دعوت جزیره پرنس ادوارد از 135 نامزد مهاجرت در قرعه کشی جدید eoi

جزیره پرنس ادوارد از 135 نامزد مهاجرتی در قالب دسته بندی های اکسپرس اینتری، تاثیرات کار و تاثیرات تجاری برای قرعه کشی 18 جولای دعوت کرد. دعوت نامه ها توسط برنامه نامزدی مهاجرت استانی PEI PNP صادر شد. جزیره پرنس ادوارد که با نام اختصاری PEI شناخته می شود، یکی از نه استان کانادا است که در برنامه نامزدی های استانی کانادا PNP شرکت می کنند. PNP به استان ها این اجازه را می دهد تا کارگران خارجی، فارغ التحصیلان بین المللی و کارآفرینان را برای اقامت دائم کانادا نامزد کنند. سطح اکسپرس اینتری PEI PNP با برنامه اکسپرس اینتری فدرال یکسان است و به یکدیگر مرتبط هستند و اجازه می دهد استان طبقه کارگر حرفه ای، کلاس کارآفرینی فدرال و کاندیداهای کلاس کانادایی را برای اقامت دائم معرفی کند. نامزدهای برنامه اکسپرس اینتری فدرال که نامزدی استان ها را دریافت می کنند، 600 امتیاز به نمرات خود اضافه می کنند که تاثیر زیادی در دریافت دعوتنامه درخواست اقامت دائم کانادا دارد.

تقسیم بندی طبقه کارگر جزیره پرنس ادوارد 

طبقه کارگر PEI با برنامه سیستم اکسپرس اینتری هماهنگ نیست و به سه جریان کارگران ماهر، فارغ التحصیلان بین المللی و کارگران بحرانی تقسیم می شود.  کاندیداها برای این جریان ها باید در PEI کار کنند و یا یک پیشنهاد شغلی تمام وقت و بلند مدت را از کارفرمای استان در میان معیارهای دیگر داشته باشد. کاندیدهای اکسپرس اینتری PEI PNP و و که دعوت نامه خود را دریافت کردند می توانند برای نامزد شدن در استان ها برای دریافت اقامت دائم کانادا درخواست بدهند. دعوت از نامزدهای کسب و کار از طریق برنامه کارافرینی استان ها: برای مجوز کار موقت برای اولین بار، نامه ای برای حمایت از PEI PNP درخواست می شود. نامزدانی که شرایط و ضوابط  کسب و کار خود را برآورده می کنند، پس از آن یک نامزدی استانی برای دریافت اقامت دائم کانادا دریافت می کنند.

ابراز علاقه (EOI)

ابراز علاقه مندی یک برنامه کاربردی نیست بلکه راهی برای اطلاع رسانی از PEI PNP است که شما علاقمند برای نامزدی استان هستید. نامزدهای واجد شرایط برای هردسته به یک صندوق اختصاص داده می شوند که براساس نمره تعیین شده توسط شبکه امتیاز منحصر به فرد برای هر دسته، رتبه بندی می شوند. سپس نامزدانی که بالاترین رتبه را کسب کردند دعوت می شوند تا از طریق قرعه کشی های ماهیانه از هر صندوق درخواست کنند. PEI PNP نمره حداقل برای کاندیداهای اکسپرس اینتری را برای قرعه کشی 18 جولای ارائه نمی دهد. حداقل نمره برای نامزدهای کسب و کار تاثیرگذار 112 بود.
 
دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0
مقالات مرتبط