لوگو موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

اگر مقاله راه های مهاجرت به آمریکا را در سایت ما بخوانید، متوجه می‌شوید که برنامه لاتاری گرین کارت آمریکا ساده‌ ترین و ارزان‌ترین روش برای مهاجرت به آمریکا است. برای ثبت نام در برنامه لاتاری آمریکا که هر سال برگزار می‌شود، نیاز به شرایط خاص و ویژه ای ندارید و تقریبا همه افراد می‌توانند در لاتاری آمریکا ثبت نام کنند. برندگان هر دوره از لاتاری آمریکا پس از دریافت ویزای لاتاری، می‌توانند همراه با خانواده خود (یعنی همسر و فرزندان زیر 21 سال مجردشان) وارد کشور آمریکا شوند و ضمن زندگی همیشگی در کشور آمریکا، از امتیازات شهروندان آمریکایی همچون کار و تحصیل در آمریکا بهره‌مند شوند.

برنامه لاتاری آمریکا امسال (سال 1401) ، Dv lottery program 2024 یا لاتاری 2024 آمریکا نام دارد، زمان ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا از اواسط مهرماه آغاز خواهد شد. در این مقاله قصد داریم درباره نحوه ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا ، زمان ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا ، شرایط ثبت نام در لاتاری 2024 آمریکا ، مدارک لازم برای ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا و هزینه ثبت نام در لاتاری 2024 آمریکا توضیحات جامع و کاملی را ارائه دهیم.

هدف از نوشتن این مقاله جامع برای ثبت نام لاتاری 2024 این است که شما را با تمام ابعاد برنامه لاتاری آمریکا و نحوه ثبت نام در لاتاری آمریکا آشنا کنیم و به همه سوالات شما در زمینه ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا پاسخ دهیم. در این مقاله به بررسی مواردی همچون ثبت نام رایگان در لاتاری 2024، ثبت نام لاتاری 2024 بدون پاسپورت ، شانس برنده شدن در لاتاری آمریکا و راه های افزایش آن ، شرایط عکس لاتاری و پاسخ به سوالات متداول ثبت نام لاتاری آمریکا می‌پردازیم. بنابراین توصیه می‌کنیم که حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

موسسه حامی مهاجر یک شرکت مهاجرتی معتبر در زمینه مهاجرت به آمریکا است و متخصص در اموری همچون ثبت‌نام لاتاری ، مشاوره لاتاری ، اخذ ویزای توریستی آمریکا، اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های آمریکا و مشاوره برای اخذ اقامت دائم آمریکا است. از همین الان می‌توانید از طریق فرم ثبت نام لاتاری حامی مهاجر به صورت آنلاین در لاتاری 2024 آمریکا ثبت نام کنید یا از طریق سامانه دریافت وقت حضوری ، وقت ثبت نام حضوری لاتاری در دفتر موسسه حامی مهاجر را دریافت کنید. در صورت نیاز برای تماس با کارشناسان موسسه حامی مهاجر می‌توانید با شماره 02148406 تماس حاصل فرمایید.

لاتاری آمریکا

قبل از آنکه درباره نحوه ثبت نام در لاتاری 2024 آمریکا صحبت کنیم، اجازه دهید که به صورت مختصر درباره فلسفه برنامه لاتاری گرین کارت آمریکا صحبت کنیم و توضیح دهیم که چرا دولت آمریکا هر سال به وسیله برگزاری قرعه کشی و فقط از روی شانس، به تعدادی از مردم جهان اجازه مهاجرت به آمریکا و زندگی همیشگی در این کشور را می‌دهد. چرا که احتمالا این اولین سوالی است که قبل از ثبت نام در لاتاری آمریکا از خود می‌پرسید.

همانطور که می‌دانید تشکیل کشور آمریکا حاصل مهاجرت اختیاری و اجباری نژادهای مختلف مردم جهان به این کشور است. اولین بار اروپاییان ماجراجو وارد قاره آمریکا شدند و پس اخراج قبایل بومی سرخپوست در زمین‌های آمریکا مستقر شدند. با شروع پیشرفت کشور آمریکا نیاز شدیدی به نیروی کار بود، بنابراین مردم بسیار زیادی از نژادهای گوناگون همچون چینی، ایتالیایی، هندی و سیاه‌ پوستان به اجبار یا اختیار خود وارد آمریکا شدند. به دلیل وجود نژادهای بسیار گوناگون در آمریکا، تعادل نژادی در این کشور از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و دولت آمریکا برنامه های تشویقی مهاجرتی برای نژادهایی در نظر گرفته است که در آمریکا از جمعیت کمتری برخوردار هستند.

برنامه لاتاری گرین کارت آمریکا یکی از همین برنامه های تشویقی است که هر سال برگزار می‌شود. در هر برنامه لاتاری آمریکا، تعداد مشخصی ویزای تنوع نژادی یا DV برای نژادهای مختلف مردم جهان در نظر گرفته می‌شود و برای تقسیم عادلانه ویزاهای تنوع نژادی میان مردم جهان از یک سیستم قرعه کشی یا لاتاری استفاده می‌شود. پس از ثبت نام در لاتاری برای دریافت ویزای تنوع نژادی آمریکا فقط به شانس برای برنده شدن در قرعه کشی لاتاری نیاز دارید و احتیاج به داشتن شرایط خاص و ویژه نخواهید داشت.

البته برای ثبت نام در لاتاری آمریکا نیاز به رعایت شرایط ثبت نام در لاتاری دارید که شرایط چندان سختی نیست و در ادامه آن را توضیح خواهیم داد، اما در صورت ثبت نام صحیح در لاتاری و برنده شدن در لاتاری آمریکا، برای دریافت ویزای تنوع نژادی هیچ شرایط خاصی وجود ندارد و برندگان لاتاری پس از اخذ ویزا می‌توانند وارد آمریکا شوند و برای همیشه در این کشور زندگی کنند.

ثبت نام لاتاری آمریکا

با خواندن قسمت قبل احتمالا متوجه این موضوع شده‌اید که مهاجرت به آمریکا با برنامه لاتاری فقط به ثبت نام در لاتاری آمریکا و داشتن شانس نیاز دارد. هزینه ثبت نام در لاتاری آمریکا بسیار اندک است و تقریبا همه افراد شرایط آسان ثبت نام در لاتاری آمریکا را دارند. بنابراین توصیه می‌کنیم که هر سال با ثبت نام در لاتاری آمریکا، شانس خود را برای مهاجرت آسان و بدون دردسر به آمریکا امتحان کنید. با ثبت نام سالانه در لاتاری چیز خاصی از دست نخواهید نداد، اما در صورت برنده شدن امتیاز بزرگ زندگی در آمریکا را به دست خواهید آورد.

بنابراین به علاقه‌مندان مهاجرت و زندگی در آمریکا توصیه می‌کنیم که ثبت نام لاتاری 1401 یا 2024 آمریکا را از دست ندهند و حتما شانس خود را در لاتاری امسال آمریکا امتحان نمایند. ثبت نام لاتاری آمریکا به دو روش ثبت نام مستقیم در سایت اصلی لاتاری آمریکا و ثبت نام واسطه ای از طریق موسسه حامی مهاجر امکان‌پذیر است. در ادامه مقاله نحوه ثبت نام لاتاری 1401 یا 2024 آمریکا ، شرایط و هزینه آن را توضیح خواهیم داد و به تمام سوالات شما در زمینه ثبت نام لاتاری آمریکا پاسخ خواهیم داد.

دستورالعمل ثبت نام لاتاری 1401 یا 2024

دستورالعمل ثبت نام در هر برنامه لاتاری آمریکا، معمولا چند روز قبل از شروع رسمی زمان ثبت نام لاتاری منتشر می‌شود و در آن بیان می‌شود که متولدین کدام کشورها اجازه ثبت نام در لاتاری را دارند، تاریخ قطعی ثبت نام لاتاری در چه زمانی شروع می‌شود و برای ثبت نام در لاتاری نیاز به چه مدارکی است. دستورالعمل رسمی ثبت نام لاتاری 1401 یا 2024 نیز در اواسط مهرماه منتشر خواهد شد و پیش بینی می‌شود تغییر خاصی نسبت به برنامه های لاتاری سال‌ قبل در آن مشاهده نشود. 

زمان ثبت نام لاتاری

پیش‌بینی می‌شود بر طبق دستورالعمل ثبت نام لاتاری 1401،  تاریخ دقیق ثبت نام لاتاری 2024 از اوایل اکتبر 2022 شروع شود. بنابراین زمان دقیق ثبت نام لاتاری به وقت ایران، از اواسط مهر ماه 1401 شروع خواهد شد. مهلت ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا نیز احتمالا 33 روز و تا اوایل نوامبر 2022 خواهد بود. بنابراین مهلت ثبت نام در لاتاری 1401 به وقت ایران تا اواسط آبان 1401 خواهد بود. دقت کنید که برای ثبت نام در لاتاری 2024 آمریکا حتما باید در مهلت تعیین شده ثبت نام خود را تکمیل کنید، چرا که مهلت ثبت نام تمدید نخواهد شد و در صورت از دست دادن این مهلت، باید تا سال بعد منتظر بمانید. در ادامه می‌توانید جدول مقایسه زمان ثبت نام لاتاری در سال های گذشته را مشاهده کنید.

جدول مقایسه زمان ثبت نام لاتاری در سالهای گذشته

با مشاهده جدول زیر، یک نکته مهم در مورد نحوه نام‌ گذاری برنامه های لاتاری آمریکا را متوجه خواهید شد. سالی که در انتهای نام هر برنامه لاتاری آمریکا آورده می‌شود، سال مالی است که در آن برنامه لاتاری برای همیشه به پایان خواهد رسید. به طور مثال همانطور که در جدول زیر می‌بینید، ثبت نام برنامه لاتاری 2023 آمریکا در سال 2021 انجام می‌شود، نتیجه لاتاری 2023 آمریکا در سال 2022 اعلام می‌شود و پرونده برندگان لاتاری 2023، در تاریخ 30 سپتامبر 2023 برای همیشه بسته خواهد شد.

نام برنامه لاتاری آمریکا

تاریخ شروع ثبت نام لاتاری

مهلت ثبت نام لاتاری

(تاریخ پایان ثبت نام)

زمان اعلام نتایج

تاریخ بسته شدن پرونده لاتاری

لاتاری 2019 آمریکا

3 اکتبر 2017

22 نوامبر 2017

می 2018

30 سپتامبر 2019

لاتاری 2020 آمریکا

3 اکتبر 2018

06 نوامبر 2018

می 2019

30 سپتامبر 2020

لاتاری 2021 آمریکا

2 اکتبر 2019

05 نوامبر 2019

می 2020

30 سپتامبر 2021

لاتاری 2022 آمریکا

7 اکتبر 2020

10 نوامبر 2020

می 2021

30 سپتامبر 2022

لاتاری 2023 آمریکا

6 اکتبر 2021
(14مهر 1400)

09 نوامبر 2021
(18 آبان 1400)

می 2022

30 سپتامبر 2023

زمان و تاریخ ثبت نام لاتاری 1401

همانطور که در بالا توضیح دادیم، برنامه لاتاری آمریکا در سال 1401 ، لاتاری 2024 آمریکا نام دارد و همانطور که توضیح داده شد، زمان ثبت نام لاتاری 1401 به وقت ایران، از اواسط مهرماه آغاز می‌شود و تا اواسط آبان ماه 1401 ادامه خواهد داشت. در صورت هرگونه تغییر در زمان ثبت نام لاتاری 1401 از طریق صفحه اینستاگرام حامی مهاجر اطلاع رسانی خواهد شد و مطالب نوشته شده در این مقاله نیز به روز رسانی خواهد شد. البته متقاضیان ثبت نام در لاتاری 2024 آمریکا که قصد دارند از خدمات حامی مهاجر برای ثبت نام در لاتاری استفاده کنند، نیازی به صبر کردن تا زمان شروع ثبت نام لاتاری 2024 ندارند و می‌توانند از همین الان به وسیله فرم آنلاین سایت حامی مهاجر، ثبت نام در لاتاری 2024 آمریکا را به انجام رسانند.

مهلت ثبت نام در لاتاری 2024

مهلت ثبت نام در لاتاری 2024 همانند دوره های گذشته، 33 روز است و تا اواسط آبان 1401 (اوایل نوامبر 2021) ، فرصت دارید تا در لاتاری 2024 آمریکا ثبت نام کنید. به این نکته مهم توجه داشته باشید که مهلت ثبت نام در لاتاری 2024 تمدید نخواهد شد، چنانچه متقاضیان در مدت یک ماهه تعیین شده ثبت نام نکنند، مهلت ثبت نام در لاتاری 2024 را از دست خواهند داد و برای ثبت نام مجدد در لاتاری باید تا سال بعد صبر کنند. بنابراین توصیه می‌کنیم که به منظور فراموش نکردن زمان ثبت لاتاری و هم به منظور اینکه کارشناسان ما در حامی مهاجر اطلاعات ثبت شده توسط شما را با دقت و فرصت بیشتری بررسی کنند، از همین الان به وسیله فرم آنلاین حامی مهاجر در لاتاری 2024 آمریکا ثبت نام نمایید و ثبت نام خود را در روزهای آخر زمان ثبت نام لاتاری 2024 انجام ندهید.

ثبت نام لاتاری آمریکا 2024 سایت اصلی

برای ثبت نام لاتاری آمریکا دو راه وجود دارد. راه اول این است که از طریق فرم سایت اصلی لاتاری آمریکا اقدام کنید. برای ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا در سایت اصلی، باید به نکات زیر توجه داشته باشید :

 • فرم ثبت نام لاتاری آمریکا در سایت اصلی به زبان انگلیسی است، بنابراین برای ثبت نام لاتاری 2024 سایت اصلی باید به زبان انگلیسی مسلط باشید و بتوانید اطلاعات خود را به زبان انگلیسی درون فرم تکمیل کنید. توجه کنید که در هنگام نوشتن آدرس خود نیز باید نگارش انگلیسی آدرس را رعایت فرمایید که با نگارش فارسی آدرس متفاوت است.
 • چنانچه اطلاعات خود را به اشتباه درون فرم ثبت نام لاتاری آمریکا در سایت اصلی وارد کنید، هیچ گونه خطایی به شما نشان داده نمی‌شود و اطلاعات شما در هر صورت ثبت نهایی خواهد شد.
 • پس از ثبت نهایی اطلاعات خود در سایت اصلی لاتاری آمریکا به هیچ عنوان امکان ویرایش یا تغییر اطلاعات خود را نخواهید داشت.
 • یک شخص نمی‌تواند دو فرم ثبت نام لاتاری در سایت اصلی تکمیل کند. چنانچه شخصی در سایت اصلی لاتاری آمریکا دو فرم برای خود تکمیل کند، هر دو فرم او حذف خواهد شد و شانس شرکت در قرعه کشی لاتاری را از دست خواهد داد. بنابراین در صورت ورود اشتباه اطلاعات خود در فرم ثبت نام لاتاری سایت اصلی، نه امکان ویرایش خود را خواهید داشت، نه می‌توانید دوباره فرم جدیدی را تکمیل و ارسال کنید.
 • در صورتی که اطلاعات و فرمت عکس ثبت شده شما در فرم ثبت نام لاتاری اشتباه باشد، فرم شما به صورت خودکار از شرکت در قرعه کشی لاتاری آمریکا کنار گذاشته خواهد شد و هیچ پیام یا اخطاری در این زمینه دریافت نخواهید کرد. بنابراین بدون اینکه متوجه شوید در قرعه کشی شرکت داده نخواهید شد و شانس شما از بین خواهد رفت.
 • در هنگام اعلام نتایج لاتاری، هیچگونه نامه، پیام کوتاه و یا ایمیل از طرف نهاد رسمی برگزار کننده لاتاری برای شما ارسال نمی‌شود. در صورتی که برنده لاتاری باشید یا آنکه انتخاب نشده باشید، باید خودتان به سایت اعلام نتایج لاتاری مراجعه کنید و نتیجه را بررسی کنید. برای آشنایی با نحوه اعلام نتایج لاتاری، می‌توانید مقاله نحوه چک کردن نتایج لاتاری در سایت اصلی را بخوانید.
 • سایت اصلی لاتاری آمریکا هیچگونه خدمات پشتیبانی ندارد. در صورتی که در هنگام تکمیل فرم ثبت نام لاتاری در سایت اصلی با مشکلی مواجه شوید، نمی‌توانید مشکل خود را پیگیری کنید.

ثبت نام رایگان لاتاری آمریکا

با توجه به مواردی که در بالا به آن اشاره شد، سایت ثبت نام لاتاری آمریکا هیچ امکاناتی را برای کاربران فراهم نمی‌کند و تنها درگاهی برای دریافت اطلاعات است. تنها مزیت سایت اصلی این است که ثبت نام لاتاری آمریکا رایگان در آن انجام می‌شود. چنانچه قصد ثبت نام رایگان لاتاری 2024 آمریکا را دارید، می‌توانید در تاریخ شروع ثبت نام لاتاری 2024 ، به سایت اصلی لاتاری آمریکا مراجعه کنید و پس از مطالعه دستورالعمل ها مراحل تعیین شده را به منظور ثبت نام در لاتاری 2024 آمریکا طی کنید.

چنانچه تجربه و تخصص کافی برای تکمیل فرم ثبت نام لاتاری را دارید و مطمئن هستید که همه اطلاعات خود را به درستی بر روی سایت اصلی لاتاری آمریکا تکمیل می‌کنید، در آن صورت می‌توانید از ثبت نام رایگان لاتاری آمریکا در سایت اصلی استفاده کنید؛ اما چنانچه تجربه و تخصص کافی برای تکمیل فرم ثبت نام لاتاری را ندارید و یا نیاز به خدمات بیشتری در زمینه ثبت نام لاتاری دارید، توصیه می‌کنیم که به وسیله استفاده از خدمات حامی مهاجر در لاتاری 2024 آمریکا ثبت نام کنید.

درست است که با این روش ثبت لاتاری آمریکا رایگان نیست، اما مطمئنا خدماتی در زمینه ثبت نام لاتاری دریافت می‌کنید که ارزش هزینه را خواهد داشت. در قسمت بعدی به صورت کامل درباره نحوه ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا توسط موسسه حامی مهاجر و خدمات ما در زمینه ثبت نام لاتاری آشنا خواهید شد و توضیح خواهیم داد که چرا با وجود ثبت نام رایگان لاتاری آمریکا در سایت اصلی، بهتر است از خدمات ثبت نام لاتاری حامی مهاجر استفاده کنید.

ثبت نام لاتاری آمریکا 2024 با حامی مهاجر

در بخش قبلی به صورت کامل در مورد ثبت نام لاتاری آمریکا 2024 در سایت اصلی صحبت کردیم و توصیه کردیم در صورت نداشتن تجربه و تخصص کافی برای تکمیل فرم لاتاری یا نیاز به خدمات بیشتر در زمینه ثبت نام لاتاری 2024، حتما از خدمات ثبت نام لاتاری حامی مهاجر استفاده کنید. در این قسمت توضیحات کاملی درباره ثبت نام لاتاری آمریکا 2024 با حامی مهاجر ارائه خواهیم کرد. ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا توسط حامی مهاجر از دو طریق زیر امکان پذیر است :

 • ثبت نام در لاتاری 2024 آمریکا به وسیله فرم آنلاین سایت حامی مهاجر : متقاضیان ثبت نام لاتاری در این روش می‌توانند با مراجعه به فرم آنلاین ثبت نام لاتاری موسسه حامی مهاجر اطلاعات خود را برای موسسه ارسال کنند. یکی از مزیت های اصلی روش آنلاین این است که افرادی که در تهران زندگی نمی‌کنند، می‌توانند به راحتی از خدمات ثبت نام لاتاری حامی مهاجر استفاده کنند. در ادامه بیشتر درباره سایر مزیت های روش آنلاین توضیح خواهیم داد.
 • ثبت نام حضوری در لاتاری 2024 آمریکا با مراجعه به دفتر حامی مهاجر :  متقاضیانی که نسبت به ثبت آنلاین لاتاری آمریکا بی اعتماد هستند یا نیاز به خدمات عکاسی لاتاری دارند، می‌توانند از طریق سایت حامی مهاجر، وقت حضوری ثبت نام در لاتاری دریافت کنند و در زمان تعیین شده به دفتر موسسه حامی مهاجر در تهران مراجعه کنند. در ادامه بیشتر در مورد نحوه ثبت نام حضوری لاتاری در دفتر شرکت حامی مهاجر صحبت خواهیم کرد.

ثبت نام لاتاری آمریکا 2024 با فرم آنلاین سایت حامی مهاجر

آن دسته از متقاضیان ثبت نام لاتاری که در تهران نیستند و یا تمایل به استفاده از خدمات آنلاین حامی مهاجر برای ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا دارند. می‌توانند از همین الان با ورود به فرم آنلاین ثبت نام لاتاری موسسه حامی مهاجر ثبت نام خود در لاتاری 2024 آمریکا را انجام دهند. از جمله مزایای ثبت نام آنلاین لاتاری با حامی مهاجر نسبت به ثبت نام در سایت اصلی لاتاری آمریکا، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فرم آنلاین ثبت نام لاتاری حامی مهاجر با زبان فارسی طراحی شده است و تمام توضیحات مربوط به تکمیل آن درون فرم وجود دارد. بنابراین متقاضیان ثبت نام لاتاری می‌توانند به راحتی اطلاعات خود را درون فرم تکمیل کنند.
 • برای ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا از طریق فرم سایت حامی مهاجر نیاز نیست تا زمان شروع رسمی ثبت نام لاتاری در سایت اصلی منتظر بمانید و می‌توانید از همین الان ثبت نام خود را بر روی وبسایت حامی مهاجر انجام دهید. کارشناسان ما به محض شروع رسمی ثبت نام لاتاری، اطلاعات شما را بررسی کرده و بر روی سایت اصلی وارد می‌کنند.
 • متقاضیان ثبت نام لاتاری می‌توانند آدرس خود را به زبان فارسی در فرم ثبت نام لاتاری حامی مهاجر وارد کنند، بنابراین با استفاده از فرم حامی مهاجر نیازی به دانستن نحوه نگارش آدرس به زبان انگلیسی نیست و کارشناسان حامی مهاجر آدرس فارسی شما را به نگارش انگلیسی تبدیل خواهند کرد.
 • چنانچه از طریق فرم حامی مهاجر در لاتاری 2024 آمریکا ثبت نام کنید، صحت اطلاعات وارد شده از طرف شما در دو مرحله بررسی خواهد شد. در مرحله اول فرم آنلاین حامی مهاجر به گونه ای طراحی شده است که از اشتباهات رایج کاربران در ورود اطلاعاتی همچون شماره پاسپورت، تاریخ تولد، ایمیل و... جلوگیری می‌کند. در مرحله دوم کارشناسان حامی مهاجر فرم های ثبت شده را مجددا بررسی می‌کند و پس مطمئن شدن از صحیح بودن عکس لاتاری و اطلاعات مهم، اطلاعات متقاضیان را بر روی سایت اصلی لاتاری ثبت می‌کنند.
 • متقاضیانی که ثبت نام لاتاری 2024 را از طریق فرم سایت حامی مهاجر انجام می‌دهند، از خدمات پشتیبانی موسسه بهره‌مند می‌شوند و در صورت داشتن هرگونه سوال یا بروز هر گونه اشکال در هنگام ثبت نام می‌توانند از طریق شماره تلفن 02148406 (30 خط ویژه) با ما تماس بگیرند یا از طریق پشتیبانی واتس اپ و اینستاگرام با ما در ارتباط باشند.
 • پرداخت هزینه ثبت نام لاتاری در فرم سایت حامی مهاجر از طریق درگاه امن بانکی انجام می‌شود. سایت حامی مهاجر نیز دارای نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد) است، بنابراین متقاضیان می‌توانند با اطمینان خاطر هزینه ثبت نام در لاتاری را پرداخت کنند.

ثبت نام حضوری در لاتاری 2024 آمریکا با مراجعه به دفتر حامی مهاجر

آن دسته از متقاضیان ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا که آشنایی کافی با ثبت نام های اینترنتی ندارند و یا بنا به دلایلی اعتمادی به ثبت نام های آنلاین ندارند. می‌توانند با مراجعه به دفتر موسسه حامی مهاجر در تهران، از خدمت ثبت نام حضوری در لاتاری 2024 آمریکا استفاده کنند. برای استفاده از خدمت ثبت نام حضوری لاتاری، نیاز به دریافت نوبت است.

ثبت نام حضوری لاتاری در دفتر موسسه حامی مهاجر از اواسط مهر 1401 تا اواسط آبان 1401 همه روزه (حتی روزهای تعطیل) از ساعت 9 صبح تا 9 شب انجام می‌شودبرای دریافت نوبت ثبت نام حضوری لاتاری می‌توانید از طریق شماره تلفن 02148406 با موسسه حامی مهاجر تماس بگیرید یا اینکه از طریق سامانه اینترنتی دریافت وقت حضوری اقدام نمایید.

از جمله مزایای ثبت نام حضوری لاتاری 2024 آمریکا با حامی مهاجر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در ثبت نام حضوری لاتاری، اطلاعات متقاضیان از طریق فرم کاغذی دریافت می‌شود و متقاضیان می‌توانند از راهنمایی سریع حضوری بهره‌مند شوند. بنابراین افرادی که هیچگونه اطلاعاتی در زمینه ثبت نام اینترنتی ندارند، می‌توانند به راحتی ثبت نام خود را انجام دهند.
 • یکی از خدمات ثبت نام حضوری لاتاری در موسسه حامی مهاجر ، خدمات عکاسی است. مشتریانی که عکس جدید ندارند یا تمایل دارند عکس مناسب با شرایط لاتاری داشته باشند، می‌توانند از خدمت ثبت نام حضوری لاتاری استفاده کنند و از خدمات عکاسی لاتاری در موسسه حامی مهاجر استفاده کنند.
 • متقاضیانی که به هر دلیل امکان پرداخت وجه به صورت آنلاین را ندارند، می‌توانند با ثبت نام حضوری، هزینه ثبت نام لاتاری را به وسیله کارت بانکی یا وجه نقد پرداخت کنند.
 • ثبت نام حضوری لاتاری در موسسه حامی مهاجر از ساعت 9 صبح تا 9 شب و حتی در روزهای تعطیل نیز انجام می‌شود، بنابراین متقاضیانی که مشغول به کار هستند، می‌توانند بدون گرفتن مرخصی برای ثبت نام حضوری لاتاری مراجعه کنند.

مزایای ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا با حامی مهاجر

یکی از سوالاتی که متقاضیان ثبت نام لاتاری در هنگام تصمیم‌گیری برای انتخاب خدمات ما با آن مواجه هستند، این است که چرا باید از خدمات موسسه حامی مهاجر برای ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا استفاده کنیم. بنابراین در این قسمت قصد داریم به بیان مزایای ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا با حامی مهاجر بپردازیم. از جمله این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • خدمات کارگزاری رایگان برندگان لاتاری 2024

کسانی که از طریق موسسه حامی مهاجر اقدام به ثبت نام لاتاری 2024 میکنند، بعد از برنده شدن از هزینه های آتی کارگزاری معاف خواهند بود.

 • اطلاع رسانی به موقع نتایج لاتاری

نهاد اصلی برگزارکننده لاتاری آمریکا، هیچگونه اطلاع رسانی در زمینه اعلام نتایج لاتاری از طریق ایمیل با پیامک ندارد؛ اما چنانچه ثبت نام لاتاری را با موسسه حامی مهاجر انجام دهید. نتایج لاتاری شما توسط موسسه حامی مهاجر بررسی خواهد شد و از طریق پیامک و ایمیل در جریان نتیجه خود قرار خواهید گرفت. در صورت برنده شدن در لاتاری نیز، با شما تماس خواهیم گرفت.

 • صحت ثبت نام لاتاری

کارشناسان حامی مهاجر اطلاعات مربوط به متقاضیان ثبت نام در لاتاری آمریکا را بررسی می‌کنند و سپس بر روی سایت اصلی لاتاری آمریکا وارد می‌کنند. بنابراین کسانی که از طریق حامی مهاجر در لاتاری ثبت نام می‌کنند، می‌توانند از صحت ثبت نام خود در لاتاری آمریکا مطمئن باشند.

 • آرشیو اطلاعات ثبت نام لاتاری

اطلاعات ثبت نامی شما توسط ما آرشیو خواهد شد و هرگز نگران فراموشی یا گم کردن آن نخواهید شد.

 • ارائه خدمات ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا به دو صورت آنلاین و حضوری

همانطور که گفتیم متقاضیان ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا می‌توانند به دو صورت ثبت نام آنلاین از طریق سایت حامی مهاجر و ثبت نام حضوری با مراجعه به دفتر شرکت، از خدمات موسسه حامی مهاجر استفاده کنند و هیچ محدودیتی در ارائه خدمات ما وجود ندارد.

 • ارائه خدمات عکاسی لاتاری در دفتر موسسه حامی مهاجر

کسانی که به صورت حضوری برای ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا مراجعه می‌کنند، می‌توانند از خدمات عکاسی لاتاری در دفتر موسسه استفاده کنند.

 • تخصص و تجربه در زمینه ثبت نام لاتاری

موسسه حامی مهاجر یک شرکت مهاجرتی معتبر در زمینه مهاجرت به آمریکا و کاناداست. تخصص و کار ما امور مربوط به مهاجرت است. بنابراین توصیه می‌کنیم که برای ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا حتما از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

 • پاسخگویی پایدار و پشتیبانی همیشگی از مشتریان

برخی از متقاضیان شرکت در لاتاری، ثبت نام خود را در کافی نت ها و یا سایت هایی انجام می‌دهند که فقط یک ماه خدمات ثبت نام لاتاری را انجام می‌دهند و پس از اتمام دوره ثبت نام لاتاری هیچ پاسخی به مشتریان خود نمی‌دهند. همانطور که گفتیم فعالیت شرکت حامی مهاجر به صورت تخصصی در زمینه مهاجرت است و  پس از دوره ثبت نام لاتاری نیز از مشتریان خود پشتیبانی می‌کند و پاسخگوی سوالات و مشکلات آن‌هاست.

مقایسه ثبت نام لاتاری سایت اصلی با ثبت نام لاتاری به وسیله حامی مهاجر

در جدول زیر به صورت خلاصه مقایسه ای میان ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا در سایت اصلی و ثبت نام در لاتاری 2024 به وسیله حامی مهاجر انجام شده است.

مشخصه مقایسه ثبت نام در سایت اصلی لاتاری آمریکا ثبت نام در لاتاری آمریکا با حامی مهاجر
آرشیو اطلاعات ثبت نام ثبت نام در لاتاری ثبت نام در لاتاری
امکان بازیابی اطلاعات ثبت نام در لاتاری ثبت نام در لاتاری
برسی نتایج توسط آژانس ثبت نام در لاتاری ثبت نام در لاتاری
برسی فنی عکس لاتاری ثبت نام در لاتاری ثبت نام در لاتاری
برسی ابعاد و سایز عکس ثبت نام در لاتاری ثبت نام در لاتاری
مشاوره ثبت نام لاتاری ثبت نام در لاتاری ثبت نام در لاتاری
رفع ایرادات احتمالی ثبت نام در لاتاری ثبت نام در لاتاری
اعلام نتایج با پیامک ثبت نام در لاتاری ثبت نام در لاتاری
اعلام نتایج با ایمیل ثبت نام در لاتاری ثبت نام در لاتاری
اعلام نتیجه با تماس تلفنی ثبت نام در لاتاری ثبت نام در لاتاری
مشاوره برنده لاتاری ثبت نام در لاتاری ثبت نام در لاتاری
کارگزاری رایگان برنده ها ثبت نام در لاتاری ثبت نام در لاتاری
هزینه ثبت نام رایگان یکصد و پنجاه هزار تومان
 

چگونه می‌توانیم به حامی مهاجر اعتماد کنیم؟

توصیه‌ای که همواره به متقاضیان ثبت نام لاتاری انجام می‌دهیم این است که در صورتی که قصد دارید در لاتاری 2024 آمریکا ثبت نام کنید، این کار را حتما از طریق موسسات معتبر مهاجرتی انجام دهید. متاسفانه همانطور که گفتیم برخی افراد یا سایت ها فقط به مدت محدودی کار ثبت نام لاتاری را انجام می‌دهند و پس از اتمام دوره ثبت نام لاتاری، هیچ پاسخگویی و پشتیبانی به مشتریان خود ارائه نمی‌دهند. برخی سایت ها نیز فقط کلاهبردارانی هستند که بعد از دریافت وجه هیچگونه خدماتی به مشتریان ارائه نمی‌دهند.

بنابراین برای ثبت نام لاتاری باید حتما موسسه ای را انتخاب کنید که بتوانید به آن اعتماد کنید. شما به دلایل زیر می‌توانید برای ثبت نام لاتاری به موسسه حامی مهاجر اعتماد کنید :

 • موسسه حامی مهاجر دارای شرکت ثبت شده در زمینه مهاجرت است.
 • حامی مهاجر دارای دفتر رسمی در تهران است و حتی می‌توانید به صورت حضوری نیز برای ثبت نام لاتاری مراجعه کنید.
 • سایت موسسه حامی مهاجر دارای نماد الکترونیکی (اینماد) است و دارای درگاه بانکی امن و اختصاصی برای دریافت وجه است. برای پرداخت های اینترنتی در هر سایت همیشه این دو مورد را بررسی کنید.
 • موسسه حامی مهاجر در زمینه های مختلف مهاجرتی و اعزام دانشجو به خارج از کشور فعالیت دارد و فعالیت ما فقط در زمینه ثبت نام لاتاری نیست. بنابراین می‌توانید اطمینان داشته باشید که پس از دوره ثبت نام لاتاری نیز امکان پیگیری ثبت نام خود را خواهید داشت.
 • همکاران ما در موسسه حامی مهاجر با سی خط ویژه پاسخگوی مشتریان هستند. بنابراین در صورت بروز هرگونه مشکل می‌توانید به وسیله شماره 02148406 با ما تماس بگیرید.

شرایط ثبت نام لاتاری 2024

برای ثبت نام در لاتاری نیاز به داشتن شرایط خاص و پیچیده ای ندارید و همانطور که در ادامه خواهید خواند، شرایط ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا بسیار ساده است و بسیار از افراد می‌توانند در لاتاری گرین کارت آمریکا ثبت نام کنند. از جمله شرایط ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • محل تولد شما باید در کشورهای مجاز برای ثبت نام لاتاری باشد.

 اتباع کشورهایی که در 5 سال گذشته بیش از 50000 مهاجرت به آمریکا داشتند مجاز به شرکت در لاتاری نیستند. بنابراین اشخاصی که در کشورهایی همچون هند متولد شده‌اند، اجازه ثبت نام در لاتاری آمریکا را ندارند. خوشبختانه ایران و افغانستان جز کشورهایی است که متولدین آن می‌توانند در لاتاری 2024 آمریکا ثبت نام کنند. توجه کنید که ملاک برای ثبت نام در لاتاری، محل تولد متقاضی است. بنابراین چنانچه شخصی در کشورهای مجاز همچون ایران متولد شده باشد، اما اقامت یا حتی پاسپورت کشور دیگر را داشته باشد ، مشکلی برای ثبت نام در لاتاری نخواهد داشت.

 • مدرک تحصیلی لازم برای ثبت نام لاتاری

برای ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا باید در زمان ثبت نام، حداقل تحصیلاتی معادل دیپلم آمریکا داشته باشید.

 • سابقه شغلی لازم برای ثبت نام لاتاری

اگر شرایط مدرک تحصیلی لازم برای ثبت نام لاتاری را ندارید، می‌توانید با داشتن دو سال سابقه شغلی نسبت به ثبت نام در لاتاری 2024 آمریکا اقدام کنید.

 • حداقل سن لازم برای ثبت نام لاتاری

ثبت نام لاتاری آمریکا شرط سنی ندارد، اما شرط داشتن دیپلم در عمل اجازه ثبت نام به سنین پایین را نمی‌دهد. برای سنین بالا هم هیچ محدودیتی برای ثبت نام در لاتاری وجود ندارد.

آیا داشتن جاب آفر یا اسپانسر از شرایط ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا است؟

خیر. پس از اتمام دوره ریاست جمهوری ترامپ تمام محدودیت های مهاجرتی برای برندگان لاتاری لغو شد. بنابراین کسانی که در لاتاری 2024 آمریکا ثبت نام می‌کنند، پس از برنده شدن نیازی به داشتن جاب آفر یا اسپانسر ندارند. بنابراین چنانچه شرایط ثبت نام در لاتاری 2024 آمریکا را دارید، می‌توانید با خیال آسوده ثبت نام کنید.

مدارک لازم برای ثبت نام لاتاری

ثبت نام در لاتاری
 • پاسپورت 

  برای ثبت نام در لاتاری 2024 آمریکا، نیاز به وارد کردن اطلاعات پاسپورت (شماره پاسپورت و تاریخ انقضای پاسپورت ) در فرم ثبت نام لاتاری دارید و نیازی به ارسال تصویر پاسپورت وجود ندارد. توجه داشته باشید که اطلاعات پاسپورت فقط برای متقاضی اصلی مورد نیاز است و همسر و فرزند متقاضی اصلی نیازی به داشتن پاسپورت ندارند. یک نکته مهم دیگر نیز که باید به آن توجه کنید این است که در هنگام ثبت نام لاتاری پاسپورت شما باید دارای اعتبار باشد و از تاریخ انقضای آن نگذشته باشد.

ثبت نام در لاتاری
 • عکس پرسنلی 

  جهت ثبت نام در لاتاری 2024 آمریکا، باید عکس اعضای خانواده خود (همسر و فرزندان مجرد زیر 21 سال) را به صورت دیجیتالی داشته باشید. دقت کنید که باید از عکس مناسب لاتاری استفاده کنید. شرایط عکس لاتاری را در ادامه توضیح خواهیم داد.

ثبت نام در لاتاری
 • فرم ثبت نام لاتاری 

  برای ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا نیاز به تکمیل یک فرم آنلاین دارید که همان فرم ثبت نام لاتاری است که قبلا آن را توضیح دادیم. اطلاعاتی که باید در فرم ثبت نام لاتاری وارد شوند، شامل موارد زیر است :

  اطلاعات مورد نیاز در فرم ثبت نام لاتاری

 • اطلاعات پاسپورت متقاضی (نام و نام خانوادگی، شماره پاسپورت و تاریخ انقضای آن)
 • اطلاعات شناسنامه متقاضی
 • آدرس محل زندگی متقاضی
 • میزان تحصیلات متقاضی
 • وضعیت تاهل و فرزند متقاضی
 • ایمیل و شماره تماس متقاضی
 • اطلاعات شناسنامه همسر
 • اطلاعات شناسنامه فرزندان

شرایط لازم برای عکس لاتاری 2024 آمریکا

برای تهیه عکس پرسنلی جهت ثبت نام لاتاری رعایت نکات زیر الزامی است:

 • باید زاویه مستقیم به دوربین داشته باشید
 • عکس به شکل مربع و طول 600 پیکسل تا 1200 پیکسل مورد قبول است.
 • زمینه عکس باید سفید باشد.
 • عکس باید رنگی باشد و عکس سیاه و سفید مردود است.
 • عکس لاتاری باید بدون عینک و سمعک باشد.
 • موی شما نباید روی صورت شما را بپوشاند.
 • نیازی به معلوم بودن گوش ها نیست.
 • عکس با حجاب هم برای مسلمانان و سایر ادیانی که حجاب در آنها تعریف شده است ممانعتی ندارد.
 • گردی صورت باید کاملا واضح باشد و با چیزی پوشانده نشود.
 • نیازی به چاپ عکس ندارید، عکس باید به صورت فایل دیجیتال به شما تحویل داده شود. 
 • عکس باید مربوط به شش ماه گذشته باشد. نباید سن عکس بیش از 6 ماه باشد.
 • از عکسی که سال گذشته استفاده کردید نباید مجدد استفاده کنید.

برای مطالعه مطالب بیشتر و کامل تر در مورد شرایط عکس مناسب لاتاری، می‌توانید مقاله توضیح کامل شرایط عکس لاتاری را بخوانید.

عکاسی معتبر برای عکس لاتاری

چنانچه به دنبال یک عکاسی معتبر برای عکس لاتاری هستید، می‌توانید از خدمات ثبت نام حضور لاتاری استفاده کنید. همانطور که در بخش های بالاتر این مقاله توضیح دادیم، عکاسی لاتاری جز خدمات ثبت نام حضوری لاتاری حامی مهاجر است و افرادی که نیاز به عکاسی معتبر برای عکس لاتاری دارند. می‌توانند با دریافت نوبت قبلی برای ثبت نام حضوری لاتاری در دفتر حامی مهاجر اقدام کنند.

برای دریافت نوبت ثبت نام حضوری لاتاری می‌توانید از طریق شماره تلفن 02148406 با موسسه حامی مهاجر تماس بگیرید یا اینکه از طریق سامانه اینترنتی دریافت وقت حضوری اقدام نمایید.

ثبت نام لاتاری 2024 بدون پاسپورت امکان پذیر است؟

از چند دوره قبل لاتاری، داشتن اطلاعات پاسپورت برای ثبت نام لاتاری الزامی است. بنابراین افرادی که به عنوان متقاضی اصلی قصد ثبت نام در لاتاری 2024 آمریکا را دارند، باید حتما پاسپورت داشته باشند. ثبت نام لاتاری آمریکا بدون پاسپورت تنها در شرایط بسیار خاص امکان پذیر است. با توجه به بحران پیش آمده در کشور افغانستان، افغان هایی که به کشورهای دیگر پناهنده شده و پاسپورت ندارند، می‌توانند ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا بدون پاسپورت را انجام دهند. توجه کنید که این استثنا فقط در مورد افغان‌های پناهنده است، و مشمولان غایب از خدمت سربازی نمی‌توانند ثبت نام لاتاری آمریکا بدون پاسپورت را انجام دهند.

هزینه ثبت نام لاتاری 2024

همانطور که در قسمت های قبل به آن اشاره کردیم، ثبت نام رایگان لاتاری آمریکا فقط بر روی سایت اصلی لاتاری امکان‌پذیر است. در صورت استفاده از خدمات حامی مهاجر برای ثبت نام در لاتاری هزینه‌ای در ازای خدمات ارائه شده دریافت می‌شود. موسسه حامی مهاجر تمام تلاش خود را انجام داده است تا هزینه ثبت نام لاتاری 2024 منصفانه و متناسب با خدمات ارائه توسط موسسه باشد. شما می‌توانید خدمات ارائه شده ثبت نام لاتاری حامی مهاجر را در قسمت های بالایی این مقاله بخوانید. جدول کامل هزینه های ثبت نام لاتاری 2024 نیز در ادامه آورده شده است.

 

میزان هزینه ثبت نام لاتاری

هزینه ثبت نام لاتاری افراد مجرد

150 هزار تومان

هزینه ثبت نام لاتاری افراد متاهل (متقاضی اصلی و همسر)

200 هزار تومان

هزینه ثبت نام لاتاری هر فرزند (فرزند زیر 21 سال مجرد)

20 هزار تومان

هزینه ثبت نام لاتاری دوشانسه

دو برابر هزینه ثبت نام تک شانسه است.

گفتنی است که ثبت نام دو شانسه لاتاری آمریکا که در جدول بالا آورده شده است، مخصوص افراد متاهل است و با انتخاب ثبت نام دو شانسه در فرم ثبت نام لاتاری حامی مهاجر، می‌توانید شانس برنده شدن در لاتاری را دو برابر کنید. در ادامه مقاله بیشتر در مورد راه های افزایش شانس برنده شدن در لاتاری و چیستی ثبت نام دو شانسه در لاتاری صحبت خواهیم کرد.

شرایط لازم برای عکس لاتاری 2024 آمریکا

برای تهیه عکس پرسنلی جهت ثبت نام لاتاری رعایت نکات زیر الزامی است:

 • باید زاویه مستقیم به دوربین داشته باشید
 • عکس به شکل مربع و طول 600 پیکسل تا 1200 پیکسل مورد قبول است.
 • زمینه عکس باید سفید باشد.
 • عکس باید رنگی باشد و عکس سیاه و سفید مردود است.
 • عکس لاتاری باید بدون عینک و سمعک باشد.
 • موی شما نباید روی صورت شما را بپوشاند.
 • نیازی به معلوم بودن گوش ها نیست.
 • عکس با حجاب هم برای مسلمانان و سایر ادیانی که حجاب در آنها تعریف شده است ممانعتی ندارد.
 • گردی صورت باید کاملا واضح باشد و با چیزی پوشانده نشود.
 • نیازی به چاپ عکس ندارید، عکس باید به صورت فایل دیجیتال به شما تحویل داده شود. 
 • عکس باید مربوط به شش ماه گذشته باشد. نباید سن عکس بیش از 6 ماه باشد.
 • از عکسی که سال گذشته استفاده کردید نباید مجدد استفاده کنید.

برای مطالعه مطالب بیشتر و کامل تر در مورد شرایط عکس مناسب لاتاری، می‌توانید مقاله توضیح کامل شرایط عکس لاتاری را بخوانید.

عکاسی معتبر برای عکس لاتاری

چنانچه به دنبال یک عکاسی معتبر برای عکس لاتاری هستید، می‌توانید از خدمات ثبت نام حضور لاتاری استفاده کنید. همانطور که در بخش های بالاتر این مقاله توضیح دادیم، عکاسی لاتاری جز خدمات ثبت نام حضوری لاتاری حامی مهاجر است و افرادی که نیاز به عکاسی معتبر برای عکس لاتاری دارند. می‌توانند با دریافت نوبت قبلی برای ثبت نام حضوری لاتاری در دفتر حامی مهاجر اقدام کنند.

برای دریافت نوبت ثبت نام حضوری لاتاری می‌توانید از طریق شماره تلفن 02148406 با موسسه حامی مهاجر تماس بگیرید یا اینکه از طریق سامانه اینترنتی دریافت وقت حضوری اقدام نمایید.

نمونه عکس صحیح لاتاری

مجموعه تصاویری که در زیر مشاهده می‌کنید، نمونه عکس های صحیح لاتاری هستند. اگر عکس شما مشابه با موارد زیر باشد. می‌توانید از آن برای ثبت نام در لاتاری 2024 آمریکا استفاده کنید.

عکس لاتاری

شانس برنده شدن در لاتاری 2024 آمریکا

یکی از سوالات پر تکرار متقاضیان ثبت نام در لاتاری این است که شانس برنده شدن در لاتاری 2024 آمریکا چقدر است و راه های افزایش شانس برنده شدن در لاتاری 2024 چیست؟ در جواب این سوال ها ابتدا ابهامات متقاضیان در مورد شانس برنده شدن در لاتاری برطرف می‌کنیم و سپس به بیان راه های افزایش شانس برنده شدن در لاتاری 2024 آمریکا می‌پردازیم.

مدرک تحصیلی بالا و یا موقعیت شغلی تاثیری بر شانس برنده شدن در لاتاری دارد؟

در این مورد باید بگوییم که تمام ثبت نام کنندگان در لاتاری 2024 آمریکا شانس برابری دارند، داشتن تحصیلات دانشگاهی یا موقعیت شغلی خوب هیچ امتیازی برای شانس برنده شدن در لاتاری ایجاد نمی‌کند. با این حال راه هایی برای افزایش شانس برنده شدن در لاتاری وجود دارد که در ادامه آن‌ها را توضیح خواهیم داد.

راه های افزایش شانس برنده شدن در لاتاری آمریکا

توجه کنید که برنامه لاتاری آمریکا به شکل یک قرعه کشی کامپیوتری انجام می‌شود و بنابراین امکانی برای تقلب در آن وجود ندارد. یک شخص نمی‌تواند با چند بار ثبت نام در لاتاری، شانس خود را افزایش دهد، چرا که سیستم به صورت خودکار ثبت نام های تکراری را بررسی می‌کند. در صورتی که یک شخص دوبار در لاتاری ثبت نام کند، سیستم هر دو ثبت نام او را باطل خواهد کرد و آن شخص شانس شرکت در قرعه کشی لاتاری را از دست خواهد داد.

اولین چیزی که برای افزایش شانس برنده شدن در لاتاری آمریکا باید رعایت کنید، ثبت نام صحیح در لاتاری امریکا است. برخی افراد به دلیل عکس نامناسب یا ورود اطلاعات اشتباه در فرم لاتاری، در قرعه کشی لاتاری آمریکا شرکت داده نمی‌شوند و به همین دلیل شانس خود در لاتاری را از دست می‌دهند. متاسفانه سایت اصلی لاتاری به افرادی که اطلاعات خود را اشتباه ثبت می‌کنند، هیچ اخطاری نمی‌دهد و سالانه افراد زیادی به دلیل عدم آگاهی از نحوه صحیح ثبت نام لاتاری شانس خود را از دست می‌دهند.

بنابراین توصیه می‌کنیم که به عنوان اولین قدم برای افزایش شانس برنده شدن در لاتاری، ثبت نام خود را با مشورت افراد با تجربه و متخصص انجام دهید و یا اینکه ثبت نام لاتاری خود را بر عهده موسسات معتبر مهاجرتی بگذارید.

شانس دوبرابر متاهلین در لاتاری آمریکا (ثبت نام دو شانسه)

یکی از خدمات موسسه حامی مهاجر برای ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا، ثبت نام دو شانسه است که باعث دو برابر شدن شانس برنده شدن در لاتاری آمریکا خواهد شد. ثبت نام دو شانسه مخصوص متاهلین است. در این نوع ثبت نام، یک بار آقا به عنوان متقاضی اصلی و خانم و فرزندانش به عنوان همراه، و یک بار خانم به عنوان متقاضی اصلی و آقا و فرزندانشان به عنوان همراه ثبت نام می‌شوند. بنابراین در ثبت نام دو شانسه، یک بار شما شانس برنده شدن در لاتاری را دارید و یک بار هم همسرتان شانس برنده شدن در لاتاری را دارد. در صورتی که هرکدام برنده شوند، کل خانواده ویزای لاتاری دریافت می‌کنند و می‌توانند به آمریکا بروند.

افراد زیر 21 سال مجرد، سه شانس در لاتاری دارند

چنانچه شما یک فرد زیر 21 سال مجرد باشید و مدرک دیپلم نیز داشته باشید، می‌توانید به شیوه های زیر در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید و سه شانس برای برنده شدن در لاتاری به دست آورید:

 • یک بار می‌توانید زیر مجموعه پدر خود در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید. (پدر متقاضی اصلی ثبت نام در لاتاری است)
 • یک بار می‌توانید زیر مجموعه مادر خود در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید. (پدر متقاضی اصلی ثبت نام در لاتاری است).
 • یک بار هم می‌توانید به عنوان متقاضی اصلی در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید. (البته شما نمی‌توانید پدر و مادرتان را به عنوان زیر مجموعه ثبت نام کنید و فقط باید مشخصات خودتان را درون فرم ثبت کنید.)

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شانس برنده شدن در لاتاری، می‌توانید مقاله راه های افزایش شانس برنده شدن در لاتاری  را بخوانید.

مزایای ثبت نام در لاتاری 2024

در صورتی که در برنامه لاتاری گرین کارت آمریکا برنده شوید، می‌توانید از مزایای زیر بهره‌مند شوید :

 • اخذ گرین کارت و اقامت دائم آمریکا (زندگی همیشگی در آمریکا)
 • مهاجرت به آمریکا بدون دردسر و فقط با داشتن شانس
 • امکان تحصیل در دانشگاه های دولتی آمریکا با شهریه کم (همانند شهروندان آمریکا)
 • امکان کار در آمریکا همانند شهروندان عادی امریکا
 • امکان اخذ گواهینامه آمریکایی، باز کردن حساب در بانک های آمریکا و دریافت کردیت کارت
 • شما به عنوان یک دارنده گرین کارت آمریکا اجازه دارید که در هر شهری از آمریکا زندگی کنید و از خدمات دولتی استفاده کنید.
 • برنده لاتاری می‌تواند خانواده خود را نیز به آمریکا ببرد. (فقط همسر و فرزندان زیر 21 سال مجرد)

ثبت نام در لاتاری آمریکا یکی از ساده‌ترین و ارزان ترین روش های مهاجرت به آمریکا است. برخی شایعات وجود دارد که دولت آمریکا به برندگان لاتاری خانه و ماشین می‌دهد، این شایعات به هیچ وجه درست نیستند. برندگان لاتاری و اعضای خانواده او اجازه زندگی همیشگی در آمریکا و استفاده از خدمات شهروندی این کشور را برنده می‌شوند و چیز زیادتری بیش از این دریافت نخواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی زندگی بعد از برنده شدن در لاتاری، می‌توانید مقاله بررسی جامع شرایط زندگی بعد از برنده شدن در لاتاری را بخوانید.

تعداد برندگان لاتاری در ایران

سازمان خدمات تابعیت و مهاجرت آمریکا (INS) تعداد اپلیکیشن های مجاز و لیست کشورهای مجاز را برای شرکت در برنامه قرعه کشی لاتاری بر اساس قانون های از قبل تعریف شده، تعیین می‌نماید. این قوانین میتواند هرسال تغییراتی داشته باشد. عموما هر سال 4501 برنده لاتاری از ایران هستند. در ادامه تعداد برنده های سال های گذشته لاتاری از ایران آورده شده است. پیش بینی می‌شود که با توجه به روند سال های گذشته، امسال تعداد برنده های لاتاری از ایران افزایش یابد.

 • تعداد برنده های لاتاری سال 2013 از ایران عدد 6029 نفر
 • تعداد برنده های لاتاری سال 2014 از ایران عدد 6027 نفر
 • تعداد برنده های لاتاری سال 2015 از ایران عدد 4992 نفر
 • تعداد برنده های لاتاری سال 2016 از ایران عدد 4501 نفر
 • تعداد برنده های لاتاری سال 2017 از ایران عدد 4500 نفر
 • تعداد برنده های لاتاری سال 2018 از ایران عدد 4500 نفر
 • تعداد برنده های لاتاری سال 2019 از ایران عدد 4199 نفر
 • تعداد برنده های لاتاری سال 2020 از ایران عدد 4101 نفر
 • تعداد برنده های لاتاری سال 2021 از ایران عدد 6001 نفر
 • تعداد برنده های لاتاری سال 2022 از ایران عدد 5739 نفر

سخن پایانی

در این مقاله سعی شد تمام مواردی که باید در ثبت نام لاتاری 2024 به آن توجه کنید، به صورت کامل توضیح داده شود. در این مطلب به توضیح مواردی همچون زمان ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا، ثبت نام لاتاری 2024 در سایت اصلی و نحوه ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا با حامی مهاجر پرداختیم. شرایط ثبت نام در لاتاری 2024 آمریکا و همچنین مدارک لازم برای ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا نیز از جمله موارد دیگری بود که در این مقاله به آن ها اشاره شد.

در انتهای مقاله نیز به بیان راهکارهایی برای افزایش شانس برنده شدن در لاتاری و توضیحات بیشتر در زمینه مزایای ثبت نام در لاتاری پرداختیم. چنانچه تا انتهای مقاله همراه ما بوده باشید، احتمالا جواب تمام سوالات خود در مورد ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا را دریافت کرده‌اید. چنانچه هنوز سوال بی پاسخی برای شما باقی مانده است، می‌توانید قسمت پاسخ به سوالات متداول این مقاله را بخوانید و در صورت داشتن سوال بیشتر می‌توانید سوال خود را از طریق قسمت نظرات بپرسید یا به پشتیبانی سایت حامی مهاجر در واتس اپ پیام دهید.

 موسسه حامی مهاجر یک شرکت مهاجرتی معتبر در زمینه مهاجرت به آمریکا است و متخصص در اموری همچون ثبت‌نام لاتاری ، مشاوره لاتاری ، اخذ ویزای توریستی آمریکا، اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های آمریکا و مشاوره برای اخذ اقامت دائم آمریکا است. از همین الان می‌توانید از طریق فرم ثبت نام لاتاری حامی مهاجر به صورت آنلاین در لاتاری 2024 آمریکا ثبت نام کنید یا از طریق سامانه دریافت وقت حضوری ، وقت ثبت نام حضوری لاتاری در دفتر موسسه حامی مهاجر را دریافت کنید. در صورت نیاز برای تماس با کارشناسان موسسه حامی مهاجر می‌توانید با شماره 02148406 تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول در زمینه ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا

تاریخ ثبت نام لاتاری کی هست؟

زمان ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا از اوایل اکتبر 2022 ( اوایل مهرماه 1401) شروع خواهد شد و مهلت ثبت نام در لاتاری 2024 آمریکا تا اوایل نوامبر 2022 ( اواسط آبان 1401 ) خواهد بود.

در صورت برنده شدن در لاتاری می‌توانم خانواده ام رو همراه خودم ببرم؟

بله. در صورت برنده شدن در لاتاری، می‌توانید همسر و فرزندان زیر 21 سال مجرد خود را نیز همراه خود به آمریکا ببرید.

اگر درخواست ویزا تحصیلی داشته باشیم می‌توانیم لاتاری ثبت نام کنیم؟

بله. چنانچه درخواست ویزای تحصیلی آمریکا را ارسال کرده‌اید هم می‌توانید در لاتاری 2024 آمریکا ثبت نام کنید.

آیا هنوز هم محدودیت های ترامپ برای برندگان لاتاری وجود دارد؟

خیر. با رفتن ترامپ تمام محدودیت های مهاجرتی برای برندگان لاتاری برداشته شده است. برندگان لاتاری برای رفتن به آمریکا دیگر نیازی به داشتن اسپانسر یا جاب آفر نخواهند داشت.

من دانشجو هستم و هنوز سربازی نرفته‌ام، می‌توانم در لاتاری آمریکا ثبت نام کنم؟

بله. اگر پاسپورت دارید، می‌توانید به عنوان متقاضی اصلی در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید.

من اقامت دائم کانادا دارم، می‌توانم در لاتاری 2024 ثبت نام کنم؟

در صورتی که در ایران متولد شده باشید، می‌توانید در لاتاری 2024 آمریکا ثبت نام کنید. اشخاصی که در ایران متولد شده‌اند، حتی با داشتن اقامت دائم یا پاسپورت کشورهای دیگر باز هم می‌توانند در برنامه لاتاری آمریکا ثبت نام کنند.

ما متاهل هستیم، چند بار میتونیم در لاتاری 2024 ثبت نام کنیم؟ 

می‌توانید دوبار در لاتاری ثبت نام کنید، به این شیوه که یک بار آقا متقاضی اصلی باشد و مشخصات خانم و فرزندان در بخش همراهان درج شود و یک بار خانم متقاضی اصلی باشد و مشخصات آقا و فرزندان در بخش همراهان درج شود. (یا اینکه می‌توانید از گزینه ثبت نام دو شانسه در فرم ثبت نام لاتاری حامی مهاجر استفاده کنید. )

آیا یک شخص می‌تواند در یک برنامه لاتاری دو بار ثبت نام کند؟ 

هیچ کس نباید بیش از یک مرتبه متقاضی اصلی در ثبت نام لاتاری باشد. مثلا اگر شما یک پسر 20 ساله و ازدواج نکرده هستید، میتوانید هم در ثبت نام پدر و هم در ثبت نام مادر به عنوان همراه باشید و یک بار هم به عنوان متقاضی اصلی خودتان ثبت نام کنید اما اجازه ندارید برای بار دوم به عنوان متقاضی اصلی باشید.

من هنوز دیپلم ندارم، میتونم خودم متقاضی اصلی ثبت نام در لاتاری باشم؟ 

در عمل این موضوع شدنیه، سفارت آمریکا توان استعلام مدارک ایرانیان رو نداره و خیلی‌ها بعد از برنده شدن از مدارک مجعول استفاده میکنن و ویزا هم میگیرن اما در قانون این یک تخلفه و ما به شما اصلا این کار رو توصیه نمی‌کنیم.

من پاسپورت ندارم، هیچ راهی برای ثبت نام در لاتاری 2024 نیست؟ 

خیر، بخشی از فرم ثبت نام که ضروری هم هست با مشخصات پاسپورت شما تکمیل می‌شود. فقط افغانستانی‌ها پناهنده می‌توانند ثبت نام در لاتاری بدون پاسپورت را انجام دهند.

پاسپورت من تاریخ انقضاش گذشته، میشه باهاش در لاتاری 2024 ثبت نام کرد؟ 

خیر، برای ثبت نام در لاتاری 2024 نیاز به پاسپورت معتبر دارید. پاسپورت معتبر یعنی پاسپورتی که در زمان ثبت نام حداقل یک روز اعتبار داشته باشه.

چه کسانی را می‌توانم به عنوان همراه در لاتاری ثبت نام کنم؟ 

شما باید همسر و تمام فرزندان زیر 21 سال را که ازدواج نکرده اند در فرم ثبت نام به عنوان همراه وارد کنید. خاطر نشان می‌کنیم نمی‌توانید مادر یا خواهر یا سایر بستگان را به عنوان زیرمجموعه خود ثبت نام کنید.

من ازدواج کردم، جدا شدم و شناسنامه ام سفیده. باید مجرد بزنم یا همسر جدا شده؟ 

ملاک شناسنامه شماست. شما مجرد هستید.

برای عکاسی لاتاری به کجا مراجعه کنیم؟ 

برای تهیه عکس لاتاری می‌توانید به دفتر موسسه حامی مهاجر مراجعه کنید. در دوره ثبت نام لاتاری، موسسه حامی مهاجر خدمات ثبت نام حضوری لاتاری ارائه می‌دهد که شامل عکاسی لاتاری نیز می‌شود.

شرایط عکس لاتاری چیه؟ 

مقاله شرایط لازم عکس مناسب برای ثبت نام لاتاری را مطالعه کنید.

بعد از ثبت نام لاتاری کد تاییدیه دریافت کردم. آیا کار تمام شده؟ 

پس از ثبت نام لاتاری باید تاییدیه ای حاوی Digital signature و Confirmation No دریافت کنید. حائز اهمیت است بدانید که داشتن این دو هیچ دلیلی بر ثبت نام صحیح نیست. شما اگر یک عکس نامرتبط درون فرم ثبت نام لاتاری آپلود کنید و به جای تمام اطلاعاتتان عدد 1 بزنید؛ باز هم پس از تکمیل فرم کدهای تاییدیه را دریافت می‌کنید. دریافت کد تاییدیه فقط به معنای پایان تکمیل فرم است و دلیلی بر ثبت نام صحیح در لاتاری نیست.

ثبت نام در لاتاری آمریکا برای اکسپرس اینتری کانادا مشکلی ایجاد نمی‌کند؟

خیر. با ثبت نام در لاتاری آمریکا، هیچ مشکلی برای ثبت نام در اکسپرس اینتری کانادا ایجاد نمی‎‌کند.

چگونه می‌توانیم از ثبت نام خود در سایت حامی مهاجر مطمئن شویم؟

پس از ثبت نام موفقیت آمیز لاتاری در سایت حامی مهاجر، رسید ثبت نام خود را دریافت خواهید کرد و نتیجه ثبت نام نیز از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.


دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 330
کاربر حامی مهاجر
سلام خسته نباشید من امسال از سایت شما ثبت نام کردم و 120هزینه زدم زدم ولی موقع دیدن نتایج باز برام زد هزینه و به من کد نداده بود چرا اینطور شدش
کاربر حامی مهاجر

درود بر شما

برای بررسی نتایج بایستی به سایت hamimohajer.ir مراجعه کنید و با شماره موبایل و رمز عبور خودتون وارد پنل بشید و نتیجه رو مشاهده کنید.

علاوه بر این همکاران ما در موسسه حامی مهاجر در حال بررسی نتایج هستند و نتیجه برای شما SMS می شود.

همچنین می تونید با همکاران ما تماس بگیرید تا بیشتر راهنمای تون کنند.

کاربر حامی مهاجر
سلام بر شما يكى از بستگان من براى لاتارى ٢٠٢٢ انتخاب شده. سوالم اينه كه آيا شما براى مراحل بعد مثل پركردن فرم DS-260 ، كرفتن وقت معاينه، تكميل مدارك و ... هم خدمات رو ارائه مى دهيد؟
کاربر حامی مهاجر

درود بر شما

بله به صورت کامل تا رسید به خاک آمریکا برندگان لاتاری را کمک می کنیم. پیشنهاد می کنم مقاله برندگان لاتاری رو بخونید.

کاربر حامی مهاجر
سلام ببخشید من 23 مهر ماه 21 سال کامل میشم میخواستم ببینم قبل 23 مهر میتونم زیر مجموعه خانوادم در لاتاری ثبت نام کنم ؟؟؟
کاربر حامی مهاجر
درود بر شما بهتره در این باره با کارشناسان موسسه حامی مهاجر تماس بگیرید تا دقیق تر شما رو راهنمایی کنند.
کاربر حامی مهاجر
سلام. اگه کسی گرین کارت بگیره بعد برگرده ایران بعدا میتونه دوباره از گرین کارتش استفاده کنه
کاربر حامی مهاجر
درود بر شما بعد از گرفتن گرین کارت آمریکا بایستی مدتی رو تو آمریکا زندگی کنید. به محض دریافت گرین کارت نمی تونید به ایران برگردید.
کاربر حامی مهاجر
سلام ببخشید من الان اطلاعات لاتاری رو وارد کردم برا اینکه بدونم قبول شدم یا نه ولی sumbit رو که میزنم میگه شما ریجکت شدید ، الان چرا این اتفاق افتاده؟؟
کاربر حامی مهاجر
درود بر شما اگر از طریق موسسه حامی مهاجر اقدام به ثبت نام در لاتاری کردید حتما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را برای دریافت جواب لاتاری گرین کارت آمریکا راهنمایی کنند.
کاربر حامی مهاجر
سلام بنده ۲۲سالمه و پایان خدمت ندارم پس پاسپورت نمیتوانم بگیرم البته دانشجوی کارشناسی هستم میتونم ثبت نام کنم؟
کاربر حامی مهاجر
سلام. ورود اطلاعات پاسپورت برای ثبت نام در لاتاری الزامی است. شرایطی وجود دارد که دانشجویان نیز می‌توانند پاسپورت بگیرند. این قضیه رو می‌تونید از نظام وظیفه پیگیری کنید.
کاربر حامی مهاجر
باسلام عالي بوداطلاع رساني شماازهمه شماعزيزان زحمتكش كمال تشكررادارم
کاربر حامی مهاجر
باسلام وخسته نباشيد. خيلي عالي بوداطلاع رساني شما. ازشماوتمامي عزيزان زحمتكش كمال تشكررادارم. سلامت باشيددرپناه خدا
کاربر حامی مهاجر
سلام. از لطف شما سپاسگزاریم. خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم.
کاربر حامی مهاجر
درودبرشما ... از چه تاریخ ثبت نام شروع میشود
کاربر حامی مهاجر
سلام. ثبت نام لاتاری 2023 آمریکا از اواسط مهر ماه 1400 شروع می‌شود. می‌توانید با مراجعه به صفحه اصلی سایت حامی مهاجر روزشمار شروع ثبت نام لاتاری را مشاهده کنید.
کاربر حامی مهاجر
سلام من برای ثبت نام شماره پاسپورت را حرف اولش را وارد نکردم
کاربر حامی مهاجر
درود بر شما به احتمال زیاد ممکنه ریجکت بشید. اما می تونید برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.
کاربر حامی مهاجر
کسیکه ثابقه کیفری دارد و محکوم ب چند سال زندان شده است شرایط ثبت نام دارد؟؟
کاربر حامی مهاجر
درود بر شما می تونید در لاتاری ثبت نام کنید چون در زمان ثبت نام مشکلی با سابقه کیفری شما ندارند اما در صورت برنده شدن در لاتاری ممکنه کنسولگری آمریکا در زمان مصاحبه این مورد رو از شما ایراد بگیره.
کاربر حامی مهاجر
درود من مدرک هنرستان رشته کامپیوتر دارم و وارد دانشگاه شدم و ترم آخر دانشگاه فوق دیپلم انصراف دادم. میتونم متقاضی اصلی لاتاری باشم و ثبت نام کنم؟ توی قسمت مدرک چه‌گزینه ای باید بزنم؟ دیپلم فنی حرفه ای؟
کاربر حامی مهاجر
سلام. با شماره 02148406 تماس بگیرید تا همکارانم راهنماییتون کنند.
کاربر حامی مهاجر
من ارش هستم ۱۴ سالمه درس خوبی دارم آرزو دارم دکتر چشم پزشک بشم من ایرانی هستم دوست دارم هم برای کشور خودم و کشور شما مفید باشم
کاربر حامی مهاجر
درود آرش عزیز انشاالله موفق باشید :)
کاربر حامی مهاجر
باسلام توضیحات خیلی واضح و خوب بود . امادرباره خانمی که متارکه کرده ودو فرزند بالای 25سال دارد چیزی نگفتید .
کاربر حامی مهاجر
سلام. خانمی که طلاق گرفته هم می‌تواند در لاتاری ثبت نام کند، ولی باید اطلاعات همسر سابق و فرزندان خود را به صورت کامل وارد نماید. چنانچه فرزندان این خانم بالای 21 سال باشند، نمی‌تواند فرزندان را همراه خود به آمریکا ببرد.
کاربر حامی مهاجر
من سک حماقت کردم و از طریق کافی نت ثبت نام کرذم اصلا از من پاسپورت نخواست و حتی فامیلی منو اشتباه تایپ کرد برای سال 2021 کاری میشه کرد؟
کاربر حامی مهاجر
به احتمال زیاد ثبت نام لاتاری شما به اشتباه انجام شده است. توصیه می‌کنیم در سال های بعد برای ثبت نام لاتاری حتما از خدمات حامی مهاجر استفاده کنید.
کاربر حامی مهاجر
من ثبت نام کردم ولی رمز ورود را گم‌ کردم چگونه پیگیری کنم
کاربر حامی مهاجر
لطفا با شماره 02148406 تماس بگیرید.
کاربر حامی مهاجر
کاش نیازی بە پاسپورت نداشت و قتی کە برندە میشدیم پاسپورت صادر می کردیم
کاربر حامی مهاجر
موقعیت خوبیه انشالله که موفق بشم
کاربر حامی مهاجر
درود بر شما من از طریق موسسه ثبت نام کردم ولی فایل ثبت نام از گوشی همراهم پاک شده محبت میکنید واسم بفرستید.
کاربر حامی مهاجر
سلام. لطفا با شماره 02148406 تماس بگیرید.
کاربر حامی مهاجر
سلام اگه کسی لاتاری قبول شه بعد بره آمریکا اونجا هزینه زندگی و خانه رو بهش میده ؟؟!
کاربر حامی مهاجر
سلام. خیر. تنها چیزی که شما در لاتاری برنده می‌شید، اجازه زندگی همیشگی در آمریکا یا همون گرین کارت آمریکاست. به شما هیچ خدمات دیگری شامل خانه و کمک هزینه زندگی اعطا نمیشه.
مطالب مرتبط
چهارشنبه 07 اردیبهشت 1401
هزینه های بعد قبولی لاتاری 2023 و عوامل برنده شدن

هزینه های بعد از قبولی در لاتاری نسبت به سایر روش‌های مهاجرتی به آمریکا بسیار ارزان هستند، اما این موضوع به معنای رایگان بودن آن نیست. درست است که ثبت نام در لاتاری آمریکا هزینه بسیار پایینی دارد، اما اگر برنده لاتاری گرین کارت شوید. ...

ادامه مطلب
سه شنبه 12 اسفند 1399
اعلام نتایج لاتاری 2023: تاریخ، زمان و ساعت جواب لاتاری

تاریخ و زمان جواب لاتاری یا اعلام نتایج لاتاری 2023 در 7 می 2022 اعلام خواهد شد. جهت استعلام نتایج لاتاری از راهنمای این مقاله استفاده کنید. ...

ادامه مطلب
سه شنبه 12 اسفند 1399
نامه دوم وقت سفارت برندگان لاتاری

جایگزینی نامه دوم اداره کنسولگری وزارت امور خارجه آمریکا به معنای اعطای وقت سفارت به یک برنده لاتاری است. این نامه دقیقا در همان صفحه ای ج ...

ادامه مطلب