50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

لطفا خودتان را معرفی کنید

من مژگان کفشی هستم. ویزای توریستی آمریکا را با کمک حامی مهاجر دریافت کردم.

آیا سابقه سفر داشتید؟

خیر. من سابقه سفر به آمریکا نداشتم و اولین بار بود که برای آمریکا اقدام کردم. همچنین سابقه سفر به حوزه شنگن نیز نداشتم. فقط سابقه سفر به آسیا داشتم. 

چطور با حامی مهاجر آشنا شدید؟

به توصیه یکی از اقوام که با کمک حامی مهاجر اقدام کرده بود، به اینجا آمدم. خداروشکر خیلی خوشحال هستم از این بابت و خیلی توصیه خوبی بود.

چطور به حامی مهاجر اعتماد کردید؟

بار اول که وارد حامی مهاجر شدم با توجه به برخورد کارمندان، توضیحات و آگاهی‌هایی که به مسافران می‌دهند و بزرگ بودن این موسسه، کاملا اعتماد کردم. حامی مهاجر به‌نظر من از همه لحاظ قابل اعتماد است و اصلا شک نکردم.

آیا از روند انجام پرونده رضایت داشتید؟

بله. خیلی عالی بود. من با هر مشکلی که روبه‌رو می‌شدم یا هر سوالی که داشتم، با مشاورم صحبت می‌کردم و ایشان اطلاعات کامل را در اختیار من قرار می‌داد.

آیا از خدمات ماک سفارتی حامی مهاجر استفاده کردید؟

بله. وقتی من برای مصاحبه رفتم، خیلی راحت بودم زیرا می‌دانستم چه سوالاتی قرار است پرسیده شود. دقیقا همان سوالاتی که در ماک سفارتی گفته بوند پرسیده شد و همان‌ سوالات را هم جواب دادم. 

کی به سفارت رفتید و چطور بود؟

من 4 may سال 2023 به سفارت رفتم. یک ساعت قبل از مصاحبه در سفارت بودم. دقیقا راس ساعت 7 و نیم در‌های سفارت باز شد. داخل سفارت که رفتم پاسپورت را تحویل دادم و انگشت‌نگاری انجام شد. سپس برای انجام مصاحبه منتظر شدم. 

کی متوجه شدید که شما ویزا دریافت کردید؟

پس از انجام مصاحبه، گفتند که ویزا به شما تعلق می‌گیرد و یک برگه آبی همراه با پاسپورتم به من دادند. همچنین به من گفتند هرموقع که خواستید پاسپورت‌تان را پیکاپ کنید. حامی مهاجر برای من پیکاپ ویزا کرد و در عرض 10 روز من پاسپورتم را دریافت کردم. دیگران به من میگفتند که دو ماه طول می‌کشد ولی اینطور نبود و خیلی خوب بود. خیلی خدارا شکر می‌کنم.

توصیه شما برای متقاضیان ویزای آمریکا چیست؟

امیدوارم که همه به آرزوشان برسند. همه کارمندان بسیار خوش برخورد هستند و شما را از گنگ بودن خارج می‌کنند و خیلی واضح درمورد روند انجام کار توضیح می‌دهند. توصیه می‌کنم که حتما استفاده کنید و حتما موفق می‌شوید. من خیلی خوشحال و راضی هستم.

آیا حامی مهاجر را به دوستان خود معرفی می‌کنید؟

بله. من حتی به خواهرم که در آمریکا زندگی می‌کند حامی مهاجر را معرفی کردم. به اقوامی که در ایران هستند نیز کارت حامی مهاجر را داده‌ام.

حامی مهاجر در یک جمله

وسیله‌ای که ما را به آرزوهایی که داریم، امیدها و چیزهایی که می‌خواهیم می‌رساند. 
به دلیل اینکه همه به من حرف‌های منفی می‌گفتند، اصلا فکرش را نمی‌کردم که ویزا دریافت کنم. حامی مهاجر تنها وسیله‌ای بود که توانست من را به آرزوی دیدن خواهرم که 18 سال است او را ندیده‌ام برساند. 

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0