20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

پیکاپ پاسپورت کانادا

دلیل پیکاپ پاسپورت کانادا

کانادا جزو کشورهایی است که متقاضیان زیادی برای مهاجرت و اقامت دارد. از سال 1391 به دلیل مسائل سیاسی فعالیت سفارت خانه کانادا در ایران متوقف شده است و این موضوع باعث شده که متقاضیان ایرانی برای اخذ ویزا به کشورهای همسایه رجوع کنند.

پروسه ی اخذ ویزا به این شکل است که متقاضی باید به کشور مجاور که سفارت خانه ی کانادا مشغول فعالیت است مراجعه کند که لازم است دو بار به کشور واسطه سفر کند یکی برای مصاحبه و تحویل مدارک که امکان دارد در عرض 6 ماه یا شاید هم بیشتر طول بکشد و اگر درخواست شما برای اخذ ویزا قبول شود یک ایمیل که حاکی از پذیرش درخواست ویزا یتان است برایتان ارسال خواهد شد و سفر دیگر به منظور گرفتن ویزای صادر شده لازم است . البته کسانی که قبلا ویزا را دریافت کرده اند و برای پیکاپ پاسپورت کانادا درخواست می دهند فقط لازم به یک مرتبه سفر می باشد و آن هم برای چسپاندن ویزا به پاسپورت می باشد.

پیکاپ پاسپورت کانادا معمولا در سه کشور ترکیه ، امارات و ارمنستان صورت می گیرد.

مدارک مورد نیاز جهت پیکاپ پاسپورت کانادا

برای پیکاپ پاسپورت کانادا مدارک زیر الزامی می باشد و شما میتوانید کلیه امور مربوط به پیکاپ پاسپورت کانادا را از طریق متخصصین موسسه حامی مهاجر انجام دهید.

  • پرینت ایمیل سفارت خانه
  • پاسپورت یا گذرنامه ی امضا شده
  • دو قطعه عکس 7*5  که زدن مهر ، تاریخ ، آدرس و شماره ی عکاسی لازم است.
  • قد و رنگ چشم متقاضی
  • تکمیل صفحه ی آخر ایمیل سفارت که باید ایمیل شخصی ، آدرس و شماره تلفن در آن درج شود.
  • وقتی مدارک در سفارت خانه آماده شد هزینه های بیشتری باید پرداخت شود.

مراحل پیکاپ پاسپورت کانادا

مرحله اول: اعتبار اطلاعات

 از درستی تمام اطلاعات شخصی که در اسناد و مدارک ثبت شده مطمئن باشید.

مرحله ی دوم: امضای پاسپورت و دیگر مدارک سفر

بزرگسالان ( که بیشتر از 15 سال هستند ) در صفحه ی 3 مدارک سفر کانادا در قسمت امضا باید نام درج شود و همینطور انگشت نگاری شود. در قسمت امضای مدارک فرزندان تان در صفحه 3 اگر زیر 16 سال هستند نیازی به امضا ندارند و آن را خالی بگذارید.

مرحله ی سوم: درج آدرس و اطلاعات مهم

در قسمت پایین صفحه ی 4 قرار دارد که شامل :

  • آدرس تان
  • نام
  • شماره تماس
  • اطلاعات کسی که می توان در مواقع لزوم با او ارتباط برقرار کرد.

اگر لازم باشد آدرس یا اطلاعات ضروری را به روز رسانی کنید

اگر آدرس یا اطلاعات ضروری تان تغییر کند ، میتوانید خودتان آن را بروز رسانی کنید می توانید روی اطلاعات قدیمی خط کشیده و اطلاعات جدید را در بالای نوشته خط کشیده بنویسید.

اگر فضای کافی بالای نوشته نبود ، اطلاعات جدید و ضروری را در یک کاغذ دیگر بنویسید و آن را در مدارک قرار دهید اما به هیچ عنوان آن را نچسپانید. اما دقت داشته باشید برای به روز کردن اطلاعات تان روی نوشته باز نویسی نکنید و هرگز از لاک پاکن استفاده نکنید.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0