50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

بورسیه تحصیلی سوئیس

آیا می­دانید که شهریه در دانشگاه ­های سوئیس در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی نسبتاً کم است؟ شما می­توانید در دانشگاه­ های سوئیس با حداقل 1500 دلار در سال ثبت نام کنید. این باعث می­شود که سوئیس به یکی از انتخاب­ های مناسب برای دانشجویان بین­ المللی که به دنبال ادامه تحصیل در اروپا هستند، تبدیل شود. بعلاوه، بورسیه­ های تحصیلی ‌ای که در سوئیس برای دانشجویان بین‌المللی وجود دارد می­تواند به شهریه و مخارج زندگی کمک ­کنند.

بورسیه ­های تحصیلی عالی سوئیس برای دانشجویان خارجی

هر ساله، کشور سوئیس، بورسیه­ های تحصیلی عالی دولت را برای ارتقاء همکاری­های بین ­المللی و پژوهشی بین سوئیس و بیش از 180 کشور دیگر ارائه می­کند. بورسیه تحصیلی می­تواند برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی در هر رشته (حداقل دارای مدرک فوق لیسانس) که قصد دارند برای تحقیق و یا مطالعات بیشتر در مقطع دکتری یا پس از دکتری به سوئیس بیایند، در دسترس باشد. بورسیه تحصیلی شامل پرداخت ماهانه، معافیت از شهریه، بیمه درمانی، کرایه حمل و نقل هوایی، کمک هزینه مسکن و غیره می­شود.

بورسیه­ های تحصیلی عالی ETH

موسسه فناوری فدرال سوئیس در زوریخ (ETH) با دو برنامه بورسیه تحصیلی از دانشجویان ممتاز ETH و سایر دانشگاه ­ها (ملی و بین­ المللی) که مایل به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در ETH هستند، پشتیبانی می­کند. برنامه بورسیه تحصیلی عالی و فرصت مطالعاتی شامل هزینه کامل تحصیل و مخارج زندگی دانشجویان و برنامه بورسیه تحصیلی کارشناسی ارشد (MSP) است که در آن دانشجویان یک حق‌الزحمه جزئی و یک کمک هزینه دریافت می­کنند.

کمک هزینه تحصیلی دانشگاه لوزان برای دانشجویان خارجی

دانشگاه لوزان سوئیس بورسیه ­های تحصیلی به دانشجویان بین­ المللی که مایل به ادامه تحصیل در دوره کارشناسی ارشد در این دانشگاه هستند را از طریق کمک هزینه‌های کارشناسی ارشد UNIL ارائه می­دهد. مبلغ کمک هزینه برای هر ماه از 15 سپتامبر تا 15 جولای حداقل برای برنامه مدت زمان مقرر ، CHF1600 است.

فرصت­های مطالعاتی عالی EPFL

پلی تکنیک فدرال لوزان  (EPFL)تعداد محدودی بورسیه تحصیلی را در سطح کارشناسی ارشد به دانشجویان دارای سوابق تحصیلی ممتاز ارائه می­دهد. هر کسی که درخواست یک برنامه کارشناسی ارشد EPFL کند، واجد شرایط است. برای متقاضیان خارجی، هر بورسیه تحصیلی شامل یک بسته مالی CHF16000 در هر سال تحصیلی به علاوه رزرو اتاق در خوابگاه دانشجویان است.

بورسیه­ های تحصیلی موسسه تحصیلات تکمیلی ژنو

این مؤسسه با هدف جذب پژوهشگران با استعداد از سراسر جهان، فارغ از توانایی مالی آنها، منابع قابل توجهی را برای کمک­ های مالی سرمایه گذاری می­کند. در حالیکه سایر مؤسسات معمولاً فقط شهریه را کاهش می­دهند، این مؤسسه تعداد زیادی بورسیه تحصیلی از هر CHF20000 را نیز ارائه می­دهد. کمک­ های مالی ممکن است به شکل­ های زیر باشند. بورسیه تحصیلی کامل به مبلغ CHF20000؛ بورسیه تحصیلی جزئی به مبلغ CHF10000؛ بورسیه­ های تحصیلی استحقاقی اعطا شده مبتنی بر تحصیلات عالی که ممکن است به عنوان یک دستیار تدریس یا کاهش در شهریه مورد نیاز پرداخت شود. هزینه شهریه سالانه CHF1000 در کلیه موارد پرداخت می­شود.

بورسیه­ های تحصیلی عالی کارشناسی ارشد دانشگاه ژنو

دانشکده علوم دانشگاه ژنو با همکاری چندین حامی مالی برنامه حمایت از دانشجویان ممتاز و با انگیزه را که قصد دارند در هر یک از رشته ­های تحت پوشش این دانشکده کارشناسی ارشد را دنبال کنند، ایجاد کرده است. کمک هزینه عالی شامل کمک هزینه­ای بالغ بر CHF10000 تا CHF15000 در سال است.

بورسیه­ های تحصیلی حقوق بشر ژنو

آکادمی ژنو برای کارشناسی ارشد حقوق و کارشناسی ارشد مطالعات پیشرفته بورسیه ­های تحصیلی جزئی و کاملی را ارائه می­دهد. بورسیه­ های تحصیلی کامل شهریه و مخارج زندگی در ژنو را به مدت 10 ماه پوشش می­دهد. بورسیه ­های تحصیلی جزئی شهریه را پوشش می­دهد.

بورسیه ­های تحصیلی IMD MBA

IMD تعدادی از برنامه­ های بورسیه تحصیلی را برای دانشجویان بین­ المللی از کشورهای مختلف ارائه می­دهد. جوایز هر برنامه بورسیه تحصیلی در حدودCHF  25000-50000 اهدا می­شود.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0