اقامت و مهاجرت به کانادا

هر ساله متقاضیان بسیاری خواهان مهاجرت به کانادا هستند. همچنین می توانید از جاذبه‌های گردشگری کانادا نیز دیدن فرمائید. روش‌های گوناگونی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد که در این مقاله برای شما علاقه مندان به کشور کانادا توضیح داده ایم. لازم به ذکر است که اطلاعاتی درباره درآمد در کانادا و هزینه زندگی در کانادا برای مهاجرت به این کشور داشته باشید.
همچنین می توانید برای اطلاعات بیشتر به مقاله 7 روش مهاجرت به کانادا مراجعه نمایید.

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص

شما برای اقامت کانادا از طریق نیروی متخصص ، باید مدارک خود را آماده کنید. مدارکی مانند، نتایج آزمون زبان و ... نیاز دارید. بعد از آماده کردن مدارک باید مشخصات خود را ارسال نمائید و اگر واجد شرایط باشید، اصطلاحا وارد استخر متقاضیان خواهید شد. اگر توسط دولت کانادا انتخاب شوید، دعوت نامه ای دریافت خواهید کرد و می توانید برای اقامت کانادا اقدام کنید. دولت کانادا دعوت نامه ها را برای نامزدهایی که بالاترین نمره را دریافت کرده اند، ارسال می کند. 60 روز مهلت دارید که برای درخواست اقامت دائم اقدام کنید.

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

هر ساله هزاران متقاضی از سراسر جهان برای تحصیل در کانادا اقدام می نمایند و دانشگاه های کانادا به طور مرتب در میان بهترین‌ها در جهان قرار دارند. دانش آموزان یا دانشجویانی که در کانادا تحصیل می کنند، همیشه با تحصیلات عالی، با یاد خاطراتی از سال های دانشجویی خود به خانه بازگشتند. همانطور که بسیاری از دانش آموزان یا دانشجویان تایید می کنند که کانادا یک تجربه متقابل فرهنگی فوق العاده را ارائه می دهد و قادر به کمک به شما در توسعه زبان دوم و تقویت یک شبکه جامع از ارتباطات بین المللی برای زندگی است. هزینه تحصیل در کانادا نسبت به هزینه تحصیل در استرالیا و هزینه تحصیل در انگلستان بیشتر است.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

برای اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری روش‌های مختلفی وجود دارد که می توان به اقامت کانادا از طریق خود اشتغالی، مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی استانی، برنامه سرمایه گذاری کبک اشاره کرد.
برخی از ایالت‌های کانادا به صورت مستقل برنامه هایی در زمینه مهاجرت و اقامت ارائه می کنند.
با توجه به اینکه این اقامت برای کارآفرینی و سرمایه گذاری در کانادا اعطا می شود، برای واجد شرایط بودن در سیستم گزینشی ایالات کانادا، متقاضی باید جهت مدیریت یا ایجاد یک کسب و کار دارای حداقل ها در فاکتورهای سن، تحصیلات، سابقه کاری، وفق پذیری و مهارت های زبانی باشد.

مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری

اکسپرس اینتری از سال 2015 برای مهاجرت به کانادا و اقامت کانادا راه اندازی شده است. آخرین قرعه کشی اکسپرس اینتری در تاریخ 19 دسامبر سال 2018 صورت گرفت و برای اولین بار در سال 2018 تمام برنامه ها منجر به کاهش امتیاز زیر 440 شد.
وزارت مهاجرت و شهروندی کانادا برای سال 2015 برنامه جذب مهاجر در گروه نیروی متخصص فدرال را تغییر داد تا نیازهای بازار کار و تامین مشاغل مورد نیاز کانادا را تامین کند. دولت کانادا نقش اصلی در انتخاب مهاجر را دارد و بانک اطلاعاتی مشاغل کانادا با اتصال به استخر کاندیداها به کمک کارفرماها آمده تا اگر نتوانستند نیروی مورد نظر خود را استخدام کنند، از این استخر فرد مورد نظر را بیابند.

مهاجرت به کانادا از طریق ویزای مولتی کانادا

ویزای مولتی کانادا یکی از انواع ویزای توریستی کانادا محسوب شده که به دارنده آن اجازه می دهد به مدت 5 سال، به دفعات به کانادا سفر داشته باشد. به این ویزا ویزای اقامت موقت کانادا نیز گفته می شود  و مدت زمان اعتبار این ویزا 10 سال است.
برای دریافت این ویزا تنها کافیست افسر مهاجرتی را قانع سازید که نیازمند انجام سفرهای متوالی به کانادا هستید. همچنین یکی از شرایط بسیار مهمی که می تواند در اخذ ویزای مولتی کانادا، کمک بسیاری به شما داشته باشد، ارائه دعوت نامه از طرف یکی از آشنایانی که شهروند کانادا باشد.
دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0