لوگو موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

ایران ویزای یک ساله چندبار ورود برای هندی ها صادر می کند

تقویت روابط ایران و هند مبنی بر صدور ویزای یکساله ی چندبار ورود

روابط هند و ایران در در هفته های اخیر با پیشنهاد ایران مبنی بر صدور ویزای یکساله ی چندبار ورود برای هندی ها، علیرغم تصمیم دهلی نو در مورد توقف واردات نفت از متحد قدیمی خود و کاهش بودجه برای گسترش بندر چابهار در زیر سایه ی تحریم های ایالات متحده، تقویت یافته است.

روابط ایران و هند

علاوه بر تسهیلات ویزای چندبار ورود ، که هدف از آن تقویت تجارت دو جانبه و ارتباط بین افراد است، ایران همچنین ویزای ورود به کشور را برای اتباع هند از 30 روز به 90 روز تمدید کرده است. دو کشور همچنین در حال مذاکره در مورد پیمان مساعدت حقوقی متقابل برای تقویت همکاری در امور حقوق مربوط به شهروندان خود هستند.

سخنان وزیر امور خارجه کشورمان به پارلمان

وزیر امور خارجه کشورمان به پارلمان گفت، موافقت نامه مساعدت های حقوقی متقابل در امور مدنی و تجاری در حال مذاكره با ایران است. به گفته ی وزیر، این موافقت نامه پیشنهادی در جلسه کمیته مشترک کنسولگری هند و ایران (JCCM) ، که در 14 ماه مه در دهلی نو برگزار شد ، با توجه به نتیجه گیری مصلحت آمیز آن ، مورد بحث قرار گرفت.


دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0
مطالب مرتبط
جمعه 09 مهر 1400
زمان ثبت نام لاتاری 2023 آمریکا به صورت رسمی اعلام شد

وزارت امورخارجه آمریکا امروز (9 مهر ماه 1400) دستورالعمل لاتاری 2023 آمریکا را منتشر کرد. در این دستورالعمل زمان دقیق ثبت نام لاتاری آمریکا در سال 1400، اعلام شده است. زمان و ساعت دقیق شروع ثبت نام لاتاری امسال آورده شده است. ...

ادامه مطلب
سه شنبه 12 اسفند 1399
قانون جدید ایالات متحده می­تواند نیمی از متقاضیان ویزا را رد کند

دولت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا روز دوشنبه از قانون جدید رونمایی كرد كه می تواند ویزاها و اقامت دائم صدها هزار نفر را به دلیل فقر مالی ...

ادامه مطلب
سه شنبه 12 اسفند 1399
بیش از 10 برابر شدن قرعه‌ کشی‌ های استان‌ های کانادا نسبت به اکسپرس اینتری در سال جاری

برنامه‌های کاندیدای استانی فرصت های بیشتری را به دامنه گسترده ‌تری از نامزدهای مهاجرتی ارائه می‌دهند. ...

ادامه مطلب