لوگو موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

اعلام نتایج لاتاری 2023: تاریخ، زمان و ساعت جواب لاتاری

ثبت نـام لاتـاری گـریـن کـارت

زمان باقی مانده تا پایان ثبت نام لاتاری 2024

 

بررسی اعلام نتایج لاتاری

" جواب لاتاری 2023 یا اعلام نتایج لاتاری 2023 " در ماه می یعنی شش ماه پس از ثبت نام لاتاری گرین کارت اتفاق می افتد.

اگر ثبت نام لاتاری را از طریق موسسه ی حامی مهاجر انجام دادید ، اعلام نتایج لاتاری به صورت رایگان برای شما انجام خواهد شد . اما اگر ثبت نام لاتاری را از طریقی غیر از موسسه ی حامی مهاجر انجام دادید میتوانید با تکمیل فرم زیر و ارسال اطلاعات ثبت نام لاتاری ، اعلام نتایج را به ما بسپارید تا پس از اعلام نتایج لاتاری از طریق پیامک و ایمیل به شما اطلاع رسانی کنیم

زمان و ساعت دقیق اعلام نتایج لاتاری امسال (لاتاری 2023)، 7 می 2022 ساعت دوازده ظهر به وقت آمریکاست. بنابراین تاریخ اعلام نتایج لاتاری به وقت ایران در 17 اردیبهشت 1401 ساعت هشت و نیم شب خواهد بود.

ثبت درخواست بررسی نتیجه لاتاری توسط حامی مهاجر

لاتاری گرین کارت آمریکا ارزان ترین و ساده ترین روش برای مهاجرت به آمریکا و اخذ اقامت دائمی این کشور است. برنامه لاتاری آمریکا هر سال برگزار می‌شود و هر سال تاریخ ثبت نام لاتاری در ماه اکتبر ( حدود ماه مهر ) است و نتایج لاتاری در ماه می (ماه اردیبهشت) سال بعد اعلام می‌شود. در مقاله های قبلی به طور کامل در مورد نحوه ثبت نام در لاتاری توضیح دادیم. در این مقاله قصد داریم در مورد نحوه چک کردن نتایج لاتاری و تاریخ اعلام نتایج لاتاری توضیحات کاملی را ارائه دهیم. در این نوشته همچنین درباره زمان اعلام نتایج لاتاری 2023 و نحوه مشاهده نتایج لاتاری 2021 و 2022 نیز صحبت خواهیم کرد و به شما منابعی را جهت دریافت آخرین و جدیدترین اخبار لاتاری معرفی خواهیم نمود.

موسسه حامی مهاجر متخصص در امور ثبت‌نام و مشاوره لاتاری ، اخذ ویزای توریستی آمریکا، اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های آمریکا و مشاوره برای اخذ اقامت دائم آمریکا است. در صورت نیاز برای تماس با کارشناسان موسسه حامی مهاجر می‌توانید با شماره 02148406 تماس حاصل فرمایید.

اعلام نتایج لاتاری

هر شرکت کننده در لاتاری آمریکا، قبل از آنکه برای هر کار دیگری اقدام کند، باید با نحوه نام گذاری دوره‌های لاتاری ، تاریخ ثبت نام هر دوره لاتاری ، تاریخ اعلام نتایج لاتاری در هر دوره و تاریخ بسته شدن پرونده هر کدام از دوره های لاتاری به خوبی آشنا باشد. به طور مثال ثبت نام برنامه لاتاری 2022 آمریکا در اکتبر 2020 صورت می‌پذیرد، نتایج لاتاری 2022 آمریکا در ماه می 2021 اعلام می‌شود و در سی ام سپتامبر 2022 پرونده لاتاری 2022 به صورت کامل بسته می‌شود. برای فهم بهتر این موضوع می‌توانید مثال های جدول زیر را بخوانید.

نام برنامه لاتاری آمریکا

زمان ثبت نام

زمان اعلام نتایج

زمان بسته شدن پرونده

لاتاری 2022 آمریکا

سال 2020

سال 2021

سی سپتامبر 2022

لاتاری 2023 آمریکا

سال 2021

سال 2022

سی سپتامبر 2023

لاتاری 2024 آمریکا

سال 2022

سال 2023

سی سپتامبر 2024

متاسفانه برخی شرکت کنندگان از نام برنامه لاتاری که در آن ثبت نام کرده اند اطلاع دقیقی ندارند و به اشتباه گمان می‌کنند که چون در سال 2020 ثبت نام خود را انجام داده‌اند، بنابراین در برنامه لاتاری 2020 ثبت نام شده‌اند. ولی همانطور که در جدول بالا دیدید، با ثبت نام در سال 2020، در برنامه لاتاری 2022 شرکت داده خواهید شد و نتایج آن را باید در سال 2021 مشاهده کنید.

نحوه اطلاع رسانی نتایج لاتاری آمریکا

توجه کنید که در تاریخ اعلام نتایج لاتاری هیچ گونه پیام کوتاه و ایمیل از طرف مرجع برگزار کننده لاتاری برای شما ارسال نمی‌شود، بنابراین باید همواره پیگیر جدیدترین اخبار لاتاری باشید، تا بتوانید به محض اعلام نتایج لاتاری، از برنده شدن یا نشدن خود مطلع شوید. شرکت کنندگانی که به واسطه موسسه حامی مهاجر در لاتاری ثبت نام می‌کنند، نیازی به پیگیری اخبار لاتاری ندارند، چرا که موسسه حامی مهاجر نتایج لاتاری آنان را به صورت رایگان بررسی کرده و به آن ها اطلاع خواهد داد.

در صورتی که ثبت نام لاتاری را از طریقی غیر از موسسه حامی مهاجر انجام داده‌اید نیز می‌توانید با تکمیل فرم زیر و ارسال اطلاعات ثبت نام لاتاری ، بررسی نتیجه خود را به ما بسپارید تا پس از اعلام نتایج لاتاری از طریق پیامک و ایمیل به شما نیز اطلاع رسانی لازم صورت پذیرد.

ثبت درخواست بررسی نتیجه لاتاری توسط حامی مهاجر

تاریخ اعلام نتایج لاتاری

معمولا نتایج لاتاری حدود 6 ماه پس از ثبت نام اعلام می‌شود. بنابراین به طور مثال اگر در ماه اکتبر 2021 در لاتاری ثبت نام کرده باشید، نتایج آن در ماه می سال 2022 اعلام خواهد شد. باز هم یادآوری می‌کنیم که در هنگام اعلام نتایج لاتاری هیچگونه پیامی چه از طریق پیام کوتاه و چه از طریق ایمیل برای شما ارسال نخواهد شد. بنابراین شما یا باید به صورت مداوم پیگیر اخبار لاتاری باشید، یا اینکه وظیفه بررسی نتایج لاتاری خود را به موسسات معتبر مهاجرتی بسپارید.

زمان اعلام نتایج لاتاری 2023

ثبت نام لاتاری 2023 آمریکا در مهر سال 1400 (اکتبر 2021) به انجام رسید، تاریخ اعلام نتایج لاتاری 2023 در 7 می 2022 ساعت 12:00 ظهر به وقت آمریکا خواهد بود. در نتیجه زمان اعلام نتایج لاتاری امسال به وقت ایران در 17 اردیبهشت سال 1401 ، ساعت 20:30 است و تکلیف برندگان لاتاری 2023 در این تاریخ مشخص خواهد شد.

در صورت برنده شدن در لاتاری احتیاج به انجام مراحل اداری دریافت ویزای لاتاری دارید و به دلیل اینکه مهاجرت اصولا یک کار حقوقی است، توصیه می‌کنیم که برای انجام مراحل بعد از قبولی در لاتاری، حتما از مشاوره یک موسسه معتبر مهاجرتی استفاده کنید. برای خواندن اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع می‌توانید مقاله های مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری و بررسی جامع شرایط زندگی بعد از برنده شدن در لاتاری را بخوانید.

خدمات حامی مهاجر برای برندگان لاتاری

 • ارائه مشاوره تخصصی مهاجرتی به برندگان لاتاری
 • تکمیل فرم‌های کنسولی و سفارتی
 • برگزاری ماک سفارتی (شبیه‌سازی مصاحبه سفارت)
 • اخذ وقت فوری مدیکال و سفارت
 • برگزاری تورهای خاص سفارتی و ارائه خدمات همراهی سفارت
 • پیکاپ پاسپورت و مدارک
 • پرداخت هزینه گرین کارت
 • اجاره ملک در آمریکا
 • ارائه خدمات به تازه واردین در آمریکا

جهت رزرو وقت مشاوره با شماره 02148406 تماس بگیرید یا از طریق واتساپ پشتیبانی به ما پیام دهید.

تکلیف برندگان لاتاری 2023

مطابق قانون ملیت و مهاجرت آمریکا تعداد ویزای تنوع نژادی (یا ویزای لاتاری) برای هر سال 55000 ویزا است که در برنامه لاتاری گرین کارت تعداد 50000 ویزا بین شرکت کنندگان توزیع می‌شود. به هر کشور حداکثر 7% از کل ویزاهای موجود اختصاص می‌یابد. برخی کشور ها به این حد نمی‌رسند، اما ایران سال‌هاست که مجموع  7% (یعنی هر سال 3500 ویزا ) را دریافت می‌کند. نکته‌ای که باید نسبت به آن آگاهی داشته باشید این است که در هر سال تعداد برنده های لاتاری بیشتر از تعداد ویزاهای تنوع نژادی است و به طور مثال اگر موجودی ویزاهای لاتاری سال 2023 برای ایرانیان 3500 ویزا باشد، تعداد برنده های انتخاب شده  لاتاری از ایرانیان 4500 نفر خواهد بود.

تعداد بیشتر برنده نسبت به موجودی ویزای تنوع نژادی به این معناست که برنده شدن در لاتاری تضمین دریافت ویزا نیست. محدودیت تعداد ویزا نسبت به تعداد برندگان به این دلیل است که حتما تمام 50000 ویزا در نظر گرفته شده صادر شود و اگر کسی واجد شرایط دریافت ویزا نبود، ویزا به شخص بعدی اهدا شود. بنابراین تکلیف برندگان لاتاری 2023 صرفا با اعلام نتایج لاتاری مشخص نخواهد شد، و برندگان لاتاری 2023 آمریکا باید حتما مراحل اداری بعد از اعلام نتایج و مصاحبه لاتاری در سفارت آمریکا را با موفقیت به انجام برسانند.

با توجه به استرس و زمان محدود یک برنده لاتاری و عدم آگاهی کامل به امور توصیه می‌کنیم که برندگان لاتاری حتما از مشاوره موسسات مهاجرتی معتبر استفاده کنند. به خاطر یاد داشته باشید که کارهای مهاجرت اموری حقوقی هستند که از حساسیت‌های ویژه‌ای برخوردار هستند. باید در تکمیل فرم‌های مهاجرتی دقت ویژه‌ای به کار ببرید، چرا که امکان دارد به خاطر اشتباهی بسیار کوچک، شانس دریافت ویزا را از دست بدهید.

مدارک لازم برای اعلام نتایج لاتاری

یادآوری می‌کنیم که هنگامی که ثبت نام خود در لاتاری را به اتمام می‌رسانید، صفحه ای حاوی "Confirmation number  " (کانفرمیشن نامبر) و اطلاعات ثبت شده شما خواهید دید که حتما باید این صفحه را پرینت بگیرید و یا به صورت فایل ذخیره کنید. برای چک کردن نتایج لاتاری فقط به رسید ثبت نام لاتاری خود نیاز دارید و نیاز به مدارک دیگری نمی‌باشد.

بررسی نتیجه لاتاری بدون کانفرمیشن نامبر

در صورت گم شدن کد رهگیری ثبت نام لاتاری یا همان کانفرمیشن نامبر، باز هم امکان استعلام نتیجه لاتاری وجود دارد. می‌توانید از طریق فرم فراموشی کانفرمیشن این کار را انجام دهید. کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان نتیجه را بررسی کرده و به شما اعلام خواهند کرد.

بهتر است بدانید: لاتاری کانادا واقعیت دارد؟

نحوه چک کردن نتایج لاتاری

در صورتی که می‌خواهید به صورت شخصی نتایج لاتاری آمریکا را چک کنید؛ در این قسمت آموزش تصویری و گام به گام نحوه چک کردن نتایج لاتاری را ارائه خواهیم کرد.

مرحله اول : مراجعه به سایت رسمی اعلام نتایج لاتاری

در تاریخ اعلام نتایج لاتاری به سایت رسمی اعلام نتایج لاتاری آمریکا مراجعه کنید. در این سایت با صفحه زیر روبرو خواهید شد.

 تصویر سایت رسمی اعلام نتایج لاتاری: در اینجا بر روی Check Status کلیک کنید.

 

بر روی دکمه آبی رنگ " Check Status " کلیک کنید و وارد صفحه زیر شوید.

صفحه خوشامدگویی اعلام نتایج لاتاری : در اینجا بر روی Continue کلیک کنید.

در این صفحه بر روی دکمه آبی رنگ Continue کلیک کنید و وارد فرم ثبت اطلاعات شوید.

 

مرحله دوم : تکمیل فرم اطلاعات برای چک کردن نتیجه لاتاری


فرم اعلام نتیجه لاتاری : پس از تکمیل صحیح اطلاعات بر روی Submit کلیک کنید. 

در بخش یک  این صفحه که با عنوان "Confirmation number  " مشخص شده است، باید کد 16 رقمی Confirmation number خود را وارد کنید. این کد را می‌توانید بر روی صفحه رسید ثبت نام خود در لاتاری پیدا کنید.

در بخش دوم این صفحه که با عنوان " Last/Family Name " مشخص شده است، باید فامیلی خود را به انگلیسی وارد کنید. دقت کنید که در این بخش فقط باید فامیلی خود را وارد کنید و از نوشتن نام خود در این مستطیل خودداری کنید. همچنین شما باید فامیلی خود را مطابق با اطلاعات وارد شده در زمان ثبت نام وارد کنید.

در بخش سوم  این صفحه که با عنوان "Year of Brith  " مشخص شده است، باید سال تولد خود را به میلادی وارد کنید. دقت کنید که در این بخش فقط سال تولد خود را وارد کنید ( به عنوان مثال 1993 ) و از وارد کردن روز و ماه تولد خودداری کنید.

بخش چهارم را نیز قبلا در تمام فرم های اینترنتی دیده‌اید و باید اعداد و حروف نشان داده شده در تصویر را درون کادر زیر آن بنویسید.

پس از وارد کردن تمام اطلاعات خواسته شده بر روی گزینه " Submit " کلیک کنید، تا وارد صفحه اعلام نتایج لاتاری شوید. در صورتی که بعد از زدن این دکمه با پیغام "  Session time out " مواجه شدید، مجددا تمام مراحل را تکرار کنید تا وارد صفحه اعلام نتیجه شوید.

در صورتی اطلاعات خواسته شده در این صفحه را به اشتباه وارد کنید، با پیغام زیر مواجه خواهید شد:

 در صورت تکمیل اشتباه اطلاعات در فرم اعلام نتیجه لاتاری با این اخطار مواجه خواهید شد.


در صورتی که با صفحه بالا و پیام های اخطاری همچون The information entered is not valid روبرو شدید یکی از گزینه های زیر اتفاق افتاده است:

 • ممکن است در هنگام وارد کردن حرف O و عدد 0 یا حرف I و عدد 1 و ... مرتکب اشتباه تایپی شده باشید.
 • امکان دارد، اطلاعات اشتباهی را در فرم تکمیل کرده باشید. (به طور مثال به جای فامیلی خود، نام کوچک خود را وارد کرده اید )

مرحله سوم : مشاهده نتیجه لاتاری

بعد از ثبت اطلاعات و زدن دکمه " Submit " با یکی از دو صفحه زیر مواجه خواهید شد :

در صورت برنده شدن در لاتاری آمریکا با صفحه زیر مواجه می‌شوید :

 در صورت برنده شدن در لاتاری با این صفحه مواجه خواهید شد.

کیس نامبر چیست؟

هنگامی که یک برنده لاتاری نتیجه خود را بررسی می‌کند، در انتهای اطلاعیه‌ برنده شدن خود، می‌تواند کیس نامبر خود را مشاهده کند. در تصویر زیر می‌توانید محل کیس نامبر را مشاهده کنید.

کیس نامبر برندگان لاتاری

شماره پرونده یا CASE NUMBER برندگان لاتاری شامل یک رشته 14 کاراکتری از اعداد و حروف است که وضعیت پرونده برندگان لاتاری را مشخص می‌کند. به طور مثال کیس نامبر 2022AS00001212 بیانگر این است که این پرونده برای سال 2022 است و از آسیا انتخاب شده است. در واقع چهار رقم اول شماره پرونده مشخص می‌کند که این کیس برنده چه سالی می‌باشد. دو حرف بعدی نشان دهنده مکان جغرافیایی برندگان لاتاری است که در این مورد AS به معنی آسیاست.

ارقام آخر نیز نشان‌دهنده این است که کیس مورد نظر چندمین درخواستی است که به صورت تصادفی توسط کامپیوتر انتخاب شده است (در مثال ذکر شده این پرونده 1212 امین، مورد انتخاب شده از آسیا می‌باشد). در صورتی که به اطلاعات بیشتری در مورد کیس نامبر و چگونگی کارنت شدن کیس نامبر برنده لاتاری نیاز دارید، می‌توانید مقاله مشاوره برندگان لاتاری را بخوانید.

در صورت انتخاب نشدن در لاتاری آمریکا با صفحه زیر مواجه می‌شوید :

در صورت انتخاب نشدن در لاتاری با این صفحه مواجه خواهید شد.

در این صفحه عبارت برجسته شده "  HAS NOT BEEN SELECTED " را مشاهده می‌کنید و که نشان می‌دهد شما در این برنامه لاتاری انتخاب نشده‌اید.

اولویت برندگان لاتاری گرین کارت در دریافت ویزا

اولویت دریافت ویزا برای برندگان لاتاری، ابتدا به شماره کیس برنده لاتاری ( کیس نامبر ) و سپس به زمان ارسال فرم DS-260 بستگی دارد. این موضوع به آن معنا نیست که هر کس سریعتر نسبت به ارسال فرم های DS-260  اقدام کند، سریعتر وقت سفارت دریافت می‌کند. اولویت شماره کیس بسیار بالاتر از اولویت زمان ارسال فرم است اما در صورت تاخیر در ارسال فرم DS-260 به طوری که از کارنتی کیس عبور کرده باشد، دچار مشکلاتی خواهید شد. به خاطر داشته باشید به محض اتمام 3500 ویزای تعیین شده، الباقی برنده ها شانس دریافت ویزا را از دست خواهند داد. در مجموع ارائه فرم DS-260 صحیح بهتر از ارسال سریع و با خطا این فرم است؛ چون خطا در فرم DS-260 باعث تاخیر در پردازش پرونده و احتمال از دست دادن ویزا خواهد شد.

 آخرین و جدیدترین اخبار لاتاری

واقعیت این است که امکان تغییر زمان اعلام نتایج لاتاری وجود دارد، بنابراین همواره باید آخرین اخبار لاتاری را از منابع معتبر و موثق دنبال کنید. برای اطلاع از جدیدترین اخبار لاتاری می‌توانید به صفحه اخبار لاتاری در سایت حامی مهاجر مراجعه کنید و برای مطلع شدن از زمان دقیق اعلام نتایج لاتاری، می‌توانید به صفحه نخست سایت حامی مهاجر مراجعه کرده و روزشمار اعلام نتایج لاتاری را مشاهده نمایید.

علاوه بر این می‌توانید برای آگاه شدن از جدیدترین اخبار لاتاری آمریکا به صفحات حامی مهاجر در اینستاگرام و تلگرام نیز مراجعه کنید. چرا که آخرین اخبار لاتاری با سرعت بیشتری بر روی این صفحات اجتماعی منتشر خواهد شد.

سخن پایانی

در هر سال تعداد زیادی از شرکت کنندگان لاتاری بی صبرانه منتظر اعلام نتایج لاتاری هستند. امسال نیز بسیاری از شرکت کنندگان منتظر مشاهده نتایج لاتاری 2023 در اردیبهشت ماه هستند و این مرحله از لاتاری آمریکا جز پر استرس ترین مراحل آن است. به زودی تاریخ نتایج لاتاری 2023 فرا خواهد رسید و اسامی برندگان لاتاری از ایران قابل مشاهده خواهد بود.

باز هم یادآوری می‌کنیم که مرجع برگزار کننده لاتاری، نتایج لاتاری را (حتی در صورت برنده شدن) به شرکت کنندگان ایمیل یا پیامک نخواهد کرد و شرکت کنندگان باید با پیگیری آخرین اخبار لاتاری 2023 در زمان مقرر به سایت لاتاری مراجعه کرده و وضعیت نتیجه خود را بررسی نمایند. البته شرکت کنندگانی که به واسطه موسسه حامی مهاجر در لاتاری ثبت نام کرده‌اند، نیازی به این کار ندارند و به محض اعلام نتایج لاتاری 2023 ، نتایج از طریق پیامک  و تماس به اطلاع آنان خواهد رسید.

 موسسه حامی مهاجر متخصص در امور ثبت‌نام و مشاوره لاتاری ، اخذ ویزای توریستی آمریکا، اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های آمریکا و مشاوره برای اخذ اقامت دائم آمریکا است. در صورت نیاز برای تماس با کارشناسان موسسه حامی مهاجر می‌توانید با شماره 02148406 تماس حاصل فرمایید.

پاسخ به سوالات متداول در زمینه اعلام نتایج لاتاری

نتایج لاتاری 2023 کی اعلام می‌شود ؟

جواب : بسیاری این سوال را دارند که " جواب لاتاری 2023 کی میاد؟ " جواب لاتاری 2023 آمریکا از ماه می 2021 (یعنی اردیبهشت 1400) اعلام خواهد شد. شما می توانید برای "مشاهده نتایج لاتاری 2023" از طریق حامی مهاجر اقدام کنید. برای اطلاع دقیف از روز اعلام نتایج لاتاری 2023 ، می‌توانید از روزشمار موجود در صفحه نخست سایت حامی مهاجر استفاده کنید یا اینکه از طریق صفحات اجتماعی حامی مهاجر در اینستاگرام و تلگرام، پیگیر جدیدترین اخبار لاتاری 2023 آمریکا باشیئد.

آخرین اخبار لاتاری را از کجا دنبال کنیم؟

جواب : آخرین اخبار لاتاری آمریکا را می‌توانید هم از طریق سایت موسسه حامی مهاجر و هم از طریق صفحات اجتماعی حامی مهاجر در اینستاگرام و تلگرام، دنبال کنید.

نحوه اطلاع رسانی نتایج لاتاری آمریکا چگونه است ؟

جواب : مرجع برگزار کننده لاتاری آمریکا نتایج را به هیچ وجه نتایج را به شرکت کنندگان اطلاع رسانی نمی‌کند، حتی اگر در لاتاری برنده شده باشید نیز هیچگونه پیام یا ایمیلی از سوی مرجع اصلی لاتاری آمریکا دریافت نخواهید کرد؛ اما شرکت کنندگانی که به واسطه موسسه حامی مهاجر در لاتاری آمریکا ثبت نام کرده‌اند، از این مزیت برخوردار هستند که نتایج لاتاری آن‌ها توسط حامی مهاجر بررسی خواهد شد و سپس از طریق پیام کوتاه و تماس به اطلاع آن ها خواهد رسید.

اسامی برندگان لاتاری در ایران چگونه قابل دسترسی است ؟

به دلیل حفظ حریم شخصی، اسامی برندگان لاتاری آمریکا منتشر نمی‌شود. صرفا هر شرکت کننده می‌تواند با مراجعه به سایت لاتاری آمریکا نتیجه خود را بررسی نماید. آنچه در انتها منتشر می‌شود، فقط آماری برندگان لاتاری از ایران است.


دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 193
حسین همتی
سلام وقت بخیر من ۱۸ سال دارم و میخام در لاتاری شرکت کنم میشه راهنمایی کنید و بگید از کِی می‌توان ثبت نام کرد؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

ثبت نام لاتاری 2024 از اوایل مهر ماه 1401 آغاز خواهد شد.

مسعود
سلام خسته نباشید در سال ۱۴۰۰ ماه مهر ثبت نام کردم پاسپورتم منو همسرم اعتبار ماه خرداد است وقتی برنده لاتاری شدیم پاسپورتم اعتبار مشکل پیش میاد ؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

خیر مشکلی پیش نمیاد. در ضمن پاسپورت خودتون رو تمدید کنید و پاسپورت قبلی رو نگه دارید.

سمیه
همین لینک این سایت را میگذاشتین که خودما شخصا نتایج ره مشاهده میکردیم لطف کنید آنرا بگذارید
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

کدام سایت منظورتان هست؟

محمد مردانی پور
با سلام و خسته نباشید.من از طریق حامی مهاجر ثبت نام کردم.میخوام فایل تاییدیه رو بگیرم نمیتونم.ممنون میشم کمکم کنید.
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

در زمان ثبت نام confirmation number به شما داده شده است. در صورتی که گم کرده اید با حامی مهاجر تماس بگیرید.

نازنین تاری
سلام وقت بخیر من confirmation number 16 رقمی رو کاملا درست میزنم تو سایت ولی برام مدام خطای همین بخش رو میده. ابتدای کدم 2023 هست آیا به دلیل اینکه هنوز نتایج اعلام نشده خطا میده
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

بله درسته، هنوز نتایج لاتاری ۲۰۲۳ اعلام نشده. ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ نتایج لاتاری اعلام خواهد شد.

Fateneh
سلام ما از کجا بدونیم شما برسی رو انجام دادید شما برای من ثبت نام‌انجام دادید کانفرمنشن بدید به خودم چک میکنم نتیجه شو
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

نتایج تمام کسانی که با حامی مهاجر ثبت نام کرده اند بررسی خواهد شد حتی یک نفر هم از قلم نخواهد افتاد. در زمان ثبت نام confirmation number به شما داده شده است از طریق همان نیز می توانید اقدام به بررسی نتایج کنید.

کریم قاسمی
سلام روز بخیر.ممنون از راهنمایی شما کارشناس عزیز ببخشید در فرم ۲۶۰ برای قسمت زندگی بعد از ۱۶ سالگی ایا دو تا سه ماه زندگی در کشورهای خارجی نیاز به توضیج است یا اینکه جواب خیر در ان قسمت کافیه.ممنون میشم راهنمایی کنید
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

بله حتما بایستی توضیحات لازم رو بدید.

فرزانه
سلام شما براي من ثبت نام انجام داديد اما شماره ها را گم كردم از كجا مي تونم پيدا كنم؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

در صورتی که با حامی مهاجر اقدام به ثبت نام کرده اید، بررسی نتایج را برای شما انجام خواهیم داد و از طریق پیامک به اطلاع شما خواهیم رساند.

علاوه بر این با تمام برندگان لاتاری نیز تماس خواهیم گرفت.

سید محمد حسین موسوی
سلام اگر شخصی در افغانستان ثبت نام گرین کارت شده باشد و برنده شود میتواند از طریق موسسه ای شما در ایران پیگیری و دریافت ویزای امریکا کند
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

در صورتی که پاسپورت داشتید باشید بله می تونید با حامی مهاجر اقدام به مهاجرت کنید.

علیرضا
سلام من لاتاری ثبت نام کردم اما کد که بهم داد تو گوشیم ذخیره کردم که متاسفانه گوشیمو چند روز پیش دزدیدن حالا باید چیکار کنم چطوری میتونم مجدد به کد ثبت نام دسترسی پیدا کنم
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

از طریق لینک https://hamimohajer.com/lotteries/inquiry-forget-confirmation می تونید درخواست بازیابی کد کانفرمیشن رو بدید.

مریم قاسمی
سلام من سال قبل برنده شدم و خرداد ماه انکارا وقت مصاحبه و مدیکال دارم، راهنمایی میکنید قبل از سفر چه آزمایش هایی تو ایران باید انجام بدم متشکرم
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

در این باره می بایست با کارشناسان حامی مهاجر گفتگو کنید. می تونید با موسسه تماس بگیرید تا راهنمایی کنند.

Iman
سلام یه سوال داشتم از خدمتتون ، من در زمان ثبت نام هم برای خودم و هم برای همسرم بصورت جداگانه ثبت نام کردم ، آیا این کار من اشتباه بوده ؟ اگر اشتباه بوده توی اعلام نتیجه لاتاری تاثیر میزاره ؟ ثبت نام هردومون باطل میشه؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

در صورتی که از روش ثبت دوشانسه استفاده کرده باشید کار درستی انجام دادید و هر دوی شما در قرعه کشی شرکت داده خواهید شد. در صورتی که که یکی از شما برنده لاتاری بشود می تونید اقامت آمریکا رو دریافت کنید.

زینب سعد
اگر برای ثبت نام لاتاری پاسپورت نداشته باشیم ولی در کودکی یک بار به عنوان همراه در پاسپورت والدین ثبت شده باشیم و با اون پاسپورت ثبت نام کنیم مشکلی پیش میاد برای روند ویزا گرفتن بعد از برنده شدن لاتاری؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

خیر به این صورت نمیشه بایستی پاسپورت داشته باشید در غیر این صورت امکان اخذ ویزا رو ندارید.

مرتضی درخشانی ممقانی
با سلام و خسته نباشید من میخواستم اطلاعات ثبت نامی لاتاریم را برایتان بفرستم متاسفانه ثبت بررسی شما غیر فعال میباشد.
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

بله متاسفانه تا چند روز آینده بررسی اعلام نتایج فعال خواهد شد.

آبتین فتحی
سلام من متولد آلمان هستم و ساکن ایران اگر برنده لاتاری باشم برای کارهای سفارت حتما باید به آلمان برم یا ممکنه از طریق سفارتهای کشورهای اطراف ایران اقدام کنم
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

بهتره با موسسه تماس بگیرید تا کارشناسان حامی مهاجر شما رو بهتر راهنمایی کنند.

ارين قاضى
سلام بنده مى خوام برم سفر خارج كشوز از طريق حامى مهاجر هم ثبت نام كردم چطور اطلاع رسانى مى كنين با تشكر🖤
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

ما از طریق پیامک نتایج لاتاری رو اطلاع رسانی می کنیم، همچنین با برنده های لاتاری تماس تلفنی خواهیم داشت.

علی احمدی
با سلام پسر من امسال ترم اول دکتری دندان پزشکیه. بسیار علاقه منده تا از طریق لاتاری به آمریکا مهاجرت کنه. یه سوال داشتم. اگه پسرم در سال های پیش رو تا اتمام دوره تحصیل در قرعه کشی لاتاری برنده بشه این احتمال وجود داره که بتونه رشته ای که داره تحصیل میکنه رو تو آمریکا ادامه بده؟ شرایطش چه جوریه؟ سپاس
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

سوال شما تخصصی هست بایستی با کارشناس بخش تحصیل در آمریکا صحبت کنید. با موسسه تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنند.

مريم ميرزايي
سلام راهي نيست به غير لاتاري با هزينه كم از ايران رفت بابا نه ساله لاتاري شركت ميكنم يه بارم اسممون در نيومده
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

لاتاری کم هزینه ترین راه برای مهاجرت به آمریکا هست، تحصیل در آمریکا روش مناسبی هست و زودتر می تونید از این روش جواب بگیرید فقط قبل از هر اقدامی بایستی با مشاور صحبت کنید تا بررسی کنند آیا امتیاز لازم رو دارید یا خیر.

سالار پورعباس
باتشکر از زحمات فراوان شما اساتيد
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

سلامت باشید خوشحالیم که مورد پسند شما بوده.

irani
8 می میاد جوابا 18 اردیبهشت
امیر حسین نوری
سلام بنده سربازم اسفند خدمتم تموم میشه برا لاتاری ۲۰۲۳ ثبت نام کردم اگه اسمم دراد تکلیف من چی میشه میتونم کارا پیگیری کنم ؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

نگران نباشید پس از برنده شدن در لاتاری حدودا 2 سال روند سفارتی و اداری برندگان لاتاری طول خواهد کشید در این مدت شما فرصت دارید تا خدمت سربازی خود را به اتمام برسانید.

وحید تقی پور
سلام و وقت بخیر چنانچه در لاتاری برنده بشی اگه خدمت سربازی خود رو در سپاه گذرونده باشی نمیشه اقدامی دیگه انجام داد؟این اخبار درست هست؟ و حق ورود ب خاک آمریکا رو نداره متقاضی؟؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

سوال شما تخصصی هست و بهتره با کارشناسان حامی مهاجر تماس بگیرید تا پاسخ سوال خودتون رو دریافت کنید.

داریوش
سلام وقتتون بخیر تقریبا چند وقت بعد از ورود به امریکا اقامت دائم خواهیم گرفت؟ و وقتی اقامت دائم رو گرفتیم چه زمانی خانواده ما میتونن ویزای خانوادگی بگیرند؟ ممنون
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

در این باره حتما با موسسه تماس بگیرید تا بهتر راهنمایی بشید.

داریوش خراسانی
من در لاتاری ۲۰۲۳ ثبت نام کردم ۱۷ سالمه دیپلم ندارم دوسال سابقه کار هم ندارم اگر اسمم در لاتاری دربیاد آیا واجد شرایط هستم یا امکانش نیست؟ لطفا پاسخ بدید چون من میخوام در این باره مطمئن باشه و اگر شرایطش رو ندارم الکی دلم رو خوش نکنم
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

خیر واجد شرایط نیستید.

Amin
سلام هنگام ثبت نام لاتاری مدرک تحصیلی زیر دیپلم زدم متاسفانه job zone هم تازه متوجه شدم زیر 4 هست در صورت برنده شدن متخصصان حامی مهاجر می تونن کمک کنن؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

با موسسه حامی مهاجر تماس بگیرید راهنمایی تان خواهند کرد.

Iman
سلام من و همسرم هر دو برای لاتاری ۲۰۲۳ ثبت نام کردیم و در زمان ثبت نام خانمم باردار بود ولی در فرم قسمت فرزند رو پر نکردیم ، الان که بچم بدنیا آمده در صورت برنده شدن چکار باید کرد
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

بسیار کار درستی کردید که از پیش اطلاعات غلط وارد نکردید. در صورتی که برنده بشید می تونید اطلاعات خودتان رو در فرم 260-DS تغییر دهید.

ایمان سیاتیری
سلام 10 ساله شرکت میکنم برنده نمیشم.... پسر عموم فقط یکبار اسمش نوشت درومد و رفت.... فقط خدا....
رضا معافیان
سلام ۱۷ اردیبهشت ساعت ۲۰:۳۰ اعلام نتایج میشود ما از کجا پیگیر شویم که برنده شده یا نشده‌ایم و شما از این تاریخ چه مدت بعد اطلاع رسانی میکنید با تشکر
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

پس از اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۳ در کوتاه ترین زمان ممکن حامی مهاجر به تمام کسانی که با ما ثبت نام کرده اند اطلاع رسانی خواهد کرد.

سینا صادقی
با سلام بعد از برنده شدن در لاتاری انتخاب شهر یا ایالت به عهده ماست یا خود دولت آمریکا
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

محدودیتی برای زندگی در ایالت ها آمریکا نخواهید داشت اما با توجه به اینکه هر ایالت آمریکا قوانین خاص خودش را دارد بهتر است با کارشناسان حامی مهاجر در این باره گفتگو داشته باشید.

امین طهماسبی
سلام و عرض ادب من در سفری که به استانبول داشتم پاسپورتم رو گم کردم. میخاستم بدونم در صورت برنده شدن به مشکل برمی‌خورم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

حتما در این مورد با حامی مهاجر تماس بگیرید و مشکل خودتان رو بیان کنید. هرچه سریع تر اقدام کنید بهتر است.

Ahmad jawid Aminyr
سلام محترم امید که جور صحتمند بوده باشيد اگر شخص برنده شده در فامیل خود مجموعه ۵ نفر باشد باشد سه فرزند و پدر و مادر آنها و سن فرزندان آنها ۵.۳.۱ باشد تا به امریکا چند دالار امریکایی مصرف خواهد شد؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

برای سوال شما، جواب کاملی در مقاله تمام هزینه های بعد قبولی لاتاری وجود دارد. پیشنهاد می کنیم حتما این مقاله را بخوانید.

آرزو
سلام، فرم DS-260 رو چطوری باید تهیه کنیم؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

فرم DS-260 یک فرم آنلاین است اما می توانید پس از برنده شدن در لاتاری با حامی مهاجر تماس بگیرید تا فرم DS-260 را در اختیارتان قرار بدند.

مصطفی بابایی
سلام خدمت حامی مهاجر برای بنده یکی از دوستان ثبت نام کرده فرم و بفرستم برای حامی مهاجر نتیجه رو برام اعلام میکنید
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

بله نتیجه رو برای شما بررسی خواهیم کرد، از ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ می تونید درخواست بررسی نتایج لاتاری رو ارسال کنید،

Yaser
سلام هزینه رفتن به آمریکا بعد از برنده شدن لاتاری چقدر میشه
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

برای سوال شما، جواب کاملی در مقاله تمام هزینه های بعد قبولی لاتاری وجود دارد. پیشنهاد می کنیم حتما این مقاله را بخوانید.

صاحب کریمی
سلام‌ وقت بخیر زمانی که لاتاری برنده شدیم، هزینه صفر تا صد،(تا برسیم به خاک آمریکا)چند میشه،؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

برای سوال شما، جواب کاملی در مقاله تمام هزینه های بعد قبولی لاتاری وجود دارد. پیشنهاد می کنیم حتما این مقاله را بخوانید.

مریم ع
سلام من در مرحله ی ثبت نام حرف لاتین شماره پاسپورت رو ننوشتم. در صورت برنده شدن ایا ریجکت میشم؟ ایا ممکنه راهی باشه که رد نکنن چون شرایطم بعنوان متقاضی خوبه؟ ارشد برق دارم از یکی از دانشکاه های تهران، زبانم خوبه، تمکن مالی هم دارم.
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

در این باره حتما با کارشناسان حامی مهاجر تماس حاصل کنید تا بهتر شما رو راهنمایی کنند.

فاطمه رجبی نیستان
سلام ممنون از سایت خوب و مطالب مفیدتون ببخشید اسم من فاطمه ست و لاتین اسمم توی پاسپورت fateme و بدون h آخر درج شده این برام مشکل ایجاد نمی کنه در صورت برنده شدن البته سوال دیگه این که چند نفر در ایران لاتاری رو ثبت نام کردن و شانس برنده شدن هر نفر تقریبا چقدره؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

در مورد نام تان بایستی اطلاعاتی که در پاسپورت شما درج شده است را وارد کنید.

برنده شدن در لاتاری کاملا شانسی است و این شانس بسته به تعداد ثبت نام کنندگان از یک کشور دارد. در برنده های لاتاری سال های قبل کسانی بوده اند که ۲ بار پشت سر هم برنده شدند.

shahab
با سلام اگر برنده شدیم گویا باید 18000 دلار تقریبا 500 میلیون تومان داشته باشیم درسته
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

خیر به این صورت که می فرمایید نیست تمکن مالی نیاز هست که پس از برنده شدن در لاتاری کارشناسان حامی مهاجر به شما خواهند گفت که چه مقدار تمکن مالی نیاز دارید.

مسعود
اگر شخصی شهروند یه کشور دیگه باشه ,شما میتونید ثبت نام ایشون رو انجام بدید و اگر برنده شد کارهای حقوقی ایشون رو انجام بدید؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

بله هم ثبت نام و هم کارهای سفارتی را می توانیم انجام دهیم.

مژده مرید
بعد از قبولی در لاتاری برای رفتن به آمریکا میانگین هزینه هر شخص چه مبلغی میباشد ؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

برای سوال شما، جواب کاملی در مقاله تمام هزینه های بعد قبولی لاتاری وجود دارد. پیشنهاد می کنیم حتما این مقاله را بخوانید.

Arash
سلام من 19 سالمه مشمول هستم اگر برنده لاتاری بشم باید چکار کنم ؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

پس از برنده شدن در لاتاری کارشناسان حامی مهاجر شما رو راهنمایی کنند.

مری
کاش بزنه و من برنده بشم چی میشه خداا
نعیمه آدینه برجی
ببخشید من confirmation number خودم رو فراموش کردم خیلی استرس دارم باید چه کار کنم ؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

استرس نداشته باشید، کافیه با پشتیبانی حامی مهاجر تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنند.

آذربیک
سلام وقت بخیر مصارف هزینه تا رسیدن به آمریکا به دوش کیه ممنون تان
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

تمامی هزینه به عهده خودتان هست.

ابوذر
سلام من از افغانستان هستم در صورت برنده شدن در لاتری هزینه رسیدن به آمریکا به دوش کی میشود خود شخص یا کشور آمریکا ممنون تان میشوم اگر رهنمای کنید
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

دولت آمریکا هیچ کدام از هزینه های شما رو پوشش نخواهد داد و همه هزینه های بعد از لاتاری به عهده خود شما می باشد.

حسن پاد
سلام .من اصلاعات رو وارد کردم ولی اخطار میده و میگه از ۱۶حرف طولانی استفاده کنید.در حالی که confirmation number من درسته.مشکل از کجاس
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

لطفا با پشتیبانی حامی مهاجر تماس بگیرید تا بهتر راهنمایی تان کنند.

الهام
سلام درصورت برنده شدن و اقامت گرفتن آیا می‌توان برای اعضای خانواده (پدر مادر خواهر برادر) دعوت نامه فرستاد؟ و آیا میشه پناهنده شد؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

حامی مهاجر در زمینه پناهندگی هیچ خدمات و مشاوره ای ندارد. به صورت قانونی پدر و مادر شما می توانند مهاجرت کنند بهتر است در این باره وقت مشاوره بگیرید و با کارشناسان حامی مهاجر گفتگو کنید.

امیرعلی احمدی فرد
با سلام از توضیحات کامل و دقیق شما بسیار سپاسگزارم، خیلی استفاده کردم درود بر شما
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

خوشحالیم که مورد رضایت شما بوده است.

ناهید محبی
با سلام . من متولد دبی هستم و امسال لاتاری شرکت کردم میخواستم بپرسم شانس من برای برنده شدن به نسبت متولدین ایران کمتره؟؟؟؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

خیر. هر کشور سهمیه ای در لاتاری دارد که بسته به ثبت نام کننده های هر کشور شانس هر شرکت کننده مشخص میشود.

محمد حسین زارعی
سلام من در لاتاری پارسال یعنی مهر ماه ۱۴۰۰ ثبت نام کردم البته کافی نت برام ثبت نام کرد و فقط برای خودم ثبت نام کردم در صورتی که من متاهل هستم و داری فرزند ۵ ساله ایا در صورت قبول شدن به مشکل میخورم؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

اگر در فرم ثبت نام لاتاری مشخصات همسر و فرزند خودتان را وارد کرده باشید مشکلی پیش نخواهد آمد.

صادق
سلام وقت بخیر کد کانفرمیشن لاتاری سال 2023 که سال 2021(مهر ماه 1400) انجام شد با عدد جه سالی باید باشه؟2022 یا 2023؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

با عدد 2023 شروع میشه.

ناصرزارع
من در لاتاری ثبتنام کردم.انشالله اگر انتخاب بشم یه استرس که دارم برا مصاحبه هست.من ۱۷ سالگی به خاطر فوت پدربزرگم افسردگی شدید گرفتم و ۱۸ سالگی معافیت پزشکی گرفتم.بعد دانشگاه رفتم و استخدام شدم و ۱۰ سال سابقه بیمه دارم.میترسم به خاطر معافیت برا افسردگی انتخاب نشم.لطفا راهنمایی کنین.متشکرم
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

نگران نباشید در صورتی که برنده لاتاری شوید و با حامی مهاجر تکمیل پرونده کنید به شما کمک خواهیم کرد تا به خاک آمریکا برسید.

رضا
موقع ثبت نام زدم مدرک 12 ساله درحالی که تا یازدهم تجربی رفتم اگه برنده بشم چه طوری مشکلو باید رفع کرد؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

نگران نباشید در صورت برنده شدن در لاتاری کارشناسان حامی مهاجر شما رو راهنمایی خواهند کرد تا به خاک آمریکا برسید،

نیما حسینی
لحظه شماری برای لاتاری دارم.
حمید پیکری
سلام و ممنون بابت خدماتتون بعد از اینکه برنده شدیم و با راهنمائی و لطف شما به خاک آمریکا رسیدیم، تکلیف کار و منزل چی میشه؟ آیا آمریکا تعهدی نسبت به برندگان لاتاری داره؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

بهتره برای پاسخ به تمام سوالاتتون مقاله بررسی جامع شرایط زندگی بعد از برنده شدن در لاتاری رو مطالعه بفرمایید. در این مقاله به طور کامل در مورد زندگی در آمریکا بعد از قبولی در لاتاری توضیح داده شده.

محمد روح الله اعطایی
سلام برادر من امسال ثبت نام کردم چی قسم بفهمم که برند شدم یا نی فامیلی است برادر
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

اگر با حامی مهاجر ثبت نام کرده باشید، نتیجه لاتاری برای شما پیامک خواهد شد و اگر خودتان ثبت نام کرده اید در همین مقاله آموزش داده شده که چطور نتیجه لاتاری رو چک کنید.

Wahab Uddin Nasri
سلام من امسال ثبت نام کردیم اما برایم باید دقیق ایمیل بیاید تا خوبتر بفهمیم که من برنده هستم
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

نگران نباشید اگر با حامی مهاجر ثبت نام کرده اید نتیجه لاتاری رو به شما خواهیم گفت. برای برنده های لاتاری ایمیل ارسال نمی شود.

رحمت فلاح
آقامن پارسال ثبت نام کردم توسال ۲۰۲۱ چ موقع اسامی برندگان اعلام میشه؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

در اردیبهشت ۱۴۰۱ جواب لاتاری شما اعلام میشه.

نازیلا موسوی
من ثبت نام کردم ولی فراموش کردم کد ۱۶ رقمی رو کپی بگیرم الان وارد اون کد نمیتونم بشم باید چیکار کنم؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

اگر با حامی مهاجر ثبت نام کرده باشید کانفرمیشن نامبر رو داریم. در صورتی که خودتان ثبت نام کرده اید با شماره 02148406 تماس بگیرید تا کارشناسان راهنمایی کنند.

ناشناس
سلام خسته نباشید من از طریق حامی مهاجر ثبت نام کردم بابچه هام جدا ازهمسرم زندگی میکنیم اما هممارانتون گفتن باید همسرمم من ثبت نام کنم گفتم اگه برنده شدم چی نمیخوام اون همراه ما بیاد امریکا گفتن شما میتونید بگید حذفش کنن میخواستم ببینم درست متوجه شدم چون من همه رو ثبت نام کردم هم پسرم و هم برخلاف میلم همسرم
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

نگران نباشید پس از برنده شدن در لاتاری کارشناسان حامی مهاجر شما رو راهنمایی خواهند کرد تا همانطور که مدنظرتون هست مهاجرت کنید.

ناشناس
سلام ببخشید می خواستم بدونم که نتایج لاتاری کی میاد؟!
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

نتایج لاتاری 2023 اواسط اردیبهشت ماه 1401 اعلام میشه.

ناشناس
سلام.من و همسرم مهر ماه ۱۴۰۰ لاتاری ثبت نام کردیم.چطور و چه تاریخی متوجه بشیم که قبول شدیم یا نه.مرسی از راهنماییتون.
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

اواسط اردیبهشت 1401 نتایج لاتاری اعلام میشه و اگر با حامی مهاجر ثبت نام کرده باشید، ما نتیجه لاتاری شما رو پیامک می کنیم و اگر خودتان ثبت نام کرده باشید در این مقاله نحوه بررسی نتیجه لاتاری رو توضیح دادیم.

ناشناس
سلام ثبت نام چگونه است!؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

برای اطلاع از نحوه و شرایط ثبت نام می تونید مقاله ثبت نام لاتاری را مطالعه کنید.

ناشناس
سلام ميخوام بدونم زمان ثبت نام لاتاري 2024 کي هست اگر بخوام از طريق شما ثبت نام کنم چيکار بايد بکنم؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

تاریخ ثبت نام لاتاری 2024 هنوز اعلام نشده، اما در اوایل مهرماه 1401 ثبت نام لاتاری 2024 شروع میشه، در همان ایام می تونید با حامی مهاجر اقدام به ثبت نام کنید.

برای اطلاع بیشتر می تونید مقاله ثبت نام لاتاری رو مشاهده کنید.

ناشناس
سلام خسته نباشید من برادرم برنده لاتاری ۲۰۲۱ شد ولی متاسفانه وقت سفارت ندادن میگن پرونده ها بسته شده دیگه یعنی دیگه کلا رفتنش کنسل شد؟؟ یا باز امیدی هستش؟؟ البته تو حامی مهاجر کارهاشو انجام داده
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

در این باره حتما با کارشناسان حامی مهاجر تماس حاصل کنید.

ناشناس
سلام وقت بخیر ممنون بابت اطلاعات کافی من لاتاری ثبت نام کردم سوال اول> من لیسانس برق دارم و کارم ازاده و سابقه بیمه کاری ندارم شغلم برق ساختمان و برق صعنتی ایا ایراد میگیرند سابقه بیمه ندارم ؟ سوال دوم > میتونم این شغل برق تجربه دارم در امریکا مشغول بکار شوم سوال سوم > در امریکا باید کار پیدا کنم یا مسئولان پیدا میکنند؟ سوال چهارم > ایا بما خونه موقت میدند که پناه داشته باشیم؟ سوال پنجم > مدارکات لازم کجا میتونم ترجمه کنم ؟ سوال ششم > من سی چهل درصد ضعیفی شنوایی دارم این رو باید تجرمه باشه ؟ ایا با این شرایط گوشم قبول میکنند یا نه ؟ سوال هفتم > حداقل چقدر پول لازمه ؟ برای پاسخ دادن به سوالات بصورت اعداد پاسخ بدید ممنون اول ... دوم ... ...
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

1 - خیر

2- بله

3- خیر کمکی از طرف آمریکا به شما نمی شود و بایستی خودتان شغل پیدا کنید.

4- خیر

5- حامی مهاجر برای شما ترجمه می کند.

6- در این باره بایستی با کارشناسان صحبت کنید.

7- در این باره بایستی با کارشناسان صحبت کنید.

ناشناس
سلام. من فوق دیپلم کامپیوتر دارم و سابقه کاری کامپیوتر ندارم ولی هفت سال مبل سازی کار کردم و سابقه کاری دارم. مشکلی که برام پیش نمیاد؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

خیر مشکلی پیش نمیاد.

ناشناس
سلام وقت بخیر در رابطه با وقت سفارت و ایمیل مدارک برندگان ۲۰۲۰ خبری هست؟ ممکنه ک کسی رو دعوت به مصاحبه نکنن؟ با توجه به شرایط کرونا و سفارت ها؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

بهتره برای دریافت پاسخ دقیق تر با کارشناسان حامی مهاجر تماس حاصل کنید.

ناشناس
سلام دوستم برای ثبت نام لاتاری زده فامیلیش: Mohammadi در صورتی که تو پاسپورتش فامیلیش یدونه m داره: Mohamadi الان اگ لاتاری قبول شه مشکل پیش میاد؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

در این باره حتما با کارشناسان حامی مهاجر تماس حاصل فرمایید.

ناشناس
سلام ممنون میشم زمان ثبت نام جدید لاتاری رو برام بگین تا شانس‌خودم رو امتحان کنم
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

ثبت نام لاتاری 2024 اوایل مهرماه سال 1401 آغاز خواهد شد.

ناشناس
سلام ثبت نام کردم میخواستم پارتی بشی
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

به هیچ وجه امکان چنین کاری وجود ندارد.

ناشناس
سلام من ثبت نام کردم مدرکم گفتم دیپلم اما چند درس پاس نشده دارم میترسم اگر برنده بشم چکا کنم
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

نگران نباشید در صورت برنده شدن در لاتاری کارشناسان حامی مهاجر شما رو راهنمایی می کنند تا شما رو به آمریکا برسونند.

لازم به ذکر هست که از برنده شدن در لاتاری تا رسیدن به خاک آمریکا 2 سال زمان خواهد برد.

ناشناس
سلام - من در قسمت ثبت نام آنلاین حامی محاجر دو شانسه ثبت نام کردم-یکبار دیگه ثبت نام دو شانسه برای همسرم امکان پذیر هست؟یعنی دو تا ثبت نام دو شانسه؟ و سوال دیگر اینکه چون آنلاین ثبت نام کردم چه طوری مطمئن بشم ثبت نامم اوکی شده؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

ثبت دو شانسه لاتاری به این شکل است که یکبار شما کیس اصلی خواهید بود و یکبار هم همسر شما.

اگر مراحل رو به درستی انجام داده باشید نگران هیچ چیزی نباشید، تمام اطلاعات شما توسط کارشناسان چک میشه اگر مشکلی باشه به شما اطلاع خواهیم داد.

ناشناس
سلام من همه مراحل ثبت نام روانجام دادم اما ازصفحه ای که زده قبوله اسکرین نگرفتم چیکارکنم؟الان چجوری اون صفحه روبرگردونم
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

اگر با حامی مهاجر اقدام به ثبت نام کرده اید نگران نباشید اما اگر خودتان ثبت نام کرده اید لطفا در این خصوص با کارشناسان حامی مهاجر ارتباط برقرار کنید.

ناشناس
سلام من تا مرحله پرداخت پیش رفتم پرداخت هم کردم ولی کد ۱۶رقمی لاتاری دریافت نکردم لطفا راهنماییم کنید
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

در صورتی که با حامی مهاجر ثبت نام کرده اید می تونید با کارشناسان تماس بگیرید تا به طور کامل راهنمایی تان کنند.

ناشناس
سلام وقتتون بخیر من لاتاری رو ثبت نام کردم اما چون پاس پرت نداشتم اون قسمت رو خالی گذاشتم و معافیت از سمت وزارت خارجه و اطلاعات رو انتخاب کردم بین اون سه گزینه اگر برنده شدم بر فرض مثال ایا میشه ویزا دریافت کرد یا همین خرابش می کنه؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

خیر متاسفانه شما اطلاعات غلط وارد کردید و ویزا نخواهید شد.

ناشناس
سلام و درود ما از اتباع افغانستان برنده لاتاری 2022 هستیم محل مصاحبه انکارا باتوجه ب اینکه کیس نامبر ما زیر 1000هست تا هنوز kcc ایمیلی نزده برای ما نیاز دارد ما ایمیل بزنیم
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

در این باره حتما با کارشناسان حامی مهاجر تماس بر قرار کنید.

ناشناس
سلام من یک حرف نامم فراموش کردم آیا کدام مشکل نیست در برنده شدن تکت لاتری
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

این به منزله اطلاعات نادرست تلقی شده و در صورت قبول شدن در لاتاری مشکل ساز خواهد شد.

ناشناس
سلام من ثبت نام کردم از طریق موسسه حامی مهاجر ، وقتی وارد لینک میشم ، هیچ فرم و کد 16 رقمی برای پرینت گرفتن یا ذخیره کردن نیست ،فقط نوشته تایید شد ،چی کار باید کنم ممنون
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

کدام لینک منظورتون هست؟ در چه قسمتی از سایت این پیام رو مشاهده می کنید؟

ناشناس
سلام وقت شما بخیر ببخشید کسانی که برنده لاتری میشن وقتی میرن آمریکا دوباره یه وقتی میتونن بیان ایران یا خیر؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

بله پس از ۶ ماه اقامت در آمریکا می تونید به ایران برگردید. این نکته را هم بدانید در هر سال می بایست حداقل ۶ ماه در آمریکا اقامت داشته باشید.

ناشناس
سلام اتباع افغانستان هستم لاتاری کافی نت ثبت نام کردم چطوری میتونم وضعیت مو ببینم و چه سایتی و چه موردی را پرکنم ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

نگران نباشید، در زمان اعلام نتایج لاتاری در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۰۴۱ می تونید فرم درخواست بررسی نتایج رو پر کنید تا نتیجه به شما اعلام بشه.

ناشناس
من میخواهم در گرین کارت آمریکا ثبت نام کنم
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

برای این کار می تونید در لاتاری ۲۰۲۴ ثبت نام کنید.

ناشناس
سلام من از طریق شرکت شما ثبت نام کردم ولی چون فرزندانم پاسپورت نداشتم گزینه بدون فرزند را انتخاب کردم ممکنه مشکلی پیش بیاد
کارشناس حامی مهاجر

درود برشما

در زمان اعلام نتایج در تاریخ ۱۷ اردیبهشت می تونید درخواست بررسی نتیجه بدید تا نتیجه لاتاری شما بررسی بشه.

ناشناس
با سلام من میخواستم بپرسم که سایت شما کار ثبت نام رو انجام میده اگر بله لطفا راهنمایی کنید چون من خودم بلد نیستم ثبت نام کنم
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

بله حامی مهاجر ثبت نام لاتاری انجام میده. لاتاری ۲۰۲۴ در سال ۱۴۰۱ در خدمتتون هستیم.

ناشناس
سلام وقت بخیر دارم خدمت شما من میخواهم در آمریکا اقامت کنم
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

می تونید مقاله اقامت آمریکا رو بخونید و پس از آن برای مشاوره و انجام مراحل اخذ اقامت دائم آمریکا با کارشناسان تماس حاصل کنید.

ناشناس
سلام وقت بخیر... ببخشید من تو سایت اصلی لاتاری ثبت نام کردم، و برای اعلام نتایج، تو قسمت پرینتconfirmation number هرچی این اعداد رو وارد میکنم ، خطا نشان می‌دهد و میگه اعدا وارد شده صحیح نیست در حالی دقیق و درست وارد میکنم.اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

پس از اعلام نتایج لاتاری می تونید فرم درخواست بررسی نتایج لاتاری رو پر کنید تا نتیجه قرعه کشی برای شما بررسی بشه.

ناشناس
سلام خسته نباشید من تا کلاس هفتم درس خوندم فنی کاری ام دوچرخه است که میتوانم درست کنم ولی متاسفانه هیچ مدرکی ندارم من میتوانم در2023 ثبت نام کنم؟ ممنون
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

پیشنهاد می کنم مقاله شرط ثبت نام در لاتاری را مطالعه کنید، در اون مقاله همه شرایط ثبت نام لاتاری به طور کامل توضیح داده شده است.

ناشناس
دیپلم ندارم چیکار کنم☹۱۲سال میشه گذشته از اخرین مدرک تحصیلیم دیپلم ردیم چیکار میشه کرد در صورت برنده شدن لاتاری
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

در صورتی که دبپلم ندارید ۲ سال سابقه کاری داشته باشید می تونید در لاتاری ثبت نام کنید.

پیشنهاد می کنم مقاله شرط ثبت نام در لاتاری را مطالعه کنید، در اون مقاله همه شرایط ثبت نام لاتاری به طور کامل توضیح داده شده است.

ناشناس
سلام. میشه لطفا راهنماییم کنید. متاسفانه من وقتی ثبت نام کردم آنتی ویروس رو سیستمم نصب بود. بعد اینکه ثبت نامم تمام شد و گزینه submit رو زدم ارور داد و دیگه کدی به من نداد. چندین بار این کارو امتحان کردم ولی نشد. الان دوباره با گوشی ثبت نام کردم، کد هم گرفتم و مشکلی نداشت. الان اطلاعات من تو سیستمشون چند بار ثبت شده? یعنی چند بار ثبت نام کردم و از قرعه کشی به طور اتوماتیک حذف میشم?
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

نگران نباشید در صورتی که به شما سایت به شما Confirmation Number نداده باشه عملا ثبت نامی هم انجام نشده.

ناشناس
سلام خسته نباشید خدمت شما بنده در موسسه شما ثبت نام لاتاری انجام دادم و Confirmation number رو هم برایم دریافت کردید ولی در ایم بجای Mohammad نوشته شده Mohammd حرف m جا افتاده آیا مشکلی پیش میاد بعد از برنده شده ممنون میشم جواب بدید
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

در این باره حتما با کارشناسان حامی مهاجر تماس حاصل فرمایید.

ناشناس
سلام و خسته نباشید من سال بعد مدرک دیپلمم رو میگیرم ایا امسال میتونم ثبت نام کنم؟؟؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

بله می تونید در لاتاری ۲۰۲۴ ثبت نام کنید.

ناشناس
از کجا بفهمم ثبت نام ثبت شده
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

کسانی که ثبت نام میشند یک برگه تایید ثبت نام دریافت می کنند که حاوی اطلاعات فردی و Confirmation Number هست. این نشان از تایید ثبت نام هست.

ناشناس
سلام اگر در لاتاری ثبت نام کنیم اما برنده نشویم بعدا امکان درخواست پذیرش تحصیلی را داریم؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

بله می تونید از هر طریق دیگه ای درخواست مهاجرت کنید و هیچ مشکلی نخواهید داشت.

ناشناس
سلام وقت بخیر از زمان اعلام نتایج لاتاری، نتیجه اون تا چند ماه اعتبار داره و میشه واسه کارای بعدی اماده شد؟( منظورم واسه افرادی هست که مثلا سرباز هستن و نمیتونن از کشور خارج بشن)
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

پس از اعلام نتایج برندگان لاتاری باید نهاینا بعد از چند روز امور اداری اقامت در آمریکا را انجام دهند. حدودا ۲ سال پروسه اداری اخذ اقامت آمریکا زمان می برد، در صورتی که سرباز هستید نیازی نیست نگران باشید چون زمان دارید.

ناشناس
سلام خسته نباشید من توهمین سایت شما لاتاری ثبت نام کردم هیچ کدی به من داده نشده و ۱۵۰ تومن از من گرفته شده و اینکه تو پنل که میرم شماره موبایل و رمز میخاد من‌چیکار باید بکنم😔🙏🏻
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

نگران نباشید، ثبت نام شما به درستی انجام خواهد شد، حدودا چند دقیقه ای زمان میبرد که اطلاعات شما در سایت اصلی ثبت شود و پش از آن کد تایید در پنل قرار می گیرد.

برای ورود به پنل رمز و نام کاربری برای شما SMS خواهد شد.

ناشناس
سلام ۲۲ سال سن دارم و من میخواهم از این جا مهاجرات کنم به امریکا لطفا برایم کمک کنید
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

می تونید برای مشاوره مهاجرتی به حامی مهاجر بیایید تا کارشناسان ما شرایط شما رو بررسی کنند و بهترین کشور برای مهاجرت رو به شما معرفی کنند.

ناشناس
من در المان هستم چطوری میتونم از اینجا اقدام کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

می تونید فرم ثبت نام لاتاری رو پر کنید و برای پرداخت از یکی از بستگان خود بخواهید که وجه ثبت نام لاتاری رو برای حامی مهاجر کارت به کارت کنند. سپس عکس رسید رو برای پشتیبانی ارسال کنید تا ثبت نام شما تکمیل شود.

ناشناس
سلام خسته نباشید. میگم ک من. ثبت نام کردم. کل اطلاعات رو دادم بعد. رفت قسمت درگاه واریز انجام دادم بعد اس امس اومد از طریق سایت پیگیر باشین. ولی کدی برام ارسال نشد. چ کنم. کدی باید داشته باشم؟؟؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

بله نام کاربری و رمز عبور پنل کاربری برای شما SMS خواهد شد، به دلیل درخواست های زیادی که به سمت سرور ارسال میشه یک مقدار SMS ها به کندی ارسال میشه. کمی شکیبا باشید تا  نام کاربری و رمز عبور برای شما ارسال بشه.

ناشناس
سلام پدر و مادر من بیسواد هستند آیا میتونن در لاتاری ثبت نام کنن؟؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

کیس شما کمی خاص است، لطفا با کارشناسان حامی مهاجر تماس بر قرار کنید.

ناشناس
سلام خسته نباشید سپاس از راهنمای که در سایتتون در اجرا گذاشتین میخواستم بدونم آیا با پاسپورت تاریخ گذشته میشه ثبت نام کرد که بعد پاسپورت عوض کرد ممنون میشم پاسخ بدهید
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

خیر اگر پاسپورت منقضی شده باشد امکان ثبت نام رو ندارید.

ناشناس
سلام سال گذشته حامی مهاجر برنده داشته تو لاتاری؟میتونید بگید چند درصد از افرادی که با حامی مهاجر ثبت نام کرده اند برنده شدند؟ با تشکر
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

متاسفانه امکان و اجازه ارائه چنین اطلاعاتی رو نداریم.

ناشناس
سلام وقت بخیر من فرم لاتاری 2023 رو تو سایت پر کردم اما ایمیل رو اشتباه وارد کردم چطور میتونم ویرایش کنم ؟؟؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

پس از ثبت فرم نام کاربری و رمز عبور پنل کاربری برای شما ارسال میشه می تونید وارد پنل کاربری خود بشید و اطلاعات خودتون رو ویرایش کنید.

ناشناس
بعد از برنده شدن چه کارهایی باید انجام بشه؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

پیشنهاد می کنم حتما مقاله بعد از برنده شدن در لاتاری یا تکلیف برندگان لاتاری رو مطالعه کنید. در اون مقاله به تمام سوالات شما پاسخ داده شده است.

ناشناس
سلام خسته نباشید، اگر از طریق حامی مهاجر ثبت نام کنیم و برنده بشیم،بعد از برنده شدن حامی مهاجر کارهای بعدی مثل ارسال مدارک و پر کردن فرم ها و همه کار ها را به صورت رایگان انجام میده؟ تشکر
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

خیر. مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری هزینه های دیگری دارد.

ناشناس
بسیار عالی
ناشناس
با سلام میخواستم بدونم کسی که لاتاری برنده میشه برای دریافت گرین کارت باید آدرس کسی در امریکا داشته باشیم اگه نداشته باشیم باید چیکار کنیم ممنون میشم جواب بدین
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

پس از برنده شدن در لاتاری می تونید برای مشاوره لاتاری به حامی مهاجر تشریف بیارید و پاسخ تمام سوالاتتون رو از کارشناسان حامی مهاجر دریافت کنید.

ناشناس
سلام من چندساله پشت سرهم دارم ثبت نام میکنم وای متاسفانه هیچ نتیجه ای نگرفتم ن زنگی ن ایمیلی هیچ لطفا راهنمایی کنیدونحوه وزمان ثبت نام جدید لطفا اطلاع رسانی کنید سپاس گذارم
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

ثبت نام لاتاری ۲۰۲۴ در مهرماه سال ۱۴۰۱ آغاز خواهد شد، امیدواریم در این دوره شما برنده لاتاری باشید.

ناشناس
من هم وقتی تو سایت اصلی مراجعه می کنم برام‌میگه The requested URL was rejected. Please consult with your administrator.

Your support ID is:............
این یعنی چه؟ میشه لطف کنین بگین
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

لطفا با کارشناسان حامی مهاجر تماس حاصل کنید.

ناشناس
سلام روز تون به خیر اگه کسی در لاتاری برنده شود مثلا در 2023 برنده باشد در سال 2030 بیاید دیگر گرین کارت نمیخواد اون وقت در سال 2023 گرین کارتش را گرفته
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

به طور دقیق متوجه منظور شما نشدم. لطفا به طور کامل سوال‌تان را مطرح کنید.

ناشناس
با سلام و احترام .من پسرم متولد 80/10/4 هست و موقع ثبت نام لاتاری2023 که مهر میشه نوزده سال و نه ماهش میشه .ولی تا سی سپتامبر 2023 که پرونده بسته میشه بیست و یک سال و هفت ماهش میشه .ایا میتونه در صورت قبولیمون باهامون بیاد؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

بله شما می تونید در لاتاری ۲۰۲۳ ثبت نام شان کنید و در صورت قبولی می تونن همراه شما به آمریکا مهاجرت کنند.

ناشناس
سلام وقت بخیر، بنده تمام اطلاعات درست وارد می کنم در پاسخ یه صفحه سفید میاد بالا که نوشته The requested URL was rejected. Please consult with your administrator. میشه لطف کنید راهنمایی کنید این دلیلش چی هست؟ من هم از طریق ویندوز و هم اندروید موبایل این پیغام دریافت می کنم.
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

اگر در سایت حامی مهاجر این ارور رو مشاهده می کنید حتما با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ناشناس
بسیار عالی است
ناشناس
امید ممنون
ناشناس
سلام و خسته نباشید. آیا کسایی که قبول نشدن احتمال برنده شدنشون برای ذخیره هست یا نه. اصلا لاتاری گرین کارت برنده ذخیره در صورت کنسل کردن دیگر برنده ها داره؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

در زمان اعلام نتایج برنده ها و ذخیره برنده ها رو یکدفعه اعلام می کنند بعد از اعلام نتایج، اعلام نتایج دیگری در کار نخواهد بود.

ناشناس
سلام ارور url was rejected براى چيست؟! با تشكر از حامى مهاجر
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

در کدام قسمت از سایت حامی مهاجر این ارور رو دریافت کردید؟

ناشناس
سلام خسته نباشید من تازه با این سایت اشنا شدم . من تازه ازدواج کردم ۱ ماه میشه خانومم مدارک ندارد .من محاجر افغانستانی هستم در ایران . میخواستم بدونم میتونیم ثبت نام کنیم ؟ میشه لطف کنید راهنمایی کنید
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

خودتان می تونید به عنوان کیس اصلی ثبت نام کنید. در صورتی که خانم شما پاسپورت دارند ایشون هم می تونید ثبت نام کنید.

ناشناس
سلام جسارتا با توجه به اطلاعات و تجربه اي كه دارين مي خواستم بپرسم وضعيت سفارتخانه هاي آمريكا الان به چه صورت هست كار مي كنن؟؟ من از لاتاري ٢٠٢٢ قبول شدم و كيس نامبرم حدودا ٨٠٠٠ هست به نظر شما وقت سفارت مي دن؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

بله وقت میدند بایستی منتظر بمانید تا نوبت شما هم بشه.

ناشناس
سلام وقت بخیر. من از طریق سایت اصلی لاتاری هرسال ثبت نام میکنم. ولی امسال هرچی میخوام نتیجه رو چک کنم این پیام نشون مید: The requested URL was rejected. Please consult with your administrator.

Your s Support مشکل چیه بنظرتون؟؟؟ حتی با فیلترشکن و DNS هم امتحان کردم نشد...
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

متاسفانه تا الان به این ارور بر نخوردیم و اطلاعی در این خصوص نداریم.

ناشناس
با عرض سلام و خسته نباشید عرض کنم که من از طریق حامی مهاجر برای لاتاری ۲۰۲۳ثبت نام کردم در ماه خرداد۲۰۲۱ و میخواستم بدونم که شما بعداز ثبت نامِ من از صحیح بودنِ اطلاعاتی که وارد نمودم مطلع می شید و اطلاعات را میخوانید؟؟ممنون‌میشم‌♡☆
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

بایستی خودتان اطلاعات صحیح را وارد کنید.

ناشناس
من وقتی میخوام استعلام نتایج رو بگیرم ببینم با همچین خطایی مواجه میشم. The requested URL was rejected. Please consult with your administrator. چه کار باید بکنم، با وی پی ان هم امتحان کردم بازم همینه. مرسی از زحماتی که برای اطلاعات سایت می‌کشید.
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

با پشتیبانی حامی مهاجر تماس بگیرید.

ناشناس
با سلام. من امروز متوجه شدم. رفتم نتیجه رو ببینم نوشته که درخواست ریجکت شده. لطفا با مدیر مشورت کنید. و یک آی دی نامبر داده. چکار کنم؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

نتایج لاتاری هنوز اعلام نشده، خطایی که دریافت می کنید به همین خاطر هست.

ناشناس
باسلام من از طریق موسسه حامی مهاجر برای لاتاری۲۰۲۲ ثبت نام کردم..زمان اعلام نتایج مشخص نیست؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

زمان اعلام نتایج در اواسط اردیبهشت هر سال می باشد.

ناشناس
سلام و عرض ادب من خودم ثبت نام کردم و در سایت اصلی دارم نتیجه رو چک میکنم با پیغام زیر مواجه میشم. The requested URL was rejected Please consult with your administrator علتش چیه؟ چی باید کرد؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

در صورتی که در سایت حامی مهاجر این ارور را مشاهده می کنید، با کارشناسان حامی مهاجر تماس بگیرید.

ناشناس
سلام و عرض ادب تا کی مهلت داریم نتایج لاتاری رو چک کنیم؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

مدت زمان بررسی نتایج لاتاری محدودیتی ندارد.

ناشناس
درود بر شما من برای امسال می خواهم ثبت نامِ لاتاری را انجام بدهم، چه اقدامی باید کنم؟ زمانِ ثبت نامش کِی هست؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

ثبت نام لاتاری ۲۰۲۴ در مهر ماه سال ۱۴۰۱ آغاز خواهد شد می تونید ثبت نام کنید.

ناشناس
سلام اسامی برندگان در یک مرحله اعلام میشه؟ یعنی اگر چک کردیم و اسممون نبود باز باید چک کنیم یا دیگه قطعا برنده نشدیم؟ من برای 2022 اقدام کردم و اسامی اعلام شده. ممنون
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

بله در یک مرحله انجام میشه و به یک باره تمام برنده ها اعلام میشه.

ناشناس
سلام ، من دخترم ٢٦ بهمن ٢١ سالش تموم ميشه، اگه تا زمان مصاحبه سنش بالاي ٢١ سال بشه چيكار بايد بكنيم؟ ممنون
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

مهم زمان ثبت نام در لاتاری هست.

ناشناس
سلام .من برنده سال ۲۰۲۲ شدم وخواهر همسرم در آمریکا داره فرم ۲۶۰ رو برامون پر میکنه .فقط یک مورد اینکه من به دلایلی در سال ۲۰۱۰ که در چین زندگی میکردم مدرک لیسانس از یک دانشگاه خریدم و الان متوجه شدم که اون دانشگاه تقلبی بود ه ؟ الان مشکلی برام پیش میاد ؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

حتما با کارشناسان تماس بگیرید تا برای شما وقت مشاوره تنظیم کنند. این مسئله نیاز به بررسی توسط کارشناسان حامی مهاجر داره.

ناشناس
درود بر شما چرا من می‌خوام نتیجه لاتاری رو ببینم، همش خطا میده؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

هنوز نتایج لاتاری اعلام نشده که قابل مشاهده باشه.

ناشناس
سلام. آقا میشه به صورت سوری متاهل شد برای ثبت نام لاتاری؟ یعنی نام همدیگه در شناسنامه ها نره ولی موقع ثبت نام متاهل معرفی کنیم خودمون رو و اطلاعات پاسپورت همسر رو وارد کنیم؟(حتما باید سند نشان دهنده ازدواج رسمی ارائه بشه به جایی؟) تشکر از اینکه واضح و شفاف مطلب میذارید و فیلم درست میکنید.
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

بله بایستی به صورت رسمی ازدواج کرده باشید. ازدواج صوری اصلا قابل قبول نیست.

ناشناس
کسایی که زمان شاه رفتن سربازی، و کارت پایان خدمت زمان شاه دارن، واسه ترجمه و واسه ds-260 چیکار باید کرد؟ آیا فرقی می‌کنه؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

خیر فرقی در ترجمه و وارد کردن اطلاعات در فرم DS-260 نداره.

ناشناس
The requested URL was rejected. Please consult with your administrator. Your support ID is: 183 برای من فقط این پیام میاد با فیلتر ش ک ن هم انجام دادم نشد فقط همین جواب از سایت لاتاری میاد مشکل از کجاست
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

هنوز نتایج لاتاری اعلام نشده. به این خاطر این ارور رو دریافت می کنید.

ناشناس
من در ثبت mail دچار مشکل شدم و الان رمز را فراموش کرده ام و نمیتوانم قبولی خودم را در لاتاری چک کنم باید چه کاری انجام بدم؟! میشه بهم پاسخ را در پیامک ارسال کنید؟
کارشناس حامی مهاجر

متوجه منظورتون نشدم.

یعنی در ثبت نام لاتاری ایمیل تون رو اشتباه وارد کردید؟

برای بررسی نتایج لاتاری نیازی به ایمیل ندارید.

ناشناس
درود وشب به خیر خدمت تمامی بزرگواران مهاجر...... من 18باید نتیجه خود رامیدیدم واز طریق کافی نت ثبت نام کردم چطور نتیجه خود را ببینم فرم ثبت نام گم کردم...... کدی چیزی هم ندارم لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

در صورتی که اطلاعات خودتون رو فراموش کردید حتما با کارشناسان حامی مهاجر در تماس باشید تا نتیجه لاتاری رو  برای شما بررسی کنند.

ناشناس
The requested URL was rejected. Please consult with your administrator. Your support ID is: 18357766256643424665 [Go Back] میخواستم بدونم این پیغام چیه
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

هنوز نتایج لاتاری اعلام نشده. به همین خاطر این ارور رو دریافت می کنید.

ناشناس
سلام وخسته نباشین . بنده میخواستم در لاتاری 2023 ثبت نام کنم و اینکه در مهر ماه شروع میشه ثبت نام لاتاری ، قراره ازدواج کنم و میخواستیم با همسر ایندم ثبت نام کنیم . اگر شرایطی پیش بیاد که قبل ثبت نام شرایط ازدواج ما بیوفته دو یا سه ماه دیگه .ایا امکانش هست که من و همسر اینده ام ثبت نام کنیم و اطلاعات همدیگرو در فرم ثبت نام لاتاری ثبت کنیم مشکلی بعدان پیش نمیاد ؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

لاتاری 2023 که به اتمام رسیده اما می تونید در لاتاری 2024 در مهر ماه 1401 ثبت نام کنید.

نکته بعدی اینکه اگر قبل از شروع ثبت نام لاتاری 2024 ازدواج کنید می تونید ثبت دوشانسه انجام بدید که در این حالت شانس برنده شدن در لاتاری رو نیز افزایش میدید.

اگر بعد از ثبت نام لاتاری ازدواج کنید و برنده لاتاری بشید می تونید در فرم DS-260 اطلاعات همسرتون رو وارد کنید و بعد کارهای اقامت در آمریکا رو انجام بدید.

ناشناس
سلام خسته نباشید ببخشید بنده هم مثل آقای pezhman هر چی کد تایید و فامیل و سال تولدو میزنم یه صفحه سفید میاد بالا که نوشته The requested URL was rejected. Please consult with your administrator. Your support ID is:............. میشه لطف کنید بگین این به چه معنی هست?اینو داخل خود سایت اصلی نشون میده!
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

این ارور به دلیل این است که قبل از اعلام نتایج لاتاری قصد دارید نتیجه لاتاری را مشاهده کنید. پس از اعلام نتیجه لاتاری تست کنید.

ناشناس
بعد از وارد کردن کد کانفرمیشن این پیام رو میده The requested URL was rejected. Please consult with your administrator. این یعنی چی؟ (از سایت اصلی میخواستم چک کنم)
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

هنوز نتایج لاتاری 2023 اعلام نشده، و شما قصد دارید قبل از اعلام نتایج لاتاری 2023 بررسی نتایج رو انجام بدید. این ارور به این خاطر به شما نمایش داده می شود.

ناشناس
سلام، میخواستم بدونم لاتاری لیست ذخیره هم داره؟ یا فقط دو گزینه has not been selected و selected داریم ،اصلا پیام پذیرفته شدن تو لاتاری چیه؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

برندگان و ذخیره برندگان لاتاری یکباره اعلام می شود. 

در صورتی که برنده شده باشید با تصویر زیر رو به رو خواهید شد.

برنده شدن در لاتاری

ناشناس
سلام.وقت بخیر.چرا سیستم اعلام نتایج خطا میده؟از روز ۱۸ تا حالا بالای ۲۰ بار چک کردم.ولی خطا میده.اطلاعاتم رو کاملا درست وارد کردم
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

چه زمانی بررسی اعلام نتایج رو انجام دادید که این ارور رو دریافت می کنید؟

ناشناس
سلام اگر کسی لاتاری انتخاب بشود اما هیچ اقدامی در جهت وقت سفارت و غیره انجام ندهد، آیا سال های بعد هم میتواند شرکت کند و شانس انتخاب شدن داشته باشد؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

بله می تونید سال های آتی هم شرکت کنید و شانس انتخاب شدن هم دارید. اما اگر خوش شانس بودید و برنده لاتاری شدید حتما از شانس خودتان استفاده کنید شاید دیگر چنین شانسی نداشته باشید.

ناشناس
سلام خسته نباشید ببخشید من هر چی کد تایید و فامیل و سال تولدو میزنم یه صفحه سفید میاد بالا که نوشته The requested URL was rejected. Please consult with your administrator.

Your support ID is:............
در سایت اصلی برای چک کردن جواب لاتاری
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

هنوز نتایج لاتاری اعلام نشده به همین دلیل این ارور رو مشاهده می کنید. لطفا 17 اردیبهشت ماه 1401 اقدام به بررسی نتایج کنید.

ناشناس
سلام علیکم من میخواهم که من را رهنمای کنید که چطور میتوانم که بیبنم برده شدم یانی
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

در این صفحه به طور کامل نحوه بررسی نتایج لاتاری را آموزش داده ایم.

ناشناس
با سلام و تشکر از دوستان عزیز بنده بعد از مطالعه سایت شما متوجه شدم با اینکه اهل تبریز هستم ولی AS که اسیا هست در رمز من موجود نیست و نتیجه 2022 را نمی اورد یعنی مشکلی هست لطفا راهنمای کنید باتشکر رمز بنده شما 202271FCV.....PPGOA
ناشناس
بنده وقتی نتیجه لاتاری رو چک کردم با پیامی مبنی بر اینکه درخواست شما ریجکت شده مواجه شدم. علت این پیام چیست؟ لازم به ذکره در موسسه شماثبت نام نکردم و مقدور هست اگر راهی داره موسسه شما این ریجکت رو رفع کنه؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

ممکنه اطلاعات اشتباه در زمان ثبت نام وارد کرده باشید. می تونید با کارشناسان حامی مهاجر تماس بگیرید تا راهنمایی بشید.

ناشناس
سلام.خسته نباشید؛من همه اطلاعات رو در سایت رسمی اعلام نتایج که وارد میکنم با خطا مواجه میشم که میگه درخواستِ شما رَد شد! میشه راهنمایی کنید.ممنون میشم. (همون چیزیو وارد میکنم در قسمتِ اطلاعات موردِ نیاز که لازم هست و لَنگشی از این سمت نیست)
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

ممکنه اطلاعات اشتباه در زمان ثبت نام وارد کرده باشید. می تونید با کارشناسان حامی مهاجر تماس بگیرید تا راهنمایی بشید.

ناشناس
سلام..خسته نباشید من چند بار رفتم چک کنم همش ارور The information entered is not valid را میده و مطمئن هستم کد درست وارد شده و فامیلی و سال تولد را هم درست وارد کردم
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

پس از اعلام نتایج لاتاری 2023 می تونید فرم تون رو ارسال کنید تا کارشناسان حامی مهاجر بررسی نتایج رو برای شما انجام بدند.

ناشناس
سلام بنده دو شانسه ثبت نام کردم اما وقتی وارد پنل کاربری میشم فقط یک Confirmation Number مربوط به خودم هست. کد تایید همسرم رو چطور بدست بیارم؟ سپاس از شما
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

ثبت نام فرم های لاتاری کمی زمان بر است، نهایتا پس از چند دقیقه فرم ثبت نام لاتاری همسرتان نیز در سایت اصلی لاتاری ثبت خواهد شد.

ناشناس
سلام وقت بخییر،بنده بصورت اینترنتی ازشرکت حامی مهاجر ثبت نام کردم البته زیرنظرکارشناس خودشرکت انجام گرفت ولی نه فایلی بمن دادند نه پرینتی الان میخواهم برسی کنم باید چیکارکنم؟ممنونم
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

ثبت نام فرم های لاتاری کمی زمان بر است، نهایتا پس از چند دقیقه ثبت نام شما انجام شده، اطلاعات و برگه تایید ثبت نام برای شما ارسال خواهد شد.

ناشناس
سلام ببخشید سوال داشتم من در حامی مهاجر ثبت نام کردم ولی هنوز نه پیامکی به دستم رسیده نه زنگی به من زده شده باید چی کار کنم اگر برنده شده باشیم همون روز اعلام نتیجه زنگ میزدید یا طول می‌کشه
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

افراد زیادی با حامی مهاجر در لاتاری ثبت نام کرده اند، بررسی نتایج همه ثبت نام شده ها زمان بر است، در صورتی که برنده شده باشید از حمایت حامی مهاجر برخوردار خواهید شد تا به خاک آمریکا برسید. پس نگران هیچ چیز نباشید.

ناشناس
سلام نتایج شنبه اعلام شده گویا چرا هنوز اطلاع رسانی نکردید پس تفاوت افرادی که خودشون ثبت نام کردن با اونایی که هزینه متقبل شدن و از طریق موسسه ثبت نام کردن چیه
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

افراد زیادی با حامی مهاجر در لاتاری ثبت نام کرده اند، بررسی نتایج همه ثبت نام شده ها زمان بر است، در صورتی که برنده شده باشید از حمایت حامی مهاجر برخوردار خواهید شد تا به خاک آمریکا برسید. پس نگران هیچ چیز نباشید.

ناشناس
سلام من با یک حساب کاربری یکبار با اسم خودم و یکبار با اسم همسرم ثبت نام کردیم. الان من کد 16 رقمی کانفرمیشن نامبر مربوط به همسرم را ندارم و داخل سایت هم فرم گم کردن کانفرمیشن نامبر را پیدا نکردم. لطفا راهنمایی کنید. ممنونم
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

اگر با حامی مهاجر اقدام به ثبت نام در لاتاری کردید نگران نباشید چون تمام اطلاعات شما محفوظ است. در صورتی که در سایت اصلی ثبت نام کرده اید کمکی از دست ما بر نمیاد.

ناشناس
سلام، من همه مواردی رو که خواسته بودن رو درست وارد میکنم ولی باز پیام میده که شما The information entered is not valid میده ممنون میشم راهنمایی کنید.
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

با پشتیبانی تماس بگیرید.

ناشناس
با سلام. بنده نمیتونم وارد پنل کاربری بشم. not found میزنه. برای همین نمیتونم نتایج رو مشاهده کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید.
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

در حال حاضر ورود به پنل کاربری امکان پذیر نیست، پس از فعال سازی پنل اطلاع رسانی خواهد شد.

ناشناس
آیا در مشهد نمایندگی دارید ؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

خیر اما به صورت آنلاین می تونید در لاتاری ثبت نام کنید و از خدمات حامی مهاجر پس از برنده شدن در لاتاری نیز بهره مند بشید.

ناشناس
سلام، سایت لاتاری این پیغام رو داده‌. یعنی چی؟ The requested URL, was rejected. Please consult your administrator.
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

قبل از اینکه نتایج لاتاری اعلام بشه اقدام به بررسی نتایج کردید که این ارور رو گرفتید یا بعد از اعلام نتایج؟

ناشناس
سلام من از طریق سایت حامی مهاجر ثبت نام کردم ولی کدی ک الان میخاد رو بهم نداده سایت چ جور میشه کد رو گرفت واسه نگاه کردن نتایج
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

با حامی مهاجر ثبت نام شدید نگران چیزی نباشید چون در زمان اعلام جواب لاتاری به شما اطلاع خواهیم داد.

ناشناس
سلام من رفتم که نتیجه رو چک کنم برام ارور rejectad میدهاین یعنی چی
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

چه زمانی چک کردید که این ارور رو گرفتید؟

ناشناس
من نشدم😢😢😢😢
کارشناس حامی مهاجر
سلام آرین عزیز ما مشتریانی داشتیم که بعد از حدود 7 سال شرکت در لاتاری گرین کارت آمریکا برنده شدند و همچنین مشتریانی هم داشتیم که در همون مرحله اول برنده لاتاری شدند. امیدواریم که سال‌های بعد خوش شانس‌تر باشی و جز برندگان لاتاری 2023 باشی.
ناشناس
سلام من از سایت شما واسه ی ثبت نام لاتاری استفاده کردم ؛ برای من هنوز ایمیلی مبنی بر برنده شدن یا نشدنم نفرستادید ؛ میخواستم ببینم فقط اگه برنده شده باشم ایمیلو میفرستید ؟ یا کلا باید خودم پیگیری کنم؟
کارشناس حامی مهاجر
درود بر شما مروارید عزیز پس از بررسی و اعلام نتایج لاتاری در هر صورت ( برنده بشوید یا نشوید ) به شما از طریق SMS و ایمیل اطلاع رسانی صورت می گیرد. همچنین برای دریافت توضیحات بیشتر می توانید با کارشناسان تماس بگیرید.
ناشناس
سلام. میخواستم بدونم که نتایج لاتاری کی اعلام میشه؟ من ثبت نام لاتاری از سایت شما انجام دادم.
کارشناس حامی مهاجر
سلام نتایج لاتاری 18 اردیبهشت اعلام شد. همکاران ما مشغول بررسی نتایج مشتریان و اطلاع‌رسانی هستند. حتما نتیجه لاتاری شما را از طریق پیامک و ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهیم کرد و در صورتی که از برندگان لاتاری 2022 آمریکا باشید، با شما تماس خواهیم گرفت.
ناشناس
من میخواهم نتایج خود را بیبینم
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

در صورتی که با حامی مهاجر اقدام به ثبت نام کرده باشید نتایج لاتاری برای شما پیامک خواهد شد.

ناشناس
سلام و ممنون از معلومات جامع و مفیدتان.میخواستم بدونم در صورتیکه در روز اعلان و جستجو در سایت مشخص شد که انتخاب نگردیده ام ایا تا چهار ماه یعنی تا سپتامبر امکان تغیر امدن در نتیجه هست یا خیر یعنی اگر روز اول گفت انتخاب نشده اید دیگه تمام؟؟؟ممنون میشم اگه پاسخ بدین.
کارشناس حامی مهاجر
سلام. از لطف شما سپاسگزاریم. نتایج اعلام شده لاتاری قطعی هستند و تغییر نمی‌کنند. در صورتی که امسال برنده نشدید، باید در لاتاری سال آینده ثبت نام کنید.
ناشناس
بررسی اعلام نتایج لاتاری ابوالفضل تشویقی
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

در صورتی که با حامی مهاجر اقدام به ثبت نام کرده باشید نتایج لاتاری برای شما پیامک خواهد شد.

ناشناس
سلام خسته نباشید ببخشید من هر چی کد تایید و فامیل و سال تولدو میزنم یه صفحه سفید میاد بالا که نوشته The requested URL was rejected. Please consult with your administrator. Your support ID is:............ میشه لطف کنید بگین این به چه معنی هستش
کارشناس حامی مهاجر
سلام. در سایت ما با این مشکل مواجه شدید یا در سایت اصلی اعلام نتایج لاتاری؟ اگر در سایت ما با این مشکل مواجه شدید لطفا با شماره 02148406 تماس بگیرید.
ناشناس
سلام،وقتتون بخیر،الان جواب لاتاری امسال اعلام شده؟ من میخوام چک کنم کد 16 رقمی رو که میزنم میگه کدت اشتباه هست،تو سایت زده 2021 هست اولش اما واسه من 2022 هست
کارشناس حامی مهاجر
سلام. نتایج لاتاری 2022 آمریکا 18 اردیبهشت اعلام شد. اگر قبل از این تاریخ وارد سایت لاتاری شدید، یکبار دیگه تست کنید.
ناشناس
ببخشید برای من یه مشکلی پیش اومده و الان می خوام جواب لاتاری رو چک کنم اما نمی تونم. مدام میگه Confirmatioد Number invalid. الان چیکار کنم؟
کارشناس حامی مهاجر
سلام. این موضوع میتونه دو تا دلیل داشته باشه : 1. یکی از اطلاعات رو غلط وارد می‌کنید. 2.قبل از اعلام نتایج لاتاری (18 اردیبهشت) وارد سایت شدید. برای حل این مشکل می‌تونید فرم گم کردن کانفرمیشن نامبر رو داخل سایت تکمیل کنید یا اینکه با شماره 02148406 تماس بگیرید.
ناشناس
تشکر از توصیح کاملتون لطفا هزینه بعداز برنده شدن هم اعلام کنید ممنون
کارشناس حامی مهاجر
سلام. از لطف شما سپاسگزاریم. برای اطلاع از هزینه بعد از برنده شدن در لاتاری، می‌تونید در سایت حامی مهاجر مقاله مشاوره برندگان لاتاری و تجربیات برندگان لاتاری رو بخونید تا به صورت کامل از شرایط بعد از برنده شدن در لاتاری مطلع بشید.
ناشناس
سلام . ایمیل قبلیم از بین رفته حالا نمیتونم وارد بشم
کارشناس حامی مهاجر
سلام. لطفا با شماره 02148406 تماس بگیرید.
ناشناس
سهمیه افغانستان در گرین کارت امریکا به چند نفر است. سال گذاشته ؟ و امسال؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

سهمیه هر کشور به طور کاملا دقیق مشخص نیست و آمار سهیمه افغانستان رو متاسفانه نداریم.

ناشناس
سلام من در سایت شما برای لاتاری ثبت نام کردم .از نحوه اطلاعات رسانی و توضیح دریافت نتایج و دسترسی به ویزا خیلی از شما سپاسگزارم به امید برنده شدنم و دریافت ویزا ⚘⚘⚘
کارشناس حامی مهاجر
سلام. از لطف شما سپاسگزاریم. خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم.
ناشناس
ممنون که همیشه ما رو راهنمایی میکنین. خدا واستون بهترین ها رو رقم بزنه
کارشناس حامی مهاجر
سلام. خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم. سپاس از آرزوی خوب شما
ناشناس
سلام ممنونم از حامی مهاجر بابت اطلاعات قشنگی که میذاره. فقط یک نکته ای هست فکر کنم اشتباه شده. چطوری از هر 100 ایرانی ثبت نام کرده 3 نفر برنده لاتاری میشن؟ کل ایرانی هایی که 2 سال پیش شرکت کردن حدود 400هزار نفر هستن و فقط 6000 نفر برنده شدن. میزان احتمال خیلی کمتر از این حرف هاست درسته؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

ممنون از لطف شما

در هر سال تعداد برنده های لاتاری بیشتر از تعداد ویزاهای تنوع نژادی است و به طور مثال اگر موجودی ویزاهای لاتاری سال 2022 برای ایرانیان 3500 ویزا باشد، تعداد برنده های انتخاب شده  لاتاری از ایرانیان 4500 نفر خواهد بود.

ناشناس
ممنونم از این همه راهنمایی دقیق و بروز خیلی عالی هستید
ناشناس
ابتدا تشکر میکنم از اطلاعات به موقع و مفیدتون شما عالی هستید
کارشناس حامی مهاجر
سلام. سپاسگزاریم، خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم.
ناشناس
راهنمایی بسیار عالی بود با تشکر
ناشناس
یک سال از همسرم جدا هستم ازدواج مجدد داشتم هنوز عقد نکردیم اسم ایشون زدم تو لاتاری برنده شم میتونم برم
کارشناس حامی مهاجر
سلام. بهتر بود در هنگام ثبت نام اطلاعات خودتون رو به صورت دقیق عنوان می‌کردید، چرا که ممکنه عنوان نکردن ازدواج قبلی برای شما دردسر ساز بشه. اگر از برندگان لاتاری 2022 بودید، حتما با شماره 02148406 تماس بگیرید تا همکارنم راهنماییتون کنند.
ناشناس
با سلام و عرض ادب من زمان ثبت نام لاتاری با همسر اولم زندگی می‌کردم ولی حکم دادگاه نگرفتم قرار بود با پسر خالم ازدواج کنم البته همسر اولم چند ساله مارو ترک کرده مهاجرت کرده من اسم پسر خالم و بچه هام بعنوان همسرم وارد کردم
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

در صورتی که در زمان ثبت نام پسرخاله شما همسرتان نبوده، وارد کردن اطلاعات غلط محسوب شده و در صورتی برنده شدن در لاتاری مشکل ساز خواهد بود.

ناشناس
با سلام و عرض ادب من زمان ثبت نام لاتاری با همسر اولم زندگی می‌کردم ولی حکم دادگاه نگرفتم قرار بود با پسر خالم ازدواج کنم البته همسر اولم چند ساله مارو ترک کرده مهاجرت کرده من اسم پسر خالم و بچه هام بعنوان همسرم وارد کردمممم
کارشناس حامی مهاجر
سلام. بهتر بود این کار رو انجام نمی‌دادید و وضعیت واقعی خودتون در اون زمان رو وارد می‌کردید. در صورت برنده شدن در لاتاری 2022 لطفا با شماره 02148406 تماس بگیرید، همکارانم راهنماییتون خواهند کرد.
ناشناس
خوش بحال اونایی که برنده میشن
ناشناس
Confirmation number این بخش چی میشه من این کد رو ندارم از کجا میتونم پیدا کنم این کد ۱۶ رقمی رو
کارشناس حامی مهاجر
سلام. اگر از طریق حامی مهاجر در لاتاری ثبت نام کرده باشید، پس از تکمیل ثبت نام به شما برگه ای داده شده که روی اون میتونید کد 16 رقمی کانفرمیشن نامبر رو مشاهده کنید. در صورتی که این برگه رو گم کردید، می‌تونید فرم گم کردن کامفرمیشن نامبر رو پر کنید تا همکارانمون بهش رسیدگی کنند.
ناشناس
الان من ثبت نام کردم ۳ روز دیگه جوابش میاد میخواستم بدونم من که از سایت حامی مهاجر ثبت نام کردم برنده بشم اس مس اون میاد توی گوشیم و اینکه موقع ثبت نام چند تا لینک داده بود الان روی اون میزنم میگه پیدا نشدش میخوام برم داخل حساب شخصیم نمیتونم میگه پیدا نشدش چطوری میشه رفت
کارشناس حامی مهاجر
سلام مشتری عزیز. همکاران ما مشغول بررسی نتایج لاتاری و اطلاع رسانی هستند. کمی صبر کنید، حتما نتیجه لاتاری رو از طریق پیامک و ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهیم کرد و در ضمن اگر از برندگان لاتاری 2022 باشید، حتما با شما تماس گرفته خواهد شد.
ناشناس
بسیار عالی و ممنونم از راهنمایی شما
کارشناس حامی مهاجر
سلام. خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم.
ناشناس
ممنون از اطلاعات مفيدي كه در اختيار گذاشتيد
کارشناس حامی مهاجر
سلام. خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم.
کارشناس حامی مهاجر
سلام. خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم.
ناشناس
سلام واحترام ممنون میشم درصورت امکان به من هم زمان اعلام کنید نتایج لاتاری چون ثبت نام کردم باتشکر.
کارشناس حامی مهاجر
سلام نتایج لاتاری 2022 آمریکا ، 18 اردیبهشت اعلام شد. اگر از طریق حامی مهاجر در لاتاری ثبت نام کردید، کمی صبر کنید تا همکارانم نتیجه رو از طریق پیامک و ایمیل به شما اطلاع رسانی کنند. در ضمن اگر جز برندگان لاتاری 2022 باشید، با شما تماس خواهیم گرفت.
ناشناس
سلام خسته نباشید یکی از شرایط حداقل دیپلم 12 ساله ست که من رشتم فنی بوده و دیپلم کامپیوتر دارم و دوسال سابقه کار هم ندارم، اما بعد از دیپلمم دانشگاه قبول شدم و بعد از سه ترم انصراف دادم من اگر لاتاری برنده شم تکلیفم چیه باید چیکار کنم؟ ممنون از اطلاعات خوبتون
کارشناس حامی مهاجر
سلام دوست عزیز. دیپلم دوازده ساله یکی از شرایط ثبت نام لاتاری هستش، ولی حامی مهاجر راهکارهایی رو برای افراد فاقد دیپلم دوازده ساله داره. توصیه می‌کنیم حتما در لاتاری 2023 آمریکا ثبت نام کنید و در صورت برنده شدن می‌تونیم مشکل شما رو حل کنیم.
ناشناس
سلام من چرا نمتونم وارد پنل کاربری خودم بشم لاتاری ثبت نام کردم
کارشناس حامی مهاجر
سلام. در حال حاضر هیچ مشکلی در ورود به پنل کاربری وجود نداره. در صورتی که باز هم با مشکل مواجه شدید، می‌تونید با شماره 02148406 تماس بگیرید تا به مشکلتون رسیدگی بشه.
ناشناس
من برای ثبت نام لاتاری مزاحم شدم در صورت امکان با ما تماس بگیرید تا ما نیز بتوانیم از خدمات موسسه شما بهره مند شویم با سپاس فراوان دکتر جهانشاهی
کارشناس حامی مهاجر
سلام. می‌تونید با استفاده از فرم ثبت نام لاتاری سایت حامی مهاجر، به راحتی در لاتاری 2023 آمریکا ثبت نام کنید. فقط کافیه وارد این فرم بشید و اطلاعاتتون رو ثبت کنید.
ناشناس
ممنون بابت همه چی
کارشناس حامی مهاجر
سلام. خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم.
ناشناس
بسیار عالی
ناشناس
سلام عزیزان دلم سال نو مبارک لطف کنید من چه جور بدونم در لاتاری برنده شدم به محضی که شنیدم یا پیام دست ام برسه شیرینی تون هم روی چشمم .....
کارشناس حامی مهاجر
سلام مهرشاد عزیز. در صورتی که از طریق حامی مهاجر در لاتاری ثبت نام کرده باشید، همکارانم نتیجه لاتاری را برای شما پیامک و ایمیل می‌کنند و اگر جز برندگان لاتاری 2022 باشید، با شما تماس گرفته خواهد شد. اگر جز مشتریان ما نیستید، می‌تونید اطلاعاتتون رو در فرم ابتدای مقاله تکمیل و برای ما ارسال کنید.
ناشناس
سلام،در صورت قبولی میتونم در ادامه ی مسیر از این موسسه کمک و مشاوره بگیرم؟ دوم، ظاهرا متوجه شدم امریکا بیشتر به کسانی ویزا میده که حداقل بدرد کشورش بیاد! اینکه به محض قبولی یک عده ای به افرادی متصل میشن و برای پول زیاد و شریک شدن در لاتاری ازدواج صوری میکنن، کارآمد هست بشه اینکارو کرد؟ ممنون
کارشناس حامی مهاجر
سلام. بله، حامی مهاجر تا هنگام رسیدن به آمریکا با مشتریانش همراه هست. در صورتی که از برندگان لاتاری 2022 هستید، می‌تونید برای هماهنگی وقت مشاوره با شماره 02148406 تماس بگیرید. برای جواب دقیق به سوالتون هم می‌تونید مقاله مشاوره برندگان لاتاری رو بخونید.
ناشناس
سلام وقت بخیر من از طریق موسسه حامی مهاجر ثبت نام لاتاری رو برام انجام دادن منتهی اطلاعی درمورد جواب لاتاری ندارم میشه راهنمایی کنید چطور پیگیر جواب لاتاری باشم؟
کارشناس حامی مهاجر
سلام وقت بخیر. احتیاجی به پیگیری نیست، همکاران ما مشغول بررسی نتایج مشتریان و اطلاع‌رسانی هستند. حتما نتیجه لاتاری شما را از طریق پیامک و ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهیم کرد و در صورتی که از برندگان لاتاری 2022 آمریکا باشید، با شما تماس خواهیم گرفت.
مطالب مرتبط
سه شنبه 12 اسفند 1399
ثبت نام لاتاری 2024 (۱۴۰۱) آمریکا: زمان,شرایط و هزینه

ثبت نام لاتاری 2024 یا لاتاری ۱۴۰۱، در اوایل اکتبر 2022 (اواسط مهرماه) آغاز می‌شود و تا اواسط نوامبر 2022 (اواسط آبان ماه) ادامه خواهد داشت. در این مقاله توضیح می‌دهیم لاتاری آمریکا چیست و چگونه در آن ثبت نام کنید. ...

ادامه مطلب
سه شنبه 12 اسفند 1399
کارنت شدن کیس برنده لاتاری

یک برنده لاتاری گرین کارت پس از تکمیل فرم DS-260 و امضای دیجیتالی آن باید منتظر بماند تا کیس برنده لاتاری کارنت شود. کارنت شدن به معنی جریان ا ...

ادامه مطلب
سه شنبه 31 فروردین 1400
راه حل بازیابی کد رهگیری یا کانفرمیشن نامبر لاتاری 2023

موسسه حامی مهاجر بهترین راه حل را برای بازیابی کد کانفرمیشن نامبر لاتاری یا کد رهگیری لاتاری ارائه می دهد ...

ادامه مطلب