20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

بهترین دانشگاه های اسپانیا

بسیاری از دانشجویان به دلیل استراحتگاه های ساحلی اسپانیا، شهرهای پر جنب و جوش ، جشنواره های محلی و معماری زیبا به اسپانیا جذب می شوند. از نظر جغرافیایی ، اسپانیا شبه جزیره ایبری را با پرتغال در انتهای غربی دریای مدیترانه به اشتراک می گذارد.

چیزهای زیادی برای کاوش در سراسر کشور از پیرنه به شهرهای ساحلی وجود دارد. جالب اینجاست که این کشور سومین کشور از نظر تعداد میراث جهانی یونسکو - پس از ایتالیا و چین - است. موارد زیادی برای گشت و گذار در اسپانیا است از جمله غذا خوردن در رستوران های عجیب و غریب، بازدید از بسیاری از گالری های هنری و موزه ها و گذراندن وقت در ساحل و حومه شهر.

اسپانیا حدود 38 دانشگاه دارد که در رتبه بندی دانشگاه جهانی Times Higher Education 2021رتبه بندی شده اند ، که برخی از آنها دارای رتبه بسیار بالا و محبوب ترین دانشگاه در مادرید ، بارسلونا و شهرهای کوچکترمثل سویل و گرانادا است. هر منطقه از اسپانیا کاملاً متفاوت است و دانشجویانی که برای تحصیل در جایی مستقر می شوند ، با در نظر گرفتن شرایط و دانشگاه می توانند منطقه ای را برای استقرار خود انتخاب کنند.

یکی از دلایل محبوبیت اسپانیا در بین دانشجویان بین المللی این است که ، به طور کلی ، زندگی در آنجا نسبتاً ارزان است. هزینه کالاها و خدمات در اسپانیا در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی کمتر از حد متوسط ​​است. در حالی که بیشتر دوره ها به زبان اسپانیایی تدریس می شوند ، همچنین تعدادی از دوره ها در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی برای پذیرش دانشجویان خارج از کشور نیز وجود دارد. یكی از بزرگترین دلایلی كه دانشجویان تحصیل در خارج از كشور را انتخاب می کنند، فرصت یادگیری زبان دیگر است و از آنجا كه گویش ملی اسپانیا دومین زبان مكتب در جهان است ، به یك مقصد محبوب برای دانشجویان بین المللی تبدیل شده است.

دانشگاه پومپو فابرا

دانشگاه پومپو فابرا هنوز دانشگاه نسبتاً جوانی است که در سال 1990 در بارسلونا تأسیس شد. نقاط قوت دانشگاه در علوم اجتماعی و علوم انسانی، علوم بهداشتی و زندگی و ارتباطات و فناوری اطلاعات نهفته است. کاتالان زبان رسمی دانشگاه پومپو فابرا است. دانش آموزانی که مایل به یادگیری زبان کاتالونی هستند، در بارسلونا و اطراف پومپو فابرا فرصت زیادی خواهند داشت.

سه پردیس در اطراف شهر بارسلونا واقع شده است. علوم اجتماعی و انسانی در Ciutadella ، علوم بهداشت و زندگی در مارس ، ارتباطات و فناوری اطلاعات در پابلنو مورد مطالعه قرار می گیرد.

دانشگاه خودمختار بارسلونا

پردیس اصلی در بلاتررا ، در یکی از مکانهای اصلی صنعتی و فناوری اروپای مدیترانه و تنها 25 دقیقه با مرکز بارسلونا فاصله دارد. این دانشگاه 87 رشته لیسانس ، 315 مدرک کارشناسی ارشد و 68 برنامه برای دکترا ارائه می دهد. مدارک کارشناسی ارشد مدیریت و مدیریت مشاغل ، اقتصاد ، آموزش ابتدایی و جهانگردی به طور کامل به زبان انگلیسی ارائه می شود و بسیاری از مدارک تحصیلی دیگر رشته های انگلیسی را ارائه می دهند. به همین دلیل دانشگاه بسیاری از دانشجویان بین المللی را به خود جذب می کند. این دانشگاه دارای 13 دانشکده از جمله علوم زیست شناسی ، ارتباطات ، هنر و علوم انسانی ، پزشکی و ترجمه است.

دانشگاه بارسلونا

سومین دانشگاه برتر اسپانیا نیز در شهر پر جنب و جوش بارسلونا قرار دارد. دانشگاه بارسلونا یکی از بزرگترین دانشگاه های اسپانیا است و هر ساله پذیرای تعداد زیادی از دانشجویان از اسپانیا و خارج از کشور است. 73 دوره کارشناسی ارشد ، بیش از 140 دوره کارشناسی ارشد رسمی دانشگاه ، بیش از 400 دوره کارشناسی ارشد UB خاص و دیپلم دکتری و 48 برنامه دکتری وجود دارد. دو دوره به طور کامل به زبان انگلیسی (تجارت بین المللی و مطالعه انگلیسی) تدریس می شود و پنج دوره نیز به صورت جزئی به زبان انگلیسی تدریس می شود.

دانشگاه ناوارا

دانشگاه خصوصی غیرانتفاعی در سال 1952 تأسیس شد. در ابتدا به عنوان دانشکده حقوق شروع به کار کرد و هم اکنون دارای 14 دانشکده ، دو مدرسه دانشگاهی ، 17 موسسه ، یک مدرسه بازرگانی و بسیاری مراکز و موسسات دیگر است. این دانشگاه با سایر دانشگاه ها از جمله دانشگاه واشنگتن، دانشگاه هنگ کنگ و دانشگاه ادینبورگ توافق نامه هایی برای تشویق مبادلات بین المللی در دانشجویان دارد. این دانشگاه در پامپلونا واقع شده است که به خاطر اجرای گاوها در طول جشنواره San Fermín مشهور است.

دانشگاه خودمختار مادرید

پردیس اصلی در حومه مادرید در منطقه کانتوبانکو واقع شده است و با قطار مسافرتی به مادرید وصل می شود. در این پردیس 16 کافه و ناهار خوری ، استخرهای سرپوشیده و روباز ، یک مرکز پزشکی ، زمین های ورزشی و زمین های والیبال ساحلی و همچنین ایستگاه قطار و اتوبوس وجود دارد. فارغ التحصیلان مشهور شامل چندین وزیر سابق دولت ، Gaspar Llamazares رهبر پیشین حزب متحد چپ و پادشاه HM King Felipe ششم اسپانیا است که با داشتن مدرک حقوق و دوره های اقتصاد فارغ التحصیل شده اند.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0