20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

تور سفارت کانادا: انگشت نگاری یا بیومتریک برای ویزا

تور سفارت کانادا: انگشت نگاری یا بیومتریک برای ویزا - حامی مهاجر

اگر مراحل ابتدایی اخذ ویزای کانادا را گذرانده باشید، حتما می‌دانید که برای شروع رسیدگی به پرونده باید به یکی از دفاتر وک کانادا ( VAC ) مراجعه کنید و اطلاعات بیومتریک شما توسط این دفاتر ثبت شود. ثبت اطلاعات بیومتریک نیز شامل اثر انگشت نگاری و گرفتن عکس است که به آن مرحله بیومتریک سفارت کانادا یا انگشت نگاری سفارت کانادا نیز گفته می‌شود.

کانادا در ایران دفتر VAC و سفارت ندارد، بنابراین متقاضیان ویزای کانادا باید برای انجام مرحله انگشت نگاری ویزای کانادا به یک کشور خارجی همچون ترکیه، ارمنستان ، امارات، عراق، عمان، آذربایجان و... سفر کنند. بهترین گزینه برای این سفر کوتاه و مهم، استفاده از تور انگشت نگاری کانادا است.

تورهای انگشت نگاری کانادا به صورت تخصصی برای انجام مرحله ثبت اطلاعات بیومتریک در دفاتر VAC کانادا طراحی شده‌اند و دارای ویژگی‌های مهمی همچون ارائه خدمات ترنسفر و همراهی کامل، انعطاف پذیر بودن برنامه سفر، یک روزه بودن تور و ... هستند و برای انجام کارهای شما بسیار مناسب‌تر از تورهای تفریحی هستند.

در این مطلب توضیح می‌دهیم که تور انگشت نگاری کانادا چیست و چه مزیت هایی نسبت به تور عادی دارد. اگر مراحل اولیه اخذ ویزای کانادا را انجام داده و فقط به فکر یک سفر خارجی کوتاه و بدون استرس برای انجام مرحله بیومتریک ویزای کانادا هستید، پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مقاله همراه حامی مهاجر باشید.

موسسه حامی مهاجر دارای خدمات متنوعی همچون اخذ وقت فوری انگشت نگاری کانادا، برگزاری تور انگشت نگاری کانادا با همراهی کامل (در همه کشورها)، دریافت وقت فوری سفارت آمریکا، برگزاری تورهای سفارتی آمریکا، خدمات پیکاپ ویزا یا پاسپورت، دریافت وقت مدیکال آمریکا و اخذ ویزای توریستی است. جهت اطلاع از نحوه ارائه خدمات و هزینه آن‌ها با شماره 02148406 تماس بگیرید. پاسخگوی شما هستیم!

تور انگشت نگاری سفارت کانادا چیست؟

همانطور که در ابتدای مقاله به آن اشاره کردیم، یکی از مراحل اداری درخواست ویزای کانادا، مرحله انگشت نگاری در دفاتر VAC کاناداست که در نزد عموم مردم به انگشت نگاری کانادا یا مرحله بیومتریک کانادا معروف است.

اگر مراحل آنلاین تشکیل پرونده ویزای کانادا را انجام داده‌اید، حتما می‌دانید که باید نسبت به دریافت نوبت از دفاتر VAC کانادا اقدام کنید و سپس با مراجعه به این دفاتر انگشت نگاری شده و عکس شما در سیستم ثبت شود. بدون انجام مرحله بیومتریک کانادا، فرآیند اداری بررسی درخواست ویزا شروع نمی‌شود و اگر در زمان تعیین شده برای اینکار اقدام نکنید، به این معناست که از دریافت ویزای کانادا منصرف شده‌اید.

کشور کانادا در ایران سفارت ندارد و برای انجام مرحله انگشت نگاری و ثبت اطلاعات بیومتریک کانادا باید به یک کشور خارجی سفر کنید. به همین دلیل انجام یک کار اداری ساده که با مدیریت مناسب بیشتر از یک روز طول نمی‌کشد، به دلیل اینکه باید در یک کشور خارجی انجام شود، به یک دغدغه بزرگ برای متقاضیان ویزای کانادا تبدیل شده و آن را به کاری سخت تبدیل کرده است.

به همین دلیل کارشناسان موسسه مهاجرتی حامی مهاجر با درک این مشکل و برای کمک به متقاضیان ویزای کانادا اقدام به طراحی تور اختصاصی انگشت نگاری کانادا نمودند. تورهای یک الی دو روزه ای که ماهیت تفریحی ندارند و صرفا هدفشان کمک به متقاضیان ویزا برای حضور در دفاتر VAC کانادا و انجام کار اداری آن‌هاست و با افتخار باید اعلام کنیم که حامی مهاجر اولین و تنها ارائه کننده تورهای سفارتی در ایران است.

مزیت تور انگشت نگاری کانادا به تور عادی

چرا از تور انگشت نگاری کانادا استفاده کنیم؟

در هنگام توضیح مزایای تور انگشت نگاری کانادا، اولین سوال این است که چرا به جای تور تفریحی از تور انگشت نگاری استفاده کنم؟ و ویژگی های مهم این تور چیست؟ در ادامه چند دلیل قانع‌کننده و مهم برای استفاده از تور انگشت نگاری کانادا بیان می‌کنیم تا شما را در تصمیم‌گیری بهتر کمک کند.

خدمات همراهی کامل برای انجام مرحله بیومتریک کانادا

داشتن یک آشنای مطمئن و کاربلد در همه جا باعث دلگرمی است، به خصوص وقتی که برای انجام کار اداری و کنسولی به یک کشور خارجی سفر کرده باشید. ارائه خدمات همراهی مهم‌ترین مزیت تور سفارت نسبت به تور تفریحی محسوب می‌شود.

احتمالا هیچ تور مسافرتی را سراغ ندارید که برای سفر یک روزه، تورلیدر خود را در اختیار شما قرار دهد، اما در تور انگشت نگاری یک همراه کنار شماست. این همراه شما را از فرودگاه به هتل می‌رساند، از هتل به دفتر وک کانادا می‌برد و از آنجا دوباره به هتل بازمی‌گرداند. در هر جا هر مشکلی داشتید، می‌توانید به همراه خود بگویید و او با تجربه بالای خود آن را حل کرده و به شما کمک می‌کند.
در یک سفر خارجی برای انجام کار سفارتی چه چیزی دلنشین‌تر از یک همراه با تجربه و مسلط به فرهنگ و زبان آن کشور خارجی است؟

دریافت وقت فوری انگشت نگاری از کشور مناسب

در حال حاضر از کدام کشور وقت انگشت نگاری کانادا بگیرم؟ این سوالی است که احتمالا بعد از تشکیل پرونده ویزای کانادا از خود پرسیده‌اید. هنگامی که از خدمات تور انگشت نگاری کانادا استفاده کنید، کارشناسان مجرب حامی مهاجر با توجه به شرایط زمانی از مناسب‌ترین کشور برای شما وقت فوری انگشت نگاری دریافت می‌کنند.

در فرآیند تور انگشت نگاری، به این موضوع توجه می‌شود که در حال حاضر با سفر به کدام کشور در وقت و هزینه شما صرفه جویی می‌شود.

برگزاری تور انگشت نگاری کانادا (حتی یک روزه)

ثبت اطلاعات بیومتریک در دفاتر وک کانادا، کاری است که یک روز بیشتر زمان نمی‌برد. تور انگشت نگاری کانادا برای نیاز شما طراحی شده است و برنامه سفر شما کاملا انعطاف پذیر است. این تور معمولا یک روزه است، ولی هر مشکلی در زمانبندی سفر شما به وجود بیاید، کارشناسان حامی مهاجر آمادگی این را دارند که برنامه هتل و پروازهای شما را تغییر دهند.

پشتیبانی آنکال و 24 ساعته در تور انگشت نگاری کانادا

اگر از تور انگشت نگاری کانادا استفاده می‌کنید باید بدانید که از پشتیبانی 24 ساعته و آنکال بهره‌مند خواهید شد. مهم نیست در چه ساعتی به مشکل می‌خورید، مهم نیست روز تعطیل باشد یا غیر تعطیل! هرگاه که در برنامه سفر خود دچار مشکل شدید، می‌توانید با پشتیبان سفر خود ارتباط برقرار کنید و مشکل شما حل خواهد شد.

رزرو هتل‌های مناسب برای رفتن به دفاتر VAC کانادا

در این تور هتل هایی برای شما انتخاب می‌شود که علاوه بر داشتن کیفیت اقامت، دسترسی مناسبی نیز به سفارت و مراکز مدیکال آمریکا داشته باشند.

خدمات حامی مهاجر برای تور انگشت نگاری کانادا

خدمات تور انگشت نگاری کانادا در حامی مهاجر

  • دریافت وقت فوری انگشت نگاری از دفاتر وک  (VAC)کانادا از ایروان در ارمنستان، استانبول و آنکارا در ترکیه، دبی و ابوظبی در امارات، اربیل در اقلیم کردستان عراق، باکو در آذربایجان و سایر کشورها همچون عمان، گرجستان و...
  • برگزاری تور انگشت نگاری کانادا در آنکارا، استانبول، دبی، ابوظبی، ایروان، اربیل، باکو، عمان، گرجستان و ...
  • ارائه خدمات ترنسفر فرودگاهی ( حتی با یک شب اقامت )
  • ارائه خدمات پیکاپ ویزا یا پاسپورت

هزینه تور انگشت نگاری کانادا

همانطور که در بخش‌های بالا خواندید، تور انگشت نگاری دارای ویژگی‌های اختصاصی برای متقاضیان ویزای کانادا است، بنابراین شاید این تور ارزان‌ترین تور ممکن نباشد، اما مطمئن باشید بهترین تور برای انجام کارهای ویزای شماست!

هزینه تور انگشت نگاری کانادا با توجه به نوع خدمات و زمان دریافت آن متفاوت است. بهتر است برای اطلاع از به روزترین اطلاعات درباره قیمت تور سفارت آمریکا با شماره 02148406 تماس بگیرید.

تور بیومتریک کانادا در کدام کشورها برگزار می‌شود؟

حامی مهاجر با افتخار اعلام می‌کند که امکان برگزاری و اجرای تور انگشت نگاری کانادا را در ابوظبی، دبی، آنکارا، استانبول، ایروان، اربیل، باکو، عمان، گرجستان و سایر کشورهای جهان را دارد. انتخاب دفتر VAC مناسب، بسته به زمان سفر و شرایط شخصی شما دارد.

در این بخش فقط به بررسی چند دفتر وک مناسب ایرانیان برای انجام مراحل بیومتریک ویزای کانادا می‌پردازیم، ولی توصیه می‌کنیم که برای انتخاب VAC مناسب، از مشاوره رایگان کارشناسان حامی مهاجر استفاده کنید.

تور انگشت نگاری کانادا در ترکیه

تور انگشت نگاری کانادا در استانبول

سفر ایرانیان به ترکیه بدون داشتن ویزا و صرفا با داشتن پاسپورت امکان‌پذیر است. از دیگر ویژگی‌های خوب کشور ترکیه، تعداد زیاد پروازها به مقصد این کشور و امکان سفر به این کشور از طریق زمینی و تعداد بالای هتل ها و محل های اقامتی در این کشور است.

 به همین دلیل یکی از بهترین انتخاب ها برای انجام مراحل بیومتریک کانادا کشور ترکیه است. شما می‌توانید انگشت نگاری سفارت کانادا را در دفاتر VAC کانادا واقع در دو شهر استانبول و آنکارا انجام دهید که در ادامه به معرفی مزیت‌های انجام بیومتریک کانادا در هر کدام از این دو شهر خواهیم پرداخت.

تور انگشت نگاری کانادا استانبول

شهر استانبول ترکیه به لحاظ توریستی بودن از پایتخت این کشور یعنی آنکارا بهتر و بزرگتر است. شهر استانبول دارای دو فرودگاه بین المللی بزرگ و تعداد هتل‌های زیاد است. به همین دلیل امکان یافتن پرواز برای این شهر زیاد است و برای یافتن محل اقامت تنوع بسیار زیادی وجود دارد. به دلیل ماهیت توریستی شهر استانبول مردم این شهر به زبان انگلیسی آشناتر هستند و ارتباط با آن‌ها ساده تر است.

از جمله معایب این شهر نسبت به آنکارا، می‌توان به شلوغ بودن خیابان‌های آن ، گران‌تر بودن استانبول و بیشتر بودن فاصله این شهر نسبت به ایران اشاره کرد.

آدرس و ساعت کار دفتر وک کانادا در استانبول – ترکیه

Canada Visa Application Centre VFS (GCC), Haciahmet Mah. Kurtulus Deresi Cad. No:29 Beyoglu-Istanbul 34440

آدرس دفتر VAC استانبول

مسیریابی دفتر VAC استانبول (کلیک کنید)

لینک مسیریابی با گوگل

دوشنبه تا جمعه – 08:00 الی 16:45

ساعات کاری دفتر VAC استانبول

+902123735807

تلفن

آدرس و ساعت کار سفارت خانه کانادا در استانبول – ترکیه

34394 turkey/ levent 4 istanbul/ tefken tower/ 209 buyukdere caddesi/ Consulate General of Canada

آدرس

90-212-385-9700

تلفن

90-212-375-1000

فکس

یکشنبه تا جمعه – 08:30الی 12:30

ساعات کاری

تور انگشت نگاری کانادا آنکارا

شهر آنکارا پایتخت کشور ترکیه است، در فاصله نزدیک تری نسبت به کشور ایران قرار دارد و نسبت به استانبول، ارزان‌تر و خلوت‌تر است، در ضمن به دلیل پایتخت بودن این شهر، کارهای اداری در این شهر روان‌تر از سایر شهرهای ترکیه صورت می‌پذیرد.

اما در کنار این مزیت‌ها به دلیل توریستی نبودن این شهر شاید تعداد پروازها به مقصد آنکارا محدود باشد و تعداد هتل‌های این شهر نسبت به استانبول کمتر است.

 آدرس و ساعت کار دفتر وک کانادا در آنکارا – ترکیه

Canada Visa Application Centre VFS (GCC), İşçi Blokları Mh. Muhsin Yazıcıoğlu Cd. No:57/A Çankaya/ Ankara 06530 – Regnum Sky Tower

آدرس دفتر VAC آنکارا

مسیریابی دفتر VAC آنکارا (کلیک کنید)

لینک مسیریابی با گوگل

دوشنبه تا جمعه – 08:00 الی 16:45

ساعات کاری دفتر VAC آنکارا

+902123735807

تلفن

آدرس و ساعت کار سفارت خانه کانادا در آنکارا – ترکیه

Turkey, CankayaAnkara ,CinnahCaddesi No: 5806690

آدرس

+90 (312) 409 27 00

تلفن

+90 (312) 409 27 00

فکس

دوشنبه تا پنج شنبه - 08:00 الی 12:00 و  12:30 الی 16:45 و جمعه - 8:00 تا 12:30

ساعات کاری

تور انگشت نگاری کانادا در ارمنستان

ارمنستان همسایه شمالی کشور ایران است و ایرانیان می‌توانند به منظور انجام بیومتریک کانادا به دفتر وک کانادا در ارمنستان مراجعه کنند. ارمنستان کشور کوچکی است و برای مراجعه به سفارت کانادا تنها می‌توان به پایتخت آن ایروان مراجعه کرد.

انگشت نگاری ویزای کانادا در ایروان ارمنستان

تور انگشت نگاری کانادا در ایروان

با توجه به کوچک بودن کشور ارمنستان، کیفیت خدمت رسانی کنسولی کانادا و دفاتر وک کانادا، نسبت به ترکیه و امارات پایین‌تر است. همچنین باید به تعداد کمتر پروازها به سمت ایروان و کم بودن تعداد هتل‌ها و مکان‌های اقامتی در این شهر نیز اشاره کرد؛ اما از مزیت‌های انگشت نگاری کانادا در ایروان می‌توان به این موضوع اشاره کرد که سفر به ارمنستان احتیاج به ویزا ندارد و هزینه‌ها در این کشور پایین‌تر است.

آدرس و ساعت کار دفتر وک کانادا در ایروان – ارمنستان

Canada Visa Application Centre VFS (GCC), 10 Vazgen Sargsyan street, Yerevan 0010, Armenia

آدرس دفتر VAC ایروان

مسیریابی دفتر VAC ایروان (کلیک کنید)

لینک مسیریابی با گوگل

دوشنبه تا جمعه – 08:30 الی 17:00

ساعات کاری دفتر VAC ایروان

374 10 545692

تلفن

آدرس و ساعت کار سفارت خانه کانادا در ایروان – ارمنستان

10 Vazgen Sargsian Street # 103-4 Yerevan

آدرس

(+374 10) 567990

تلفن

(+374 10) 567990

فکس

یک شنبه تا جمعه – 10 الی 14

ساعات کاری

تور انگشت نگاری کانادا در امارات

سفارت و دفاتر وک کانادا در کشور امارات همانند کشور ترکیه بزرگ و خلوت هستند و روال کار اداری شما در آن‌ها به خوبی پیش خواهد رفت. امارات همسایه جنوبی ایران است و برای کسانی که در جنوب ایران زندگی می‌کنند، مقصد نزدیک‌تری خواهد بود. کشور کانادا در دو امیرنشین ابوظبی و دوبی دفتر وک دارد.

انگشت نگاری ویزای کانادا در دبی

تور انگشت نگاری کانادا در ابوظبی

امیرنشین ابوظبی پایتخت سیاسی کشور امارات محسوب می‌شود. از جمله مزایای انگشت نگاری کانادا در ابوظبی می‌توان به بزرگ بودن دفاتر وک کانادا در این شهر اشاره کرد که باعث خلوت بودن آن و سریع‌تر شدن پروسه بررسی درخواست ویزا می‌شود.

گفتنی است که سفر به ابوظبی نیاز به دریافت ویزا دارد و برای سفر به ابوظبی ابتدا باید به دبی بروید و سپس به صورت زمینی به ابوظبی سفر کنید. همین موضوع باعث می‌شود که سفر به دبی برای انجام مرحله بیومتریک کانادا منطقی‌تر باشد.

آدرس و ساعت کار دفتر وک کانادا در ابوظبی – امارات

Canada Visa Application Centre VFS (GCC) LLC, Level B2 (Lower Ground), The Mall, World Trade Centre, Khalifa Bin Zayed The 1st Street (Airport Road), Abu Dhabi, UAE

آدرس دفتر VAC ابوظبی

مسیریابی دفتر VAC ابوظبی (کلیک کنید)

لینک مسیریابی با گوگل

دوشنبه تا جمعه – 08:00 الی 16:00

ساعات کاری دفتر VAC ابوظبی

+971 4 2055881

تلفن

آدرس و ساعت کار سفارت خانه کانادا در ابوظبی – امارات

United Arab Emirates, Abu Dhabi, 9th Floor, West Tower, Abu Dhabi Trade Towers (Abu Dhabi Mall)

آدرس

971 (2) 694-0300

تلفن

971 (2) 694-0399

فکس

یکشنبه تا پنجشنبه – 08:00 الی 12:00 و 13:00 الی 15:00

ساعات کاری

تور انگشت نگاری کانادا در دبی

دبی یک شهر تجاری و توریستی بسیار شناخته شده در امارات است که به داشتن آسمان خراش‌ها، هتل ها و فرودگاه های بسیار بزرگ معروف است، به همین دلیل یافتن پرواز برای دبی و اقامت در آن کار سختی نخواهد بود.

از معایبی که برای انگشت نگاری کانادا در دبی می‌توان اشاره کرد این است که سفر به دبی احتیاج به اخذ ویزای توریستی دارد و تور سفارت کانادا دبی به دلیل بالا بودن هزینه های سفر و دریافت ویزا چندان به صرفه نخواهد بود.

آدرس و ساعت کار دفتر وک کانادا در دبی – امارات

Canada Visa Application Centre Wafi Mall, 3rd Floor, Falcon, Phase 2 Umm Hurair 2 – Dubai – UAE

آدرس دفتر VAC دبی

مسیریابی دفتر VAC دبی (کلیک کنید)

لینک مسیریابی با گوگل

دوشنبه تا جمعه – 08:00 الی 16:00

ساعات کاری دفتر VAC دبی

+971 4 2055881

تلفن

آدرس و ساعت کار سفارت خانه کانادا در دبی – امارات

UAE-Dubai-Umm Hurair 2, Phase 2, Falcon, 3rd Floor, Canada Visa Application Centre Wafi Mall

آدرس

71 (4) 404-8444

تلفن

971 (4) 404-8556

فکس

یکشنبه تا پنجشنبه – 08:00 الی 12:00 و 13:00 الی 15:00

ساعات کاری

تور انگشت نگاری کانادا در اربیل

اربیل شهری در اقلیم کردستان عراق است و در همسایگی غربی ایران قرار دارد. از مزایای رفتن به اربیل، نزدیکی فاصله این شهر تا ایران است و از معایب آن می‌توان به کم بودن پروازهای مستقیم از ایران به اربیل اشاره کرد.

انگشت نگاری ویزای کانادا در عراق

آدرس و ساعت کار دفتر وک کانادا در اربیل – عراق

Canada Visa Application Centre, Ground Floor, Ster Tower, Gulan Street, Erbil, Iraq

آدرس دفتر VAC اربیل

مسیریابی دفتر VAC اربیل (کلیک کنید)

لینک مسیریابی با گوگل

یکشنبه تا پنجشنبه – 08:30 الی 16:30

ساعات کاری دفتر VAC اربیل

+964662446760

تلفن

تور انگشت نگاری کانادا در عمان

فاصله نزدیک عمان تا ایران، عدم نیاز به ویزا برای سفر به عمان و وجود تعداد زیاد پروازهای مستقیم از ایران به عمان، از جمله ویژگی‌های خوب برای سفر به عمان است. هزینه زیاد سفر نیز از معایب سفر به این کشور به حساب می‌آید.

انگشت نگاری ویزای کانادا در عمان

آدرس و ساعت کار دفتر وک کانادا در مسقط – عمان

Canada Visa Application Centre, Panorama Mall, 1st Floor, Gubrah Street, Muscat, Sultanate of Oman

آدرس دفتر VAC مسقط عمان

مسیریابی دفتر VAC مسقط عمان (کلیک کنید)

لینک مسیریابی با گوگل

یکشنبه تا پنجشنبه – 09:00 الی 17:00

ساعات کاری دفتر VAC مسقط عمان

+96824667727

تلفن

تور انگشت نگاری کانادا در باکو

انگشت نگاری ویزای کانادا در باکو

باکو ظرفیت توریستی کمتری نسبت به کشورهایی همچون ترکیه دارد، بنابراین هزینه تور سفارت کانادا برای باکو گران‌تر تمام خواهد شد. به خصوص که در حال حاضر پروازهای مستقیم بسیار کم و گرانی از ایران به باکو وجود دارد و همین شرایط سفر را سخت‌تر می‌کند.

آدرس و ساعت کار دفتر وک کانادا در باکو – آذربایجان

Canada Visa Application Centre, Izmir Street 23, AZ1065, Yasamal district, Baku, Azerbaijan

آدرس دفتر VAC باکو

مسیریابی دفتر VAC باکو (کلیک کنید)

لینک مسیریابی با گوگل

دوشنبه تا جمعه – 08:30 الی 16:30

ساعات کاری دفتر VAC باکو

+994 122100624

تلفن

سخن پایانی

همانطور که در این مقاله به آن اشاره کردیم، انجام کامل تمام مراحل درخواست ویزای کانادا به صورت آنلاین امکان‌پذیر نیست و شما باید به منظور ثبت اطلاعات بیومتریک خود به صورت حضوری به دفاتر وک کانادا مراجعه کنید.

از آنجا که کانادا در ایران سفارت خانه یا دفتر VAC ندارد، چاره ای جز رفتن به کشورهای همسایه و تکمیل مرحله بیومتریک ویزای کانادا نیست. بنابراین بهره گرفتن از خدمات تور سفارت کانادا برای کم کردن هزینه های سفر بسیار ضروری است.

اگر شما هم به دنبال یک تور مناسب برای انجام مرحله بیومتریک ویزای کانادا هستید. توصیه می‌کنیم که این مقاله را به صورت کامل بخوانید و یک تصمیم درست برای انجام کار خود بگیرید.

موسسه حامی مهاجر دارای خدمات متنوعی همچون اخذ وقت فوری انگشت نگاری کانادا، برگزاری تور انگشت نگاری کانادا با همراهی کامل (در همه کشورها)، دریافت وقت فوری سفارت آمریکا، برگزاری تورهای سفارتی آمریکا، خدمات پیکاپ ویزا یا پاسپورت، دریافت وقت مدیکال آمریکا و اخذ ویزای توریستی است. جهت دریافت مشاوره رایگان در این زمینه‌ با شماره 02148406 تماس بگیرید. پاسخگوی شما هستیم!

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 1
الهه سراقی
سلام میخواستم بپرسم هزینه تور سفارت کانادا جهت انگشت نگاری برای یک نفر خانم ( مادر بنده) چقدر میشه
کارشناس حامی مهاجر
<p>سلام. وقت بخیر. هزینه تور با توجه به کشور انتخابی، ایرلاین و نوع هتل محل اقامت متفاوت است. لطفا برای دریافت مشاوره رایگان تور انگشت نگاری کانادا با شماره 02149078 تماس بگیرید. همکاران ما در حامی مهاجر پاسخگوی شما هستند.</p>