفته میشود و یک شغل دائمی با کارفرما برای آن‌ها ارائه میشود. این برنامه همراه با پیش‌بینی بازار کار مثبت، در مانیتوبا یک گزینه بلند مدت است و این موضوع برای افرادیست که می‌خواهند کانادا را به خانه دائمی خود تبدیل کنند.

ورود سریع یا Express Entry

داوطلبان مهاجرت به کانادا از طریق سیستم انتخاب مهاجرت فدرال که تحصیلات خود را در مدرسه ای در مانیتوبا به اتمام رسانده اند ممکن است به دلیل سطح بالای تحصیلات خود امتیاز قابل توجهی کسب کنند. علاوه بر این، فارغ التحصیلان بین المللی مؤسسات آموزشی کانادا ممکن است تجربه کاری مهم کانادایی را تجربه کنند، این معقوله یکی دیگر از فاکتورهای بسیار ارزشمند در سیستم  Express Entryیا همان (ورود سریع ) است.

مدارس مقصد در مانیتوبا

این مؤسسات به دلیل وسعت، نزدیکی به مراکز شهری و مراحل ثبت نام دانشجویان بین المللی در کانادا

بسیار فعال و آماده پذیرش هستند برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

دانشگاه مانیتوبا

دانشگاه مانیتوبا به دلیل خدمات برجسته دانشجویی در کانادا در رده شماره یک قرار گرفته و به دلیل توانمندی دانشجویان بین المللی مشهور است. همچنین این دانشگاه در سطح بین المللی به عنوان یک مبتکر تحقیق و فناوری شناخته می شود. برنامه های ارائه شده در این دانشگاه شامل علوم زیست شناسی، معماری، مهندسی، حقوق، داروسازیمی باشد. محل استقرار دانشگاه در Winnipeg میباشد.

دانشگاه وینیپگ

مجله Maclean دانشگاه وینیپگ را به عنوان یکی از مدارس برتر کارشناسی ارشد کانادا برای جلب رضایت دانشجویان به رسمیت می شناسد و بخش اعظمی از این پیشرفت مدیون مجموعه ای باورنکردنی از امکانات پیشرفته و خدمات دانشجویی است. برنامه های ارائه شده در این دانشگاه شامل تئاتر و فیلم، كینزیولوژی، زیست شناسی میباشد و محل استقرار دانشگاه در Winnipeg میباشد.

انتخاب مدارس دیگر در مانیتوبا

لازم به ذکر است دولت کانادا برای صدور ویزا انتخاب مدارس را در نظر میگیرد. زیرا انتخاب مدارس یا دانشگاه از جمله مواردی است که از نظر کیفیت، ارزش و شایستگی دانشجویان بین المللی مورد ارزیابی قرار میگیرد. این مدارس توسط دانشکده ها و مؤسسات کانادا (که قبلاً انجمن کالج های جامعه کانادا بوده اند) معتبر هستند.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0