20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

مشاوره های در حال انجام انجمن برای هدایت مهاجرت منطقه ای انتاریو

مقامات دولتی انتاریو اذعان داشته اند که این مهاجرت منطقه ای مطرح شده می تواند در سال 2020 با آوردن کارگران خارجی ماهر به جوامع کوچک روستایی در انتاریو به واقعیت تبدیل شود. در آخرین به روز رسانی منتشره شده اداره کار و تجارت وزارت توسعه اقتصادی در انتاریو اذعان داشته است که کارکنان این وزارتخانه با مشارکت کنندگان در جوامع انتخابی مشغول به کار هستند تا ارزیابی های لازم برای پی بردن به میزان علاقه به صندوق مهاجرت منطقه ای انتاریو انجام شود و اطلاعاتی درباره جاذبه های موجود برای مهاجرین جمع آوری شود. در این به روزرسانی از جوامعی که در این مشاغل مشغول به کار هستند، نام برده نمی شود. این جوامع به عنوان نمونه ای متفاوت از لحاظ جغرافیایی و فرهنگی توصیف شدند و دولت می گوید هدف گذاری آن ها برای جمعیتی در حدود 20000 تا   200000 می باشد و هنوز وضعیت زیرساخت های لازم برای پوشش دادن به این افراد تازه وارد از جمله موضوع زبان و مسائل اقتصادی معلوم نیست.

مشاوره های در حال انجام انجمن

دولت همچنین مدعی شده است که مشاوره هایی که توسط برنامه نامزدی مهاجرت انتاریو اداره می شود، این امکان را برای تعیین علاقه و ظرفیت محلی برای شرکت در این کمیته فراهم می کند. انتخاب نهایی جوامع صندوق بر اساس تجزیه و تحلیل داده ها و نتایج تعامل با جوامع خواهد بود. در این به روزرسانی هیچ جزئیاتی درباره زمان به نمایش در آمدن جوامع انتخابی و یا اینکه چگونه نامزدهای مهاجرت در نهایت می توانند درخواست کنند، ارائه نشده است.

کمیته منطقه ای

دولت انتاریو ادعا می کند که نقش حمایت کننده ای در تلاش های جامعه برای جذب نیروی کار ماهر ایفا می کند. همچنین دولت می گوید که یک کمیته انتاریو به طور ویژه نیازهای جوامع انتاریو را برآورده می کند و به چگونگی انجام برنامه نامزدی منطقه ای مهاجرت انتاریو نظارت می کند و به حمایت از کارفرمایان انتاریو در جوامع کوچکتر می پردازد. شش انجمن در انتاریو شمالی برای شرکت در کمیته فدرال انتخاب شدند زیرا این ها با جوامع کوچک روستایی و دور افتاده انتاریو، مانیتوبا، ساسکاچوان، آلبرتا و بریتیش کلمبیا کار می کنند و کارگران خارجی را در سطوح مختلف برمی گزینند و برای آنها اقامت دائم کانادا را درخواست می دهند. این کمیته و همچنین کمیته مهاجرت اقیانوس اطلس و کمیته منطقه ای کارافرین بریتیش کلمبیا در این موضوع متحد هستند که جوامع روستایی و کوچک در کانادا با مشکل جمعیت پیرامون شهر و خروج ساکنین جوان مواجه هستند. مهاجرت منطقه ای انتاریو به سازمانهای شمال این ایالت پیشنهاد می کند تا از کمیته مهاجرت اقیانوس اطلس کمک بگیرند زیرا به کارفرمایان اجازه می دهد در ایالت اقیانوس اطلس کانادا، نوا اسکوشیا، نیوبرانزویک، نیوفاندلند و جزایر پرنس ادوار، اتباع بیگانه را در مشاغلی که توسط نیروهای محلی پر نشده است، استخدام کنند.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0
مقالات مرتبط