20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی
طراحی فن آوری انتاریو راهی برای اقامت دائم برای کارکنان تکنسین در 6 شغل خواهد بود. دولت انتاریو برنامه های خود را برای معرفی نامزدهای اکسپرس اینتری با تجربه کار در بخش تکنولوژی برای اقامت دائم کانادا نشان داده است. انتاریو قبلا اعلام کرده بود که یک جریان اختصاصی برای کارگران فناوری ایجاد خواهد کرد. درعوض، این جریانات سرمایه انسانی موجود ،کاندیدهایی را با تجربه کار در شش شغل مرتبط با فناوری، هدفمند خواهد کرد. برنامه اکسپرس اینتری یک منبع اصلی برای کارگران ماهر است که مجموعه ای از داوطلبان را برای کلاس کار آفرینی فدرال،کلاس مهارت کسب و کار،کلاس مهارت تجربه مدیریت می کند.  کاندیدهای واجد شرایط برای این دستور کار براساس امتیازهای دریافتی زیرنظر سیستم رتبه بندی جامع در اکسپرس اینتری وارد میشوند.

نمره CRS کاندیدها

نمره CRS کاندیدها بر اساس عواملی همچون سن، تحصیلات ،کار، تجربه و مهارت در زبان انگلیسی و فرانسوی می باشد. کاندیدهای اکسپرس اینتری با یک نامزد استانی 600 امتیاز اضافی نسبت به نمره CRS خود دریافت می کنند که برای دعوت به درخواست اقامت دائم کانادا یا  ITA موثر است. انتاریو محبوب ترین مقصد برای ساکنان دائمی جدید کانادا است. در سال 2018، 65% از مهاجران تازه وارد از طریق برنامه اکسپرس اینتری، انتاریو را به عنوان استان مقصد انتخاب کردند. برای مطرح کردن یک دعوت نامه  از طریق OINP، داوطلب باید ابتدا یک پروفایل در اکسپرس اینتری ایجاد کند.

طراحی فناوری، نیاز های کارفرما را منعکس می کند

علاقه و توجه بر تکنولوژی در انتاریو بالا است که مرکز اصلی تکنولوژی واقع در شهر های تورنتو، اتاوا و کیپنر- واترلو است. انتاریو در حال حاضر با کمبود کارگران فنی مواجه است همانطور که دیگر بخش های کانادا نیز هستند. تا سال 2021 تخمین زده شده است که در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات کانادا، تا 220000 کارگر مورد نیاز خواهد بود. OINP با استفاده از جریان اولویت سرمایه انسانی خود برای جستجو در صندوق اکسپرس اینتری برای کاندیدهای تطبیق داده شده و با معیار های مشخص فدرال و استانی مورد استفاده قرار می گیرد.

مشاغل مورد نیاز تکنولوژی OINP

  • مهندسان نرم افزار و طراحان(NOC2173)
  • برنامه نویسان کامپیوتر و توسعه دهندگان  رسانه های تعاملی(NOC2174)
  • مهندسین کامپیوتر(NOC2147)
  • طراحان وب و توسعه دهندگان(NOC2175)
  • تحلیلگران پایگاه داده و مدیران اطلاعات(NOC2172)
  • مدیران کامپیوتر و سیستم های اطلاعاتی(NOC0213)
NOC مخفف طبقه بندی ملی شغلی است که میزان و سطح مهارت و شغل را تعیین می کند. به گفته OINP این شش شغل نیازهای رایج را  در انتاریو بازتاب می دهند و براساس مشاوره با کار فرمایان و سایر سهامداران در سراسر استان انتخاب می شوند. جریان اولویت سرمایه انسانی نیازی به پیشنهاد شغلی ندارد و مربوط به سابقه دعوت کاندید های اکسپرس اینتری با نمرات CRS است.  نامزدهای اکسپرس اینتری انتخاب شده توسط OINP از طریق OINP هشداری را دریافت خواهند کرد و 45 روز برای نامزدی استان از انتاریو درخواست می کنند.

کاندیدها در حال افزایش است

انتاریو سالانه یک تخصیص نامزدی را از طریق برنامه استان ایالتی فدرال (PNP)  دریافت می کند. تخصیص انتاریو تحت PNPدر هر شش سال گذشته افزایش یافته است و در سال 2019 به 6900 رسیده است. پذیرش ساکنان دائمی جدید از طریق PNPدر سال 2020 و سال 2021 ادامه خواهد یافت. هم چنین پذیرش از طریق 3 برنامه توسط سیستم اکسپرس اینتری ادامه دارد. به طور کلی کانادا می تواند بیش از یک میلیون نفر تازه وارد را بین سال های 2021 تاکنون داشته باشد. دیوید کوهن، شریک ارشد کمپل، شرکت حقوقی مهاجرت کانادا در مونترال، گفت که فناوری های انتاریو یک نوآوری مهم و یک فرصت عالی برای نامزد های اکسپرس اینتری هستند. انتاریو تمایل دارد نامزد های اکسپرس اینتری را با امتیاز های پایین تر از طریق جریان اولویت سرمایه انسانی دعوت کند، بنابراین ما در این جریان تکنولوژی با چشم باز نگاه خواهیم کرد تا ببینیم ادامه دارد یا نه.
دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0
مقالات مرتبط