20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

تحصیل در نیوبرانزوییک

نیوبرانزویک در مراکز متوسط شهری مونکتون، فردریک و سنت جان قرار دارد. این شهرها در کنار هم، بر صحنه آموزش عالی، تسلط بسیار بالایی دارند.

تحصیلات عالی در نیوبرانزویک سابقه ای غنی دارد. اولین دانشگاه انگلیسی زبان در کانادا، دانشگاه نیوبرانزویک بود و دانشگاه مونت آلیسون اولین دانشگاهی بود که در امپراطوری آن زمان انگلیس موفق به اعطا مدرک لیسانس به یک زن شد.
برای دانشجویان بین المللی آینده نگر که بدون هیچ زحمتی و هزینه های زندگی در یک شهر بزرگ می خواهند یک آموزش با کیفیت بالا داشته باشند، ممکن است نیوبرانزویک گزینه های جذابی برای آنها داشته باشد.

مزایا تحصیل در نیوبرانزویک

تمرکز بین المللی

اگرچه افراد انگلیسی زبان از افراد فرانسوی زبان در کانادا بیشتر هستند، اما نیوبرانزویک دارای اقلیت فراوانی از فرانکوفون است و یک استان رسمی دو زبانه است. نیوبرانزویک این امکان را به دانشجویان بین المللی آینده می دهد تا بتوانند به هر دو زبان رسمی کانادا تحصیل کنند. علاوه بر این، دانشگاه های استان با همکاری با سایر موسسات در سراسر جهان، تمرکز بین المللی برای آموزش را حفظ می کنند.

مراکز کوچکتر شهری

اگر شهرهای بزرگی مانند تورنتو، ونکوور، مونترال یا کالگری برای شما مناسب نباشد، ممکن است نیوبرانزویک تنها گزینه مناسب برای شما باشد، این استان یک محیط زندگی شهری را بدون فشار و شلوغی و هزینه های بالای زندگی را از یک کلان برای شما مهیا میکند. فردریکون، سنت جان، مونکتون و دیپه همه از مراکز مشهور آموزش عالی در این استان هستند.

برنامه مهاجرت استانی نیوبرانزویک

برنامه مهاجرتی استانی نیوبرانزویک (NBPNP) Express Entry Stream Market Work Strement ، یک مسیر مستقیم برای اقامت دائم کانادا است، این برنامه تصریح می کند که متقاضیان سه سال قبل از ارائه درخواست مهاجرت باید حداقل 12 ماه تمام وقت (یا معادل آن به صورت پاره وقت) تجربه کار ماهرانه در نیوبرانزویک را داشته باشند. در همین حال یکی از بهترین راه ها برای دسترسی به بازار کار حرفه ای و اقامت در نیوبرانزویک فارغ التحصیل شدن از کالج یا دانشگاه در استان و سپس اخذ مجوز کار پس از فارغ التحصیلی است.

برنامه بین‌المللی تحصیلات تکمیلی آتلانتیک

برنامه تحصیلات تکمیلی بین المللی آتلانتیک (AIGP) به فارغ التحصیلان بین المللی مؤسسات آموزشی واجد شرایط در آتلانتیک کانادا اجازه می دهد تا بدون نیاز به تجربه کار، درخواست اقامت دائم را ارائه دهند. لازم به ذکر است بخشی از برنامه مهاجرت آتلانتیک (AIPP) ، یک سرمایه گذاری جدید مهاجرت کانادایی برای سال 2017 و بعد از آن است.

ورود سریع یا ExpressEntry

داوطلبان مهاجرت به کانادا از طریق سیستم انتخاب مهاجرت فدرال که تحصیلات خود را در مدرسه ای در نیوبرانزویک به اتمام رسانده اند ممکن است به دلیل سطح بالای تحصیلات خود امتیاز قابل توجهی کسب کنند. علاوه بر این، فارغ التحصیلان بین المللی مؤسسات آموزشی کانادا ممکن است تجربه کاری مهم کانادایی را تجربه کنند، این یکی از فاکتورهای بسیار ارزشمند در سیستم ExpressEntry است.

مدارس مقصد در نیوبرانزویک

این مؤسسات به دلیل وسعت، نزدیکی به مراکز شهری و مراحل ثبت نام دانشجویان بین المللی در کانادا

بسیار فعال و آماده پذیرش هستند برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

دانشگاه نیوبرانزویک

به عنوان یک دانشگاه شناخته شده ملی در یک استان رسمی دو زبانه فعال است، دانشگاه نیوبرانزویک با استقبال از دانشجویان بین المللی، سابقه طولانی همکاری با شرکای بین المللی در زمینه های گوناگون را دارد.
برنامه های ارائه شده در این دانشگاه شامل شیمی دارویی، محیط زیست و منابع طبیعی، حقوق، علوم بهداشتی، زیست شناسی دریایی می باشد.
محل استقرار: فردریکون ، سنت جان

دانشگاه de Moncton

در حالی که زبان فرانسه اکثر برنامه های زبان آموزشی است، دانشگاهde Moncton  از غیر فرانکفون هایی که مایل هستند ضمن اتمام تحصیلات خود به طور کامل دو زبانه شوند استقبال می کند. برنامه های ارائه شده در این دانشگاه شامل قانون، جنگلداری، آموزش و پرورش، تغذیه، کار اجتماعی، تجارت می باشد که محل استقرار آن در مکتون می باشد.

انتخاب دیگر مدارس در نیوبرانزویک

لازم به ذکر است دولت کانادا برای صدور ویزا انتخاب مدارس را در نظر میگیرد. زیرا انتخاب مدارس یا دانشگاه از جمله مواردی است که از نظر کیفیت، ارزش و شایستگی دانشجویان بین المللی مورد ارزیابی قرار میگیرد. این مدارس توسط دانشکده ها و مؤسسات کانادا (که قبلاً انجمن کالج های جامعه کانادا بوده اند) معتبر هستند.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0