20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

بهترین دانشگاه های اندونزی

اگر می خواهید در اندونزی تحصیل کنید، باید درباره دانشگاه های برتر و شهرهای جالب دانشجویی اندونزی اطلاعاتی کسب کنید. جاکارتا، پایتخت اندونزی، یک شهر بزرگ جهانی است که دانشجویان را به خود جلب می کند. این شهر دارای بعضی از معتبرترین دانشگاه های منطقه است و یک تجربه پر جنب و جوش برای تحصیل در خارج از کشور را ارائه می دهد. در اندونزی هم دانشگاه های دولتی و هم خصوصی وجود دارد، گرچه اکثر آن ها خصوصی هستند. هر دو گونه تحت نظارت وزارت آموزش ملی قرار دارند. تحصیلات عالی در کشور اندونزی از زمان استقلال آن در سال 1945 رشد گسترده ای داشته است. در سال 1950 تنها 10 موسسه آموزش عالی وجود داشته است، در حالی که اکنون تقریبا 3000 موسسه وجود دارند. در حال حاضر حدود 6000 دانشجوی بین المللی در اندونزی تحصیل می کنند.9 دانشگاه برتر اندونزی در بین 450 دانشگاه برتر جهان قرار دارند.

دانشگاه اندونزی

دانشگاه اندونزی (UI) که در سال 1849 تأسیس شده است ، قدیمی ترین دانشگاه اندونزی و همچنین بالاترین رتبه این کشور در رده بندی دانشگاه های جهان با رتبه 277 را داراست. و همچنین در رتبه بندی دانشگاه های آسیا دارای رتبه 54 است. کتابخانه این دانشگاه با ظرفیت 1.5 میلیون کتاب بزرگترین کتابخانه در جنوب شرقی آسیا به حساب می آید.

دانشگاه فناوری باندونگ

مؤسسه فناوری باندونگ (ITB) در رده بندی جهانی رتبه 331 در رده بندی های جهانی و رتبه 65 در رده بندی آسیایی را داراست. در ابتدا در سال 1920 به عنوان شعبه ای از موسسه فناوری هلند افتتاح شد. اما در سال 1959 به یک دانشگاه علمی جداگانه تغییر یافت. از آن زمان دانشگاه فناوری باندونگ به یک دانشگاه شناخته شده بین المللی تبدیل شده است و در بین 300 موسسه برتر جهان برای مهندسی مکانیک قرار گرفته است. این دانشگاه حدود 20000 دانشجو را آموزش می دهد و در باندونگ (یکی از بزرگترین شهرهای اندونزی) واقع شده است.

دانشگاه گادجه مادا

یکی دیگر از معتبرترین دانشگاههای اندونزی، دانشگاه گادجه مادا با رتبه 401 در رده بندی دانشگاه های جهانی و رتبه 85 در آسیا است. این دانشگاه در سال 1949 تأسیس شد و بزرگترین دانشگاه کشور است و حدود 50000 دانشجو از جمله 1187 دانشجوی خارجی در 18 دانشکده این دانشگاه، ثبت نام کرده اند.

دانشگاه پادجادجاران

ارائه دوره های اقتصاد و تجارت، حقوق، پزشکی، ریاضیات و علوم طبیعی، کشاورزی، دندانپزشکی، علوم فرهنگی و ارتباطی در این دانشگاه از جایگاه ویژه ای برخوردارند. این دانشگاه با 31000 دانشجو خدمات مقرون به صرفه ای را ارائه می دهد.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0