پیکاپ ویزا یا پیکاپ پاسپورت آسان | بدون نیاز به وکالت نامه

همانطور که می‌دانید برخی کشورها مانند آمریکا و کانادا با ایران روابط دیپلماتیک ندارند. بنابراین برای دریافت ویزای این کشورها باید به سفارت آمریکا و کانادا در کشورهای خارجی همچون ارمنستان، ترکیه یا امارات مراجعه کرد. با استفاده از روش پیکاپ ویزا یا پیکاپ پاسپورت دیگر نیازی نیست که برای دریافت ویزا به کشور خارجی سفر کنید.

سفر به یک کشور دیگر علاوه بر هزینه، نیاز به صرف وقت زیادی نیز دارد. در چنین شرایطی متقاضیان ویزای آمریکا و کانادا با استفاده از خدمات پیکاپ پاسپورت، نیازی به سفر دوباره به خارج از کشور ندارند و به این ترتیب در هزینه و وقت آن‌ها صرفه جویی زیادی خواهد شد. در ادامه توضیح می‌دهیم که فرآیند پیکاپ پاسپورت چطور انجام می‌شود ، مدارک مورد نیاز پیکاپ پاسپورت چیست، هزینه پیکاپ پاسپورت چقدر است و خطرات و سو استفاده های احتمالی پیکاپ پاسپورت چیست. در انتها نیز بیان می‌کنیم که پیگیری وضعیت پیکاپ پاسپورت به چه شکل انجام می‌شود و آیا پیکاپ پاسپورت از شهرستان هم امکان پذیر است یا خیر.

بنابراین اگر متقاضی اخذ ویزای آمریکا یا کانادا هستید، حتما برای صرفه جویی در زمان و هزینه خود و جلوگیری از سو استفاده های احتمالی تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. حامی مهاجر یک موسسه مهاجرتی معتبر در زمینه پیکاپ پاسپورت و ویزا است که دارای مجوز رسمی پلیس گذرنامه برای انجام خدمات پیکاپ پاسپورت است. بنابراین متقاضیان پیکاپ ویزا آمریکا یا کانادا از ارمنستان، ترکیه و امارات می‌توانند با خیال راحت و به صورت قانونی از خدمات پیکاپ پاسپورت حامی مهاجر استفاده کنند.

روند پیکاپ ویزا در حامی مهاجر به قدری راحت است که حتی نیازی به مراجعه حضوری به دفتر حامی مهاجر هم ندارید و استفاده از خدمات پیکاپ پاسپورت حامی مهاجر با پیک داخل شهر و پست (مخصوص شهرستان ها) هم امکان‌پذیر است. برای استفاده از خدمات حامی مهاجر فقط کافی است با شماره 02148000957 تماس بگیرید.

پیگیری لحظه‌ای وضعیت پیکاپ پاسپورت

پیکاپ پاسپورت بدون نیاز به وکالت نامه

پیکاپ پاسپورت یا پیکاپ ویزا چیست ؟

برای ورود به کشورهای دیگر نیاز به اخذ ویزا و به بیان دیگر اجازه ورود خواهید داشت. برای اخذ این اجازه ورود، باید با در دست داشتن مدارک خود به سفارت کشور مربوطه در ایران مراجعه نمایید و در صورت تایید شخص مصاحبه کننده در سفارت مدنظر، ویزای شما به مرحله ثبت خواهد رسید و پس از درج مهر ویزا در پاسپورت می‌توانید برای سفر آماده شوید. اما گاهی برای اخذ ویزای بعضی از کشورها (به دلیل تعطیلی سفارتخانه و یا کنسولگری مدنظر) ملزم به مراجعه به یک کشور واسطه هستید.

به طور مثال آمریکا و کانادا با ایران روابط دپلماتیک ندارند. بنابراین متقاضیان ویزا کانادا یا آمریکا باید برای دریافت ویزای خود به یکی از کشورهای ترکیه، ارمنستان یا امارات مراجعه کنند. مراجعه به یک کشور دیگر، هزینه هایی همچون خرید بلیط هواپیما، پرداخت عوارض خروج از کشور و رزرو هتل به دنبال دارد و بنابراین ارزان تمام نخواهد شد. از طرف دیگر به جز هزینه مالی، وقت زیادی از شما هم تلف خواهد شد و مجبور هستید چند روز را به سفر اختصاص دهید.

برای حل این مساله، راهی به نام پیکاپ پاسپورت یا پیکاپ ویزا وجود دارد. کلمه پیکاپ (Pickup) در اصطلاح انگلیسی به معنی برداشتن و یا تحویل گرفتن چیزی و یا کسی است. اما در صنعت توریسم و مهاجرت این کلمه معنی دیگری دارد. پیکاپ پاسپورت به این معناست که بعد از صدور ویزای شما، کارگزار یک موسسه مهاجرتی معتبر، پاسپورت شما را به سفارت آمریکا یا کانادا در یک کشور خارجی می‌برد و پس از آنکه ویزا بر روی آن چسبانده شد، پاسپورت را به ایران بازگردانده و تحویل شما خواهد داد.

از آنجا که کارگزار موسسه های مهاجرتی چندین پاسپورت را با خود به خارج از کشور برده و بازمی‌گردانند، بنابراین هزینه پیکاپ پاسپورت در مقایسه با سفر شخص به یک کشور خارجی، بسیار ارزان‌تر و به صرفه تر خواهد بود. به همین دلیل بسیاری از متقاضیان ویزا کانادا و آمریکا برای کاهش هزینه های خود و صرفه جویی در وقت، از خدمات پیکاپ پاسپورت استفاده می‌کنند. از آنجایی که پاسپورت یک مدرک هویتی بسیار حساس است، این نگرانی پیش می‌آید که آیا می‌توان به این روش اعتماد کرد یا خیر؟ در ادامه به این سوال پاسخ خواهیم داد و خطرهای احتمالی پیکاپ پاسپورت و راه حل های جلوگیری از خطرات را توضیح خواهیم داد. پس با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

تفاوت پیکاپ ویزا با پیکاپ پاسپورت چیست

پیکاپ ویزا یا پیکاپ پاسپورت ؛ کدام درست است ؟

در واقع پیکاپ پاسپورت تفاوتی با پیکاپ ویزا ندارد و این دو اصطلاح به جای یکدیگر استفاده می‌شوند. متقاضیان دریافت ویزا پس از اقدام جهت اخذ ویزا و طی شدن مراحل مربوطه، به منظور صرفه جویی در هزینه و زمان، امکان یا تمایل سفر به کشور مربوطه را ندارند. در این مواقع متقاضی می‌تواند با انتخاب یک کارگزار قابل اعتماد و ارائه پاسپورت و مدارک مورد نیاز خود به ایشان، در وقت و هزینه‌های خود صرفه جویی نماید. کارگزار شما بدون هیچ منع قانونی، با ارسال پاسپورت و مدارک به کنسولگری مربوطه در کشور واسطه، اقدامات لازم جهت الصاق ویزا به پاسپورت شما را انجام داده و پس از اتمام کار آن را در ایران به شما تحویل خواهد داد.

به فرآیند ارسال پاسپورت، الصاق ویزا و بازگرداندن آن به شخص در اصطلاح پیکاپ پاسپورت یا پیکاپ ویزا گفته می‌شود. پاسپورت از متقاضی ویزا تحویل گرفته می‌شود، پس می‌توان گفت پاسپورت پیکاپ می‌شود. در مقصد نیز ویزا از سفارت تحویل گرفته می‌شود، بنابراین می‌توان گفت پیکاپ ویزا (تحویل ویزا) هم رخ می‌دهد. در نتیجه هر دو اصطلاح پیکاپ پاسپورت و پیکاپ ویزا درست هستند؛ اما اصطلاحی همچون پیکاپ پاسپورت امریکا یا کانادا غلط است، چرا که پاسپورت ایرانی از متقاضی ویزا تحویل گرفته می‌شود و در اینجا بهتر است از پیکاپ ویزا آمریکا یا کانادا استفاده شود. (چرا که ویزا آمریکا و کانادا پیکاپ شده، نه پاسپورت آمریکا و کانادا)

مراحل پیکاپ پاسپورت در موسسه حامی مهاجر

ابتدا قبل از توضیح در مورد مراحل پیکاپ ویزا باید بگوییم که حامی مهاجر یک موسسه مهاجرتی معتبر در زمینه پیکاپ پاسپورت و ویزا است و دارای مجوز رسمی اداره گذرنامه برای انجام خدمات پیکاپ پاسپورت است. بنابراین متقاضیان پیکاپ ویزا آمریکا یا کانادا از ارمنستان، ترکیه و امارات می‌توانند با خیال راحت پاسپورت خود را در اختیار کارگزاران موسسه حامی مهاجر قرار دهند. فرآیند پیکاپ پاسپورت در موسسه حامی مهاجر نیز به شکل زیر است.

مراحل پیکاپ ویزا در موسسه حامی مهاجر

پیکاپ پاسپورت در تهران

متقاضیان ویزا که در تهران زندگی می‌کنند، برای استفاده از خدمات پیکاپ ویزا حامی مهاجر، ابتدا از طریق شماره 02148000957 با موسسه حامی مهاجر تماس می‌گیرند و از خدمات مشاوره رایگان پیکاپ پاسپورت بهره‌مند خواهند شد. در این مرحله تمام راهنمایی‌های لازم درباره نحوه پیکاپ پاسپورت، هزینه پیکاپ پاسپورت و مدارک مورد نیاز برای پیکاپ پاسپورت به شما ارائه خواهد شد و همه سوالات شما پاسخ داده می‌شود.
دفتر موسسه حامی مهاجر در بلوار مرزداران تهران است، بنابراین در مرحله بعد باید تصمیم بگیرید که دوست دارید به صورت حضوری به حامی مهاجر مراجعه کنید یا اینکه از خدمات پیکاپ پاسپورت با پیک استفاده کنید. در صورت انتخاب هر یک از این روش‌ها با مراحل زیر روبرو خواهید بود.

پیکاپ پاسپورت حضوری در دفتر موسسه حامی مهاجر

در این روش فقط کافی است که با مدارک لازم پیکاپ ویزا به دفتر موسسه حامی مهاجر مراجعه کنید. (مدارک لازم پیکاپ پاسپورت هم در مشاوره رایگان به شما گفته می‌شود و هم در ادامه مقاله خواهید خواند.)

در موسسه حامی مهاجر مدارک و پاسپورت را تحویل خواهید داد.

در ادامه فقط کافی است که پاسپورت خود را امضا کنید و پس از آن نیز باید یک رضایت نامه برای حمل پاسپورت توسط کارگزار موسسه امضا کنید. برای پیکاپ پاسپورت در موسسه حامی مهاجر هیچ نیازی به ارائه وکالت نامه رسمی نیست. بنابراین پیکاپ ویزا آمریکا یا کانادا شما به صورت قانونی و بدون دردسر مراجعه به دفاتر اسناد رسمی و نگرانی از ارائه وکالت انجام خواهد شد. از طرف دیگر نیازی هم به پرداخت هزینه اضافی بابت وکالت نامه رسمی نخواهد بود. بنابراین پیکاپ پاسپورت بدون نیاز به وکالت نامه یکی از مزیت‌های بسیار خوب در موسسه حامی مهاجر است.

البته توجه کنید که طبق دستورالعمل‌های جدید، پیکاپ پاسپورت از ترکیه فقط با ارائه وکالت نامه رسمی انجام می‌شود و کارشناسان ما در این رابطه شما را راهنمایی خواهند کرد.

بعد از این کار، فقط کافی است تا منتظر تماس همکاران ما باشید و در کمترین زمان ممکن پیکاپ ویزا شما انجام خواهد شد. مدت زمان پیکاپ پاسپورت در موسسه حامی مهاجر را در ادامه مقاله بیان خواهیم کرد، ولی می‌توانید این موضوع را در همان ابتدا از کارشناسان ما بپرسید.

پیکاپ پاسپورت با پیک در تهران

در این روش ابتدا باید از طریق شماره 02148000957 با موسسه حامی مهاجر تماس بگیرید تا هماهنگی‌های لازم را انجام دهید و از خدمات مشاوره رایگان پیکاپ پاسپورت بهره‌مند شوید. بعد از انجام هماهنگی قرارداد و رضایت نامه به صورت الکترونیکی برای شما ارسال می‌شود و نحوه تکمیل آن‌ها نیز گفته خواهد شد.

فقط کافی است که مطابق راهنمایی کارشناسان، قرارداد و رضایت نامه را پرینت کنید و پس از امضای آن‌ها همراه با مدارک و پاسپورت تحویل پیک دهید. در این روش هم پیکاپ پاسپورت بدون وکالت نامه رسمی انجام خواهد شد. البته توجه کنید که طبق دستورالعمل‌های جدید، پیکاپ پاسپورت از ترکیه فقط با ارائه وکالت نامه رسمی انجام می‌شود و کارشناسان ما در این رابطه شما را راهنمایی خواهند کرد.

بعد از این کار، فقط کافی است تا منتظر تماس همکاران ما باشید و در کمترین زمان ممکن پیکاپ ویزا شما انجام خواهد شد. مدت زمان پیکاپ پاسپورت در موسسه حامی مهاجر را در ادامه مقاله بیان خواهیم کرد، ولی می‌توانید این موضوع را در همان ابتدا از کارشناسان ما بپرسید.

پیکاپ ویزا از شهرستان

پیکاپ پاسپورت از تمام شهرهای ایران با حامی مهاجر

با حامی مهاجر پیکاپ ویزا از اصفهان، مشهد، شیراز، مازندران، گیلان و به طور کلی پیکاپ ویزا از همه شهرستان‌ها و مراکز استان امکان‌پذیر است. در این روش ابتدا باید از طریق شماره 02148000957 با موسسه حامی مهاجر تماس بگیرید تا هماهنگی‌های لازم را انجام دهید و از خدمات مشاوره رایگان پیکاپ پاسپورت بهره‌مند شوید. بعد از انجام هماهنگی قرارداد و رضایت نامه به صورت الکترونیکی برای شما ارسال می‌شود و نحوه تکمیل آن‌ها نیز گفته خواهد شد.

فقط کافی است که مطابق راهنمایی کارشناسان، قرارداد و رضایت نامه را پرینت کنید و پس از امضای آن‌ها همراه با مدارک و پاسپورت تحویل پست دهید. آیا پیکاپ پاسپورت از شهرستان در یک روز هم انجام می‌شود؟ بله، این موضوع کاملا امکان‌پذیر است و اگر مدارک خود را تحویل پست ویژه هوایی دهید، در عرض یک روز به دست همکاران ما در حامی مهاجر خواهید رسید و فرآیند پیکاپ پاسپورت شما آغاز خواهد شد.

در این روش هم پیکاپ پاسپورت بدون وکالت نامه رسمی انجام خواهد شد. البته توجه کنید که طبق دستورالعمل‌های جدید، پیکاپ پاسپورت از ترکیه فقط با ارائه وکالت نامه رسمی انجام می‌شود و کارشناسان ما در این رابطه شما را راهنمایی خواهند کرد. بعد از آنکه مدارک شما به دست همکاران ما رسید، فقط کافی است تا منتظر تماس همکاران ما باشید و در کمترین زمان ممکن پیکاپ ویزا شما انجام خواهد شد. مدت زمان پیکاپ پاسپورت در موسسه حامی مهاجر را در ادامه مقاله بیان خواهیم کرد، ولی می‌توانید این موضوع را در همان ابتدا از کارشناسان ما بپرسید.

مدارک لازم برای پیکاپ پاسپورت

مدارک مورد نیاز برای پیکاپ پاسپورت می‌تواند با توجه به نوع ویزا (پیکاپ ویزا کانادا یا پیکاپ ویزا آمریکا) و با توجه به محل پیکاپ ویزا (ارمنستان، آنکارا، استانبول، امارات یا ابوظبی) متفاوت باشد. البته مدارک لازم برای پیکاپ ویزا در مشاوره رایگان قبل از پیکاپ به صورت کامل توسط کارشناسان حامی مهاجر توضیح داده خواهد شد. اما جهت اطلاعات بیشتر، مدارک مورد نیاز پیکاپ پاسپورت برای ویزاهای مختلف در کشورهای گوناگون به صورت جز به جز در این مقاله بیان خواهد شد.

مدارک لازم برای پیکاپ ویزا

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای آمریکا از دبی

اگر بخواهید برای مصاحبه ویزاهای غیرمهاجرتی آمریکا (توریستی، تحصیلی و ...) به کشور امارات بروید، معمولا محل مصاحبه در کنسولگری دبی است و محل مصاحبه ویزاهای مهاجرتی آمریکا (لاتاری، خانوادگی و...) هم در سفارت آمریکا در ابوظبی است. نکته مهمی که باید بدانید این است که پیکاپ ویزای آمریکا در امارات از دبی انجام می‌شود.

مدارک لازم برای پیکاپ ویزا آمریکا از دبی شامل موارد زیر می‌شود:

 • پاسپورت امضا شده
 • امضای برگه رضایت نامه
 • ارائه برگه کوریر (در صورت نداشتن، ارائه یوزرنیم و پسورد حساب کاربری)
 • ارائه برگه آبی یا سفید
 • یک قطعه عکس5*5
 • ارائه فرم DS-160 یا فرم I-20 (برای ویزای دانشجویی آمریکا)

در ضمن گفتنی است که به درخواست مشتری، امکان پیکاپ پاسپورت از عجمان و العین امارات نیز وجود دارد.

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای کانادا از دبی

مدارک لازم برای پیکاپ ویزا کانادا از دبی شامل موارد زیر می‌شود:

 • امضای برگه رضایت نامه
 • پرینت ایمیل سفارت

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان

 • پاسپورت 
 • ارائه برگه کوریر (در صورت نداشتن، ارائه یوزرنیم و پسورد حساب کاربری)
 • ارائه برگه آبی یا سفید
 • یک قطعه عکس5*5
 • ارائه فرم DS-160 یا فرم I-20 (برای ویزای دانشجویی آمریکا)

مدارک لازم برای پیکاپ ویزا کانادا از ارمنستان

مدارک لازم برای پیکاپ ویزا کانادا از ایروان شامل موارد زیر می‌شود:

 • امضای برگه رضایت نامه
 • پاس ریکوئست

پیکاپ پاسپورت کانادا در آنکارا

مدارک لازم برای پیکاپ ویزا کانادا از آنکارا شامل موارد زیر می‌شود:

 • امضای برگه رضایت نامه
 • پاس ریکوئست

پیکاپ پاسپورت کانادا در استانبول

نکته مهم که درباره پیکاپ ویزای کانادا از استانبول باید بدانید این است که حتی اگر انگشت نگاری ویزای کانادا شما در استانبول انجام شده باشد. ویزای شما در آنکارا صادر می‌شود. بنابراین شما نیازی به پیکاپ ویزا کانادا در استانبول نخواهید داشت و باید پیکاپ پاسپورت را از آنکارا انجام دهید. بنابراین نیازی به صرف هزینه اضافی نیست. در صورتی که به هر دلیل تمایل دارید که پیکاپ ویزا کانادا را از استانبول انجام دهید، باید مدارک زیر را ارائه کنید:

 • امضای برگه رضایت نامه
 • پاس ریکوئست

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای آمریکا از آنکارا

سفارت آمریکا در ترکیه، در شهر آنکارا قرار دارد. بنابراین در ترکیه کار صدور ویزا آمریکا و الصاق آن بر روی پاسپورت در شهر آنکارا انجام می‌شود. مدارک لازم برای پیکاپ پاسپورت امریکا از آنکارا به شرح زیر است:

 • پاسپورت امضا شده
 • ارائه وکالت نامه رسمی
 • ارائه برگه کوریر (در صورت نداشتن، ارائه یوزرنیم و پسورد حساب کاربری)
 • ارائه برگه آبی یا سفید
 • یک قطعه عکس5*5
 • ارائه فرم DS-160 یا فرم I-20 (برای ویزای دانشجویی آمریکا)

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای آمریکا از استانبول

همانطور که در بخش قبل گفتیم، در ترکیه کار صدور ویزا آمریکا و الصاق آن بر روی پاسپورت در شهر آنکارا انجام می‌شود. بنابراین حتی اگر مصاحبه ویزا آمریکا شما در کنسولگری استانبول انجام شده باشد، پیکاپ ویزای امریکا شما از آنکارا انجام خواهد شد و نیازی به پیکاپ ویزا از استانبول نخواهید داشت. اما در صورتی که به هر دلیلی اصرار به پیکاپ پاسپورت از استانبول دارید، مدارک لازم به شرح زیر است:

 • پاسپورت امضا شده
 • ارائه وکالت نامه رسمی
 • ارائه برگه وقت سفارت
 • یک قطعه عکس5*5
 • ارائه فرم DS-160 یا فرم I-20 (برای ویزای دانشجویی آمریکا)

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای انگلیس

سفارت انگلیس در تهران وجود دارد و کار صدور ویزا برای شهروندان ایرانی را انجام می‌دهد؛ اما گاهی اوقات لازم است که برای سریع‌تر انجام شدن کارها برای انگشت نگاری ویزای انگلستان ، به یکی از کشورهای اطراف ایران سفر کنید. پیکاپ ویزا انگلیس از ارمنستان، استانبول و آنکارا امکان پذیر است و در موارد اقامتی  (SETTELMENT)  در ابوظبی و دبی نیز انجام می‌شود. برای پیکاپ ویزای انگلیس ، مدارک زیر مورد نیاز است.

 • وکالت نامه
 • ایمیل جواب سفارت
 • اصل رسید بارکددار سفارت انگلیس
 • اصل پاسپورت متقاضی

پیکاپ پاسپورت و ویزای آمریکا از باکو

باکو پایتخت کشور آذربایجان است و از لحاظ فاصله بسیار نزدیک به کشور ایران است. مصاحبه سفارت آمریکا در باکو به زبان انگلیسی انجام می‌شود و امکان مصاحبه به زبان فارسی در باکو وجود ندارد. به همین دلیل بیشتر متقاضیان ایرانی ویزای آمریکا علاقه‌مند هستند که مصاحبه خود را در کشورهای ترکیه، ارمنستان و امارات انجام دهند. چنانچه مصاحبه خود را در باکو انجام دهید، باید از خدمات پیکاپ ویزای آمریکا در باکو استفاده کنید. به دلیل استقبال کمی که از سفارت آمریکا در باکو وجود دارد، معمولا موسسات مهاجرتی بسیار کمی خدمت پیکاپ ویزای آمریکا از باکو را انجام می‌دهند.

مدت زمان پیکاپ ویزا امریکا یا کانادا

مدت زمان پیکاپ پاسپورت آمریکا یا کانادا، به چند عامل بستگی دارد و بنا به تجربه ما مدت زمان پیکاپ ویزا از ده روز تا نهایت 3 هفته کاری زمان خواهد برد. البته کارشناسان حامی مهاجر در مشاوره رایگان قبل از پیکاپ، وضعیت پرونده شما را بررسی می‌کنند و یک زمان دقیق پیکاپ پاسپورت به شما اعلام خواهند کرد. اما به صورت کلی چند عامل در تعیین مدت زمان پیکاپ پاسپورت تاثیرگذار است که در ادامه آن‌ها را بیان می‌کنیم.  

مدت زمان پیکاپ ویزا امریکا یا کانادا

کارهای اداری سفارت آمریکا یا کانادا

یکی از مهم‌ترین عوامل در تعیین مدت زمان پیکاپ پاسپورت، میزان کار اداری در سفارت های آمریکا یا کاناداست. اگر کار اداری الصاق ویزا در سفارت آمریکا یا کانادا به سرعت انجام شود، در مدت زمان بسیار پایینی پاسپورت به دست شما خواهد رسید. اما اگر فشار کاری در سفارت بالا باشد، باید مدت زمان بیشتری برای خروج پاسپورت از سفارت منتظر باشید.

عملکرد پست در کشور خارجی

یک نکته مهم پیکاپ پاسپورت که اکثر موسسات مهاجرتی آن را به شما نمی‌گویند، این است که سفارت آمریکا یا کانادا، پاسپورت را از هیچ شخصی دریافت نمی‌کنند و حتی اگر خود شما برای دریافت ویزا به کشور خارجی مراجعه کنید، باید پاسپورت خود را از طریق پست آن کشور به دست سفارت آمریکا برسانید یا در مورد ویزای کانادا، باید پاسپورت خود را به دفاتر وک کانادا برسانید. بنابراین عملکرد پست آن کشور خارجی تاثیر زیادی در مدت زمان فرآیند پیکاپ پاسپورت خواهد داشت.

کارشناسان ما در حامی مهاجر بعد از خارج کردن قانونی پاسپورت از کشور (به صورت هوایی)، همواره برای تحویل پاسپورت به سفارت از بهترین و سریع‌ترین خدمات پستی در خارج از کشور استفاده می‌کنند و به این ترتیب از امنیت و سرعت بالا در پیکاپ ویزا مطمئن می‌شوند. متقاضیان زیادی به تجربه کارشناسان ما در این زمینه اعتماد کرده‌اند و هیچگاه از سرعت پیکاپ پاسپورت خود ناراضی نبوده‌اند. برای شنیدن تجربه مشتریان حامی مهاجر می‌توانید، قسمت ویدئو رضایت مشتریان را در سایت حامی مهاجر مشاهده کنید.

تعداد ارسال پاسپورت در هر هفته

موسسه های مهاجرتی معمولا روزهای خاصی از هفته را برای ارسال پاسپورت به خارج از کشور در نظر می‌گیرند. البته این موضوع نهایتا یک یا دو روز در مدت زمان پیکاپ پاسپورت شما تاثیر خواهد گذاشت، ولی کارشناسان ما در حامی مهاجر حتی به فکر این موضوع هم هستند و در موسسه حامی مهاجر معمولا هفته‌ای دو الی سه بار ارسال پاسپورت به خارج از کشور انجام می‌شود.

توجه کنید که تعداد دفعات ارسال پاسپورت به خارج از کشور باید به گونه‌ای تنظیم شود که علاوه بر سرعت، دقت در انجام فرآیند هم رعایت شود و از طرف دیگر هزینه منصفانه‌ای هم از متقاضی دریافت شود. در نتیجه امکان اینکه ارسال پاسپورت در تمام روزهای هفته انجام شود، وجود نخواهد داشت. در ادامه اطلاعاتی را ارائه می‌کنیم که جهت انتخاب موسسه بهتر برای پیکاپ پاسپورت شما را کمک خواهد کرد.  

مزیت پیکاپ پاسپورت با حامی مهاجر

موسسات مهاجرتی زیادی وجود دارند که خدمات پیکاپ پاسپورت را انجام می‌دهند و همه آن‌ها ادعا دارند که بهترین خدمات پیکاپ ویزا را ارائه می‌دهند. این مساله تصمیم گیری و انتخاب درست را برای متقاضیان پیکاپ پاسپورت سخت می‌کند. بنابراین در این بخش قصد داریم تا تعدادی از مزایای پیکاپ پاسپورت با حامی مهاجر را بیان کنیم که به شما در انتخاب صحیح موسسه مهاجرتی برای پیکاپ پاسپورت کمک زیادی خواهد کرد.

مزیت پیکاپ پاسپورت با حامی مهاجر

حامی مهاجر دارای مجوز رسمی از پلیس گذرنامه

متقاضیان پیکاپ پاسپورت باید آگاهی داشته باشند که خروج پاسپورت یک شخص از کشور نیاز به مجوز قانونی از پلیس گذرنامه دارد و در صورتی که گذرنامه بدون مجوز از کشور خارج شود و مشکلی برای آن پیش بیاید، هیچ راه قانونی برای پیگیری آن وجود ندارد و شما کار غیرقانونی انجام داده‌اید. بنابراین فریب قیمت‌ ارزان پیکاپ پاسپورت برخی از موسسات بدون مجوز را نخورید. حتما بررسی کنید که پیکاپ پاسپورت با مجوز قانونی و صورت هوایی انجام شود.

خوشبختانه موسسه حامی مهاجر تمام مجوزهای رسمی و قانونی برای انجام خدمات پیکاپ ویزا را داراست و تمام پیکاپ پاسپورت های در حامی مهاجر به صورت هوایی انجام می‌شود. اعتماد مشتریان اعتبار موسسه ماست و هیچ کار غیرقانونی در حامی مهاجر انجام نمی‌شود. متقاضیان می‌توانند با خیال آسوده به حامی مهاجر اعتماد کنند و برای استفاده از خدمات پیکاپ پاسپورت با شماره 02148000957 تماس بگیرند.

پیکاپ پاسپورت بدون نیاز به وکالت نامه محضری

یکی از مزیت های عالی پیکاپ ویزا با حامی مهاجر این است که بدون نیاز به ارائه وکالت نامه محضری، کار پیکاپ پاسپورت شما انجام خواهد شد. بنابراین نیاز به صرف وقت و هزینه اضافی برای دریافت وکالت نامه رسمی ندارید. گاهی اوقات نیز ارائه وکالت رسمی به یک شخص دیگر نگران کننده است. ولی برای پیکاپ پاسپورت با حامی مهاجر فقط کافی است که یک رضایت نامه بابت تحویل پاسپورت خود امضا کنید و همه چیز به خوبی انجام خواهد شد.

البته توجه کنید که طبق دستورالعمل جدید، پیکاپ پاسپورت آمریکا از ترکیه فقط با اخذ وکالت نامه محضری امکان پذیر خواهد بود. حامی مهاجر وکالت نامه رسمی را از شما دریافت خواهد کرد و اقداماتی همچون ترجمه وکالتنامه، اخذ تاییدیه دادگستری، اخذ تاییدیه وزارت امور خارجه و اخذ تاییدیه سفارت ترکیه در ایران را برای شما انجام خواهد داد. بنابراین در پیکاپ پاسپورت آمریکا از ترکیه، فقط کافی است که وکالتنامه رسمی را به کارشناسان حامی مهاجر تحویل دهید و نگران سایر موضوعات نباشید. همه چیز رسمی و قانونی پیش خواهد رفت.

سامانه آنلاین پیگیری پیکاپ ویزا در حامی مهاجر

یکی از نگرانی‌های اصلی متقاضیان پیکاپ پاسپورت، امکان پیگیری وضعیت پیکاپ ویزا به صورت لحظه‌ای است و همه مشتریان تمایل دارند بدانند که پاسپورت آن‌ها در چه وضعیتی است. در موسسه حامی مهاجر پیگیری پیکاپ پاسپورت کانادا یا آمریکا به صورت لحظه‌ای امکان‌پذیر است. هنگامی که از خدمات ما استفاده می‌کنید، به شما یک شماره پیگیری (یا همان Tracking number) داده می‌شود و به وسیله این شماره همواره می‌توانید فرآیند پیکاپ خود را به صورت آنلاین بررسی کنید و مشاهده کنید که پاسپورت شما در چه مرحله‌ای قرار دارد.

به محض آنکه پاسپورت شما به ایران بازگردد، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی‌های لازم را برای تحویل آن انجام خواهند داد. بنابراین با حامی مهاجر هیچ جای نگرانی برای پیگیری مرحله به مرحله وضعیت پیکاپ پاسپورت وجود ندارد.

پیگیری لحظه‌ای وضعیت پیکاپ پاسپورت

دقت و امنیت بالا در فرآیند پیکاپ پاسپورت

موسسه حامی مهاجر در کشورهای خارجی دفتر و کارگزاران اختصاصی دارد، بنابراین انجام فرآیند پیکاپ پاسپورت در حامی مهاجر بسیار با دقت و به صورت قانونی انجام می‌شود. به همین دلیل هیچگاه مورد مفقودی پاسپورت یا اشتباه در پیکاپ برای پرونده های موسسه حامی مهاجر رخ نداده است. همین سابقه خوب دلیل اعتماد بسیاری از افراد به حامی مهاجر است.

ارائه قیمت منصفانه پیکاپ پاسپورت

ارائه خدمات قانونی پیکاپ پاسپورت هزینه بر است و نیاز به هماهنگی‌، ارسال هوایی پاسپورت و پرداخت حقوق و دستمزد به کارگزاران است؛ اما سعی ما در حامی مهاجر همواره بر این موضوع بوده است که خدمات پیکاپ پاسپورت با قیمت منصفانه و منطقی در اختیار متقاضیان قرار گیرد و خدماتی ارائه کنیم که ارزش خرید بالایی داشته باشد.

متاسفانه برخی از موسسات بدون مجوز با ارائه قیمت پایین پیکاپ پاسپورت، مشتریان را فریب می‌دهند و فرآیند پیکاپ را از مسیرهای غیرقانونی انجام می‌دهند. این کارها خطرات بسیار زیادی برای پاسپورت و ویزای شما ایجاد می‌کند که در ادامه مقاله آن‌ها را توضیح خواهیم داد. احتمالا تمام متقاضیان ویزا آمریکا و کانادا در مسیر دریافت ویزا هزینه یا وقت زیادی صرف کرده‌اند، بنابراین منطقی نیست که به خاطر صرف هزینه کمتر برای پیکاپ پاسپورت، همه تلاش های قبلی خود برای اخذ ویزا را به خطر بیاندازید.

پیکاپ پاسپورت از شهرستان

اگر در تهران زندگی نمی‌کنید و برای پیکاپ پاسپورت خود به دنبال خدمات عالی هستید، باز هم می‌توانید از خدمات پیکاپ ویزا حامی مهاجر استفاده کنید. هیچ نیازی برای مراجعه به دفتر حامی مهاجر نیست، همه کارها به صورت تلفنی هماهنگ خواهد شد و بعد از هماهنگی فقط کافی است که پاسپورت خود را به همراه رضایتنامه امضا شده یا در برخی مواقع وکالتنامه رسمی، به آدرس دفتر حامی مهاجر پست کنید. بنابراین هر جای ایران که باشید، می‌توانید از خدمات حامی مهاجر استفاده کنید.

بالاترین سرعت در پیکاپ پاسپورت

یکی دیگر از نگرانی‌های مهم متقاضیان پیکاپ پاسپورپ، سرعت و مدت زمان پیکاپ ویزاست. مسلما از کسی که چند ماه یا حتی چند سال از وقت خود را برای دریافت ویزا امریکا یا کانادا صرف کرده است، نمی‌توان انتظار داشت که چندین ماه برای پیکاپ پاسپورت صبر کند و باید پیکاپ پاسپورت در سریع‌ترین زمان ممکن انجام شود. خدمات پیکاپ پاسپورت یا پیکاپ ویزا روندی به شدت حساس است که فاکتور سرعت و به ویژه امنیت در آن نقشی حیاتی ایفا خواهد کرد.

در بخش‌های قبلی درباره عوامل موثر در مدت زمان پیکاپ پاسپورت توضیحات کاملی ارائه دادیم. در این بخش فقط باید بگوییم که کارشناسان موسسه حامی مهاجر با استفاده از سابقه و تجربه بالای خود، همه کارها را به شکلی تنظیم خواهند کرد که سرعت، امنیت و دقت پیکاپ ویزا رعایت شود.

همه چیز در مشاوره قبل از پیکاپ توضیح داده می‌شود، ولی همواره سعی می‌کنیم که در مدت زمان کمتری کارهای شما انجام شود تا هیچ مشکلی برای متقاضی ویزا به وجود نیاید. از طرف دیگر همواره می‌توانید وضعیت پیکاپ ویزا را به صورت لحظه‌ای پیگیری کنید و متوجه شوید که هیچ تاخیر و کوتاهی توسط همکاران ما در حامی مهاجر صورت نگرفته است.

انجام پیکاپ پاسپورت با پرواز و چندبار در هفته

تمام پیکاپ پاسپورت ها در موسسه حامی مهاجر به وسیله پرواز و معمولا دو الی سه بار در هر هفته انجام می‌شود. بنابراین سرعت، دقت و رعایت هزینه منصفانه پیکاپ پاسپورت از جمله مواردی است که در حامی مهاجر به آن‌ها دقت می‌شود.

خطرات و سو استفاده های احتمالی در پیکاپ پاسپورت

چندین بار در این مقاله بیان کردیم که موسسات مهاجرتی برای ارائه خدمات پیکاپ پاسپورت باید دارای مجوزهای قانونی و رسمی از پلیس گذرنامه باشند. چرا که خروج پاسپورت از کشور بدون اجازه پلیس گذرنامه یک کار غیرقانونی است و تبعات قانونی برای صاحبت گذرنامه به دنبال دارد. متاسفانه برخی شرکت‌های بدون مجوز، با ارائه قیمت ارزان پیکاپ پاسپورت متقاضیان را فریب می‌دهند و به شکل‌های زیر برای صاحبان گذرنامه خطر ایجاد می‌کنند.

کلاهبرداری رایج در پیکاپ پاسپورت

پیکاپ پاسپورت با رانندگان اتوبوس یا ترانزیت

این شرکت‌های نامعتبر معمولا برای کم کردن هزینه‌ها و ارائه خدمات ارزان، امنیت پاسپورت را به طور کامل به خطر می‌اندازند و برای ارسال پاسپورت به خارج از کشور، پاسپورت شما را به رانندگان اتوبوس یا رانندگان ترانزیت تحویل می‌دهند. در این روش ارسال امکان گم شدن پاسپورت یا سواستفاده از آن وجود دارد و اگر این اتفاق رخ دهد، پیگیری آن از طریق قانونی بسیار سخت خواهد بود. چرا که پاسپورت شما به صورت غیرقانونی و بدون مجوز از کشور خارج شده است.

پیکاپ پاسپورت از طریق مسافر

برخی دیگر از موسسات غیرمعتبر، شیوه خطرناک‌تری را برای ارسال پاسپورت به کار می‌برند. کارکنان این موسسه‌ها به فرودگاه می‌روند و با دادن وعده‌های دروغ به مسافران خارج از کشور، آن‌ها را راضی می‌کنند که پاسپورت شما را به خارج از کشور ببرد. در واقع پاسپورت شما تحویل یک فرد غریبه و ناشناس می‌شود و این موضوع حتی از مورد قبلی هم خطرناک‌تر است، چرا که امکان وقوع هر اتفاقی وجود دارد.

پیکاپ پاسپورت آمریکا از ترکیه بدون وکالتنامه رسمی  

طبق دستورالعمل جدید، برای پیکاپ پاسپورت آمریکا از ترکیه نیاز به ارائه وکالتنامه رسمی دارید و باید مراحل ادارای دیگری بر روی این وکالتنامه انجام شود. بنابراین اگر شخص یا موسسه دیگری به شما پیشنهاد داد که پیکاپ پاسپورت آمریکا از ترکیه را بدون وکالتنامه محضری انجام می‌دهد، در صداقت آن‌‌ها شک کنید. موسسه حامی مهاجر همه مراحل پیکاپ پاسپورت آمریکا در ترکیه را به صورت قانونی انجام می‌دهد و پس از دریافت وکالتنامه رسمی از شما، تمام مراحل اداری بعد از آن همچون ترجمه وکالتنامه، اخذ تاییدیه دادگستری، اخذ تاییدیه وزارت امور خارجه و اخذ تاییدیه سفارت ترکیه در ایران را برای شما انجام خواهد داد. توجه کنید که پیکاپ پاسپورت کانادا از ترکیه نیازی به وکالتنامه ندارد و این پروسه فقط مربوط به پیکاپ پاسپورت آمریکا از ترکیه است.

سو استفاده از پاسپورت شما

یک شرکت غیرمعتبر، بدون اطلاع مراجع قانونی پاسپورت شما را به خارج از کشور می‌برد، بنابراین می‌تواند از پاسپورت شما برای مقاصد غیرقانونی، قاچاق یا پولشویی استفاده کند. این سو استفاده می‌تواند شما را با دردسرهای بسیار زیادی مواجه کند و حتی امکان این وجود دارد که بعد از دریافت ویزا و سفر به آمریکا و کانادا، با مشکلات پیچیده قضایی و قانونی مواجه شوید که اثبات بی گناهی در اینگونه موارد بسیار سخت است.

هزینه پیکاپ پاسپورت

هزینه پیکاپ ویزا هم مثل مدت زمان پیکاپ پاسپورت به چند عامل مهم بستگی دارد. توجه داشته باشید که قیمت ارزان برای پیکاپ پاسپورت برای شما مزیت محسوب نمی‌شود، چرا که امکان سواستفاده یا گم شدن پاسپورت شما وجود خواهد داشت. هزینه پیکاپ ویزا باید منصفانه و منطقی باشد، اگر عوامل تاثیرگذار در قیمت پیکاپ پاسپورت را بدانید، به خوبی می‌توانید خدماتی را انتخاب کنید که ارزش خرید بالایی را ارائه می‌دهند.

هزینه و قیمت پیکاپ ویزا

عوامل تاثیر گذار در قیمت پیکاپ پاسپورت

از جمله عوامل موثر در هزینه پیکاپ ویزا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • هزینه انجام قانونی پیکاپ پاسپورت : در پیکاپ پاسپورت قانونی، کارگزار موسسه باید هماهنگی های لازم با اداره گذرنامه را انجام دهد و پاسپورت حتما باید به صورت هوایی از کشور خارج شود. از آنجا که هزینه سفر هوایی بیشتر است، شرکت‌های نامعتبر به صورت زمینی و غیرقانونی پاسپورت را از کشور خارج می‌کنند تا هزینه آن کمتر شود. همانطور که گفتیم این کار بسیار خطرناک است و شما را به دردسر می‌اندازد.
 • هزینه کیفیت خدمات پستی در کشور مقصد : هنگامی که پاسپورت شما از ایران خارج می‌شود، باید برای سفارت آمریکا یا دفاتر وک کانادا پست شود. حامی مهاجر از بهترین و سریع‌ترین خدمات پستی در کشور مقصد استفاده می‌کند. استفاده از خدمات درجه یک پستی، قیمت پیکاپ ویزا را بالاتر می‌برد.
 • هزینه مربوط به دفاتر خارج از کشور : شرکت های معتبر پیکاپ ویزا، در خارج از کشور هم دفتر دارند. بنابراین پاسپورت‌ها با ضوابط خاصی به این دفترها ارسال می‌شود و امکان گم شدن پاسپورت وجود نخواهد داشت. چون همه چیز دقیق و منظم است. هزینه اداره کردن این دفترها نیز در قیمت پیکاپ پاسپورت تاثیر خواهد گذاشت.
 • هزینه پشتیبانی مستمر و پیگیری لحظه‌ای وضعیت پیکاپ ویزا : هزینه نگهداری از سامانه‌ های پیگیری وضعیت پیکاپ پاسپورت و کارکنانی که همیشه پاسخگوی شما هستند، از جمله عوامل تاثیرگذار در نرخ پیکاپ پاسپورت است. آسودگی خاطر برای شما چقدر ارزش دارد؟ آیا حاضر هستید برای آن هزینه کنید؟ انتخاب با خود شماست.

همه عواملی که در بالا گفته شد، از جمله پارامترهای بسیار مهم برای تعیین نرخ پیکاپ ویزا است. همکاران ما در موسسه حامی مهاجر همواره تلاش می‌کنند تا با برقراری تعادل میان سرعت، دقت و امنیت، منصفانه ترین نرخ پیکاپ پاسپورت را به مشتریان ارائه دهند و در قبال دریافت این هزینه، باکیفیت ترین خدمات را به متقاضیان پیکاپ ویزا امریکا یا کانادا ارائه کنند.

در صورت نیاز به خدمات حامی مهاجر در این زمینه و دریافت مشاوره رایگان پیکاپ پاسپورت، می‌توانید با شماره 02148000957 تماس بگیرید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند.

انواع پیکاپ پاسپورت

با توجه به نوع تحویل پاسپورت و هدف خروج پاسپورت، انواع مختلفی از پیکاپ ویزا وجود دارد که در ادامه آن‌ها را معرفی خواهیم کرد :

پیکاپ پاسپورت دو طرفه : همان پیکاپ ویزا معمولی است که در این مقاله آن را توضیح دادیم، پاسپورت از شما تحویل گرفته می‌شود و پس از الصاق ویزا به ایران بازگردانده می‌شود.

پیکاپ پاسپورت یک طرفه : در این نوع از پیکاپ ویزا، پاسپورت از شما تحویل گرفته می‌شود، اما پس از الصاق ویزا به ایران بازگردانده نمی‌شود و در همان کشور مقصد نگهداری خواهد شد.

پیکاپ تمدید پاسپورت کانادا : ایرانیانی که شهروند کانادا هستند و پاسپورت این کشور را دارند. می‌توانند از این نوع پیکاپ برای تمدید پاسپورت کانادا در خارج از کشور استفاده کنند. در این نوع پیکاپ، پاسپورت کانادا از کشور خارج می‌شود، در صورتی که در پیکاپ ویزا، پاسپورت ایران از کشور خارج می‌شود.

سخن پایانی

پیکاپ پاسپورت از جمله خدمات بسیار موثری است که موجب صرفه‌جویی در وقت و هزینه متقاضیان ویزای آمریکا یا کانادا خواهد شد. در این فرآیند، پاسپورت شما توسط نماینده موسسه مهاجرتی به خارج از کشور برده می‌شود و برای چسباندن ویزا تحویل سفارت آمریکا یا کانادا خواهد شد. امکان پیکاپ ویزای کانادا یا امریکا از کشورهای مختلف وجود دارد که در این مقاله درباره شرایط و مدارک پیکاپ پاسپورت از ارمنستان، ترکیه، امارات و باکو توضیحات کاملی ارائه شد.

همچنین در این مقاله درباره مدت زمان پیکاپ پاسپورت، هزینه پیکاپ پاسپورت، مراحل قانونی پیکاپ ویزا و مزیت‌ های حامی مهاجر برای پیکاپ پاسپورت صحبت کردیم. امیدواریم شما متقاضیان پیکاپ با خواندن این مقاله بتوانید انتخاب صحیحی داشته باشید و فریب موسسات نامعتبر و غیرقانونی پیکاپ پاسپورت را نخورید.

حامی مهاجر یک موسسه مهاجرتی معتبر در زمینه پیکاپ پاسپورت و ویزا است که دارای مجوز رسمی پلیس گذرنامه برای انجام خدمات پیکاپ پاسپورت است. بنابراین متقاضیان پیکاپ ویزا آمریکا یا کانادا از ارمنستان، ترکیه و امارات می‌توانند با خیال راحت و به صورت کاملا قانونی از خدمات پیکاپ پاسپورت حامی مهاجر استفاده کنند.

روند پیکاپ ویزا در حامی مهاجر به قدری راحت است که حتی نیازی به مراجعه حضوری به دفتر حامی مهاجر هم ندارید و استفاده از خدمات پیکاپ پاسپورت حامی مهاجر با پیک داخل شهر و پست (مخصوص شهرستان ها) هم امکان‌پذیر است. برای استفاده از مشاوره رایگان پیکاپ پاسپورت فقط کافی است با شماره 02148000957 تماس بگیرید.

پاسخ به سوالات متداول پیکاپ پاسپورت

چرا از خدمات پیکاپ پاسپورت استفاده کنم؟

هنگامی که ویزای آمریکا یا کانادا صادر شود. متقاضی باید برای دریافت ویزا به خارج از کشور سفر کند. این سفر باعث صرف هزینه و وقت خواهد شد. در پیکاپ پاسپورت نیازی نیست که خودتان شخصا به خارج از کشور سفر کنید و فقط پاسپورت شما به خارج از کشور برده می‌شود. بنابراین در وقت و هزینه شما صرفه‌جویی زیادی خواهد شد. فرآیند خروج پاسپورت از کشور در موسسه حامی مهاجر کاملا قانونی است و زیر نظر پلیس گذرنامه انجام می‌شود. بنابراین به هیچ وجه جای نگرانی نیست.

چه کسانی می‌توانند از خدمات پیکاپ پاسپورت استفاده کنند؟

افرادی که ویزای کانادا یا آمریکای آن‌ها صادر شده است، می‌توانند برای چسبانده شدن ویزا بر روی پاسپورت، از خدمات پیکاپ ویزا استفاده کنند.

هزینه پیکاپ ویزا چقدر است؟

همانطور که در این مقاله توضیح دادیم، نرخ پیکاپ پاسپورت به چند عامل بستگی دارد. همیشه به دنبال هزینه منصفانه باشید. چرا که هزینه ارزان پیکاپ پاسپورت شما را با مشکلات قانونی مواجه خواهد کرد. برای اطلاع از قیمت پیکاپ پاسپورت فقط کافی است که از طریق شماره 02148000957 با کارشناسان حامی مهاجر تماس بگیرید و پس از دریافت مشاوره رایگان، از نرخ پیکاپ پاسپورت آگاه شوید.

مدت زمان پیکاپ ویزا چقدر است؟

مدت زمان پیکاپ هم به چند عامل بستگی دارد که در این مقاله آن را توضیح دادیم. امکان پیکاپ پاسپورت شما از ده روز تا سه هفته کاری وجود دارد.

پیکاپ پاسپورت از شیراز، اصفهان، خوزستان، مشهد و سایر شهرها چگونه است؟

با حامی مهاجر تفاوتی ندارد که در کدام یک از شهرهای ایران هستید. پیکاپ پاسپورت از خوزستان، مشهد، اصفهان، شیراز و تمام شهرهای ایران امکان‌پذیر است. فقط کافی است که ابتدا با شماره 02148000957 تماس بگیرید و پس از انجام هماهنگی‌های لازم، پاسپورت خود را به دفتر حامی مهاجر در تهران پست کنید. همه چیز به راحتی انجام خواهد شد.

مشاوره پیکاپ پاسپورت چقدر هزینه دارد؟

مشاوره پیکاپ ویزا در حامی مهاجر کاملا رایگان است. همه سوالات شما در مشاوره پاسخ داده خواهد شد. ما در قبال کیفیت خدمات ارائه شده به شما مسئول هستیم و تلاش ما همواره بر این است که بهترین خدمات را با منصفانه ترین هزینه ارائه کنیم. برای دریافت مشاوره رایگان پیکاپ پاسپورت، با شماره 02148000957 تماس بگیرید.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 3
محمد طهرانی
با سلام بنده مطالب شما رو در خصوص پیک آپ پاسپورت خوندم اما یک مورد رو توضیح ندادید یا برای من هنوز سوال هست و اون این که وقتی من باید با کنسولگری سفارت مقصد مصاحبه کنم چطور امکان داره که شما جای من پاسپورت رو ببرید و بدون مصاحبه این کار انجام بگیره؟
کارشناس حامی مهاجر

درود محمد عزیز

بعضی کشور ها برای صدور ویزا مصاحبه حضوری ندارند. به طور مثال برای ویزای کانادا شما برای انگشت نگاری تشریف میبرید و بعد از مدتی نتیجه ویزا مشخص می شود و باید پاسپورت خود را برای سفارت ارسال کنید.

 و یا برای پروسه ویزاهای امریکا که دارای مصاحبه حضوری هست ممکن هست در زمان مصاحبه شما مشمول ویزا نباشید و پرونده شما نیاز به بررسی بیشتری داشته باشد که بعد از طی کردن این پروسه باید پاسپورت خود را برای سفارت ارسال کنید .

با توجه اینکه برای افرادی که برای پروسه هیا مهاجرتی و غیر مهاجرتی هزینه بسیار ملاک هست و استفاده از تور می تواند هزینه ی بالایی برای افراد داشته باشد بهترین راه پیکاپ پاسپورت هست که با کمترین هزینه ویزای خود را دریافت کنند 

محمد یاری
بفرمایید هزینه پیکاپ ویزای امریکا از دبی چقدر میشه
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. لطفا جهت استعلام هزینه پیکاپ پاسپورت با موسسه حامی مهاجر تماس بگیرید : 02148406

ناشناس
وقت بخیر، من در حال حاضر استانبول هستم ، نمی تونم با شماره ثابت تهران تماس بگیرم ممکنه یک شماره واتس آپ بفرمائید تماس بگیرم ؟ شماره ام هم فقط در واتس آپ هست
کارشناس حامی مهاجر
<p>سلام وقت بخیر. لطفا به پشتیبانی واتساپ حامی مهاجر پیام دهید، همکارانم شما را راهنمایی خواهند کرد.<br /> <br /> شماره واتساپ پشتیبانی حامی مهاجر :<br /> 09361892472</p>