20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

اخذ ویزای تحصیلی دانمارک

سالانه  افراد زیادی  از اقصی نقاط  دنیا به دلیلمطلوبیت  تحصیل در دانمارک در پی اخذ ویزای تحصیلی کشور دانمارک هستند.. متقاضیان تحصی در این کشور اگر موفق به  اخذ ویزای تحصیلی دانمارک شوند  د رکنار زندگی در این کشور زیبا و توسعه یافته جواز تحصیل در بهترین دانشگاه های دانمارک را کسب می کنند ضمن اینکه  با اخذ ویزای تحصیلی دانمارک و اتمام تحصیلات خود در این کشور پیشرفته امکان اقامت و دریافت تابعیت را نیز خواهند داشت. در این مقاله راجع به شرایط تحصیلی در دانمارک صحبت می کنیم. این کشور  مدرن و قروتمند که یکی از کشورهای حوزه شنگن نیز محسوب میشود، شمال اروپا قرار گرفته است طبعا پاسپورت دانمارک نیز جزو معتبرترین پاسپورت هاست مه مجوز سفر به بسیاری از کشورها را فراهم می کند.کپنهاگ پایتخت دانمارک یکی از زیباترینشهرهای دنیا به شمار می رود . عنوان  شاد ترین کشور دنیا به دانمارک تعلق دارد. 

شرایط اخذ ویزای تحصیلی در دانمارک

کشور شاد و ثروتمند دانمارک طی سالهای اخیر مورد توجه بسیاری از افراد در سطح دنیا بوده است.بویژه کیفیت منحصر به فرد تحصیل در موسسه های آموزشی و دانشگاه های این کشوردانشجویان بسیاری را مجذوب خود کرده  و تحصیل در دانمارک را به یکی از اهداف آنان شده است. نکته ی قابل توجه در مورد تحصیل د ردانمارک اینکه در حال حاضر این کشور با توجه به کیفیت بالای تحصیل و آموزش عالی خود  رتبه پنجم دنیا را به لحاظ آموزشی و تحصیلی کسب کرده است. ضمن ایتکه یکی از معتبرترین مدارک تحصلی متعلق به دانمارک است. متقاضیانی که  با اخذ ویزای تحصیلی دانمارک وارد خاک این کشور می شوند امکان کار در حین تحصیل را  به صورت پاره وقت نیز دارند.

 تحصیل در دانمارک

 امکان تحصیل در دانمارک در مقاطع مختلف وجود دارد. . تحصیل در مقطع لیسانس در دانمارک تقریبا  ۴ و کارشناسی ارشد 2 سال است که دانشجویان با اخذ ویزای تحصیلی دانمارک امکان تحصیل در این مقطع را پیدا می کنند. همچنین اشخاصی که به تحصیل در مقطع فوق لیانس در دانمارک می پردازند باید تحصیلات خود را به دانمارکی  مردم یا همان دنیش  دهند.  ضمن اینکه دانشجویان با کار در هنگام تحصیل از عهده ی هزینه های زندگی و تحصیل خود بر بیایند.. نکته مهم اینکه دانشجویانی که در مقطع کارشناسی مشغول به تحصیل هستند در صورتی که نمرات آن قابل قبول کسب کنند و در طول تحصیل نمرات بالایی را نیز به دست بیاورند  امکان ورود به مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون را خواهند داشت که در این صورت عموما رشته ها به زبان انگلیسی است  و دانشجویان می توانند تحصیلات خود را در این مقطع به زبان انگلیسی ادامه دهند.

بورس تحصیلی در دانمارک

دانشجویان بین المللی و خارجی نیز شرایط دریافت بورس تحصیلی و کمک هزینه تحصیل در دانمارک را خواهند داشت که این بورس به صورت های مختلفی برای دانشجویان وجود داشته و قابل دریافت است.
طرح Erasmus: این طرح به  برای دانشجویان اتحادیه اروپا و شینگندر نظر گرفته شده به این صورت که  می توانند به مدت ۳ تا ۱۲ ماه را در کشور خود به تحصیل مشغول باشند..
طرح  Erasmus mundus: این طرح هم برای دانشجویان اتحادیه اروپا و هم دانشجویان غیر اتحادیه قابل استفاده است و افراد برای مقاطع بالاتر از کارشناسی ارشد  امکان دریافت این بورس را دارند.
دانشجویان غیر اتحادیه اروپا که خواهان دریافت بورس تحصیلی در دانمارک می باشند می توانند با شرایط خاص برای دریافت بورس تحصیلی اقدام کنند. و کمک هزینه تحصیلی مناسبی را برای تحصیلات خود اخذ کنند. اگر متقاضی مهاجرت به دانمارک و اخذ ویزای تحصلیی در دانمارک هستید برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه مهاجرتی حامی مهاجر تماس بگیرید و از مشاوره متخصصین ما استفاده کنید.
 
دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 1 | کل دیدگاه های تایید شده: 1
Masood Amiri
سلام میخاستم ادامه تحصیل در کشور دانمارک داشته باشم.