20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

متقاضیان ویزای کانادا و آمریکا یکی از مهمترین مراحلی که باید برای دریافت ویزا طی کنند، مرحله ثبت اطلاعات بیومتریک (انگشت‌نگاری) و مصاحبه سفارت است. برای دریافت ویزای کانادا، ثبت اطلاعات بیومتریک و انگشت‌نگاری در دفاتر وک کانادا انجام می‌شود که اصطلاحا به انگشت‌نگاری سفارت کانادا معروف است. برای ویزای آمریکا نیز به این دلیل که انگشت‌نگاری و مصاحبه در همان محل سفارت انجام می‌شود، اصطلاحا با عنوان مصاحبه سفارتی شناخته می‌شود.

از آنجا که ایران با کشورهای کانادا و آمریکا روابط دیپلماتیک ندارند، باید برای انجام انگشت‌نگاری سفارت کانادا و مصاحبه سفارتی آمریکا به یکی از کشورهای خارجی مراجعه کرد. بهترین راه برای سفر به کشور خارجی و انجام مراحل اخذ ویزا، استفاده از تور سفارتی و انگشت‌نگاری است. تور سفارتی و انگشت‌نگاری برای ایرانیان در 3 کشور همسایه ترکیه، امارات و ارمنستان انجام می‌شود.

در این مقاله در خصوص تور سفارت و انگشت‌نگاری در ترکیه، تور سفارت و انگشت‌نگاری در امارات و تور سفارت و انگشت‌نگاری در ارمنستان و به طور کلی آشنایی با تور سفارتی و انگشت‌نگاری توضیحات کاملی ارائه شده است. برای آشنایی با این روندها تا پایان این مطلب با حامی مهاجر همراه باشید.

حامی مهاجر یک موسسه مهاجرتی معتبر و متخصص در زمینه اخذ انواع ویزای کانادا و آمریکا و همچنین برگزارکننده تور سفارتی با همراهی کامل، اخذ وقت فوری انگشت‌نگاری، دریافت وقت فوری سفارت، دریافت وقت مدیکال و خدمات پیکاپ پاسپورت است. جهت استفاده از خدمات و همچنین دریافت وقت مشاوره با کارشناسان و مشاوران متخصص حامی مهاجر، می‌توانید با شماره 02149078 تماس بگیرید.

تور سفارتی آمریکا

تور سفارتی آمریکا

پس از انجام مراحل اولیه دریافت ویزا مثل آماده‌سازی مدارک و تکمیل فرم‌های مهاجرتی، هنگامی که ساعت و تاریخ و محل مصاحبه متقاضی مشخص شد، باید برای سفر به کشور محل مصاحبه اقدام نماید. به این موضوع باید توجه داشت که مصاحبه حتما به صورت حضوری انجام می‌شود و امکان انجام مراحل به صورت غیرحضوری وجود ندارد.

سفر به یک کشور خارجی برای چنین امر مهمی با توجه به اینکه متقاضی هیچ آشنایی با آن کشور به خصوص زبان مردم ندارد، بسیار سخت و استرس‌زا خواهد بود. به همین دلیل بهترین گزینه برای یک سفر بدون ریسک و مطمئن، استفاده از تور سفارت و انگشت‌نگاری آمریکا خواهد بود.

ویژگی‌های تور سفارتی آمریکا

شاید این سوال برای شما هم به وجود بیاید که چرا برای رفتن به یک کشور خارجی به منظور مصاحبه و انجام مراحل سفارت، باید از تور سفارتی استفاده کنیم و به جای آن از تورهای تفریحی و یا تورهای آزاد استفاده نکنیم؟ در ادامه چند ویژگی از تور سفارتی را بیان کردیم تا با پاسخ به این سوال، شما را در تصمیم‌گیری بهتر یاری نماییم.

خدمات همراهی کامل سفارت

خدمات همراهی مهم‌ترین مزیت تور سفارتی به حساب می‌آید. در این خدمات یک نفر با تجربه بالا و آشنا به تمامی مراحل سفارت، از بدو ورود تا پایان مراحل سفارت همراهی متقاضی را بر عهده خواهد داشت. به این صورت که از زمان رسیدن شخص متقاضی به فرودگاه، او را تا هتل و سپس از هتل برای انجام مراحل مدیکال خواهد برد و پس از آن طبق زمان‌بندی و حتی زودتر از موعد متقاضی را به سفارت محل مصاحبه خواهد رساند. در طی این مدت تمامی راهنمایی‌ها و مراحل به صورت کامل توسط این همراه توضیح داده خواهد شد.

در طول انجام مراحل نیز هر مشکلی که به وجود بیاید، با تجربه بالای خود آن را حل خواهد کرد. همانطور که گفته شد این خدمات مهم‌ترین امتیاز تور سفارتی محسوب می‌شود چرا که این خدمات در تورهای تفریحی و تورهای آزاد اصلا وجود ندارند.

قابل انعطاف بودن برنامه سفر

در سفر خارجی برای انجام مراحل دریافت ویزا، برنامه سفر توسط سفارت مشخص می‌شود. متقاضی باید آمادگی هر اتفاقی را داشته باشد تا در صورت تغییر برنامه سفر، مشکلی پیش نیاید و بتواند خود را با این تغییر هماهنگ کند. مثلا ممکن است زمان مصاحبه جابه‌جا شود. تور سفارتی این قابلیت را دارد که در صورت مشکل در زمان‌بندی سفر و وقت مصاحبه، برنامه هتل و پرواز را نیز مطابق با زمان‌بندی جدید تغییر دهد. در صورتی که تورهای تفریحی یا آزاد چنین قابلیتی ندارند و باید طبق زمان‌بندی و برنامه مشخص عمل کرد.

پشتیبانی در هر ساعت از شبانه‌روز

از دیگر مزایای این خدمات این است که در طول سفر و در هر ساعت از شبانه‌روز اگر متقاضی با مشکلی مواجه شود یا سوالی برای او پیش بیاید، می‌تواند با پشتیبان سفر خود تماس بگیرد تا مشکل را در سریع‌ترین زمان ممکن حل کند.

رزرو هتل مناسب

در خدمات تور سفارتی هتل‌هایی انتخاب می‌شوند که علاوه بر کیفیت بالا، در نزدیک‌ترین فاصله با مراکز مدیکال و سفارت محل مصاحبه باشد. در صورتی که در تورهای تفریحی هتل‌هایی انتخاب می‌شوند که طرف قرارداد با آژانس هواپیمایی هستند و در مرکز شهر و در نزدیکی مراکز تفریحی و توریستی قرار دارند.

شرکت حامی مهاجر اولین و تنها ارائه کننده تخصصی تورهای سفارتی در ایران و برگزارکننده تورهای سفارتی و انگشت‌نگاری در تمامی کشورها است. جهت دریافت اطلاعات در خصوص تور سفارتی و همچنین استفاده از این خدمات می‌توانید با کارشناسان ما در حامی مهاجر با شماره 02149078 تماس بگیرید.

تور سفارتی و انگشت نگاری در ترکیه

تور سفارت و انگشت‌نگاری در ترکیه

متقاضیان ایرانی ویزای آمریکا جهت انجام مصاحبه در کشور ترکیه باید به سفارت آمریکا در آنکارا و یا کنسولگری آمریکا در استانبول مراجعه کنند. متقاضیان ویزاهای توریستی و دانشجویی معمولا برای مصاحبه از طریق کنسولگری آمریکا در استانبول اقدام می‌کنند.

برندگان لاتاری و ویزای خانوادگی آمریکا نیز برای انجام مصاحبه به سفارت آمریکا در آنکارا مراجعه می‌نمایند که این مصاحبه به زبان فارسی انجام می‌شود. همچنین از نکات مثبت تور سفارت و انگشت‌نگاری در ترکیه می‌توان به این موضوع اشاره کرد که سفر به این کشور برای ایرانیان نیاز به دریافت ویزا ندارد.

تور سفارت و انگشت‌نگاری در ارمنستان

متقاضیان ایرانی ویزای آمریکا برای مصاحبه در ارمنستان، باید به سفارت آمریکا در ایروان مراجعه کنند. از مزایای تور سفارت و انگشت‌نگاری در ایروان می‌توان به هزینه پایین سفر به این کشور و عدم نیاز به ویزای برای آن اشاره کرد. در سفارت ارمنستان همچون سفارت ترکیه، مصاحبه به زبان فارسی انجام می‌شود.

تور سفارت و انگشت‌نگاری در امارات

سفارت و کنسولگری آمریکا در کشور امارات، در شهر ابوظبی واقع شده است. برندگان لاتاری و متقاضیان ویزای خانوادگی برای مصاحبه و دریافت ویزا باید به این سفارت بزرگ مراجعه کنند. این بزرگ بودن سفارت در ابوظبی باعث خلوت بودن آن و تسریع در روند بررسی درخواست ویزا شده است. در این سفارت هم مانند سفارت‌های ترکیه و ارمنستان، مصاحبه به زبان فارسی انجام می‌شود. متقاضیان ویزاهای دانشجویی و توریستی آمریکا نیز معمولا باید برای انجام مصاحبه، از طریق کنسولگری آمریکا در دبی اقدام می‌نمایند.

از معایب سفارت آمریکا در امارات تنها به این موضوع می‌توان اشاره کرد که برای تور سفارت و انگشت‌نگاری در در این کشور، نیاز به اخذ ویزای توریستی امارات دارید که همین امر باعث می‌شود هزینه تور سفارت آمریکا در امارات نسبت به کشورهای ترکیه و یا ارمنستان بیشتر باشد.

تور انگشت‌نگاری کانادا

تور انگشت‌نگاری کانادا

متقاضیان ویزای کانادا پروسه مصاحبه حضوری ندارند اما باید برای ثبت اطلاعات بیومتریک و انگشت‌نگاری به یکی از دفاتر وک (VAC) کانادا در خارج از کشور به صورت حضوری مراجعه کنند. برای انگشت‌نگاری کانادا همچون مصاحبه سفارت آمریکا، بهترین گزینه استفاده از تور انگشت‌نگاری کانادا است که متقاضیان ایرانی ویزای کانادا می‌توانند از طریق کشورهای ترکیه، ارمنستان یا امارات اقدام کنند.

به دلیل نزدیکی و سهولت در سفر به ترکیه نسبت به ارمنستان و امارات، اکثر متقاضیان ویزای کانادا جهت انجام پروسه انگشت‌نگاری کانادا این کشور را انتخاب می‌کنند. شما می‌توانید جهت دریافت خدمات تور انگشت‌نگاری سفارت کانادا در استانبول از طریق حامی مهاجر اقدام نمایید.

شرکت حامی مهاجر یک موسسه گردشگری و مهاجرتی معتبر و با سابقه است که خدماتی همچون برگزاری تور انگشت‌نگاری کانادا در ترکیه، تور انگشت‌نگاری کانادا در ارمنستان، تور انگشت‌نگاری کانادا در امارات، دریافت نوبت از دفاتر وک کانادا و کلیه خدمات سفارتی مربوط به کانادا را به مشتریان خود ارائه می‌نماید. در صورت نیاز به هر یک از خدمات حامی مهاجر می‌توانید از طریق شماره 02149078 با کارشنان موسسه ارتباط برقرار کنید.

تور انگشت‌نگاری کانادا در استانبول

به دلیل بزرگ بودن و توریستی بودن استانبول، بسیاری از کشورهای جهان در این شهر دارای کنسولگری هستند. کشور کانادا نیز در استانبول کنسولگری و دفتر (VAC) دارد که مرکز انگشت‌نگاری کانادا در استانبول به حساب می‌آید. سفر به استانبول برای انگشت‌نگاری کانادا، یک سفر برای انجام امور اداری است و بیشتر متقاضیان ویزای کانادا تمایل دارند این سفر در سریع‌ترین زمان و ارزان‌ترین حالت ممکن انجام شود.

شرکت حامی مهاجر با برگزاری تورهای ارزان قیمت انگشت‌نگاری کانادا در استانبول (حتی یک روزه) و ارائه بهترین خدمات، مناسب‌ترین هتل و پرواز و همچنین ترانسفر فرودگاهی این امکان را برای متقاضیان ویزای کانادا فراهم می‌کند تا با خیالی مطمئن روند اداری انگشت‌نگاری کانادا را طی کنند.

سخن پایانی

اگر قصد دریافت هر نوع ویزای آمریکا یا ویزای کانادا را دارید، برای انجام مصاحبه و انگشت‌نگاری حتما باید به خارج از کشور سفر کنید. این سفر برای شما بسیار مهم و سرنوشت‌ساز خواهد بود. بنابراین نباید سفری را انتخاب کنید که ریسک‌پذیری و استرس‌زایی آن بسیار بالا باشد.

بهترین گزینه برای انتخاب این سفر استفاده از تور‌های سفارتی حامی مهاجر است که علاوه بر ارائه بهترین خدمات نظیر هتل و پرواز مناسب و ترانسفر فرودگاهی، خدمات همراهی سفارت را نیز به شما ارائه می‌دهد.

حامی مهاجر اولین و تنها ارائه کننده تورهای سفارتی و انگشت‌نگاری در ایران است. در صورت نیاز به خدمات تور سفارتی و انگشت‌نگاری و خدمات تخصصی دیگر نظیر دریافت وقت فوری سفارت، اخذ وقت فوری انگشت‌نگاری، خدمات پیکاپ ویزا یا پاسپورت، دریافت وقت مدیکال و اخذ ویزای توریستی می‌توانید از طریق شماره 02149078 با کارشناسان و مشاوران متخصص حامی مهاجر ارتباط برقرار کنید و از نحوه ارائه خدمات و هزینه‌ها به طور کامل مطلع شوید.

 

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0