تخفیف یلدایی مشاوره مهاجرت

چنانچه قصد دریافت انواع ویزای آمریکا را داشته باشید، ملزم به گذراندن مرحله ثبت مشخصات بیومتریک ( گرفتن عکس و انگشت نگاری ) و انجام مصاحبه در سفارت آمریکا هستید. این مرحله باید پس از تشکیل پرونده آنلاین انجام شود و در طی آن متقاضی ویزاهای آمریکا با دریافت نوبت از سفارت آمریکا و مراجعه به آنجا انگشت نگاری شده و پس از ثبت عکس او در سیستم و انجام مصاحبه، کار اداری ویزای او به پایان می‌رسد و باید منتظر نتیجه درخواست ویزای خود بماند.

از آنجا که آمریکا در ایران سفارت ندارد، متقاضیان ویزای آمریکا باید این کار را در یکی از کشورهای همسایه ایران همچون ترکیه، ارمنستان و یا امارات انجام دهند. از آنجا که حضور در کشور خارجی و انجام کار اداری سختی‌های خاص خود را دارد، لزوم استفاده از تور سفارت آمریکا ضروری است و می‌توانید در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید. در این مقاله قصد داریم درباره تور سفارت آمریکا در آنکارا و استانبول و نحوه دریافت نوبت از سایر سفارت های آمریکا توضیحات کاملی را به شما ارائه دهیم و در کنار آن خدمات موسسه حامی مهاجر در این زمینه را معرفی کنیم.

موسسه حامی مهاجر یک موسسه گردشگری و مهاجرتی معتبر است که با داشتن شرکت در ایران و ترکیه خدماتی همچون برگزاری تورهای ارزان انگشت نگاری سفارت آمریکا با ترنفسر فرودگاهی ، دریافت نوبت از سفارت های آمریکا ، تور سفارت آمریکا در ابوظبی (ویژه برندگان لاتاری) ، تور سفارت آمریکا در پاکستان ، اخذ ویزای توریستی آمریکا، اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های آمریکا و مشاوره برای اخذ اقامت دائم آمریکا ارائه می‌کند. در صورت نیاز برای تماس با کارشناسان موسسه حامی مهاجر می‌توانید با شماره 02149078 تماس حاصل فرمایید.

تور سفارت آمریکا چیست ؟

همانطور که در ابتدای مقاله به آن اشاره کردیم، یکی از مراحل اداری درخواست ویزای آمریکا، مرحله انگشت نگاری و انجام مصاحبه حضئری در سفارت آمریکا است. افرادی که متقاضی دریافت هرگونه ویزای آمریکا هستند باید پس از انجام مراحل آنلاین اخذ ویزای آمریکا، نسبت به دریافت نوبت از سفارت های آمریکا اقدام نموده و سپس با مراجعه به سفارت آمریکا ضمن انگشت نگاری و ثبت عکس آن‌ها در سیستم، به صورت حضوری با افسر کنسولی سفارت آمریکا مصاحبه نمایند. بدون انجام مرحله بیومتریک و مصاحبه سفارت آمریکا، فرآیند اداری بررسی درخواست ویزا شروع نخواهد شد و چنانچه فرد در زمان تعیین شده برای اینکار اقدام نکند، درخواست ویزای او باطل خواهد شد.

کشور آمریکا در ایران سفارت ندارد، به همین دلیل متقاضیان ویزای آمریکا باید به منظور انجام مرحله انگشت نگاری و مصاحبه ویزای آمریکا باید به کشورهای خارجی همچون ترکیه، ارمنستان، امارات و ... مراجعه نمایند. انجام یک کار اداری ساده که با مدیریت مناسب یک روز بیشتر طول نمی‌کشد، به دلیل اینکه باید در یک کشور خارجی و غریب انجام شود، به یک دغدغه بزرگ برای متقاضیان ویزای آمریکا تبدیل شده و آن را به کاری سخت تبدیل کرده است.

در همین راستا موسسات مهاجرتی برای کمک به متقاضیان ویزای آمریکا اقدام به برقراری تور سفارت آمریکا نموده‌اند. تورهای دو الی سه روزه ای که ماهیت تفریحی ندارند و صرفا هدفشان کمک به متقاضیان ویزا برای حضور در سفارت های آمریکا و انجام کار اداری آن‌هاست. در این تورها خدماتی همچون رزرو هتل و محل اقامت، خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما ، ترنسفر فرودگاهی یا همان جابجایی متقاضی از فرودگاه تا هتل محل اقامت و بالعکس و خدمات همراهی ارائه می‌شود. در ادامه قصد داریم انواع تورهای سفارت آمریکا و خدمات حامی مهاجر در این زمینه را برای شما توضیح دهیم.

تور سفارت آمریکا ترکیه

همانطور که می‌دانید کشور ترکیه همسایه شمال غربی ایران است و روابط بسیار خوبی با کشور ایران دارد. به طوری که سفر ایرانیان به ترکیه بدون داشتن ویزا و صرفا با داشتن پاسپورت امکان‌پذیر است. از دیگر ویژگی‌های خوب کشور ترکیه، تعداد زیاد پروازها به مقصد این کشور و امکان سفر به این کشور از طریق زمینی و تعداد بالای هتل ها و محل های اقامتی در این کشور است. به همین دلیل یکی از بهترین انتخاب ها برای انجام مراحل ویزاهای آمریکا، کشور ترکیه است.

تور سفارت آمریکا استانبول

شهر استانبول ترکیه به لحاظ توریستی بودن از پایتخت این کشور یعنی آنکارا بهتر و بزرگتر است. شهر استانبول دارای دو فرودگاه بین المللی بزرگ و تعداد هتل‌های زیاد است. به همین دلیل امکان یافتن پرواز برای این شهر زیاد است و برای یافتن محل اقامت تنوع بسیار زیادی وجود دارد. به دلیل ماهیت توریستی شهر استانبول مردم این شهر به زبان انگلیسی آشناتر هستند و ارتباط با آن‌ها ساده تر است.

از جمله معایب این شهر نسبت به آنکارا، می‌توان به شلوغ بودن خیابان‌های آن ، گران‌تر بودن استانبول و بیشتر بودن فاصله این شهر نسبت به ایران اشاره کرد. موسسه حامی مهاجر قادر است تا با کمترین هزینه برای متقاضیان ویزای آمریکا، تور انگشت نگاری آمریکا در استانبول ترکیه ترتیب دهد. از جمله مزیت های موسسه حامی مهاجر در زمینه تور سفارت آمریکا ترکیه این است که علاوه بر رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما، حتی برای یک شب اقامت در هتل نیز خدمات ترنسفر فرودگاهی ارائه می‌کند.

متقاضیان می‌توانند با استفاده از خدمات تور سفارت آمریکا موسسه حامی مهاجر، با کمترین هزینه و خیالی آسوده به استانبول ترکیه سفر کنند، در فرودگاه ترکیه ماشینی در انتظار آن‌ها خواهد بود و آنان را به هتل رزرو شده خواهد رساند. هزینه تاکسی‌های فرودگاهی در کشور ترکیه بسیار گران هستند و گاها تا 100 دلار نیز می‌رسند، به همین دلیل خدمات ترنسفر فرودگاهی در تورهای سفارت آمریکا اهمیت ویژه ای دارند و باعث صرفه جویی بسیار زیاد در هزینه ها خواهند شد.

علاوه بر این موسسه حامی مهاجر در صورت تمایل مشتریان خدمات ویژه (VIP) همراهی نیز به آن‌ها ارائه خواهد داد، به این صورت که یک راننده متقاضی ویزا را برای انجام مراحل سفارت آمریکا در شهر استانبول همراهی خواهد کرد و او را به مقاصد مورد نظر رسانده و پس از انجام مراحل اداری به هتل برمی‌گرداند. در صورت نیاز به استفاده از خدمات حامی مهاجر در زمینه تور سفارت آمریکا در استانبول می‌توانید با شماره 02149078 تماس بگیرید.

آدرس و ساعت کار سفارت خانه آمریکا در استانبول – ترکیه

İstinye, Poligon Cd. No:75, 34460 Sarıyer/İstanbul, Turkey

آدرس

00902123359000

تلفن

00902123359019

فکس

دوشنبه تا جمعه – 8:30 الی 16:30

ساعات کاری

تور سفارت آمریکا آنکارا

شهر آنکارا پایتخت کشور ترکیه است، در فاصله نزدیک تری نسبت به کشور ایران قرار دارد و نسبت به استانبول شهر ارزان‌تر و خلوت تری است، در ضمن به دلیل پایتخت بودن این شهر، کارهای اداری در این شهر روان‌تر از سایر شهرهای ترکیه صورت می‌پذیرد، به طوری که سفارت آمریکا در شهر آنکارا مدت زمان بیشتری در طول روز فعال است و خدمات بیشتری به متقاضیان ارائه می‌دهد؛ اما در کنار این مزیت‌ها به دلیل توریستی نبودن این شهر شاید تعداد پروازها به مقصد آنکارا محدود باشد و تعداد هتل‌های این شهر نسبت به استانبول کمتر است.

موسسه حامی مهاجر قادر است تا با کمترین هزینه برای متقاضیان ویزای آمریکا، تور سفارت آمریکا در آنکارا ترکیه ترتیب دهد. از جمله مزیت های موسسه حامی مهاجر در زمینه تور سفارت آمریکا ترکیه این است که علاوه بر رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما، حتی برای یک شب اقامت در هتل نیز خدمات ترنسفر فرودگاهی ارائه می‌کند.

علاوه بر این موسسه حامی مهاجر در صورت تمایل مشتریان خدمات ویژه (VIP) همراهی نیز به آن‌ها ارائه خواهد داد، به این صورت که یک راننده متقاضی ویزا را برای انجام مراحل اداری ویزا در شهر آنکارا همراهی خواهد کرد و او را به مقاصد مورد نظر رسانده و پس از انجام مراحل اداری به هتل برمی‌گرداند. در صورت نیاز به استفاده از خدمات حامی مهاجر در زمینه تور سفارت آمریکا در آنکارا می‌توانید با شماره 02149078 تماس بگیرید.

آدرس و ساعت کار سفارت خانه آمریکا در آنکارا – ترکیه

Ataturk Bulvari 110 Kavaklidere Ankara Turkey

آدرس

(+90) 312 455 555

تلفن

(+90) 312 467 0019

فکس

همه روزه ( به جز روزهای تعطیل ترکیه و آمریکا) - 8:30 الی 17:30

ساعات کاری

 

تور سفارت آمریکا ارمنستان

ارمنستان همسایه شمالی کشور ایران است و ایرانیان می‌توانند به منظور انجام مراحل اداری ویزای آمریکا به سفارت آمریکا در ارمنستان نیز مراجعه کنند. ارمنستان کشور کوچکی است و برای مراجعه به سفارت آمریکا تنها می‌توان به پایتخت آن ایروان مراجعه کرد.

تور سفارت آمریکا در ایروان

ارمنستان کشور کوچکی است، به همین دلیل کیفیت خدمت رسانی کنسولی سفارت آمریکا، نسبت به ترکیه و امارات پایین‌تر است. همچنین باید به تعداد کمتر پروازها به سمت ایروان و کم بودن تعداد هتل‌ها و مکان‌های اقامتی در این شهر نیز اشاره کرد؛ اما از مزیت‌های مراجعه به سفارت آمریکا در ایروان می‌توان به این موضوع اشاره کرد که سفر به ارمنستان احتیاج به ویزا ندارد.

توصیه می‌کنیم در انتخاب تور سفارت آمریکا برای ارمنستان حتما به داشتن ترنسفر فرودگاهی دقت کنید، چرا که هزینه تاکسی‌های فرودگاهی ایروان نیز بسیار بالاست و در صورت نداشتن ترنسفر فرودگاهی، این سفر برای شما گران تمام خواهد شد.

آدرس و ساعت کار سفارت خانه آمریکا در ایروان – ارمنستان

1, American Avenue

آدرس

(+374 10) 464700

تلفن

(+374 10) 464742

فکس

یکشنبه تا جمعه – 09:00 تا 18:00

ساعات کاری

 

تور سفارت آمریکا امارات

سفارت های آمریکا در کشور امارات همانند کشور ترکیه بزرگ و خلوت هستند و روال کار اداری شما در آن‌ها به خوبی پیش خواهد رفت. امارات همسایه جنوبی ایران است و برای کسانی که در جنوب ایران زندگی می‌کنند، مقصد نزدیک‌تری خواهد بود. کشور امریکا در دو امیرنشین ابوظبی و دوبی دفتر سفارت دارد.   

تور سفارت آمریکا در ابوظبی

امیرنشین ابوظبی پایتخت سیاسی کشور امارات محسوب می‌شود. از جمله مزایای مصاحبه سفارت آمریکا در ابوظبی می‌توان به بزرگ بودن سفارت آمریکا در این شهر اشاره کرد که باعث خلوت بودن آن و سریع‌تر شدن پروسه بررسی درخواست ویزا می‌شود. گفتنی است که سفر به ابوظبی نیاز به دریافت ویزا دارد و در حال حاضر دریافت ویزا برای ابوظبی به سختی صورت می‌پذیرد و این یکی از معایب بزرگ مصاحبه سفارت آمریکا در ابوظبی است.

آدرس و ساعت کار سفارت خانه آمریکا در ابوظبی – امارات

Plot 38, Rabdan Street, Airport Road Embassies District, Sector W59-02 - Abu Dhabi - United Arab Emirates

آدرس

(971) (4) 309-4000

تلفن

(971) (4) 3547369

فکس

یکشنبه تا پنجشنبه – 8:00 الی 17:00

ساعات کاری

تور سفارت آمریکا در دبی

دوبی یک شهر تجاری و توریستی بسیار شناخته شده در امارات است که به داشتن آسمان خراش‌ها، هتل ها و فرودگاه های بسیار بزرگ معروف است، به همین دلیل یافتن پرواز برای دوبی و اقامت در آن کار سختی نخواهد بود. از معایبی که برای مصاحبه و انگشت نگاری سفارت آمریکا در دبی می‌توان اشاره کرد این است که سفر به دوبی احتیاج به اخذ ویزا دارد و تور سفارت آمریکا دوبی به دلیل بالا بودن هزینه های سفر و دریافت ویزا چندان به صرفه نخواهد بود. بنابراین در صورتی که دبی را برای انجام مصاحبه ویزای آمریکا انتخاب کردید، حتما هزینه های سفر و تردد در آن را بررسی کنید.

آدرس و ساعت کار سفارت خانه آمریکا در دبی – امارات

8 Al Seef St - Dubai - United Arab Emirates

آدرس

+971)( 4) 309 4000)

تلفن

یکشنبه تا پنجشنبه – 08:00 الی 17:00

ساعات کاری

 

سایر سفارت خانه های آمریکا

متقاضیان ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا می‌توانند برای انجام مراحل انگشت نگاری و مصاحبه ویزای خود، به سفارت های دیگری همچون سفارت آمریکا در اسلام آباد پاکستان ، سفارت آمریکا در لبنان و سفارت آمریکا در عمان نیز مراجعه نمایند؛ اما به این موضوع توجه داشته باشید که سه سفارت ترکیه، امارات و ارمنستان به صورت اختصاصی برای ایرانیان در نظر گرفته شده‌اند و در این سفارت ها امکان مصاحبه با زبان فارسی وجود دارد و همچنین افسران کنسولی در سفارت خانه های ترکیه، امارات و ارمنستان به شرایط ایرانیان آشنا هستند.

بنابراین چنانچه به سفارت خانه های دیگر آمریکا در اسلام آباد پاکستان، لبنان و یا عمان مراجعه کنید، باید به زبان انگلیسی مسلط باشید و بتوانید به خوبی وضعیت خود را برای افسران کنسولی شرح دهید. انتخاب این سفارت ها شاید در حالت عادی گزینه مناسبی نباشند، اما در صورت نیاز به فوریت در امر صدور ویزای آمریکا می‌توانید به دنبال دریافت نوبت از این سفارت ها باشید. چنانچه برای دریافت نوبت از سایر سفارت خانه های آمریکا و سفر به این کشورها احتیاج به کمک داشته باشید، می‌توانید برای استفاده از خدمات حامی مهاجر با شماره 02149078  تماس حاصل کنید.

خدمات تور سفارت آمریکا موسسه حامی مهاجر

  • دریافت نوبت از سفارت های گوناگون آمریکا در کمترین زمان (حتی سفارت های عمان، لبنان، پاکستان و ...)
  • ارائه ارزان‌ترین تورهای انگشت نگاری و مصاحبه در سفارت آمریکا
  • ارائه خدمات ترنسفر فرودگاهی ( حتی با یک شب اقامت )
  • ارائه خدمات همراهی VIP : در اختیار قرار دادن یک راننده برای جابجایی متقاضی ویزا از هتل به سفارت آمریکا و بالعکس.
  • ارائه خدمات پیکاپ ویزا

خدمات پیکاپ ویزا چیست ؟

پس از انجام مراحل بیومتریک و مصاحبه ویزا در سفارت آمریکا، باید منتظر بررسی درخواست ویزا و اعلام نتیجه آن باشید. بدیهی است که نمی‌توانید در تمام طول مدت بررسی درخواست ویزا در یک کشور خارجی اقامت داشته باشید، بنابراین در صورتی که با درخواست ویزای شما موافقت شود، شما باید برای الصاق ویزا به پاسپورت یکبار دیگر به آن کشور خارجی مراجعه نمایید و این موضوع باعث افزایش هزینه های شما خواهد شد.

برای جلوگیری از سفر دوباره برای الصاق ویزای آمریکا به پاسپورت می‌توان از خدمات پیکاپ پاسپورت یا خدمات پیکاپ ویزای موسسات مهاجرتی معتبر استفاده کرد. در پیکاپ پاسپورت شما به یک موسسه مهاجرتی معتبر وکالت می‌دهید که پاسپورت شما را با خود به یک کشور خارجی ببرد و ویزا را به آن الصاق نماید.

در صورت نیاز به خدمات پیکاپ ویزا موسسه حامی مهاجر می‌توانید با شماره 02149078  تماس حاصل کنید.

سخن پایانی

همانطور که در این مقاله به آن اشاره کردیم، انجام کامل تمام مراحل درخواست ویزای آمریکا به صورت آنلاین امکان‌پذیر نیست و شما باید به منظور ثبت اطلاعات بیومتریک و انجام مصاحبه حضوری به یکی از سفارت های آمریکا مراجعه کنید. از آنجا که آمریکا در ایران سفارت خانه ندارد، چاره ای جز رفتن به کشورهای همسایه و تکمیل مراحل اداری ویزا نیست. بنابراین بهره گرفتن از خدمات تور سفارت آمریکا برای کم کردن هزینه های سفر بسیار ضروری است.

توصیه می‌کنیم که برای انتخاب تورهای انگشت نگاری و مصاحبه سفارت آمریکا، ضمن توجه به میزان هزینه تور و کیفیت خدمات، حتما به اعتبار موسسه مهاجرتی ارائه دهنده تور توجه کنید. موسسات ثبت نشده و موسساتی که در ایران دفتر ندارند، در صورت بروز هرگونه مشکل پاسخگوی شما نخواهند بود و امکان پیگیری و شکایت از آن‌ها به سختی صورت خواهد پذیرفت.

موسسه حامی مهاجر یک موسسه گردشگری و مهاجرتی معتبر است که با داشتن شرکت در ایران و ترکیه خدماتی همچون برگزاری تورهای ارزان انگشت نگاری سفارت آمریکا با ترنفسر فرودگاهی ، دریافت نوبت از سفارت های آمریکا ، اخذ ویزای توریستی آمریکا، اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های آمریکا و مشاوره برای اخذ اقامت دائم آمریکا ارائه می‌کند. در صورت نیاز برای تماس با کارشناسان موسسه حامی مهاجر می‌توانید با شماره 02149078 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 1