لاتاری گرین کارت آمریکا چیست و چگونه ثبت نام کنیم؟

اعلام نتایج لاتـاری گـریـن کـارت

زمان باقی مانده تا اعلام نتایج لاتاری 2024

ثبت نام لاتاری 2024 به پایان رسید
یکی از سوالات پرتکرار مراجعانی که از خدمات موسسه ما استفاده می‌کنند این است که آسان ترین و ارزان ترین راه برای مهاجرت چیست؟ در جواب این سوال باید بگوییم که ساده ترین شیوه مهاجرت ، ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا است. لاتاری آمریکا یکی از راه های مهاجرت به آمریکا است که برای استفاده از آن فقط به شانس نیاز دارید و شرایط ثبت نام در آن اصلا سخت نیست.

برای ثبت نام در برنامه لاتاری آمریکا که هر سال برگزار می‌شود، نیاز به شرایط خاص و ویژه ای ندارید و تقریبا همه افراد می‌توانند در لاتاری آمریکا ثبت نام کنند. برندگان هر دوره از لاتاری آمریکا پس از دریافت ویزای لاتاری، می‌توانند همراه با خانواده خود (یعنی همسر و فرزندان زیر 21 سال مجردشان) وارد کشور آمریکا شوند و ضمن زندگی همیشگی در هر شهر و ایالت آمریکا، از امتیازات شهروندان آمریکایی همچون کار در آمریکا ، افتتاح حساب بانکی ، تحصیل در آمریکا ، اخذ شماره تامین اجتماعی آمریکا و... بهره‌مند شوند. از طرف دیگر ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا هزینه بسیار کمی دارد و افراد با هر توان مالی می‌توانند در آن شرکت کنند.

در این مقاله قرار است به این موضوع بپردازیم که لاتاری گرین کارت آمریکا چیست؟ ، شرایط شرکت در لاتاری چیست؟ و چگونه می‌توانیم در لاتاری گرین کارت آمریکا ثبت نام کنیم؟ در انتهای مطلب نیز به این موضوع می‌پردازیم که مزایای شرکت در لاتاری چیست؟ جایزه لاتاری گرین کارت آمریکا چیست؟ و تفاوت لاتاری پولی آمریکا با لاتاری گرین کارت آمریکا چیست؟

موسسه حامی مهاجر یک شرکت مهاجرتی معتبر در زمینه مهاجرت به آمریکا است و متخصص در اموری همچون ثبت‌نام لاتاری ، مشاوره لاتاری و اجرای پرونده اخذ ویزای برندگان لاتاری ، اخذ ویزای توریستی آمریکا و اخذ ویزای تحصیلی آمریکا (بدون مدرک زبان و فقط با مدرک دیپلم) و مشاوره برای اخذ اقامت دائم آمریکا است. از همین الان می‌توانید از طریق فرم ثبت نام لاتاری حامی مهاجر به صورت آنلاین در لاتاری 2024 آمریکا ثبت نام کنید یا از طریق سامانه دریافت وقت حضوری ، وقت ثبت نام حضوری لاتاری در دفتر موسسه حامی مهاجر را دریافت کنید. در صورت نیاز برای تماس با کارشناسان موسسه حامی مهاجر می‌توانید با شماره 02149078 تماس حاصل فرمایید.

لاتاری گرین کارت آمریکا چیست و چگونه ثبت نام کنیم

لاتاری چیست؟

لاتاری به زبان انگلیسی به معنای قرعه کشی یا بخت آزمایی است. به هر برنامه‌ای که در طی آن به وسیله انجام قرعه‌ کشی به برخی از شرکت کنندگان جایزه داده شود، لاتاری می‌گویند. معمولا هدف از برگزاری لاتاری‌ ها این است که افراد شانس خود را امتحان کنند و بتوانند با برنده شدن به سرعت به رویاهای خود برسند. از طرف دیگر برخی لاتاری ها هم وجود دارد که به منظور توزیع عادلانه خدمات مورد استفاده قرار می‌گیرند.

برخی از خدمات وجود دارد که افراد زیادی متقاضی استفاده از آن هستند، اما تعداد محدودی از آن‌ها وجود دارد و امکان خدمت رسانی به همه متقاضیان وجود ندارد. در چنین شرایطی استفاده از برنامه لاتاری یک راه عادلانه برای توزیع آن خدمت است و همه افراد می‌توانند بر اساس میزان شانس خود از آن خدمت بهره‌مند شوند. لاتاری گرین کارت آمریکا نیز جز این دسته از لاتاری ها می‌باشد.

لاتاری گرین کارت آمریکا

همانطور که می‌دانید تشکیل کشور آمریکا حاصل مهاجرت اختیاری و اجباری نژادهای مختلف مردم جهان به این کشور است. اولین بار اروپاییان ماجراجو وارد قاره آمریکا شدند و پس اخراج قبایل بومی سرخپوست در زمین‌های آمریکا مستقر شدند. با شروع پیشرفت کشور آمریکا، نیاز شدیدی به نیروی کار بود، بنابراین مردم بسیار زیادی از نژادهای گوناگون همچون چینی، ایتالیایی، هندی و سیاه‌ پوستان به اجبار یا اختیار خود وارد آمریکا شدند.

به دلیل وجود نژادهای بسیار گوناگون در آمریکا، تعادل نژادی در این کشور از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و دولت آمریکا برنامه های تشویقی مهاجرتی برای نژادهایی در نظر گرفته است که در آمریکا از جمعیت کمتری برخوردار هستند.

لاتاری گرین کارت آمریکا و حفظ تنوع نژادی در آمریکا

لاتاری گرین کارت آمریکا که با عنوان لاتاری آمریکا در میان عموم مردم شناخته می‌شود، یکی از همین برنامه های تشویقی برای حفظ تنوع نژادی در ایالات متحده آمریکا است. از سال 1990 قانونی تصویب شد که به موجب آن ویزای Diversity یا ویزای تنوع نژادی آمریکا  (DV)به وجود آمد. برای تقسیم عادلانه ویزاهای تنوع نژادی میان مردم جهان از یک سیستم قرعه کشی یا لاتاری استفاده می‌شود.

برنامه لاتاری آمریکا هر سال برگزار می‌شود و در هر برنامه تعداد مشخصی ویزای تنوع نژادی یا DV برای نژادهای مختلف مردم جهان در نظر گرفته می‌شود. پس از ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا فقط به شانس برای برنده شدن در قرعه کشی لاتاری نیاز دارید و احتیاج به داشتن شرایط خاص و ویژه نخواهید داشت.

همانطور که گفتیم هدف از ایجاد ویزای تنوع نژادی یا ویزای لاتاری آمریکا حفظ تعادل و تناسب بین نژادهای گوناگون این کشور است، در نتیجه این ویزا به افراد متولد شده در کشورهای خاصی اعطا می‌شود و به افراد متولد شده در کشورهایی همچون چین، هند، انگلستان و... اعطا نمی‌شود، چرا که قبلا تعداد زیادی از افراد این کشورها به عنوان مهاجر وارد آمریکا شده‌اند.

از سال 1995 هر ساله لیستی از کشورهای مجاز برای شرکت در این قرعه کشی بزرگ صادر می‌شود که ایران همواره جز این لیست بوده و سالانه 4500 نفر ایرانی از طریق لاتاری موفق به دریافت گرین کارت آمریکا می‌شوند.

تقسیم عادلانه ویزای تنوع نژادی از طریق برگزاری لاتاری

همه ساله افراد زیادی در لاتاری آمریکا ثبت نام می‌کنند؛ حدود 55000 از افراد ثبت نام شده در هر سال به صورت تصادفی و توسط کامپیوتر انتخاب می‌شوند و این برندگان لاتاری واجد شرایط دریافت ویزای دایورسیتی (یا همان ویزای لاتاری) آمریکا خواهند بود و می‌توانند پس از ورود به آمریکا، همانند شهروندان این کشور برای همیشه در آمریکا زندگی کرده، کار کنند و به تحصیل بپردازند.

البته گفتنی است که 5000 ویزا از این 55000 ویزای مهاجرتی لاتاری جهت مصارف دیگر رزرو می‌شود و 50000 هزار ویزای باقی مانده به نسبتی که در ادامه این مقاله توضیح خواهیم داد بین مردم کشورهای واجد شرایط تقسیم می‌شود.

برای اطلاع از چگونگی ثبت نام در لاتاری آمریکا این مقاله را بخوانید : چگونه در لاتاری آمریکا ثبت نام کنم؟

نحوه تقسیم بندی ویزای لاتاری بین کشورها

هر کشور حداکثر 7% از کل سهمیه ویزاهای لاتاری را دریافت می‌کند و البته عموما هیچ کشوری به این حد نصاب نمی‌رسد. ایران یکی از کشورهایی است که تقریبا بیش از 6% از این ویزاها را دریافت می‌کند؛ یعنی در هر سال بیش از 3000 ویزای لاتاری برای ایرانیان صادر می‌شود.

همچنین گفتی است اتباع کشورهایی که در 5 سال گذشته بیش از 50000 نفر به آمریکا مهاجرت کرده باشند، نمی‌توانند در لاتاری آمریکا شرکت کنند. برای اطلاع از آمار دقیق برندگان لاتاری از ایران و میزان سهمیه ایرانیان در لاتاری گرین کارت، می‌توانید مقاله سهمیه و اسامی ایرانیان در لاتاری سال های گذشته را بخوانید.

سهمیه ایرانیان در لاتاری

مجری ثبت نام لاتاری و چگونگی برگزاری لاتاری آمریکا

مجری برگزاری و ثبت نام برنامه لاتاری آمریکا مرکز کنسولی کنتاکی آمریکا یا KCC است. برگزاری لاتاری آمریکا در هر سال سه مرحله دارد که مرحله شامل مرحله ثبت نام لاتاری ، مرحله اعلام نتایج لاتاری و مرحله انجام امور اداری و اعطای ویزا به برندگان لاتاری است. مرکز کنسولی کنتاکی آمریکا وظیفه دریافت اطلاعات ثبت نام کننده لاتاری ، انجام قرعه کشی و اعلام نتایج لاتاری را بر عهده دارد و پس از آن، مصاحبه ویزای لاتاری و اعطای ویزا به وزارت امور خارجه و سفارت‌های آمریکا واگذار می‌شود.

با ثبت نام لاتاری آمریکا ، اطلاعات شما در یک پایگاه داده یا POOL ذخیره می‌شود، سپس در موعد مقرر میان افراد ثبت نام شده در لاتاری یک قرعه‌ کشی صورت می‌گیرد و کامپیوتر تعدادی از این افراد را به صورت تصادفی به عنوان برندگان لاتاری انتخاب می‌کند.

برندگان لاتاری می‌توانند پس از انجام دادن امور اداری و دریافت ویزا، به کشور آمریکا مهاجرت کنند و برای همیشه در این کشور زندگی کنند. شانس برنده شدن در قرعه کشی لاتاری چقدر است؟ برای اطلاع کامل از این موضوع توصیه می‌کنیم مقاله شانس برنده شدن در لاتاری و راه های افزایش آن را بخوانید.

مرجع برگزارکننده لاتاری آمریکا

نحوه نام گذاری برنامه های لاتاری آمریکا

لاتاری گرین کارت آمریکا جز برنامه مهاجرتی دارای سال مالی هستند. سال مالی لاتاری آمریکا به سالی گفته می‌شود که تمام امور مربوط به برنامه لاتاری در آن سال تمام می‌شود. نام گذاری برنامه های لاتاری نیز بر طبق سال مالی آن‌ها و زمان بسته شدن پرونده برندگان آن لاتاری انجام می‌شود. در ادامه برای فهم بهتر، نحوه نام گذاری برنامه های لاتاری آمریکا را با یک مثال توضیح می‌دهیم.

برای مثال، ثبت نام برنامه لاتاری 2024، در سال 2022 انجام می‌شود، اعلام نتایج لاتاری آمریکا 2024 در سال 2023 (ماه می) خواهد بود و در نهایت برندگان لاتاری 2024 تا 30 ام سپتامبر 2024 زمان دارند که امور اداری دریافت ویزای لاتاری خود را انجام داده و وارد خاک آمریکا شوند.

سال مالی لاتاری 2024 آمریکا در سی سپتامبر 2024 به اتمام می‌رسد و پرونده های برندگان لاتاری 2024 در این تاریخ برای همیشه بسته خواهد شد. در صورتی که برندگان آن نتوانند تا این تاریخ ویزا دریافت کنند، شانس خود را از دست می‌دهند و باید برای لاتاری سال بعد ثبت نام کنند. در جدول زیر می‌توانید خلاصه‌ای از زمان‌بندی یک برنامه لاتاری را مشاهده کنید. برای اطلاع دقیق از زمان ثبت نام لاتاری امسال، توصیه می‌کنیم مقاله تاریخ دقیق ثبت نام لاتاری امسال (شمسی و میلادی) را بخوانید.

نام برنامه لاتاری آمریکا

زمان ثبت نام

زمان اعلام نتایج

زمان بسته شدن پرونده

لاتاری 2022 آمریکا

سال 2020

سال 2021

سی سپتامبر 2022

لاتاری 2023 آمریکا

سال 2021

سال 2022

سی سپتامبر 2023

لاتاری 2024 آمریکا

سال 2022

سال 2023

سی سپتامبر 2024

شرایط ثبت نام لاتاری

در این بخش به پاسخ این سوال می‌پردازیم که شرایط لاتاری چیست؟ برای ثبت نام در لاتاری آمریکا نیاز به داشتن شرایط پیچیده و خاصی ندارید و فقط کافی است که محل تولد شما در یکی از کشورهای مجاز برای ثبت نام لاتاری باشد و از حداقل مدرک تحصیلی برای ثبت نام لاتاری برخوردار باشید. در ادامه همه شرایط لاتاری را به صورت کامل توضیح خواهیم داد.

شرایط ثبت نام در لاتاری گرین کارت چیست؟

شرط محل تولد برای ثبت نام لاتاری آمریکا

محل تولد شما باید در کشورهای مجاز برای ثبت نام لاتاری باشد. اتباع کشورهایی که در 5 سال گذشته بیش از 50000 مهاجرت به آمریکا داشتند مجاز به شرکت در لاتاری نیستند. بنابراین اشخاصی که در کشورهایی همچون هند متولد شده‌اند، اجازه ثبت نام در لاتاری آمریکا را ندارند. خوشبختانه ایران و افغانستان جز کشورهایی است که متولدین آن می‌توانند در لاتاری آمریکا ثبت نام کنند.

توجه کنید که ملاک برای ثبت نام در لاتاری، محل تولد متقاضی است. بنابراین چنانچه شخصی در کشورهای مجاز همچون ایران متولد شده باشد، اما اقامت یا حتی پاسپورت کشور دیگر را داشته باشد ، مشکلی برای ثبت نام در لاتاری نخواهد داشت. البته استثناهایی نیز در این زمینه وجود دارد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

شرط محل تولد برای ثبت نام لاتاری آمریکا

شرط حداقل مدرک تحصیلی برای ثبت نام لاتاری آمریکا

حداقل مدرک تحصیلی برای ثبت نام در لاتاری آمریکا ، مدرک دیپلم دوازده ساله است. به دلیل اینکه دانش آموزان در آمریکا برای اخذ مدرک دیپلم باید 12 سال تحصیل کنند، حداقل مدرک تحصیلی مورد قبول برای ثبت نام لاتاری آمریکا، مدرک دیپلم 12 ساله است، یعنی متقاضی باید برای اخذ مدرک دیپلم خود دوازده سال درس خوانده باشد.

بنابراین کسانی که دیپلم فنی و حرفه ای، دیپلم بزرگسالان یا دیپلم تحصیل از راه دور دریافت کرده باشند، حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز برای ثبت نام در لاتاری آمریکا را ندارند و باید از طریق شرط سابقه کار برای ثبت نام در لاتاری آمریکا اقدام کنند. توجه کنید که در فرم ثبت نام لاتاری فقط باید نوع مدرک خود را انتخاب کنید و اصلا نیازی به ارسال تصویر اسکن مدرک یا وارد کردن ریز نمرات، معدل و یا سایر جزییات مدرک تحصیلی نیست. فقط باید مشخص کنید که آخرین مدرک  تحصیلی شما چیست.

شرط حداقل مدرک تحصیلی برای ثبت نام لاتاری آمریکا

شرط سابقه کار برای ثبت نام لاتاری (شرط جایگزین مدرک تحصیلی)

افرادی که تحصیلات کمتر از دیپلم 12 ساله دارند یا مدرک دیپلم فنی و حرفه ای و هنرستان دارند، می‌توانند به شرط داشتن 2 سال سابقه کار در لاتاری آمریکا ثبت نام کنند. متقاضیان ثبت نام در لاتاری به این منظور باید حداقل دو سال در شغل های تعیین شده سابقه کار داشته باشند. لیست شغل هایی را که سابقه کار در آن ها برای ثبت نام لاتاری مورد قبول است، می‌توانید در لیست شغل های مورد قبول برای شرط سابقه کار ثبت نام لاتاری مشاهده کنید.

 توجه کنید که شرط سابقه کار برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، فقط برای متقاضیانی است که مدرک تحصیلی زیر دیپلم، دیپلم فنی و حرفه ای و هنرستان و یا دیپلم بزرگسالان دارند و متقاضیانی که مدرک دیپلم 12 ساله یا مدرک بالاتر دارند، نیازی به داشتن سابقه کار برای ثبت نام لاتاری آمریکا ندارند.

شرط جایگزین مدرک تحصیلی برای ثبت نام لاتاری

حداقل سن لازم برای ثبت نام لاتاری

ثبت نام لاتاری آمریکا شرط سنی ندارد، اما شرط داشتن دیپلم در عمل اجازه ثبت نام به سنین پایین را نمی‌دهد. برای سنین بالا هم هیچ محدودیتی برای ثبت نام در لاتاری وجود ندارد.

آیا داشتن جاب آفر یا اسپانسر از شرایط ثبت نام لاتاری آمریکا است؟

خیر. پس از اتمام دوره ریاست جمهوری ترامپ تمام محدودیت های مهاجرتی برای برندگان لاتاری لغو شد. بنابراین کسانی که در لاتاری آمریکا ثبت نام می‌کنند، پس از برنده شدن نیازی به داشتن جاب آفر یا اسپانسر ندارند. بنابراین چنانچه شرایط ثبت نام در لاتاری آمریکا را دارید، می‌توانید با خیال آسوده ثبت نام کنید.

آیا برای مهاجرت به آمریکا با لاتاری نیاز به مدرک زبان داریم ؟

یکی از نکات بسیار خوب درباره لاتاری این است که برای مهاجرت به آمریکا با لاتاری نیازی به داشتن مدرک زبان و یا حتی دانستن زبان انگلیسی ندارید. ثبت نام لاتاری با فرم آنلاین حامی مهاجر به زبان فارسی امکان‌پذیر است. بعد از برنده شدن در لاتاری نیز مصاحبه لاتاری در سفارت آمریکا به زبان فارسی خواهد بود.

فقط در صورتی که وارد آمریکا شدید، برای ارتباط با مردم مسلما به آموختن زبان انگلیسی نیاز خواهید داشت. ولی نکته خوب این است که از لحظه ثبت نام لاتاری تا لحظه ورود به آمریکا حتی نیازی به دانستن زبان انگلیسی نخواهید داشت.

داشتن مدرک زبان برای ثبت نام لاتاری

در صورت نداشتن شرایط ثبت نام لاتاری چه کنیم ؟

قبل از آنکه در مورد این موضوع صحبت کنیم، باید یک ابهام را برطرف کنیم. شرایط مورد نیاز برای ثبت نام در لاتاری آمریکا فقط مختص به متقاضی اصلی شرکت در لاتاری آمریکاست و کسانی که زیر مجموعه او ثبت نام می‌کنند (همسر و فرزندان زیر 21 سال متقاضی) نیازی به داشتن شرایط خاص ندارند. بنابراین اگر شما شرایط ثبت نام در لاتاری را ندارید، ولی همسر شما شرایط ثبت نام در لاتاری را دارد، همسر شما می‌تواند به عنوان متقاضی اصلی ثبت نام کند و  شما به عنوان زیر مجموعه او ثبت نام می‌شوید.

در صورت نداشتن شرایط ثبت نام لاتاری چه کار کنیم ؟

متقاضیانی که در کشور غیر واجد شرایط به دنیا آمده اند، تحت شرایط خاصی می‌توانند در قرعه کشی گرین کارت آمریکا شرکت کنند. این شرایط عبارتند از :

همسر شما متولد کشورهای واجد شرایط ثبت نام لاتاری باشد

اگر شما در یک کشور غیر واجد شرایط متولد شده اید، اما همسر شما در یک کشور واجد شرایط به دنیا آمده، شما می توانید از سهمیه کشور همسرتان برای ثبت نام استفاده نمائید. با این شرایط شما می‌توانید گرین کارت آمریکا را دریافت کنید.

مثال: بیایید فرض کنیم که شما در کشور پاکستان متولد شده اید، جایی که بومیان آن برای ورود به قرعه کشی لاتاری واجد شرایط نیستند. اجازه دهید فرض کنیم که همسر شما در اسپانیا متولد شده است، کشوری که بومیان آنها واجد شرایط ثبت نام لاتاری هستند. پس شما می توانید زمان ثبت نام، اسپانیا را به عنوان کشور تولد خود اعلام کنید، به این شرط که اطلاعات همسرتان نیز در فرم ثبت نام شما وارد شود.

والدین شما در زمان تولدتان، شهروند کشورهای واجد شرایط بوده باشند

امکان دارد شما در کشور دیگری به دنیا آمده باشید که جز کشورهای مجاز برای ثبت نام لاتاری نباشد؛ اما پدر و مادر شما در هنگام تولدتان شهروند کشور دیگری بوده باشند که مجاز برای ثبت نام لاتاری است. در این صورت می‌توانید از این شرایط استفاده کنید و در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و پاسخ به همه سوالات درباره شرایط ثبت نام لاتاری، مقاله آخرین شرایط ثبت نام لاتاری ( بر اساس دستور العمل جدید ) را بخوانید.

ثبت نام لاتاری چگونه است؟

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام لاتاری چیست

در صورتی که شرایط لازم برای ثبت نام لاتاری آمریکا را داشته باشید، می‌توانید به منظور ثبت نام در برنامه لاتاری اقدام کنید. برنامه لاتاری هر سال برگزار می‌شود و معمولا ثبت نام اصلی برنامه لاتاری آمریکا از حدود اواسط مهرماه آغاز می‌شود و تا اواسط آبان ماه ادامه دارد. بنابراین هر سال مدت زمان محدودی (حدود یک ماه) برای ثبت نام لاتاری وجود دارد. به همین دلیل ممکن است افراد زیادی آن را فراموش کنند و موفق به ثبت نام لاتاری نشوند. برای حل این مشکل دو راه حل وجود دارد :

راه حل اول : از طریق سایت حامی مهاجر در هر زمان می‌توانید پیش ثبت نام لاتاری را انجام دهید. کارشناسان ما هنگامی که زمان ثبت نام اصلی لاتاری شروع شود، ثبت نام شما را در سریع‌تر زمان انجام خواهند داد و اطلاعات ثبت نام شما را بر روی پنل کاربری شما بارگزاری خواهند کرد. 

راه حل دوم : شما می‌توانید آخرین اخبار لاتاری آمریکا را از صفحه اینستاگرام حامی مهاجر دنبال کنید. با دنبال کردن صفحه ما در اینستاگرام از همه رویدادهای مهاجرت و لاتاری گرین کارت آمریکا مطلع خواهید شد و شیوه شرکت در آن‌ها را متوجه خواهید شد.

مزایای پیش ثبت نام لاتاری در سایت حامی مهاجر

 • ثبت نام در لاتاری 2024 را فراموش نخواهید کرد : مهلت ثبت نام لاتاری فقط یک ماه است و امکان فراموشی آن وجود دارد، اما شما در هر زمان می‌توانید پیش ثبت نام لاتاری را در سایت حامی مهاجر انجام دهید. کارشناسان ما در زمان شروع ثبت نام اصلی لاتاری، فرم شما را بررسی می‌کنند و در صورتی که مشکلی نداشته باشد، ثبت نام شما در سایت اصلی انجام خواهند داد. در صورتی که فرم شما مشکلی داشته باشد، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت. 
 • ثبت نام ارزان در لاتاری : پیش ثبت نام لاتاری در سایت حامی مهاجر، همواره با قیمت ثبت نام لاتاری سال قبل انجام می‌شود. هنگامی که زمان ثبت نام لاتاری اصلی شروع شود، قیمت های جدیدی برای ثبت نام لاتاری در سایت حامی مهاجر در نظر گرفته می‌شود. بنابراین با پیش ثبت نام لاتاری 2024 ، هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.
 • ثبت نام لاتاری با کد تخفیف : با پیش ثبت نام لاتاری در سایت حامی مهاجر علاوه بر اینکه هزینه سال قبل را پرداخت می‌کنید، قابلیت استفاده از کد تخفیف برای ثبت نام را نیز خواهید داشت و باز هم هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد. برای دریافت کد تخفیف ثبت نام لاتاری، فقط کافی است که به پشتیبانی اینستاگرام حامی مهاجر پیام دهید. (البته توجه کنید که استفاده از کد تخفیف فقط برای پیش ثبت نام لاتاری امکان‌پذیر است و در زمان ثبت نام اصلی کد تخفیف ها حذف خواهند شد.)
 • سرعت بیشتر در پاسخگویی : در روزهای شروع ثبت نام لاتاری، فشار کاری همکاران ما در موسسه حامی مهاجر بسیار زیاد است و تعداد زیادی تقاضا برای ثبت نام لاتاری به صورت حضوری و غیرحضوری وجود دارد. بنابراین با انجام پیش ثبت نام لاتاری در سایت حامی مهاجر، خود را درگیر پیک کاری ثبت نام لاتاری نخواهید کرد و سرعت پاسخگویی همکاران ما به شما بسیار بالاتر خواهد بود.

مدارک مورد نیاز ثبت نام لاتاری

برای ثبت نام در لاتاری نیاز به یک قطعه عکس مطابق با شرایط عکس لاتاری و تکمیل کردن فرم ثبت نام لاتاری دارید. نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که باید در فرم ثبت نام لاتاری خود، اطلاعات شناسنامه و عکس همسر و فرزندان زیر 21 سال مجرد خود را نیز تکمیل کنید.

ثبت نام لاتاری بدون پاسپورت امکان پذیر است؟

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام لاتاریدر دوره های قبل ثبت نام لاتاری آمریکا، داشتن اطلاعات پاسپورت برای ثبت نام لاتاری الزامی بود. بنابراین افرادی که به عنوان متقاضی اصلی قصد ثبت نام در لاتاری آمریکا را داشتند، باید حتما پاسپورت تهیه می‌کردند. در سال های قبل ثبت نام لاتاری آمریکا بدون پاسپورت تنها در شرایط بسیار خاص امکان پذیر بود و فقط افغان هایی که به کشورهای دیگر پناهنده شده بودند و پاسپورت نداشتند، می‌توانستند ثبت نام لاتاری آمریکا بدون پاسپورت را انجام دهند.

بنابراین در لاتاری های سال گذشته برخی دانشجوها، سربازان، مشمولان غایب از خدمت سربازی و کلا افرادی که به هر دلیل پاسپورت نداشتند نمی‌توانستند ثبت نام لاتاری آمریکا بدون پاسپورت را انجام دهند. اما خبر خوب این است که ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا بدون پاسپورت انجام می‌شود و برای ثبت نام نیازی به پاسپورت ندارید.

طبق خبرهای رسمی منتشر شده، قاضی تیموتی جیمز کلی که یک قاضی فدرال در ایالت متحده آمریکاست، پس از برگزاری یک دعوی حقوقی، به دولت آمریکا حکم کرده است که دولت آمریکا اجازه ندارد که از متقاضیان ثبت نام لاتاری آمریکا اطلاعات پاسپورت را دریافت کند و این خلاف روال قانونی معمول برای پرونده‌های دارای سال مالی است. با توجه به این حکم قرار است که ثبت نام لاتاری 2024 بدون پاسپورت انجام شود.

برای ثبت نام لاتاری به چه عکس هایی نیاز داریم ؟

تنها عکسی که در فرم ثبت نام لاتاری از شما خواسته می‌شود، عکس پرسنلی شما و خانواده ‌تان (همسر و فرزندان) است و عکس پاسپورت یا مدارک تحصیلی از شما خواسته نمی‌شود. توجه کنید که در صورت برنده شدن در لاتاری آمریکا باید تمام مدارک تحصیلی و هویتی خود را به سفارت آمریکا نشان دهید، بنابراین به هیچ وجه درون فرم ثبت نام لاتاری، اطلاعات نادرست و غیرواقعی وارد نکنید. عکس پرسنلی شما نیز باید جدید باشد و مطابق با شرایط عکس لاتاری گرفته شده باشد. برای آگاهی از شرایط عکس لاتاری می‌توانید مقاله توضیح کامل شرایط عکس لاتاری را بخوانید.

از همین الان نیز می‌توانید از طریق فرم ثبت نام لاتاری حامی مهاجر به صورت آنلاین در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید یا از طریق سامانه دریافت وقت حضوری ، وقت ثبت نام حضوری لاتاری در دفتر موسسه حامی مهاجر را دریافت کنید.

لاتاری گرین کارت چه مزایایی دارد؟

لاتاری گرین کارت آمریکا ارزان ترین و سریع ترین روش مهاجرتی در تمام دنیا است. مدت زمان کلی پروسه از شروع ثبت تقاضا تا دریافت گرین کارت کمتر از دو سال است. هزینه‌های اداری لاتاری تا رسیدن به گرین کارت کمتر از 1500 دلار برای هر نفر است. جزو معدود روش‌های دریافت اقامت است که از ابتدا به دریافت کارت اقامت دائم ختم می‌شود.

فرد برنده می‌تواند فرزندان زیر 21 سال و همسرش را نیز با ویزای مهاجرتی و دریافت گرین کارت به خاک آمریکا برساند. شما در هیچ روش مهاجرتی برای هیچ کشوری شرایطی چنین آسان نمی‌توانید بیابید.

برای مثال در کانادا برای دریافت PR یا اقامت دائم می‌توانید یک کسب و کار 400 هزار دلاری را بخرید و ویزای کار بگیرید، پس از آن اگر بعد از دو سال این کسب و کار موفق بود تبدیل به PR یا مقیم دائم خواهید شد. اما در لاتاری گرین کارت، برنده لاتاری از ابتدای ورودش یک مقیم قانونی ایالات متحده می‌باشد.

مزایای لاتاری امریکا

چرا در لاتاری گرین کارت آمریکا ثبت نام کنیم

اگر بخواهیم به صورت خلاصه مزایای برنده شدن در لاتاری آمریکا را نام ببریم، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

 • برندگان لاتاری و خانواده آن‌ها (همسر و فرزندان) کارت اقامت دائم آمریکا (گرین کارت) دریافت می‌کنند و اجازه دارند برای همیشه در آمریکا زندگی کنند.
 • برندگان لاتاری و خانواده آن ها از اکثر امتیازات شهروندان آمریکا بهره‌مند هستند. می‌توانند در آمریکا کار کنند، در دانشگاه‌های دولتی آمریکا تحصیل کنند و برای خود حساب بانکی باز کنند.
 • برندگان لاتاری می‌توانند در هر شهری از آمریکا زندگی کنند و هیچ محدودیتی برای سفر به آمریکا و شهرهای مختلف آن نخواهند داشت.
 • برنده شدن در لاتاری آمریکا ارزان‌ترین و آسان‌ترین راه برای مهاجرت به آمریکاست.
برای اطلاع از تمام مزایای لاتاری امریکا این مقاله را بخوانید : مزایای لاتاری و برنده شدن در لاتاری چیست؟

جایزه لاتاری گرین کارت چیست؟

یکی از ابهامات رایج برای متقاضیان ثبت نام در لاتاری، جایزه لاتاری گرین کارت است. برخی شایعات وجود دارد که دولت آمریکا به برندگان لاتاری گرین کارت خانه و ماشین می‌دهد، این شایعات به هیچ وجه درست نیستند. جایزه لاتاری گرین کارت آمریکا ، اجازه زندگی همیشگی در آمریکا و استفاده از خدمات شهروندی این کشور است و چیزی بیشتر از این به برندگان لاتاری اعطا نخواهد شد.

جایزه لاتاری گرین کارت آمریکا

برخی از متقاضیان ثبت نام در لاتاری ، لاتاری گرین کارت امریکا را با لاتاری پولی آمریکا اشتباه می‌گیرند و همین عامل باعث می‌شود که تصور کنند، دولت آمریکا به برندگان لاتاری گرین کارت امریکا پول یا خانه نیز می‌دهد. این در صورتی است که لاتاری گرین کارت با لاتاری پولی آمریکا دو برنامه کاملا جدا هستند.

 تفاوت لاتاری گرین کارت با لاتاری پولی آمریکا

لاتاری پولی آمریکا، یک برنامه بخت آزمایی است که برای شرکت در آن باید بلیط های بخت آزمایی بخرید. بنابراین هر کسی که بلیط های بیشتری بخرد، شانس زیادتری برای برنده شدن در لاتاری پولی دارد. جایزه لاتاری پولی آمریکا، معمولا مقدار زیادی پول، خانه یا ماشین است. معمولا کسانی که در آمریکا زندگی می‌کنند، در لاتاری پولی آمریکا شرکت می‌کنند و این برنامه معمولا توسط شرکت های خصوصی برگزار می‌شود.

تفاوت لاتاری پولی با لاتاری گرین کارت آمریکا

لاتاری گرین کارت آمریکا، همانطور که اشاره شد یک برنامه مهاجرتی است که توسط دولت آمریکا برگزار می‌‌شود و افراد غیر آمریکایی در آن ثبت نام می‌کنند. متقاضیان شرکت در لاتاری گرین کارت باید فرم ثبت نام تکمیل کنند. جایزه لاتاری گرین کارت نیز، دریافت مجوز اقامت دائم آمریکا است و به برندگان لاتاری گرین کارت، پول یا خانه داده نمی‌شود.

شانس برنده شدن در لاتاری

یکی از سوالات پر تکرار متقاضیان ثبت نام در لاتاری این است که شانس برنده شدن در لاتاری آمریکا چقدر است و راه های افزایش شانس برنده شدن در لاتاری چیست؟ در جواب این سوال ها ابتدا ابهامات متقاضیان در مورد شانس برنده شدن در لاتاری برطرف می‌کنیم و سپس به بیان راه های افزایش شانس برنده شدن در لاتاری 2024 آمریکا می‌پردازیم.

مدرک تحصیلی بالا و یا موقعیت شغلی تاثیری بر شانس برنده شدن در لاتاری دارد؟

در این مورد باید بگوییم که تمام ثبت نام کنندگان در لاتاری گرین کارت آمریکا شانس برابری دارند، داشتن تحصیلات دانشگاهی یا موقعیت شغلی خوب هیچ امتیازی برای شانس برنده شدن در لاتاری ایجاد نمی‌کند. هر شخص در هر سال حق انجام یک ثبت نام را دارد.

شانس برابر همه مردم در لاتاری گرین کارت

پس توصیه می‌کنیم برای افزایش شانس برنده شدن در لاتاری به هیچ وجه بیش از یک ثبت نام در هر سال انجام ندهید، چرا که به صورت کامل از قرعه کشی گرین کارت حذف خواهید شد. با این حال راه هایی برای افزایش شانس برنده شدن در لاتاری گرین کارت وجود دارد که در ادامه آن‌ها را توضیح خواهیم داد.

راه های افزایش شانس برنده شدن در لاتاری آمریکا

توجه کنید که برنامه لاتاری آمریکا به شکل یک قرعه کشی کامپیوتری انجام می‌شود و بنابراین امکانی برای تقلب در آن وجود ندارد. یک شخص نمی‌تواند با چند بار ثبت نام در لاتاری، شانس خود را افزایش دهد، چرا که سیستم به صورت خودکار ثبت نام های تکراری را بررسی می‌کند. در صورتی که یک شخص دوبار در لاتاری ثبت نام کند، سیستم هر دو ثبت نام او را باطل خواهد کرد و آن شخص شانس شرکت در قرعه کشی لاتاری را از دست خواهد داد.

اولین چیزی که برای افزایش شانس برنده شدن در لاتاری آمریکا باید رعایت کنید، ثبت نام صحیح در لاتاری امریکا است. برخی افراد به دلیل عکس نامناسب یا ورود اطلاعات اشتباه در فرم لاتاری، در قرعه کشی لاتاری آمریکا شرکت داده نمی‌شوند و به همین دلیل شانس خود در لاتاری را از دست می‌دهند. متاسفانه سایت اصلی لاتاری به افرادی که اطلاعات خود را اشتباه ثبت می‌کنند، هیچ اخطاری نمی‌دهد و سالانه افراد زیادی به دلیل عدم آگاهی از نحوه صحیح ثبت نام لاتاری شانس خود را از دست می‌دهند.

راه های افزایش شانس برنده شدن در لاتاری

بنابراین توصیه می‌کنیم که به عنوان اولین قدم برای افزایش شانس برنده شدن در لاتاری، ثبت نام خود را با مشورت افراد با تجربه و متخصص انجام دهید و یا اینکه ثبت نام لاتاری خود را بر عهده موسسات معتبر مهاجرتی بگذارید.

شانس دوبرابر متاهلین در لاتاری آمریکا (ثبت نام دو شانسه)

یکی از خدمات موسسه حامی مهاجر برای ثبت نام لاتاری گرین کارت، ثبت نام دو شانسه است که باعث دو برابر شدن شانس برنده شدن در لاتاری آمریکا خواهد شد. ثبت نام دو شانسه مخصوص متاهلین است. در این نوع ثبت نام، یک بار آقا به عنوان متقاضی اصلی و خانم و فرزندانش به عنوان همراه، و یک بار خانم به عنوان متقاضی اصلی و آقا و فرزندانشان به عنوان همراه ثبت نام می‌شوند.

بنابراین در ثبت نام دو شانسه، یک بار شما شانس برنده شدن در لاتاری را دارید و یک بار هم همسرتان شانس برنده شدن در لاتاری را دارد. در صورتی که هرکدام برنده شوند، کل خانواده ویزای لاتاری دریافت می‌کنند و می‌توانند به آمریکا بروند.

افراد زیر 21 سال مجرد، سه شانس در لاتاری دارند

چنانچه شما یک فرد زیر 21 سال مجرد باشید و مدرک دیپلم نیز داشته باشید، می‌توانید به شیوه های زیر در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید و سه شانس برای برنده شدن در لاتاری به دست آورید:

 • یک بار می‌توانید زیر مجموعه پدر خود در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید. (پدر متقاضی اصلی ثبت نام در لاتاری است)
 • یک بار می‌توانید زیر مجموعه مادر خود در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید. (پدر متقاضی اصلی ثبت نام در لاتاری است).
 • یک بار هم می‌توانید به عنوان متقاضی اصلی در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید. (البته شما نمی‌توانید پدر و مادرتان را به عنوان زیر مجموعه ثبت نام کنید و فقط باید مشخصات خودتان را درون فرم ثبت کنید.)

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شانس برنده شدن در لاتاری، می‌توانید مقاله راه های افزایش شانس برنده شدن در لاتاری   را بخوانید.

کدام کشورها لاتاری دارند؟

از آنجا که برنامه لاتاری گرین کارت آمریکا راه جذابی برای مهاجرت به حساب می‌آید. بسیاری از افراد تمایل به دانستن این موضوع دارند که آیا کشورهای دیگر نیز برنامه مهاجرتی مشابه لاتاری آمریکا دارند یا خیر. در جواب باید گفت که هیچ کشور دیگری برنامه ای شبیه لاتاری گرین کارت آمریکا ندارد. بنابراین ادعاهایی همچون لاتاری کانادا، لاتاری سوئد و لاتاری استرالیا صحت ندارند و دروغ هستند.

بعد از برنده شدن در لاتاری چه اتفاقی می‌افتد؟

برندگان لاتاری پس از اعلام نتایج باید فرم برندگان لاتاری (فرم (DS-260 را تکمیل کنند و منتظر نامه سفارت آمریکا باشند. برندگان لاتاری پس از دریافت نامه سفارت آمریکا باید به منظور انجام امور اداری و مصاحبه، به یکی از سفارت های آمریکا مراجعه کنند و پس از آن می‌توانند ویزای لاتاری خود را دریافت کنند. افرادی که ویزای لاتاری دریافت کنند، می‌توانند وارد به آمریکا بروند و پس از ورود به خاک این کشور گرین کارت آمریکا دریافت می‌کنند. با داشتن گرین کارت می‌توان برای همیشه در آمریکا زندگی کرد.

اطلاع از تجربه واقعی برندگان لاتاری، می‌تواند یک تصویر کلی از اتفاقات بعد از برنده شدن در لاتاری به شما نشان دهد. بنابراین توصیه می‌کنیم که برای دیدن ویدئوها و خواندن تجربه برندگان لاتاری، مقاله تجربیات چند تن از برندگان لاتاری گرین کارت آمریکا را حتما ببینید. بعد از آن برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مراحل اداری پس از برنده شدن در لاتاری، می‌توانید مقاله مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری را بخوانید. همچنین برای اطلاع از شرایط زندگی برندگان لاتاری بعد از ورود به آمریکا، می‌توانید مقاله بررسی جامع شرایط زندگی بعد از برنده شدن در لاتاری را بخوانید.

سخن پایانی

برنامه لاتاری گرین کارت، یکی از بهترین فرصت ها برای اخذ اقامت دائم آمریکا است که تقریبا همه افراد امکان استفاده از آن را دارند. برنامه لاتاری آمریکا هر سال برگزار می‌شود و سالانه اشخاص زیادی که با برنده شدن در لاتاری، شانس زندگی در آمریکا را به دست می‌آورند. در این مقاله تمام مطالب مربوط به چیستی لاتاری آمریکا، شرایط آن و نحوه ثبت نام در لاتاری آمریکا را توضیح دادیم. امیدواریم توانسته باشیم در این زمینه اطلاعات مفید و کاملی در اختیار شما قرار دهیم. در صورت داشتن سوال بیشتر می‌توانید سوال خود را از طریق قسمت نظرات بپرسید یا به پشتیبانی سایت حامی مهاجر در واتس اپ پیام دهید.

موسسه حامی مهاجر یک شرکت مهاجرتی معتبر در زمینه مهاجرت به آمریکا است و متخصص در اموری همچون ثبت‌نام لاتاری ، مشاوره لاتاری ، اخذ ویزای توریستی آمریکا، اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های آمریکا و مشاوره برای اخذ اقامت دائم آمریکا است. از همین الان می‌توانید از طریق فرم ثبت نام لاتاری حامی مهاجر به صورت آنلاین در لاتاری 2024 آمریکا ثبت نام کنید یا از طریق سامانه دریافت وقت حضوری ، وقت ثبت نام حضوری لاتاری در دفتر موسسه حامی مهاجر را دریافت کنید. در صورت نیاز برای تماس با کارشناسان موسسه حامی مهاجر می‌توانید با شماره 02149078 تماس حاصل فرمایید.


پاسخ به سوالات متدوال درباره لاتاری گرین کارت آمریکا

با کدام سایت ثبت نام لاتاری را انجام دهیم و هزینه ثبت نام لاتاری چقدر است؟

برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید. در این فرم تمام هزینه‌ها برای شما حساب میشه و قبل از پرداخت می‌تونید هزینه ها رو مشاهده کنید.

هزینه های بعد از برنده شدن در لاتاری چقدر است؟

هیچکدام از روش های مهاجرت که منجر به دریافت اقامت دائم می‌شوند، ارزان تر از مهاجرت با لاتاری گرین کارت آمریکا نیست. برای اطلاع دقیق از هزینه های بعد از برنده شدن لاتاری، می‌توانید مقاله بررسی دقیق هزینه های بعد قبولی لاتاری را مطالعه کنید. 

جایزه لاتاری چیست؟ آیا دولت آمریکا به برندگان لاتاری پول، ماشین یا تسهیلات می‌دهد؟

برای اطلاع دقیق از تمام مزایای برنده شدن در لاتاری آمریکا، مقاله مزایای لاتاری و برنده شدن در لاتاری چیست؟ را بخوانید.

آیا بعد از مهاجرت به آمریکا با لاتاری می‌توانیم به ایران برگردیم؟

بله. با برنده شدن در لاتاری و ورود به آمریکا، مشکلی برای بازگشت به ایران نخواهید داشت و می‌توانید به ایران سفر کنید.

اگر با لاتاری به آمریکا برویم، بعد از چه مدت می‌توانیم به ایران بازگردیم؟ 

بعد از دریافت ویزا لاتاری و ورود به آمریکا، پس از شش ماه دوباره می‌توانید به ایران سفر کنید.

اگر در لاتاری برنده شویم و نرویم، باز هم می‌توانم سال بعد ثبت نام کنم؟

بله. هیچ محدودیتی در ثبت نام لاتاری نیست. حتی اگر برنده لاتاری شوید و اقدامی نکنید. باز هم می‌توانید سال بعد ثبت نام کنید.

با ویزای دانشجویی آمریکا می‌توانم در لاتاری ثبت نام کنم؟ 

با داشتن ویزای تحصیلی یا توریستی آمریکا، باز هم می‌توانید در لاتاری ثبت نام کنید. حتی اگر با ویزا غیرمهاجرتی دیگری درون آمریکا هستید، باز هم می‌توانید از آنجا در لاتاری گرین کارت امریکا ثبت نام کنید.

برای ویزای خانوادگی آمریکا تقاضا داده‌ام، می‌توانم در لاتاری ثبت نام کنم؟

ثبت نام لاتاری برای هیچ از پرونده های مهاجرتی و غیرمهاجرتی شما مشکلی ایجاد نخواهد کرد، ولی در صورت برنده شدن، حتما باید برای ادامه مراحل با کارشناسان مهاجرتی مشورت کنید.

ثبت نام لاتاری برای پرونده مهاجرتی کانادا مشکل ایجاد می‌کند؟

ثبت نام لاتاری برای هیچ پرونده مهاجرتی و غیرمهاجرتی شما مشکلی ایجاد نخواهد کرد و می‌توانید با خیال راحت در لاتاری ثبت نام کنید، ولی در صورت برنده شدن، حتما باید برای ادامه مراحل با کارشناسان مهاجرتی مشورت کنید.

بسیاری از سوالات شما در قسمت نظرات همین پست، پاسخ داده شده است. برای دریافت جواب سوالات خود حتما قسمت نظرات را نیز بخوانید و در صورت داشتن سوال بیشتر، همین جا سوال خود را بپرسید. پاسخگوی شما هستیم. 

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 548
ریحانه ذاکری
سلام وقت بخیر من متاهل هستم و ۲۱ سال سنم هست اگر من ثبت نام کنم. و برنده بشم ب ولی همسرم برنده نشه چ شرایطی داره
محسن شاکری روشن
چه زمان میتونیم ثبت نام کنیم تو این ماه میشه یا باید یه سال صبر کنیم
کارشناس حامی مهاجر
<p>سلام. وقت بخیر. زمان ثبت نام لاتاری امسال در آبان ماه به پایان رسید. لطفا سال بعد سایت حامی مهاجر را دنبال کنید، درباره ثبت نام لاتاری سال بعد اطلاع رسانی خواهد شد.</p>
ناشناس
سلام اگر زوجی تا قبل از اعلام نتایج از هم جدا بشن و بعد از اعلام نتایج یکی از اونها برنده بشه چی میشه؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. برنده لاتاری فرم مهاجرتی خود را با توجه به شرایط جدید تکمیل می‌کند و مشکلی به وجود نمی‌آید.

آریانا
سلام امیدوارم که حالتون خوب باشه. اگر زوجی زمان ثبت نام لاتاری بچه نداشته باشن و تا قبل از اعلام نتایج بچه دار بشن و یا حتی بعد از اعلام نتایج بچه دار بشن و با فرض اینکه باتری برنده شده اند شرایط پرونده چطوری پیش میره چه تاثیری میزاره؟؟؟؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. با تولد فرزند تاثیر خاصی روی پرونده این زوج ایجاد نمی‌شود. می‌توانند مشخصات فرزند خود را در فرم مهاجرتی برندگان لاتاری تکمیل کنند و او را نیز همراه خود به آمریکا ببرند. 

علیرضا صفایی
با سلام و درود . از چه زمانی می‌توانیم پیش ثبت نام کنیم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. پیش ثبت نام لاتاری در سایت حامی مهاجر، از اواخر اردیبهشت سال بعد شروع خواهد شد.

علیرضا رضایی
سلام وقت بخیر با تشکر از زحمات و راهنمایی های خوبتون میخواستم بدونم از موقع اعلام برنده شدن تا رفتن به سفارت چقدر وقت داریم .یا همون وقتی که باید پاسپورت تهیه کنیم چقدره .بازم ممنون .
کارشناس حامی مهاجر

سلام. از زمانی که برنده لاتاری می‌شوید تا زمانی که پرونده برندگان لاتاری به جریان بیافتند، چهار ماه زمان خواهید داشت. پس از شروع رسیدگی به پرونده ها، برندگان لاتاری بر اساس کیس نامبر به مصاحبه حضوری در سفارت آمریکا دعوت می‌شوند.

حسین محمدی
سلام و تشکر من مجرد هستم. آیا می توانم برای لاتاری اقدام کنم ؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. بله. در صورت داشتن شرایط ثبت نام لاتاری می‌توانید ثبت نام کنید. مجرد بودن یا متاهل بودن تفاوتی در ثبت نام لاتاری ایجاد نمی‌کند.

عاطفه
سلام.‌لطفا یه توضیحی در خصوص واکسن ها میدید؟ ظاهرا در صورت قبولی بیش از ۱۰ جور مختلف باید واکسن زد و کارت از پاستور تهران گرفت.‌این همه واکسن یه جا قصد جون آدم رو دارن مگه؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. البته بیشتر این واکسن ها را قبلا تزریق کرده اید و نیازی نیست همه را با هم تزریق کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه مقاله واکسن های مورد نیاز برای مهاجرت به آمریکا را بخوانید.

ناصر فکوری
ثبت نام لاتاری هرچند وقت یکبار هستش؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. هر سال یکبار

Ali Khodadad
سلام با دریافت گرین کارت و رفتن به امریکا میتونم پاسپوت امریکا رو‌هم دریافت کنم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله. بعد از 5 سال می‌توانید برای دریافت پاسپورت آمریکا درخواست دهید.

سهیل لشگری
سلام وقت بخیر از طریق سایت شما برای ثبت نام لاتاری اقدام کردم . خیلی سریع انجام شد. برای عکس هم همکاران تلفنی راهنمایی کردن . بسیار ممنون. فقط یه سوال در پنل کاربری من یه صفحه برای ثبت نام اومده که کد کانفرمیشین داره دیگه کار ثبت نام تموم هست؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. بسیار خوشحالیم که از خدمات دریافت شده راضی بوده‌اید. اعتبار حامی مهاجر، اعتماد شما مشتریان عزیز است. همانطور که در پنل کاربری خود مشاهده کردید، کد کانفرمیشن خود را دریافت کرده اید و ثبت نام شما انجام شده است. در زمان اعلام نتایج نیز، نتیجه شما توسط حامی مهاجر بررسی و به شما پیامک خواهد شد.

Negin
سلام وقت بخیر.. اگه زیرمجموعه پدر یا مادر لاتاری پذیرفته بشیم ولی پدر یا. مادر نخان به آمریکا برن. زیر مجموعه زیر 21سال سن میتونه تنها بره؟!
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. خیر نمی‌توانید.

عارف عرفان
سلام دقیقا در هنگام اعلام نتایج قرعه کشی، مدارک مثل پاسپورت الزامی است یا فرصت برای اخذ پاسپورت داده میشود؟ یا حتی فراهم سازی پاسپورت بدوش دولت آمریکاست؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بعد از برنده شدن هیچ چیزی به عهده دولت آمریکا نیست. شما خودتان باید تمام مراحل را انجام دهید. در ضمن بعد از برنده شدن به مدت کافی برای اخذ پاسپورت زمان دارید.

نغمه
با درود و سپاس از توضیحات کامل سایتتون. سوالم اینه که اگر پاسپورت نداشته باشیم برای شرکت در لاتاری دچار مشکل خواهیم شد؟ در اینصورت در قسمت مربوطه کدام گزینه را بزنیم که مشکلی ایجاد نکند . با تشکر
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. ثبت نام لاتاری امسال بدون پاسپورت است. نیاز به زدن هیچ گزینه ای نیست، بدون پاسپورت ثبت نام کنید.

عماد
سلام. من خواهرم ۲۳ سال سن داره اگه پدر یا مادرم در لاتاری برنده بشن از چه طریقی خواهرم هم میتونه شهروند آمریکا بشه؟ اگه میشه در مورد شرایط و هزینه هاش توضیح بدید.
کارشناس حامی مهاجر

اگر پدر و مادر شما گرین کارت دریافت کنند، می‌توانند از طریق ویزاهای خانوادگی آمریکا برای مهاجرت خواهر شما اقدام کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر، مقاله راه های مهاجرت به آمریکا را بخوانید.

Amin.parsavand
سلام خسته نباشید .من ثبت نام لاتاری کردم .متاسفانه قبلش اگاهی نداشتم که نحوه ثبت نام باید کاملا صحیح انجام بشه.متاهل هستم ولی در مراحل طلاق هستم .ثبث نامم مجرد ثبت نام کردم .مشکلی پیش میاد یا نه؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله. در زمان ثبت نام لاتاری به لحاظ رسمی متاهل بودید، نباید به صورت مجرد ثبت نام می‌کردید.

سعید
من برادرم ۲۱ سال و خورده ای سن داره یعنی هنوز ۲۲ سالش نشده، آیا میتونه زیر مجموعه پدر و مادر باشه؟
کارشناس حامی مهاجر

خیر. فقط افراد زیر 21 سال می‌توانند زیر مجموعه پدر و مادر خود ثبت نام کنند.

مرتضی قاسمی
سلام وقت بخیر داخل صفحه سایتتون ثبت نام کردم با کارشناس مجموعه صحبت کردم گفتن اگه موردی داشته باشه باهاتون تماس میگیریم خواستم بپرسم اگه تایید بشه دیگه تماس نمیگیرند؟و اینکه باید منتظر باشم تا قرعه کشی بشه و اسامی رو ببینم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. بله همکارانم درست گفتند، هرگونه مشکلی در فرم شما باشه، با شما تماس خواهند گرفت. در صورتی هم که مشکلی نباشه ثبت نام شما انجام میشه. آخرین وضعیت ثبت نام خودتون رو می‌تونید از طریق پنل کاربریتون در سایت حامی مهاجر پیگیری کنید. در صورت داشتن هرگونه سوال هم پاسخگوی شما هستیم.

بر
سلام میتونم بعد از برنده شدن در لاتاری امتیاز خود رو بفروشم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. امتیاز لاتاری قابل خرید و فروش نیست. شما نمی‌توانید آن را بفروشید یا به شخص دیگر واگذار کنید.

احمدجان علی زاده‌
سلام من یک شهروند افغان استم کلاس دوازدهم خود را تمام کردم کار نداشتم به ایران مهاجرت کردم پاسپورت هم ندارم میشه ثبت نام کنم اگه میشه چی جوری
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله شما هم می‌توانید بدون پاسپورت در لاتاری امسال ثبت نام کنید. می‌توانید از طریق فرم ثبت نام لاتاری حامی مهاجر برای این کار اقدام کنید.

رضا شیروانی
سلام خسته نباشید ببخشید من امسال 12سال درسم تموم میشه و مدرک دیپلم انسانی خودم رو میگیرم و 18سالم میشه برای ثبت نام لاتاری میتونم اقدام کنم؟ باید پاسپورت هم حتما داشته باشم یا بدون پاسپورت هم میتونم ثبت نام کنم؟لطفا اگه میشه دقیق جواب 2تا سوالم رو بدید خیلی ممنون میشم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. ثبت نام لاتاری امسال بدون پاسپورت است. با توجه به نوشته شما، در زمان ثبت نام لاتاری دیپلم ندارید و باید به صورت زیر مجموعه پدر و مادر در لاتاری ثبت نام کنید.

نژادلحسینی
سلام /من خانمی مطلقه هستم دوفرزند دختر ۱۴و۱۶ساله که باخودم زندگی می‌کنند وحضانت ونگهداری با رای دادگاه با من است آیا میتوانم برای لاتاری اسم فرزندانم را قید کنم وثبت نام کنم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. بله می‌توانید آن‌ها را به عنوان زیرمجموعه در فرم لاتاری خود ثبت نام کنید.

رها موسوی
سلام من که در حال حاضر مجرد هستم اگه ثبت نام کنم و برنده بشم و تا اون موقع ازدواج کرده باشم تکلیف چیه؟ میتونم اسم کسی که قراره باهاش ازدواج کنم رو به عنوان زیرمجموعه بزنم؟
کارشناس حامی مهاجر

اگر بعد از ثبت نام لاتاری هم ازدواج کنید، امکان به همراه بردن همسر خود را خواهید داشت.

پارسا احمدی
سلام کسی که دیپلم ندارد و میخواهد با شرط سابقه کار ثبن نام کند باید درزمان ثبت نام قسمت تحصیلات زیر دیپلم را بزند وتمام؟؟ سوال دوم پدری که فرزند مجرد بالای ۲۱ سال سن باید برای او فرم پر کند یا نه و در قسمت تعداد فرزندان باید او را نیز حساب بکند ؟؟
علی
سلام وقت بخیربا تشکر از سایت بی نظیر تون بنده متاهل هستم میخاستم بدونم اگر برنده شدم میشه خودم تنها برم و بعد از یک سال خانواه ام رو بیارم؟؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر. همگی باید یا هم در مصاحبه سفارت آمریکا شرکت کنید. مدت اعتبار ویزای لاتاری هم 6 ماه از زمان صدور مدیکال است. بنابراین نمی‌توانید تنها به آمریکا بروید.

شاهرخ کریمی
سلام لطفا جواب بدید فوری من ۱۸سالمه امکانش هست تنها خودم ثبت نام کنم یا نه باید زیر عنوان جان دادن باشم ممنون؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. در صورت داشتن دیپلم می‌توانید به صورت مستقل هم ثبت نام کنید. در غیر اینصورت باید به عنوان زیرمجموعه پدر و مادر در لاتاری ثبت نام کنید.

امین تنها
میگم که وقت معافیت تحصیلی که داشتم 1ماه تمام شده باید چیکار بکنم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. لطفا این موضوع را از دفاتر پلیس به علاوه ده پیگیری فرمایید.

جواد
با سلام و عرض خسته نباشید اگر یک نفر در زمان خدمت سربازیش لاتاری ثبت نام کند و برنده شود وضعیت اون شخص چی می شود در زمان خدمت سربازیش و ویزا که از آمریکا می آید
کارشناس حامی مهاجر

سلام. توجه کنید، که بعد از پایان مهلت ثبت نام لاتاری، 6 ماه بعد و در ماه می نتیجه اعلام میشه. بعد از اعلام نتیجه هم شروع رسیدگی به پرونده برنده های لاتاری از ماه اکتبر شروع میشه. پرونده ها به ترتیب کیس نامبر رسیدگی میشن. بنابراین پردازش پرونده یک برنده لاتاری حدودا از 10 ماه تا 17 ماه بعد از پایان مهلت ثبت نام شروع میشه.

امین تنها
میگم که من پاسپورتم هنوز نیومده آیا میتونم ثبت نام کنم.واینکه 19سالمه وسربازی هنوز نرفتم مشکلی پیش نمیاد در ثبت نام لاتاری ممنون میشم اگه جواب بدین.
کارشناس حامی مهاجر

سلام. ثبت نام لاتاری امسال بدون نیاز به پاسپورت انجام می‌شود. در صورت برنده شدن، با داشتن معافیت تحصیلی می‌توانید از کشور خارج شوید و مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری را انجام دهید.

Mohamad eskandari
سلام عزیز خسته نباشید ببخشید من دانشجو هستم و در حال حاضر پاسپورت ندارم خواستم بیینم اکه برنده شدم میتونم سفر کنم یا خیر؟؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. ثبت نام لاتاری امسال بدون پاسپورت انجام می‌شود. دانشجویان با استفاده از معافیت تحصیلی امکان خروج از کشور دارند و می‌توانند برای انجام مراحل بعد از برنده شدن لاتاری به خارج از کشور بروند. 

یلدا امینی
سلام. استفاده از ایمیل های یکسان واسه افراد مختلف در طول ثبتنام، مشکل داره ؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. اینکه فقط برای ثبت نام همسر از ایمیل خودتان استفاده کنید، مشکل خاصی ندارد. ولی از یک ایمیل برای ثبت نام چندین نفر استفاده نکنید.

احسان الله سروری
من خودم افغانی استم می توانم ازطریق صفحه حامی مهاجربرای گرین آمریکا ثبت نام نمایم.
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله می‌توانید. مشکلی برای ثبت نام شما از طریق سایت حامی مهاجر وجود ندارد.

امرالدین رهگذر
در هنگام ثبت نام در لاتری امریکا خانم متاهل در بطن خود طفل می داشته باشد که تا هنوز تولد نشده در صورت چنین اتفاقی شخص برنده لاتری چه خواهد کرد؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. مشکلی نیست، بعد از برنده شدن می‌توانید اطلاعات فرزندتان را وارد فرم برندگان لاتاری کنید. در حال حاضر با توجه به شرایط فعلی در لاتاری ثبت نام کنید.

مهدی
سلام، باسپاس از سایت خوب تون. آیا باید برای ثبت نام عکس باید جدید باشه ؟ و یا میتوان از عکس سال قبل و یا دو سال گذشته که ثبت نام کرده بودیم، استفاده کرد.
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. سپاس از نگاه زیبای شما مخاطب عزیز. عکس لاتاری باید حداکثر مربوط به شش ماه گذشته باشد. از عکس های قدیمی برای ثبت نام لاتاری استفاده نکنید.

مرتضی نسیم زاده
سلام من در افغانستان زنده گی می کنم شانس افغان ها در لاتری 2024 چقدر است و آیا بدون پاسپورت می توانم ثبت نام کنم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. امسال ثبت نام لاتاری بدون پاسپورت است. برای اطلاع از سهمیه افغانستان در لاتاری، مقاله سهمیه کشورهای مختلف در لاتاری را مطالعه کنید.

علی طاهری
سلام خسته نباشید، یک سوال داشتم؛ من و مادرم قراره لاتاری شرکت کنیم. اگه مادرم به عنوان سرپرست و من ( ۱۹ سالمه) به عنوان زیر مجموعه مادرم ثبت نام کنم و بریم آمریکا درصورت برنده شدن، اون موقع بعد چه مدت مادرم میتونه پدرم رو بیاره آمریکا؟ پدرم ۴ سال تا باز نشستگیش مونده. و اینکه یه سوال دیگه: اگه پدرم به عنوان سرپرست ثبت نام کنه و ما با شانس پدر برنده شیم؛ اون موقع پدرمون میتونه که مارو ببره اونجا بعد خودش برگرده تا خدمتش رو تموم کنه و بعدش برگرده آمریکا؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. اگر پدر و مادر شما با هم زندگی می‌کنند. مادر شما باید پدرتان را هم به عنوان زیر مجموعه در فرم خود ثبت کند. بعد از برنده شدن مادرتان هم باید همگی با هم به سفارت آمریکا بروید و ویزا دریافت کنید. اگر پدرتان هم برنده شود و  با هم به آمریکا بروید، امکان دارد تحت شرایط خاصی به ایشان اجازه بدهند که مدت بیشتری خارج از آمریکا زندگی کند، ولی این قضیه مشروط است.

مرتضی اکبری
باسلام و خسته نباشی به تمامی اعضای این موسسه.ممنون از راهنمایی خوبتون انشاالله که ثبت نام میکنم و برنده میشوم و حتمازحمات شما رو جبران میکنم.مرسی از لطف بزرگ شما
کارشناس حامی مهاجر

سلام. سپاس از اعتماد شما مخاطب عزیز. با آرزوی بهترین شانس ها برای شما.

آرمین
سلام، ثبت نام لاتاری از کدام کشورها شانس قبولی را بالاتر می برد؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. متولدین کشور ایران بالاترین شانس برای برنده شدن در لاتاری را دارند. چرا که سهمیه کشور ایران در لاتاری بالاست. برای اطلاعات بیشتر مقاله میزان سهمیه کشورهای مختلف در لاتاری را بخوانید.

مهزیارSP
سلام من معلول بینایی خیلی شدید هستم و همسرم هم به همین شکل امکاناتی که هست برای معلولین چی هست
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. داشتن معلولیت هیچ مشکلی برای مهاجرت با لاتاری ایجاد نمی‌کنه. می‌تونید ثبت نام کنید و شانستون رو برای برنده شدن در لاتاری گرین کارت آمریکا امتحان کنید.

آوا زرینی
سلام وقتتون بخیر چگونه می توان بعد از ورود به آمریکا خونه بخریم آیا شما به ما خونه می‌دهین
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. حامی مهاجر میتونه شما را در فرآیند اجاره خانه در آمریکا کمک کنه، ولی هزینه اش رو خودتون باید پرداخت کنید. 

Ali sabour
ممنون از سایت خوبتون،بسیار کامل توضیح دادین🙏🙏🙏
کارشناس حامی مهاجر

سپاس از نگاه شما مخاطب عزیز.

فرشاد
درود وقت بخیر لطفا هزینه ثبت نامه رو اعلام میکنید سپاس
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. لطفا مقاله هزینه های ثبت نام لاتاری را بخوانید.

امیرحسین میرزائی
سلام وقتتون بخیر. من 24 سالمه دارای معلولیت شدید هستم اگه لاتاری برنده بشم امکانش هست برای یکی از اعضای خانوادم هم ویزا صادر بشه همراه با من؟ با توجه به اینکه بنده به تنهایی امکان جابجایی ندارم و برای سفر نیاز به کمک دارم.
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر متاسفانه قوانین تغییر ناپذیر هستند و امکان اینکه کسی همراه شما بیاد وجود نداره.

ملیسا محمدی
سلام روزتون بخیر، یک سوالی داشتم. من تازه وارد مقطع ارشد شدم و قصد دارم طی 3 سال اینده پس از پایان ارشدم، اپلای تحصیلی کنم برای امریکا. حالا اگه من موازی با اپلای تحصیلیم، در لاتاری شرکت کنم و موفق بشم گرین کارتو اخذ کنم، به محض دریافت گرین کارت باید وارد آمریکا بشم یا میتونم فعلا ایران بمونم درسم تموم شه و بعدا میتونم از این گرین کارتم استفاده کنم و به محض ادمیشن گرفتن از دانشگاه راحت سفر کنم دیگ درخواست ویزای اف وان ندم.؟؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. اگر شما برنده لاتاری شوید و گرین کارت آمریکا را اخذ کنید. همانند شهروند عادی آمریکا هستید، و برای تحصیل در آمریکا نیازی به دریافت مجوز یا ویزای F1 ندارید. حتی می‌توانید از امکانات دولتی تحصیل در آمریکا هم استفاده کنید.

م ر
سلام ببخشید ، سوال من در مورد کار هست ، من راننده پایه یک اتوبوس داخل شهری هستم ، اگه برنده شدم آیا میتونم در اونجا برای رانندگی اتوبوس یا تریلی کار پیدا کنم یا باید اونجا دوباره کلاس آموزش رانندگی رو ببینم ؟اگه کار پیدا کردم درامدش حدودا چند دلار در ماه هس ؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. برای رانندگی در آمریکا، باید در کلاس های آموزشی آنجا هم شرکت کنید. البته با توجه به مهارت رانندگی شما، این کار زمان زیادی نخواهد برد و می‌توانید کار مورد نظر خود را پیدا کنید. درآمد یک راننده تریلی در آمریکا به صورت میانگین از سالانه سی هزار دلار تا سالانه 174 هزار دلار می‌تونه متغیر باشه.

AHMAD REZA MOZAFARI
سلام خسته نباشین بعد از برنده شدن در لاتاری : چقدر هزینه میشه که ما به آمریکا بریم ممنون میشم پاسخ بدید
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. کمتر از 1500 دلار هزینه داره که وارد آمریکا شوید. لیست هزینه ها را می‌توانید به صورت کامل در مقاله هزینه های بعد از برنده شدن در لاتاری بخوانید.

علی
سلام وقت بخیر اگر بعد برنده شدن لاتاری ازدواج کنیم آیا میتونیم برای همسرمون هم ویزا بگیرم یا راه دیگه ای هست اونم بیاد؟
کارشناس حامی مهاجر

بله. امکانش هست که بعد از برنده شدن لاتاری ازدواج کنید و اطلاعات همسرتون رو وارد فرم برندگان لاتاری کنید. البته اگر دقیق بعد از برنده شدن ازدواج کنید، باید به افسر پرونده ثابت کنید که ازدواج شما ساختگی نیست. در این مسیر هم کارشناسان حامی مهاجر شما را راهنمایی خواهند کرد.

آرش
سلام آیا ثبت نام لاتاری آمریکا تاثیر منفی در پذیرش تحصیلی در آمریکا دارد؟ممکن است به دلیل تناقض در دو برنامه مهاجرتی و غیر مهاجرتی آفیسر ویزای تحصیلی را ریجکت کند؟
کارشناس حامی مهاجر
سلام. ثبت نام لاتاری هیچ تاثیری در پرونده‌های مهاجرتی و غیرمهاجرتی شما نخواهد داشت. فقط در صورتی که برنده لاتاری شدید، قبل از اقدام برای پرونده لاتاری باید با کارشناسان مشورت کنید.
فاطمه
سلام من دختر ۲۵ ساله ای هستم که با مادرم زندگی می کنم و پدرم فوت کردن. سوالی که از شما داشتم این هست که اگر من در لاتاری برنده بشم ایا امکان اخذ ویزا برای مادرم رو دارم؟ ممنون میشم به سوالم پاسخ بدین.
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر.اگر شما برنده لاتاری بشید، فقط خودتون می‌تونید از طریق لاتاری مهاجرت کنید و گرین کارت بگیرید. البته بعد از رسیدن به آمریکا می‌تونید برای مادرتون هم درخواست ویزای خانوادگی کنید، منتها نمی‌تونید از طریق لاتاری ایشون رو همراه خودتون ببرید.

محمد
سلام خسته نباشید ممنون میشم بفرمایید بعد از قبولی در وقت مصاحبه کنسولگری با ما فارسی مصاحبه میشه یا انگلیسی ؟؟ ضمنا اگر مدرک تحصیلی زیر دیپلم باشه مشکلی پیش میاد ؟؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. مصاحبه لاتاری در سفارت آمریکا به زبان فارسی است. برای ثبت نام لاتاری اگر مدرک دیپلم ندارید، باید حداقل دو سال سابقه کار داشته باشید.

علیرضا
سلام خسته نباشید من کارت پایان خدمت ندارم چطور میتونم پاسپورت بگیرم
کارشناس حامی مهاجر

با داشتن معافیت تحصیلی می‌توانید پاسپورت بگیرید.

Fgh
سلام زمان ثبت نام لاتاری ۲۰۲۴ کی هست
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای پیش ثبت نام در لاتاری آمریکا، از همین الان می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید. زمان ثبت نام اصلی لاتاری هم از اواسط مهر تا اواسط آبان است.

لیدا جوادی
سلام من یه خانم مطعلقه هستم با فرزند پسرم میتونم تو لاتاری شرکت کنم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. بله می‌توانید. مشکلی برای ثبت نام لاتاری ندارید.

غزال
سلام.وقت بخیر. میشه بفرمایید مهر کدوم کشورها در پاسپورت ما برای ورود به آمریکا مشکل ایجاد میکنه؟ شهر سلیمانیه عراق جز اونا محسوب میشه؟ چون ویزا نمی خواهد و فقط مهر ورود به عراق در پاسپورت می‌خورد.ممنون میشم پاسخ بدید
کارشناس حامی مهاجر

سلام. برای دریافت وقت مشاوره از کارشناسان حامی مهاجر با شماره 02149078 تماس بگیرید و یا از سامانه آنلاین دریافت وقت مشاوره مهاجرتی حامی مهاجر استفاده کنید.

علی
آیا این امکان دارد مثلا بعد از یکی دو هفته از اونجا خوشد نیاد بخوای دوباره برگردی ایران میشه
کارشناس حامی مهاجر

در صورتی که به آمریکا رفتید و گرین کارت اخذ کردید، امکان سفر به ایران را خواهید داشت. مشکلی برای شهروندی شما در ایران هم به وجود نخواهد آمد. بنابراین اگر علاقه ای به زندگی در آمریکا نداشتید، می‌توانید مجددا به ایران بازگردید.

مریم زارعی
سلام عرض ادب من یه دختر مجردم ۳۱ سالم و معلمم یک سوال دارم برای لاتاری مبلغی نباید داشت باشیم اخ من چیزهای درمورد مبلغی در بانک باید داشت باشی اگ این موضوع صحیح است میشه مبلغ اعلام کنید
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت شما بخیر. لاتاری ارزان ترین، سریع ترین و ساده ترین روش برای مهاجرت به آمریکاست. بعد از برنده شدن در لاتاری و در زمان اقدام برای دریافت ویزا شاید افسر کنسولی مدارکی برای اثبات تمکن مالی از شما درخواست کند. البته این میزان تمکن مالی بسیار کم است و تقریبا همه افراد از عهده اثبات آن برمی‌آیند. پیشنهاد ما این است که حتما شانس خود را در لاتاری گرین کارت امریکا امتحان کنید و از بابت این موضوع نگران نباشید. چرا که لاتاری ارزانترین روش مهاجرت است و هیچ روشی ارزان تر از آن برای مهاجرت به آمریکا وجود ندارد.

مبینا
سلام برای گرفتن وقت سفارت آمریکا، میتونم درخواست سفارت ترکیه را بدم برای دریافت ویزای آمریکا؟؟؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. اگر منظور شما ویزای لاتاری است، تعیین وقت برای مصاحبه لاتاری در سفارت آمریکا، توسط آمریکا انجام می‌شود و شما صرفا می‌توانید پیشنهاد دهید که در کدام سفارت تمایل به مصاحبه دارید. در صورتی که سفارت خود را در فرم برندگان لاتاری تعیین کرده‌اید و قصد تغییر آن را دارید، می‌توانید برای این کار از کارشناسان موسسه حامی مهاجر مشورت بگیرید. برای تماس با حامی مهاجر، با شماره 02148406 تماس بگیرید.

حمیدرضا ک
سلام من یک فرزند بالای ۲۱سال دارم که معلول هست در صورت برنده شدن لاتاری ، میتونم با توجه به معلولیت و کفالت فرزندم اون رو هم ببرم یا خیر
کارشناس حامی مهاجر

سلام. ملاک برای صدور ویزا لاتاری فرزندان، سن است. ولی شما می‌توانید پس از ورود به آمریکا برای فرزند خود درخواست ویزای مهاجرتی خانوادگی آمریکا کنید. با توجه به وضعیت فرزندتان امکان تسریع در روند پرونده مهاجرتی او وجود خواهد داشت.

Norozi
سلام وقت بخیر میخواستم ببینم اگر لاتاری ثبت نام کنم اسم من و همسرم اسم هرکدوم که دربیاد همزمان با هم مهاجرت میکنیم یا خیر اون کسی که اسمش درومده میره بعد چند سال همسر و فرزند
کارشناس حامی مهاجر

سلام. اگر هر یک از شما در لاتاری برنده شوید، همه خانواده (همسر و فرزندان زیر 21 سال) با هم و به صورت همزمان به آمریکا خواهید رفت.

زهرا صفری
سلام وقت بخیر من شرایط ثبت نام رو دارم فقط پولشو ندارم بنظر شما امریکا برای گرفتن یه خونه تا پیدا کردن کار چه مقدارپول میخواد لطفا راه نماییم کنید ممنون.
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. برای اطلاع از هزینه اجاره خانه در آمریکا، لطفا مقاله هزینه زندگی در آمریکا و معرفی شهرهای ارزان  را مطالعه کنید.

ناصر کمالی
سلام! من بالای 18 سال هستم ولی هنوز مجردم. با این شرایط با مدارک خودم می‌تونم شرکت کنم؟؟؟ یا لازمه جور دیگه ای اقدام کنم؟؟؟ درضمن: مثل قبلا که اون همه شور و شوق مهاجرت به آمریکا رو داشتم دیگه ندارم. چون نه به لحاظ روحی نه قانونی و نه به نه به لحاظ توان مالی شرایط مطلوبی برای مهاجرت به آمریکا رو ندارم. مگر اینکه سرمایه مناسبی بیاد دستم. «گیرم برنده هم بشم» ولی بدون سرمایه کافی چجوری بلند شم برم کشور غریب اون سر دنیا.....
کارشناس حامی مهاجر

سلام. در صورتی که مدرک دیپلم و پاسپورت داشته باشید، امکان ثبت نام در لاتاری آمریکا رو دارید. برنده شدن در لاتاری شانس بزرگی هست. ثبت نام در لاتاری و سنجش شانس که ضرری ایجاد نمیکنه. اگر بعد از برنده شدن حس کردید که شرایطتتون مناسب نیست، می‌تونید انصراف بدید. 

عصمت الله رسولی
باسلام عصمت الله رسولی هستم از افغانستان فعلا ایران زندگی میکنم دیپلم دارم میخام تحصیل کنم امادرایران شرایط تحصیل ناممکن است ومیخوام ازطریق ثبت نام به این سایت اگرخدا بخواهد وامکان اخذ گرین کارت آمریکا وجود داشته باشد برم آمریکا وجای قدردانی است از کسانی درین راه برای راهنمایی وهمکاری بامردم نیاز مند وقت گرانبهای خود را گذاشتن
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

با توضیجات کوتاهی که از شرایط خودتان دادید بهترین راه برای مهاجرت به آمریکا (برای شما) ثبت نام در لاتاری هست.

مهدی فتحی
بعد از این که برنده شدیم حداقل چقدر سرمایه لازم است تا در آمریکا مستقل بشیم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. برای کسب اطلاعات کامل در این زمینه لطفا مقاله هزینه زندگی در آمریکا و شهرهای ارزان مناسب برندگان لاتاری را بخوانید.

niiki
سلام لطفاً شماره واتساپ تون برام بفرستید چند سوال درباره قبل از ثبت نام لاتاری در موسسه شما داشتم
کارشناس حامی مهاجر

سلام وقت بخیر. شماره پشتیبانی حامی مهاجر در واتساپ : 989361892472

ابوالفضل جعفری
تحصیل ازدواج کار
سپیده جوادی
سلام، من برنده لاتاری سال ۲۰۲۰ هستم، میخواستم بدونم به کجا رسید کیس های ۲۰۲۰ و اینکه آیا میتونم دوباره وقت سفارت بگیرم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. در حال حاضر خبر جدیدی اعلام نشده، برای دریافت آخرین خبرها در این رابطه، لطفا صفحه اینستاگرام حامی مهاجر را دنبال کنید.

سمیع الله رضایی
بسیار عالی وخوب
کارشناس حامی مهاجر

سپاس از نگاه شما مخاطب گرامی

حسین نظری
درصورتی که تعدادی از افراد برنده انصراف بدن،ظرفیت باقیمانده هرکشور چه میشه.
کارشناس حامی مهاجر

سلام. تعداد برنده های انتخاب شده بیشتر از تعداد ویزاست، بنابراین هیچ ظرفیت اضافه‌ای باقی نمی‌ماند. 

بهاره کبودیان
سلام وقت بخیر .همسرم دیپلم دارد .ولی من خانومش هستم دیپلم ندارم ..مانع رفتن ما میشه که من دیپلم ندارم
کارشناس حامی مهاجر

خیر. مشکلی ایجاد نمی‌کنه. ملاک کیس اصلی است.

امین حج گزار
چطوری میتونیم از طریق سایت حامی مهاجر در لاتاری گرین کارت ثبت نام کرد؟(منظورم اینکه همکاران شما این ثبت نام رو انجام بدن که درش مشکلی نباشه)
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

امین حج گزار
سلام.دوست گرامی. بعد از اینکه در لاتاری ثبت نام کردیم.و با برنده شدن فرم داخل سایت که فرمودید رو تکمیل کردیم. 1 . آیا از طرف آمریکا برای تایید صحت برنده شدن ما پیام میاد؟ و اینکه باید در کدام قسمت وقت سفارت بگیریم؟.2. بعد از اینکه وقت سفارت گرفتیم و ویزا رو دریافت کردیم و وارد آمریکا شدیم. بلا فاصله گرین کارت رو به ما میدن. اگر خیر چه مدت طول میکشه؟.. و سوال آخر. . اینجا برای حداکثر زمان بسته شدن پرونده. تاریخ دقیقتری داده شده. اما برای زمان ثبت نام و زمان اعلام نتایج دقیقی ارائه نشده.(همراه با ماه منظورتون)... با تشکر 🙏
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. بعد از اینکه ثبت نام لاتاری خود را نهایی می‌کنید، هیچ پیامی از طریق سایت اصلی مبنی بر درست بودن ثبت نام دریافت نخواهید کرد. صرفا برای شما یک کد پیگیری یا همان کانفرمیشن نامبر صادر خواهد شد. به همین دلیل توصیه می‌کنیم که در صورت نداشتن تجربه، کار ثبت نام خود را با یک موسسه معتبر مهاجرتی همچون حامی مهاجر انجام دهید تا مشکلی در ثبت نام شما پیش نیاید.
قرعه کشی لاتاری 6 ماه بعد از ثبت نام و در حدود اردیبهشت ماه سال بعد انجام می‌شود. اگر برنده شده باشید، باید فرم های مهاجرتی را تکمیل کنید و منتظر نامه مصاحبه در سفارت آمریکا باشید. 
در صورت دریافت ویزا لاتاری، به محض ورود به امریکا گرین کارت دریافت خواهید کرد. برای اطلاع دقیق از زمان ثبت نام و تاریخ اعلام نتایج برنامه های لاتاری، مقاله زمان ثبت نام لاتاری آمریکا و اعلام نتایج آن را بخوانید. 

امین میاحی
باسلام وخسته نباشید خدمت شما دوست عزیز ببخشید یک سوالی داشتم اگر فرزندی مجرد باشد ونزدیک 36 سال داشته باشد مدرک لیسانس داشته باشدسا وپدر اش هم زنده باشد ایا فرزند می تواند دو تا شانس داشته باشد یعنی هم خود یک بار ثبت نام کند یک بار پدر ؟ خیلی ممنون می شوم کمی من را راهنمایی کید
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر. فرزند 36 ساله مجرد، فقط می‌تواند به صورت مستقل ثبت نام کند و یک شانس دارد.

ساره شعبانزاده
سلام وقت بخیر فرمودید که با داشتن دیپلم ۱۲ ساله میتوان در لاتاری ثبت نام کرد و کسانی که دیپلم فنی حرفه ای یا تحصیل راه دور و تحصیل دوره بزرگسالی دارن شانس ثبت نام ندارند اگر این افراد مستثنی شده فقط مدرک دیپلم شان در موار ذکر شده باشد ولی تحصیلات عالیه لیسانس و ارشد و دکتر داشته باشند نداشتن شانس ثبت نام درموردشان صدق میکنه یا اینکه میتوانند ثبت نام داشته باشند . اگر فرزند ثبت نام کنه پدرو مادر هم به واسطه ثبت نام فرزند مجاز به ورود میشوند یا خیر ؟ پیشاپیش متشکر از پاسخ گویی
کارشناس حامی مهاجر

سلام. با داشتن مدرک بالاتر از دیپلم، یعنی لیسانس و بالاتر، می‌توانید در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید و هیچ مشکلی در این زمینه وجود نخواهد داشت. پدر و مادر نمی‌توانند زیر مجموعه فرزند ثبت نام کنند، فقط فرزند زیر 21 سال مجرد می‌تواند زیر مجموعه پدر و مادر ثبت نام کند.

GHEIS ABDOLKHANI
سلام خسته نباشيد، من ديبلم دارم و اكر اسم من دربياد، و بخواهم در أمريكا ادامه تحصيل بدم، وضعيت جطوريه، اونجا خرج خونه و خوراك و.... به عهده من است، يا..؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. با دریافت گرین کارت آمریکا، همانند یک شهروند عادی می‌توانید کار پیدا کنید، خانه اجاره کنید یا تحصیل کنید. آن‌ها هم خرج زندگی را با کار پرداخت می‌کنند، بنابراین برندگان لاتاری هم تفاوتی با آن‌ها ندارند. هزینه زندگی بر عهده خود شماست.

احمد شعیب
سلام احترامات آدمین عزیز تشکر معلومات تان که ارایه کردین سوال من این است بعد ورود به امریکا در صورت برنده شدن در لاتری گرین کارت امریکا خود فرد اقدام به گرفتن گرین کارت می‌کند یا مانند سوشل سکیورتی کارت به آدرس که قبلا در فورمDS260 ذکر شده خودشان ارسال می‌کنند تشکر
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بعد از ورود به آمریکا، گرین کارت به آدرس شما ارسال خواهد شد.

Ali ghasemi
سلام ببخشید این امتیازهایی که گفتید شامل چه چیزهایی است
کارشناس حامی مهاجر

سلام. جایزه لاتاری گرین کارت آمریکا، اخذ اقامت دائم کشور آمریکاست. یعنی می‌توانید تا هر وقت که بخواهید در هر شهر دلخواه از کشور آمریکا زندگی کنید، تحصیل کنید، حساب بانکی باز کنید و آزادانه کار کنید.

علی قاسمی
سلام خسته نباشید این امتیازهای شهروندی که گفتید شامل چه چیزهایی است
کارشناس حامی مهاجر

سلام. امتیاز شهروندی آمریکا استفاده از مزایای پاسپورت کشور آمریکا برای سفر به خارج از کشور و حق رای است.

یاسمن فروتن
من از طریق سایت شما ثبت نام کردم و فقط یه شناسه ۵ رقمی بهم دادین کانفرمیشن نامبر و از کجا باید بگیرم؟؟؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. کانفرمیشن کد خود را از طریق پنل کاربری خود مشاهده کنید.

سحر تهم داد
من پارسال ثبت نام کردم ولی متاسفانه گوشی ام مشکل پیدا و فرم ثبت نام لاتاری ۲۰۲۳ حذف شده چگونه می تونم فرم را دریافت کنم با توجه اینکه از یک گروهی ثبت نام شدم که اون گروه تو تلگرام حذف شده و یادم رفته اسم اون گروه لطفا من راهنمایی بفرمایید با تشکر
کارشناس حامی مهاجر

سلام. فرم بازیابی کد کانفرمیشن را در سایت حامی مهاجر تکمیل کنید.

رضا بلوکی
سلام و درود رضا بلوکی هستم از فارس شهرستان اوز بنده دارای ۲۳ سال سن ۳ سال فعالیت در ضمینه موبایل فروشی و دارای دیپلم و هم اکنون محصل هستم بنده تک فرزندم و هیچ گونه اطلاعی ندارم من عمه ای در امریکا دارم کا دارای گرین کارت میلاشد من نیاز به کمک دارم و میخوام شانسمو امتحان کنم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

لیلا عباسی
کسی که برنده میشه باید دائم تو آمریکا باشه یا میتونه از بدو ورود مسافرت کنه به ایران؟
کارشناس حامی مهاجر

پس از 6 ماه می‌تونید به ایران سفر کنید.

نازنین عباسی
من دقیق نمیدونم باید از کجا ثبت نام کنم الان کجا برم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

نگین
بعد هزینه سفرو اقامت با خود فرد هست؟؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. شما فقط اجازه اقامت دائم در آمریکا را برنده می‌شوید که بسیار ارزشمند است. باقی هزینه ها بر عهده خودتان است.

محمدرضا نقوی
سلام چه زمانی و از چه طریقی ثبت نام کنیم بهتره؟؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. توصیه می‌کنیم که از همین الان برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، از طریق فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر اقدام کنید. اگر برای پیش ثبت نام اقدام کنید، هم هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد و هم از مزایای بیشتری برخوارد خواهید شد.

علی شیرازی
سلام،ثبت نام جدید لاتاری کی هست؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. پیش ثبت نام لاتاری از همین الان در سایت حامی مهاجر شروع شده، ولی ثبت نام اصلی از اواسط مهر ماه آغاز خواهد شد.

جعفرسنگین
سلام حامی مهاجر مبلغ ثبت نام توسط شما چقدر میباشد بعد از ثبت نام توسط شما امکان ملاحظه ثبت نام وجود دارد
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید. در این فرم تمام هزینه‌ها برای شما حساب میشه و قبل از پرداخت می‌تونید هزینه ها رو مشاهده کنید. بعد از ثبت نام هم تمام اطلاعات در پنل کاربری شما قابل مشاهده خواهد بود.

شهرام دهقان
سلام اگر بنده و یا همسرم قبولی ۲۰۲۳ باشیم از صفر تا صد پروسه رو راهنمایی میکنین ؟ در ضمن میخواستم هزینه حدودی برای اعضای خانواده سه نفره رو بفرمایین ممنونم.
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله البته. بعد از قبولی در لاتاری آمریکا، تا لحظه دریافت ویزا لاتاری و ورود به آمریکا در کنار شما خواهیم بود. برای اطلاع از هزینه ها هم وارد  فرم آنلاین ثبت نام لاتاری حامی مهاجر شوید.

کاربر حامی مهاجر
سلام زمان اعلام نتایج لاتاری چه روزی هست؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. شش ماه پس از اتمام مهلت ثبت نام لاتاری، نتایج لاتاری اعلام خواهد شد. (حدود اردیبهشت سال بعد)

محمد
در مورد خدمت سربازی هم ای کاش یه اطلاعاتی میدادین، کلا هیچ چیزی نه در اینستاگرام و نه تلگرام و نه سایت نزاشتین
کارشناس حامی مهاجر

سلام. کسانی که سرباز هستند، در صورتی که پاسپورت دارند می‌توانند در لاتاری ثبت نام کنند. البته یک خبر خوب هم داریم. احتمال 99 درصد ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا بدون نیاز به پاسپورت خواهد بود و ثبت نام سربازان در لاتاری بدون مشکل انجام خواهد شد.

کاربر حامی مهاجر..
سلام..پیش ثبت نام لاتاری ۲۰۲۴ از کی میزارید و از کجا مطلع شیم؟ صفحه ی اینستاگرام یا کانال تلگرام ندارید؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

در تمام شبکه‌های اجتماعی صفحه داریم و می‌توانید حامی مهاجر را با آیدی زیر پیدا کنید :

 

@hamimohajer

محمدجعفری
سلام میخواستم سوال کنم کسانی که درقرعه کشی لاتاری برنده میشن باید هزینه رفتن به آمریکا خودشان پرداخت کن یا از طرف دولت آمریکا پرداخت میشه
کارشناس حامی مهاجر

سلام. هزینه های بعد از برنده شدن در لاتاری به عهده متقاضی است.

میثم صالحی
گرفتن گرین کارت آمریکا طریق لاتاری
ناشناس
باسلام.همسر بنده تا دوم دبیرستان درس خونده و بنده کارشناسی ارشد دارم.اگر ب اسم خانمم لاتاری برنده بشیم برامون مشکلی پیش میاد؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. ترجیحا فقط برای خودتان ثبت نام لاتاری انجام دهید.

ناشناس
سلام وقت بخیر! من زمان ثبت دوبار خانه پری کردم، یکی انفرادی به نام خودم و یکی دیگر خانوادگی، آیا هر دوی آن باطل می گردد؟ لطفن توضیح دهید.
کارشناس حامی مهاجر

اگر دوبار متقاضی اصلی ثبت نام در لاتاری باشید. هر دو فرم شما باطل می‌شود.

ناشناس
با سلام برای اولین بار مقاله ایی در مورد لاتاری مطالعه کردم.حتما سال ۲۰۲۲شرکت میکنم و به امیدخدابرنده میشم.
کارشناس حامی مهاجر

سلام. با آرزوی بهترین شانس ها برای شما مخاطب عزیز.

ناشناس
سلام ببخشید تاریخ بعدی ثبت نام چه زمانی هست؟
کارشناس حامی مهاجر

تاریخ ثبت نام برنامه های لاتاری، هر سال حدود اواسط مهر ماه آغاز می‌شود و تا اواسط آبان ماه ادامه خواهد داشت. ولی شما در هر زمان می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
سلام و خسته نباشید من میخواستم ثبت نام کنم. میشه راهنمایی کنید منو
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
خیلی عالی
ناشناس
من ۱۸سالمه اگه ثبت نام کنم لاتاری در بیام میتونم خانوادمم ببرم آمریکا یا خیر؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. فقط همسر و فرزندان زیر 21 سال را خودتان را می‌توانید به همراه ببرید. اگر مجرد هستید، باید تنها به آمریکا بروید، مگر آنکه زیر مجموعه پدر و مادر خود در لاتاری ثبت نام کنید و در صورت برنده شدن پدر و مادر در لاتاری، می‌توانید همراه آن‌ها به آمریکا بروید.

ناشناس
سلام حالا تو ایران که سفارت آمریکا نداریم تکلیف چیه؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بعد از برنده شدن برای مصاحبه لاتاری در سفارت آمریکا، باید به یکی از کشورهای امارات، ترکیه یا ارمنستان مراجعه کنید.

ناشناس
سلام حالا یه سئوال مثلا من لاتاری برنده شدن وقتی تو آمریکا شغل و کاری ندارم به چه درد می خوره پول هم اندازه ای ندارم که زندگی خوبی اونجا درست کنم خوب چه مزیتی نسبت به ایران داره بازم همین آش و همین کاسه حداقلش اینجا خوبیش اینه که احتیاج ندارم زبون دیگه ای بلد باشم غریب هم نیستم
کارشناس حامی مهاجر

خب اگر قصد و تمایلی برای مهاجرت ندارید، نباید از یک برنامه مهاجرتی استفاده کنید. این برنامه برای کسانی است که به دنبال راحت ترین راه برای مهاجرت به امریکا هستند.

ناشناس
سلام ممنون از مطالب مفیدتون و اینکه وقتی لاتاری برنده شدیم و وارد آمریکا شدیم میتونیم از اونجا راحت به کشور های دیگه سفر کنیم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. با داشتن گرین کارت آمریکا، به راحتی می‌توانید ویزای سایر کشورها را دریافت کنید.

ناشناس
سلام من تو ترکیه زندگی میکنم خواستم بدونم بعد از برنده شدن درلاتاری آمریکا میتونم گرین کارتم رو از همین کشور بگیرم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر. باید ویزا لاتاری را دریافت کنید و وارد خاک آمریکا شوید. 

ناشناس
من و پارتنر قصد مهاجرت داریم ولی عقد نیستم میشه من زیر مجموعه ایشون یا عکس اتفاق بیفته
کارشناس حامی مهاجر

خیر. ملاک اطلاعات شناسنامه و ازدواج قانونی است. نمی‌توانید به عنوان زیر مجموعه یکدیگر اقدام کنید.

ناشناس
با درود تشکر از راهنمایی دقیق شما
ناشناس
سلام من لاتاری آمریکا ثبت نام کردم ومجرد هستم تا دوماه دیگه متاهل خواهم شد من بعنوان یه فرد مجرد ثبت نام کردم بعد از قرعه کشی اگر برنده لاتاری بشم میتوانم همسرم رو با خودم ببرم وهمسرم دیپلم نداره تکلیف همسرم چی میشه زمان ثبت نام متاهل نبودم که اطلاعات ایشان رو وارد کنم لطفا راهنمایی بفرمایید ممنونم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله. بعد از برنده شدن لاتاری می‌توانید همسر خود را نیز به آمریکا ببرید.

ناشناس
باتشکر از شما,عالی بود,ولی سوال خدمتتون داشتم,اگر قبول شدم,چقدر هزینه ویزا هستش,چ کسی باید پرداخت کنه این هزینه رو؟!من فقط باید پاسپورت داشته باشم؟سفارت توی ایران هست یا از ما ایراد میگیرن اطلاعات
کارشناس حامی مهاجر

سلام وقت بخیر. سپاس از لطف شما. از لحظه برنده شدن تا دریافت ویزای لاتاری کمتر از 1500 دلار هزینه خواهید داشت. خود متقاضی باید هزینه را پرداخت کند و برای مصاحبه لاتاری در سفارت آمریکا باید به یکی از کشورهای ترکیه، ارمنستان یا امارات مراجعه کنید.

ناشناس
سلام من رشتم تراشکاریه دیپلم هم دارم ۴ سالم سابقه کار دارم میخواستم ببینم اگه برنده شدم میتونم توی اون کشور هم همین کارو ادامه بدم و چجوری وارد اون کار بشم یا اصلا دولت امریکا سرمایه و کار این حرفه رو به من میده؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بعد از ورود به آمریکا همانند یک شهروند عادی می‌توانید کار کنید. همین کار را هم می‌توانید ادامه دهید.

ناشناس
سلام مثلا واسه ما که دیپلم دوازده ساله داریم ولی پاسپورت نداریم چه باید کرد
کارشناس حامی مهاجر

سلام. به احتمال زیاد ثبت نام در لاتاری 2024 بدون پاسپورت خواهد بود و شما هم می‌توانید در آن ثبت نام کنید.

ناشناس
سلام من دوتاپسردارم وسن شان بالای 21 هست ومجردهستن برای اونا باید چکارکنم میتونم برای اوناهم ثبت نام کنم سنشان 25 و27 سالشونه
کارشناس حامی مهاجر

سلام. فرزندان شما می‌توانند به صورت مستقل در لاتاری گرین کارت آمریکا ثبت نام کنند.

ناشناس
محبت میکنید بفرمایید در کل برای مهاجرت از طریق لاتاری، چه اسکان و چه اقامت، حدودا به چه میزان پول نیاز داریم؟ که بدونیم اگر برنده شدیم واقعا باید چکار کنیم و چقدر پول نیاز داریم. برای کار کردن در امریکا بعد از ورود چقدر زمان میبره تا مجوز بگیریم. و اگر حرفه ما در امریکا به درد اون کشور نخوره و منقضی باشه (بخاطر پیشرفته بودن امریکا) چه کارهایی میشه اونجا انجام داد؟ ممنونم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. برای پاسخگویی دقیق به سوالتون توصیه می‌کنیم که مقاله هزینه‌های زندگی در آمریکا و بهترین شهر آمریکا برای برندگان لاتاری را مطالعه کنید.

ناشناس
هر چند وقت یکبار برگزار مشیه؟؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. ثبت نام لاتاری آمریکا هر سال برگزار می‌شود. برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
سلام. خسته نباشید بزرگواران. ممنون که اینقدر دقیق راهنمایی می‌فرمایید. میشه شماره ای بذارید که زنگ بزنیم راهنمایی بگیریم . تشکر
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. از طریق شماره 02148406 با موسسه حامی مهاجر تماس بگیرید.

ناشناس
سلام خسته نباشید، من 20 سالمه و بخوام در لاتاری شرکت بکنم میتونم خواهر و برادرهام رو زیرمجموعه اضاف بکنم تا اونا هم همراهم بیان؟ سن خواهر و برادرام 20 و 22 هست
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر. نمی‌توانید خواهر و برادرتان را به عنوان زیرمجموعه خود در لاتاری امریکا ثبت نام کنید. آن ها می‌توانند به صورت مستقل در لاتاری گرین کارت آمریکا ثبت نام کنند.

ناشناس
سلام و ادب خدمت شما، من تا حالا نمیدونستم چیزی به اسم لاتاری وجود داره، میخواستم بدونم با 38سال سن چجوری برلی لاتاری امسال شرکت کنم، مدرکپیش دانشگاهی ریاضی هم دارم، بعد از رفتن به خاک آمریکا هزینه های زندگی رو با وجود اینکه نه زبانی بلد هستم نه شغل و حرفه ای چگونه تامین میشن؟!!!
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید. بعد از ورود به آمریکا می‌توانند همانند یک شهروند عادی آمریکایی کار کنید و درآمد داشته باشید. برای ارتباط با مردم هم نیاز به آموختن زبان انگلیسی دارید.

ناشناس
سلام ودرود به سایت خوبتون ، بنده 17سالم هست و دانش آموز 12 انسانی هستم ؛میخواستم بپرسم بعد رسیدن به سن قانونیم و اتمام دیپلم میتوانم بدون پایان خدمت و ویزا در مسابقه لاتاری ثبت نام کنم یا باید بعد پایان خدمت و گرفتن ویزا اقدام ب ثبت نام کنم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بعد از دریافت دیپلم، می‌توانید در لاتاری گرین کارت آمریکا ثبت نام کنید. به احتمال زیاد ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا نیازی به پاسپورت نخواهد داشت.

ناشناس
با سلام من سهیلا ابراهیمی هستم ۱۸ سالمه و متاهلم مدرک تحصیلی ندارم اما ۳ سال سابقه کاری دارم در زمینه ارایشگری و همسرمم در زمینه صافکاری بی رنگی ۸ سال سابقه کاری دارد
کارشناس حامی مهاجر

سلام. با داشتن دو سال سابقه کاری می‌توانید در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید.

ناشناس
امیدوارم برنده بشم
ناشناس
بسیار خوب
ناشناس
بهترین رویش برا مهاجرت چانس ما مباشد
ناشناس
با سلام میخواستم بدونم که شخصی که قبولی لاتاری رو گرفت تا زمان یادگیری کامل زبان ،مبلغی به عنوان کمک خرج بهش تعلق میگیره یا خیر؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر. برنده لاتاری هیچ کمک خرجی دریافت نخواهد کرد.

ناشناس
جواب لاتاری امسال کی میاد و دیگه برندگان چه زمانی میرن به آمریکا؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. اعلام نتایج لاتاری حدود 6 ماه پس از پایان مهلت ثبت نام لاتاری اعلام خواهد شد. (یعنی اردیبهشت ماه سال بعد)

ناشناس
سلام وقت بخیر ما امسال لاتاری ثبت نام کردیم و دخترم ۱۶ سالش هست تا زمانی که جواب بیاد ما میتونیم اون رو با خودمون ببریم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله می‌توانید.

ناشناس
سلام من معماری است و دیپلم دارم آیا میتونم در لاتاری شرکت کنم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
سلام من از افغانستان هستم 18ساله هستم و صنف دوازده را ختم کردم . مه پاسپورت هم ندارم میشه برم بگویید مه باید اول از کجا شروع کنم . باید پاسپورت بگیرم . و همچنان در کل هزینه این چقدر میشه .
کارشناس حامی مهاجر

شما نیازی به دریافت پاسپورت ندارید. برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
سلام وقتتون بخیر من اگر به تنهایی ثبت نام کنم مادرم رو هم میتونم با خودم ببرم؟یا نه
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر. پدر و مادر نمی‌توانند زیر مجموعه شما ثبت نام کنند.

ناشناس
سلام اگر کسی برنده لاتاری بشه میتونه امتیاز قرین کاتشو به کسی بفروشه
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر. امتیاز برنده شدن در لاتاری قابل خرید و فروش نیست.

ناشناس
سلام. ممنون از اطلاعات مفیدشما. اگر حین ثبت نام فرزندی نداشته باشیم و در دوسال پروسه ی امور اداری، بچه دار شویم ، چگونه باید بچه را زیرمجموعه کنیم؟
کارشناس حامی مهاجر

بعد از برنده شدن می‌توانید اطلاعات فرزند را به فرم مهاجرتی خود اضافه کنید.

ناشناس
سلام ببخشید خواستم بدونم که مثلا اگر در امریکا با ویزای تحصیلی در حال تحصیل هستی میتونی تو لاتاری ثبت نام کنی چون ویزا تحصیلی غیر مهاجرتی هستش
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله. با داشتن ویزاهای غیرمهاجرتی آمریکا می‌توانید در لاتاری گرین کارت ثبت نام کنید. در صورت برنده شدن کار شما بسیار ساده خواهد بود.

ناشناس
سلام .کم و بیش شنیدم که بعد ورود به امریکا برای لینکه اقامت دائم بگیریم با ید چنسال به کشورمون بر نگردیم و یا اینکه اونجا صاحب فرزندی بشیم و...آیا این شرایط برای برندگان لاتاری هم شامل میشه!؟یا برندگان میتونن هر وقتی که دلشون خواست به کشورشون سفر کنن!؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر. برنده لاتاری به محض ورود به آمریکا گرین کارت دریافت می‌کند و 6 ماه بعد هم می‌تواند به ایران سفر کند. به همین دلیل است که می‌گوییم لاتاری گرین کارت آمریکا راحت ترین و ارزان ترین روش برای دریافت گرین کارت آمریکاست.

ناشناس
سلام اگر در لاتاری برنده شویم و به دلایلی اقدام نکنیم امکانش. هست واگذار کنیم یا بعدا انجام بدیم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر. مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری باید در زمان مقرر انجام بشه و قابل واگذاری و فروش هم نیست

ناشناس
درود. من تو شرکت موادغدایی کارمیکنم. با چندسال سابقه کار. بخش بسته بندی. آیا میتونم ثبت نام کنم تو قرعه کشی؟؟؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. با داشتن دو سال سابقه کار می‌توانید در لاتاری گرین کارت آمریکا ثبت نام کنید.

ناشناس
با عرض سلام برادران کوچکترم میتواند زیر مجموعه ام باشد
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر. برادر و خواهر نمی‌تواند زیر مجموعه شما در ثبت نام لاتای باشد.

ناشناس
مهاجرت برای کارکردن درامریکا
ناشناس
سلام.وقتتون بخیر.خانواده من همگی برنده لاتاری شدند(پدر و مادر ،خواهر ۱۹ ساله‌م و برادر ۱۲ ساله‌م) میخواستم ببینم توی اولین ورودشون به امریکا میتونم به عنوان توریست همراهشون باشم؟و اینکه تا قبل از اینکه شهروند بشن میتونم منم گرین کارت بگیرم؟احتمال هر کدوم چقدره؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. پس از ورود خانواده شما به آمریکا، امکان دریافت ویزای توریستی و ویزای مهاجرتی خانوادگی را خواهید داشت و بعد از مدتی به آن ها ملحق خواهید شد.

ناشناس
درود کی شروع شد و تا کی وقت هست اگر پاسپورت نداشته باشیم میشود ثبت نام کرد؟ اک نمیشه وقت هست پاسپورت بگیریم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید. زمان دقیق ثبت نام لاتاری آمریکا از اواسط مهرماه آغاز می‌شود و به احتمال زیاد ثبت نام لاتاری 2024 بدون پاسپورت امکان پذیر خواهد بود.

ناشناس
سلام۲ تا سوال داشتم خدمتتون ممنون میشم جواب بدین اول اینکه معدل دیپلم براشون مهمه؟دوم کسی که کاردانش درس خونده و الان مدرک لیسانس داره به مشکل میخوره؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. معدل مدارک تحصیلی به هیچ وجه اهمیتی در ثبت نام لاتاری ندارد. با مدرک لیسانس هم می‌توانید در لاتاری ثبت نام کنید.

ناشناس
مطالب خب ارائه شدن. ممنون
ناشناس
کسی که لاتاری برنده بشه چقدر سرمایه میخواد برای صفر تا صد مهاجرت
کارشناس حامی مهاجر

سلام. برای پاسخگویی دقیق به سوالتون توصیه می‌کنیم که مقاله هزینه‌های زندگی در آمریکا و بهترین شهر آمریکا برای برندگان لاتاری را مطالعه کنید.

ناشناس
سپاس از توضیحات کامل شما ، در ایران هر ساله حدود چند درصد از ثبت نام کنندگان در لاتاری شانس پذیرش دارند؟؟ ممنونم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. برای پاسخ دقیق به سوالتون مقاله سهمیه ایرانیان در لاتاری و شانس برنده شدن را بخوانید.

ناشناس
ایا باید تحصیلات همسر هم دیپلم باشد یا لزومی ندارد؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. اگر قصد دارند به عنوان زیر مجموعه شما ثبت نام کنند، لزومی ندارد که دیپلم داشته باشند.

ناشناس
سلام خسته نباشید موقع ثبت نام فامیلی در پاسپورت 2 تا b داشت به علت تشدید ولی یک b وارد کردیم مشکلی پیش میاد اگه برنده بشیم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بعد از برنده شدن می‌تونیم شما رو کمک کنیم. برای دریافت وقت مشاوره از کارشناسان حامی مهاجر با شماره 02148406 تماس بگیرید و یا از سامانه آنلاین دریافت وقت مشاوره مهاجرتی حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
منو برنده اعلام کنید
ناشناس
سلام وقت بخیرشما گفتید فقط یک ماه مهلت ثبت نام خستش پس چجوریه که میگید می تونید انلاین ثبت نام کنید؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. از همین الان می‌توانید در سایت حامی مهاجر پیش ثبت نام لاتاری انجام دهید. هنگامی که ثبت نام اصلی در اواسط مهرماه آغاز شود. کارشناسان ما ثبت نام شما را انجام داده و اطلاعات ثبت نام و کانفرمیشن نامبر را بر روی پنل کاربری شما بارگزاری خواهند کرد.

ناشناس
سلام با داشتن مدرک فوق دیپلم مشکلی پیش نمیاد؟؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر. ثبت نام لاتاری را انجام دهید.

ناشناس
سلام و خسته نباشید برای ثبت نام لاتاری پولی دریافت می شه یا در مدت ثبت نام پولی دریافت می شه؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید. در این فرم تمام هزینه‌ها برای شما حساب میشه و قبل از پرداخت می‌تونید هزینه ها رو مشاهده کنید.

ناشناس
خیلی دوست داشتم آمریکا زندگی کنم
ناشناس
با سلام و خسته نباشید خدمت تک تک کارکنان عزیز حامی مهاجر. هزینه ثبت نام در لاتاری چقدر میشه؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید. در این فرم تمام هزینه‌ها برای شما حساب میشه و قبل از پرداخت می‌تونید هزینه ها رو مشاهده کنید.

ناشناس
مطلب خوبی بود
ناشناس
سلام خسته‌ نباشید بنده تمام شرایط ثبت نام به جز داشتن ویزا رو دارم،چون تا حالا به خارج از کشور سفر نکردم،آیا بدون ویزا هم میشه ثبت نام کرد؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. برای ثبت نام لاتاری نیازی به داشتن ویزا و سابقه سفر به کشورهای خارجی نیست. شما هم می‌توانید در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید.

ناشناس
سلام ببخشید اگر فرزندی بالای ۲۱ سال باشه ولی سندروم داون باشه میشه زیر مجموعه ی پدر یا مادر ثبت نام شه؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر.

ناشناس
من شرایط لازم رو دارم .خیلی دو س دارم که بالاخره به روز موفق بشم خیلی برام قشنگه
ناشناس
عالی
ناشناس
به دلیل مشکلات اقتصادی میخواهم در این بر نامه ثبت نام نمایم
ناشناس
نظر بسیار خوب است تشکر از همکاری و کمک شما.
ناشناس
سلام !چه حرفه ای بهتره داشته باشی که بعد از ورود به آمریکا از طریق لاتاری بتونی راحت‌تر کار پیدا کنی ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید !!
کارشناس حامی مهاجر

سلام. هر کار و تخصصی بازار خود در آمریکا دارد. کارهای فنی معمولا تقاضای بیشتری دارد.

ناشناس
من سوال میکنم کسی جواب نمیده میگم چجوری میشه ثبت نام کرد
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
سلام. ببخشید موقع ثبت نام میتونم خواهرزاده م رو به عنوان زیرمجموعه ثبت نام کنم?حدود ۲۰ سالشونه.
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر. نمی‌توانید خواهرزاده خود را به عنوان زیر مجموعه خود در لاتاری ثبت نام کنید.

ناشناس
وقتی می‌رویم به آمریکا چطوری شغل پیدا کنیم چطوری خانه اجاره کنیم از کجا بفهمیم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بعد از برنده شدن و دریافت ویزا لاتاری، کارشناسان حامی مهاجر شما را راهنمایی خواهند کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد می‌توانید مقاله بررسی جامع شرایط زندگی بعد از برنده شدن در لاتاری را بخوانید.

ناشناس
بسیار عالی است
ناشناس
سلام من۱۷ سالمه و دیپلم ندارم اما یه سال دیگه می گیرم آیا من هم می تونم لاتاری ثبت نام کنم و سال بعد که دیپلم گرفتم و برنده شدم اون رو به سفارت بدم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. شما می‌توانید به عنوان زیر مجموعه پدر و مادر خود در لاتاری گرین کارت امریکا ثبت نام کنید. در صورت اخذ دیپلم می‌توانید به صورت مستقل در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید.

ناشناس
شلام ببخشید وقتی یکی برنده لاتاری بشه و در زمانش نخاد بره یا مثلن بخاد ۵ سال بعد بره میتونه ینی گریت کارتش براش میمونه یا باطل میشه باید سر زمانش بره!؟ راهنمایی کنید
کارشناس حامی مهاجر

سلام. تمام مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری باید در زمان مقرر انجام شود و نمی‌توانید چند سال دیگر آن را انجام دهید.

ناشناس
سلام من متولد اسفنده ۷۹ هستم میخواستم بدونم امسال هم میتونم زیر مجموعه خانوادم اقدام به ثبت نام کنم و اگر برنده بشن من هم میتونم برم؟ چون ۴-۵ ماه دیگه ۲۱ رو فوت میکنم
کارشناس حامی مهاجر

سلام . ملاک سن فرزندان زمان ثبت نام لاتاری است. اگر در زمان ثبت نام لاتاری زیر 21 سال باشند، بعد از برنده شدن می‌توانید آن‌ها را زیر مجموعه خود به آمریکا ببرید.

ناشناس
سلام ببخشید من دیپلم ریاضی فیزیک دارم میتونم ثبت نام کنم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله می‌توانید در لاتاری امسال آمریکا ثبت نام کنید.

ناشناس
سلام اگر خانم مجردی پس از ثبت نام برنده لاتاری شود می‌تواند با ازدواج سوری مردی را همراه خود ببرد؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. توصیه می‌کنیم این کار را انجام ندهید. افسران سفارت آمریکا این موضوع را تشخیص خواهند داد و برای پرونده شما مشکل ایجاد خواهد شد.

ناشناس
با سلام ایا برای ثبت نام عکس همسر و فرزند زیر ۲۱ سال هم نیاز هست و عکس اونها هم باید همان شرایط عکس متقاضی اصلی رو داشته باشه
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله نیاز است و شرایط عکس هم همانند متقاضی اصلی است. البته عکس لاتاری کودکان و نوزدان شرایط راحت تری دارد. 

ناشناس
خوش حال میشوم اگر برنده شوم
ناشناس
درود ب شما..یه سوال دارم.آمریکا ک تو ایران سفارت نداره.در صورت برنده شدن باید ب سفارت سوئیس بریم؟چون سفارت سوئیس حافظ منافع آمریکا در ایران هست..سپاسگزارم از جوابدهی شما
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر. برندگان لاتاری برای انجام کارهای خود باید به سفارت های آمریکا در کشورهای ارمنستان، ترکیه یا امارات مراجعه کنید.

ناشناس
سلام من 23ساله هستم دانشجو حقوق هستم خدمت نرفتم میتونم لاتاری ثبت نام کنم واگر برنده بشم چون خدمت نرفتم مشکلی پیش نمی آد.
کارشناس حامی مهاجر

سلام. با معافیت تحصیلی می‌توانید کارهای خود را انجام دهید.

ناشناس
سلام وقت شما بخیر مطالب کامل و مفید بود فقط لطف میکنید یه قیمت حدودی بابت هزینه های کلی بفرمایید.مثلا چند میلیون میخواد؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. برای پاسخگویی دقیق به سوالتون توصیه می‌کنیم که مقاله هزینه‌های زندگی در آمریکا و بهترین شهر آمریکا برای برندگان لاتاری را مطالعه کنید.

ناشناس
سلام و درود اگه در زمان ثبت نام مجرد باشی و بعداز برنده شدن متاهل بشی مشکلی نداره ک با خودت ببریش
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. مشکلی ندارد، بعد از برنده شدن لاتاری می‌توانید همسرتان را همراه خود به آمریکا ببرید.

ناشناس
عالی
ناشناس
سلام ممنونم از اطلاعات خیلی خوبتون. یک سوال داشتم، وقتی لاتاری برنده شدم بعد از انجام تمام مراحل اداری آیا من تعیین میکنم که به کجای ایالات متحده برم یا سفارت امریکا تعیین میده؟؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بعد از دریافت ویزا، هر شهری از آمریکا که دوست دارید زندگی خواهید کرد.

ناشناس
It is good
ناشناس
سلام من میخوام ثبت نام کنم خیلی اطلاعات کسب کردم از طریق سایت شما از همه پرسنل موسسه حامی مهاجر کمال تشکر را دارم
ناشناس
سلام کسی که دیپلم نداره. اما 30 سال سابقه کاری تو شرکت متالوژی داشته باشه. میتونه لاتاری ثبت نام کنه؟؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. با داشتن دو سال سابقه کار می‌توانید در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید.

ناشناس
سلام من یه پسر ۱۸ ساله هستم من الان باید تکی ثبت نام کنم یا زیر مجموعه والدین ینی اگر زیر مجموعه باشم باز هم همون شانس رو دارم ینی ۳ شانس منظورم هست و اگر اسم من در بیاد میشه پدر مادر هم همرام بیان با تشکر
کارشناس حامی مهاجر

بله. شما سه شانس در لاتاری دارید. یک بار زیرمجموعه پدر هستید، یک بار زیرمجموعه مادر و یک بار هم شانس ثبت نام مستقل شماست. اگر خود شما برنده شوید، نمی‌توانید پدر و مادر را همراه ببرید. ولی اگر پدر و مادر برنده شوند، می‌توانند شما را همراه خود به آمریکا ببرند.

ناشناس
خوب
ناشناس
اگر کسی برنده بشه و تا چند سال مقیم آمریکا نشه و اونجا زندگی نکنه ، در اینصورت این شانس از بین میره؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. اگر برنده شوید و مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری را انجام ندهید و در موعد مقرر ویزا دریافت نکنید، شانس شما از بین خواهد رفت.

ناشناس
میخواهم ثبت نام کنم
ناشناس
سلام ايران كنسولگري امريكا نداره چيكار كنيم ؟؟؟؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. برای مصاحبه لاتاری در سفارت آمریکا باید به یکی از کشورهای ترکیه، امارات یا ارمنستان مراجعه کنید.

ناشناس
سلام من مکانیک ماشین سنگین همه نوع چرخ ماشین سنگینی را با زوبسته میکنم کارم تو کار چرخ ولنت کوبی هست آیا راهی هست برای من ۴۴ سال سن دارم ممنون
کارشناس حامی مهاجر

سلام. با داشتن دو سال سابقه کار می‌توانید در لاتاری گرین کارت آمریکا ثبت نام کنید.

ناشناس
اگر لاتاری برنده شیم چقدر سرمایه لازم داریم برای رفتن به امریکا و زندگی در انجا؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. برای پاسخگویی دقیق به سوالتون توصیه می‌کنیم که مقاله هزینه‌های زندگی در آمریکا و بهترین شهر آمریکا برای برندگان لاتاری را مطالعه کنید.

ناشناس
سلام خسته نباشید ایمیلی ک وارد میکنیم برا ثبت نام لاتاری با اسم داخل پاسپورت باید یکی باشه؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر. ایمیلی را وارد کنید که به آن دسترسی دارید. شکل آدرس ایمیل مهم نیست.

ناشناس
بسیار عالی
ناشناس
آیا شرط بلد بودن زبان اجباری است؟ یا اگر برای مثال کسی برنده و توانست اجازه ورود به کشور آمریکا را اخذ کند می‌تواند در همان کشور زبان انگلیسی را یاد گرفت؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام ثبت نام لاتاری آمریکا هیچ نیازی به داشتن مدرک زبان یا بلد بودن زبان انگلیسی ندارد. حتی بعد از برنده شدن هم مصاحبه لاتاری به زبان فارسی است. 

ناشناس
تشکر
ناشناس
سلام ببخشید اگر نتونیم cinfirmation code رو ثبت کنیم، میشه از طریق ایمیل فهمید که پذیرفته شدیم یا نه؟؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. از فرم فراموشی کد کانفرمیشن حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
سلام ،من موقع ثبت نام لاتاری هم خودم خودمو ثبت نام کردم هم دوستم اینکارو انجام داده برام آیا امکان حذف یکی از پروفایلا وجود داره؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. هر دو فرم باطل خواهند شد. نباید دو بار در لاتاری ثبت نام کنید.

ناشناس
من 18 سالمه و دیپلم تجربی دارم میخواستم بپرسم چجوری میتونم پدر و مادرم رو هم ثبت نام کنم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. هم خودتان را به صورت مستقل ثبت نام کنید و هم پدر و مادرتان را به صورت دو شانسه در لاتاری ثبت نام کنید. برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
سلام وقتتون به خیر ما پاسپورت نداریم فقط یک نفر از اعضای خانواده پاسپورت داره امکان ثبت نام برای لاتاری امسال رو داریم ؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. به احتمال زیاد ثبت نام لاتاری 2024 بدون پاسپورت امکان پذیر خواهد بود و همه می‌توانید در لاتاری ثبت نام کنید.

ناشناس
سلام ببخشید من دانشجوی ترم اول حقوق هستم ولی پاسپورت ندارم باید برم سربازی و بیام تا پاسپورت بگیرم اگه پاسپورت نداشته باشم نمیتونم ثبت نام کنم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. به احتمال زیاد ثبت نام لاتاری 2024 بدون پاسپورت امکان پذیر خواهد بود و همه می‌توانید در لاتاری ثبت نام کنید.

ناشناس
عالی
ناشناس
سلام، درباره اینکه گفته بودین میتونید فارسی هم مصاحبه کنید، میخوام بدونم به نظر شما افسر مصاحبه نمیگه این شخص هنوز انگلیسی بلد نیست میخواد بره آمریکا چیکار؟ و اینکه به نظرتون آیلتس بهتره واسه زندگی در آمریکا یا تافل؟
کارشناس حامی مهاجر

خیر چنین چیزی در دستورالعمل ارائه ویزا به برندگان لاتاری وجود ندارد. افسر تابع مقررات است. اصلا به همین دلیل مصاحبه لاتاری به زبان فارسی است. اگر قرار بود به دلیل ندانستن زبان ویزا صادر نشود، مصاحبه هم به زبان انگلیسی انجام می‌شد.

ناشناس
میخواهم که در آمریکا زندگی کنم
ناشناس
سلام وقت بخیر آیا با دوربین موبایل هم میشه این عکس رو گرفت در قسمت عکس با مشکل روبرو شدم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. برای مطالعه شرایط عکس لاتاری و نحوه انداختن عکس لاتاری با موبایل، به مقاله شرایط عکس لاتاری مراجعه کنید.

ناشناس
سلام من دیپلم فنی دارم اما اخرین مدرک تحصیلیم لیسانس هست ایا مشکلی هست؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر مشکلی نیست. می‌توانید در لاتاری امریکا ثبت نام کنید.

ناشناس
سلام من يك بار براي خودم ثبتنام كرده بودم يك بار هم دوستم بدون اطلاع از اينكه من خودم ثبتنام كردم براي من ثبتنام كرده مشكلي پيش نمياد؟ ممنون
کارشناس حامی مهاجر

سلام. متاسفانه هر دو فرم ثبت نام شما باطل خواهد شد. شما نباید دو بار در لاتاری ثبت نام کنید.

ناشناس
سلام میشه بگید تقریبا چقدر هزینه لازمه برای مهاجرت؟ و اینکه برای مهاجرت باید ایلتس داشته باشیم درسته؟؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. برای مهاجرت از طریق لاتاری گرین کارت آمریکا، هیچ نیازی به داشتن مدرک زبان و یا حتی دانستن زبان انگلیسی نیست. برای پاسخگویی دقیق به سوالتون توصیه می‌کنیم که مقاله هزینه‌های زندگی در آمریکا و بهترین شهر آمریکا برای برندگان لاتاری را مطالعه کنید.

ناشناس
سلام افراد مجرد اگر در لاتری برنده شوند به تنهایی میرن آنجا یا فامیل را هم میتوانند ببرن؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. باید تنهایی به امریکا مهاجرت کند. 

ناشناس
چه مقدار سرمایه برای ثبت نام نیازه؟وزمان دقیق ثبت نام ازکی هست؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید. در این فرم تمام هزینه‌ها برای شما حساب میشه و قبل از پرداخت می‌تونید هزینه ها رو مشاهده کنید.

ناشناس
سلام من میخواهم در آمریکا اقمت کنم
ناشناس
سلام و وقت بخیر دارم خدمت شما من میخواهم در آمریکا اقامت کنم
ناشناس
سلام دانشجو هستم و معافیت تحصیلی دارم مشکلی بوجود نمیاد؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. با استفاده از معافیت تحصیلی مشکلی پیش نمی‌آید و می‌توانید در لاتاری گرین کارت آمریکا ثبت نام کنید.

ناشناس
با سلام با دریافت گرین کارت امکان سفر به خارج از آمریکا هست و در صورت خارج شدن به مدت چند سال گرین کارت باطل خواهد شد یا خیر...؟
کارشناس حامی مهاجر

بله. امکان سفر با داشتن گرین کارت وجود دارد، اما نباید به صورت مداوم بیشتر از 6 ماه خارج خاک آمریکا اقامت داشته باشید.

ناشناس
سلام فرزند پسر ۵ ساله ام وضعیتش چی میشه؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. شما می‌توانید فرزندتان را زیر مجموعه خود در لاتاری ثبت نام کنید و بعد از برنده شدن می‌توانید او را همراه خود به آمریکا ببرید.

ناشناس
با سلام من دوتا فرزند دارم ١٥ساله و ١٠ ساله براي ثبت نام در لاتاري بچه ها نياز به پاسپورت دارن؟تشكر
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر برای ثبت نام زیر مجموعه در لاتاری نیازی به پاسپورت نیست

ناشناس
سلام وقتت تون بخیر ! یک برنامه ماجرتی کاملآ زیبا که در آن همه هیچگونه تبغیصی قایل نشدید و همه افراد میتونن ک اشتراک کنن و چانس شان بیازمایند .!
ناشناس
سلام من نتوانستم که ثبت کنم شما راهنمایی کنید
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
سلام وقت شما بخیر برای ثبت نام اعضای خانواده تنها عکس شان لازم است یا کدام مشخصات دیگر هم ضرورت دارد مثلا من پاسپورت ام همرایم است و از اعضای خانواده ام فقط عکس شان پیشم است همین کافیه یا خیر یا مدارک عقد ازدواج و شناسنامه هم لازمه؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. برای ثبت نام اعضای خانواده، فقط اطلاعات و مشخصات آن‌ها به همراه عکس کفایت می‌کند.

ناشناس
سلام من آذر ۲۱ سالم تموم میشه می خواستم بدونم می توانم به عنوان زیر مجموعه والدینم ثبت نام کنم و این که اگر از طریق والدینم برنده شدند و نخواهند بیایند من به تنهایی بروم یا چون زیر مجموعه والدینم بودم نمی توانم به تنهایی گرین کارت بگیرم
کارشناس حامی مهاجر

ملاک سن شما در زمان ثبت نام است، پس شما می‌توانید زیر مجموعه پدر و مادر ثبت نام کنید، ولی توجه کنید که اگر آن‌ها برنده شوند و نخواهند به آمریکا بروند، شما هم نمی‌توانید بروید. 

ناشناس
Good
ناشناس
سلام من و برادرم حدود ۱۵سالی میشه ثبت نام میکنیم ولی تو این ۱۵سال اسم هیچ کدوممون در نیومده ،به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. شاید شانس با شما یار نیست، شاید هم در تکمیل فرم اشتباهی دارید. 

ناشناس
سلام من مجرد و دانشجو هستم اگر ثبت نام کنم گفتید خانواده شامل پدر مادر خواهر یا برادر نمیشه؟؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله. باید مجرد ثبت نام کنید و نمی‌توانید زیرمجموعه داشته باشید.

ناشناس
سلام من کارشناسی ارشد دارم و زمان ثبت نام باید مدرک کارشناسی ارشدم رو ارائه بدم و دیگه اینکه تا چه زمانی فرصت ثبت نام داریم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. برای ثبت نام لاتاری نیازی به ارائه اسکن مدرک نیست. فقط در فرم ثبت نام باید میزان تحصیلات خود را انتخاب کنید. مهلت ثبت نام لاتاری تا اواسط آبان است.

ناشناس
سلام ، ببخشید میخواستم بپرسم کسانی ک در حال تحصیل هستن مثل من تا تیر ماه دو ه ی کارشناسیم تمو میشه اما با توجه به توضیحاتتون جواب لاتاری اردیبهشت میاد پس من باید تو ثبت نام مدرک کارشناسی وارد کنم یا دیپلم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله. ملاک آخرین مدرک تحصیلی اخذ شده در زمان ثبت نام لاتاری است. اگر هنوز در حال تحصیل هستید، مدرک تحصیلی قبلی خود را وارد کنید.

ناشناس
سلام مادرم همسرشون فوت شده باید برای ثبت نام بگن مجرد یا متاهل؟ و اینکه تا لیسانس درس خوندن اما دوسه تا درس رو پاس نکردند هنوز و باید پاس کنند و مدرکشون رو بگیرند در ثبت نام بگن لیسانس یا فوق دیپلم؟ تا زمان مصاحبه میتونن مدرک لیسانس رو بگیرن
کارشناس حامی مهاجر

سلام. باید آخرین مدرک تحصیلی اخذ شده را انتخاب کنند. وضعیت تاهل را باید مجرد انتخاب کنند، اما تعداد فرزندان را حتما مشخص کنند.

ناشناس
میشه به صورت انلاین ثبت نام کرد ؟ تو چه سایتی ثبت نام میکنن ؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
یک نفر چند حق ثبت نام برای دارد تو کل عمرش
کارشناس حامی مهاجر

سلام. هر سال می‌توانید در برنامه لاتاری آمریکا ثبت نام کنید.

ناشناس
سلام ممنون از مطالب ارزندتون بنده خواستم ثبت نام کنم ولی در حال حاضر پاسپورت ندارم و در آینده نزدیک میتونم پاسپورت بگیرم.... بدون شماره پاسپورت یا بدون پاسپورت نمیشه ثبت نام کرد؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. به احتمال زیاد ثبت نام لاتاری 2024 امریکا بدون پاسپورت امکان‌پذیر خواهد بود. 

ناشناس
سلام.روزتون بخیر من برای لاتاری 2023 ثبت نام کردم از صحت اطلاعات وارده مطمئنم فقط ایمیلم رو یک دات اضافه گذاشتم.این مشکل ساز میشه در قبول مدارک و شرکت داده شدن در قرعه کشی؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بعد از برنده شدن می‌تونیم شما رو کمک کنیم. برای دریافت وقت مشاوره از کارشناسان حامی مهاجر با شماره 02148406 تماس بگیرید و یا از سامانه آنلاین دریافت وقت مشاوره مهاجرتی حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
سلام ممنون بابت اطلاعات خوبتون اگ برنده شیم و مصاحبه تو سفارت اوکی پیش بره و ویزا دریافت کنیم باید بلا فاصله بریم امریکا برای دریافت گرین کارت؟ منظورم اینه از زمانی ک ویزا میگیریم چقدر وقت داریم تا بریم امریکا و گرین کارت بگیریم اگ مثلا ۵سال بعد بریم بهمون گرین کارت تعلق نمیگیره؟ شهروندی ایران رو هم در عین حال داریم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. از زمان دریافت ویزای لاتاری حداکثر شش ماه وقت خواهید داشت که وارد خاک آمریکا شوید و گرین کارت بگیرید. با دریافت گرین کارت هنوز هم شهروند ایران خواهید بود و مشکلی در این زمینه ایجاد نخواهد شد.

ناشناس
سلام خدمت شما یه سوال داشتم برادر من داره اقدام میکنه و خانمش تو عقده میتونه مادرم و پدرم و منو ببره
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر. فقط می‌تونند همسرشون رو به عنوان زیر مجموعه ثبت نام کنند. شما و پدر و مادرتان باید به صورت جداگانه ثبت نام کنید.

ناشناس
میشه بعد از برنده شدن فروخت لاتری رو؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر امکان فروش امتیاز لاتاری وجود ندارد.

ناشناس
سلام من دانشجوی ترم آخرم و پاسپورت ندارم برای ثبت نام لاتاری چه کاری میتونم بکنم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. احتمال زیاد ثبت نام لاتاری 2024 بدون پاسپورت است. برای امسال اقدام کنید.

ناشناس
سلام و درود ممنون از اطلاعات خوب و مفیدتون، من دیپلم فنی حرفه ای دارم(هنرستان موسیقی) ولی دوازده سال تحصیل کردم و الان دانشجو هستم، من میتونم با شرط حداقل مدرک تحصیلی ثبت نام کنم یا باید با شرط سابقه کار اقدام کنم؟ 🙏🏻☘️
کارشناس حامی مهاجر

اگر دوازده سال تحصیل کرده اید، می‌توانید با مدرک تحصیلی اقدام کنید.

ناشناس
سپاس فراوان از راهنمایی و متنتون اما چند سوال:آیا اگر کسی از اعضای خانواده یا غیر آن برنده بشه و نره،کسی دیگه از اعضای خانواده میتونه بجاش بره؟/سوال دوم:آیا عکس های محجبه معمولی رو رد نمیکنن؟چون من دیده ام بعضی افراد عکسشان بدون روسریه؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر امکان جایگزینی برنده لاتاری وجود ندارد. با عکس محجبه هم می‌توانید در لاتاری گرین کارت آمریکا ثبت نام کنید. مانعی ندارد.

ناشناس
بسیار عالی٬ولی دیر پی به این موسسه بردم٬ چون متاسفانه ثبت نام کرده ام. ولی مایلم از راهنمایی های تان استفاده کنم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. در خدمت شما هستیم.

ناشناس
من میخوام به امریکا برم
ناشناس
با عرض سلام و خسته نباشید سرمایه اولیه چقد میخواد،و یه سوال دیگه بعد از قبول شدن ویزار امریکا رو باید از کجا دریافت کنیم،کجا مراجعه کنیم کدوم سفارت
کارشناس حامی مهاجر

سلام. کل مراحل بعد از برنده شدن لاتاری با کمتر از 1500 دلار قابل انجام است. برای مصاحبه لاتاری باید به سفارت آمریکا در یکی از کشورهای ارمنستان، امارات یا ترکیه مراجعه کنید.

ناشناس
سلام ببخشید اگر خانم یا آقای مجردی در. لاتاری ثبت نام کنند و قبل از قرعه کشی ازدواج کنند آیا میتوانند شوهر یا همسر خود. را در صورت برنده شدن با خود. به آمریکا ببرند؟؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بعد از برنده شدن می‌توانید همسرتان را با خود به آمریکا ببرید. مشکلی وجود ندارد.

ناشناس
سلام ببخشید اگه لاتاری قبول شدیم باید برای اینکه در آمریکا باشیم از جیب خودمون پول بدیم برای خونه و خوراک
کارشناس حامی مهاجر

بله. شما می‌توانید همانند یک شهروند عادی آمریکایی کار کنید و هزینه زندگی خود را پرداخت کنید.

ناشناس
درود به شما . مطالبتون مفید بود. من مهندس نقشه بردار هستم. اگر لاتاری برنده شدیم و اقامت گرفتیم آیا دولت آمریکا برای ما موظف به تامین شغل هست که شاغل باشیم یا اینکه خودمان باید در کارهای دیگر مشغول بکار شویم؟ با تشکر
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وظیفه ای بر عهده دولت آمریکا نیست. شما اجازه اقامت دائم در این کشور را دریافت خواهید کرد و می‌توانید همانند شهروند عادی آمریکایی در این کشور کار کنید.

ناشناس
سلام برای عکس لاتاری، عکس سه در چهار مناسب است؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره عکس لاتاری، مقاله شرایط عکس لاتاری را بخوانید.

ناشناس
سلام هزینه سرویس شما چقدر هست
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید. در این فرم تمام هزینه‌ها برای شما حساب میشه و قبل از پرداخت می‌تونید هزینه ها رو مشاهده کنید.

ناشناس
سلام خسته نباشید مطالبتون بسیار مفید بود ببخشید در هر دوره لاتاری گرین کارت فقط یک نفر برنده میشه ، از بین این همه افردای که شرکت کردن؟ یا مثلا ۱۰ نفر برنده میشن و از مزایای لاتری بهرمند میشن؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. در هر دوره هزاران نفر از سراسر کشورهای جهان برنده لاتاری می‌شوند. از ایران هم هر سال تعداد بسیار زیادی برنده لاتاری می‌شوند.

ناشناس
میخواهم در گرین کارت لاتری امریکا ثبت نام کنم اما نمیدانم در کدام سایت ثبت نام نمایم میشود که شما رهنماییم کنید؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
سلام ببخشید هزینه ثبت نام لاتاری چقدر هست؟ و سوال دیگه اینکه اونطور که خوندم برای ثبت نام نیاز به پاسپورت هست، و پاسپورت من برای دوران مجردیم هست که هنوزم تاریخش نگذشته آیا قبوله یا چون متاهل شدم باید دوباره اقدام کنم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید. در این فرم تمام هزینه‌ها برای شما حساب میشه و قبل از پرداخت می‌تونید هزینه ها رو مشاهده کنید. احتیاجی به تعویض پاسپورت ندارید، با همان پاسپورت می‌توانید ثبت نام کنید.

ناشناس
سلام من ویزا استیودنتی آمریکا دارم اما اواخر دسامبر وارد خاک آمریکا میشم. چطور میتونم از طریق ویزا که دارم اقدام کنم و لاتاری ثبتنام کنم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. با همان ویزای دانشجویی از داخل خاک آمریکا هم می‌توانید در لاتاری ثبت نام کنید و هیچ مشکلی برای ثبت نام شما وجود ندارد.

ناشناس
اگر زمان ثبت نام فرد مجرد باشه و بعدش متاهل شه، در صورت برنده شدن همسرش هم شامل میشه یا خیر
کارشناس حامی مهاجر

بله. در صورت متاهل شدن، می‌تواند همسر خود را نیز به آمریکا ببرد.

ناشناس
سلام مجدد. اگر در زمان ثبت نام مجرد باشیم و تا زمان رسیدن نوبت و مراحل اداری ازدواج کنیم تکلیف چیه؟ چون اسم همسرمون تو زیرمجموعه نیست.
کارشناس حامی مهاجر

سلام. مشکلی ندارد. می‌توانید همسرتان را با خود به آمریکا ببرید.

ناشناس
با سلام و خسته نباشید. میخواستم بدونم بعد از برنده شدن و اخذ اقامت، حدودا چه مقدار سرمایه لازمِ هم برای رفتن هم به هرحال سکونت؟ برای سکونت و شغل چیکار باید بکنیم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. برای پاسخگویی دقیق به سوالتون توصیه می‌کنیم که مقاله هزینه‌های زندگی در آمریکا و بهترین شهر آمریکا برای برندگان لاتاری را مطالعه کنید.

ناشناس
سلام کسی که تمام صلاحیت هارو دارم ولی پاسپورتم آماده نیست آیا میشه ثبت نام کرد؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. احتمال زیاد ثبت نام لاتاری 2024 بدون پاسپورت خواهد بود و شما هم می‌توانید در لاتاری ثبت نام کنید.

ناشناس
سلام بنده مدرک کار دانش دارم اونم اموزش از راه دور سابقه ام هفت سال رانندگی خودرو سنگین هست که بیمه پرداختم میتونم ثبت نام کنم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. با داشتن دو سال سابقه کار می‌توانید در لاتاری ثبت نام کنید و مشکلی ندارد.

ناشناس
سلام وقت بخیر میخواستم بدونم آیا واسه شرکت و ثبت نام در لاتاری باید حتما اولش پاسپورت داشت یا بدون پاسپورتم میشه بعد اینکه برنده شدیم بریم پاسپورت بگیریم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. به احتمال زیاد ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا بدون پاسپورت است و می‌توانید ثبت نام کنید.

ناشناس
سلام وقت بخیر .بنده مجردم و۱۴سال سابقه کاردرمشاوراملاک دارم ولی بدون مدرک این سابقه ارو دارم وحتی درارایشگاه مردانه هم کارکردم واردم واینکه تادوم راهنمایی تحصیل کردم ایامیتونم ثبت نام کنم یاقبول نمیکنن؟ ممنون ازشما
کارشناس حامی مهاجر

سلام. با داشتن دو سال سابقه کار می‌توانید در لاتاری ثبت نام کنید و مشکلی وجود ندارد.

ناشناس
سلام. زمان ثبت نام داخل فرم لاتاری بخش تعداد فرزندان،تعداد همه بچه هارو باید بنویسیم یا فقط بچه های واجد شرایط(زیر ۲۱ سال و مجرد)؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. فقط فرزندان زیر 21 سال و مجرد.

ناشناس
ببخشید اگه برنده لاتاری بشیم و کارهای مصاحبه رو هم انجام بدیم و ویزای امریکا رو هم بگیریم میتونیم مجددا بیایم ایران واسه زندگی؟؟آیا در این صورت اقامت باطل میشه؟؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. اگر به صورت مداوم بیشتر از 6 ماه خارج از آمریکا باشد. امکان دارد برای گرین کارت شما مشکل پیش بیاید. مگر آنکه مجوز دریافت کنید.

ناشناس
اگر من در این برنامه برنده شوم در آمریکا میخوایم درس بخوانم چون در افغانستان درس نیست آینده ما خراب هست
ناشناس
درود در صورت برنده شدن و مهاجرت به آمريکا، آيا مهلتي براي پيدا کردن شغل به متقاضي مي دهند؟ در صورتي که متقاضي در مهلت تعيين شده موفق به پيدا کردن شغل نشود، آيا در فرايند گرفتن گرين کارت مشکلي پيش مي آيد؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. برندگان لاتاری به محض ورود به آمریکا گرین کارت دریافت می‌کنند. بنابراین هیچ مانع و شرطی در راه دریافت گرین کارت آن‌ها وجود ندارد. به خاطر همین است که لاتاری راحت ترین روش دریافت گرین کارت آمریکاست.

ناشناس
خوب
ناشناس
سلام این پروسه ثبت نام ومهاجرت در صورت برنده شدن چقد هزینه برمیداره تقریبا؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. از برنده شدن لاتاری تا دریافت ویزا کمتر از 1500 دلار هزینه به دنبال دارد.

ناشناس
من مادر دو فرزند ۱۳ و ۱۷ ساله هستم چطور اقدام کنم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
سلام ، عكس حتما بايد مربوط به امسال باشه عكسي پارسال با آن اقدام به ثبت نام كرديم نميشه ازش دوباره استفاده كرد
کارشناس حامی مهاجر

سلام. عکس لاتاری شما باید جدید باشد. از عکس لاتاری پارسال نمی‌توانید برای ثبت نام امسال استفاده کنید.

ناشناس
سلام خسته نباشید امروز ب واسطه ی یکی از دوستانم با این طرح آشنا شدم 20 سالمه و دانشجوی رشته ی فلسفه هستم میخام ثبت نام کنم شانسمو امتحان کنم اما پاسپورت ندارم و اطلاعاتی هم در زمینه ی گرفتن پاسپورت ندارم میشه راهنماییم کنین چقد زمان میبره بخام بگیرم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. یک خبر خوبی که وجود داره، احتمال زیاد ثبت نام لاتاری 2024 امریکا بدون پاسپورت خواهد بود.

ناشناس
خوبه
ناشناس
سلام من دیپلم ریاضی دارم و نوزده سالمه شامل حال من میشه؟ولی من اتباع هستم البته این فقط یه شانسه ممکنه اسمم در نیاد
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله شما هم می‌توانید ثبت نام لاتاری را انجام دهید.

ناشناس
سلام و خسته نباشید به شما .من یه سوال داشتم بابت لاتاری اینکه اگه ما برنده بشیم تو چه شهری آمریکا میتونیم زندگی کنیم انتخاب اینکه کدوم شهر رو برا زندگی انتخاب کنیم آیا دست خودمونه یا خیر؟
کارشناس حامی مهاجر

بله. دست خودتون هست و برنده لاتاری در هر شهر از آمریکا که خواست می‌تونه زندگی کنه.

ناشناس
من 12 سالمه الان باید بابام یا مامانم رو ثبت نام کنم؟
کارشناس حامی مهاجر

بله. شما باید زیرمجموعه پدر و مادر در لاتاری گرین کارت ثبت نام کنید.

ناشناس
سلام، من دیپلم ۱۱ساله دارم ولی سابقه ۱۵سال اشتغال در بانک رو دارم ،آیا سابقه بانک کافی هست برای اون یکسال کسری تحصیلات؟
کارشناس حامی مهاجر

شما با داشتن دو سال سابقه کار هم می‌توانید در لاتاری ثبت نام کنید.

ناشناس
سلام . بعد از برنده شده لاتاری تا پنج سال باید پیوسته در امریکا بمونیم؟
کارشناس حامی مهاجر

خیر. بعد از 6 ماه می‌توانید به ایران سفر کنید.

ناشناس
برای ثبت نام باید از کجا شروع کنم.
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
چند نفر برنده لاتاری تو یه سال میشن!؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. برای دیدن آمار برندگان لاتاری از ایران، مقاله سهمیه و اسامی ایرانیان در لاتاری سال های گذشته را بخوانید.

ناشناس
سلام کجا میتونم ثبت نام کنم میشه راهنمائیم کنید
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
سلام و خسته نباشید من متولد ۱۳۷۹/۶/۶ یا 2000/8/27 ماه آگوست هستم میخواستم ببینم من میتوانم همراه پدر و مادر هم بگیرم یا فقط باید تنهایی خودم برای لاتاری امسال ثبت نام کنم ؟
کارشناس حامی مهاجر

در صورت داشتن دیپلم می‌توانید هم به صورت مستقل و هم زیرمجموعه پدر و مادر در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید.

ناشناس
سلام برای ثبت نام لاتاری یاد داشتن زبان هم لازمه؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر. ثبت نام لاتاری نیازی به بلد بودن زبان ندارد.

ناشناس
ببخشید، اگر طفل به رحم مادر باشد، چطو ثبت نام میشود.
کارشناس حامی مهاجر

سلام. ملاک شرایط شما در زمان ثبت نام است.

ناشناس
برنده لاتاری میتونه مادر یا پدرش رو هم ببره؟ یا مثل پدر (که همسر و فرزندشو میتونه ببره )نیست؟
کارشناس حامی مهاجر

خیر. برنده لاتاری نمی‌تواند پدر و مادر خود را همراه ببرد.

ناشناس
سلام ببخشید اگه پاسپورتمون امسال تو ماهای اینده منقضی شه ولی الان هنوز منقضی نشده باشه چیکار کنیم ؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. ملاک زمان ثبت نام لاتاری است. اگر در آن زمان اعتبار داشت، می‌توانید ثبت نام کنید.

ناشناس
سلان وقتتون بخیر پدر بنده شهروند آمریکاست و برای من فرم آی صدو سی پر کرده خواستم ببینم اگر برای لاتاری هم ثبت نام کنم مشکلی برای فرمی که برام پر کرده پیش نمیاد؟ و اینکه کسی که لاتاری برنده میشه برای همیشه گرین کارت داره یا میتونه بعد از چند سال سی تی زن بشه؟ ممنون میشم پاسخم رو بدین.
کارشناس حامی مهاجر

سلام. ثبت نام لاتاری هیچ مشکلی برای پرونده های مهاجرتی در دست اقدام شما ایجاد نمی‌کند. ولی بعد از برنده شدن حتما باید با کارشناسان مهاجرتی مشورت کنید.

ناشناس
سلام من دانشجوی کارشناسی هستم،برای ثبت نام گزینه دانشجوری کارشناسی رو بزنم یا گزینه دارای مدرک تحصیلی دیپلم؟(دیپلم تجربی دارم.)
کارشناس حامی مهاجر

سلام. گزینه دارای مدرک تحصیلی دیپلم را بزنید.

ناشناس
سلام وقتتون بخیر میخاستم بدون بعده برنده شدن چقدر هزینه میخاد برای مهاجرت؟؟ممنون میشم حدود مبلغ رو بگین
کارشناس حامی مهاجر

سلام. برای پاسخگویی دقیق به سوالتون توصیه می‌کنیم که مقاله هزینه‌های زندگی در آمریکا و بهترین شهر آمریکا برای برندگان لاتاری را مطالعه کنید.

ناشناس
سلام وقتتون بخير من قصد مهاجرت تحصيلى دارم به آمريكا و ميخوام اپلاى كنم براى سال ٢٠٢٢ و بهار برام سوال پيش اومد كه اگه لاتارى ثبت نام كنم مشكلى پيش مياد تو موقع ويزا گرفتن آفيسر ممكنه به خاطر ثبت نام لاتارى امسال درخواست مهاجرت تحصيلى رو ريجكت كنه؟؟ ممنون ميشم جواب بدين
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر. ثبت نام لاتاری هیچ مشکلی برای سایر پرونده های شما ایجاد نخواهد کرد.

ناشناس
سلام ببخشید امریکا که در ایران سفارت نداره در صورت قبولی و ادامه فرایند باید بریم عراق یا کشور دیگه تا به سفارت دسترسی داشته باشیم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. برای مصاحبه لاتاری باید به یکی از کشورهای ارمنستان، ترکیه یا امارات مراجعه کنید.

ناشناس
میخاییم ثبت نام کنم خود را در گرین کارت امریکا
ناشناس
سلام خانومم بارداره. آیا باید اطلاعات بچه ای که تو راه داریم رو بیاریم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر نیازی نیست. 

ناشناس
چطور میتوانم در این قرعه کشی اشتراک کنم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. برای پاسخگویی دقیق به سوالتون توصیه می‌کنیم که مقاله هزینه‌های زندگی در آمریکا و بهترین شهر آمریکا برای برندگان لاتاری را مطالعه کنید.

کارشناس حامی مهاجر

برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
من میخواهم ثبت نام کنم اما نمیدانم چگونه میشه طریقه ثبت نام را بگوید
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
سلام،در صورت برنده شدن، بچه سه ساله دارم،میتونم باخودم ببرمش
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله بعد از برنده شدن همراه همسر و فرزندان زیر 21 سال خود به آمریکا خواهید رفت.

ناشناس
سلام،من دیپلم ریاضی فیزیک دارم،دانشجوی رشته متالورژی هم هستم،وهزینه کامل ثبت نام چقدر وکی باید پرداخت بشه،
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید. در این فرم تمام هزینه‌ها برای شما حساب میشه و قبل از پرداخت می‌تونید هزینه ها رو مشاهده کنید.

ناشناس
سلام ببخشيد اگر در لاتاري شركت كنيم و در نيايم بعداً ميشود تحصيلي و.. براي مهاجرت اقدام كرد؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله می‌توانید از راه های دیگر مهاجرت به آمریکا استفاده کنید.

ناشناس
با سلام و خسته نباشید من الان چند ماهه که به ترکیه اومدم(اقامت یکساله) 1. آیا ترکیه جزء کشورهای ممنوعه هستش؟ (چون سایت رو باز نمیکنه و میگه ایمن نیس) 2. همون اطلاعات تهران(آدرس قبلی) رو بدم؟ 3. اگه از تهران فرم رو بفرستم و آدرس ترکیه رو بدم چطور؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. می‌توانید از ترکیه هم در لاتاری آمریکا استفاده کنید و آدرس دلخواه را می‌توانید ثبت کنید. اما اگر در ترکیه اقامت دارید، بهتر است آدرس ترکیه را بدهید.

ناشناس
سلام .من تمام شرایط شرکت در لاتاری رو دارم اما پاسپورت ندارم .چیکار باید انجام بدم .ممنون میشم راهنمایی کنید
کارشناس حامی مهاجر

سلام. به احتمال زیاد، ثبت نام لاتاری 2024 بدون پاسپورت خواهد بود. می‌توانید در این لاتاری ثبت نام کنید.

ناشناس
Good
ناشناس
سلام و عرض ادب به امید موفقیت همه عزیزان سوالی که از کارشناسان محترم حامی مهاجر داشتم اینه که کسی که برنده لاتاری میشه و به کشور مقصد مهاجرت میکنه هیچگونه حمایتی از طرف مقابل نمیشه ؟ خوب اکثرا به خاطر شرایط بدی که دارن برای این بحث اقدام میکنن . اگه از طرف مقابل حمایتی نباشه قطعا زندگی اونجا سخت تر از اینجا خواهد بود … ممنون از تیم خوب حامی مهاجر
کارشناس حامی مهاجر

سلام. شما با برنده شدن در لاتاری فقط اجازه اقامت دائم در آمریکا را برنده خواهید شد و تمام هزینه های بعد از آن بر عهده خود شما خواهد بود.

ناشناس
من سال اخردبیرستانم یعنی هنوز مدرک دیپلم رو دریافت نکردم اینکه زیرمجموع پدر و مادرم شم کافیه دیگه؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. شما می‌توانید به عنوان زیر مجموعه پدر و مادر خود در لاتاری گرین کارت امریکا ثبت نام کنید. در صورت اخذ دیپلم می‌توانید به صورت مستقل در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید.

ناشناس
It is a great program But I need Email address for registration of green kart
ناشناس
سلام وقت بخیر من 37ساله لیسانس ادبیات و یه مدرک فنی حرفه ای هم دارم.شرایط ثبت نام دارم.باید به زبان انگلیسی تسلط داشته باشیم؟یا مدرک داشته باشیم.لطفا راهنمایی کنید.با تشکر
کارشناس حامی مهاجر

خیر. برای ثبت نام لاتاری نیازی به تسلط زبان یا مدرک زبان وجود ندارد.

ناشناس
سلام، خوب از کدام لینک یا آدرس در گرین کارت ثبت نام کنیم، دقیقا آدرس مشخص اش کجاست
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
سلام ببخشید من ۱۵ سال سن دارم ایا من می تونم تو لاتاری گرین کارت ثبت نام کنم؟ و اگه تونستم باید دو سال چه کاری رو انجام بدم.... و اگه من برنده شدم میتونم خانواده ام رو با خودم ببرم... و مادرم اگه برنده شد خانواده اش رو می تونه ببره؟؟؟ ممنون میشم جواب بدید
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. شما می‌توانید به عنوان زیر مجموعه پدر و مادر خود در لاتاری گرین کارت امریکا ثبت نام کنید. در صورت اخذ دیپلم می‌توانید به صورت مستقل در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید.

کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. شما می‌توانید به عنوان زیر مجموعه پدر و مادر خود در لاتاری گرین کارت امریکا ثبت نام کنید. در صورت اخذ دیپلم می‌توانید به صورت مستقل در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید.

ناشناس
سلام وقتتون بخیر بنده نامزدم در حال حاضر آمریکا هستن و به تازگی رفتن ۶ ماه بعد میخایم ازدواج کنیم بعدش اقدام کنیم برای ویزا آمریکا تقریبا فک کنم ۳ سال طول بکشه ..بنده تو این مدت میتونم از شانس لاتاری استفاده کنم یا اینکه فقط میشه یکی از راه ها رو رفت؟! ممنون
کارشناس حامی مهاجر

سلام. ثبت نام لاتاری برای هیچکدام از پرونده های مهاجرتی مشکلی ایجاد نمی‌کند. می‌توانید ثبت نام کنید و در صورت برنده شدن باید با حتما با کارشناسان مشورت کنید.

ناشناس
مطالب تان بسیار عالی وجامع بود. سپاس. من میخوام شما زحمت ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا و برام بکشید. لطفا هزینه ثبت نام و.. بفرمایید.
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید. در این فرم تمام هزینه‌ها برای شما حساب میشه و قبل از پرداخت می‌تونید هزینه ها رو مشاهده کنید.

ناشناس
پاسپورت برای ثبت نام اولیه نیاز هست؟ باید در زمان ثبت نام تصویرش رو بفرستیم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. عکس پاسپورت نیاز نیست، فقط اطلاعات پاسپورت نیاز است. البته به احتمال 99 درصد، ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا بدون پاسپورت است و می‌توانید در این لاتاری ثبت نام کنید.

ناشناس
سلام وقت بخیر، برای ثبت نام لاتاری میتونه عکس پاسپورت با عکسی که بارگذاری میکنیم، متفاوت باشه؟ عکس پاسپورت باحجاب و عکس بارگذاری شده بی حجاب باشد؟
کارشناس حامی مهاجر

مغایرت حجاب عکس لاتاری با عکس پاسپورت، هیچ مشکلی برای ثبت نام لاتاری شما ایجاد نخواهد کرد.

ناشناس
سلام من ۲۰ سالمه و تنها مشکلم اینه که پاسپورت ندارم اگه بخوام از الان برای گرفتن پاسپورت اقدام کنم چقد طول میکشه و اینکه راهی نداره که بشه بدون پاسپورت ثبت نام کرد
کارشناس حامی مهاجر

به احتمال زیاد ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا بدون پاسپورت خواهد بود. می‌توانید در این لاتاری ثبت نام کنید.

ناشناس
بعد از ثبت نام چقد طول میکشه تا نتیجه بیاد؟
کارشناس حامی مهاجر

حدود شش ماه پس از پایان مهلت ثبت نام لاتاری، نتایج لاتاری اعلام خواهد شد.

ناشناس
good
ناشناس
اگه برنده لاتاری بشیم و ویزا بگیریم میتونیم بعد از اینکه به آمریکا رفتیم به ایران سفر کنیم یا تا 5 سال حق برگشت به کشور رو نداریم؟
کارشناس حامی مهاجر

بعد از 6 ماه می‌تونید به ایران سفر کنید.

ناشناس
سلام کسی که لاتاری برنده بشه بره آمریکا اونجاشهروندبشه میتونه راحت دوباره به ایران رفت وآمد کنه
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله مانعی برای رفت و آمد ایشون وجود ندارد.

ناشناس
ببخشید میخواستم بدونم افرادی که برنده ی لاتاری می‌شوند تا چند سال نمیتونن از اون کشور خارج بشن؟ و اگر شخصی اینجا درحال تحصیل در دانشگاه باشد میتونه در اون کشور از همون مقطع تحصیلی درس خودشو ادامه بده؟
کارشناس حامی مهاجر

6 ماه بعد می‌تواند مجددا به ایران سفر کند. با دریافت مجوز می‌توانید به ایران بازگردید و تحصیلات خود را به پایان رسانید.

ناشناس
باسلام و عرض ادب.پس از اینکه فرد برنده شود و به کشور امریکا ورود پیدا کند ،کدام شهر و یا ایالت میتواند اقامت داشته باشد؟آیا محدودیتی برای انتخاب شهر و یا ایالت ندارد؟ یک ذوج که برنده شدند ،چه مبلغ هزینه برای مهاجرت نیازمند است؟
کارشناس حامی مهاجر

برنده لاتاری هیچ محدودیتی برای انتخاب شهر و ایالت برای زندگی در آمریکا ندارد. برای پاسخگویی دقیق به سوالتون توصیه می‌کنیم که مقاله هزینه‌های زندگی در آمریکا و بهترین شهر آمریکا برای برندگان لاتاری را مطالعه کنید.

ناشناس
با سلام اگر من برنده لاتاری گرین کارت بشم میتونم یک نفر دیگه که سنش از 21 بالا تر هست رو هم با خودم به خاک آمریکا ببرم
کارشناس حامی مهاجر

آن شخص باید همسر شما باشد.

ناشناس
با سلام یک فرد چند درصد احتمال دارد که برنده لاتاری شود از 20 میلیون نفر شرکت کننده
کارشناس حامی مهاجر

سلام. پیشنهاد می‌کنم برای اطلاع از این موضوع مقاله شانس برنده شدن در لاتاری را بخوانید.

ناشناس
سلام من لیسانس زبان انگلیسی دارم 9 ماه از خدمتم مونده خواستم ببینم اینکه ایا میتونم برا لاتاری ثبت نام کنم و اینکه اصلا چطور باید ثبت نام کنم و اگه برنده بشم چ مدت بعد میرم امریکا.
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید. بعد از برنده شدن، کمتر یکسال دیگر در آمریکا خواهید بود.

ناشناس
سلام ، ببخشید من خودم مدرک لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم ولی شوهرم زیر دیپلم هستش ولی ۱۵ سال سابقه کار مکانیکی داره، من اگه به اسم خودم ثبت نام کنم و برنده بشم میتونم شوهر و بچه هامو هم با خودم ببرم یا باید سرپرست خانواده (شوهرم) ثبت نام کنه؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. شما هم اگر برنده شوید، می‌توانید شوهر و فرزندان خود را به آمریکا ببرید. 

ناشناس
سلام من 19 سال دارم، میتونم به تنهایی ثبت نام کنم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. در صورت داشتن مدرک دیپلم می‌توانید به تنهایی هم در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید.

ناشناس
وقتتون بخیر . میخواستم بپرسم اگر مادر یا پدرم برنده لاتاری بشن میتونن ۳ تا فرزندانشون که زیر ۲۱ سال هستند رو ببرند؟ یا اگر یکی از فرزندان برنده بشن. چند سال طول میکشه تا اقامت بقیه اعضا خانواده رو بگیرن
کارشناس حامی مهاجر

بله. می‌توانند تمام فرزندان زیر 21 سال را همراه خود به آمریکا ببرند. 

ناشناس
چی زمانی جواب میاد
کارشناس حامی مهاجر

زمان اعلام نتایج لاتاری حدود شش ماه پس از پایان مهلت ثبت نام لاتاری است. (حدود اردیبهشت ماه)

ناشناس
میخواهم شانس خود را امتحان کنم فقط همین و ببینم چه میشه
ناشناس
it is good
ناشناس
It is very good
ناشناس
بهترین گزنیه است میخواهم ده کشور ٱیالات متحده زندگی کنم
ناشناس
عالیست
ناشناس
سلام و عرض خسته نباشید داخل ویدئو گفتید که اگه امسال یعنی سال ۲۰۲۱ ثبت نام کنیم برای دوستل بعده درواقع اینجوریه که ما برای قرعه کشی دوسال بعد درخواست دادیم؟ ولی گفتید که ۶ ماه بعد ثبت نام جواب ها میاد دقیق متوجه نشدم اگه میشه لطف کنید بیشتر توضین بدید ممنونم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. اگر در سال 2022 ثبت نام کنید. نتیجه آن در سال 2023 خواهد آمد و پرونده برندگان در سی سپتامبر 2024 بسته خواهد شد.

ناشناس
سلام ممنون از راهنمایی مفید شما
ناشناس
سلام و غرض ادب خدمت شما.لازم است عرض کنم توضیحات شما جالب بود دستتان درد نکند.اگه ممکن باش موقع ثبت نام یاد اوری کنید ممنون میشیم و از طریق شما ثبت نام میکنیم و از مزایای ان بهره مند میشویم. با تشکر.
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. از همین الان می‌توانید برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. از همین الان می‌توانید برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
عالی بود متشکرم
ناشناس
مطالب گویا و بسیار مفید ارائه شدند.
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

خوشحالیم که رضایت شما رو جلب کردیم

ناشناس
ذبیح الله کریمی هستم از تخار متعلم صنف یازده شغل من تعمیر موبایل است که ۳ سال تجربه کاری دارم وضعت مالی خوبی ندارم که درس خوده ادامه بدم نان اور۵ نفر هستم از درس تعلیم پس مان هستم و در این قرعه کشی اشتراک کردم اگه برنده شوم میرم امریکا تا درس خوده اندامه بدم تشکر از این ساید
ناشناس
سلام من فرزند بالی ۲۱ سال هستم میتوانم به عنوان همراه شرکت کنم
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

خیر شما بایستی به تنهایی ثبت نام کنید.

ناشناس
بعد از برنده شدن مراحل بعدی چی هست؟ من شنیدم که باید یک مبلغی سرمایه هم باشه و حتی از قبل محل سکونت داشته باشید تو امریکا. همچین چیزی درسته یا خیر؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

پس از برنده شدن در لاتاری همکاران ما شما را راهنمایی خواهند کرد، به طبع پس از مهاجرت به یک کشور دیگر باید زندگی جدید را آغاز کنید و این نیازمند سرمایه اولیه هست.

برای مهاجرت نیاز به سرمایه زیادی ندارید نگران این بخش نباشید.

ناشناس
کاش من برنده ۲۰۲۳ باشم
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

انشاالله شما از برنده های لاتاری 2023 خواهید بود.

ناشناس
باسلام خدمت پرسنل حامی مهاجر بنده برنده لاتاری 2022 شدم برای ادامه مراحل لطفابامن تماس بگیرید
ناشناس
سلام وقتتون بخیر، میخواستم بدونم اگر کسی گرین کارت لاتاری برنده بشه و به هر دلیلی اقدام نکنه آیا از ثبت نام در سال های بعد منع میشه؟ یا میتونه سال های بعد هم شرکت کنه و شانس برنده شدن داشته باشه؟ ممنون از وبسایت خوبتون
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

خیر اگر اقدام نکنید هیچ مشکلی پیش نمیاد و سال های بعدی هم می تونید اقدام به ثبت نام در لاتاری کنید.

ناشناس
کسانی که تهران نیستن هم میتونن از موسسه شما استفاده کنن؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

بله به راحتی می تونید با ثبت نام آنلاین لاتاری با موسسه حامی مهاجر از هر شهری اقدام به ثبت نام کنید.

ناشناس
سلام، من برنده لاتاری هستم و خودم ثبت نام کردم اما میخواستم کارهای پرونده رو شما انجام بدین. ممنونم میشم واسم وقت مشاوره بزارید و بدونم چطور میشه پرداخت کرد هزینه مشاوره رو. من امارات هستم ، +۹۷۱ پیش شماره موبایلم رو نشد تو قسمت اطلاعات وارد کنم
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بهتر راهنمایی تون کنند.

ناشناس
باسلام اینجانب درصورت قبولی در لاتاری ، میتونم پدر و مادرم را همراه خود ببرم ؟ باسپاس از تیم فوق العادتان‌.
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

خیر نمی تونید همراه خودتون ببرید اما در آینده می تونید برای مهاجرت والدینتون اقدام کنید، البته این پروسه زمان بر هست.

ناشناس
باز نشسته وزارت دفاع هستم با ۴٢ سال سن قصد مهاجرت به آمریکا دارم.
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

با موسسه تماس بگیرید تا راهنمایی تون کنند.

ناشناس
خیلی عالی وبااقامت امریکا عالیترمیشود
ناشناس
خیلی عالیه. کاش میشد اقامت گرفت ازین کشور رفت.
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما
اقامت از طریق لاتاری کم هزینه ترین راه برای اقامت آمریکا هست.

ناشناس
کسی که تو ایران اتباع حساب میشه میتونه شرکت کنه هزینه داره
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما
بله می تونید در لاتاری ثبت نام کنید.

ناشناس
سلام وقت بخیر من دیپلم دارم دیپلم من 11 سال تحصیلی هستش به مشکل میخورم برای لاتاری ممنون میشم راهنمایی کنید مرسی
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

شما در زمان ثبت نام مدرکی که دارید رو بزنید ( چیزی که واقعیت هست رو بزنید ) پس از برنده شدن کارشناسان ما شما رو راهنمایی می‌کنند.

ناشناس
ببخشید یعنی کسی که رشته مکانیک خونده و دیپلم داره نمیتونه ثبت نام کنه چون گفتین فنی حرفه ای نمیشه
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما 
پس از برنده شدن در لاتاری بایستی مدرکی ارائه کنید که نشان بده شما 12 سال تحصیل داشتید، رشته های فنی یک سال تحصلی کمتر هستند به این خاطر شاید از شما ایراد بگیرند

پیشنهاد میکنم با موسسه در این رابطه تماس بگیرید.