20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

بهترین دانشگاه های آلمان

آیا در فکر تحصیل در آلمان هستید ؟ بهترین دانشگاه های آلمان از موسسه های قدیمی معتبر تا دانشگاه های فنی و صنعتی جدید بر طبق سیستم امتیاز دهی و رتبه بندی بهترین دانشگاههای جهان در سال 2021انتخاب شده اند. دانشگاه های تاپ و عالی رتبه ی آلمان در تمام کشور پراکنده است و فقط در یک یا دو شهر نیست ، که می توان در یکی از شهرهای آلمان شامل مونیخ ، برلین و 38 شهر دیگر مشغول به تحصیل شد. در کل 47 دانشگاه در سطح آلمان از بهترین دانشگاه های جهان محسوب می شوند. بهترین دانشگاه آلمان ال ام یو مونیخ ( LMU Munich) است که جزو دانشگاه ها ی فنی و صنعتی مونیخ می باشد و دانشگاه تاپ برلین هامبولت (  Humboldt) است . بیشتر از 500 مدرک در مقاطع ( کارشناسی و کارشناسی ارشد ) با زبان انگلیسی در بهترین دانشگاههای آلمان تدریس شده است. در هر رشته ای که علاقه دارید می توانید با زبان انگلیسی مشغول به تحصیل شوید .

برای کسب اطلاعات بیشتر با بهترین دانشگاه های آلمان روی لینک کلیک کنید.

5 تا از بهترین دانشگاه های آلمان

  • ال ام یو مونیخ
  •  دانشگاه صنعتی و فنی مونیخ
  • دانشگاه هیدلبرگ
  • هومبولت
  • دانشگاه فریبرگ

ال ام یو مونیخ

ال ام یو که اسم کامل آن دانشگاه لویج ماکسی میلیان مونیخ است از دومین دانشگاه های پر جمعیت آلمان محسوب می شود و شمار زیادی از دانشجویان بین المللی را جذب خود می کند ، که تقریبا 13 درصد از جمعیت کل دانشجویان خارجی برآورد شده است .

دانشگاه ال ام یو مونیخ در سال 1472 تاسیس شد ، که یکی از قدیمی ترین دانشگاه ها ی آلمان محسوب می شود . که تعداد 42 جایزه نوبل برجسته مربوط به این دانشگاه است ، که شامل دانشمندان مشهور و بلند آوازه مثل اوتو هان ، مکس پلنک و ورنر هیسنبرگ است . در واقع از زمان پایان قرن 18 ام دانشگاه ال ام یو روی علوم طبیعت فوکوس داشته است . و تحقیقات ، کشفیات و اختراعات مهم و بزرگی از اواسط قرن 19 در این دانشگاه حاصل شده است.

ابتکارات عالی دانشگاه های آلمان در سال 2005 شروع شده ، که این ابتکارات از دانشگاه ال ام یو مونیخ و همچنین دیگر دانشگاه های آلمان آشکار شد .

دانشگاه صنعتی و فنی مونیخ

در قرن 19 تاسیس شده است. دانشگاه صنعتی مونیخ تنها دانشگاه اختصاصی در حوزه ی علوم و فناوری است . این دانشگاه اصولا روی مهندسی فوکوس کرده است . اما طی سال های گذشته در حوزه های علوم طبیعت ، علوم اجتماعی ، کشاورزی ، آبجو سازی و صنایع غذایی ، پزشکی مشغول به تدریس شده اند. خیلی از تخصص های مهندسی و فناوری اطلاعات در سه ساختمان ارائه می شود.

از سال 1927 ، تعداد 13 جایزه نوبل در حوزه ی فیزیک ، شیمی و پزشکی به دانشگاه اهدا شده است. در سال 2001 ، دانشگاه صنعتی مونیخ یک دانشگاه فرعی تی یو ام ( TUM ) آسیا ، مقرر در کشور سنگاپور، آموزش بین المللی برای دانشجویان آسیا ارائه می دهد .

دانشگاه هیدلبرگ

دانشگاه هیدلبرگ در سال 1386 تاسیس شده که قدیمی ترین دانشگاه آلمان است. این دانشگاه در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس در 100 رشته تحصیلی درس ارائه می دهد. آموزش های هیدلبرگ برای تدریس در حوزه های ژنتیک روان پزشکی ، علوم اجتماعی امروزی و فیزیک محیطی تاسیس شده است . نزدیک به 20 درصد از دانشجویان از 130 کشور دنیا در این دانشگاه مشغول تحصیل هستند. بیشتر از یک سوم دانشجویان رشته پزشکی این دانشگاه خارجی هستند . 33 جایزه ی نوبل به این دانشگاه تعلق گرفته ، که تعداد 9 تا از آن ها در دانشگاه نگهداری می شوند.

خیلی از سیاستمداران توانا ، فیلسوف ها و دانشمندان در این دانشگاه فارغ التحصیل شده یا در آن جا مشغول به تدریس می باشند. مثل ، مکس وبر که موسس علم علوم اجتماعی امروزی است و فیلسوف هانا آرندت .

هیدلبرگ به عنوان خانه ی ذوق و احساسات و تصورات شخصی و همچنین به عنوان شهر یا قلعه قدیمی شناخته شده است که مقصد بسیاری از گردشگران در آلمان نیز می باشد .

هومبولت

دانشگاه هومبولت واقع در برلین است. این دانشگاه خانه ی بسیاری از متفکران آلمانی بوده است که می توان از بین آن ها به مارکس و انجلس ، والتر بنجامین ، آلبرت انیشتین و مکس پلنک اشاره کرد . در کل 55 برنده ی جایزه ی نوبل در رشته های فیزیک ، شیمی و پزشکی به این دانشگاه تعلق گرفته است. اگر چه در همه ی رشته ها دانشجو می پذیرد ، اما این دانشگاه در رشته های هنر و انسانی برتری دارد. کتابخانه ی دانشگاه در سال 1874 باز شده که یکی از جامع ترین کتابخانه های سطح کشور است. که تقریبا 6.5 میلیون کتاب و هزاران مجله و روزنامه در آنجا نگهداری می شود .

دانشگاه فریبرگ

دانشگاه فریبرگ پنجمین دانشگاه قدیمی در آلمان است که در سال 1457 تاسیس شده است که با ارائه ی 11 رشته در آموزش علوم طبیعت و انسانی ساخته شده است. 19 جایزه ی نوبل به دانشگاه تعلق گرفته و 15 کارکن آموزشی جایزه ی لبنیز و جایزه ی بیشترین تحقیقات آلمان را دریافت کرده اند. شمار زیادی از کلوب ها و سازمان ها دانشجویی وجود دارند که شامل ایستگاه رادیویی دانشکده و ایستگاه تلویزیونی دانشجویی است که به عنوان یک رسانه ی انتشار در دسترس است.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0