20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

اقامت امارات (دبی): بهترین روش اقامت، شرایط و هزینه

امارات متحده عربی یکی از رویایی‌ترین کشورهای جهان برای ایجاد کسب و کار و تجارت است. وجود مالیات صفر درصد در کشور امارات باعث شده است که تعداد بسیار زیادی از کسب و کارهای بین المللی در دبی و مناطق دیگر امارات فعال باشند و با ایجاد شرکت در امارات به تجارت خود رونق بدهند. هم‌چنین شما می‌توانید با ثبت شرکت در دبی نه تنها اقامت به دبی بگیرید، بلکه کسب‌وکاری برای خود آغاز کنید.

 در این مقاله قصد داریم به بررسی روش های اخذ اقامت امارات بپردازیم. در این مطلب راه هایی همچون اخذ اقامت امارات (دبی) با خرید ملک ، اخذ اقامت امارات (دبی) از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت ( شریک لایسنس امارات (دبی) ) ، اقامت امارات (دبی) از طریق تحصیل و اقامت امارات از طریق کار به صورت کامل بررسی خواهد شد و مزایا و معایب روش های اخذ اقامت امارات (دبی) نیز بیان می‌شود.

 

اقامت امارات

به صورت کلی مهاجرت به امارات از چندین روش امکان‌پذیر است. شما می‌توانید از طریق خرید خانه، ثبت شرکت، تحصیل و در نهایت  از طریق کار اقامت امارات را دریافت کنید.
در این مقاله سعی کرده‌ایم، روش های مهاجرت به دبی را به همراه معایب و مزایای آن بررسی کنیم و آگاهی شما را در این زمینه افزایش دهیم. در ابتدا به این موضوع می‌پردازیم که آیا دریافت اقامت دائم امارات یا اخذ پاسپورت امارات امکان‌پذیر است یا خیر.
بیشتر مجوزهای اقامتی که برای شهروندان کشورهای خارجی صادر می‌شوند، 1، 2 یا 3 ساله و قابل تمدید هستند و چیزی به اسم مجوز اقامت دائم امارات وجود ندارد. شهروندان خارجی که اقامت امارات را دریافت می‌کنند باید هر چند سال یکبار اقامت خود را تمدید کنند.
گرچه عموما مشکل خاصی در زمینه تمدید اقامت امارات وجود ندارد، اما ادعای اینکه می‌توانید در مدت کوتاهی پاسپورت امارات یا اقامت دائم امارات را دریافت کنید، سنجیده نیست و این کار به راحتی امکان‌پذیر نخواهد بود. اخذ اقامت دبی با هر روش صرفا یک نوع اقامت موقت و قابل تمدید است.

اقامت دبی

بله! درست خوانده‌اید. مالیات بر درآمد شخص در دبی صفر است. هم‌چنین مالیاتی که برای کالاها دریافت می‌شود بسیار کم است. مهاجرت به دبی یعنی تحصیل در بهترین مدارس بین‌المللی. سطح کیفیت  آموزش در این شهر، به‌قدری بالاست که در سایت گوگل نیز اکثر مدارس دبی 4 ستاره را دریافت کرده‌اند. درضمن حقوق کارگر در دبی نسبت به سایر کشورها بسیار بیشتر است. 
به این موارد اشاره کردیم تا به شما بگوییم در کشور امارات، دبی پرتقاضاترین شهر برای اخذ اقامت بین ایرانیان است. بحث مهاجرت به دبی در همین قسمت به پایان نمی‌رسد و در ادامه می‌خواهیم راه های اخذ اقامت دبی را نیز به شما توضیح دهیم. پس تا آخر مقاله همراه‌مان باشید. درضمن! هر زمان موفق به دریافت کارت اقامت دبی شدید، عکس کارت اقامت دبی شما مشابه تصویر زیر خواهد بود.

عکس کارت اقامت دبی

روش‌های اخذ اقامت دبی

به‌قول معروف که می‌گویند «برای هرکسی نمی‌توان یک نسخه تجویز کرد.» پس ما هم نمی‌توانیم به شما بگوییم بهترین روش مهاجرت به دبی، از طریق تحصیل است؛ زیرا شرایط ایجاب می‌کند تا یکی از طریق کار و دیگری از طریق ازدواج، اقامت دبی را اخذ کند. پس بهتر است ما به‌طور کامل روش‌های مهاجرت به دبی را برایتان توضیح دهیم و شما متناسب با شرایط زندگی‌تان یکی از این روش‌ها را برای مهاجرت به امارات انتخاب کنید. 

اقامت دبی از طریق کار

معمولا کسانی که برای کار به دبی می‌روند، مجبور به انجام کارهای سخت می‌شوند و از آنجا که معمولا کفیل (اسپانسر)  آن‌ها پاسپورتشان را گرو نگه داشته اند، توانایی اعتراض و یا ترک کار را نخواهند داشت. بنابراین گرفتن اقامت دبی از طریق کار را خیلی به شما توصیه نمی‌کنیم.
درست است که پول امارات ارزش بالایی دارد، ولی به این موضوع نیز توجه کنید که هزینه زندگی در دبی نیز به نسبت گران است. معمولا کارگران که برای کار به دبی و امارات می‌روند درآمد چندانی کسب نمی‌کنند و در مقایسه با هزینه زندگی نمی‌توانند پول زیادی برای خانواده خود بفرستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقامت امارات از طریق کار می‌توانید مقاله‌های ویزای کار امارات و چگونگی کار در امارات را بخوانید.

اقامت دبی با خرید ملک

یکی از شیوه‌های اخذ اقامت دبی که اخیرا بسیار در مورد آن صحبت و تبلیغ می‌شود، دریافت اقامت امارات با خرید ملک است. بسیاری از تبلیغات خرید ملک در دبی ادعا دارند که اقامت دائم دبی با خرید ملک امکان‌پذیر است و برخی اغراق بیشتری می‌کنند و ادعا می‌کنند که دریافت پاسپورت امارات با خرید ملک هم امکان‌پذیر است.
اما باید به صورت روشن بگوییم که اقامت دبی با خرید ملک یک اقامت 6 ماهه یا دو ساله است و باید پس از اتمام دوره اقامتی خود نسبت به تمدید آن اقدام نمایید. همچنین اخذ اقامت امارات از طریق خرید خانه به شما اجازه کار در این کشور را نمی‌دهد و برای کار در امارات و دبی باید مجوزهای دیگری اخذ کنید. برای اخذ اقامت امارات قیمت ملک خریداری شده در دبی باید حداقل 1 میلیون درهم باشد.

اقامت دبی از طریق تولد

تنها در شرایطی فرزند متولد شما می‌تواند اقامت دبی را اخذ کند که یکی از والدین این فرزند اماراتی باشد. البته باید گفت، برای این فرزند اقامت دائم نمی‌توان دریافت کرد و بعد از گذشت 3 سال، مجدد برای تمدید اقامت باید درخواست دهند. پس در نتیجه، اگر والدین فرزند، پاسپورت معتبر داشته باشند، برای فرزند متولد شده اقامت موقت صادر می‌گردد؛ مگر بعد از گذشت 30 سال از اقامت فرزند، تابعیت امارات را به آن شخص بدهند.

اقامت دبی از طریق تولد

اقامت دائم دبی با ثبت شرکت

سریع‌ترین راه اخذ اقامت امارات از طریق ثبت شرکت در دبی است. اقامت امارات از طریق ثبت شرکت به صورت نامحدود قابل تمدید است و معیارهایی همچون درآمد سالیانه شرکت یا سوددهی آن برای تمدید اقامت مطرح نیست.

برخی از مزایای ثبت شرکت در دبی

 • اخذ اقامت امارات (با تمدید نامحدود) به وسیله ثبت شرکت در دبی
 • امکان اخذ اقامت امارات برای خانواده
 • ثبت شرکت در دبی بدون نیاز به شریک یا کفیل اماراتی با مالکیت صددرصد
 • نرخ مالیات بردرآمد صفر درصد برای شرکت ثبت شده در دبی
 • برای ثبت شرکت در دبی الزامی به اجاره یا خرید دفتر ندارید. (ثبت شرکت با دفتر مجازی امکان‌پذیر است.)
 • برای ثبت شرکت در دبی الزامی به استخدام منشی، حسابداری یا مدیر اماراتی وجود ندارد.

گفتنی است که محدودیتی برای نوع شرکت ثبتی در امارات وجود ندارد و با توجه به درخواست سرمایه‌گذار می‌توان شرکت‌های متفاوتی را به ثبت رساند. در مورد محل فعالیت شرکت نیز محدودیت چندانی وجود ندارد و متقاضیان می‌توانند عملیات ثبت شرکت را در دبی ، ابوظبی، عجمان، شارجه، راس الخیمه ، فجیره ، ام القوین به انجام رسانند.

اقامت دبی از طریق تحصیل

دانشجویان در صورتی که برای تحصیل به دبی یا شهرهای دیگر امارات بروند، می‌توانند تا اتمام مدت تحصیل از اقامت دبی بهره‌مند شوند. با اقامت تحصیلی امارات اجازه کار در این کشور را نخواهید داشت، ولی می‌توانید در قالب برنامه‌های کارورزی به کار در امارات بپردازید.
امکان اخذ اقامت دائم دبی پس از تحصیل در این کشور وجود ندارد. بنابراین به کسانی که قصد مهاجرت تحصیلی دارند، توصیه می‌کنیم که اخذ پذیرش تحصیلی در آمریکا و یا تحصیل در دانشگاه های کانادا را به این منظور انتخاب کنند، چرا که پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه‌های کانادا و آمریکا امکان اخذ اقامت دائم این کشورها وجود دارد.
درضمن! وجود سفارت کانادا در دبی، کار را برای شما راحت کرده است؛ زیرا دیگر نیاز نیست برای انجام مراحل اخذ ویزای تحصیلی به کانادا سفر کنید.

اقامت دبی از طریق ازدواج

ازدواج با یک شهروند اماراتی نیز یکی دیگر از راه‌هایی است که می‌توانید از طریق آن برای اخذ اقامت امارات اقدام کنید. در نظر داشته باشید که دولت امارات برای اقامت امارات از طریق ازدواج قوانین سختگیرانه‌ای را در نظر گرفته‌ است و برای اخذ اقامت امارات از طریق ازدواج باید بتوانید واقعی بودن ازدواجتان را ثابت کنید. توجه داشته باشید که شما نباید به هیچ وجه از طریق ازدواج صوری اقدام به این کار کنید، چرا که در صورت مشخص شدن این موضوع در هر مرحله‌ای که باشید اقامت شما لغو خواهد شد و شامل مجازات خواهید.

اقامت دبی از طریق ازدواج

شرایط اقامت در دبی

چندی پیش، روش‌های اخذ اقامت دبی را برایتان بازگو کردیم. لازم است بگوییم، با هیچ‌کدام از روش‌های گفته‌شده شما نمی‌توانید اقامت دائم دبی را اخذ کنید. شما نهایتا تا 10 سال می‌توانید اقامت دبی را دریافت کنید و بعد از ملزم به تمدید مجدد اقامت خود هستید. بعد از 30 سال اقامت قانونی، می‌توانید درخواست شهروندی بدهید. یکی از شرایطی که برای اخذ اقامت دبی باید رعایت کنید، داشتن پاسپورتی با اعتبار حداقل 6 ماه است. هم‌چنین باید بودجه کافی برای هزینه‌های زندگی خود داشته باشید و اثبات عدم سابقه کیفری نیز الزامی‌ست. هم‌چنین باید از سلامت جسمانی کافی نیز برخوردار باشید.

هم‌چنین برای این‌که اطمینان حاصل بفرمایید، آیا اقامت در دبی انتخاب مناسبی‌ست برای شما خیر، می‌توانید با اخذ ویزای توریستی دبی سفری جذاب به امارات داشته و خاطرات خوشی برای خودتان ثبت کنید. بعد از سفرتان بهترین تصمیم را برای مهاجرت به دبی بگیرید. 

مزایا و معایب خرید خانه در دبی

درضمن! هنگام سفر به امارات، حواستان به لیست داروهای ممنوعه دبی باشد که هنگام ورود به فرودگاه این کشور با مشکلی مواجه نشوید.

شرایط دریافت اقامت دبی با خرید خانه

شهروندان خارجی صرفا با خرید یک خانه در دبی نمی‌توانند اقامت امارات را کسب نمایند و باید حتما این کار را تحت شرایط خاصی انجام دهند. شرایط گرفتن اقامت دبی با خرید ملک شامل موارد زیر است :

شرایط دریافت اقامت دبی با خرید خانه

 • در صورتی که در سند خانه چند نفر با یکدیگر شریک هستند، سهم هر نفر به منظور اخذ اقامت امارات باید حداقل یک میلیون درهم باشد.
 • سند ملک خریداری شده نباید در رهن و وثیقه باشد.
 • به ازای خرید خانه ای که پیش خرید شده و هنوز سند مالکیت ندارد، اقامت امارات داده نمی‌شود و داشتن سند خانه برای اخذ اقامت امارات الزامی است.
 • در بیشتر مواقع ملکی که در دبی خریداری می‌کنید، دارای هزینه هایی همچون شارژ نگهداری ساختمان یا هزینه استفاده از تهویه مطبوع است. مالک باید ماهانه یا سالانه این هزینه ها را نیز پرداخت نماید.

 اگر قصد خرید خانه در خارج از کشور را دارید، به شما توصیه می‌کنیم که به خرید ملک در کشور ترکیه فکر کنید. به دلیل نزدیکی ارزش پول ایران و ترکیه، مخارج زندگی در ترکیه تفاوت چندانی با ایران ندارد.

 شما می‌توانید با هزینه کمتر در ترکیه ملک خریداری کنید و حق شهروندی و پاسپورت ترکیه را برای خود و خانواده‌تان اخذ نمایید، در صورتی که با هزینه بیشتر در امارات فقط می‌توانید اقامت موقت 6 ماهه یا دو ساله این کشور را اخذ نمایید که اجازه کار نیز به شما نمی‌دهد. برای خواندن مطالب بیشتر در مورد خرید ملک در ترکیه، می‌توانید مقاله اخذ اقامت ترکیه از طریق خرید ملک را مطالعه کنید.

شرایط اقامت در دبی برای ایرانیان

بهترین و سریع‌ترین راه اقامت دبی برای ایرانیان، ثبت شرکت در دبی است. اقامت امارات از طریق ثبت شرکت به صورت نامحدود قابل تمدید است و معیارهایی همچون درآمد سالیانه شرکت یا سوددهی آن برای تمدید اقامت مطرح نیست. تا چندسال گذشته، مردم فقط می‌توانستند 49% از سهام شرکتی را داشته باشند و مابقی سهام باید به فردی اماراتی (اسپانسر) واگذار می‌شد؛ اما طبق قانون جدید، امکان تصاحب 100 درصد سهام شرکت برای فرد خارجی ممکن شد.
حال فرقی نمی‌کند، هدف شما از این راه اخذ اقامت باشد یا بخواهید کسب‌وکاری راه‌اندازی کنید. بنابراین، می‌توانید درمدت زمان کوتاهی اقامت امارات خود را دریافت کنید.
گفتنی‌ست! هر سوال که درمورد ثبت شرکت داشتید، کافی‌ست با حامی مهاجر در تماس باشید. شرکت خدماتی حامی مهاجر تجربه‌ای دیرینه‌ای در ثبت شرکت در دبی دارد. برای آگاهی از خدمات حامی مهاجر در این زمینه، می‌توانید به تصویر زیر نگاهی بیندازید.

خدمات حامی مهاجر برای ثبت شرکت در دبی

شرایط اقامت دبی از طریق ازدواج

برا یاخذ اقامت اقامت دبی از طریق ازدواج، زن و مرد باید واجد یک‌سری شرایط باشند. شرایطی که برای مردان در نظر گرفته اند، شامل موارد زیر است:

 • مرد باید مسلمان باشد.
 • مرد باید تمکن مالی کافی برای حمایت از همسرش داشته باشد.
 • مرد باید حداقل 21 سال و زن باید حداقل 18 سال داشته باشد.

مرد می‌تواند برای ویزای 3 ساله تجدیدپذیر درخواست دهد. هم‌چنین، در صورت ادامه ازدواج، مرد می‌تواند اقامت خود را به مدت 3 سال تمدید کند. مرد از طرق ازدواج با زن اماراتی نمی‌تواند تابعیت امارات را اخذ کند. 
شرایط لازم برای زنان:

 • زن می‌تواند با فرد مسلمان یا غیر مسلمان ازدواج کند.
 • حداقل سن برای زنان وجود ندارد.
 • مرد باید مقیم امارات یا تابعیت امارات داشته باشد.

زن می‌تواند برای ویزای 3 ساله تجدیدپذیر درخواست دهد. گفتنی‌ست! زن بعد از 5 سال ازدواج می‌تواند برای اقامت دائم درخواست دهد. بعد از 7 سال ازدواج و 5 سال اقامت دائم، زن اجازه دارد برای شهروندی امارات اقدام کند.

برای خواندن مطالب بیشتر در مورد اقامت دبی و امارات از طریق ازدواج، می‌توانید مقاله چگونگی دریافت اقامت با ازدواج در امارات را بخوانید.

هزینه اقامت دبی

برای اخذ اقامت دبی، ابتدا باید نوع ویزای خود را مشخص کنید، سپس قیمت ویزای دائمی دبی برای هر نوع ویزا مشخص می‌شود. به‌عنوان مثال برای اخذ اقامت دبی از طریق تحصیل، ممکن است تا 3000 درهم پول نیاز داشته باشید. برای مهاجرت به دبی از طریق کار 600 تا 5000 درهم لازم است.

نوع اقامت به دبی

هزینه

ثبت شرکت وسرمایهگذاری

3500 تا 100000 درهم

ازدواج

5000 تا 10000 درهم

تولد

3000 درهم

هزینه‌هایی که برای اقامت دبی در جدول بالا به آن اشاره کردیم، متغیر است و امکان دارد با توجه به شرایط هر فرد این قیمت تغییر کند.

مدارک لازم برای اقامت دبی

مدارکی که در بخش پایین، به‌عنوان مدارک لازم برای اقامت دبی به آن اشاره کردیم، فقط اسناد عمومی است و ممکن است با توجه به شرایط هر شخص به مدارک دیگری نیز نیاز باشد.

مدارک لازم برای اقامت دبی

سخن پایانی

امارات یکی از بهترین کشورها برای راه اندازی کسب و کار است. وجود مالیات صفر درصد برای شرکت های خارجی، موقعیت استراتژیک دبی برای تجارت جهانی و مدرن بودن زیرساخت های مالی و تجاری در این کشور همه از جمله عواملی هستند که باعث شده تمام شرکت های بین المللی شعبه ای نیز در دبی داشته باشند.
کسانی که به دنبال گسترش کسب و کار خود در دبی یا اخذ اقامت امارات هستند، می‌توانند به راحتی شرکت خود را در دبی تاسیس کنند و کارت اقامت امارات را برای خود و خانواده‌شان دریافت نمایند.
همانطور که در متن این مقاله نیز گفته شده اخذ اقامت امارات و دبی از راه های دیگری همچون خرید خانه در دبی و امارات ، کار در دبی و امارات ، تحصیل در امارات و اخذ اقامت امارات از طریق ازدواج نیز به دست می‌آید؛ اما به دلیل معایبی که هر کدام از این روش ها دارد، توصیه می‌کنیم که برای اخذ اقامت امارات از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری اقدام نمایید.
حامی مهاجر به عنوان یک شرکت مهاجرتی معتبر ارائه دهنده خدمات ویزای توریستی دبی ، تور سفارت آمریکا در ابوظبی و دبی و ارائه کلیه خدمات مربوط به اخذ اقامت امارات از طریق ثبت شرکت در دبی است. در صورت نیاز به خدمات حامی مهاجر در این زمینه ها می‌توانید از طریق شماره 02148000957 با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات پرتکرار راجع‌به اقامت دبی

طبق روال همیشگی، آخرین بخش مقاله را پاسخ به سوالات شما اختصاص داده‌ایم. امیدواریم به هر سوالی که ذهن‌تان را درگیر کرده بود، پاسخ داده باشیم. اگر سوال دیگری داشتید، برایمان کامنت بذارید. 

آیا اقامت دبی با دویست میلیون امکان پذیر است؟ 

قبل از پاسخ به این سوال، باید نوع اقامت خود به دبی را مشخص کنید.

چگونه اقامت دبی بگیریم؟

شما از طریق کار، تحصیل، ثبت شرکت و ... قادر به اخذ اقامت دبی هستید.

اعتبار ویزای اقامت دبی چقدر است؟

اعتبار ویزای اقامت متفاوت است. 1، 2، 3 سال یا نهایتا 5 تا 10 سال خواهد بود.

آیا دریافت تابعیت دبی با خرید ملک امکان پذیر است؟ 

بسیاری از تبلیغات خرید ملک در دبی ادعا دارند که اقامت دائم دبی با خرید ملک امکان‌پذیر است و برخی اغراق بیشتری می‌کنند و ادعا می‌کنند که دریافت پاسپورت امارات با خرید ملک هم امکان‌پذیر است.

با اقامت دبی به کدام کشورها می توان سفر کرد؟

با اقامت دبی به بحرین، کیت، لبنان، هنگ‌کنگ، مالزی و ... می‌توان سفر کرد.

شرایط جدید اقامت دبی چیست؟ 

شرایط جدید برای اقامت دبی با توجه به نوع مهاجرت شما متفاوت است؛ ولی یک‌سری شرایط عمومی وجود دارد که در توضیحات مقاله به ان اشاره کرده‌ایم.

آسان ترین راه مهاجرت به امارات چیست؟

مهاجرت به امارات از طریق کار، آسان‌ترین راه مهاجرت به امارات است..

خرید ملک در ترکیه بهتر است یا دبی؟

خرید ملک، در ترکیه به نسبت مقرون به‌صرفه‌تر از دبی است.

ویزای طلایی امارات چیست؟ 

ویزای طلایی یک ویزای اقامت طولانی است که به مردم اجازه می‌دهد در امارات زندگی، کار یا درس بخوانند.

اقامت امارات برای متخصصین و پزشکان به چه صورت است؟

اقامت امارات برای متخصصین و پزشکان صرفا برای آن دسته از پزشکانی است که در دانشگاه های امارات به تحصیل پزشکی پرداخته و از آنجا فارغ التحصیل شده‌اند. بنابراین اقامت امارات و دبی برای پزشکان برای همه عمومیت ندارد و صرفا مشمول عده خاصی از پزشکان فارغ التحصیل از دانشگاه‌های امارات می‌باشد.

بهترین راه برای دریافت اقامت امارات و دبی چیست ؟

بهترین راه دریافت اقامت امارات و دبی، ثبت شرکت در این کشور است. چرا که هم کسب و کار خود را جهانی می‌کنید و هم از این طریق می‌توانید اقامت امارات را کسب کنید.

آیا ایرانیان می توانند از طریق کار اقامت امارات را بگیرند؟

در حال حاضر کشور امارات به سختی ویزای کار برای ایرانیان صادر می‌کند. کار در دبی و امارات نیاز به یک کارفرما یا کفیل دارد. به دلیل مشکلات کار در امارات توصیه می‌کنیم مهاجرت کاری به امارات را توصیه نمی‌کنیم.

در اقامت از طریق شریک لایسنس آیا خانواده خود را می توانیم با خود ببریم؟

بله. با اخذ اقامت امارات از طریق شریک لایسنس می‌توانید برای خانواده خود نیز اقامت بگیرید و خانواده خود را نیز همراه خود ببرید.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 27 | کل دیدگاه های تایید شده: 9
علی وکیلی
سلام من اقامت سه ساله دبی با ثبت شرکت را گرفته ام. آیا این قانون وجود دارد که باید هر ۶ ماه یک بار به دبی سفر کنم تا اقامت و تمدید لایسنس دچار مشکل نشود؟ یا همچین قانونی نیست؟ ممنونم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. برای دریافت مشاوره از کارشناسان ثبت شرکت در دبی، لطفا با شماره 02149078 تماس بگیرید.

عبدی
سلام شریک لایسنس رو توضیح میدید ؟ و اینکه اگه نباشه دیگه هیچ چیز شاملش نمیشه ؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. درباره چه موردی سوال دارید؟ چون اکثر موارد در مقاله توضیح داده شده است.

بهنام شفیعی
با سلام لطفا در مورد هزینه های اخذ اقامت از طریق شریک لایسنس و مدت زمان انجام کامل تا اخذ اقامت اعضا خانواده و مدارک و شرایط راهنمایی فرمایید. با سپاس
کارشناس حامی مهاجر

سلام. مدت زمانش کمتر از یک ماه هست، برای سایر موارد مشاوره تخصصی داریم. برای دریافت مشاوره می‌توانید با شماره 02149078 تماس بگیرید.

مهنازپنجه پور
سلام ممنون ازتوضیحاتتون شماغیرازدبی و ترکیه کدام کشورراتوصیه به مهاجرت میکنیدکه مثل ترکیه اقامت واخذپاسپورت داشته باشه؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. پیشنهاد می‌کنیم که برای دریافت جواب دقیق، فرم ارزیابی مهاجرت در سایت حامی مهاجر را تکمیل کنید. کارشناسان ما اطلاعات شما را بررسی می‌کنند، سپس با شما تماس خواهند گرفت و بهترین راه مهاجرت را به شما معرفی خواهند کرد.

ناشناس
سلام شما کامل توضیحات رو دادید ای کاش در مورد مبلغ هر ویزا هم توضیح میدادید مثل خرید منزل که فرمودید ۱ میلیون درهم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. در مورد این مسائل مشاوره کامل داریم، کارشناسان ما وضعیت شما را بررسی خواهند کرد و هزینه ثبت شرکت در دبی را برای وضعیت شما بیان خواهند کرد. برای دریافت مشاوره می‌توانید با شماره 02149078 تماس بگیرید.