50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

تور سفارت و انگشت نگاری آمریکا در استانبول، آنکارا، ایروان، ابوظبی و دبی

تور سفارت,مصاحبه ویزای آمریکا: ابوظبی،آنکارا،ایروان،استانبول و دبی

اگر قصد دریافت هر نوع از ویزای آمریکا (ویزای مهاجرتی یا غیرمهاجرتی) را دارید، باید مراحلی همچون ثبت مشخصات بیومتریک ( گرفتن عکس و انگشت نگاری ) و انجام مصاحبه حضوری را در سفارت آمریکا انجام دهید. آمریکا در ایران سفارت ندارد، بنابراین برای انجام مراحل تمام ویزاهای آمریکا باید به یک کشور خارجی سفر کنید. بهترین راه برای سفر به یک کشور خارجی و انجام مراحل ویزا، استفاده از تور سفارتی آمریکا است.

تورهای سفارتی به صورت تخصصی برای انجام کارهای کنسولی شما طراحی شده‌اند و دارای ویژگی‌های مهمی همچون ارائه خدمات ترنسفر و همراهی کامل، انعطاف پذیر بودن برنامه سفر، زمانبندی دقیق و ... هستند و برای انجام کارهای شما بسیار مناسب‌تر از تورهای تفریحی هستند.

در این مطلب توضیح خواهیم داد که تور سفارت چیست و چه مزیت هایی نسبت به تور عادی دارد. اگر مراحل اولیه اخذ ویزای آمریکا خود را انجام داده و فقط به فکر یک سفر خارجی بدون استرس برای مصاحبه در سفارت آمریکا هستید، پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مقاله همراه حامی مهاجر باشید.

موسسه حامی مهاجر دارای خدمات متنوعی همچون دریافت وقت فوری سفارت آمریکا، برگزاری تورهای سفارتی با همراهی کامل (در تمام کشورها)، اخذ وقت فوری انگشت نگاری کانادا، خدمات پیکاپ پاسپورت، دریافت وقت مدیکال آمریکا و اخذ ویزای توریستی است. جهت اطلاع از نحوه ارائه خدمات و هزینه آن‌ها با شماره 02148000957 تماس بگیرید. پاسخگوی شما هستیم!

تور سفارت آمریکا چیست ؟

اگر مراحل اولیه دریافت ویزای آمریکا (همچون تکمیل فرم‌های مهاجرتی، آماده سازی مدارک و ...) را انجام داده‌اید، حتما می‌دانید که بدون مراجعه حضوری به سفارت آمریکا، فرآیند اداری بررسی درخواست ویزا شروع نخواهد شد و چنانچه متقاضی در مدت زمان معینی برای این کار اقدام نکند، به این معنی است که از دریافت ویزای آمریکا منصرف شده است.

تور سفارت آمریکا چیست ؟

مصاحبه در سفارت آمریکا برای دریافت ویزا به قدر کافی استرس دارد، حال حساب کنید که برای این مصاحبه باید به یک کشور خارجی هم سفر کنید. چگونگی سفر و جابجایی در یک کشور ناآشنا که احتمالا زبان مردم آن را نیز نمی‌دانید، استرس و نگرانی شما را چندین برابر خواهد کرد. در چنین شرایطی حتی درخواست پرینت مدرک از یک کافی نت نیز برای متقاضی بسیار سخت است.

به همین دلیل کارشناسان موسسه مهاجرتی حامی مهاجر با درک این مشکلات و برای کمک به متقاضیان ویزای آمریکا اقدام به طراحی تور سفارت آمریکا نمودند که یک تور تخصصی برای افرادی است که قصد انجام انجام کارهای کنسولی خود در خارج از کشور را دارند و با افتخار باید اعلام کنیم که حامی مهاجر اولین و تنها ارائه کننده تورهای سفارتی در ایران است.

این ویدئو را حتما ببینید: تجربه اخذ ویزا لاتاری و استفاده از خدمات تور سفارتی ارمنستان

ویژگی تور سفارت آمریکا چیست؟ (مزیت تور سفارت به تور عادی)

اولین سوالی که متقاضیان ویزای آمریکا از ما می‌پرسند این است که چرا به جای تور تفریحی از تور سفارت برای مصاحبه ویزای آمریکا استفاده کنم؟ و ویژگی های مهم تور سفارت چیست؟ در ادامه چند دلیل قانع‌کننده و مهم برای استفاده از تور سفارت آمریکا بیان می‌کنیم تا شما را در تصمیم‌گیری بهتر کمک کند.

ویژگی و مزایای تور سفارتی آمریکا

خدمات همراهی کامل برای انجام کارهای سفارت

داشتن یک آشنای مطمئن و کاربلد در همه جا باعث دلگرمی است، به خصوص وقتی که برای انجام کار اداری و کنسولی به یک کشور خارجی سفر کرده باشید. ارائه خدمات همراهی مهم‌ترین مزیت تور سفارت نسبت به تور تفریحی محسوب می‌شود.

در تورهای تفریحی نهایت خدمات این است که یک تور لیدر شما را برای گردش به نقاط مختلف شهر می‌برد و این تور لیدر وظیفه‌ای برای راهنمایی و کمک به شما در انجام کارهای سفارتی ندارد. حتی اگر این تور لیدر قرار باشد شما را به جایی برساند، امکان دارد کمی با تاخیر هم مراجعه کند، چون در سفر تفریحی معمولا زمانبندی دقیق آنچنان مطرح نیست.

شما برای مصاحبه ویزا وقت سفارت دریافت کرده‌اید و باید در یک زمان مشخص وارد سفارت شوید. بنابراین هرگونه تاخیر استرس زیادی را به شما وارد می‌کند. در تور سفارت آمریکا همه چیز طبق زمانبندی و دقیق است. یک همراه مطمئن و کاربلد همیشه با شماست.

این همراه شما را از فرودگاه به هتل می‌رساند، از هتل به محل مدیکال یا سفارت آمریکا می‌برد و از آنجا دوباره به هتل بازمی‌گرداند. در هر جا هر مشکلی داشتید، می‌توانید به همراه خود بگویید و او با تجربه بالای خود آن را حل کرده و به شما کمک می‌کند.
در یک سفر خارجی برای انجام کار سفارتی چه چیزی دلنشین‌تر از یک همراه با تجربه و مسلط به فرهنگ و زبان آن کشور خارجی است؟

انعطاف‌پذیری برنامه سفر در تور مصاحبه ویزا آمریکا

مهم‌ترین تفاوت سفر برای انجام کارهای سفارت با یک سفر خارجی تفریحی این است که برنامه سفر شما را سفارت تعیین می‌کند. هنگامی که برای تفریح می‌روید، از همان اول می‌دانید که قرار است چه زمانی وارد کشور شوید، کجا بروید و چه زمانی برگردید. حتی اگر یکی از برنامه های بازدید شما نیز لغو شود، چندان اهمیتی ندارد و می‌توانید از آن عبور کنید.

اما وقتی که برای انجام کار سفارت آمریکا سفر می‌کنید، باید آمادگی هر موضوعی را داشته باشید! امکان دارد سفارت به صورت ناگهانی تعطیل شود یا آنکه زمان مصاحبه شما جابجا شود. تور تفریحی معمولا زمان‌بندی مشخصی دارد، در چنین شرایطی اگر درخواست اقامت اضافه داشته باشید، شاید هیچکس شما را کمک نکند و حتی هزینه پرواز از دست رفته را نیز باید بپردازید.

ولی تور سفارت آمریکا برای نیاز شما طراحی شده است و برنامه سفر شما کاملا انعطاف پذیر است. هر مشکلی در زمانبندی سفر شما به وجود بیاید، کارشناسان حامی مهاجر آمادگی این را دارند که برنامه هتل و پروازهای شما را تغییر دهند.

انتخاب با شماست، داشتن استرس تغییر ناگهانی زمان‌بندی در تور تفریحی را ترجیح می‌دهید یا یک تور سفارت آمریکا با برنامه انعطاف پذیر می‌خواهید؟

پشتیبانی آنکال و 24 ساعته در تور سفارت آمریکا

ساعت کاری یک آژانس مسافرتی چقدر است؟ آیا کارشناس یک تور تفریحی، ساعت 12 شب به شما پاسخ می‌دهد؟ در صورت نیاز به کمک فوری و تغییر برنامه سفر آیا همکاری لازم در تور تفریحی وجود دارد؟

جواب سوالات بالا را نمی‌توانیم چندان دقیق بگوییم، ولی اگر از تور سفارت آمریکا استفاده می‌کنید باید بدانید که از پشتیبانی 24 ساعته و آنکال بهره‌مند خواهید شد. مهم نیست در چه ساعتی به مشکل می‌خورید، مهم نیست روز تعطیل باشد یا غیر تعطیل! هرگاه که در برنامه سفر خود دچار مشکل شدید، می‌توانید با پشتیبان سفر خود ارتباط برقرار کنید و مشکل شما حل خواهد شد.

حامی مهاجر به خوبی می‌داند که در یک سفر سفارتی، امکان تغییر برنامه در هر ساعت وجود دارد، بنابراین متقاضی ویزا را در یک کشور خارجی به حال خود رها نمی‌کنیم. به صورت شبانه‌روی آماده ارائه پشتیبانی هستیم.

رزرو هتل‌های مناسب برای مصاحبه سفارت آمریکا

در تورهای تفریحی هتل‌هایی برای شما انتخاب می‌شود که آژانس با آن‌ها قرار دارد و یا هتل‌هایی انتخاب می‌شوند که در کنار مراکز تفریحی و توریستی هستند، اما کارشناسان حامی مهاجر در تور سفارت هتل‌ها را با توجه به شرایط متقاضی انتخاب می‌کنند.

در تور سفارت آمریکا هتل هایی انتخاب می‌شود که علاوه بر داشتن کیفیت، دسترسی مناسبی نیز به سفارت و مراکز مدیکال آمریکا داشته باشند. در برخی کشورها همچون پاکستان نیز امنیت خیلی مهم است و هتل ها همواره در مناطق امن رزرو خواهند شد.

خدمات کارگزاری سفارت موسسه حامی مهاجر

خدمات کارگذاری سفارت توسط حامی مهاجر

  • دریافت وقت فوری سفارت آمریکا از ایروان در ارمنستان، استانبول و آنکارا در ترکیه، دبی و ابوظبی در امارات، باکو در آذربایجان و سایر کشورها همچون عمان، پاکستان، گرجستان، قطر، مالزی، تایلند و...
  • برگزاری تور سفارت آمریکا در آنکارا، استانبول، دبی، ابوظبی، ایروان، باکو، عمان، پاکستان، گرجستان، قطر، مالزی، تایلند و ...
  • پرداخت هزینه سفارت آمریکا (پرداخت هزینه MRV)
  • دریافت وقت مدیکال آمریکا
  • برگزاری جلسه شبیه سازی مصاحبه در سفارت آمریکا (ماک سفارتی) برای متقاضیان ویزای لاتاری، دانشجویی، توریستی یا خانوادگی آمریکا
  • دریافت وقت انگشت نگاری فوری کانادا از دفاتر VAC
  • ارائه خدمات پیکاپ ویزا یا پاسپورت

هزینه تور سفارت آمریکا

همانطور که در بخش‌های بالا خواندید، تور سفارت آمریکا دارای ویژگی‌های اختصاصی برای متقاضیان ویزای آمریکا است، بنابراین شاید این تور ارزان‌ترین تور ممکن نباشد، اما مطمئن باشید بهترین تور برای انجام کارهای سفارتی شماست!

هزینه تور سفارت آمریکا

این کاملا به خود شما بستگی دارد که در سفرتان برای اخذ ویزای آمریکا به دنبال یک سفر بدون استرس، منظم و دقیق هستید، یا اینکه می‌خواهید به هر صورت ممکن ارزان‌ترین سفر ممکن را داشته باشید و تمام ریسک‌ها را بپذیرید. البته توجه کنید که ریسک‌ها به شکلی هستند که امکان دارد، در یک سفر به اصطلاح ارزان چندین برابر بیشتر از تور سفارت هزینه پرداخت کنید.

هزینه تور سفارت آمریکا با توجه به نوع خدمات و زمان دریافت آن متفاوت است. بهتر است برای اطلاع از به روزترین اطلاعات درباره قیمت تور سفارت آمریکا با شماره 02148000957 تماس بگیرید.

تور سفارت آمریکا در کدام کشورها برگزار می‌شود؟

حامی مهاجر با افتخار اعلام می‌کند که امکان برگزاری و اجرای تورهای سفارت آمریکا در ابوظبی، دبی، آنکارا، استانبول، ایروان، باکو، عمان، پاکستان، گرجستان، قطر، مالزی، تایلند و سایر کشورهای جهان را دارد. انتخاب سفارت مناسب برای مصاحبه ویزا آمریکا بسته به نوع ویزا و شرایط شخصی شما دارد.

در این بخش فقط به بررسی چند سفارت مناسب ایرانیان برای مصاحبه ویزای آمریکا می‌پردازیم. برای انتخاب سفارت همیشه از مشورت کارشناسان مهاجرتی استفاده کنید و به صورت دلخواه اقدام به تعیین سفارت نکنید. اما برای اطلاعات بیشتر در مورد سفارت های آمریکا، می‌توانید مقاله بررسی بهترین سفارت های آمریکا برای مصاحبه ویزا را مطالعه کنید.

تور سفارت آمریکا ترکیه

تور سفارت آمریکا در ترکیه

سفارت آمریکا در آنکارا یا کنسول‌گری این کشور در استانبول مقصدهایی هستند که متقاضیان ایرانی ویزای آمریکا برای مصاحبه به آن‌ها مراجعه می‌کنند. از جمله نکات خوب در مورد تور سفارت آمریکا در ترکیه این است که ایرانیان برای سفر به این کشور نیاز به اخذ ویزا ندارند و معمولا همیشه از ایران پروازهای مستقیم به ترکیه وجود دارد، در ضمن تنوع هتل‌ها در ترکیه هم بالاست.

در صورتی که از خدمات تور سفارت آمریکا در ترکیه استفاده کنید، حامی مهاجر خدمات ویژه‌ای برای پیکاپ پاسپورت شما دارد و می‌توانید با انجام مراحل ادارای کمتر، یک پیکاپ پاسپورت سریع و ویژه داشته باشید. 

تور سفارت آمریکا استانبول

متقاضیان ویزاهای دانشجویی و توریستی آمریکا معمولا باید برای انجام مصاحبه به کنسول‌گری آمریکا در استانبول مراجعه کنند. بنابراین متقاضیان ویزاهای غیرمهاجرتی، از تور سفارت آمریکا در ترکیه استفاده می‌کنند.

شهر استانبول ترکیه به لحاظ توریستی بودن از پایتخت این کشور یعنی آنکارا بهتر و بزرگتر است. استانبول دارای دو فرودگاه بین المللی بزرگ و تعداد هتل‌های زیاد است. به همین دلیل امکان یافتن پرواز برای این شهر زیاد است و برای یافتن محل اقامت تنوع بسیار زیادی وجود دارد. از جمله معایب این شهر نسبت به آنکارا، می‌توان به شلوغ بودن خیابان‌های آن ، گران‌تر بودن استانبول و بیشتر بودن فاصله این شهر نسبت به ایران اشاره کرد.

آدرس و ساعت کار سفارت آمریکا در استانبول – ترکیه

İstinye, Poligon Cd. No:75, 34460 Sarıyer/İstanbul, Turkey

آدرس

00902123359000

تلفن

00902123359019

فکس

دوشنبه تا جمعه – 8:30 الی 16:30

ساعات کاری

تور سفارت آمریکا آنکارا

برندگان لاتاری و متقاضیان ویزای خانوادگی آمریکا برای انجام مصاحبه به سفارت آمریکا در آنکارا مراجعه می‌کنند. مصاحبه ویزا در سفارت آمریکا در آنکارا به زبان فارسی انجام می‌شود. به همین دلیل منطقی است که ایرانیان زیادی به این سفارت مراجعه کنند.

شهر آنکارا پایتخت کشور ترکیه است، در فاصله نزدیک تری نسبت به کشور ایران قرار دارد و نسبت به استانبول شهر ارزان‌تر و خلوت تری است. سفارت آمریکا در آنکارا نیز اخیرا به ساختمان جدید و بزرگ‌تری منتقل شده است و پیش‌‌بینی می‌شود که این مرکز امسال سرعت بالاتر و عملکرد بهتری در پردازش پرونده‌های متقاضیان اخذ ویزای آمریکا داشته باشد.

اما در کنار این مزیت‌ها به دلیل توریستی نبودن این شهر شاید تعداد پروازها به مقصد آنکارا محدود باشد و تعداد هتل‌های این شهر نسبت به استانبول کمتر است.

شماره تلفن و آدرس ساختمان جدید سفارت آمریکا در آنکارا – ترکیه

1480 Sokak No. 1, Cukurambar Mahallesi, 06530 Cankaya, Ankara

آدرس ساختمان جدید

سفارت آمریکا در آنکارا

(+90) 312 294-0000

تلفن

همه‌روزه (به‌جز روزهای تعطیل ترکیه و آمریکا) - 8:30 الی 17:30

ساعات کاری

32  کیلومتر

فاصله از فرودگاه

تور سفارت آمریکا ارمنستان

تور سفارت آمریکا ارمنستان

ارمنستان همسایه شمالی کشور ایران است و ایرانیان می‌توانند به منظور انجام مصاحبه ویزا به سفارت آمریکا در ارمنستان نیز مراجعه کنند. ارمنستان کشور کوچکی است و برای مراجعه به سفارت آمریکا تنها می‌توان به پایتخت آن ایروان مراجعه کرد.

تور سفارت آمریکا در ایروان

سفارت آمریکا در ایروان کوچک است و باید مطابق ظرفیت این سفارت از آن انتظار داشت. از مزیت‌های تور سفارت امریکا در ایروان می‌توان به این موضوع اشاره کرد که سفر به ارمنستان احتیاج به ویزا ندارد و هزینه سفر به این کشور پایین است. در ضمن امکان مصاحبه به زبان فارسی در این سفارت وجود دارد.

در ضمن خانم‌های باردار و یا افرادی که به صورت موقت امکان سوار شدن به هواپیما ندارند، می‌توانند به صورت زمینی نیز به ایروان سفر کنند.

آدرس و ساعت کار سفارت خانه آمریکا در ایروان – ارمنستان

1, American Avenue

آدرس

(+374 10) 464700

تلفن

(+374 10) 464742

فکس

یکشنبه تا جمعه – 09:00 تا 18:00

ساعات کاری

تور سفارت آمریکا امارات

تور سفارت آمریکا اماراتسفارت و کنسولگری آمریکا در کشور امارات بزرگ است و روال پرونده شما در آن‌ها به خوبی پیش خواهد رفت. از جمله معایب تور سفارت آمریکا در ابوظبی یا دبی این است که برای ورود به کشور امارات، نیاز به دریافت ویزای توریستی دبی دارید. همین باعث می‌شود که هزینه تور سفارت آمریکا در امارات، نسبت به ترکیه یا ارمنستان گران‌تر باشد.

تور سفارت آمریکا در ابوظبی

امیرنشین ابوظبی پایتخت سیاسی کشور امارات محسوب می‌شود. برندگان لاتاری و متقاضیان ویزای خانوادگی آمریکا برای انجام مصاحبه به سفارت آمریکا در ابوظبی مراجعه می‌کنند. از جمله مزایای مصاحبه سفارت آمریکا در ابوظبی می‌توان به بزرگ بودن سفارت آمریکا در این شهر و امکان مصاحبه به زبان فارسی اشاره کرد که باعث خلوت بودن آن و سریع‌تر شدن پروسه بررسی درخواست ویزا می‌شود.

این مطلب هم برای شما کاربردی است: تور سفارت ابوظبی برای برندگان لاتاری

آدرس و ساعت کار سفارت خانه آمریکا در ابوظبی – امارات

Plot 38, Rabdan Street, Airport Road Embassies District, Sector W59-02 - Abu Dhabi - United Arab Emirates

آدرس

(971) (4) 309-4000

تلفن

(971) (4) 3547369

فکس

یکشنبه تا پنجشنبه – 8:00 الی 17:00

ساعات کاری

تور سفارت آمریکا در دبی

متقاضیان ویزاهای دانشجویی و توریستی آمریکا معمولا باید برای انجام مصاحبه به کنسول‌گری آمریکا در دبی مراجعه کنند. دبی یک شهر تجاری و توریستی بسیار شناخته شده در امارات است که به داشتن آسمان خراش‌ها، هتل ها و فرودگاه های بسیار بزرگ معروف است، به همین دلیل یافتن پرواز برای دبی و اقامت در آن کار سختی نخواهد بود. از طرف دیگر مصاحبه ویزا آمریکا در کنسولگری دبی به زبان فارسی انجام می‌شود.

از معایبی که برای مصاحبه و انگشت نگاری سفارت آمریکا در دبی می‌توان اشاره کرد این است که تور سفارت آمریکا در دبی نسبت به ترکیه و ارمنستان گران‌تر خواهد بود. بنابراین در صورتی که دبی را برای انجام مصاحبه ویزای آمریکا انتخاب کردید، حتما هزینه های سفر و تردد در آن را بررسی کنید.

آدرس و ساعت کار سفارت خانه آمریکا در دبی – امارات

8 Al Seef St - Dubai - United Arab Emirates

آدرس

+971 4 309 4000

تلفن

یکشنبه تا پنجشنبه – 08:00 الی 17:00

ساعات کاری

 تور سفارت آمریکا عمان

 تور سفارت آمریکا عمان

سفارت آمریکا در عمان از جمله سفارت‌هایی است که سابقه خوبی در صدور ویزاهای غیرمهاجرتی آمریکا دارد و به همین دلیل اخیرا از سمت ایرانیان مورد توجه قرار گرفته است. فاصله نزدیک عمان تا ایران و عدم نیاز به ویزا برای سفر به عمان از جمله ویژگی‌های خوب برای تور سفارت آمریکا در عمان است.

ولی باید بدانید که امکان مصاحبه ویزای لاتاری یا مصاحبه ویزای خانوادگی در سفارت آمریکا در عمان وجود ندارد و مصاحبه ویزاهای غیرمهاجرتی نیز به زبان فارسی نیست. این موارد نیز از جمله معایب مصاحبه در این سفارت هستند.

شماره تلفن و آدرس سفارت آمریکا در عمان

آدرس

Jamiat Al Dowal Al Arabiya, Bldg. 32, Shatti Al Qurum,

Muscat, Sultanate of Oman

تلفن

(+968) 2464-3400

ساعات کاری

دوشنبه تا شنبه – 9:00 تا 17:00

فاصله از فرودگاه

20  کیلومتر

تور سفارت آمریکا در باکو، پاکستان، گرجستان، و...

تور سفارت آمریکا در باکو، پاکستان، گرجستانمتقاضیان ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا می‌توانند برای انجام مراحل انگشت نگاری و مصاحبه ویزای خود، از خدمات تور سفارت آمریکا در اسلام آباد پاکستان ، تور سفارت آمریکا در گرجستان و تور سفارت آمریکا در باکو، مالزی و تایلند نیز استفاده کنند.

اما به این موضوع توجه داشته باشید که سه سفارت ترکیه، امارات و ارمنستان به صورت اختصاصی برای ایرانیان در نظر گرفته شده‌اند و در این سفارت ها امکان مصاحبه با زبان فارسی وجود دارد و همچنین افسران کنسولی در سفارت خانه های ترکیه، امارات و ارمنستان به شرایط ایرانیان آشنا هستند.

بنابراین چنانچه قصد دارید، سفارت های دیگری را به منظور مصاحبه ویزای آمریکا انتخاب کنید، قبل از هر اقدامی حتما با یک کارشناس مهاجرتی مجرب مشورت کنید.

سخن پایانی

اگر قصد دریافت هر نوع ویزای آمریکا را دارید، هیچ راهی جز انجام یک سفر خارجی و مصاحبه در سفارت آمریکا ندارید. انجام مصاحبه و مراحل اخذ ویزای آمریکا به قدر کافی برای متقاضیان استرس‌زا هست و سفر به یک کشور ناآشنا برای انجام این کار، قضیه را نگران‌کننده‌تر نیز می‌کند.

حال سوال از متقاضیان اخذ ویزای آمریکا این است که انجام این سفر خارجی مهم و سرنوشت ساز ترجیح می‌دهند که از خدمات تخصصی تور سفارت آمریکا استفاده کنند و تمام مراحل را با همراهی کامل و بدون استرس انجام دهند یا اینکه یک سفر ارزان را انتخاب کرده و تمام ریسک‌های آن را می‌پذیرند.

اگر شما هم به دنبال یک تور مناسب برای انجام کارهای ویزای آمریکا هستید. توصیه می‌کنیم که این مقاله را به صورت کامل بخوانید و یک تصمیم درست برای انجام کار خود بگیرید. همه چیز بسته به انتخاب شماست. کدام تور را برای انجام کارهای ویزای آمریکا در خارج از کشور انتخاب می‌کنید؟ به نظر شما، آرامش در سفر و صحیح انجام شدن تمام کارها، ارزش هزینه بیشتر برای تور سفارتی را دارد؟

حامی مهاجر اولین و تنها ارائه کننده تورهای سفارتی در ایران است. در صورت نیاز به خدمات تور سفارتی یا خدماتی همچون دریافت وقت فوری سفارت آمریکا، اخذ وقت فوری انگشت نگاری کانادا، خدمات پیکاپ ویزا یا پاسپورت، دریافت وقت مدیکال آمریکا و اخذ ویزای توریستی از طریق شماره 02148000957 با حامی مهاجر تماس بگیرید. نحوه ارائه خدمات و هزینه آن‌ها به طور کامل برای شما توضیح داده خواهد شد.

پاسخ به سوالات متداول در زمینه تور سفارت آمریکا

چرا به جای تور عادی از خدمات تور سفارتی استفاده کنیم؟

خدمات همراهی کامل برای انجام کارهای سفارت، انعطاف‌پذیری برنامه سفر، پشتیبانی آنکال 24 ساعته و رزرو هتل‌های مناسب برای مصاحبه سفارت آمریکا از جمله دلایل مهمی است که توصیه می‌کنیم حتما از خدمات تور سفارت آمریکا استفاده کنید. این دلایل به صورت کامل درون مقاله توضیح داده شده‌اند.

برای مصاحبه سفارت آمریکا به کدام کشور برویم؟

در حال حاضر برندگان لاتاری یا متقاضیان ویزای مهاجرتی آمریکا باید برای مصاحبه به سفارت های آمریکا در ترکیه، امارات و ارمنستان مراجعه کنند. ولی متقاضیان ویزهای غیرمهاجرتی می‌توانند برای مصاحبه سفارت آمریکا به عمان، آذربایجان، پاکستان، مالزی، گرجستان، تایلند و ... نیز مراجعه کنند.

آیا تور سفارتی ارزان‌تر از تور تفریحی است؟

الزاما اینطور نیست. تور سفارت دارای خدمات ویژه و تخصصی برای متقاضیان ویزای آمریکا است. بنابراین امکان دارد که هزینه بیشتری نسبت به تور تفریحی داشته باشد. اما با انتخاب تور سفارتی خیال شما از همه چیز راحت است و بدون هیچ استرسی می‌توانید کارهای خود را انجام دهید. این مزیت بزرگی است که ارزش هزینه کردن را دارد. برای آشنایی کامل با تور سفارتی و ویژگی‌های آن، حتما مقاله را بخوانید تا تصمیم بهتری بگیرید.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 7 | کل دیدگاه های تایید شده: 2
کوروش
چرا توضیح ندادین که بالاخره استانبول و دبی را میشه برای مصاحبه لاتاری انتخاب کرد ودر این دوسفارت هم فارسی صحبت میکنند یا نه؟ ممنون از شما
کارشناس حامی مهاجر

درود کوروش عزیز 

شما می توانید سفارت امریکا در ابوظبی ( امارات) و انکارا (ترکیه) را برای محل مصاحبه پیشنهاد بدید.  

مصاحبه در سه سفارت سفید به زبان فارسی برگزار می شود .

ناشناس
خیلی خیلی عالی بود و واقعا طرز فکر و دقدقه منو خلاص کرد چون اصلا فکر نمیکردم همچین تور 1 روزه ای هم وجود داشته باشه و به چکنم چکنم افتاده بودم ولی مقاله شما خیلی خوب توضیحات رو بیان کرد
کارشناس حامی مهاجر
<p>سلام. مخاطب عزیز. هدف ما در حامی مهاجر، ارائه خدمات تخصصی به منظور رفع نگرانی همه افرادی است که نگران مراحل مهاجرت و اخذ ویزای خود هستند. خوشحالیم که توانسته&zwnj;ایم شما را در این راه کمک کنیم.</p>