20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

انگشت نگاری کانادا از مدارک مورد نیاز تا هزینه

تور انگشت نگاری کانادا + نمونه نامه بیومتریک کانادا

می‌دانید که کشور کانادا در ایران سفارت ندارد؟ حتی برای انگشت‌نگاری نیز باید به کشورهای همجوار مانند ترکیه، ارمنستان، امارات، عراق، عمان، آذربایجان و ... مراجعه کنید. چرا؟ چون کشور کانادا در ایران دفتر VAC هم ندارد. شاید بپرسید دفتر VAC چیست؟ دفاتر VAC جایی هستند که تمامی اطلاعات بیومتریک شما را ثبت می‌کنند و اطلاعات بیومتریک شامل اثر انگشت و گرفتن عکس می‌شود. بنابراین اگر در فرایند مهاجرت به این کشور در مرحله بیومتریک کانادا یا انگشت نگاری کانادا قرار دارید و برای انجام این اقدامات بایستی به سفارت کانادا مراجعه حضوری داشته باشید، بهتر است آنچه در این مقاله آمده است را خوب به خاطر بسپارید!

قبل از شروع مطالعه مطلب پیش‌رو لازم است بدانید که تورهای انگشت نگاری کانادا به صورت تخصصی برای انجام مرحله ثبت اطلاعات بیومتریک در دفاتر VAC کانادا طراحی شده‌اند و دارای ویژگی‌های مهمی همچون ارائه خدمات ترنسفر و همراهی کامل، انعطاف پذیر بودن برنامه سفر، یک روزه بودن تور و ... هستند و برای انجام کارهای شما بسیار مناسب‌تر از تورهای تفریحی هستند.

انگشت نگاری کانادا

همانطور که در ابتدای مقاله به آن اشاره کردیم، یکی از مراحل اداری درخواست ویزای کانادا، مرحله انگشت نگاری در دفاتر VAC کاناداست که در نزد عموم مردم به انگشت نگاری کانادا یا مرحله بیومتریک کانادا معروف است. حالا بیومتریک کانادا چیست؟

اگر مراحل آنلاین تشکیل پرونده برای اخذ ویزای کانادا را انجام داده‌اید، حتما می‌دانید که باید نسبت به دریافت نوبت از دفاتر VAC کانادا اقدام کنید و سپس با مراجعه به این دفاتر، انگشت نگاری شده و عکس شما در سیستم ثبت شود. بدون انجام مرحله بیومتریک کانادا، فرآیند اداری بررسی درخواست ویزا شروع نمی‌شود و اگر در زمان تعیین شده برای اینکار اقدام نکنید، به این معناست که از دریافت ویزای کانادا منصرف شده‌اید.

چرا از تور انگشت نگاری کانادا استفاده کنیم؟

کشور کانادا در ایران سفارت ندارد و برای انجام مرحله انگشت نگاری و ثبت اطلاعات بیومتریک کانادا باید به یک کشور خارجی سفر کنید. به همین دلیل انجام یک کار اداری ساده که با مدیریت مناسب بیشتر از یک روز طول نمی‌کشد، به دلیل اینکه باید در یک کشور خارجی انجام شود، به یک دغدغه بزرگ برای متقاضیان ویزای کانادا تبدیل شده و آن را به کاری سخت تبدیل کرده است.

هزینه‌ها را نادیده نگیرید! هر فرد باید 85 دلار کانادا برای انگشت‌نگاری بپردازد. اگر هم بخواهید به‌صورت خانوادگی سفر کنید که باید 170 دلار بپردازید. در کنار همه این موارد باید هزینه بلیط هواپیما، رزرو محل اقامت، حمل‌ونقل را نیز در نظر بگیرید. استرس انجام به‌موقع مراحل اداری نیز مزید بر علت می‌شود که این سفر را برایتان سخت‌تر کند. پس چه باید کرد؟ در ادامه مطلب راه حل آن را به شما معرفی می‌کنیم.

مدارک لازم برای انگشت نگاری کانادا

در زمان مراجعه به دفتر VAC کانادا این چند مدرکی که در تصویر زیر آمده است را به‌هیچ عنوان فراموش نکنید. گفتنی‌ست که در میان مدارک لازم برای انگشت نگاری سفارت کانادا نامه انگشت‌نگاری کانادا وجود دارد که به آن Biometric Instruction Letter می‌گویند. این مدرک پس از سابمیت پرونده‌ و ظرف مدت 24 تا 48 ساعت در پروفایل ویزا قرار می‌گیرد. همچنین نامه رزرو انگشت‌نگاری یا همان Appointment Letter نیز یکی دیگر از مهمترین مدارک مورد نیاز برای انگشت نگاری سفارت کانادا است که درست بعد از رزرو وقت برایتان صادر خواهد شد. در تصویر زیر مدارک لازم برای سفارت کانادا را ذکر کرده‌ایم.

مدارک انگشت نگاری کانادا

مدت زمان صدور ویزای کانادا بعد از انگشت نگاری

هیچکس نمی‌تواند به‌طور قطع و یقیم به شما بگوید که جواب ویزای کانادا بعد از انگشت نگاری چه زمانی می‌آید. چون به‌صورت رندوم پرونده‌ها بررسی می‌شود و برای هر نوع ویزایی فرایند اداری متفاوتی وجود دارد. معمولا مدت زمان جواب سفارت کانادا بعد از انگشت نگاری بین یک روز تا چند ماه است. همچنین در سایت اداره مهاجرت کانادا در بازه‌های زمانی متفاوت، مدت زمان‌های مختلفی برای بررسی پرونده‌های ویزا اطلاع‌رسانی می‌شود که می‌توان گفت که همیشه بررسی پرونده‌ها طبق تاریخ‌های اعلامی پیش نمی‌رود. جدول زیر مدت زمان انتظار بعد از انگشت نگاری کانادا را به ترتیب نوع ویزا نشان داده است.

نوع ویزای کانادا

میانگین مدت زمان صدور ویزا بعد از انگشت‌نگاری

ویزای توریستی 

94 روز

ویزای تحصیلی 

10 هفته

ویزای کاری

21 هفته

سوپر ویزا

158 روز

همانطور که در جدول بالا می‌بینید، مدت زمان صدور ویزای توریستی کانادا بعد از انگشت نگاری تقریبا 94 روز و جواب ویزای تحصیلی کانادا بعد از انگشت نگاری 10 هفته است. اما باز هم بستگی به نوع پرونده و زمان درخواست ویزا دارد.

نکته: پیگیری ویزای کانادا بعد از انگشت نگاری می‌تواند از طریق سایت اداره مهاجرت کانادا و در قسمت check full application status انجام گیرد.

مراحل بعد از انگشت‌نگاری سفارت کانادا چیست؟

پس از انجام مراحل انگشت نگاری سفارت کانادا، اطلاعات شما در پورتال ویزا به ثبت رسیده و از این زمان به‌ بعد اداره مهاجرت کانادا فرایند بررسی پرونده‌تان را آغاز می‌کند. 

شما چه وظیفه‌ای در مراحل بعد از بیومتریک کانادا برعهده دارید؟

فقط در نظر داشته باشید در مراحل بعد از انگشت نگاری کانادا اداره مهاجرت، نامه Pass Request Letter را ارسال خواهد کرد که در این نامه از شما درخواست شده است که پاسپورت خود را برای درج برچسب ویزا به یکی از مراکز VAC سفارت کانادا ارسال کنید که به این مرحله پیکاپ پاسپورت می‌گویند. اگر نمی‌دانید این مرحله را چطور انجام دهید، حامی مهاجر اینجا در خدمت شماست. نگران نباشید!

علت طولانی شدن صدور ویزای کانادا

به‌طور کلی عواملی که مدت زمان جواب ویزای کانادا بعد از انگشت نگاری را تحت تاثیر قرار می‌دهد، شامل موارد زیر می‌شود:

دلایل طولانی شدن صدور ویزای کانادا بعد از انگشت نگاری

تور انگشت نگاری سفارت کانادا

در قسمت قبل توضیح دادیم که اگر بخواهید شخصا فرایند انگشت‌نگاری را انجام دهید، باید هزینه و زمانی که برای برنامه‌ریزی سفر صرف می‌کنید را در نظر بگیرید و به همه این موارد نیز استرس و نگرانی ناشی از مدیریت زمان را اضافه کنید. حالا برای سوال چه باید کردی که در ابتدای مقاله مطرح کردیم یک جواب داریم و آن تور سفارتی حامی مهاجر است. ما تور اختصاصی انگشت‌نگاری کانادا برایتان طراحی می‌کنیم و صفر تا صد سفرتان را بر عهده می‌گیریم. همه‌چیز را در نظر گرفته‌ایم و نیازی به نگرانی نیست!

تور سفارتی حامی مهاجر

مزیت تور انگشت نگاری کانادا به تور عادی

در هنگام توضیح مزایای تور انگشت نگاری کانادا، اولین سوال این است که چرا به جای تور تفریحی از تور انگشت‌نگاری استفاده کنم؟ ویژگی‌های مهم این تور چیست؟ در ادامه چند دلیل قانع‌کننده و مهم برای استفاده از تور انگشت نگاری کانادا بیان می‌کنیم تا شما را در تصمیم‌گیری بهتر کمک کند.

خدمات همراهی بیومتریک کانادا

داشتن یک آشنای مطمئن و کاربلد در همه جا باعث دلگرمی است، به خصوص وقتی که برای انجام کار اداری و کنسولی به یک کشور خارجی سفر کرده باشید. ارائه خدمات همراهی مهم‌ترین مزیت تور سفارت نسبت به تور تفریحی محسوب می‌شود.

احتمالا هیچ تور مسافرتی را سراغ ندارید که برای سفر یک روزه، تورلیدر خود را در اختیار شما قرار دهد، اما در تور انگشت نگاری یک همراه کنار شماست. این همراه شما را از فرودگاه به هتل می‌رساند، از هتل به دفتر وک کانادا می‌برد و از آنجا دوباره به هتل بازمی‌گرداند. در هر جا هر مشکلی داشتید، می‌توانید به همراه خود بگویید و او با تجربه بالای خود آن را حل کرده و به شما کمک می‌کند.

در یک سفر خارجی برای انجام کار سفارتی چه چیزی دلنشین‌تر از یک همراه با تجربه و مسلط به فرهنگ و زبان آن کشور خارجی است؟

گرفتن وقت انگشت نگاری کانادا

در حال حاضر از کدام کشور وقت انگشت نگاری کانادا بگیرم؟ نحوه گرفتن وقت انگشت نگاری کانادا چگونه است؟ این سوالی است که احتمالا بعد از تشکیل پرونده ویزای کانادا از خود پرسیده‌اید. هنگامی که از خدمات تور انگشت نگاری کانادا استفاده کنید، کارشناسان مجرب حامی مهاجر با توجه به شرایط زمانی از مناسب‌ترین کشور برای شما وقت فوری انگشت نگاری دریافت می‌کنند.

در فرآیند تور انگشت نگاری، به این موضوع توجه می‌شود که در حال حاضر با سفر به کدام کشور در وقت و هزینه شما صرفه جویی می‌شود. همچنین بهترین مراکز انگشت نگاری کانادا کدام هستند؟

گرفتن وقت انگشت نگاری سفارت کانادا

برگزاری تور یک روزه انگشت نگاری کانادا

ثبت اطلاعات بیومتریک در دفاتر وک کانادا، کاری است که یک روز بیشتر زمان نمی‌برد. تور انگشت نگاری کانادا برای نیاز شما طراحی شده است و برنامه سفر شما کاملا انعطاف پذیر است. این تور معمولا یک روزه است، ولی هر مشکلی در زمانبندی سفر شما به وجود بیاید، کارشناسان حامی مهاجر آمادگی این را دارند که برنامه هتل و پروازهای شما را تغییر دهند.

پشتیبانی 24 ساعته در انگشت نگاری ویزای کانادا

اگر از تور انگشت نگاری کانادا استفاده می‌کنید باید بدانید که از پشتیبانی 24 ساعته و آنکال بهره‌مند خواهید شد. مهم نیست در چه ساعتی به مشکل می‌خورید، مهم نیست روز تعطیل باشد یا غیر تعطیل! هرگاه که در برنامه سفر خود دچار مشکل شدید، می‌توانید با پشتیبان سفر خود ارتباط برقرار کنید و مشکل شما حل خواهد شد.

پشتیبانی 24 ساعته در انگشت نگاری ویزای کانادا

رزرو هتل‌ مناسب برای مراجعه به مراکز VAC کانادا

در این تور هتل هایی برای شما انتخاب می‌شود که علاوه بر داشتن کیفیت اقامت، دسترسی مناسبی نیز به سفارت و مراکز مدیکال آمریکا داشته باشند.

خدمات حامی مهاجر برای تور انگشت نگاری کانادا

تور انگشت نگاری حامی مهاجر تمامی خدماتی که در قسمت قبل شرح داده‌ایم را در بر می‌گیرد. از گرفتن وقت انگشت‌نگاری گرفته تا برنامه‌ریزی سفر و هر آنچه که برای یک سفر سفارتی مهم لازم است. تصویر زیر به‌طور کامل این خدمات را شرح داده است:

تور انگشت نگاری حامی مهاجر

هزینه انگشت نگاری کانادا

همانطور که در بخش‌های بالا خواندید، تور انگشت‌نگاری ویژگی‌های اختصاصی برای متقاضیان ویزای کانادا دارد. بنابراین شاید این تور ارزان‌ترین تور ممکن نباشد، اما مطمئن باشید بهترین تور برای انجام کارهای ویزای شماست!

هزینه تور انگشت نگاری کانادا با توجه به نوع خدمات و زمان دریافت آن متفاوت است. بهتر است برای اطلاع از به روزترین اطلاعات درباره قیمت تور سفارت آمریکا با شماره 02148406 تماس بگیرید.

دفاتر انگشت نگاری برای ویزای کانادا

حامی مهاجر با افتخار اعلام می‌کند که امکان برگزاری و اجرای تور انگشت نگاری کانادا را در ابوظبی، دبی، آنکارا، استانبول، ایروان، اربیل، باکو، عمان، گرجستان و سایر کشورهای جهان را دارد. انتخاب دفتر VAC مناسب، بسته به زمان سفر و شرایط شخصی شما دارد.

در این بخش فقط به بررسی چند دفتر وک مناسب ایرانیان برای انجام مراحل بیومتریک ویزای کانادا می‌پردازیم، ولی توصیه می‌کنیم که برای انتخاب VAC مناسب، از مشاوره رایگان کارشناسان حامی مهاجر استفاده کنید.

تور انگشت نگاری کانادا در ترکیه

سفر ایرانیان به ترکیه بدون داشتن ویزا و صرفا با داشتن پاسپورت امکان‌پذیر است. از دیگر ویژگی‌های خوب کشور ترکیه، تعداد زیاد پروازها به مقصد این کشور و امکان سفر به این کشور از طریق زمینی و تعداد بالای هتل‌ها و محل‌های اقامتی در این کشور است.

شما می‌توانید انگشت‌نگاری سفارت کانادا را در دفاتر VAC کانادا واقع در دو شهر استانبول و آنکارا انجام دهید. البته شهر استانبول ترکیه به لحاظ توریستی بودن از پایتخت این کشور یعنی آنکارا بهتر و بزرگتر است. دو فرودگاه بین‌المللی بزرگ و تعداد زیادی هتل‌ دارد. همچنین مردم این شهر به زبان انگلیسی آشناتر هستند. اما از جمله معایب این شهر نسبت به آنکارا، می‌توان به شلوغ بودن خیابان‌ها و گران‌تر بودن آن نسبت به آنکارا اشاره کرد.

بیشتر بخوانید: وقت سفارت کانادا در استانبول

تور انگشت نگاری کانادا در استانبول
شهر آنکارا پایتخت کشور ترکیه است، در فاصله نزدیک‌تری نسبت به کشور ایران قرار دارد و نسبت به استانبول، ارزان‌تر و خلوت‌تر است. در ضمن به دلیل پایتخت بودن، کارهای اداری در آن روان‌تر از سایر شهرهای ترکیه صورت می‌پذیرد. اما در کنار این مزیت‌ها به دلیل توریستی نبودن این شهر شاید تعداد پروازها به مقصد آنکارا محدود باشد و تعداد هتل‌های این شهر نسبت به استانبول کمتر است.

تور انگشت نگاری کانادا در عراق

کشور عراق نیز یکی از مقاصدی است که متقاضیان دریافت ویزای کانادا می‌توانند به آن سفر کنند. البته توجه داشته باشید که برای پیش بردن کارهای ویزا در عراق، باید به سفارت کانادا در اربیل مراجعه کنید. اربیل شهری در اقلیم کردستان عراق است و در همسایگی غربی ایران قرار دارد. از مزایای رفتن به اربیل، نزدیکی فاصله این شهر تا ایران است و از معایب آن می‌توان به کم بودن پروازهای مستقیم از ایران به اربیل اشاره کرد.

انگشت نگاری ویزای کانادا در عراق

دفتر سفارت کانادا در اربیل عراق، یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 8:30 تا 16:30 فعالیت دارد. همچنین آدرس و ساعت کار دفتر وک کانادا در اربیل – عراق را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه‌بر این، لینک مسیریابی سفارت کانادا در اربیل را برایتان قرار داده‌ایم.

Canada Visa Application Centre, Ground Floor, Ster Tower, Gulan Street, Erbil, Iraq

آدرس دفتر VAC اربیل

مسیریابی دفتر VAC اربیل (کلیک کنید)

لینک مسیریابی با گوگل

یکشنبه تا پنجشنبه – 08:30 الی 16:30

ساعات کاری دفتر VAC اربیل

+964662446760

تلفن

تور انگشت نگاری کانادا در عمان

سفارت کانادا در عمان نیز گزینه دیگری برای متقاضیان ویزای کانادا است. فاصله نزدیک عمان تا ایران، عدم نیاز به ویزا برای سفر به عمان و وجود تعداد زیاد پروازهای مستقیم از ایران به عمان، از جمله ویژگی‌های خوب برای سفر به عمان است. هزینه زیاد سفر نیز از معایب سفر به این کشور به حساب می‌آید.

انگشت نگاری ویزای کانادا در عمان

آدرس و ساعت کار دفتر وک کانادا در مسقط – عمان را نشان می‌دهد. همچنین همه اطلاعات مربوط به مسیریابی سفارت کانادا در عمان طی یک لینک در دسترس است.

Canada Visa Application Centre, Panorama Mall, 1st Floor, Gubrah Street, Muscat, Sultanate of Oman

آدرس دفتر VAC مسقط عمان

مسیریابی دفتر VAC مسقط عمان (کلیک کنید)

لینک مسیریابی با گوگل

یکشنبه تا پنجشنبه – 09:00 الی 17:00

ساعات کاری دفتر VAC مسقط عمان

+96824667727

تلفن

تور انگشت نگاری کانادا در ارمنستان

ارمنستان همسایه شمالی کشور ایران است و کشور کوچکی محسوب می‌شود. برای انجام کارهای ویزا باید به پایتخت آن یعنی ایروان مراجعه کرد. بنابراین ایرانیان می‌توانند به منظور انجام بیومتریک کانادا به دفتر وک سفارت کانادا در ایروان مراجعه کنند.

با توجه به کوچک بودن کشور ارمنستان، کیفیت خدمت رسانی کنسولی کانادا و دفاتر وک کانادا، نسبت به ترکیه و امارات پایین‌تر است. همچنین باید به تعداد کمتر پروازها به سمت ایروان و کم بودن تعداد هتل‌ها و مکان‌های اقامتی در این شهر نیز اشاره کرد؛ اما از مزیت‌های انگشت نگاری کانادا در ایروان می‌توان به این موضوع اشاره کرد که سفر به ارمنستان احتیاج به ویزا ندارد و هزینه‌ها در این کشور پایین‌تر است.

انگشت نگاری ویزای کانادا در ایروان ارمنستان

اگر می‌خواهید بدانید دفتر وک سفارت کانادا در ایروان کجاست و ساعت کاری آن چه زمانی است، به جدول زیر مراجعه کنید. ما آدرس و ساعت کار دفتر وک کانادا در ایروان – ارمنستان حتی لینک مسیریابی این دفتر را برایتان قرار داده‌ایم:

Canada Visa Application Centre VFS (GCC), 10 Vazgen Sargsyan street, Yerevan 0010, Armenia

آدرس دفتر VAC ایروان

مسیریابی دفتر VAC ایروان (کلیک کنید)

لینک مسیریابی با گوگل

دوشنبه تا جمعه – 08:30 الی 17:00

ساعات کاری دفتر VAC ایروان

374 10 545692

تلفن

تور انگشت نگاری کانادا در ابوظبی

سفارت و دفاتر وک کانادا در کشور امارات همانند کشور ترکیه بزرگ و خلوت هستند و روال کار اداری شما در آن‌ها به خوبی پیش خواهد رفت. امارات همسایه جنوبی ایران است و برای کسانی که در جنوب ایران زندگی می‌کنند، مقصد نزدیک‌تری خواهد بود. کشور کانادا در دو امیرنشین ابوظبی و دبی دفتر وک دارد.

انگشت نگاری ویزای کانادا در دبی

امیرنشین ابوظبی پایتخت سیاسی کشور امارات محسوب می‌شود. از جمله مزایای انگشت نگاری کانادا در ابوظبی می‌توان به بزرگ بودن دفاتر وک کانادا در این شهر اشاره کرد که باعث خلوت بودن آن و سریع‌تر شدن پروسه بررسی درخواست ویزا می‌شود.

گفتنی است که سفر به ابوظبی نیاز به دریافت ویزا دارد و برای سفر به ابوظبی ابتدا باید به دبی بروید و سپس به صورت زمینی به ابوظبی سفر کنید. همین موضوع باعث می‌شود که سفر به دبی برای انجام مرحله بیومتریک کانادا منطقی‌تر باشد.

جدول زیر اطلاعات کاملی درباره دفاتر وک سفارت کانادا در ابوظبی را در اختیارتان قرار می‌دهد. این اطلاعات شامل آدرس و ساعت کار دفتر وک کانادا در ابوظبی – امارات است. 

Canada Visa Application Centre VFS (GCC) LLC, Level B2 (Lower Ground), The Mall, World Trade Centre, Khalifa Bin Zayed The 1st Street (Airport Road), Abu Dhabi, UAE

آدرس دفتر VAC ابوظبی

مسیریابی دفتر VAC ابوظبی (کلیک کنید)

لینک مسیریابی با گوگل

دوشنبه تا جمعه – 08:00 الی 16:00

ساعات کاری دفتر VAC ابوظبی

+971 4 2055881

تلفن

تور انگشت نگاری کانادا در دبی

دبی یک شهر تجاری و توریستی بسیار شناخته شده در امارات است که به داشتن آسمان خراش‌ها، هتل‌ها و فرودگاه‌های بسیار بزرگ معروف است، به همین دلیل یافتن پرواز برای دبی و اقامت در آن کار سختی نخواهد بود.

از معایبی که برای انگشت نگاری کانادا در دبی می‌توان اشاره کرد این است که سفر به دبی احتیاج به اخذ ویزای توریستی دارد و تور سفارت کانادا دبی به دلیل بالا بودن هزینه‌های سفر و دریافت ویزا چندان به صرفه نخواهد بود.

ساعت کار دفتر وک سفارت کانادا در دبی را در جدول زیر آورده‌ایم. روزهای فعالیت این مرکز دوشنبه تا جمعه است. همچنین برای مسیریابی دقیق لینک آن را در جدول قرارداده‌ایم.

Canada Visa Application Centre Wafi Mall, 3rd Floor, Falcon, Phase 2 Umm Hurair 2 – Dubai – UAE

آدرس دفتر VAC دبی

مسیریابی دفتر VAC دبی (کلیک کنید)

لینک مسیریابی با گوگل

دوشنبه تا جمعه – 08:00 الی 16:00

ساعات کاری دفتر VAC دبی

+971 4 2055881

تلفن

تور انگشت نگاری کانادا در باکو

باکو ظرفیت توریستی کمتری نسبت به کشورهایی همچون ترکیه دارد، بنابراین هزینه تور سفارت کانادا در باکو گران‌تر تمام خواهد شد. به‌خصوص که در حال حاضر پروازهای مستقیم بسیار کم و گرانی از ایران به باکو وجود دارد و همین شرایط سفر را سخت‌تر می‌کند. 

انگشت نگاری ویزای کانادا در باکو

روزهای کاری هفته سفارت کانادا در باکو دوشنبه تا جمعه است. همچنین ساعت کاری آن از 8:30 صبح شروع می‌شود و تا ساعت 16:30 ادامه دارد. جدول زیر آدرس و ساعت کار دفتر وک کانادا در باکو – آذربایجان را نشان می‌دهد.

Canada Visa Application Centre, Izmir Street 23, AZ1065, Yasamal district, Baku, Azerbaijan

آدرس دفتر VAC باکو

مسیریابی دفتر VAC باکو (کلیک کنید)

لینک مسیریابی با گوگل

دوشنبه تا جمعه – 08:30 الی 16:30

ساعات کاری دفتر VAC باکو

+994 122100624

تلفن

 

سخن پایانی

همانطور که در این مقاله به آن اشاره کردیم، انجام کامل تمام مراحل درخواست ویزای کانادا به صورت آنلاین امکان‌پذیر نیست و شما باید به منظور ثبت اطلاعات بیومتریک خود به صورت حضوری به دفاتر وک کانادا مراجعه کنید.

از آنجا که کانادا در ایران سفارت خانه یا دفتر VAC ندارد، چاره‌ای جز رفتن به کشورهای همسایه و تکمیل مرحله بیومتریک ویزای کانادا نیست. بنابراین بهره گرفتن از خدمات تور سفارت کانادا برای کم کردن هزینه‌های سفر بسیار ضروری است.

اگر شما هم به دنبال یک تور مناسب برای انجام مرحله بیومتریک ویزای کانادا هستید. توصیه می‌کنیم که این مقاله را به صورت کامل بخوانید و یک تصمیم درست برای انجام کار خود بگیرید.

موسسه حامی مهاجر راه های مهاجرت به کانادا را پیش پایتان قرار می‌دهد و در این مسیر خدمات متنوعی همچون اخذ وقت فوری انگشت نگاری کانادا، برگزاری تور انگشت نگاری کانادا (با همراهی کامل) به شما ارائه می‌دهد. جهت دریافت مشاوره رایگان در این زمینه‌ با شماره 02148406 تماس بگیرید. پاسخگوی شما هستیم!

سوالات پرتکرار راجع‌به انگشت نگاری کانادا

در این قسمت به بخشی از سوالات پرتکراری که معمولا متقاضیان دریافت ویزای کانادا عموما مطرح می‌کنند، می‌پردازیم. این سوالات بیشتر درباره قوانین جدید انگشت‌نگاری کانادا و مراحل اداری آن است. سعی کرده‌ایم پاسخ‌هایی مختصر و مفید ارائه دهیم:

مزایای تور سفارتی حامی مهاجر چیست؟

دریافت وقت فوری انگشت نگاری از دفاتر وک سفارت کانادا در کشورهای مختلف، برگزاری تور انگشت‌نگاری کانادا در کشورهای آنکارا، استانبول، دبی، ابوظبی، ایروان، اربیل و باکو. ارائه خدمات ترنسفر فرودگاهی، ارائه خدمات پیکاپ ویزا یا پاسپورت.

آیا حامی مهاجر برای لبنان هم تور انگشت‌ نگاری دارد؟

کارشناسان حامی مهاجر در خدمات تور انگشت‌نگاری خود سعی می‌کنند بهترین مراکز انگشت نگاری کانادا را در کشورهای منطقه انتخاب کند. بنابراین هیچ محدودیتی در انتخاب کشور نیست و باتوجه به نوع پرونده و شرایط متقاضی انتخاب نهایی انجام می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما تماس بگیرید: 02148406

قانون جدید انگشت نگاری کانادا چیست؟

دولت کانادا در سال 2013 قانون انگشت‌نگاری در دفاتر وک سفارت کانادا را وضع کرد. پس از آن تغییرات جزئی در این قانون پدید آمد که از مهمترین آنها می‌توان به اعتبار 10 ساله یک مرحله انگشت‌نگاری اشاره کرد. یعنی با انجام انگشت‌نگاری به‌مدت 10 سال دیگر نیازی به انجام مجدد مراحل انگشت‌نگاری نخواهید داشت، مگر اینکه قصد دریافت اقامت دائم داشته باشید.

مراحل بعد از انگشت نگاری سفارت کانادا شامل چه مواردی است؟

پس از انجام تمامی مراحل انگشت‌نگاری و به جریان افتادن پرونده ویزای شما، اگر واجد شرایط دریافت ویزا باشید سفارت کانادا نامه Pass Request Letter را ارسال خواهد کرد که در این نامه از شما درخواست شده است که پاسپورت خود را برای درج برچسب ویزا به یکی از مراکز VAC سفارت ارسال کنید.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 2 | کل دیدگاه های تایید شده: 1
الهه سراقی
سلام میخواستم بپرسم هزینه تور سفارت کانادا جهت انگشت نگاری برای یک نفر خانم ( مادر بنده) چقدر میشه
کارشناس حامی مهاجر
<p>سلام. وقت بخیر. هزینه تور با توجه به کشور انتخابی، ایرلاین و نوع هتل محل اقامت متفاوت است. لطفا برای دریافت مشاوره رایگان تور انگشت نگاری کانادا با شماره 02149078 تماس بگیرید. همکاران ما در حامی مهاجر پاسخگوی شما هستند.</p>