20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

بورسیه تحصیلی ایتالیا

کلیه دانشجویان بین المللی در ایتالیا حق دارند که کمک خدمات مالی را مانند دانشجویان ایتالیایی بر اساس همان نیازهای امکانات مالی و یا خدمات دریافت کنند. دانشجویان بین المللی میتوانند بورس های تحصیلی دولتی که در سطح ملی و منطقه ای وجود دارد را درخواست دهند. علاوه بر این، برخی از دانشگاه های ایتالیا برنامه های بورسیه استانی ایتالیا را برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهند.

بورسیه های تحصیلی دولت ایتالیا برای دانشجویان خارجی

دولت ایتالیا برای تحصیل در ایتالیا به شهروندان خارجی و همچنین شهروندان ایتالیایی مقیم خارج از کشور (IRE) بورس تحصیلی اعطا می کند.

دوره های تحت بورسیه تحصیلی

بورسیه های تحصیلی برای انواع دوره های زیر ارائه می شود:

  • دوره کارشناسی ارشد، دوره های آموزش عالی هنر، موسیقی و رقص (AFAM)
  • برنامه دکتری، تحقیقات تحت نظارت آکادمیک و دوره های آموزشی زبان و فرهنگ ایتالیایی

بورسیه تحصیلی شامل هزینه شهریه، بیمه درمانی و کمک هزینه ماهیانه است. فقط درخواست بورسیه های تحصیلی سه، شش یا نه ماهه امکان پذیر است.

چه کسانی بورسیه تحصیلی ایتالیا را دریافت می کنند؟

برنامه استعداد خود را در ایتالیا ارائه دهید، با حمایت وزارت امور خارجه ایتالیا و وزارت توسعه اقتصادی ایتالیا، به دانشجویان کشورهای آذربایجان، کلمبیا، مصر، اتیوپی، غنا، هند، اندونزی، ایران، قزاقستان، مکزیک، ترکیه، تونس و ویتنام این فرصت را می دهد که مهارتشان را از طریق طیف وسیعی از دوره های کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی، در زمینه های مهندسی، فناوری های پیشرفته، معماری، طراحی، اقتصاد و مدیریت در دانشگاه های معتبر ایتالیا توسعه دهند. به بهترین دانشجویان بورسیه تحصیلی اعطا می شود که این امر با حمایت شرکا و حامیان اصلی شرکت انجام میشود.

بورسیه های تحصیلی پیمانت EDISU

دانشجویان از جمله دانشجویان بین المللی ای که در اتحادیه اروپا نیستند و در دوره تمام وقت کارشناسی، کارشناسی ارشد، یک دوره ی کارشناسی ارشد یا دوره های دکترا در یکی از دانشگاه های پیمانت ثبت نام کرده اند، در صورت برآورده شدن خدمات و نیازهای اقتصادی می توانند برای رقابت در دریافت بورسیه های تحصیلی EDISU اقدام کنند. دانشجویان نیمه وقت اگر در مقطع کارشناسی ثبت نام کرده اند میتوانند درخواست بورسیه تحصیلی کنند. مبلغ بورسیه تحصیلی بسته به بسیاری از شرایط متفاوت است. خدمات اسکان میتواند به دانشجویان غیر مقیم نیز اعطا شود.

کمک هزینه تحصیلی دانشگاه بولونیا برای دانشجویان بین المللی

دانشگاه بولونیا کمک هزینه های تحصیلی برای دانشجویان مستحق بین المللی که مایل به ثبت نام در دوره های دوره اول (کارشناسی)، دوره دوم (کارشناسی ارشد) یا برنامه های تک دوره ای در دانشگاه بولونیا هستند را ارائه میدهد. هر کمک هزینه تحصیلی برای یک سال تحصیلی اعطا میشود و بالغ بر 11059 یورو، با چشم پوشی از هزینه شهریه کامل، است.

بورسیه های تحصیلی بین المللی دانشگاه پاویا برای دانشجویان کشورهای در حال توسعه

دانشگاه پاویا (UNIPV)، به منظور ارتقاء همکاری های بین المللی با کشورهای در حال توسعه، به دانشجویان ممتاز کشورهای در حال توسعه برای تحصیل در دوره کارشناسی ارشد که به زبان انگلیسی در این دانشگاه تدریس می شود، بورسیه تحصیلی ارائه میدهد. هر بورسیه تحصیلی حدود 8000 یورو ارزش دارد.

جوایز بوکانی و خدمات بین المللی

دانشگاه بوکانی بورسیه های تحصیلی مبتنی بر استحقاق را برای دانشجویان بین المللی که در هر برنامه کارشناسی قابل انتخاب یا برنامه کارشناسی ارشد علوم در بوکانی ثبت نام می کنند، ارائه میدهد. این بورسیه تحصیلی از نصف تا تمام هزینه شهریه را شامل میشود که به ارزش 12000 یورو در سال برای برنامه کارشناسی و حداکثر 13000 یورو در سال برای برنامه کارشناسی ارشد علوم است.

بورسیه های تحصیلی مبتنی بر استحقاق پلی تکنیک میلان برای دانشجویان بین المللی

هر ساله، پلی تکنیک میلان تعدادی از بورسیه های تحصیلی مبتنی بر استحقاق را به با استعدادترین نامزدهای بین المللی پذیرفته شده در یک برنامه کارشناسی ارشد علوم ارائه میدهد. دانشجویان دریافت کننده بورس تحصیلی فقط باید مبلغ 200 دلار از هزینه اداری را بپردازند. بورسیه های تحصیلی نیز از 5000 تا 10000 یورو در سال به علاوه چشم پوشی از هزینه شهریه اعطا میگردد.

بورسیه های تحصیلی بین المللی پلی تکنیک تورین

پلی تکنیک تورین بورسیه های تحصیلی به دانشجویان بین المللی برای حضور در برنامه های تحصیلی در زمینه های خاصی مانند مهندسی و معماری را ارائه میدهد.

بورسیه های تحصیلی بین المللی دانشگاه کاتالانیا

بورسیه تحصیلی بین المللی UCSC کاهشی در هزینه شهریه سالانه است که توسط دانشگاه کاتالانیا به منظور تقویت دسترسی دانشجویان بین المللی به برنامه های تحصیلی ترویج داده می شود. تخفیف حدود 30 درصد از کل هزینه را پوشش میدهد.

بورسیه های تحصیلی دانشگاه پادووا برای کلیه دوره های آموزشی

دانشگاه پادووا بودجه منطقه ای برای تأمین منابع مالی دانشجویان کم درآمد اعم از ایتالیایی و اتباع خارجی که سابقه تحصیلی خوبی دارند و مدرک دانشگاهی را نیز دنبال میکنند را میتواند تأمین کند. بورسیه تحصیلی شامل بخشی از پول و بخشی از خدمات مانند محل اقامت و یا وعده های غذایی در ناهارخوری های دانشگاه است.

همچنین دانشگاه پادووا برای سال 2019/2020، برنامه بورسیه تحصیلی عالی بین المللی پادووا را ارائه میدهد که بورسیه های تحصیلی کاملی را برای دانشجویان آینده دار بسیار با استعدادی که مایل به گذراندن دوره اول یا دوم هستند، که به زبان انگلیسی در پادووا تدریس می شوند، را فراهم می کند.

بورسیه های تحصیلی دکتری Scuola Normale Superiore

Scuola Normale Superiore در حال ارائه 78 بورسیه تحصیلی دکتری کاملاً تأمین شده به شهروندان ایتالیایی و دانشجویان خارج از ایتالیا است. کلیه دانشجویان پذیرفته شده در برنامه دکترا از حمایت مالی کامل، شامل بورسیه تحصیلی شهریه، هزینه و مخارج زندگی برخوردار می­شوند.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0