50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

دریافت ویزای توریستی کانادا پس از 15 روز برای مشتری 23 ساله و همسرش

امروز قصد داریم با یکی از مشتریان عزیز حامی مهاجر صحبت کنیم. ایشان 23 سال دارند و به همراه همسرشان ویزای توریستی کانادا را دریافت کردند. در ادامه می‌توانید متن این مصاحبه را مشاهده کنید.

در صورت نیاز به دریافت مشاوره تخصصی در زمینه اخذ انواع ویزای کانادا، از طریق شماره 02148000957 با کارشناسان حامی مهاجر تماس بگیرید.

لطفا خودتان را معرفی کنید

من نگار الماسی هستم، 23 ساله. دانشجوی ارشد بودم. من و نامزدم که درحال حاضر همسرم هستند، به‌صورت جداگانه در حامی مهاجر برای ویزای توریستی کانادا اقدام کردیم.

چندمین بار بود که برای ویزای کانادا اقدام می‌کردید؟

اولین بار بود.

چطور با حامی مهاجر آشنا شدید؟

یکی از دوستانم که خیلی از اقوام آن‌ها با کمک حامی مهاجر رفته بودند، معرفی کرد. همچنین من پیج حامی مهاجر را دیدم و با چند نفر دیگر نیز صحبت کردم. خیلی می‌ترسیدم و استرس داشتم چون بسیار شخص استرسی هستم. در روند پرونده نیز، خیلی همکاران شما را اذیت کردم؛ ولی بالاخره شد.

جلسه مشاوره اولیه در حامی مهاجر چطور بود؟

بی‌نظیر بود. من خیلی استرس داشتم، خیلی می‌ترسیدم و اعتماد کردن برای من سخت بود چون یک مسیر خیلی بزرگ در زندگی من بود. ولی وقتی به حامی مهاجر آمدم و با کارشناس صحبت کردم، همه استرس‌ها رفت و ما همان موقع قرارداد بستیم. 

جلسه مشاوره شما و نامزدتان جداگانه برگزار شد؟

نه. ما باهم آمدیم و پس از مشاوره هردو قرارداد بستیم. تمام کارها را باهم انجام دادیم. 

روند پرونده شما چقدر طول کشید؟

خیلی زود انجام شد. فکر می‌کنم یک یا دو ماه شد. من الان هم خوشحال هستم و هم ناراحت هستم. ناراحت هستم چون خیلی زود انجام شد و دلتنگ خانواده می‌شوم و خوشحال هستم چون خیلی زود ویزا دریافت کردم. 

تور همراهی وک برای شما مفید بود؟

بله. ما از تور انگشت نگاری کانادا حامی مهاجر استفاده کردیم چون اولین بار بود که به گرجستان می‌رفتیم. حیلی استرس داشتم و آنجا را نمی‌شناختم. هتل خیلی نزدیک بود، در بهترین خیابان بود، ترنسفرهای فرودگاهی خیلی به‌موقع می‌آمدند و کلا همه چیز عالی بود و من خیلی راضی بودم.

مراحل انگشت نگاری چطور بود؟

من از دو روز قبل رفتم زیرا نگران بودم که ممکن است پرواز تاخیر داشته باشد. خیلی استرس داشتم ولی خداروشکر هیچ مشکلی نداشتیم. در آنجا سرساعت ما را صدا زدند و یک‌‎سری وسایل شخصی را در یک کمد قراردادیم و آن را قفل کردیم. سپس وقتی در مانیتور دیدیم که نوبت ما شده است، به بخش دیگری برای تکمیل یک فرم که شامل آدرس، اسم، تاریخ آن روز و ایمیل بود رفتیم. دوباره منتظر ماندیم تا وقتی صدا زدند و به بخش دیگری رفتیم که اثر انگشت ما را ثبت کردند و یک عکس نیز انداختند و هیچ سوالی پرسیده نشد. خیلی برای من جالب بود که من پرسیدم چقدر طول می‌کشد تا جواب ویزا را دریافت کنیم؟ و آن‌ها به من گفتند 3 هفته الی 2 ماه کاری کانادا زمان می‌برد. اما چجوری در عرض 15 روز ما ویزا دریافت کردیم؟

انگشت نگاری شما و نامزدتان در یک روز انجام شد؟

بله. یک ربع فاصله داشت. انگشت نگاری من ساعت 11:30 بود و برای نامزدم ساعت 11:45 بود. 

آیا از خدمات پیکاپ حامی مهاجر هم استفاده می‌کنید؟

قطعا. قطعا پیکاپ پاسپورت و تمام کارها را به حامی مهاجر می‌سپارم.

کارشناس شما در حامی مهاجر چه کسی بود؟

شخص خاصی را نمی‌توانم بگویم زیرا یک تیم بودند. همه زحمت کشیدند. برخی از کارمندان حامی مهاجر نیز گاهی با من تماس می‌گرفتند و از من می‌پرسیدند که مشکلی نیست؟ همه چیز خوب است؟ و من می‌گفتم نه مشکلی نیست و خوب هستم. فقط می‌خواهم این مدت بگذرد و واقعا هم زودتر از آن چیزی که فکر می‌کردم گذشت.

عملکرد پرسنل حامی مهاجر چطور بود؟

بی‌نظیر

توصیه شما به متقاضیان ویزای توریستی کانادا چیست؟

اصلا شک نکنید و هرچه زودتر بروید به این قانون جدید کانادا (قانون اپن ورک پرمیت کانادا) برسید. اصلا این موقعیت را از دست ندهید.

حامی مهاجر را به دیگران معرفی می‌کنید؟

بله. من خیلی زودتر حامی مهاجر را معرفی کردم. خیلی مطمئن بودم و اصلا منتظر نماندم و به یک خانواده سه نفره که می‌خواستند برای کانادا اقدام کنند، دوست صمیمی خودم که همراه با همسر و برادرش برای آمریکا می‌خواستند اقدام کنند و خواهر خودم معرفی کردم. پرونده بعدی هم قطعا مادرم است. همه را می‌خواهم ببرم.

حامی مهاجر در یک جمله

عاشقتونم. واقعا عاشقتونم فقط همین.

هر صحبتی با کارشناس پرونده خودتان دارید بفرمایید

واقعا از شما ممنونم که برادرانه ما را حمایت کردید، راهنمایی کردید و باعث شدید که ما یک مسیر خیلی بزرگی که آرزوی هردوی ما بود را طی کنیم. یک دنیا از شما ممنونم و نمیدانم چی باید بگویم و فقط می‌توانم بگویم مرسی.
 

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 2 | کل دیدگاه های تایید شده: 0