مهم ترین قسمت مهاجرت انتخاب شهر و محلی برای زندگی است. چرا که محل اقامت شخص متقاضی باید متناسب با شرایط مالی و روحیات فرد باشد در غیر اینصورت قطعا  منجر به دردسر خواهد شد.

 همه افرادی که قصد مهاجرت دارند در ابتدا  اغلب راجع به اقتصاد کشور مقصد تحقیق می کنند.به همین جهت قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با اقتصاد محبوبیت ترین ترین مقصد مهاجرتی یعنی کشور کانادا اطلاعاتی در اختیار متقاضیان مهاجرت به کانادا قرار دهیم.

 کانادا یکی از محبوب ترین کشورها برای امر مهاجرت است.  ویژگی اصلی این کشور پهناور، سطح بالایی از کیفیت  زندگی در آن است. البته این ویژگی در شهرهای اصلی این کشور مصداق دارد. در این متن به صورت اجمالی به دلایل عمده محبوبیت  اخذ  اقامت کانادا  می پردازیم:

موسسه حامی مهاجر با شماره ثبت 40059، تنها موسسه مهاجرتی رسمی در ایران است که خدمات مشاوره ای و کارگزاری مهاجرت به آمریکا را ارائه میدهد.

97-06-27

مهاجرت به کانادا

نوشته شده توسط

کشور کانادا یکی از مقاصد اصلی متقاضیان مهاجرت بویژه طی سالهای اخیر به شمار می رود. کشور کاندا در زمره کشورهای مهاجر پذیر قرار دارد. روش های نسبتا گوناگونی جهت ماجرت به کانادا و اخذ اقامت این کشور وجود دارد. مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل، مهاجرت به کانادا بواسطه سرمایه گذاری و مهاجرت از طریق کار و تخصص متداول ترین و راحت ترین روش ها برای اخذ اقامت کانادا محسوب می شود.

اگر تمایل به مهاجرت به یکی از کشورهای حوزه اروپا را دارید، کشور اتریش یک از گزینه های پیشنهادی ما به شماست.

شرایط بسیار مناسب آب و هوایی اتریش این کشور را تبدیل به یکی از مقاصد توریستی برای گردشگران کرده است.

بیمه های اجباری در دولت آلمان عبارتند از: (به صورت بیمه های دولتی یا بیمه از سوی کارفرما) بیمه بازنشستگی، بیمه بیکاری، بیمه حوادث حین کار و بیمه مراقبت دراز مدت است که آنها را ۵ ستون نظام تامین اجتماعی می نامند.

هزینه تحصیل در دانشگاه های اروپا در مقایسه با دیگر قاره‌ها بسیار کم است، این در حالی است که بسیاری از دانشگاه‌های اروپایی در سطح بالای رتبه‌بندی دانشگاه‌های بین‌المللی قرار می‌گیرند. البته این هزینه‌ها در هر کشوری متفاوت است .میانگین هزینه تحصیل در دانشگاه های اروپا برای مدرک لیسانس:

همه جا بحث مهاجرت داغ است. برخی ترس از تنزل سرمایه شان را دارند. برخی میگویند اگر جنگ شود املاک ما بی ارزش میشود. برخی دنبال کشوری برای  زمان اضطرار هستند. فارغ از اینکه آینده چگونه خواهد بود در ادامه روش های متداول مهاجرت ایرانیان به سایر کشورها را بررسی میکنیم.

البته هزینه های زندگی در شهرهای مختلف، متفاوت است و طبیعی است که هزینه ها در شهرهای بزرگ، بالاتر باشد؛ اما متوسط هزینه زندگی در آلمان به صورت ماهانه بین 600 تا 800 یورو متغیر است که این مقدار بیشتر به سطح زندگی افراد بستگی دارد.

ميانگين هر فوت مربع قيمت مسكن در كشور آلمان بنابر تازه ترين ليست ارائه شده ، ۹۸ دلار آمريكا برابر ۲۹۸ دلار و ۷۰ سنت در هر متر مربع كه مي شود.

97-05-02

پناهندگی

نوشته شده توسط

ایرانیان بعد از بازشدن مرزهای اروپا به روی سوری ها، در لابه لای جمعیت سوری ها به اروپا رفتند و در اتریش، آلمان، اسپانیا و سایر کشورهای اروپایی پناهنده شدند. شاید تا پیش از این نرخ پناهندگی ایرانیان در اروپا پایین بود. اما امروز قطعا هر ایرانی از پناهندگی در اروپا چیزی شنیده است و یا در بین دوستان و آشنایان هر شخصی یک پناهنده وجود دارد. بسیار از قوانین پناهندگی میشنویم.

97-05-02

تور لحظه آخری

نوشته شده توسط

به زودی در این بخش از سایت، بزرگترین بانک و به روز ترین آمار تور های لحظه اخری ارزان قیمت داخلی و خارجی را ارائه خواهیم کرد

به زودی تخصصی ترین انجمن  مهاجرت و اقامت در ایران در این صفحه ایجاد خواهد شد و تمامی سوالات شما توسط کارشناسان زبده و دانای مهاجرتی پاسخ داده خواهد شد.

97-05-02

تور استانبول

نوشته شده توسط

این مقاله به زودی تکمیل خواهد شد.

برای تمامی ویزاهای مهاجرتی آمریکا باید قبل از مصاحبه به پزشک معتمد سفارت مراجعه کنید. ارائه مدارک پزشکی به سفارت الزامی است و تاریخ ویزای شما کاملا وابسته به تاریخ اعتبار مدارک مدیکال شماست.

97-04-31

اخذ وقت سفارت آمریکا

نوشته شده توسط

وزارت امور خارجه آمریکا برای ایرانیان در سه کشور ترکیه، امارات متحده عربی و ارمنستان خدمات کنسولی میدهد. به طور کلی ویزاهای مهاجرتی در سفارت ها و ویزاهای غیر مهاجرتی در کنسولگری های آمریکا بررسی و اعطا میشوند. وقت مصاحبه های غیر مهاجرتی توسط متقاضی اخذ میشود و وقت مصاحبه های مهاجرتی توسط KCC و NVC صادر میشوند.

با توجه به تحولات اخیر در دنیا، منطقه و ایران، عموما مردم از مهاجرت صحبت میکنند. مهاجرت در ترند گوگل به بالاترین حد خود رسیده است. اما سوال اساسی اینجاست... مهاجرت به کجا

با احتساب نرخ تبدیل دلار به ریال، دستمزد کارگران آمریکا در هر ساعت در سال ۱۹۳۸،  ۱۹ هزار تومان و در سال ۲۰۱۷ حدود ۳۳ هزار تومان است.

کانادا شمالی ترین کشور قاره ی آمریکا و دومین کشور بزرگ جهان است. مساحت کلی کشور کانادا ۹٫۹۸۴٫۶۴۰ کیلو متر مربع می باشد. از نگاهی دیگر کشور کانادا ۶ برابر ایران و ۴۰ برابر کشور انگلیس است. کانادا یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان محسوب می‌شود.

برای مهاجرت به کانادا راههای مختلفی موجود است که به شرح زیر است 

 برنامه مهاجرت به کانادا از طریق پرنس ادوارد فرصتی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا فراهم می شازد تا از این طریق موفق به اخذ اقامت دائم کانادا شوند.به این شرط که در این جزیره سرمایه گذاری کنند و کسب و کاری را مدیریت نمایند . پس از اخذ پذیرش...

در ابتدای امر به کسانی که از این طریق وارد کانادا شوند اقامت دائم تعلق میگیرد. متقاضیان مهاجرت از طریق کار و تخصص فدرال (Federal Skilled Worker) بر اساس توانایی هایشان جهت مهاجرت به کشور کانادا ارزیابی می شوند. هدف از این روش، پر کردن کمبود نیروی متخصص در بازار کار کشور کانادا می باشد.

97-04-13

تحصیل در کانادا

نوشته شده توسط

 دوره اولیه شامل ۱۲ سطح آموزشی است که سنین ۵ تا ۱۸ سال این دوره را طی می کنند و دوره های ابتدایی، متوسطه و دبیرستان در استان های مختلف متفاوت می باشد. سال تحصیلی از ماه سپتامبر آغاز می شود و در ماه ژوئن پایان می یابد. البته برخی مدارس دوره های تابستانی ارائه می دهند. والدین میتوانند فرزندان را جهت اقامت در کانادا همراهی کنند...

بعد از تایید قانونی بودن ابلاغ ریاست جمهوری 9645 ترامپ توسط دادگاه عالی آمریکا در تاریخ 26 جون 2018، وضعیت...

برای دریافت معافیت از حکم بن سوم ترامپ شما باید سه شرط را همزمان ثابت کنید.

اسپانسر برای یک مهاجر در واقع یک شخص حقیقی یا حقوقی است که حمایت مهاجر را قانونا به عهده میگیرد و به دولت ایالات متحده آمریکا تعهد میدهد که در صورت بروز مشکلات مالی برای مهاجر، از ایشان حمایت کند.

برای پرداخت باید از طریق اینترنت با مراجعه به سایت اداره مهاجرت آمریکا این پرداخت را انجام دهید. برای انجام پرداخت...

مهم است بدانید این یک مجوز خروج از ایالات متحده امریکاست نه یک پاسپورت. کسانی که اقامت دائم یا موقت ایالات متحده را دارند باید...

یک برنده لاتاری گرین کارت پس از تکمیل فرم DS-260 و امضای دیجیتالی آن باید منتظر بماند تا کیس برنده لاتاری کارنت شود. کارنت شدن یعنی به جریان افتادن.

صفحه1 از3

خدمات ویژه موسسه حامی مهاجر

  • اخذ اقامت ترکیه

  • لاتاری گرین کارت آمریکا

  • اقامت دائمی کانادا

  • اخذ ویزای شینگن

  • ویزای دانشجویی

  • ویزای تضمینی کانادا

  • تور و ترانسفر سفارت آمریکا