50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

در اوج ناامیدی ویزای توریستی کانادا دریافت کردند! (بدون دعوتنامه و سابقه سفر)

آقا مصطفی در این ویدئو از تجربه اخذ ویزای توریستی کانادا برای خود و خانوادشان صحبت می‌کنند. این خانواده هیچ امیدی به دریافت ویزا نداشتند و در اوج ناامیدی توانستند بدون داشتن دعوت‌نامه و سابقه سفر، ویزای خود را دریافت کنند. در ادامه می‌توانید متن این مصاحبه را مشاهده کنید. همچنین درصورت نیاز به دریافت مشاوره تخصصی در زمینه دریافت ویزای کانادا، از طریق شماره 02148000957 با کارشناسان ما تماس بگیرید.

لطفا خودتان را معرفی کنید

من مصطفی هستم؛ 34 ساله و به‌همراه همسر و فرزند 3 ساله‌ام برای کشور کانادا اقدام کردیم.

چند بار برای ویزای توریستی کانادا اقدام کردید؟

بار اولی است که برای ویزای کانادا اقدام کردیم و همین بار اول به کمک حامی مهاجر موفق شدیم ویزای خود را دریافت کنیم.

چطور با حامی مهاجر آشنا شدید؟

از طریق پیج حامی مهاجر و برادرم. برادرم برای ثبت نام لاتاری حامی مهاجر را به ما معرفی کرد. گفت حامی مهاجر موسسه معتبری است و برای ثبت‌نام لاتاری به آن‌جا بروید.

تجربه ثبت نام لاتاری با حامی مهاجر را داشتید؟

بله. سال پیش در حامی مهاجر ثبت‌نام لاتاری را انجام دادیم. خیلی خوب انجام شد. ما پیش ثبت نام لاتاری نداشتیم و در روزهای آخر لاتاری برای ثبت‌نام به حامی مهاجر آمدیم. همه چیز خیلی خوب بود؛ ولی برنده نشدیم و امسال برای ویزای توریستی کانادا اقدام کردیم.

امسال لاتاری ثبت نام می‌کنید؟

بله ثبت‌نام می‌کنیم.

دوباره برای ثبت‌نام لاتاری حامی مهاجر را انتخاب می‌کنید؟

بله 100 درصد.

مشاوره اولیه در حامی مهاجر چطور بود؟

زمان مشاوره اولیه ما خرداد بود و با آقای فرزین انجام شد. پس از مشاوره شروع به جمع‌آوری مدارک کردیم.

دعوتنامه داشتید؟

خیر. دعوت‌امه نداشتیم.

فکر می‌کردید بدون دعوت نامه ویزای توریستی کانادا دریافت کنید؟

اصلا. ما حتی یک درصد هم احتمال نمی‌دادیم که ویزا دریافت کنیم و وقتی برای انگشت‌نگاری رفتیم، در واقع فقط به یک سفر تفریحی رفتیم. به ما گفته بودند شما 3 نفر هستید، سابقه سفر ندارید، دعوت‌نامه ندارید و امکان دریافت ویزا وجود ندارد. ما اقدام کردیم و خداراشکر ویزا گرفتیم.

سابقه سفر داشتید؟

خیر. ما فقط سابقه سفر به استانبول و وان را داشتیم.

از تشکیل پرونده تا دریافت ویزا چقدر زمان برد؟

حدودا 4 ماه زمان برد؛ ولی این زمان به دلیل ناقص بودن مدارک خودمان بود. اگر مدارکمان از ابتدا کامل بود تقریبا یک الی دو ماهه می‌توان ویزا دریافت کرد.

از خدمات تور وک حامی مهاجر استفاده کردید؟

بله. ما از تور انگشت نگاری کانادا استفاده کردیم. کارشناسان حامی مهاجر کاملا زمان انگشت‌نگاری و همه چیز را با ما هماهنگ کردند. ما حتی برای ادامه این مراحل یعنی دریافت بلیط و سایر خدمات هم از حامی مهاجر کمک می‌گیریم.

مراحل انگشت نگاری چطور پیش رفت؟

انگشت نگاری ما روز سه‌شنبه ساعت 12:30 ظهر بود. ما نیم ساعت قبل به آن‌جا رفتیم. خیلی خلوت بود. پس از تحویل پاسپورت‌ها انگشت‌نگاری ما انجام شد و فقط درباره شغل، سن و نام ما از ما سوال پرسیدند. پسر ما 3 ساله است و به انگشت‌نگاری نیاز ندارد؛ به‌همین دلیل او را همراه خود نبرده بودیم.

از خدمات پیکاپ حامی مهاجر رضایت داشتید؟ چقدر زمان برد؟

بله صد‌درصد. پیکاپ پاسپورت ما تقریبا کم‌تر از  2 هفته زمان برد.

صحبتی با کارشناس پرونده خودتان دارید؟

از ایشان واقعا تشکر می‌کنیم. من در روند پرونده واقعا کم حوصله بودم و می‌گفتم که چقدر مدارک زیادی از ما می‌خواهند؛ چون واقعا اطلاع نداشتیم که چقدر مؤثر است. خانم حسینی، خانم ایزی و آقای فرزین خیلی تلاش کردند و تمام مدارک و مراحل را با ما چک می‌کردند. اگر تلاش‌های این افراد نبود قطعا این پروسه به موفقیت نمی‌رسید.

از عملکرد پرسنل حامی مهاجر رضایت داشتید؟

بله صددرصد. همه پرسنلی که ما با آن‌ها کار کردیم خیلی خوب بودند. من حامی مهاجر را به همه پیشنهاد می‌کنم؛ از خانواده تا دوستانم به همه پیشنهاد می‌کنم. حتی برای تور مسافرتی هم حامی مهاجر را به همه پیشنهاد می‌کنم.

یک توصیه به متقاضیان ویزای توریستی کانادا

یک ریسکی است که اگر می‌توانید انجام دهید. بیایید مشاوره بگیرید و اگر می‌توانید اقدام کنید. ما اصلا امیدی نداشتیم و این پروسه اصلا برای ما جدی نبود؛ فقط گفتیم این ریسک را بکنیم اگر شد که خداراشکر. 

حامی مهاجر را به دوستان خود معرفی می‌کنید؟

بله صددرصد. ما به همه پیشنهاد می‌کنیم.

حامی مهاجر در یک جمله

مصطفی: ریزبین، دقیق و کاردرست
همسر ایشان: من فقط می‌گویم مطمئن. ما حتی به کانادا هم برویم برای انجام کارها برای خودمان و اطرافیان از حامی مهاجر کمک می‌گیریم. من به خانواده و دوستانم حامی مهاجر و آقای فرزین را پیشنهاد می‌کنم.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0