تخفیف یلدایی مشاوره مهاجرت

تور سفارت کانادا: انگشت نگاری یا بیومتریک برای ویزا کانادا

چنانچه قصد دریافت انواع ویزای کانادا را داشته باشید، ملزم به گذراندن مرحله ای هستید که احراز مشخصات بیومتریک ( گرفتن عکس و انگشت نگاری ) نام دارد و عموما به آن مرحله بیومتریک سفارت کانادا یا انگشت نگاری سفارت کانادا می‌گویند. این مرحله باید پس از تشکیل پرونده آنلاین انجام شود و در طی آن متقاضی ویزاهای کانادا با دریافت نوبت از دفاتر وک کانادا ( VAC ) و مراجعه به آنجا انگشت نگاری شده و پس از ثبت عکس او در سیستم کار اداری ویزای او به پایان می‌رسد و باید منتظر نتیجه درخواست ویزای خود بماند.

از آنجا که کانادا در ایران دفتر VAC و سفارت ندارد، متقاضیان ویزای کانادا باید این کار را در یکی از کشورهای همسایه ایران همچون ترکیه، ارمنستان و یا امارات انجام دهند. از آنجا که حضور در کشور خارجی و انجام کار اداری سختی‌های خاص خود را دارد، لزوم استفاده از تور انگشت نگاری سفارت کانادا ضروری است و می‌توانید در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید. در این مقاله قصد داریم درباره تور انگشت نگاری دفاتر VAC کانادا در آنکارا و استانبول و خدمات موسسه حامی مهاجر در این زمینه توضیحات کاملی را به شما ارائه دهیم.

موسسه حامی مهاجر یک موسسه گردشگری و مهاجرتی معتبر است که با داشتن شرکت در ایران و ترکیه خدماتی همچون برگزاری تورهای ارزان انگشت نگاری دفاتر VAC کانادا در آنکارا و استانبول با ترنفسر فرودگاهی ، دریافت نوبت از دفاتر VAC کانادا ، اخذ پذیرش تحصیلی در کانادا ، اخذ اقامت دائم کانادا و ثبت شرکت در کانادا را ارائه می‌کند. در صورت نیاز به خدمات ما می‌توانید به وسیله شماره 02148406 با کارشناسان موسسه حامی مهاجر تماس حاصل فرمایید.

·        تور سفارت و انگشت نگاری انگلستان

·        تور سفارت و انگشت نگاری آمریکا

تور سفارت کانادا چیست ؟

همانطور که در ابتدای مقاله به آن اشاره کردیم، یکی از مراحل اداری درخواست ویزای کانادا، مرحله انگشت نگاری در دفاتر VAC کاناداست که در نزد عموم مردم به انگشت نگاری کانادا یا مرحله بیومتریک کانادا معروف است. افرادی که متقاضی دریافت هرگونه ویزای کانادا هستند باید پس از انجام مراحل آنلاین اخذ ویزای کانادا، نسبت به دریافت نوبت از دفاتر VAC کانادا اقدام نمایند و سپس با مراجعه به این دفاتر انگشت نگاری شده و عکس آن‌ها در سیستم ثبت شود. بدون انجام مرحله بیومتریک کانادا، فرآیند اداری بررسی درخواست ویزا شروع نخواهد شد و چنانچه فرد در زمان تعیین شده برای اینکار اقدام نکند، درخواست ویزای او باطل خواهد شد.

کشور کانادا در ایران سفارت ندارد، به همین دلیل متقاضیان ویزای کانادا باید به منظور انجام مرحله انگشت نگاری و ثبت اطلاعات بیومتریک کانادا باید به کشورهای خارجی همچون ترکیه، ارمنستان، امارات و ... مراجعه نمایند. انجام یک کار اداری ساده که با مدیریت مناسب یک روز بیشتر طول نمی‌کشد، به دلیل اینکه باید در یک کشور خارجی و غریب انجام شود، به یک دغدغه بزرگ برای متقاضیان ویزای کانادا تبدیل شده و آن را به کاری سخت تبدیل کرده است.

در همین راستا موسسات مهاجرتی برای کمک به متقاضیان ویزای کانادا اقدام به برقراری تور سفارت کانادا یا تور انگشت نگاری کانادا نموده‌اند. تورهای دو الی سه روزه ای که ماهیت تفریحی ندارند و صرفا هدفشان کمک به متقاضیان ویزا برای حضور در دفاتر VAC کانادا و انجام کار اداری آن‌هاست. در این تورها خدماتی همچون رزرو هتل و محل اقامت، خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما ، ترنسفر فرودگاهی یا همان جابجایی متقاضی از فرودگاه تا هتل محل اقامت و بالعکس و خدمات همراهی ارائه می‌شود. در ادامه قصد داریم انواع تورهای سفارت کانادا و خدمات حامی مهاجر در این زمینه را برای شما توضیح دهیم.

انگشت نگاری کانادا در ترکیه

همانطور که می‌دانید کشور ترکیه همسایه شمال غربی ایران است و روابط بسیار خوبی با کشور ایران دارد. به طوری که سفر ایرانیان به ترکیه بدون داشتن ویزا و صرفا با داشتن پاسپورت امکان‌پذیر است. از دیگر ویژگی‌های خوب کشور ترکیه، تعداد زیاد پروازها به مقصد این کشور و امکان سفر به این کشور از طریق زمینی و تعداد بالای هتل ها و محل های اقامتی در این کشور است. به همین دلیل یکی از بهترین انتخاب ها برای انجام مراحل بیومتریک کانادا کشور ترکیه است. شما می‌توانید انگشت نگاری سفارت کانادا را در دفاتر VAC کانادا واقع در دو شهر استانبول و آنکارا انجام دهید که در ادامه به معرفی مزیت‌های انجام بیومتریک کانادا در هر کدام از این دو شهر خواهیم پرداخت.

انگشت نگاری کانادا استانبول

شهر استانبول ترکیه به لحاظ توریستی بودن از پایتخت این کشور یعنی آنکارا بهتر و بزرگتر است. شهر استانبول دارای دو فرودگاه بین المللی بزرگ و تعداد هتل‌های زیاد است. به همین دلیل امکان یافتن پرواز برای این شهر زیاد است و برای یافتن محل اقامت تنوع بسیار زیادی وجود دارد. به دلیل ماهیت توریستی شهر استانبول مردم این شهر به زبان انگلیسی آشناتر هستند و ارتباط با آن‌ها ساده تر است.

از جمله معایب این شهر نسبت به آنکارا، می‌توان به شلوغ بودن خیابان‌های آن ، گران‌تر بودن استانبول و بیشتر بودن فاصله این شهر نسبت به ایران اشاره کرد. موسسه حامی مهاجر قادر است تا با کمترین هزینه برای متقاضیان ویزای کانادا، تور انگشت نگاری کانادا در استانبول ترکیه ترتیب دهد. از جمله مزیت های موسسه حامی مهاجر در زمینه تور سفارت کانادا ترکیه این است که علاوه بر رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما، حتی برای یک شب اقامت در هتل نیز خدمات ترنسفر فرودگاهی ارائه می‌کند.

متقاضیان می‌توانند با استفاده از خدمات تور سفارت کانادا موسسه حامی مهاجر، با کمترین هزینه و خیالی آسوده به استانبول ترکیه سفر کنند، در فرودگاه ترکیه ماشینی در انتظار آن‌ها خواهد بود و آنان را به هتل رزرو شده خواهد رساند. هزینه تاکسی‌های فرودگاهی در کشور ترکیه بسیار گران هستند و گاها تا 100 دلار نیز می‌رسند، به همین دلیل خدمات ترنسفر فرودگاهی در تورهای سفارت کانادا اهمیت ویژه ای دارند و باعث صرفه جویی بسیار زیاد در هزینه ها خواهند شد.

علاوه بر این موسسه حامی مهاجر در صورت تمایل مشتریان خدمات ویژه (VIP) همراهی نیز به آن‌ها ارائه خواهد داد، به این صورت که یک راننده متقاضی ویزا را برای انجام مراحل بیومتریک در شهر استانبول همراهی خواهد کرد و او را به مقاصد مورد نظر رسانده و پس از انجام مراحل اداری به هتل برمی‌گرداند. در صورت نیاز به استفاده از خدمات حامی مهاجر در زمینه تور انگشت نگاری کانادا در استانبول می‌توانید با شماره 02148406 تماس بگیرید.

آدرس و ساعت کار سفارت خانه کانادا در استانبول – ترکیه

34394 turkey/ levent 4 istanbul/ tefken tower/ 209 buyukdere caddesi/ Consulate General of Canada

آدرس

90-212-385-9700

تلفن

90-212-375-1000

فکس

یکشنبه تا جمعه – 08:30الی 12:30

ساعات کاری

 

انگشت نگاری کانادا آنکارا

شهر آنکارا پایتخت کشور ترکیه است، در فاصله نزدیک تری نسبت به کشور ایران قرار دارد و نسبت به استانبول شهر ارزان‌تر و خلوت تری است، در ضمن به دلیل پایتخت بودن این شهر، کارهای اداری در این شهر روان‌تر از سایر شهرهای ترکیه صورت می‌پذیرد، به طوری که دفاتر VAC کانادا در شهر آنکارا در دو نوبت صبح و عصر فعال هستند و برای مراجعه زمان بیشتری را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهند؛ اما در کنار این مزیت‌ها به دلیل توریستی نبودن این شهر شاید تعداد پروازها به مقصد آنکارا محدود باشد و تعداد هتل‌های این شهر نسبت به استانبول کمتر است.

موسسه حامی مهاجر قادر است تا با کمترین هزینه برای متقاضیان ویزای کانادا، تور انگشت نگاری کانادا در آنکارا ترکیه ترتیب دهد. از جمله مزیت های موسسه حامی مهاجر در زمینه تور سفارت کانادا ترکیه این است که علاوه بر رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما، حتی برای یک شب اقامت در هتل نیز خدمات ترنسفر فرودگاهی ارائه می‌کند.

علاوه بر این موسسه حامی مهاجر در صورت تمایل مشتریان خدمات ویژه (VIP) همراهی نیز به آن‌ها ارائه خواهد داد، به این صورت که یک راننده متقاضی ویزا را برای انجام مراحل بیومتریک در شهر آنکارا همراهی خواهد کرد و او را به مقاصد مورد نظر رسانده و پس از انجام مراحل اداری به هتل برمی‌گرداند. در صورت نیاز به استفاده از خدمات حامی مهاجر در زمینه تور انگشت نگاری کانادا در استانبول می‌توانید با شماره 02148406 تماس بگیرید.

 

آدرس و ساعت کار سفارت خانه کانادا در آنکارا – ترکیه

Turkey, CankayaAnkara ,CinnahCaddesi No: 5806690

آدرس

+90 (312) 409 27 00

تلفن

+90 (312) 409 27 00

فکس

دوشنبه تا پنج شنبه - 08:00 الی 12:00 و  12:30 الی 16:45 و جمعه - 8:00 تا 12:30

ساعات کاری

 

انگشت نگاری کانادا در ارمنستان

ارمنستان همسایه شمالی کشور ایران است و ایرانیان می‌توانند به منظور انجام بیومتریک کانادا به دفتر وک کانادا در ارمنستان مراجعه کنند. ارمنستان کشور کوچکی است و برای مراجعه به سفارت کانادا تنها می‌توان به پایتخت آن ایروان مراجعه کرد.

انگشت نگاری کانادا در ایروان

ارمنستان کشور کوچکی است، به همین دلیل کیفیت خدمت رسانی کنسولی کانادا و دفاتر وک کانادا، نسبت به ترکیه و امارات پایین‌تر است. همچنین باید به تعداد کمتر پروازها به سمت ایروان و کم بودن تعداد هتل‌ها و مکان‌های اقامتی در این شهر نیز اشاره کرد؛ اما از مزیت‌های انگشت نگاری کانادا در ایروان می‌توان به این موضوع اشاره کرد که سفر به ارمنستان احتیاج به ویزا ندارد.

توصیه می‌کنیم در انتخاب تور سفارت کانادا برای ارمنستان حتما به داشتن ترنسفر فرودگاهی دقت کنید، چرا که هزینه تاکسی‌های فرودگاهی ایروان نیز بسیار بالاست و در صورت نداشتن ترنسفر فرودگاهی، این سفر برای شما گران تمام خواهد شد.

آدرس و ساعت کار سفارت خانه کانادا در ایروان – ارمنستان

10 Vazgen Sargsian Street # 103-4 Yerevan

آدرس

(+374 10) 567990

تلفن

(+374 10) 567990

فکس

یک شنبه تا جمعه – 10 الی 14

ساعات کاری

 

انگشت نگاری کانادا در امارات

سفارت و دفاتر وک کانادا در کشور امارات همانند کشور ترکیه بزرگ و خلوت هستند و روال کار اداری شما در آن‌ها به خوبی پیش خواهد رفت. امارات همسایه جنوبی ایران است و برای کسانی که در جنوب ایران زندگی می‌کنند، مقصد نزدیک‌تری خواهد بود. کشور کانادا در دو امیرنشین ابوظبی و دوبی دفتر وک دارد.   

انگشت نگاری کانادا در ابوظبی

امیرنشین ابوظبی پایتخت سیاسی کشور امارات محسوب می‌شود. از جمله مزایای انگشت نگاری کانادا در ابوظبی می‌توان به بزرگ بودن دفاتر وک کانادا در این شهر اشاره کرد که باعث خلوت بودن آن و سریع‌تر شدن پروسه بررسی درخواست ویزا می‌شود. گفتنی است که سفر به ابوظبی نیاز به دریافت ویزا دارد و در حال حاضر دریافت ویزا برای ابوظبی به سختی صورت می‌پذیرد و این یکی از معایب بزرگ انگشت نگاری کانادا در ابوظبی است.

آدرس و ساعت کار سفارت خانه کانادا در ابوظبی – امارات

United Arab Emirates, Abu Dhabi, 9th Floor, West Tower, Abu Dhabi Trade Towers (Abu Dhabi Mall)

آدرس

971 (2) 694-0300

تلفن

971 (2) 694-0399

فکس

یکشنبه تا پنجشنبه – 08:00 الی 12:00 و 13:00 الی 15:00

ساعات کاری

انگشت نگاری کانادا در دبی

دوبی یک شهر تجاری و توریستی بسیار شناخته شده در امارات است که به داشتن آسمان خراش‌ها، هتل ها و فرودگاه های بسیار بزرگ معروف است، به همین دلیل یافتن پرواز برای دوبی و اقامت در آن کار سختی نخواهد بود. از معایبی که برای انگشت نگاری کانادا در دبی می‌توان اشاره کرد این است که سفر به دوبی احتیاج به اخذ ویزا دارد و تور سفارت کانادای دوبی به دلیل بالا بودن هزینه های سفر و دریافت ویزا چندان به صرفه نخواهد بود. بنابراین در صورتی که دبی را برای انجام بیومتریک کانادا انتخاب کردید، حتما هزینه های سفر و تردد در آن را بررسی کنید.

سفارت خانه کانادا در دبی – امارات

UAE-Dubai-Umm Hurair 2, Phase 2, Falcon, 3rd Floor, Canada Visa Application Centre Wafi Mall

آدرس

71 (4) 404-8444

تلفن

971 (4) 404-8556

فکس

یکشنبه تا پنجشنبه – 08:00 الی 12:00 و 13:00 الی 15:00

ساعات کاری

 

انگشت نگاری کانادا در باکو

کشور آذربایجان همسایه شمالی ایران و شهر باکو پایتخت آن است. از مزایای انجام بیومتریک کانادا در باکو این است که شهر باکو به ایران بسیار نزدیک است و از طریق هوایی و حتی زمینی رفتن به آن وجود دارد، همچنین سفر به باکو نیازی به اخذ ویزا ندارد.

 از معایب انگشت نگاری در باکو می‌توان به این موضوع اشاره کرد که آذربایجان کشور کوچکی است و سفارت کانادا و دفتر VAC این کشور در باکو به تناسب این کشور کوچک هستند و ممکن است فرآیند بررسی درخواست ویزای شما در آن‌ها مدت زمانی بیشتری به طول بیانجامد. همچنین باکو ظرفیت توریستی کمتری نسبت به کشورهایی همچون ترکیه دارد، بنابراین هزینه تور سفارت کانادا برای باکو گران‌تر تمام خواهد شد.

خدمات تور سفارت کانادا موسسه حامی مهاجر

  • دریافت نوبت از سفارت و دفاتر وک کانادا در کمترین زمان (حتی یک روزه)
  • ارائه ارزان‌ترین تورهای انگشت نگاری سفارت کانادا
  • ارائه خدمات ترنسفر فرودگاهی ( حتی با یک شب اقامت )
  • ارائه خدمات همراهی VIP : در اختیار قرار دادن یک راننده برای جابجایی متقاضی ویزا از هتل به دفاتر وک کانادا و بالعکس.
  • ارائه خدمات پیکاپ ویزا

خدمات پیکاپ ویزا چیست ؟

پس از انجام مراحل بیومتریک ویزای کانادا باید منتظر بررسی درخواست ویزا و اعلام نتیجه آن باشید. بدیهی است که نمی‌توانید در تمام طول مدت بررسی درخواست ویزا در یک کشور خارجی اقامت داشته باشید، بنابراین در صورتی که با درخواست ویزای شما موافقت شود، شما باید برای الصاق ویزا به پاسپورت یکبار دیگر به آن کشور خارجی مراجعه نمایید و این موضوع باعث افزایش هزینه های شما خواهد شد.

برای جلوگیری از سفر دوباره برای الصاق ویزای کانادا به پاسپورت می‌توان از خدمات پیکاپ پاسپورت یا خدمات پیکاپ ویزای موسسات مهاجرتی معتبر استفاده کرد. در پیکاپ پاسپورت شما به یک موسسه مهاجرتی معتبر وکالت می‌دهید که پاسپورت شما را با خود به یک کشور خارجی ببرد و ویزا را به آن الصاق نماید.

در صورت نیاز به خدمات پیکاپ ویزا موسسه حامی مهاجر می‌توانید با شماره 02148406  تماس حاصل کنید.

 

سخن پایانی

همانطور که در این مقاله به آن اشاره کردیم، انجام کامل تمام مراحل درخواست ویزای کانادا به صورت آنلاین امکان‌پذیر نیست و شما باید به منظور ثبت اطلاعات بیومتریک خود به صورت حضوری به دفاتر وک کانادا مراجعه کنید. از آنجا که کانادا در ایران سفارت خانه یا دفتر VAC ندارد، چاره ای جز رفتن به کشورهای همسایه و تکمیل مرحله بیومتریک ویزای کانادا نیست. بنابراین بهره گرفتن از خدمات تور سفارت کانادا برای کم کردن هزینه های سفر بسیار ضروری است.

توصیه می‌کنیم که برای انتخاب تورهای انگشت نگاری سفارت کانادا، ضمن توجه به میزان هزینه تور و کیفیت خدمات، حتما به اعتبار موسسه مهاجرتی ارائه دهنده تور توجه کنید. موسساتی ثبت نشده و موسساتی که در ایران دفتر ندارند، در صورت بروز هرگونه مشکل پاسخگوی شما نخواهند بود و امکان پیگیری و شکایت از آن‌ها به سختی صورت خواهد پذیرفت.

موسسه حامی مهاجر یک موسسه گردشگری و مهاجرتی معتبر است که با داشتن شرکت در ایران و ترکیه خدماتی همچون برگزاری تورهای ارزان انگشت نگاری دفاتر VAC کانادا در آنکارا و استانبول با ترنفسر فرودگاهی ، دریافت نوبت از دفاتر VAC کانادا ، اخذ پذیرش تحصیلی در کانادا ، اخذ اقامت دائم کانادا و ثبت شرکت در کانادا را ارائه می‌کند. در صورت نیاز به خدمات ما می‌توانید به وسیله شماره 02148406 با کارشناسان موسسه حامی مهاجر تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0