لوگو موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

جدیدترین قوانین کرونایی اتحادیه اروپا برای گردشگران

رئیس اتحادیه اروپا در یک بیانیه مطبوعاتی قوانین جدیدی را که برای کشورهای حوزه اتحادیه اروپا وضع شده است، بیان کرد. قوانین جدید وضع شده شامل موارد زیر می‌شود:

  • اعتبار گواهی‌های واکسیناسیون کرونا از 12 ماه به 9 ماه کاهش می‌یابد.
  • واکسن‌های کوویشیلد، سینوفارم، سینوواک و کوواکسین نیز در کنار دیگر واکسن‌های مورد تایید سازمان دارویی اروپا که شامل مدرنا، فایزر، جانسون اند جانسون و آسترازنکا می‌شود، قرار می‌گیرد و مورد تایید هستند.
  • از 10 ژانویه 2022 کشورهای اروپایی ملزم به بازگشایی مرزها به روی همه کسانی که واکسینه شده‌اند، هستند.
  • افرادی که در مدت 180 روز قبل از سفر خود از بیماری کرونا بهبود یافته‌اند و دارای گواهینامه دیجیتال کووید 19 اتحادیه اروپا یا مدرکی معادل آن هستند، نیز باید از 10 ژانویه 2022 اجازه سفر به اتحادیه اروپا را داشته باشند.
  • افرادی که دارای گواهینامه دیجیتال اتحادیه اروپا هستند، بدون توجه به کشور مبدا در اتحادیه اروپا، نباید مشمول محدودیت‌های اضافی مانند آزمایش PCR یا قرنطینه شوند.
  • در گواهینامه‌های واکسن دیجیتال امکان ثبت دوز سوم را نیز قرار دهند.

 

از طرف دیگر پس از آنکه هفته پیش سازمان بهداشت جهانی از وجود سویه جدید کرونا موسوم به اومیکرون خبر داد، بسیاری از کشورها از جمله ایران محدودیت‌های جدیدی را وضع کرده‌اند و ورود اتباع خارجی از 7 کشور جنوب قاره آفریقا شامل آفریقای جنوبی، نامیبیا، زیمباوه، بوتسوآنا، لزتو، اسواتینی و موزامبیک را ممنوع کرده‌اند.

برای اطلاع از آخرین اخبار مهاجرتی می‌توانید پیج حامی مهاجر در اینستاگرام را دنبال نمایید و یا با کارشناسان حامی مهاجر با شماره 02148406 تماس حاصل فرمایید.


دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 1
مطالب مرتبط
سه شنبه 12 اسفند 1399
ساسکاچوان رکورددار قرعه کشی اکسپرس اینتری

986 متقاضی با تجربه کاری خاص دعوت شده اند که در قرعه کشی EOI در 17 اکتبر درخواست دهند. ...

ادامه مطلب
چهارشنبه 03 شهریور 1400
درخواست 3000 پزشک برای مهاجرت از کشور طی یکسال گذشته

درخواست 3000 پزشک برای مهاجرت از کشور طی یکسال گذشته ...

ادامه مطلب
سه شنبه 12 اسفند 1399
آیا دانشجویان خارجی شامل دریافت کمک هزینه دولت آمریکا می شوند؟

برای مقابله با خسارات اقتصادی ویروس کرونا دولت ترامپ طرحی جهت پرداخت دو هزار میلیارد دلاری را اجرا می کند كه بخشی از آن شامل پرداخت کمک نق ...

ادامه مطلب