50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

وقت فوری سفارت روسیه

کشور روسیه

روسیه یکی از کشورهای مطرح در حوزه ی گردشگردی سطح جهانی است. این کشور در سال های اخیر سعی کرده است با آسان کردن مراحل اخذ ویزای خود شرایط را برای حضور گردشگران بین المللی در کشور روسیه آسان کند. روسیه برای متقاضیان گردشگری، تحصیل، کار و سرمایه گذاری در روسیه ویزاهای جداگانه ای صادر می کند. سفارت ها از جمله سفارت روسیه برای سهولت دریافت و صدور ویزا مراحل آن را به صورت اینترنتی به ثبت می رسانند. برای شروع فرایند اخذ ویزا هر روش دیگری به جز روش آنلاین مورد پذیرش سفارت روسیه نیست. برای اخذ ویزای هر کشوری از جمله روسیه برای حضور در سفارت و مصاحبه و انگشت نگاری باید وقت قبلی رزرو کنید.

چگونه وقت سفارت روسیه بگیریم؟

ابتدا باید در سایت سفارت روسیه فرم درخواست را به دقت پر کنید. سپس با تعیین و رزرو یک وقت ثبت نام اینترنتی شما برای حضور در سفارت روسیه به اتمام می رسد. در روز تعیین شده باید به همراه مدارک مورد نیاز و درخواست شده از طرف سفارت در محل سفارت روسیه حضور یابید تا از شما انگشت نگاری شود و با مامور سفارت مصاحبه ای داشته باشید. سوالات مصاحبه اکثرا سوالات سختی نیست و در مورد هدف شما از سفر به روسیه خواهد بود.    

وقت فوری سفارت روسیه

اگر به صورت عادی اقدام شود روند اخذ ویزا و وقت سفارت حدودا 25 روز طول می کشد اما برای کسانی که می خواهند کار آن ها سریع تر پیش رود و زودتر بتوانند ویزای درخواستی خود از سفارت روسیه را اخذ کندد و همچنین بتوانند در مدت کوتاه تری در خاک روسیه باشند امکان دریافت وقت و ویزای فوری روسیه وجود دارد. با این وقت فوری می توان روند اخذ ویزا را در حدود 10 روز به اتمام رساند. البته این نکته مشخص است که اگر خواستار دریافت وقت و ویزای فوری روسیه باشید باید بیشتر از حالت معمول هزینه پرداخت کنید. در واقع هزینه ی بیشتر در برابر زمان کوتاه تر.

مدارک لازم برای ویزای روسیه

قدم اول در گرفتن ویزای هر کشوری تهیه مدارک مورد نیاز سفارت آن کشور است. این مدارک به شرح زیر است:

  • گذرنامه معتبر
  • دو قطعه عکس جدید
  • بلیط قطعی رفت و برگشت
  • رزرو قطعی هتل یا محل اقامت برای کل مدت اقامت
  • فرم کامل شده‌ مشخصات فردی
  • برای همه‌ی مسافران، حتا کودکان و نوزادان گذرنامه جداگانه لازم است.

برای دریافت ویزای روسیه حتما لازم است تا دعوتنامه داشته باشید و تنها استثنا در این امر دریافت ویزای ترانزیت می باشد.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 8 | کل دیدگاه های تایید شده: 1
میترا بلخفت (ملکفرد)
من پدرم مهاجر از روسیه بودن بنام میلیکوف عمو و عمو زاده هام نیز در حال حاضر در مسکو و باکو و للینگراد ساکن هستن. الان خودم میخوام تابیعت پدریم ب من برگرده وجهت این امر درخواست وقت از سفارت مذکور را خواهنم