تخفیف یلدایی مشاوره مهاجرت

مشاغل مورد نیاز کانادا

مشاغل مورد نیاز کانادا بسیار زیاد هستند و در این مقاله به ده مورد از آنها اشاره خواهیم کرد. تقریبا زمان زیادی برای یافتن یک شغل در کانادا وجود دارد که می توانید برای اقامت کانادا از طریق نیروی متخصص اقدام کنید. با بهتر شدن وضعیت اقتصادی کانادا بیکاری به میزان 5.7 درصد کاهش یافته است. این کاهش در 40 سال گذشته دیده نشده است و به نظر می رسد که همه چیز در سال 2019 ادامه دارد. با توجه به تحقیقاتی که توسط منابع انسانی انجام شده است، فرصت های شغلی در حال ظهور است.

کارمند عمومی

کارمند عمومی در حال حاضر مورد نیاز ترین شغل کانادا است. پرداخت در این شغل ها معمولا به ساعت است و بین 15 تا 18 دلار متفاوت است. کارمند عمومی معمولا مانند کار در یک خط مونتاژ یا در یک کارخانه مواد غذایی و ... می باشد.

نماینده فروش

نماینده فروش دومین شغل مورد نیاز کانادا و بی نظیر است. اکثر کسب و کارها در مورد فروش کالاها هستند و با داشتن اقتصاد خوب، آنها به مردم نیاز دارند تا این معاملات را انجام دهند. نماینده فروش به طور کلی مشاغل دائمی هستند که سالانه بین 52000 تا 62000 دلار درآمد خواهند داشت.

حسابدار

هر کسب و کار نیاز به افرادی دارد که می توانند مالیات شرکت ها را ثبت کنند و امور مالی شرکت را اداره کنند. نیاز به حسابدار با توجه به وجود شرکت های بسیار، زیاد است و حسابداران سالانه مبلغی بین 63000 تا 75000 دلار دستمزد خواهند گرفت.

مدیر پروژه مهندسی

این افراد کسانی هستند که هم چگونگی ساخت مواد و نحوه مدیریت افراد را می دانند. با توجه به این که دولت فدرال کانادا بودجه بیشتری به پروژه های زیر بنایی و بخش مسکن در برخی از بازارهای محلی اعطا می کند، نیاز به مدیران پروژه های مهندسی بسیار بالا است و حقوق این افراد سالانه بین 74000 تا 92000 دلار است.

تحلیلگر کسب و کار

تحلیلگران کسب و کار ، به ویژه کسانی که دارای برخی از زمینه های فنی هستند، در بسیاری از شرکت ها نقش اساسی ایفا می کنند. آنها افرادی هستند که اطمینان می دهند، از چه چیزهایی یا چه کسانی چگونه باید استفاده کرد و در بهترین حالت بیشترین استفاده را می کنند. حقوق این افراد سالانه بین 73000 تا 87000 دلار متغیر است.

نماینده خدمات مشتریان

باز هم از آنجا که اکثر کسب و کار در مورد فروش است، کسب و کار به کسی احتیاج دارد تا اطمینان حاصل کند که مشتریان راضی باشند. کسانی که تجربه مدیریت ارتباط با مشتری را دارند، در کانادا از مزیت بزرگی بهره مند هستند. ساعات کاری اکثر این شغل ها از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر است و حقوق این افراد سالانه بین 37000 تا 43000 دلار است.

مدیر پروژه IT

این شغل برای کسانی است که علاوه بر تخصص ، روابط عمومی قوی نیز دارند. این شغل در مورد تیم های پیشرو، توسعه دهندگان، تحلیلگران و تکنسین های دیگر، از طریق پروژه های IT است. حقوق و دستمزد این افراد سالانه بین 92000 تا 114000 دلار متغیر است.

مدیر حساب

از این شغل به عنوان نمایندگان فروش در سطح بالا نیز نام برده می شود و در حالی که ممکن است به عنوان یک نماینده فروش نیازی به مدرک نداشته باشید، به طور معمول در این شغل نیاز به مدرک دیپلم دارید. حقوق این افراد سالانه بین 75000 تا 92000 دلار می باشد.

مهندس نرم افزار

نرم افزار تقریبا در همه جا این روزها استفاده می شود، نه فقط در کامپیوتر یا گوشی های هوشمند، بلکه در مواردی مانند ماشین و وسایل آشپزخانه نیز استفاده می شود. جای تعجبی نیست که مهندسین نرم افزار در همه جا هستند و نه فقط در شرکت های فناوری، بلکه تقریبا در هر صنعت، از بانکداری تا بخش دولتی. حقوق و دستمزد این افراد سالانه بین 83000 تا 99000 دلار برای موقعیت های متوسط می باشد.

اپراتورهای لودر

آگهی های شغلی زیادی در کانادا وجود دارد که به دنبال افرادی می گردند که توانایی استفاده از لودر را دارند. این شغل به دلیل اینکه خرید آنلاین در کانادا بسیار زیاد است، و شرکت ها نیاز برای ذخیره محصولات در انبارهای غول پیکر دارند ،افزایش یافته است. حقوق اپراتورهای لودر ساعتی بین 16.59 تا 19.42 دلار متغیر است.
 
دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0