20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

تجربه دریافت ویزای توریستی کانادا در 2 ماه (بدون دعوت نامه)

آقای امیرعباس شعبانی از مشتریان ویزای توریستی کانادا هستند که با اعتماد به حامی مهاجر توانستند ویزای توریستی خود را در کم‌ترین زمان دریافت کنند. از ایشان خواهش کردیم تا تجربه خودشان را در این ویدئو تعریف کنند. در ادامه می‌توانید متن این مصاحبه را مشاهده کنید. 

 

 در صورت نیاز به دریافت مشاوره تخصصی در زمینه اخذ انواع ویزای کانادا، از طریق شماره 02148000957 با کارشناسان حامی مهاجر تماس بگیرید.

 

لطفا خودتان را معرفی کنید

امیرعباس شعبانی هستم و برای ویزای توریستی کانادا اقدام کردم. خداروشکر موفق شدم که این ویزا را دریافت کنم.

شغل شما چه بود؟

من کارمند بانک هستم. 

شما برای کانادا دعوت‌نامه داشتید؟

دعوت‌نامه نداشتم و کسی را هم در کانادا ندارم. شانس خودم را امتحان کردم و خدا را شکر جواب گرفتم.

تا به‌حال برای ویزای توریستی کانادا اقدام کرده بودید؟

نه ولی برای کشورهای دیگری اقدام کردم که متاسفانه با کمک موسساتی اقدام کردم که معتبر نبودند و ضرر کردم. توسط یکی از دوستانم با حامی مهاجر آشنا شدم و اقدام کردم. کارهای من را بسیار عالی انجام دادند.

از روند کاری خود در حامی مهاجر رضایت داشتید؟

بله بسیار عالی بود. من به دلیل داشتن تجربه از موسسات دیگر، تفاوت را متوجه شدم. تفاوت‌هایی مانند اینکه پرسنل حامی مهاجر خیلی زیاد هستند و برای هر مرحله‌ای، پرسنل متخصص در آن کار را دارد. سرعت کار در حامی مهاجر عالی و منظم است. پیگیری‌های حامی مهاجر عالی است و قیمت خدمات حامی مهاجر نیز واقعا خوب است. من رضایت کامل دارم و از همه تشکر می‌کنم.

چه عاملی باعث جلب اعتماد شما به حامی مهاجر شد؟

وقتی به حامی مهاجر آمدم، موسسه و پرسنل را دیدم که تعداد پرسنل بالاست و برای هرکاری نیروی متخصص دارد. کارمندان حامی مهاجر با صبر همه چیز را توضیح می‌دهند. دیزاین و آرامش حامی مهاجر را دیدم و متوجه شدم که تیم حامی مهاجر تخصصی کار می‌کنند و بسیار حرفه‌ای هستند. 

آیا برای مشاوره اولیه، هزینه‌ای پرداخت کردید؟

نه. هیچ هزینه‌ای پرداخت نکردم. 

از کارشناس پرونده خود در حامی مهاجر رضایت داشتید؟

کارشناس حامی مهاجر خیلی خوب به من توضیح داد و من در دو جلسه مشاوره تمام نکات را فهمیدم. نکاتی درمورد اینکه چه کارهایی باید انجام دهم، تمکن مالی و مدارک مورد نیاز را ریز به ریز به من توضیح دادند و بسیار عالی بود. 

روند انجام پرونده شما از زمان اقدام تا زمان دریافت ویزا چقدر زمان برد؟

از شروع کار تا زمانی که برای انگشت‌نگاری رفتم، حدود 2 الی 2/5 ماه طول کشید. 

مراحل انگشت نگاری شما چطور پیش رفت؟

دوباره برای دریافت وقت سفارت و باقی کارها، به حامی مهاجر زحمت دادم. مشکلی نداشتم و به‌موقع رفتم و خیلی راحت کارم انجام شد.

از خدمات پیکاپ حامی مهاجر رضایت داشتید؟

بله پیکاپ هم خیلی عالی بود. تقریبا 3 هفته کاری زمان برد. فقط من پاسپورتم را به حامی مهاجر دادم و یک رسید به من تحویل دادند و پس از 3 هفته تحویل گرفتم. 

توصیه شما به متقاضیان ویزای توریستی کانادا چیست؟

به هرجایی اعتماد نکنند حتی جاهایی که می‌گویند مجوز دارند. به تعداد پرسنل دقت کنند. همچنین به مشاوره‌ای که دریافت می‌کنند نیز دقت کنند. 

حامی مهاجر در یک کلمه یا یک جمله

سرعت در روند کار و جایی که می‌توانید بهش اعتماد کنید.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 6 | کل دیدگاه های تایید شده: 0