ثبت نام در لاتاری 2025
GREENCARD LOTTERY Greencard Lottery 2025

ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا

نتایج لاتاری اعلام شد!

کارگزاری رایگان برندگان
عکاسی لاتاری مشتریان حضوری
اعلام نتایج پیامکی و ایمیلی
اعلام نتایج تلفنی برندگان
حامی مهاجر، کارگزار رسمی ویزا در ایران

لاتاری گرین کارت چیست ؟

برنامه لاتاری گرین کارت آمریکا ساده‌ ترین و ارزان‌ترین روش برای مهاجرت به آمریکا است. برای ثبت نام در برنامه لاتاری آمریکا که هر سال برگزار می‌شود، نیاز به شرایط خاص و ویژه ای ندارید و تقریبا همه افراد می‌توانند در لاتاری آمریکا ثبت نام کنند.
برندگان هر دوره از لاتاری آمریکا پس از دریافت ویزای لاتاری، می‌توانند همراه با خانواده خود (یعنی همسر و فرزندان زیر 21 سال مجردشان) وارد کشور آمریکا شوند و ضمن زندگی همیشگی در کشور آمریکا، از امتیازات شهروندان آمریکایی همچون کار در آمریکا ، افتتاح حساب بانکی ، تحصیل در آمریکا ، اخذ شماره تامین اجتماعی آمریکا و... بهره‌مند شوند.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام لاتاری

تنها مدرک مورد نیاز برای ثبت نام لاتاری آمریکا یک عکس است. عکس لاتاری برای ثبت نام بسیار مهم است و اگر مطابق شرایط مشخصی نباشد، باعث کنار گذاشته شدن متقاضی از قرعه کشی لاتاری خواهد شد. برای ثبت نام لاتاری، هم متقاضی اصلی و هم افراد زیرمجموعه او (همسر و فرزندان زیر 21 سال) نیاز به عکس استاندارد دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر حتما مقاله شرایط عکس لاتاری را مطالعه کنید.

تاریخ اعلام نتایج لاتاری

زمان اعلام نتایج لاتاری 2025 آمریکا (4 می 2024) معادل (15 اردیبهشت 1403) خواهد بود.

ثبت نام آنلاین
  • بدون نیاز به مراجعه
  • دریافت فایل تاییدیه با پیامک و ایمیل
  • بدون معطلی و صرفه جویی در زمان
  • اعلام نتایج از طریق پیامک و ایمیل
  • کارگزاری رایگان پس از برنده شدن
ثبت نام لاتاری به پایان رسید
ثبت نام حضوری
  • عکاسی داخل موسسه
  • دریافت فایل تاییدیه در محل موسسه
  • ثبت نام در حضور مشتری
  • اعلام نتایج از طریق پیامک و ایمیل
  • کارگزاری رایگان پس از برنده شدن
ثبت نام لاتاری به پایان رسید

حامی مهاجر، بی حد و مرز

سوالات متداول لاتاری

پیش بینی می‌شود زمان ثبت نام لاتاری امسال هم همانند سال گذشته باشد. بنابراین زمان ثبت نام لاتاری 2025 آمریکا احتمالا از اوایل اکتبر 2023 ( اواسط مهرماه 1402) شروع خواهد شد و مهلت ثبت نام در لاتاری 1402 تا اوایل ماه نوامبر 2023 (اواسط آبان 1402) خواهد بود.

بله. در صورت برنده شدن در لاتاری، می‌توانید همسر و فرزندان زیر 21 سال مجرد خود را نیز همراه خود به آمریکا ببرید.

بله. چنانچه درخواست ویزای تحصیلی آمریکا را ارسال کرده‌اید هم می‌توانید در لاتاری 2025 آمریکا ثبت نام کنید.

خیر. با رفتن ترامپ تمام محدودیت های مهاجرتی برای برندگان لاتاری برداشته شده است. برندگان لاتاری برای رفتن به آمریکا دیگر نیازی به داشتن اسپانسر یا جاب آفر نخواهند داشت.

بله.ثبت نام لاتاری امسال بدون نیاز به پاسپورت انجام می شود و می‌توانید به عنوان متقاضی اصلی در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید.

در صورتی که در ایران متولد شده باشید، می‌توانید در لاتاری 2025 آمریکا ثبت نام کنید. اشخاصی که در ایران متولد شده‌اند، حتی با داشتن اقامت دائم یا پاسپورت کشورهای دیگر باز هم می‌توانند در برنامه لاتاری آمریکا ثبت نام کنند.

می‌توانید دوبار در لاتاری ثبت نام کنید، به این شیوه که یک بار آقا متقاضی اصلی باشد و مشخصات خانم و فرزندان در بخش همراهان درج شود و یک بار خانم متقاضی اصلی باشد و مشخصات آقا و فرزندان در بخش همراهان درج شود. (یا اینکه می‌توانید از گزینه ثبت نام دو شانسه در فرم ثبت نام لاتاری حامی مهاجر استفاده کنید.)

هیچ کس نباید بیش از یک مرتبه متقاضی اصلی در ثبت نام لاتاری باشد. مثلا اگر شما یک پسر 20 ساله و ازدواج نکرده هستید، میتوانید هم در ثبت نام پدر و هم در ثبت نام مادر به عنوان همراه باشید و یک بار هم به عنوان متقاضی اصلی خودتان ثبت نام کنید اما اجازه ندارید برای بار دوم به عنوان متقاضی اصلی باشید.

در عمل این موضوع شدنیه، سفارت آمریکا توان استعلام مدارک ایرانیان رو نداره و خیلی‌ها بعد از برنده شدن از مدارک مجعول استفاده میکنن و ویزا هم میگیرن اما در قانون این یک تخلفه و ما به شما اصلا این کار رو توصیه نمی‌کنیم.

ثبت نام لاتاری امسال برخلاف سال های قبل بدون نیاز به پاسپورت انجام می شود و همه می توانند در آن ثبت نام کنند.

ثبت نام لاتاری امسال برخلاف سال های قبل بدون نیاز به پاسپورت انجام می شود و همه می توانند در آن ثبت نام کنند.

شما باید همسر و تمام فرزندان زیر 21 سال را که ازدواج نکرده اند در فرم ثبت نام به عنوان همراه وارد کنید. خاطر نشان می‌کنیم نمی‌توانید مادر یا خواهر یا سایر بستگان را به عنوان زیرمجموعه خود ثبت نام کنید.

ملاک شناسنامه شماست. شما مجرد هستید.

برای تهیه عکس لاتاری می‌توانید به دفتر موسسه حامی مهاجر مراجعه کنید. در دوره ثبت نام لاتاری، موسسه حامی مهاجر خدمات ثبت نام حضوری لاتاری ارائه می‌دهد که شامل عکاسی لاتاری نیز می‌شود.

پس از ثبت نام لاتاری باید تاییدیه ای حاوی Digital signature و Confirmation No دریافت کنید. حائز اهمیت است بدانید که داشتن این دو هیچ دلیلی بر ثبت نام صحیح نیست. شما اگر یک عکس نامرتبط درون فرم ثبت نام لاتاری آپلود کنید و به جای تمام اطلاعاتتان عدد 1 بزنید؛ باز هم پس از تکمیل فرم کدهای تاییدیه را دریافت می‌کنید. دریافت کد تاییدیه فقط به معنای پایان تکمیل فرم است و دلیلی بر ثبت نام صحیح در لاتاری نیست.

پس از ثبت نام موفقیت آمیز لاتاری در سایت حامی مهاجر، رسید ثبت نام خود را دریافت خواهید کرد و نتیجه ثبت نام نیز از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

رضایت برندگان لاتاری حامی مهاجر

اعتماد شما، اعتبار ماست