ساسکاچوان تحصیلات با کیفیت بالا و مقرون به صرفه را ارائه می دهد که دانشجویان بین المللی را از سراسر جهان جذب می کند.

این استان امکانات پیشرفته تحقیق و نوآوری و مربیان باکیفیت را ارائه می دهد. دانشگاه ها، کالج ها و انستیتوهای فنی در ساسکاچوان طیف گسترده ای از دوره ها و مدارک معتبر را ارائه می دهند، از گواهینامه های تجاری گرفته تا مدارک دکتری.
پس از اتمام یک برنامه تحصیلی در ساسکاچوان، دانشجویان بین المللی می توانند از فرصت های شغلی ماهرانه و شغلی در استان و همچنین گزینه های مهاجرت دائم به کانادا استفاده کنند.

مزایا تحصیل در ساسکاچوان

آموزش کلاس جهانی در مراکز شهری کوچکتر

ساسکاچوان دارای دو دانشگاه معتبر دولتی با بودجه عمومی و معتبر دولتی است که دانشجویان بین المللی بسیاری از کشورهای جهان را جذب می کند. این دانشگاه ها به ترتیب در رجینا و ساسکاتون واقع شده اند که هر دو جمعیت کمتر از 250000 نفر را دارند لذا برای دانشجویانی که ترجیح می دهند در شهرهای بزرگ با جمعیت چند میلیون نفر نباشند ، ساسکاچوان گزینه ای بسیار جذاب است.

کمترین نرخ بیکاری در کانادا

ساسکاچوان طی سالهای گذشته کمترین نرخ بیکاری را در کشور داشته است.

برنامه اسمی مهاجران ساسکاچوان (SINP) مقوله سابقه کاری

گروه SINP Experience شامل زیر مجموعه ای است که برای دانشجویانی که از یک موسسه آموزشی پس از دوره متوسطه در کانادا فارغ التحصیل شده اند درخواست می کند تا برای مهاجرت دائم به کانادا اقدام کنند. در مورد متقاضیانی که از یک موسسه در ساسکاچوان فارغ التحصیل شده اند، در مقایسه با کسانی که در جای دیگری در کانادا فارغ التحصیل شده اند، شرایط متفاوت کمی وجود دارد، افرادی که در استان ساسکاچوان فارغ التحصیل شده اند برای درخواست اقامت دائم باید تجربه کار داشته باشند این تجربه حتی اگر هم خیلی کم باشد باز هم قابل قبول میباشد.

ورود سریع یا Express Entry

داوطلبان مهاجرت به کانادا از طریق سیستم انتخاب مهاجرت فدرال که تحصیلات خود را در مدرسه ای در ساسکاچوان به اتمام رسانده اند ممکن است به دلیل سطح بالای تحصیلات خود امتیاز قابل توجهی کسب کنند. علاوه بر این، فارغ التحصیلان بین المللی مؤسسات آموزشی کانادا ممکن است تجربه کاری مهم کانادایی را تجربه کنند. این یکی از فاکتورهای بسیار ارزشمند در سیستم  Express Entryاست.

مدارس مقصد در ساسکاچوان

این مؤسسات به دلیل وسعت، نزدیکی به مراکز شهری ومراحل ثبت نام دانشجویان بین المللی در کانادا

بسیار فعال و اماده پذیرش هستند برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

دانشگاه ساسکاچوان

دانشگاه ساسکاچوان از لحاظ تاریخی به عنوان یک دانشگاه کشاورزی مورد توجه بوده است، اما در بسیاری از اشکال دیگر علوم و تحقیقات فناوری نیز پیشرو است.
برنامه های ارائه شده در این دانشگاه: زیست شناسی حیوانات، کشاورزی، سم شناسی، علوم مهندسی
محل استقرار: ساسکاتون

دانشگاه رجینا

با داشتن 10 دانشکده و 25 واحد دانشگاهی، پیشنهادات دانشگاه رجینا جامع است. این مدرسه فرصت های عملی برای یادگیری را برای کار فراهم می کند.
برنامه های ارائه شده در این دانشگاه: پرستاری، مدیریت بازرگانی، مطالعات بهداشتی، مهندسی سیستم
محل استقرار: رجینا

انتخاب سایر مدارس در ساسکاچوان

لازم به ذکر است دولت کانادا برای صدور ویزا انتخاب مدارس را در نظر میگیرد. زیرا انتخاب مدارس یا دانشگاه از جمله مواردی است که از نظر کیفیت ، ارزش و شایستگی دانشجویان بین المللی مورد ارزیابی قرار میگیرد. این مدارس توسط دانشکده ها و مؤسسات کانادا (که قبلاً انجمن کالج های جامعه کانادا بوده اند) معتبر هستند.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0