هزینه ثبت نام لاتاری 2024: مجرد، متاهل (دوشانسه) + فرزند

اعلام نتایج لاتـاری گـریـن کـارت

زمان باقی مانده تا اعلام نتایج لاتاری 2024

ثبت نام لاتاری 2024 به پایان رسید

در روزهایی که آرام‌آرام به موعد ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا نزدیک می‌شویم، یکی از رایج‌ترین سوالاتی که ذهن دنبال‌کنندگان لاتاری را به خود مشغول کرده، این است که هزینه لاتاری چقدر است؟ و برای شرکت در آن، چه مبلغی را باید به‌عنوان هزینه ثبت نام لاتاری پرداخت کرد؟ همچنین عده دیگری در پی آن هستند که در این مدت باقی‌مانده، درباره چگونگی ثبت نام خود و خانواده‌شان در لاتاری اطلاعاتی کسب کنند و برای روز ثبت نام آماده شوند. گفتنی است که ما راجع‌به موضوع اخیر، یعنی لاتاری و نحوه ثبت نام در آن، قبلا مقاله دیگری نوشته‌ایم. می‌توانید آن را از اینجا مطالعه کنید: لاتاری چیست و چگونه می‌توان در آن ثبت نام کرد؟

ضمن اینکه در مطلب بسیار مفصل دیگری هم، تمامی اطلاعات لازم درباره لاتاری را شرح داده‌ایم و راجع‌به ثبت نام لاتاری، زمان آغاز ثبت نام لاتاری، شرایط شرکت در آن و...، همه جزئیات را موبه‌مو بیان کرده‌ایم. طوری که با خواندن آن، بدون شک جواب بسیاری از سوالتتان را خواهید گرفت. این توضیحات را از اینجا بخوانید: همه‌چیز درباره لاتاری 2024 آمریکا

بنابراین آنچه در این مقاله بیان می‌کنیم، پاسخ به سوالاتی است که درباره هزینه ثبت نام لاتاری شکل گرفته است. یعنی ضمن پرداختن به هزینه های مراحل مختلف لاتاری مانند هزینه شرکت در لاتاری، هزینه های بعد قبولی لاتاری و هزینه لاتاری گرین کارت آمریکا، برخی از خدمات حامی مهاجر را در زمینه ثبت نام لاتاری بیان می‌کنیم و راجع‌به هزینه ثبت نام لاتاری حامی مهاجر، توضیحاتی ارائه می‌دهیم. سپس درباره هزینه ثبت نام افراد مجرد در لاتاری، هزینه ثبت نام افراد متاهل در لاتاری، هزینه ثبت نام فرزند در لاتاری و هزینه ثبت نام دوشانسه در لاتاری صحبت می‌کنیم و مبالغ تعیین‌شده برای هر کدام را شرح می‌دهیم. پس همراهمان باشید تا با بررسی ریزبه‌ریز مسائلی که پیرامون هزینه ثبت نام لاتاری 1401 وجود دارد، تمام اطلاعات لازم را در در اختیارتان بگذاریم.

موسسه حامی مهاجر یکی از موسسه‌های مهاجرتی معتبر در زمینه مهاجرت به آمریکا است که در اموری مانند ثبت‌نام لاتاری، مشاوره لاتاری و پیگیری پرونده تا اخذ ویزای برندگان لاتاری، اخذ ویزای توریستی آمریکا، اخذ ویزای تحصیلی آمریکا (فقط با مدرک دیپلم) و مشاوره برای اخذ اقامت دائم در آمریکا، خدماتی تخصصی ارائه می‌کند.

در ضمن شما می‌توانید از طریق فرم پیش ثبت نام لاتاری حامی مهاجر، همین الان به‌صورت آنلاین در لاتاری 2024 آمریکا پیش ثبت نام کنید یا در زمان شروع ثبت نام لاتاری، از طریق سامانه رزرو وقت حضوری ثبت نام لاتاری، برای اخذ نوبت حضوری اقدام بفرمایید. در صورت نیاز برای تماس با کارشناسان موسسه حامی مهاجر هم می‌توانید با شماره 02149078 تماس حاصل نمایید.

هزینه ثبت نام لاتاری (مجرد، متاهل، خانواده و...)

آیا لاتاری هزینه دارد؟

برای پاسخ‌دادن به این سوال، می‌توان آن را از سه جنبه موردبحث قرار داد. ابتدا از نظر هزینه ثبت نام لاتاری، سپس از جهت هزینه های بعد قبولی لاتاری و در نهایت، از لحاظ هزینه‌های پس از اخذ ویزای آمریکا.

می‌خواهیم هرکدام از این سه حالت را به‌صورت جداگانه بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

هزینه های ثبت نام در لاتاری چقدر است

هزینه شرکت در لاتاری

همین اول باید بگوییم که ثبت نام در سایت اصلی لاتاری آمریکا به خودی خود رایگان است؛ یعنی برای دولت آمریکا هزینه‌ای به‌عنوان هزینه ثبت نام لاتاری مطرح نیست؛ اما فرایند ثبت نام در این سایت، نیازمند مهارت و تجربه است؛ چرا که فرم ثبت نام لاتاری آمریکا در سایت اصلی به زبان انگلیسی است و شما برای وارد کردن اطلاعات خود، باید به زبان انگلیسی تسلط کامل داشته باشید. ضمن اینکه حتی اگر اطلاعات خود را در فرم اصلی اشتباهی وارد کنید، بدون اینکه هیچ خطایی به شما نشان داده شود، اطلاعاتتان ثبت نهایی خواهد شد و دیگر امکان ویرایش وجود ندارد.مثلا با وجود اینکه نگارش آدرس در زبان فارسی با زبان انگلیسی فرق دارد، اگر آدرستان را بر اساس نوشتار فارسی هم وارد کنید، اطلاعتتان تایید خواهد شد.

بنابراین امکان دارد به دلیل اشتباهاتی همچون آپلود عکس لاتاری نامناسب، از قرعه‌کشی کنار گذاشته ‌شود و شانستان از بین برود. به همین خاطر است که پیشنهاد می‌کنیم برای ثبت نام در لاتاری از طریق فرم پیش ثبت نام آنلاین لاتاری حامی مهاجر اقدام کنید که علاوه‌بر طراحی‌شدنش به زبان فارسی، تمامی اطلاعات واردشده در آن نیز توسط کارشناسان مجرب ما کنترل و درستی‌سنجی می‌شود.

هزینه های بعد قبولی لاتاری

هزینه بعد از برنده شدن در لاتاری

برنده شدن در لاتاری نیمی از ماجراست. چرا که متقاضیان لاتاری بعد از دریافت خبر قبولی، باید برای اخذ ویزای خود مراحل گوناگونی را از سر بگذرانند. مراحلی مانند تکمیل فرم DS-260، انجام آزمایشات مدیکال و... ما درباره تمامی مراحل پس از قبولی در لاتاری، پیش‌تر توضیح داده‌ایم و ریزبه‌ریز جزئیات آن را بیان کرده‌ایم. می‌توانید آن را از اینجا مطالعه کنید: مراحل بعد از قبولی در لاتاری.

بنابراین واضح است که انجام هر کدام از این مراحل، هزینه‌ای جداگانه به دنبال دارد. البته ما درباره هزینه‌های بعد از قبولی در لاتاری نیز، قبلا مقاله مفصلی کار کرده‌ایم و تمام ریزه‌کاری‌های آن را بیان کرده‌ایم. اما در ادامه، به بیان خلاصه‌وار این مراحل و هزینه‌های ناشی از آن‌ها می‌پردازیم.

هزینه کارشناسی فرم برندگان

هزینه تکمیل فرم DS260

اکثریت برندگان لاتاری، در گام اول برای کارشناسی تکمیل فرم DS-260، مبلغی را هزینه می‌کنند. زیرا تکمیل صحیح این فرم بیشتر از آنکه به دانش انگلیسی نیاز داشته باشد، نیازمند اطلاعات حقوقی و آگاهی از قوانین مهاجرتی آمریکا است. طوری که هیچ‌گونه اطلاعات اضافی یا نادرست نباید وارد این فرم شود. بنابراین صرف هزینه‌ای جزئی برای مشاوره با یک کارشناس مهاجرتی، می‌تواند خیال افراد را بابت تکمیل صحیح فرم برندگان لاتاری راحت کند.

ما در موسسه حامی مهاجر، در زمینه مشاوره برندگان لاتاری و تکمیل فرم DS-260، خدماتی تخصصی ارائه می‌کنیم. برای اطلاع از هزینه‌های آن می‌توانید با شماره 02149078 تماس بگیرید.

هزینه تور سفارتی

هزینه تورسفارتی برندگان لاتاری

از آنجا که هیچ‌گونه روابط دیپلماتیکی بین دو کشور ایران و آمریکا برقرار نیست، برندگان لاتاری برای انجام آزمایشات پزشکی و مصاحبه حضوری باید به سفارت آمریکا در یکی از کشورهای ترکیه، ارمنستان و امارات سفر کنند. سفرهایی که به‌دلیل بروز تغییرات ناگهانی، حتما باید منعطف برنامه‌ریزی شوند. ویژگی اصلی تورهای سفارتی نیز همین انعطاف‌پذیری آن‌هاست که باعث می‌شود با صورت‌گرفتن هرگونه تغییر، هیچ مشکلی در انجام مراحل بعد از لاتاری ایجاد نشود و همه‌چیز طبق اصول پیش برود.

ما افتخار داریم که اولین موسسه ارائه‌کننده خدمات تورهای سفارتی در ایران بوده‌ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد، می‌توانید با همکارانمان در حامی مهاجر تماس حاصل فرمایید.

هزینه‌ های مدیکال برندگان لاتاری

هزینه مدیکال برندگان لاتاری

یکی از مراحل بعد از برنده‌شدن در لاتاری، انجام آزمایشات پزشکی نزد پزشک معتمد سفارت آمریکاست. هزینه این مرحله که مدیکال نام دارد و برای انجام آن باید به یک کشور خارجی مراجعه کرد، با توجه به نوع آزمایشات و واکسن‌های دریافتی هر شخص، تعیین می‌شود.

هزینه‌ ثابت مصاحبه در سفارت آمریکا

هر برنده لاتاری برای انجام مصاحبه در سفارت آمریکا باید کارمزدی نقدی پرداخت کند. در حال حاضر، این مبلغ برابر 330 دلار به ازای هر فرد است.

همچنین ببیند: تجربه مصاحبه در سفارت ارمنستان

هزینه پیکاپ پاسپورت و مدارک

هزینه پیکاپ پاسپورت برندگان لاتاری

بعد از انجام مصاحبه در سفارت آمریکا، ممکن است ویزای افراد در همان لحظه صادر شود یا به‌خاطر ورود به پروسه AP، صدور آن طول بکشد. در حالت دوم، افراد می‌توانند پاسپورت خود را در اختیار موسسات مهاجرتی معتبر قرار دهند تا به سفارت آمریکا ارسال شود و پس از چسبانده‌شدن ویزا، به صاحب پاسپورت برگشت داده شود. این کار پیکاپ نام دارد.

موسسه حامی مهاجر، برای ویزاهای آمریکا و کانادا خدمات پیکاپ پاسپورت نیز ارائه می‌دهد. بنابراین فرقی ندارد که ویزای شما در کدام سفارت صادر شده باشد. در هر صورت، می‌توانید از خدمات ما برای دریافت ویزای خود استفاده کنید. جهت اطلاع از هزینه پیکاپ پاسپورت با شماره 02149078 تماس بگیرید.

هزینه لاتاری گرین کارت آمریکا

اکنون زمان آن است تا درباره هزینه های پس از اخذ ویزای آمریکا صحبت کنیم.

واضح است که اخذ ویزای آمریکا و ورود به خاک این کشور با هزینه‌های گوناگونی همراه است. برای نمونه، می‌توان به این موارد اشاره کرد: هزینه پرواز به ایالات متحده، هزینه اجاره خانه در کشور آمریکا، هزینه اخذ سوشیال یا SSN که معادل شماره تامین اجتماعی است، هزینه افتتاح حساب بانکی در آمریکا، هزینه دریافت گواهینامه و... ما درباره روزگار پس از برنده شدن در لاتاری، پیش‌تر مقاله‌ای نوشته‌ایم و شرایط برندگان لاتاری پس از ورود به خاک آمریکا را کامل بررسی کرده‌ایم. از اینجا بخوانیدش: شرایط زندگی بعد از لاتاری

بنابراین یک برنده لاتاری باید بداند که اقامت در خاک آمریکا، مانند اقامت در هر نقطه دیگری، با پرداخت هزینه‌های زندگی همراه است. البته نمی‌توان مبلغ دقیقی برای مجموع این هزینه‌ها مشخص کرد؛ چرا که شرایط هر ایالت با ایالت دیگر متفاوت است. چنان‌که ما در مقاله هزینه زندگی در ایالت‌های آمریکا، این تفاوت‌ها را به خوبی نشان داده‌ایم. با این حال شما می‌توانید پس از ورود به ایالات متحده، برای خود شغلی دست‌وپا کنید تا ضمن سازگارشدن با محیط جدید، درآمد کسب کنید و به مدیریت هزینه‌های خود بپردازید.

هزینه ثبت نام لاتاری 1401 یا 2024

همان‌طور که پیش‌تر گفتیم، ثبت نام در سایت اصلی لاتاری آمریکا رایگان است و هزینه‌ای ندارد. بنابراین ممکن است این سوال ایجاد شود که اگر این ثبت نام رایگان است، چرا باید از خدمات حامی مهاجر در ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا استفاده کرد؟ یا چرا باید مبلغی به‌عنوان هزینه ثبت نام لاتاری آمریکا پرداخت کرد؟ همراهمان باشید تا بگوییم.

واقعیت این است که هرچند ثبت نام لاتاری رایگان است، اما فرایند ثبت نام به آن آسانی نیست که تصور می‌کنید و در صورت بروز اشتباهات فنی کوچک، شانس افراد برای برنده شدن از بین خواهد رفت. به همین خاطر ما در موسسه حامی مهاجر که کارگزار رسمی ویزا در ایران است و بزرگ‌ترین موسسه مهاجرتی در زمینه خدمات لاتاری آمریکا به حساب می‌آید، خدمات گوناگونی به ثبت نام کنندگان لاتاری ارائه می‌دهیم که هر کدام، برخاسته از تجربه و تخصص مشاورانمان در این زمینه است. بنابراین طبیعی است که ارائه این خدمات، با دریافت مبلغی به‌عنوان هزینه ثبت نام لاتاری همراه باشد.

خدمات ثبت نام لاتاری در حامی مهاجر

همان‌طور که بالاتر اشاره شد، ما به عنوان کارگزار رسمی ویزا در ایران، خدماتی مانند اخذ انواع ویزاهای آمریکا و مشاوره تخصصی مهاجرت به این کشور را ارائه می‌کنیم و در ازای ارائه این خدمات، هزینه‌ای منصفانه دریافت می‌کنیم.

اکنون، می‌خواهیم برخی از این خدمات را برای شما بازگو کنیم. همراهمان باشید.

خدمات حامی مهاجر برای ثبت نام لاتاری

  1. ثبت نام اصولی و بی‌دردسر در لاتاری با حامی مهاجر

انجام‌دادن تک‌به‌تک مراحل ثبت نام لاتاری و تکمیل دقیق فرم‌های آن از جمله مهم‌ترین خدماتی است که ما در زمان ثبت نام لاتاری، به متقاضیان لاتاری ارائه می‌دهیم. همان‌طور که گفته شد، اهمیت این مسئله در این است که کوچک‌ترین اشتباهی به‌هنگام ثبت نام لاتاری، ممکن است به حذف شما از قرعه‌کشی منجر شود یا بعد از برنده شدن شما را با نقص پرونده و ریجکت‌شدن ویزا روبه‌رو کند. در حالی که با همراهی کارشناسان حامی مهاجر، هرگز چنین اتفاقی رخ نمی‌دهد.

  1. پاسخگویی پایدار و پشتیبانی همیشگی از مشتریان

برخی از متقاضیان شرکت در لاتاری، ثبت نام لاتاری را در کافی نت ها یا سایت‌هایی انجام می‌دهند که این خدمات را تنها به‌مدت یک ماه ارائه می‌دهند و پس از اتمام دوره ثبت نام لاتاری، به مشتریان خود هیچ پاسخی نمی‌دهند. ضمن اینکه ممکن است هزینه بالایی را تحت عنوان هزینه ثبت نام لاتاری از آنان اخذ کنند. در حالی که شرکت حامی مهاجر به صورت تخصصی در زمینه مهاجرت فعالیت می‌کند و پس از دوره ثبت نام لاتاری نیز از مشتریان خود پشتیبانی می‌کند و پاسخگوی سوالات آن‌هاست.

پاسخگویی پایدار و همیشگی به مشتریان حامی مهاجر

  1. اطلاع‌رسانی به موقع نتایج لاتاری توسط حامی مهاجر

نهاد اصلی برگزارکننده لاتاری آمریکا، در زمینه اعلام نتایج لاتاری، هیچ‌گونه اطلاع‌رسانی‌ای از طریق ایمیل یا پیامک ندارد؛ اما چنانچه ثبت نام خود را در موسسه حامی مهاجر انجام دهید، نتایج لاتاری توسط موسسه حامی مهاجر بررسی خواهد شد و نتیجه از طریق پیامک و ایمیل به شما اطلاع‌رسانی خواهد شد. همچنین در صورت برنده شدن در لاتاری، با شما تماس خواهیم گرفت.

  1. خدمات کارگزاری رایگان به برندگان لاتاری 2024

کسانی که از طریق موسسه حامی مهاجر اقدام به ثبت نام لاتاری 2024 می‌کنند، در صورت برنده شدن از هزینه های آتی کارگزاری معاف خواهند بود.

  1. آرشیو اطلاعات مشتریان در حامی مهاجر

ما در تجربه کاری خود با تعداد زیادی از برندگان لاتاری مواجه شده‌ایم که یا به صورت شخصی در لاتاری ثبت نام کرده و یا این کار را در کافی نت ها انجام داده بودند؛ ولی متاسفانه بعد از برنده شدن، اطلاعات ثبت نامی خود همچون ایمیل وارد شده، کد کانفرمیشن یا سطح تحصیلاتی را که در فرم نوشته بودند، به یاد نیاوردند. برخی افراد هم نام فامیلی پیچیده‌ای داشتند و فراموش کرده بودند که نام خود را چگونه در فرم ثبت نام نوشته بودند. با ثبت نام لاتاری در موسسه حامی مهاجر، اطلاعات ثبت نامی شما توسط ما آرشیو خواهد شد و هرگز نگران فراموشی یا گم کردن آن نخواهید شد.

آزشیو اطلاعات ثبت نام کنندگان در لاتاری

  1. ارائه خدمات ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا به دو صورت آنلاین و حضوری

از مهم‌ترین خدمات فراهم‌شده در مجموعه حامی مهاجر، این است که متقاضیان ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا می‌توانند به هر دو صورت آنلاین (از طریق فرم ثبت نام آنلاین حامی مهاجر) و ثبت نام حضوری (با مراجعه به دفتر شرکت)، از خدمات ما در مجموعه حامی مهاجر استفاده کنند.

  1. ارائه خدمات عکاسی لاتاری در دفتر مجموعه حامی مهاجر

کسانی که به صورت حضوری برای ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا مراجعه می‌کنند، می‌توانند از خدمات عکاسی لاتاری در دفتر ما استفاده کنند. زیرا شرایط عکس لاتاری، شرایطی ویژه است و افراد نمی‌توانند هر عکسی را در فرم ثبت نام بارگذاری کنند.

هزینه ثبت نام لاتاری حامی مهاجر

اکنون نوبت آن است تا درباره هزینه ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا در موسسه حامی مهاجر صحبت کنیم. اما پیش از پرداختن به این بحث، می‌خواهیم به شما مژده بدهیم که اگر تا قبل از شروع ثبت نام اصلی لاتاری، از طریق فرم پیش ثبت نام آنلاین حامی مهاجر در لاتاری ثبت نام کنید، می‌توانید با پیام‌دادن به پشتیبانی اینستاگرام حامی مهاجر، کدتخفیف 10درصدی دریافت کنید (البته توجه داشته باشید که استفاده از کد تخفیف فقط برای پیش ثبت نام لاتاری امکان‌پذیر است و در زمان ثبت نام اصلی، کد تخفیف‌ها حذف خواهند شد). ضمن اینکه گفتنی است پیش ثبت نام ما، همواره با قیمت ثبت نام لاتاری سال قبل صورت می‌گیرد. ولی هنگامی که ثبت نام اصلی لاتاری شروع شود، قیمت های جدیدی در سایت حامی مهاجر تعریف می‌شود. بنابراین با پیش ثبت نام لاتاری 2024، هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

هزینه های ثبت نام لاتاری

در نهایت باید به این نکته مهم هم اشاره کنیم که تنها انجام فرایند ثبت نام لاتاری در بعضی سایت‌های خارجی، با مبلغ سنگین 99 دلار انجام می‌شود (معادل 30.000.000 ریال). با این حال، ما در موسسه مهاجرتی حامی مهاجر تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا هزینه ثبت نام لاتاری 2024، مبلغی منصفانه و متناسب با خدمات ارائه‌شده در مجموعه باشد. در ادامه صحبت، به این هزینه‌ها می‌پردازیم.

هزینه ثبت نام افراد مجرد در لاتاری

با اینکه ثبت نام در لاتاری هیچ‌گونه محدودیت سنی ندارد، اما شروطی مانند داشتن مدرک دیپلم 12ساله یا دارابودن سابقه کار 2ساله، عملا به سنین پایین اجازه ثبت نام در لاتاری را نخواهد داد. بنابراین، تمامی افراد مجردی که دو شرط بالا را داشته باشند، می‌توانند خودشان را به‌عنوان گزینه اصلی در لاتاری ثبت نام کنند. گفتنی است که در موسسه حامی مهاجر، هزینه ثبت نام افراد مجرد در لاتاری مبلغ 300هزار تومان در نظر گرفته شده است.

هزینه ثبت نام فرد مجرد در لاتاری

هزینه ثبت نام افراد متاهل در لاتاری

مسئله ازدواج در لاتاری، از جمله سوال‌برانگیزترین موضوعاتی است که همواره ذهن متقاضیان لاتاری را به خود مشغول کرده است. بسیاری از افراد، به‌دنبال پاسخی برای این سوالند که اگر در طی مراحل مختلف لاتاری ازدواج کنند، چه سرنوشتی در انتظار خودشان و همسرشان است؟ ما در مقاله مزایای لاتاری چیست؟، این سوال را از چند جهت مختلف مورد بررسی قرار داده‌ایم و برای تمامی حالات ممکن، راه‌حلی پیش پای شما گذاشته‌ایم. اگر تمایل دارید که به همه ابهامات ذهنی خود در این‌زمینه پایان بدهید، پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را مطالعه کنید.

در هر حال، تمامی افراد متاهل می‌توانند پس از ثبت نام خود به‌عنوان گزینه اصلی، اطلاعات همسرشان را نیز به‌عنوان زیرمجموعه خود در فرم پیش ثبت نام وارد کنند. هزینه‌ای که در موسسه حامی مهاجر به‌عنوان هزینه ثبت نام افراد متاهل در لاتاری تعیین شده، مبلغ 450هزار تومان است.

هزینه ثبت نام افراد متاهل در لاتاری

هزینه ثبت نام فرزند در لاتاری

چنانچه شما یک فرزند زیر 21 سال مجرد باشید و مدرک دیپلمتان را اخذ کرده باشید، می‌توانید به سه طریق در لاتاری ثبت نام کنید و شانس خود را برای برنده شدن افزایش دهید. یک بار به‌عنوان کیس اصلی، یک بار به‌عنوان زیرمجموعه پدر و یک بار هم به‌عنوان زیرمجموعه مادر. البته روشن است که ثبت نام به‌عنوان گزینه اصلی، با پرداخت هزینه ثبت نام افراد مجرد همراه است. اما اگر در جایگاه زیرمجموعه پدر و مادر خود در لاتاری ثبت نام کنید، مشمول هزینه ثبت نام فرزند در لاتاری می‌شوید که برابر با 80هزار تومان است.

درباره شانس برنده شدن در لاتاری و راه‌های افزایش آن، می‌توانید مقاله افزایش شانس برنده شدن در لاتاری را مورد مطالعه قرار دهید.

هزینه ثبت نام خانواده در لاتاری

هزینه ثبت نام دوشانسه در لاتاری

یکی از خدمات موسسه حامی مهاجر برای ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا، طراحی ثبت نام دو شانسه است. گفتنی است که این نوع ثبت نام، مخصوص متاهلین است و باعث دوبرابرشدن شانس آن‌ها برای برنده شدن در لاتاری آمریکا می‌شود. برای محاسبه هزینه آن نیز، تنها کافی است هزینه ثبت نام افراد متاهل در لاتاری را ضرب‌در 2 کنید.

ثبت نام دوشانسه به چه شکل است؟

در این نوع ثبت نام، یک بار آقا به عنوان متقاضی اصلی و خانم و فرزندانش به عنوان همراه، و یک بار خانم به عنوان متقاضی اصلی و آقا و فرزندانشان به عنوان همراه ثبت نام می‌شوند. یعنی در ثبت نام دو شانسه، یک بار شما شانس برنده شدن در لاتاری را دارید و یک بار هم همسرتان این شانس را دارد. در انتها نیز هرکدام که برنده شوید، کل خانواده ویزای لاتاری دریافت می‌کنند و می‌توانید به همراه یکدیگر، راهی آمریکا شوید. ذکر این نکته هم ضروری است که خوش‌بختانه، ایرانیان از جمله مردمی محسوب می‌شوند که شانس مناسبی برای برنده شدن در لاتاری دارند. بنابراین شما با ثبت نام دوشانسه، شرایط بسیار خوبی برای برنده شدن در لاتاری خواهید داشت. همچنین می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سهمیه ایرانیان در لاتاری سال‌های اخیر، این مقاله را بخوانید: سهمیه ایرانیان در لاتاری چقدر است؟

در نهایت، می‌توانید لیست کامل هزینه های ثبت نام لاتاری حامی مهاجر را در جدول زیر مشاهده کنید:

نوع کیس

هزینه ثبت نام لاتاری

هزینه ثبت نام لاتاری، با افزودن 9درصد مالیات

افراد مجرد

300000 تومان

327000 تومان

افراد متاهل

450000 تومان

490500 تومان

هر فرزند (زیر 21 سال و مجرد)

80000 تومان

87200 تومان

ثبت نام دوشانسه

هزینه تک‌شانسه × 2

______

سخن پایانی

در این مقاله تلاش کردیم راجع‌به هزینه ثبت نام لاتاری 1401 یا 2024، تمام اطلاعات لازم را بیان کنیم و ریزبه‌ریز مسائل پیرامون آن را توضیح بدهیم. به همین خاطر ابتدا از هزینه شرکت در لاتاری شروع کردیم و سپس، درباره هزینه های بعد قبولی لاتاری و هزینه لاتاری گرین کارت آمریکا صحبت کردیم. یعنی همه هزینه‌های احتمالی یک شخص از مرحله ثبت نام لاتاری تا ورود به خاک آمریکا را بررسی کردیم و متقاضیان را از شرایط مسیر مقابلشان آگاه کردیم. در گام بعدی، به بیان برخی از خدماتمان در مجموعه حامی مهاجر پرداختیم و درباره هر کدام از این خدمات کاربردی، توضیحاتی مهم و خلاصه‌وار ارائه دادیم. سپس هزینه ثبت نام لاتاری حامی مهاجر را موردبحث قرار دادیم و از منصفانه‌بودن قیمت‌ها نسبت به خدماتمان حرف زدیم. در قدم نهایی نیز، بحث هزینه ثبت نام افراد مجرد، متاهل، فرزندان و دوشانسه‌ها را پیش کشیدیم و بعد از توضیحات کوتاهی، مبلغ تعیین‌شده برای هر کدام را نوشتیم.

بنابراین بحث هزینه ثبت نام لاتاری را از تمامی جهات موردبحث قرار دادیم و کم‌وکیف آن را به‌صورت کامل بررسی کردیم. با این حال، اگر پس از خواندن این مقاله هنوز سوال بی پاسخی در ذهن شما وجود دارد، می‌توانید سوالتان را از طریق قسمت نظرات بپرسید یا به پشتیبانی سایت حامی مهاجر در واتس‌اپ پیام دهید. کارشناسان ما همواره آماده‌اند تا در برآورده کردن رویای زندگی در آمریکا، به کمک شما بیایند و همراهتان باشند.  

سوالات متداول درباره هزینه ثبت نام لاتاری آمریکا

هزینه ثبت نام لاتاری کانادا چقدر است؟

از آنجا که برنامه لاتاری گرین کارت آمریکا راه جذابی برای مهاجرت به حساب می‌آید، بسیاری از افراد تمایل دارند بدانند که آیا کشورهای دیگر نیز برنامه مهاجرتی مشابه لاتاری آمریکا دارند یا خیر. در جواب باید گفت که هیچ کشور دیگری برنامه‌ای مشابه لاتاری گرین کارت آمریکا ندارد. بنابراین ادعاهایی همچون لاتاری کانادا، لاتاری سوئد و لاتاری استرالیا صحت ندارند و دروغ هستند.

هزینه ثبت نام لاتاری در کافی نت چقدر است؟

هزینه ثبت نام لاتاری در کافی نت ها رقم مشخصی نیست. یعنی ممکن است کافی نت ها ثبت نام شما را با مبلغی سنگین‌تر از هزینه واقعی انجام دهند. ضمن اینکه هیچ‌کدام از کافی نت ها، خدماتی مانند اطلاع‌رسانی نتایج، پیگیری پرونده و... به شما ارائه نخواهند داد. بارها نیز پیش آمده فرم افرادی که در کافی نت ها ثبت نام کرده‌‌اند، در بارگزاری عکس یا ورود اطلاعاتشان در فرم ثبت نامی بی‌دقتی صورت گرفته است و شخص از قرعه کشی لاتاری کنار گذاشته شده است.

قیمت لاتاری آمریکا چگونه محاسبه می‌شود؟

همان‌طور که گفتیم، ما در مجموعه حامی مهاجر تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا هزینه ثبت نام لاتاری 2024، مبلغی منصفانه و متناسب با خدمات ارائه‌شده در مجموعه باشد. برخی از این خدمات گفته‌شده را می‌توانید در مقاله مطالعه کنید.

قیمت ثبت نام در لاتاری آمریکا چقدر است؟

هزینه ثبت نام افراد مجرد در لاتاری برابر 300هزار تومان، هزینه ثبت نام افراد متاهل برابر 450هزار تومان، هزینه ثبت نام فرزندان برابر با 80هزار تومان و هزینه ثبت نام دوشانسه، دوبرابر هزینه ثبت نام افراد متاهل در لاتاری است.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 112
پری گلی
سلام من در کافی نت ثبت نام کردم و کد کانفرمیشین داد آیا این کافیه؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. دریافت کانفرمیشن نامبر فقط به معنای پایان مراحل ثبت نام لاتاری است و به معنای ثبت نام صحیح در لاتاری نیست. حتی اگر عکس و اطلاعات شما اشتباه وارد شود، در پایان کد کانفرمیشن نامبر صادر می‌شود. بنابراین توصیه می‌کنیم که ثبت نام لاتاری را در موسسات معتبر انجام دهید تا از صحت آن مطمئن باشید.

روح الله کریمی نیا
سلام وقت بخیر برای سال بعد چگونه و کی ثبت نام کنم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. بعد از اعلام نتایج لاتاری در اردیبهشت ماه سال بعد، پیش ثبت نام لاتاری در سایت حامی مهاجر ثبت نام می‌شود و می‌توانید در آن زمان اقدام کنید.

سید مهدی
سلام در صورت قبولی در قرعه کشی لاتاری کل خانواده به همراه بچه ها باید برای مصاحبه به کشور ثالث برویم یا خیر ؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله. برنده لاتاری به همراه همسر و فرزندان زیر 21 سال خود باید برای مصاحبه ویزای لاتاری به یک کشور خارجی بروند.

فرزاد آرین
باسلام کامنت برخی ازهموطنان رامیخواندم ،برایم بسیارخنده آورومضحک بودکه برخی ازماایرانیان چقدربامطالعه،خواندن ویادگیری مشکل داریم چراکه کلیه اطلاعات مرتبط بانحوه ثبت نام،هزینه ها،مسائل بعدازثبت نام وبطورکلی تمام مواردمربوط به قرعه کشی لاتاری آمریکادرسایت شماکاملاشفاف ومبسوط قیدشده، اماشوربختانه عده زیادی ازهموطنان فهیم!!! سوالات بسیارنازل وخنده داری میپرسندکه براحتی وبادودقیقه وقت،میتوانستندجواب سوالات خودراازهمین سایت ‌دریافت نمایند؛ متاسفانه آدم ازاین حدشعوروفهم عده ای ازجماعت ایرانی درحیرت وتعجب میماند.ایکاش ادمین سایت به هموطنان مزبوردرجواب میگفت:بااین حجم ازدرایت وشعور،میخواهیدبرویدآمریکا چکار؟؟؟آنجاراهم مثل ایران به پایین کشیده ودرآپارتمان،فروشگاه،جامعه و…آبروی هموطنان فهیم خودرامیبرید. عده زیادی ازهموطنان همان بهترکه بجای ثبت نام وتلاش بیهوده جهت مهاجرت،کمی شعورخودرابهبودببخشندویادبگیرندبجای تضییع وقت دیگران کمی سطح سوادوشعورخودرابالاببرند….،رفتن به آمریکا،پیشکششان.
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. تمام تلاش موسسه حامی مهاجر بر این است که اطلاعات را به صورت کامل در اختیار مخاطبان قرار دهد. بعضی اوقات مخاطبان به دلیل عجله و بی حوصلگی بخشی از مقاله را نمی‌خوانند و از این بابت فرمایش شما درست است، اما وظیفه ما ایجاب می‌کند که به تمام سوالات مخاطبان به صورت کامل جواب دهیم تا همه در صورت امکان بتوانند از فرصت های خود استفاده کنند.

جواد
سلام خسته نباشید عکس خانم ها باید مطابق پاسپرت با حجاب باشه ؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر. نیازی نیست که عکس لاتاری شما مانند عکس پاسپورت با حجاب باشد.

فرح خدادای
سلام من دختر ۳۰ ساله کم توان ذهنی دارم چطوری میتونم با دخترم لاتاری ثبت نام کنم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. متاسفانه امکان این کار وجود ندارد. هیچ استثنایی برای ثبت نام فرزندان در لاتاری وجود ندارد، اگر فرزند شما بالای 21 سال باشد، نمی‌توانید او را به عنوان زیر مجموعه خود ثبت نام کنید.

عزیزاحمد نوری
سلام و عرض ادب خدمت شما گرامیان .عالیجناب من دانشجوی سال سوم دانشگاه در هرات افغانستان بودم و بنابر مسدود ماندن وجنگ در کشورمان از تحصیلات باز ماندم و بسیار دوست دارم ادامش بدم آیا امکان اش هست من در این پروسه لاتاری آمریکا شرکت کنم وشانسی داشته باشم ....
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. شما دارای مدرک دیپلم هستید. بنابراین می‌توانید در لاتاری امسال ثبت نام کنید.

آتیلا
سلام همسر من باردار هست فرزندمون اردیبهشت ۱۴۰۲به دنیا میاد اگر من و همسرم ثبت نام کنیم برای ویزا مشکلی وجود نداره؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر. مشکلی به وجود نمی‌آید. بعد از برنده شدن می‌توانید نام و مشخصات فرزند خود را وارد فرم برندگان لاتاری کنید.

مهدی پاکدل
درود بر شما پسر من متولد 1380/8/9 می باشد تاریخ پایان ثبت نام 1401/9/17 است آیا باید جداگانه ثبت نام شود یا می تواند زیرمجموعه والدین شود ممنون از راهنمایی تون
کارشناس حامی مهاجر

سلام. البته تاریخ پایان ثبت نام 17 آبان است. پسر شما در زمان ثبت نام لاتاری 2024، زیر 21 سال است. هم می‌تواند زیرمجموعه والدین ثبت نام کند و هم در صورت داشتن دیپلم می‌تواند به صورت مستقل نیز ثبت نام کند. 

محمد
سلام وقت بخیر آیا تحصیل در آمریکا برای کسی که لاتاری برنده شود رایگان هست وهزینه های زندگی از قبیل مسکن چطور لطفا توضیح بفرمایید
کارشناس حامی مهاجر

سلام. هزینه تحصیل در آمریکا برای برندگان لاتاری، همانند شهروندان آمریکایی است. اگر در ایالتی امکان تحصیل رایگان برای شهروندان وجود داشته باشد؛ برنده لاتاری هم می‌تواند از امکان تحصیل رایگان استفاده کند. برای اطلاع از هزینه ها، لطفا مقاله هزینه زندگی در آمریکا را بخوانید.

مسعود
سلام من از همسرم جدا شدم،و دادگاه رای داده ولی ثپت در شناسنامه را به ۳ ماه دیگه موکول کرده،حالا باید گزیته صلاق را بزنم یا دو شانسه حساب میشم.ممنونم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. ملاک شناسنامه شماست. شما در زمان ثبت نام لاتاری متاهل محسوب می‌شوید. در صورت تمایل می‌توانید دو شانسه هم ثبت نام کنید، ولی چون اعلام کردید که طلاق شما قطعی است، بهتر است به صورت عادی ثبت نام کنید و گزینه دو شانسه را انتخاب نکنید.

سهیلا لطیفی
سلام وقتتون بخیر من دخترمجرد دارم 29 سالشونه چطور باید ثبت نام کنم که شانس برنده شدنم بالا برود ممنون
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. شما برای افزایش شانس فقط می‌توانید زیر مجموعه همسرتان هم ثبت نام کنید.  دختر شما می‌تواند به تنهایی و صورت مستقل در لاتاری ثبت نام کند.

پویا فقیه سلیمانی
سلام من مدرک سیکل دارم یعنی هیچ شانسی ندترم؟؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. در صورت داشتن دو سال سابقه کار می‌توانید در لاتاری ثبت نام کنید. 

سید محمد بوستانی
سلام تشکر از راهنمایهای شما عزیزان : سهمیه مردم عزیز افغانستان در قرعه کشی لاتاری در سال 2024 چقدر است
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. برای اطلاع از سهمیه افغانستان در لاتاری، لطفا مقاله سهمیه کشورهای مختلف در لاتاری را بخوانید.

عباس
سلام ،وقتتون بخیر .برای امسال قصد دارم در لاتاری شرکت کنم ،به همراه همسر وفرزندانم . ولی فرزندانم پاسپورت ندارن .آیا در ثبت نام لاتاری پاسپورت فرزندان ضروری هست ؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. طبق دستورالعمل جدید، ثبت نام لاتاری امسال نیازی به پاسپورت ندارد و همه می‌توانند در آن ثبت نام کنند. برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید. 

عاطفه
سلام وقت بخیر من میخوام ثبت نام کنم ولی پاسپورت ندارم چطوری باید ثبت نام کنم وقتی اطلاعات از پاسپورت میخواد؟؟!!
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. احتمال بسیار زیاد، ثبت نام لاتاری امسال بدون نیاز به پاسپورت انجام خواهد شد. برای قطعی شدن این خبر باید تا 13 مهر صبر کنید.

وحید دهقانی
سلام وقتتون بخیر میبخشید در مرحله پزشکی احتمال رد شدن وجود دارد یعنی در مرحله ی پزشکی چه مواردی رو مورد برسی قرار میدهند چه آزمایشاتی رو انجام میدهند
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. برای اینکه به صورت کامل درباره آزمایشات پزشکی لاتاری آمریکا بدونید و جواب همه سوالاتتون رو بگیرید، توصیه می‌کنیم که مقاله مدیکال آمریکا و لیست آزمایشات آن را بخوانید.

محمد اسمعیلی
فرم ثبت نام لاتاری کجاست و چگونه پر کنم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

طیبه سانبلی
سلام میخوام ثبت نام کنم .تاریخ دقیق ثبت نام کی هستش
کارشناس حامی مهاجر

سلام. از همین الان می‌توانید از طریق فرم ثبت نام لاتاری حامی مهاجر، پیش ثبت نام خود را انجام دهید. ثبت نام اصلی لاتاری از اواسط مهر ماه آغاز می‌شود.

مینا درویش
سلام.من میخوام از طریق سایت شما در لاتاری ثبت نام کنم لطفا راهنمایی بفرمایید
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. لطفا از طریق فرم آنلاین ثبت نام لاتاری حامی مهاجر اقدام نمایید و در صورت داشتن هر گونه مشکل به واتساپ پشتیبانی سایت پیام دهید.

فرخنده رحیمی
میخاهم در لاتاری برنده شوم
حسین دوبرادران
چگونه ب ای ثبت نام از طریق شما باید اقدام کنم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. از طریق فرم ثبت نام لاتاری حامی مهاجر اقدام کنید.

رامتین روزبهی
سلام‌من میخوام در لاتاری ثبت نام کنم لطفا با من تماس بگیرید
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

برای ثبت نام در لاتاری می بایست فرم آنلاین ثبت نام در لاتاری رو پر کنید.

محمد علی گنج طلب
بنده می‌خواهم در لاتاری ثبت نام نموده وبخت خود را آزمایش نمایم،بلکه شاید خدا خواست و اسمم دربیاد،الهی آمین
علی اصغر انباریه
امیدوارم برنده شم
ناشناس
سلام ممنونم ازسایت خوبتون راستش تازگی ها بالاتاری آشناشدم آیا واقعا همچین راهی هست یعنی صحت کامل داره ؟هزینه ثبت نامش چقدره ؟وزمانش ازکی شروع میشه؟ الان اواخر بهمن۱۴۰۰ هست
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله کاملا صحت داره. هزینه ثبت نام که در این مقاله کاملا توضیح داده شد، برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
باسلام وقت به لطفا در مهرماه سال آینده ۲۰۲۲ میشه یادآوری کنید و بنده فرم پر کنم موسسه زحمت ثبت نام لاتاری را برای بنده انجام دهد ؟؟ سپاس
ناشناس
کل مبلغ ثبت نام لاتاری چقدر میباشد؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. در مقاله به صورت کامل توضیح داده شده است.

ناشناس
هزینه گرفتن پاسپورت حدودا چقدر است؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. لطفا از پلیس به علاوه ده پیگیری کنید.

ناشناس
سلام من می‌خوام در لاتاری شرکت کنم و سوالی که دارم این هست بعد برند شدن در لاتاری هزینه رفتن چقدر هست
کارشناس حامی مهاجر

سلام. برای اینکه پاسخ کامل و دقیق سوالتون رو دریافت کنید، مقاله هزینه های بعد قبولی لاتاری 2024 و عوامل برنده شدن را بخوانید.

ناشناس
سلام خسته نباشید.یه سوال داشتم اگه لاتاری برنده شیم باید مهاجرت کنیم حتما؟یا میتونم بمونیم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. اجباری در کار نیست. می‌توانید از شانستان استفاده نکنید.

ناشناس
دختری ۲۲ ساله هستم و روزنامه نگار و قصد مهاجرت دارم هزینه ثبت نام لاتاری چنده؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. در این مقاله به صورت کامل توضیح داده شده است.

ناشناس
من هیچ اطلاعاتی ندارم و برای اولین بار میخام اقدام کنم،به اطلاعات جامعی نیاز دارم،چیکارباید بکنم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. به شما پیشنهاد می‌کنیم که مقاله جامع و کامل همه چیز درباره ثبت نام لاتاری آمریکا را بخوانید.

ناشناس
سلام. من از شرکت محترم حامی مهاجرمی‌خواهم در لاتاری آمریکا اینجانب را ثبت نام بفرمایید. سپاسگذارم .
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
سلام وقتی ک برنده شدیم تا رفتن ب آمریکا چقد باید هزینه کنیم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. برای اینکه جواب سوالتون رو به صورت کامل و دقیق دریافت کنید، مقاله هزینه های بعد قبولی لاتاری 2024 و عوامل برنده شدن را بخوانید.

ناشناس
اگه یک نفر برنده بشه پس بقیه شرکت کننده ها چی میشن؟
کارشناس حامی مهاجر

یک نفر برنده نمی‌شود، هر سال هزاران نفر در لاتاری گرین کارت آمریکا برنده می‌شوند و پس از دریافت ویزا، وارد آمریکا می‌شوند. برای خواندن مطالب بیشتر می‌توانید مقاله سهمیه ایرانیان در لاتاری امریکا را بخوانید.

ناشناس
در صورت ثبت نام و قبول شدنم در لاتاری میتونم با شغل و مدرک دیپلم بهیاری که گرفتم اونجا سرکار بشم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. برندگان لاتاری می‌توانند همانند شهروندان امریکایی در این کشور کار کنند. بنابراین فرصت کار در آمریکا برای همه برندگان لاتاری فراهم است. فقط باید به دنبال کار مناسب خود باشید.

ناشناس
در چه تاریخی باید ثبت نام کنیم و هزینه آن هنگام ثبت نام چقدر است
کارشناس حامی مهاجر

هزینه ثبت نام که در این مقاله توضیح داده شده است. برای اطلاع از تاریخ ثبت نام، مقاله زمان ثبت نام لاتاری امسال را بخوانید.

ناشناس
ببخشید من باید چجوری ثبت نام کنم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
جهت ثبت نام لاتاری اقامت و گرین کارت آمریکا
ناشناس
زمان ثبت نام بعدی کی هستش
کارشناس حامی مهاجر

سلام. برای اطلاع دقیق، مقاله تاریخ و زمان ثبت نام لاتاری امسال  را بخوانید.

ناشناس
سلام خسته نباشید من تا حالا ثبت نام نکردم سال جدید کی ثبت نام شروع میشه؟ اگه من برنده بشم میتونم همسرم رو با خودم ببرم یا نمیشه؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقتتون بخیر. برای دریافت اطلاعات کامل از لاتاری، مقاله جامع و کامل همه چیز درباره ثبت نام لاتاری را بخوانید.

ناشناس
سلام میخواستم بدونم هر چند سال ثبت نام لاتاری رو انجام میدن
کارشناس حامی مهاجر

ثبت نام برنامه لاتاری هر سال برگزار میشه.

ناشناس
هزینه ثبت نام از طریق موسسه چقدره؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. در این مقاله همه هزینه های ثبت نام لاتاری به صورت کامل توضیح داده شده است.

ناشناس
باسلام.آیا پس از پذیرفته شدن کسی که می خواهد درس بخواند بورسیه می گیرد‌?
کارشناس حامی مهاجر

سلام. شرایط تحصیل برندگان لاتاری در آمریکا، همانند شهروندان عادی آمریکاست. می‌توانید برای دریافت بورسیه از دانشگاه ها اقدام کنید، اما همه چیز به تلاش خودتان بستگی دارد.

ناشناس
سلام بنده می‌خواهم در لا تاری 2023 امریکا ثبت نام کنم با همسرم ولی نمیتوانم بنده را راهنمایی کنید ممنون میشم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید. در صورت داشتن هر گونه مشکل به پشتیبانی حامی مهاجر در اینستاگرام پیام دهید.

ناشناس
اگه برنده شدیم دوباره ازمون پول میگیرید?
کارشناس حامی مهاجر

سلام. مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری شامل هزینه‌های مختلفی می‌شود. کسانی که با ما ثبت نام می‌کنند، از پرداخت بعضی هزینه های کارگزاری معاف خواهند شد.

ناشناس
برای ثبت نام لاتاری بیسیک در سایت American dream شصت و نه یورو میخاد که در میاد حدود دو میلیون و صد هزار تومن بعد چطوری با صد وپنجاه هزار تومن شما لاتاری ثبت نام میکنید؟؟؟؟ بقیشو از جیب خودتون میدید!!!!! این نظر رو لطفا ثبت کنید و جواب بدید
کارشناس حامی مهاجر

سلام. ما از طریق اون سایت ثبت نام لاتاری را انجام نمی‌دهیم که بخواهیم بقیه پول را از جیب خودمان پرداخت کنیم. کارشناسان ما شخصا ثبت نام لاتاری شما را انجام می‌دهند و سعی ما بر این است که برای این خدمت یک هزینه منصفانه دریافت کنیم. همانطور که خودتان هم متوجه شدید، هزینه ثبت نام لاتاری در سایت های خارجی خیلی گران است.

ناشناس
سلام اگه تو همون سالی که لاتاری ثبت نام کردیم قبول نشیم دوباره باید سال بعد همون هزینه های ثبت نام رو دوباره پرداخت کنیم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله.

ناشناس
برای ثبت نام چقد میگیرین ؟ و اگه قبول شدیم خواستیم بریم سفارت امارت شما میبرین؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. هزینه های ثبت نام در مقاله بیان شده است. در صورت برنده شدن حامی مهاجر در تمام مراحل همراه شما خواهد بود و حتی خدمات تور سفارتی امارات را نیز ارائه می‌دهد.

ناشناس
شما میدونید آمار شرکت کنندگان لاتاری در ایران چند نفر هست؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. برای اطلاع از این موضوع مقاله سهمیه و اسامی ایرانیان در لاتاری سال های گذشته را بخوانید.

ناشناس
من می‌خوام ثبت نام کنم آیا موسسه شما عکسم میندازه وهزیش چقدر میشه ممنون
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله خدمات عکاسی لاتاری هم در موسسه حامی مهاجر ارائه میشه. برای استفاده از این خدمات ابتدا باید وقت ثبت نام حضوری لاتاری دریافت کنید و بعد از آن در زمان تعیین شده به موسسه مراجعه کنید. برای رزرو وقت با شماره 02149078 تماس بگیرید.

ناشناس
پاسپورتم تاریخش منقضی شده. تمدید چقدر طول میکشه؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. لطفا از دفاتر پلیس به علاوه ده پیگیری فرمایید.

ناشناس
سلام حامی مهاجر اصفهان نمایندگی داره؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر. فقط در شهر تهران دفتر داریم.

ناشناس
اگه لاتاری برنده شدیم چند ماه فرصت داریم مهاجرت کنیم؟
کارشناس حامی مهاجر

انجام مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری حدود شش ماه تا یکسال زمان خواهد برد.

ناشناس
من میخوام ثبت نام کنم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
درود - اطلاعات و عکس فرزندان بالای 21 سال هم باید در فرم ثبت نام قید گردد؟ اگر خیر در فیلد تعداد فرزندان باید فرزندان زیر 21 سال را در نظر نگرفت
کارشناس حامی مهاجر

فقط اطلاعات و تعداد فرزندان زیر 21 سال خود را در فرم ثبت نام لاتاری وارد کنید.

ناشناس
من امسال اولین سال هست که برا لاتاری آمریکا میخوام ثبت نام کنم و امیدوارم که بلطف خدا همین اولین بار هم شانس برنده شدن داشته باشم
ناشناس
منم امسال لاتاری ثبت نام کردم و مطمئنم اسمم در میاد
ناشناس
با درود فراوان: آیا برای دو ثبت نام جهت یک خانواده متاهل دارای دو فرزند نیز یک هزینه پرداخت می شود و یا هر دفع هزینه جدا دارد.
کارشناس حامی مهاجر

همه هزینه ها به صورت یکجا دریافت می‌شود.

ناشناس
سلام من ایرانی هستم ولی ساکن ترکیه. چطوری میتونم ثبت نام کنم؟ و پول واریز کنم؟
کارشناس حامی مهاجر
ناشناس
سلام هزینه ی ثبت نام چقدره ؟؟ واینکه اگه برنده لاتاری بشی سریع پاسپورت و اقامت دائم بهت میدن؟؟؟؟؟ ممنون میشم جواب بدید
کارشناس حامی مهاجر

سلام. هزینه ثبت نام در مقاله توضیح داده شده است. در صورت برنده شدن در لاتاری باید برای دریافت ویزا لاتاری اقدام کنید. جزییات دریافت ویزای لاتاری را در مقاله مراحل بعد از برنده شدن لاتاری بخوانید.

ناشناس
لطفا منم ثبت نام کنید
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
سلام همسر ویک فرزند دارم امکان ثبت نام فقط برای خودم هست
کارشناس حامی مهاجر

خیر. باید همسر و فرزند زیر 21 سال خودتون رو هم به عنوان زیر مجموعه ثبت نام کنید.

ناشناس
بعدازبرنده شدن هزینه بیلط باکیه خودشخص یا دولت امریکا
کارشناس حامی مهاجر

با برنده لاتاری است.

ناشناس
از چه سایتی و چگونه میتوانم ثبت نام کنم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
درود، مهلت ثبت نام لاتاری تا چه زمانی است؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. برای ثبت نام لاتاری امسال تا اواسط آبان مهلت دارید.

ناشناس
سلام در صورت برنده شدن تا اخرین کاری باید کرد چه قد باید هزینه کرد
کارشناس حامی مهاجر

سلام. برای اطلاع از این هزینه ها، مقاله هزینه های بعد قبولی لاتاری را بخوانید.

ناشناس
لطفاً من را در لاتاری ثبت نام کنید
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
انشاالله که برنده میشم
ناشناس
من خواهان برنده شدن گرین کارت هستم
ناشناس
سلام برای ثبت دیدگاه مطلبی ندارم اما بنده میخواهم ثبت نام کنم آیا ازطریق واتساپ با شما درارتباط باشم یا با ایمیل مدارک را بفرستم لطف کنید به موبایلم پیام بدین چون اکثر وقت من نمیتونم تلفن را جواب دهم یا با واتساپ بفذمایید چه کارباید بکنم باتشکر شریف زاده
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
سلام من چند ساله دارم از طریق شما اسم نویسی میکنم لطفا به مشتریهای ثابت تخفیف بدید
کارشناس حامی مهاجر

سلام. در صورت پیش ثبت نام کد تخفیف دریافت خواهید کرد. برای دریافت کد تخفیف به پشتیبانی اینستاگرام حامی مهاجر پیام دهید.

ناشناس
سلام ممنون میشم راهنمایی کنید که منم ثبت نام کنید.
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
آدرس دفترتون کجاست برا ثبت نام ؟؟؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. دفتر ما در تهران، بلوار مرزداران، خیابان ابراهیمی، برج الوند هست.

ناشناس
سلام خسته نباشید واسه ثبت نام لاتاری حتما باید پاسپورت داشته باشیم؟خواهش میکنم جواب بدید
کارشناس حامی مهاجر

سلام. به احتمال 99 درصد، ثبت نام لاتاری 2024 بدون پاسپورت خواهد بود و می‌توانید امسال در لاتاری ثبت نام کنید.

ناشناس
چقدر خوبه که فیلمهای کوتاه برنده شدگان رو گذاشتین که ویزاشون رو گرفتن.. به آدم امیدواری میده. گرچه ما فعلا برنده نشدیم. کاش میشد بگن که چه سالی برنده شدن یعنی این ویدیوها مال چه سالی هست؟ظاهرا مربوط به خیلی وقت پیشه
کارشناس حامی مهاجر

سلام. جدیدترین ویدئو برندگان لاتاری حامی مهاجر و تجربیاتشون از دریافت ویزا را می‌توانید در مقاله تجربیات برندگان لاتاری ببینید.

ناشناس
میخواهم برای لاتاری ثبت نام کنم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
میشه برنده شد بعد فروختش؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. امتیاز برنده شدن در لاتاری قابل خرید و فروش نیست.

ناشناس
قبل از ثبت نام اگر پاسپورت Expir شده باشه میشه ثبت نام کرد یا باید پاسپورت رو عوض کرد؟
کارشناس حامی مهاجر

در سال های گذشته باید با پاسپورت معتبر در لاتاری ثبت نام می‌کردید، اما احتمالا ثبت نام لاتاری 2024 بدون پاسپورت خواهد بود و می‌توانید در لاتاری امسال بدون داشتن پاسپورت معتبر ثبت نام کنید.

ناشناس
سلام ببخشید من چطوری میتونم ثبت نام کنم برای لاتاری ممنون راهنمایم کنید
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
سلام لطفاشماره تلفن یاآدرس موسسه راارسال کنیدبرای ثبت نام ازطریق موسسه فوق اقدام نماییم باتشکر
کارشناس حامی مهاجر

سلام. شماره تلفن موسسه حامی مهاجر 02149078 است.
آدرس موسسه حامی مهاجر : تهران، مرزداران، خیابان ابراهیمی، برج الوند، طبقه 11 شمالی

ناشناس
علی آیا کسانی که برنده شوند وبه امریکا بروند برای کار مشکلی نخواهند داشت؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. برندگان لاتاری می‌توانند همانند شهروندان عادی آمریکایی در این کشور کار کنند و مشکلی برای کار در آمریکا نخواهند داشت.

ناشناس
برای ثبت نام لاتاری باید به دفتر شما بیاییم یا غیر حضوری هم امکان دارد
کارشناس حامی مهاجر

سلام. ثبت نام به صورت غیرحضوری هم امکان پذیر است. می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
خسته نباشید میخواستم بپرسم مرحله تعرفه لاتاری چگونه است
ناشناس
امیدوارم که قبول بشم
ناشناس
سلام من از زبان انگلیسی هیچی نمیدونم آیا باز هم می‌توان ثبت نام کرد بعد برنده شدن چه طور؟؟؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله. می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید. این فرم به زبان فارسی است. 

ناشناس
سلام وقت بخیر.برای لاتاری ۲۰۲۳ کی باید ثبت نام کرد؟از الان باید ثبت نام کنم یا سال ۲۰۲۳؟ممنون میشم راهنماییم کنین
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
سلام چطوری باید پاسپورت بگیرم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. از طریق دفاتر پلیس به علاوه ده اقدام کنید.

ناشناس
هر کس یه دیدگاهی داره به لاتاری به نظر من لاتاری یعنی آزادی
ناشناس
وقتی برنده شدیم باید چه کارهایی انجام دهیم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. توصیه می‌کنیم برای دریافت جواب کامل سوال خود، مقاله مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری را بخوانید.

ناشناس
با سلام ببخشید میخواستم بدونم هزینه ثبت نام شامل چه مواردیست؟ ممنونم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. در مقاله توضیح داده شده است.

ناشناس
سلام وقت بخیر . ببخشید کل هزینه لازم از زمان ثبت نام تا وقتی ک میریم خاک امریکا چقدر هس؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. برای دریافت پاسخ دقیق و کامل این سوال، لطفا مقاله هزینه های بعد قبولی لاتاری را مطالعه کنید.