برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا (BC PNP) شامل برنامه تجاری ، کارآفرینی و کارگران ماهر می باشد و افراد می توانند با توجه به شرایط برای هر یک از آن ها اقدام نمایند. استان بریتیش کلمبیا ، غربی ترین استان کانادا می باشد و مرکز تنوع فرهنگی و اقتصادی کانادا بوده و اقتصاد این استان مبتنی بر منابع طبیعی و معادن می باشد. مهمترین شهر این استان ونکوور بوده که از شهرت جهانی برخوردار است.

برنامه تجاری مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا

برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا برای افرادی است که تجربه مرتبط در زمینه تجارت دارند و قصد دارند یک کسب و کار را در استان بریتیش کلمبیا راه اندازی و مدیریت نمایند. این افراد می توانند با افرادی که در ایالت بریتیش کلمبیا اقامت دارند شراکت کرده و یک کسب و کار تجاری بزرگتر را راه اندازی نمایند.

شرایط برنامه تجاری مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا

در روش تجاری برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا ، افراد باید در کسب و کار کاملا پویا بوده و حداقل مبلغ 600000 دلار کانادا را در کسب و کار خود سرمایه گذاری نمایند. در همین راستا باید یک یا دو نفر از افرادی را که اقامت استان بریتیش کلمبیا دارند را استخدام نماید . به طور کلی هدف از این برنامه تولید کالا یا ارائه خدمات می باشد. کسب و کار ایجاد شده باید پایدار باشد و باعث رشد و پیشرفت اقتصاد استان بریتیش کلمبیا در حوزه افزایش صادرات کالا ، ارزش افزوده و ... باشد.

برنامه کارآفرینی مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا

برنامه کارآفرینی مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا یک طرح دو ساله می باشد که مربوط به توسعه کسب و کار در مناطق دور افتاده استان بریتیش کلمبیا می باشد.در این طرح فرد باید تاییدیه از نماینده محلی منطقه ای را که می خواهد در آن اقامت کند را دریافت نماید. منطقه مورد نظر باید کمتر از 75000 نفر جمعیت داشته باشد و در فاصله ی 30کیلومتری از شهر باشد. در این طرح ویزای کار موقت برای فرد صادر شده تا بتواند کسب و کار خود را راه اندازی کند . پس از مدتی در صورت موفقیت آمیز بودن ، فرد می تواند اقامت دائم ایالت بریتیش کلمبیا را کسب نماید.

برنامه اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا

افراد در این برنامه بر اساس نیاز های بازار کار استان بریتیش کلمبیا از بانک اطلاعاتی اکسپرس اینتری انتخاب می شوند. سه گروه از افراد شانس پذیرش در این استان را خواهند داشت. این دسته از افراد ابتدا باید در سیستم اکسپرس اینتری اقدام به ثبت نام و دریافت شماره پروفایل و کد کاریابی نمایند.

  • فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد بین المللی
  • کارگران ماهر
  • متخصصان بهداشت و درمان

هزینه های برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا

هزینه ی ثبت نام برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا 300 دلار کانادا می باشد.هزینه های دیگری نیز وجود دارد که شامل :

  • هزینه ارسال درخواست مهاجرت به ایالت بریتیش کلمبیا (3500 دلار کانادا)
  • هزینه کارگزاری های دولتی استان بریتیش کلمبیا (550 دلار کانادا برای هر فرد بالای 21 سال ، 150 دلار کانادا برای هر فرد زیر 21 سال)
  • هزینه حق اقامت در استان بریتیش کلمبیا (490 دلار کانادا برا ی هر فرد بالای 21 سال)

فرآیند برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا

در این استان ثبت نام برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا به صورت آنلاین در وب سایت رسمی استان بریتیش کلمبیا صورت می گیرد و افرادی که امتیاز مورد نظر را کسب نمایند انتخاب می شوند. بعد از انتخاب شدن فرد دارایی ها و تمکن مالی فرد مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در صورت تایید و صحت اطلاعات ویزای کار برای فرد به مدت دو سال صادر می شود. بعد از 2 سال نیز در صورت موفقیت آمیز بودن کسب و کار و عبور از گزینش استانی ، پرونده به همراه مدارک به اداره مهاجرت استانی ارسال و در صورت تایید اقامت دائم به فرد داده می شود.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0