50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

بهترین دانشگاه های مالزی

مالزی کشوری در جنوب شرقی آسیا است که به دلیل زیبایی های طبیعی خیره کننده و جمعیت متنوع شناخته شده است. یکی از قطب های مطالعاتی منطقه ای و بین المللی در حال ظهور آسیا، مالزی است. مالزی یک انتخاب خوب برای دانشجویان بین المللی است. هدف دانشگاه های مالزی جذب 250000 دانشجو بین المللی تا سال 2025 است. در حال حاضر، دانشگاه های مالزی توجه زیادی به لیست های رتبه بندی دانشگاه ها کرده اند. در بین دانشگاه های مالزی چندین دانشگاه در لیست برترین دانشگاه های دنیا قرار دارند. اخیرا، مالزی برنامه های تحصیلی زیادی با آموزش انگلیسی را معرفی کرده است.

برخی از دانشگاه های برتر جهان در مالزی مستقر هستند و دانشکده های حقوقی، دانشکده های مهندسی و دانشکده های پزشکی به لطف شهرت و محبوبیت جهانی، همچنان توجه دانشجویان بین المللی را از همه جا جلب می کنند. دانشگاه های برتر مالزی مکان های خوبی برای شرکت در برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری هستند، زیرا یکی از بهترین دوره ها را در مقیاس جهانی ارائه می دهند.

دانشگاه مالایا

دانشگاه مالایا که یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی در کوالالامپور است، به عنوان قدیمی ترین دانشگاه مالزی شناخته می شود که در سال 1905 تأسیس شده است. دانشگاه مالایا که در ابتدا برای تأمین کمبود پزشک در مالزی تأسیس شده است، همچنان موقعیت خود را به عنوان یک دانشکده پزشکی پیشرو حفظ کرده است. این دانشگاه همچنین دارای طیف وسیعی از رشته های دیگر از جمله اقتصاد، حقوق، مهندسی، حسابداری، زبانشناسی و آموزش است.

این دانشگاه همچنین با چندین موسسه در سراسر جهان از جمله با دانشگاه هایی در استرالیا، فرانسه، ژاپن و انگلیس همکاری می کند.

دانشگاه تونکو عبدالرحمان

دانشگاه تونکو عبدالرحمان در دو پردیس در کوالالامپور واقع شده است. این دانشگاه در سال 2002 به عنوان یک دانشگاه غیرانتفاعی تأسیس شد، میزان ورودی اولیه فقط 411 نفر بود. این تعداد اکنون به 2500 دانشجو رسیده است. وقتی دانشگاه برای اولین بار شروع به کار کرد، فقط هشت رشته ی تحصیلی در آن وجود داشت.اکنون دانشجویان می توانند از بین بیش از 110 رشته ی آکادمیک انتخاب کنند.

دانشگاه تونکو عبدالرحمان از نه دانشکده، سه پژوهشکده، سه مرکز دانشگاهی و 32 مرکز تحقیقاتی تشکیل شده است.

دانشگاه ملی مالزی

دانشگاه ملی مالزی در ابتدا برای حمایت از زبان مالایی تاسیس شد. امروزه با تأکید بر بیوتکنولوژی و علوم زمین، تمرکز دانشگاه به بخش انرژی تغییر یافته است. كتابخانه این دانشگاه يكي از بزرگترين كتابخانه هاي دانشگاهي در مالزي است كه جمع آوري شده از بيش از دو ميليون منبع است. این دانشگاه دارای سه پردیس است: در بانجی ، چراس و کوالالامپور.

دانشگاه فناوری مالزی

دانشگاه فناوری مالزی یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی با محوریت مهندسی، علم و فناوری است. دوره های مختلف در این دانشگاه دروسی اعم از معماری و حسابداری، مهندسی برق و مطالعات اسلامی را ارائه می دهند. حدود 2600 نفر از اعضای هیئت علمی، تعداد دانشجویان 18000 نفری را آموزش می دهند، که حدود 2500 نفر از آن ها بین المللی هستند. این موسسه دارای دو پردیس است، یکی در مرکز پایتخت کشور مالزی، کوالالامپور و دیگری در شهر جوهور بهروو.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0