20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

وقت فوری سفارت فنلاند

تعیین قرار ملاقات فنلاند

یکی از مواردی که باید در نظر گرفته شود این است که برای مراجعه به مرکز درخواست ویزا یک قرار ملاقات بگذارید زیرا این باعث کاهش زمان انتظار شما می شود. یک قرار ملاقات فقط برای یک متقاضی معتبر است. تنها استثناء در مورد كودكان زیر 12 سال است كه می توانند درخواست خود را به همراه قرار ملاقات والدینشان ارائه كنند. در صورت درخواست به صورت گروهی، تعداد ملاقات­ های مورد نیاز را متناسب با تعداد متقاضیان رزرو کنید. در صورت عدم حضور در وقت ملاقات با سفارت، سفارت درخواست را در موعد یا تاریخ بعد قبول نخواهد کرد. 

دقت کافی داشته باشید!

لطفاً توجه داشته باشید که تمام اطلاعات وارد شده به سیستم باید صحیح باشند. ما توصیه می کنیم چک لیست اسناد و مدارک را بررسی کنید و فرم درخواست آنلاین را با دقت تکمیل نمایید. عکس حتما ضمیمه کنید و نسخه های اسناد تکمیلی را تهیه کنید (به عنوان مثال: رضایت والدین برای مسافرت کودک و شناسنامه فرزند).

روند مشخص کردن زمان وقت سفارت

به محض تکمیل مراحل ثبت نام، ایمیل URL با اعتبار یک ساعته به شناسه ایمیل ثبت شده شما ارسال می­شود. برای ادامه، یک پنجره جدید مرورگر اینترنت باز کنید، URL را در کادر آدرس جایگذاری کنید و مراحل تعیین وقت را در مهلت­های مشخص انجام دهید. لطفا توجه داشته باشید که URL فقط یک بار قابل استفاده است.

چگونگی تعیین قرار ملاقات جدید

تعیین زمان مجدد برای ملاقات دیگر امکان پذیر نیست. برای قرار ملاقات جدید، جلسه ملاقات قبلی باید لغو شود. این کار فقط با ارسال درخواست به ویزا مرکز فنلاند انجام می­شود. برای لغو قرار ملاقات موجود، لطفاً یک نامه الکترونیکی را با اطلاعات زیر به آدرس [email protected] ارسال کنید (کلیه جزئیات باید مطابق آنچه در ایمیل وقت ملاقات ذکر کردید و شماره گذرنامه همانطور که هنگام تعیین وقت ملاقات وارد کردید، باشد).

توجه: درخواست لغو باید حداقل 3 (سه) روز قبل از وقت ملاقات مقرر از طریق ایمیل شناسه­ای که در سیستم زمان بندی قرار ملاقات­ها ثبت شده ارسال شود. پس از لغو قرار ملاقات، اعلامیه­ای از طریق ایمیل برای تأیید آن ارسال می­شود.

آیا سفارت فنلاند در ایران وجود دارد؟

سفارت فنلاند در ایران در استان تهران در خیابان شریعتی، خیابان میرزاپور، کوچه حدادیان، شماره ۲ می‌باشد.

آیا این امکان وجود دارد که وقت سفارت فنلاند را در تاریخ  زودتری تغییر داد؟

متاسفانه این امکان وجود ندارد که وقت سفارت تعیین شده خود را به زمان زودتری موکول کرد.

آیا امکان دریافت ویزا فوری برای کشور فنلاند وجود دارد؟

سفارت فنلاند معمولا برای دلایل بشر دوستانه ویزای فوری صادر می­کنند که این دلایل شامل بیماری، مرگ خویشاوندان و... می­باشد. توجه نمایید برای دریافت ویزا فنلاند فوری ارائه مستندات ضروری می­باشد در غیر این صورت امکان­ پذیر نیست.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 8 | کل دیدگاه های تایید شده: 0