معرفی انواع روش‌ های اخذ اقامت موقت و دائم کانادا

اخذ اقامت دائم کانادا: معرفی بهترین روش های اقامت کانادا

هدف ما از ارائه این مقاله، آشنایی شما با روش‌های مهاجرت به کانادا و شرایط مهاجرت به کانادا است و قصد داریم مواردی نظیر هزینه مهاجرت به کانادا، بهترین روش مهاجرت به کانادا و سریع‌ترین راه مهاجرت به کانادا را مورد بررسی قرار دهیم تا پروسه اخذ اقامت کانادا را با اطمینان خاطر طی کنید.

موضوعات بسیار مهمی که در این مطلب بیان شده‌اند شامل اقامت کانادا از طریق خرید خانه، مهاجرت به کانادا از طریق تحصیلی و دریافت ویزای تحصیلی کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری و مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری است و در انتها امکان مهاجرت از طریق  توریستی کانادا را بررسی کرده‌ایم.

بنابراین اگر متقاضی مهاجرت به کانادا هستید، تا پایان این مقاله با حامی مهاجر همراه باشید.

موسسه حامی مهاجر با تخصص و تجربه‌ای که در زمینه اخذ انواع ویزای کانادا، اخذ اقامت دائم کانادا، ثبت شرکت در کانادا و اخذ پذیرش تحصیلی کانادا دارد، راه را برای عزیزانی که قصد مهاجرت به کانادا دارند را هموار کرده است. در صورت نیاز به استفاده از  خدمات کانادا و دریافت مشاوره، می‌توانید از طریق شماره تماس 02149078 با ما ارتباط برقرار کنید و از خدمات کارشناسان ما بهره‌مند شوید.

مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری

اکسپرس اینتری یک برنامه مهاجرتی نیست بلکه سیستمی برای سامان‌دهی متقاضیان مهاجرت به حساب می‌آید که در آن اطلاعات افراد متقاضی کار برای مهاجرت به کانادا را در یک استخر انتظار یا اصطلاحا Pool جمع‌آوری می‌کند.

مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری

بر اساس اطلاعات متقاضیان، به هر فرد بر اساس معیارهای مشخص شده از طریق سیستمی به نام Comprehensive Ranking System (CRS) امتیاز تعلق می‌گیرد و متقاضیانی که امتیاز بالایی کسب کنند، شانس بیشتری برای قبولی در این برنامه دارند. دولت کانادا بر اساس امتیاز متقاضی و نیازی که کشور کانادا دارد، فرد را برای یک برنامه معین انتخاب می‌کند و بهترین و سریع‌ترین روش مهاجرت به کانادا را به او پیشنهاد می‌دهد. دانشجویان در این برنامه از شانس بسیار بالایی برای مهاجرت به کانادا برخوردار هستند.

مهم‌ترین معیارهای امتیازدهی سیستم CRS

 • داشتن مدرک زبان معتبر
 • داشتن سابقه کاری
 • داشتن تمکن مالی کافی
 • داشتن تحصیلات 
 • سن مناسب

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیلی

اگر قصد مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل را دارید، پیش از هر چیز باید گزینه‌ها و شرایط تحصیلی خود را بررسی کنید. برای این منظور بهتر است با یک کارشناس باتجربه مشورت کنید تا  شرایط و شانس دریافت بورسیه و شانس اخذ ویزای تحصیلی کانادا برای شما بررسی شود.

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیلی

شما می‌توانید با استفاده از خدمات تحصیلی کانادا در حامی مهاجر، از راهنمایی‌های کارشناسان و مشاوران متخصص و با تجربه در زمینه مهاجرت به کانادا از طریق تحصیلی استفاده کنید. برای رزرو وقت مشاوره می‌توانید با شماره 02149078 تماس بگیرید.

کانادا دارای 106 دانشگاه و 150 کالج است که بیش از 15000 برنامه تحصیلی را ارائه می‌دهند و اکثر آنها توسط Immigration, Refugees and Citizenship Canada (IRCC) ، مجاز به پذیرش دانشجویان بین‌المللی هستند. شما باید برای تحصیل در کانادا به دانشگاه مورد نظر خود درخواست ارسال کنید و پس از دریافت نامه پذیرش از دانشگاه، برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا اقدام نمایید.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری و ثبت‌شرکت، یکی از راه‌های مطمئن و اصولی برای دریافت اقامت دائم کانادا است. ثبت شرکت در کانادا برای افرادی که قصد دارند فعالیت شرکت و کسب و کار خود را گسترش دهند و ایده‌های خود را اجرا کنند، بسیار مناسب است.

ثبت شرکت در کانادا بصورت غیرحضوری

ثبت شرکت در کانادا از راه دور و به صورت غیرحضوری نیز ممکن است اما به این دلیل که مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری یک امر حقوقی است، بهتر است از مشاوره کارشناسان و مشاوران حامی مهاجر استفاده نمایید چرا که حامی مهاجر یک موسسه متخصص و دارای تجربه در زمینه ثبت شرکت در کانادا، ثبت شرکت در انگلیس، عمان، دبی و ترکیه است.

ثبت شرکت در کانادا بصورت غیرحضوری

ثبت شرکت در کانادا علاوه بر اینکه اقامت دائم کانادا را به همراه دارد، مزایای زیر را نیز شامل می‌شود:

 • نیازی به داشتن مدرک تحصیلی و یا مدرک زبان انگلیسی یا فرانسه ندارید.
 • نرخ پایین مالیات برای شرکت ها در کانادا
 • سرعت بالای رسیدگی به پرونده های ثبت شرکت نسبت به سایر روش‌های مهاجرتی
 • می‌توانید از اقتصاد پایدار کانادا بهره‌مند شوید.
 • عدم نیاز به ویزای توریستی برای شروع پروسه ثبت شرکت
 • در صورت متاهل بودن همسر شما می‌توانید ویزای کار داشته باشد.
 • فرزندان زیر 18 سال می‌توانند از تحصیل رایگان بهره‌مند شوند.

اقامت کانادا از طریق خرید خانه

اقامت کانادا از طریق خرید خانه

در حال حاضر هیچ گزینه مهاجرتی برای خرید ملک در کانادا وجود ندارد. شما نمی‌توانید به تنهایی با خرید ملک مسکونی، تجاری یا صنعتی به کانادا مهاجرت کنید. در نتیجه از خرید ملک به امید مهاجرت به کانادا خودداری کنید. تنها در صورتی می‌توانید اقدام به خرید خانه در کانادا نمایید که به این کشور مهاجرت کرده باشید.

مهاجرت به کانادا از طریق ویزای توریستی

یکی دیگر از روش‌هایی که به تنهایی نمی‌توان با آن به کانادا مهاجرت کرد ولی می‌توان به وسیله آن در جهت اخذ اقامت دائم کانادا گام برداشت، مهاجرت به کانادا از طریق ویزای توریستی است. ویزای توریستی یا Temporary Resident Visa (TRV)، ویزای اقامت موقت است که با عنوان‌های ویزای بازدیدکننده، ویزای ویزیتوری و ویزای توریستی کانادا نیز شناخته می‌شود.

مهاجرت به کانادا از طریق ویزای توریستی

برای دریافت ویزای توریستی کانادا نیازی نیست حتما دعوتنامه داشته باشید ولی داشتن دعوتنامه امتیاز بزرگی به حساب می‌آید.  شاید این سوال برای شما هم وجود داشته باشد که آیا دریافت ویزای توریستی کانادا بدون دعوتنامه امکان پذیر است یا خیر؟

همانطور که گفتیم داشتن دعوتنامه الزامی نیست و بدون داشتن دعوتنامه و سابقه سفر هم می‌توان ویزای توریستی کانادا را دریافت کرد. حامی مهاجر تجربه دریافت ویزای توریستی کانادا بدون دعوتنامه و حتی بدون داشتن سابقه سفر را در رزومه حرفه‌ای خود به ثبت رسانده است.

متقاضیان مهاجرت به کانادا می‌توانند با ویزای توریستی کانادا در این کشور حضور پیدا کنند و در زمان حضور خود در کانادا، برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نمایند. اگرچه متقاضیان با ویزای توریستی کانادا اجازه تحصیل و کار به صورت قانونی را ندارند اما می‌توانند از آن جهت تبدیل به ویزای تحصیلی کانادا، ویزای کاری کانادا و یا ویزای سرمایه‌گذاری در کانادا استفاده نمایند و در جهت دریافت اقامت دائم کانادا، از امتیازات حضور در این کشور بهره‌مند شوند.

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم تا تمامی راه‌های مهاجرت و اخذ اقامت دائم کانادا را مورد بررسی قرار دهیم. پروسه مهاجرت به کانادا یکی از سخت‌ترین و حساس‌ترین پروسه‌های مهاجرتی است. به تنهایی اقدام کردن برای این پروسه، ممکن است مشکلات و چالش‌های گوناگونی پیش روی شما قرار دهد که باعث از دست رفتن شانس دریافت اقامت کانادا شود.

بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم که پیش از هر اقدامی با یک موسسه مهاجرتی معتبر و با تجربه در خصوص روش‌های مهاجرت به کانادا و شرایط مهاجرت به کانادا مشورت کنید تا به شما بهترین و سریع‌ترین راه مهاجرت به کانادا را پیشنهاد کنند و بررسی کنند که شانس دریافت ویزای شما چقدر است.

حامی مهاجر یک موسسه معتبر و شماره یک ویزای آمریکا و کانادا در ایران با کارشناسان و مشاوران مجرب و متخصص در زمینه اخذ ویزا و اقامت کانادا است. خدمات حامی مهاجر در زمینه کانادا شامل تحصیل در کانادا، اخذ ویزای تحصیلی کانادا، ثبت شرکت در کانادا، اکسپرس اینتری، تور انگشت‌نگاری (بیومتریک) سفارت کانادا، وقت فوری انگشت نگاری کانادا در ترکیه، پیکاپ پاسپورت کانادا، ویزای توریستی کانادا، اخذ اقامت دائم کانادا و اخذ انواع ویزای کانادا می‌باشد. 

در صورت نیاز به هر کدام یک از خدمات حامی مهاجر و همچنین استفاده از مشاوره جهت اخذ اقامت کانادا می‌توانید با کارشناسان و مشاوران ما در موسسه با شماره 02149078 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0