20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

کوچک ترین استان کانادا دارای فرصت‌های اساسی در آموزش عالی، به ویژه در زمینه تجارت و علوم است. اگر به دنبال دانشگاهی میگردید که در زمینه تجارت در سطح بسیار عالی باشد مطمئن باشید که آن را پیدا کردید.

درباره جزیره پرنس ادوارد

جزیره پرنس ادوارد (PEI) در منطقه Maritimes در شرق کانادا واقع شده است که به دلیل داشتن ساحل زیبا و سبک زندگی راحت معروف شده است. تقریباً نیمی از جمعیت این جزیره در مرکز استان یعنی شارلوت تاون زندگی می کنند که تنها دانشگاه این استان در آن واقع شده است.

همچنین لازم به ذکر است که تعداد دانشجویان بین المللی در PEI طی دوره 2005 - 2015 سه برابر شده است.

مزایا تحصیل در پرنس ادوارد

نرخ شهریه پایین

دانشگاه جزیره پرنس ادوارد یکی از کمترین میزان شهریه را در سراسر کانادا و Maritimes دارد.

پویایی بین موسسات

دانشگاه پرنس ادوارد به پروتکل پان-کانادا در مورد اساتید دانشگاه پایبند است، که بیان می‌کند تمام دروس انجام شده توسط دانش آموزان در طول دو سال اول تحصیلات دانشگاهی در کانادا (از جمله سال آخر مطالعات در کبک به دیپلم مطالعات دانشگاهی و دانشکده‌های دانشگاه در بریتیش کلمبیا و آلبرتا) به رسمیت شناخته می‌شوند و به طور کامل به منظور اعطای مدرک معتبر شناخته می‌شوند.

زیبایی طبیعی باور نکردنی

تپه نوردی، جنگل، سواحل شنی، خلیج‌های کوچک اقیانوس و خاک سرخ مشهور به طور قابل توجهی به جزیره پرنس ادوارد شهرت بخشیده است و به عنوان استانی با طبیعت زیبا و برجسته شناخته شده است.

برنامه مهاجرتی استانی جزیره پرنس ادوارد

از طریق برنامه نامزدی استانی جزیره پرنس ادوارد (PEI PNP) ، دانشجویان بین المللی که از یک موسسه تعیین شده در PEI فارغ التحصیل می شوند، اقامت دائم کانادا را اخذ می کنند. رده بازار کار PEI PNP دارای یک جریان کارشناسی ارشد بین المللی کارفرمایی است که فرصتی برای کارفرمایان جزیره پرنس ادوارد برای استخدام یک فارغ التحصیل اخیر از دانشگاه یا کالج معتبر پرنس ادوارد آیلند را ارائه می دهد.

برنامه تحصیلات تکمیلی بین المللی آتلانتیک

برنامه تحصیلات تکمیلی بین المللی آتلانتیک (AIGP) به فارغ التحصیلان بین المللی مؤسسات آموزشی واجد شرایط در آتلانتیک کانادا اجازه می دهد تا بدون نیاز به تجربه کار، درخواست اقامت دائم را ارائه دهند. AIGP بخشی از برنامه مهاجرت آتلانتیک (AIPP) ، یک سرمایه گذاری جدید مهاجرت کانادایی برای سال 2017 و بعد از آن است.

ورود سریع یا Express Entry

داوطلبان مهاجرت به کانادا از طریق سیستم انتخاب مهاجرت فدرال که تحصیلات خود را در مدرسه ای در پرنس ادوارد به اتمام رسانده اند ممکن است به دلیل سطح بالای تحصیلات خود امتیاز قابل توجهی کسب کنند. علاوه بر این، فارغ التحصیلان بین المللی مؤسسات آموزشی کانادا ممکن است تجربه کاری مهم کانادایی را تجربه کنند .این یکی از فاکتورهای بسیار ارزشمند در سیستم  Express Entryاست.

مدارس مقصد در پرنس ادوارد

این مؤسسات به دلیل وسعت، نزدیکی به مراکز شهری و مراحل ثبت نام دانشجویان بین المللی در کانادا

بسیار فعال و آماده پذیرش هستند برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

دانشگاه جزیره پرنس ادوارد

UPEI، تنها دانشگاه در جزیره پرنس ادوارد، رویکرد جامعی برای آموزش کارشناسی دارد. برنامه های تحصیلات تکمیلی نیز به خوبی توسعه یافته و تأمین اعتبار می شوند. UPEI همچنین برای بسیاری از تلاشهای موفق در بین المللی شدن به طور فزاینده ای شناخته شده است.
برنامه های ارائه شده در این دانشگاه: آموزش ، علوم تغذیه ای ، دامپزشکی ، علوم کامپیوتر
محل استقرار: Charlottetown

کالج هلند

کالج هلند به دلیل تعالی در حرفه های صنفی، با داشتن انستیتوی آموزش دریایی و برنامه آشپزی در سطح بین المللی مشهور است. هر دو مدرسه باعث تحسین قابل توجهی می شوند و هم در داخل و هم در سطح بین المللی مردم را به خود جلب می کنند.
برنامه های امضا ارائه شده در این دانشگاه: انستیتوی آشپزی کانادا، مرکز آموزش دریایی، علوم کاربردی و مهندسی فناوری، تجارت، دانشکده هنرهای نمایشی
محل استقرار: Charlottetown

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0